Regent

• Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  • Włochy śniadania
  • Cypr śniadania
Zobacz wszystkie oferty Regent

W dniach 06-13.11.2016 r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Barcelony. Po raz pierwszy skorzystaliśmy z oferty biura turystycznego REGENT. Tydzień spędzony w stolicy Katalonii okazał się strzałem w dziesiątkę. Już pierwszego dnia po przybyciu do hotelu Amaika w miejscowości nadmorskiej Calella (ok. godz. 23.00) zostaliśmy mile zaskoczeni, bo w pokoju czekała na nas kolacja. To zdarzyło nam się pierwszy raz, a świadczy to o tym, że firma dba o klienta. Rezydenci - Pani Lidia i Pan Sylwek okazali się profesjonalistami. Ich opowieści w trakcie zwiedzania Barcelony były niezwykle interesujące i fachowe. Żadnych kolejek, opóźnień, wszystko odbywało się z zegarkiem w ręku. Umiejętnie opracowany plan zwiedzania, w tym czas wolny, spowodował, że ani prze chwilę nie czuliśmy się znużeni ani zmęczeni. To potrafią tylko profesjonaliści. Ponadto skorzystaliśmy z trzech wycieczek fakultatywnych - Girona i muzeum Salvadora Dali w Figueres, Costa Brava (z degustacją cudownych hiszpańskich win) i klasztor w Montserrat, które warte były każdych pieniędzy. Jedynym "mankamentem" wycieczki (to żart!) były posiłki serwowane w hotelu Amaika. Potraw, także katalońskich, podczas śniadań i obiadokolacji - było tak dużo, że nie byliśmy w stanie wszystkich skosztować. Szkoda, bo były przepyszne! Atmosfera, organizacja, program wycieczki do Barcelony i okolic oceniam celująco. Mamy mnóstwo pięknych zdjęć i niezapomnianych wspomnień. Szkoda, że z Panią Lidią i Panem Sylwkiem można spotkać się jedynie w Barcelonie. No cóż, warto tam wrócić. Polecamy każdemu, kto ma wątpliwości. Pani Lidia, Pan Sylwek, REGENT i Barcelona - to zdecydowanie bardzo dobry wybór. Nie pożałujecie! Pani Lidio, Panie Sylwku jeszcze raz dziękujemy za cudowne chwile, które mogliśmy z Wami spędzić w Barcelonie. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Do zobaczenia. Kasia z Wejherowa i Tadeusz z Gdyni

To nie będzie opinia o biurze tylko pochwała rezydentów - P. Lidii i P. Sylwka. Tak uśmiechniętych i zaangażowanych osób dawno nie spotkałam. Dzięki nim ten wyjazd tył ciekawszy. Mają ogromną wiedzę i chcą się dzielić nią z innymi. Dziki P. Lidii inaczej patrzę na Salwadora i trochę bardziej go rozumiem. Ich pogoda duch nie załamał się pomimo całonocnych poszukiwać dwóch pań. Barcelona piękna , stadion Camp Nou ciekawy, Sagrada Familia - obłędna a Antonio Gaudi przerósł swoją epokę. To trzeba zobaczyć i najlepiej będąc pod opieką uśmiechniętych i życzliwych rezydentów - P. Lidii i P. Sylwka. Hotel ładny , jedzenie dobre, pokój z widokiem na morze - wszystko OK. Życzę wszystkiego najlepszego naszym wspaniałym rezydentom - P. Lidii i P. Sylwkowi. Pozdrawiam Luiza ( Luisa)

Wyjazd Barcelona - listopad 2016. Duże problemy z przelewem pieniężnym z biura Relax w Chrzanowie pomimo, że zapłaciliśmy kilka miesięcy wcześniej. Jednak się udało i we wtorek wieczorem odbierała nas z lotniska Pani Lidia. Od tej chwili wszystko na pozytyw: Barcelona: 2 dni, Girona: 1 dzień; Montserrat: 1dzień. Opiekowali się nami: p. Lidia, p. Sylwek, p. Sasza. Pani Lidia - świetnie przedstawiona historia Salvadora D, Antoniego G - uśmiech i energia; p. Sylwek - zawsze uśmiechnięty i pełen optymizmu a muzyka w samochodzie u p. Saszy - rewelacyjna :). Pełna opieka i pomoc - PROFESJONALNIE I Z PASJĄ. Nie tylko urok Barcelony i Girony będę wspominał ale także optymizm, energię osób, które w tak przystępny i ciekawy sposób przedstawiły kawałek historii tych okolic. O ich profesjonalizmie niech świadczy fakt, że w naszej grupie pojawiły sie 2 osoby nieodpowiedzialne - przez, które pani Lidia postawiła na nogi całą policję w Barcelonie i sama objechała wszystkie szpitale w ich poszukiwaniu - wszystko skończyło się szczęśliwie. REZYDENCI NA MEDAL - szczerze polecam!!!!!

Szukaliśmy długo z mężem krótkiego, intensywnego i ciekawego wypoczynku o tej porze roku. Trafiliśmy na biuro Regent, które to biuro miało City Break do paru ciekawych miast europejskich. Zdecydowaliśmy się na wyjazd do Barcelony. Wybór okazał się trafiony w dziesiątkę, a może i więcej. A było po prostu cudownie, bajecznie a to za sprawą ślicznej i urokliwej Barcelony ale i pary małżeńskiej Rezydentów PP Lidki i Sylwka. Barcelona, wiedzieliśmy, że jest śliczna, ale oczarowała nas jak do tej pory żadne inne miasto. Nie będziemy więcej o niej pisać, po prostu, kto może, niech do niej przybędzie. Warunki hotelowo - żywieniowe - doskonałe. Natomiast małżeństwo Rezydentów P Lidzia i P Sylwek to najcudowniejsi Piloci jakich do tej pory spotkaliśmy, a pojeździliśmy już trochę. Od samego początku duża pomoc po wylądowaniu w Barcelonie, uroczy, uśmiechnięci. Życzliwość, wiedza, pomoc na każdym kroku, humor, świetne warunki transportowe towarzyszyły nam każdego dnia od rana do wieczora i do końca wycieczki tj. odprowadzenie na lotnisko. Dziękujemy Wam za to, polecamy Barcelonę z tą parą tj. P Lidią i P Sylwkiem. Pozdrawiamy, Danuta i Tadeusz B.

