Regent

• Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  • Włochy śniadania
  • Anglia śniadania
Zobacz wszystkie oferty Regent

Szanowni Państwo, wróciłam w niedzielę 15.10.2017 z wycieczki "Magia Barcelony" i przede wszystkim chciałam napisać, ze w Barcelonie jest bezpiecznie, pięknie, słonecznie i magicznie!:):) Polecam wszystkim wyjazd z Biurem Regent, wspaniali przewodnicy z ogromną wiedzą Lidka i Sylwek oraz Edytka, wspaniała dziewczyna z niesamowitym poczuciem humoru, swoimi opowieściami umilała nam podróż z i na lotnisko!:):) Dla mnie osobiście zdecydowanie za krótko, za mało czasu, chciałabym wrócić na dłużej i na spokojnie podziwiać Magię Barcelony:)

Jestem zachwycona Magią Barcelony :)- własnie wróciłam z raju :) a przede wszystkim Sylwkiem,Lidką i Edytą. Dzięki nim poczułam atmosfere,czar Barcelony,zwiedziłam wszystko ,co mozna było przez 2 dni zwiedzic i było cudownie :)Rzeczowo,profesjonalnie,z humorem i ciekawie.Mega!!!!!!!!!! Jeszcze wroce z cała pewnoscia i bede chciała oddac sie pod opieke tych wspaniałych ludzi :)Dodam,ze w Barcelonie jest spokojnie,mozna czuc sie naprawde bezpiecznie. Gorąco polecam :) Monika

Barcelona, sierpień 2017. I tu jest duży problem. O ile nie budzi wątpliwości urok Katalonii, ogromna ilość miejsc, widoków - pozostawiających niedosyt że nie wszystko zdążyło się obejrzeć, zwiedzić, zapamiętać - to nie wiadomo co napisać o Lidce i Sylwku - rezydentach, opiekunach i przewodnikach. Zapoznałem się z wcześniejszymi wpisami i w zasadzie wszystko zostało już powiedziane. Powtarzanie pochwał, słów zachwytu, superlatyw, podziękowań - wydaje się już być banalne. Przez wiele lat swojego życia widziałem dużo, odwiedziłem sporo ciekawych i mniej interesujących krajów i miast. Nigdzie jednak nie spotkałem się dotąd z takim profesjonalizmem, znakomitą organizacją, naturalnym, nienachalnym ciepłem, kulturą, poczuciem humoru, spontaniczną, niewymuszoną życzliwością, elastycznością. Ich umiejętność rozwiązania czasem kłopotliwych, niezależnie powstających sytuacji, to mistrzostwo świata. A wszystko z najwyższą klasą. Przy okazji rada dla tych, którzy się z nimi w przyszłości spotkają: jeśli Lidia lub Sylwek mówią że coś warto zobaczyć, gdzieś na posiłek przysiąść - wierzcie im w to. 100 % się sprawdza. I co tu dodać? 10/10. Jeśli spotkacie na swej drodze Lidię i Sylwka - dobrze trafiliście. Dziękujemy i pozdrawiamy. Małgorzata, Jacek, Błażej.

Barcelona, sierpień 2017. I tu jest duży problem. O ile nie budzi wątpliwości urok Katalonii, ogromna ilość miejsc, widoków - pozostawiających niedosyt że nie wszystko zdążyło się obejrzeć, zwiedzić, zapamiętać - to nie wiadomo co napisać o Lidce i Sylwku - rezydentach, opiekunach i przewodnikach. Zapoznałem się z wcześniejszymi wpisami i w zasadzie wszystko zostało już powiedziane. Powtarzanie pochwał, słów zachwytu, superlatyw, podziękowań - wydaje się już być banalne. Przez wiele lat swojego życia widziałem dużo, odwiedziłem sporo ciekawych i mniej interesujących krajów i miast. Nigdzie jednak nie spotkałem się dotąd z takim profesjonalizmem, znakomitą organizacją, naturalnym, nienachalnym ciepłem, kulturą, poczuciem humoru, spontaniczną, niewymuszoną życzliwością, elastycznością. Ich umiejętność rozwiązania czasem kłopotliwych, niezależnie powstających, sytuacji to mistrzostwo świata. A wszystko z najwyższą klasą. Przy okazji rada dla tych, którzy się z nimi w przyszłości spotkają: jeśli Lidia lub Sylwek mówią że coś warto zobaczyć, gdzieś na posiłek przysiąść - wierzcie im w to. 100 % się sprawdza. I co tu dodać? 10/10. Jeśli spotkacie na swej drodze Lidię i Sylwka - dobrze trafiliście. Dziękujemy i pozdrawiamy. Małgorzata, Jacek, Błażej.

