Regent

• Włochy śniadania
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  • Anglia śniadania
Zobacz wszystkie oferty Regent

Wycieczka: 15-19 marzec 2017 - BARCELONA / biuro REGENT REZYDENCI: Na samym początku muszę okazać swoje bardzo pozytywne zapoznanie się z rezydentami na lotnisku - LIDIĄ i SŁAWKIEM! Poczułem się jakbym ich znał od dawna i tak pozostało do końca wycieczki ;-). Cechują się wyjątkowym PROFESJONALIZMEM w tym co robią, WIEDZĄ, którą potrafią fachowo przekazać. Lidia kocha co robi i to widać a Sławek ma właściwe poczucie humoru. Program był zrealizowany perfekcyjnie - wszystko zgodnie z planem zrealizowane, żadnych opóźnień, kolejek ani problemów. W te kilka przyjemnych i udanych dni z Nimi zobaczyłem więcej niż oczekiwałem i poczułem ducha Katalonii. Ocena 10 dla nich to trochę za mało. Acha! Jednego im nie wybaczę - że odwieźli mnie na lotnisko ;-). REGENT: Wycieczka zorganizowana ogólnie bardzo dobrze. Hotel bardzo fajny z bardzo dobrym wyżywieniem i obsługą. Bardzo sprawnie zorganizowane wszelkie transfery. Moją rekomendacją dla REGENTA niech będzie to, że 24 maj 2017 wyruszam z nimi do Rzymu, a dla REZYDENTÓW, że pomimo iż zwiedziłem już kawał świata wracam do Barcelony i okolic jeszcze w tym roku.

Właśnie wróciliśmy z Paryża myślę że jak napisaliby ile za transfer z lotniska to nikt by nie leciał z tym biurem ale moja ocena nie tyczy się biura a rezydenta pan Maciej pełen profesjonalizm potrafi zrekompensować uchybienia biura i pokazać Paryż w piękny sposób jeszcze raz dzięki Maciek

Dzisiaj wróciłam z Paryża . Organizator , DRAMAT... Płacenie za transfer z lotniska 76 euro od osoby to totalna porażka , biuro nie zapewnia żadnej opieki . Jedynym plusem był Pan Maciek , ktory opowiadał o tym z pasja . Był również bardzo pozytywnym człowiekiem ! Nie polecam biura podrozy na żaden wyjazd , pierwszy i ostatni raz !

Wycieczka do Londynu. Organizator REGENT! Katastrofa organizacji, standardu hotelu,transferów za które trzeba polskim kierowcom płacić o wiele drożej niż to normalnie jest tam przyjęte( "polak potrafi", a zagranicą, jak się okazuję, jeszcze lepiej niż na miejscu ). Organizator za cenę 3700 ,- za 3 dni i dwie osoby, na miejscu nie zapewnia nic, poza noclegiem w miernym hotelem, oddalonym o godzinę jazdy koleją od Londynu, a zakwaterowanie w tytule wycieczki brzmi "w Londynie w 3* hotelu", gwiazdki były dwie a hotel ze śniadaniem "kontynentalnym" tj. kromka tosta plus plaster wędliny, w izolacji od reszty gości hotelowych,traktowani prawie jak trędowaci, w stosunku do innych gości, którzy korzystają z normalnego śniadania w formie szwedzkich stołów. Na miejscu trzeba zapłacić za transfery i "wejścia" 200,-funtów,pierwszego dnia wycieczki, okazuje się , że poza jednym płatnym wejściem innych płatnych w tej cenie nie było, a trzeba było jeszcze dopłacać, między innymi za opiekę przewodnika 40 ,-funtów. Brak choćby płatnych, ale zorganizowanych posiłków i około 20km na piechotę, wkoło ( nie mylić z wejściem do środka)różnych zwiedzanych miejsc ( nam się jeszcze w marcu przytrafiło paskudne zimno) ,wieczorem skrajnie zmęczeni i przemarznięci, powrót koleją - godzinę do hotelu. Ta wycieczka dla mnie zasłużyła na tytuł "Wycieczka Koszmar Mojego Życia" i znowu zostałam skutecznie na kilka lat wyleczona z zakupu wycieczek u polskich organizatorów. T>