Wszystkie wcześniejsze opinie dotyczące P. Lidki i P. Sylwka nie były przesadzone. Oni naprawdę o nas zadbali i pokazali, że turysta - uczestnik wycieczki są najważniejsi. Wycieczki - te w cenie i fakultatywne świetnie zorganizowane. Degustacje w Bodedze i wycieczka na Costa Brava oraz do Montserrat będą przez nas zapamiętane na bardzo długo - oczywiście jako pozytywy całego pobytu. A sama Barcelona - nie ma co opowiadać - trzeba pojechać i samemu zobaczyć. I na koniec życzenia dla PP. Lidki i Sylwka: odpocznijcie i wyśpijcie się, bo chcemy Was znów zobaczyć w pełnej formie. Wycieczka do Barcelony i okolic odbyła się w terminie 10-14.10.2016.

Barcelona okazała się najwspanialszym pomysłem na przedłużenie lata. Wybraliśmy w ciemno ofertę i okazała się strzałem w dziesiątkę. Wszystko było " NAJ" - głównie za sprawą naszej KOCHANEJ Rezydent - PANI LIDII i Pana Sylwka, którzy wykazali się profesjonalizmem pod każdym względem. Dzięki nim spędziliśmy w Barcelonie trzy magiczne dni (szkoda, że tylko trzy) i na pewno tam wrócimy. Bogusia i Roman ze Słupska

Byłyśmy uczestniczkami wycieczki do Hiszpanii (Barcelona)w dniach 9-12 września br. Opiekowali się nami (bo tak należy to nazwać) Pani Lidia i Pan Sylwek. Ta wyprawa była prawdziwą ucztą dla ciała i duszy a na tę ucztę zapracowały każdego dnia punktualnie uśmiechnięte buzie Pani Lidki i Pana Sylwka oraz ich wiedza i sposób jej przekazania. Człowieczeństwo to dziś rzadka cech. Jadąc do Barcelony z biurem Regent i spotykając Panią Lidkę i Pana Sylwka przekonasz się, że jesteś najważniejszy, jesteś przede wszystkim człowiekiem a potem turystą. Z wyrazami wdzięczności, buziakami oraz życzeniami wszystkiego co się szczęściem zwie dla sympatycznej pary, Pani Lidki i Pana Sylwka wdzięczne Mirka i Maria z Łodzi

Witam! W dniach 13-16 sierpnia 2016r. bylem na wycieczce "MAGIA BARCELONY".Impreza udana w 100%, mysle ze glownie dzieki dwojce wspanialych pilotow Lidzi i Sylwka.Barcelona przepiekna,architektura i zabytki zachwycajace,ale zeby w tak krotkim czasie zobaczyc tak wiele,trzeba miec szczescie trafic pod opieke wlasnie tej dwojki pilotow.Podrozuje duzo i czesto,ale tak profesjonalnych i kompetentnych pilotow jeszcze nigdy nie spotkalem.Mysle,ze dla Lidki,to co robi to pasja,nie tylko praca.Do tego jest super kierowca,porusza sie po Barcelonie,jakby mieszkala w niej od urodzenia.No i jest zawsze usmiechnieta i mila! Polecam wszystkim te wycieczke z tymi wlasnie pilotami najlepiej.Dziekuje i goraco pozdrawiam Lidziunie i Sylwusia!!! planuje leciec do Barcelony na Sylwestra i powitac Nowy Rok razem z nimi..

.Dziękujemy biuru regent i wakacje pl za spaprane wakacje ,tydzien przed wyjazdem do Rzymu odwołano wyjazd .dlaczego nie,,oczekiwałem w ramach rekompensaty na wycieczkę do Czernobyla za jedyne 2000 euro za 4 dni.też nie było.Krzysztof Malanowski ,Polecam i będę wszystkim polecał wakacje z biurem regent i wakacje .pl przez rok cały .Potem już nie .Po co.Mam wrażenie ,że rezerwowałem wyjazd w Kongo -przepraszam mieszkańców Kongo-a nie w cywilizowanym kraju -zapraszam Polaków do przeżycia jedynej w swoim rodzaju przygody życia -Rezerwuj wyjazd z regent i wakacje .pl-emocje zapewnione!

Przyszło nam spędzić 70-te urodziny na wycieczce w Barcelonie z biurem Regent. Od samego przylotu na lotnisko zostaliśmy niezwykle ciepło przyjęci i "zaopiekowani". Pani Lidia Kopczyńska i Pan Sylwek to profesjonalni rezydenci, niezwykle uprzejmi i pomocni. Pani Lidia organizowała nam wycieczki po Barcelonie i okolicy. Jest świetnym kierowcą, znajduje dobre miejsca do parkowania, doskonale objaśnia okolice i odpowiada na wszystkie pytania. Z całym sercem polecamy panią Rezydentkę. Wyżywienie w hotelu - bardzo dobre. Przelot Ryanair oceniam bardzo źle ze względu na opóźnienia (w obie strony).