Dziś w nocy wróciłem z Wycieczki z Hiszpanii zwiedzanie Barcelony było cudownie od pierwszych chwil zostaliśmy objęci opieką przez wspaniałą panią Rezydent Panią Lidkę bardzo profesjonalna osoba która widać że kocha to co robi i potrafiła doradzić w kwestii wyboru prezentów dla rodziny oraz w kwestii wyboru restauracji żeby zjeść posiłek oraz po prostu bardzo ciekawie opowiadała o zabytkach Barcelony. Jeżeli kiedykolwiek wakacje czy zwiedzanie to tylko z nią Dziękujemy za wspaniałe Kilka dni Halina i Waldemar P. z Synem

Powrót 03.10.2017 z 8-dniowej wycieczki Magia Barcelony.Wycieczkę oceniam bardzo pozytywnie a to dzięki staraniom rezydentów Lidii i Sylwka.Wiedza,zaangażowanie,punktualność.Pełny profesjonalizm, tak mógłbym ocenić ich pracę.Zobaczyliśmy przepiękną Katalonię z jej nieziemskimi widokami,architekturą,poznaliśmy jej burzliwą historię.Doświadczyliśmy kulinarnych uniesień dzięki znajomości najlepszych, co nie znaczy najdroższych lokalnych restauracji i knajpek przez Lidię i Sylwka.Wielki dzięki to był bardzo udany choć intensywny wypoczynek.Czas na konkrety: - pozytywy wypisałem powyżej i jest ich całe mnóstwo, - rzeczy do poprawki dla biura Regent to brak informacji dokładnie gdzie będziemy mieszkali,wymienienie kilku hoteli to nie informacja szczególnie,że jedziemy do obcego kraju, - dodatkowe koszty:Regent powinien bardziej wyszczególnić koszty transferów i programu ramowego,jest to koszt 120 Euro na osobę więc nie mały i klient powinien od razu o tym wiedzieć,osobiście nie spotkałem się jeszcze z taka sytuacją w innych biurach aby część integralna wycieczki była płatna dodatkowo,wg mojej oceny powinna być wliczona bezpośrednio w cenę aby nie budzić kontrowersji,program wycieczek dodatkowych bardzo dobrze opisany wraz z cenami za co duży plus. Spostrzeżenia dla innych wycieczkowiczów: - proponuję po programie ramowym udać się na wycieczkę fakultatywną po Costa Brava, które zapiera dech w piersiach a zakupy w poleconym przez Sylwka sklepie na koniec wycieczki mogą szybko przyczynić się do lepszej integracji grupy ;-) ,degustacja 35! różnych win,wędlin i słodyczy to istny zawrót głowy. - proponuję wcześniej zaopatrzyć się w kartę przywiązaną do konta w Euro lub zabranie odpowiedniej ilości gotówki,ponieważ wypłata środków z bankomatu to koszmarne opłaty (kursy odbiegają od NBP od 12 do 15% plus np 2% prowizji w kraju), - gotówkę trzeba mieć na wycieczki,knajpki,targ,napoje do kolacji,napiwki. Sylwku i Lidio bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam. I'll be back :-)

Kilka słów od nas a propos wycieczki do Barcelony. Miasto samo w sobie, jak i cała Katalonia - urzekające. Począwszy od warunków geograficzno-przyrodniczych przez architekturę, kulturę, jedzenie etc., etc. Trzeba tego doświadczyć. Organizacja pobytu bez zastrzeżeń. Ale soczystości temu wszystkiemu nadała fantastyczna para rezydentów -Lidia i Sylwek. Poprzez ich profesjonalizm i zaangażowanie mogliśmy beztrosko oddawać się eksploracji katalońskiego świata, tamtejszych skarbów budownictwa, przyrody i gastronomii. Bardzo za to dziękujemy.

