Prima Holiday

• Turcja All Inclusive
  • Malta własne
    429 zł 4 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Prima Holiday

Spędziliśmy urlop w Bułgarii, z Prima Holiday były to pierwsze wakacje. Wszystko OK, oferta zgodna z opisem, zorganizowane, jedynym minusem to opieka Rezydenta, który mógłby się trochę bardziej zaangażować, poza tym to nie było żadnych niespodzianek. Hotel w porządku, czysto, miło, all inclusive jak najbardziej na wysokim poziomie. Wakacje były udane więc na pewno skorzystamy w przyszłości z Prima Holiday.

Byliśmy z BP Prima Holiday i nam było super. Byliśmy z rodzinką 2+2 i czuliśmy się bezpiecznie. Transfer lotniskowy, Rezydent, Hotel, Oferta, wszystko wzorowo, na czas i zgodnie z harmonogramem . Na spotkaniu z rezydentem okazalo się niestety, że 4 osoby które przyleciały w tym samym dniu co my, pierwszą noc musiały spędzić w innym hotelu bo w naszym brakło dla nich miejsc. Były na spotkaniu z rezydentem bardzo rozgoryczone tym faktem oraz niskim standartem zamiennego hotelu.

Biuro podróży to totalna porażka. Organizacja poniżej krytyki, praca rezydenta tragiczna, hotel Dream World Aqua w Turcji bez komentarza. Ponadto BP Prima Holiday obniżyło gwarancje ubezpieczeniową wiec może być różnie. Odradzał.

Przed wyjazdem szukałam opinii w necie o BP Prima Holiday. Nie było ich zbyt wiele i trochę niepokoiłam się. Niepotrzebnie! Nie było absolutnie żadnych problemów. Nasz wyjazd do Hiszpanii był super. Dwie osoby dorosłe i dzieci w wieku 11 i 6 lat. Hotel zgodny z ofertą (Alegria Pineda Splash - polecam!). Godziny wylotu zgodne z planem, na lotnisku w Barcelonie czekali rezydenci Ola i Błażej. Zaprowadzili nas do autokaru (klimatyzacja :) powrót równie sprawnie zorganizowany. Odbiór z hotelu i transport na lotnisko. Dla nas wszystko super i sprawnie zorganizowane.

Biuro realizuje oferty zgodnie z obietnicą. Rezydentka Ewa jest bardzo rzeczową i solidną opiekunką współpracującą z biurem Kalamaki Travel. Szybko i skutecznie załatwia sprawy swych podopiecznych. Kontakt telefoniczny o każdej porze dnia i nocy i w krótkim czasie problem zostaje rozwiązany. Polecam gorąco.

Super organizacja, bardzo udany pobyt w hotelu Baikal na słonecznym brzegu. Mimo 3* hotel jest ma bardzo dobry standard. Obsługa bardzo dobra. Bardzo kompetentny rezydent. Polecamy. Następny wyjazd planujemy z Primą

Dzień przed wylotem zmieniono nam godzinę o pół dnia, już byliśmy nie 7 tylko 6 dni, a cena za wypoczynek wysoka, poza tym wyjazd z hotelu tez był wcześniej ponieważ, w ramach oszczędności musieliśmy jechać z innymi turystami, którzy wylatywali wcześniej do Warszawy i aby było taniej połączyli nam autokar i my czekaliśmy na lotnisku 4 godziny, rezydent twierdził, że to dlatego , ze korki są w Bułgarii i należy wcześniej wyjechać, a inne biura podróży przyjeżdżały później i jakoś nie było problemów. My na pewno ostatni raz lecieliśmy z tym biurem, nie była to oferta last minute i cena nie była adekwatna do jakości. NIE POLECAM

Cała wycieczka od A do Z zorganizowana bardzo dobrze, rezydent bardzo miły, pomocny, nie skończyło się tylko na wpychaniu dodatkowych wycieczek. Polecam!

Przede wszystkim organizator wsłuchuje się w potrzeby klienta, i potrafi sprytnie pomóc w wyborze najlepszej opcji. Mimo początkowego sceptycyzmu wybraliśmy hotel Imperial w Słonecznym Brzegu i był to strzał w 10! Biuro Prima Holiday załatwiło z nami wszystkie formalności bardzo sprawnie, i udaliśmy się sprawdzić co nas czeka na miejscu. Transfer z lotniska do hotelu późnym wieczorem - w recepcji czekała na nas kolacja zamówiona wcześniej przez rezydenta. Od pierwszego dnia naprawdę mili, nie natarczywi animatorzy, przepyszne jedzenie, urozmaicone, dwie restauracje dla gości. Mili barmani, mówiący trochę po polsku. Niedaleko przystanek autobusowy z którego w parę minut jest się w centrum Słonecznego Brzegu. Na miejscu sporo rozrywek, ale są miejsca gdzie można odpocząc od zgiełku. Opieka rezydentów na miejscu OK, transfery zarówno na i z lotniska sprawnie, z bardzo dokładnym wyjaśnieniem gdzie, jak się odprawić, a sam rezydent jeszcze po nadaniu bagażu dopilnował, byśmy trafili do odprawy paszportowej życząc miłego lotu. Naprawdę obsługa na najwyższym poziomie. Nie ukrywam, że wrócimy do Bułgarii i na pewno z biurem Prima Holiday ;-)

Bylem z rodzina w Laguna Park hotel super tylko caly ten FARID to jakas pomylka chodzi mi o wycieczki zapytalismy czym sie roznia ich a te z miasta odpowiedzial ze sa lepsze hahaha u niego kosztuje 43 E badz drozsze na miescie w biurach 60 LEVA i jest to samo tylko taniej . MY NIESTETY PRZEKONALISMY SIE O TYM PODCZAS WYCIECZKI . A wybor nalezy do panstwa . Milego wypoczynku nie dajcie sie nabierac .