Wycieczka do Barcelony (Magia Barcelony) - to był magiczny tydzień. Choć byłam tam już po raz trzeci, to ponownie urzekł mnie ten region Hiszpanii. Wycieczka zorganizowana bardzo profesjonalnie, począwszy od załatwiania formalności w Tczewie, skończywszy na Rezydentach na miejscu (ale o Nich za chwilę). Program wycieczki zrealizowany w 100%, cena adekwatna do jakości i intensywności zwiedzania, a jak pewnie wiecie w Katalonii jest co zwiedzać. Barcelona jak zwykle piękna i zaskakująca nowym obliczem Sagrady Familia, zapachami i smakami owoców na targu La Boqueria i tajemniczością skąpaną w słońcu Dzielnicy Gotyckiej. Tym razem jednak bardziej urzekła mnie kultura Katalonii. Po raz pierwszy miałam okazję uczestniczyć w pokazie flamenco. W scenerii Zamku w Torderze mogliśmy podziwiać tancerzy najwyższej klasy - to była uczta zarówno dla ciała jak i ducha (warte każdych pieniędzy). Widoki na całą Katalonię z Montserrat (figurka Czarnej Madonny) i niezapomniana wizyta w Rupit ? średniowieczne miasteczko, którego atmosfery nie oddadzą żadne słowa (mam nadzieje, że jeszcze tam wrócę). Te wszystkie i wiele innych atrakcji w towarzystwie Rezydentów ? LIDKA i SYLWEK to Wam dziękuję za ten cudowny czas. Za to, że pozwoliliście mi cieszyć się wakacjami. Wasza pasja i zaangażowanie są na wagę złota. Dzięki Wam odkryłam truskawkowe mojito i mule w sosie rzymskim i lody z lukrem bazyliowym (a o tym nie piszą w przewodnikach). To Wy zorganizowaliście wszystko tak, że poza zwiedzaniem miałam czas na chłonięcie atmosfery miejsca ( i nie mówię tu o przysłowiowych 15 min na zdjęcia i suveniry jak zazwyczaj na wycieczkach) czasami wydawało mi się, że macie w kieszeni ?zmieniacz czasu?. Jesteście Wspaniałymi ludźmi, na właściwym miejscu. A do tych, którzy się jeszcze zastanawiają ? wycieczka do Barcelony pod opieką Lidki i Sylwka to dobrze zainwestowane pieniądze w poznawanie świata, wypoczynek i relaks POLECAM

Wycieczka do Barcelony (Magia Barcelony) okazała się strzałem w dziesiątkę. Tygodniowe zwiedzanie Katalonii pozwoliło mi na zapoznanie się z historią i kulturą tego regionu. Nie byłoby to możliwe w pełni, bez profesjonalizmu rezydentów Pani Lidki i Pana Sylwka. Ich wiedza, kultura osobista, zaangażowanie, poczucie humoru sprawiło, iż czułem się w tym regionie Europy jak u siebie w domu (a był to mój pierwszy wyjazd z biurem podróży, gdyż jestem domatorem). Pomimo intensywności zwiedzania, był także czas na morskie i słoneczne kąpiele. Moment powrotu do Polski okazał się być smutnym, gdyż trudno było pożegnać się ze słoneczną Katalonią i rezydentami. Pragnę Wam wszystkim polecić ten region Hiszpanii, ale tylko pod opieką tak cudownych Rezydentów.