w styczniu 2017r.uczestniczyliśmy ze znajomymi w imprezie turystycznej"Zimowa magia Barcelony" z biura Regent. Biuro zaskoczyło nas dziwnym sposobem kalkulowania kosztów imprezy.Otóż w kosztach imprezy zapewnia się klientom przelot samolotem w obie strony,zakwaterowanie,wyżywienie w hotelu, natomiast transfer z i na lotnisko turyści opłacają na miejscu/w naszym przypadku 90euro od pary/.Nie spotkałam się dotychczas z taką kalkulacją w innych biurach.Zdziwionych taką sytuacja w naszej grupie było więcej uczestników.Impreza była jednak bardzo udana,dlatego że trafiliśmy na wyjątkowych ludzi-rezydentów,którzy zajmowali się nami podczas całego pobytu.Mamy na myśli panią Lidkę i pana Sylwka.Dzięki nim zobaczyliśmy tak dużo w tak krótkim czasie.Byli świetnie zorganizowani a pani Lidka dysponowała potężną wiedzą i ciekawostkami, które trudno znależć w przewodnikach.Poznaliśmy magie nie tylko Barcelony, ale również Girony czy Figureas.Te kilka dni spędziliśmy w miłej i przyjaznej atmosferze.Cały czas do chwili pożegnania otaczali nas profesjonalną opieką co wpłynęło na magię całej imprezy.

BARDZO PROFESJONALNE PRZEWODNICTWO W OSOBACH PANI LIDII KOPCZYNSKIEJ I PANA SYLWESTERA KOPCZYNSKIGO ORAZ PANA SASZY PRZYCZYNILO SIE DO NIEZAPOMNIANYCH CHWIL SPEDZONYCH W BARCELONIE PODCZAS IMPREZY OD 28/12/16 DO 1/01/17. BYLA TO NAJLEPSZA WYCIECZKA W MOIM ZYCIU, POZDRAWIAM SERDECZNIE Z GORACEJ AUSTRALII KINGA JEDSKI

W dniach 06-13.11.2016 r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Barcelony. Po raz pierwszy skorzystaliśmy z oferty biura turystycznego REGENT. Tydzień spędzony w stolicy Katalonii okazał się strzałem w dziesiątkę. Już pierwszego dnia po przybyciu do hotelu Amaika w miejscowości nadmorskiej Calella (ok. godz. 23.00) zostaliśmy mile zaskoczeni, bo w pokoju czekała na nas kolacja. To zdarzyło nam się pierwszy raz, a świadczy to o tym, że firma dba o klienta. Rezydenci - Pani Lidia i Pan Sylwek okazali się profesjonalistami. Ich opowieści w trakcie zwiedzania Barcelony były niezwykle interesujące i fachowe. Żadnych kolejek, opóźnień, wszystko odbywało się z zegarkiem w ręku. Umiejętnie opracowany plan zwiedzania, w tym czas wolny, spowodował, że ani prze chwilę nie czuliśmy się znużeni ani zmęczeni. To potrafią tylko profesjonaliści. Ponadto skorzystaliśmy z trzech wycieczek fakultatywnych - Girona i muzeum Salvadora Dali w Figueres, Costa Brava (z degustacją cudownych hiszpańskich win) i klasztor w Montserrat, które warte były każdych pieniędzy. Jedynym "mankamentem" wycieczki (to żart!) były posiłki serwowane w hotelu Amaika. Potraw, także katalońskich, podczas śniadań i obiadokolacji - było tak dużo, że nie byliśmy w stanie wszystkich skosztować. Szkoda, bo były przepyszne! Atmosfera, organizacja, program wycieczki do Barcelony i okolic oceniam celująco. Mamy mnóstwo pięknych zdjęć i niezapomnianych wspomnień. Szkoda, że z Panią Lidią i Panem Sylwkiem można spotkać się jedynie w Barcelonie. No cóż, warto tam wrócić. Polecamy każdemu, kto ma wątpliwości. Pani Lidia, Pan Sylwek, REGENT i Barcelona - to zdecydowanie bardzo dobry wybór. Nie pożałujecie! Pani Lidio, Panie Sylwku jeszcze raz dziękujemy za cudowne chwile, które mogliśmy z Wami spędzić w Barcelonie. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Do zobaczenia. Kasia z Wejherowa i Tadeusz z Gdyni

To nie będzie opinia o biurze tylko pochwała rezydentów - P. Lidii i P. Sylwka. Tak uśmiechniętych i zaangażowanych osób dawno nie spotkałam. Dzięki nim ten wyjazd tył ciekawszy. Mają ogromną wiedzę i chcą się dzielić nią z innymi. Dziki P. Lidii inaczej patrzę na Salwadora i trochę bardziej go rozumiem. Ich pogoda duch nie załamał się pomimo całonocnych poszukiwać dwóch pań. Barcelona piękna , stadion Camp Nou ciekawy, Sagrada Familia - obłędna a Antonio Gaudi przerósł swoją epokę. To trzeba zobaczyć i najlepiej będąc pod opieką uśmiechniętych i życzliwych rezydentów - P. Lidii i P. Sylwka. Hotel ładny , jedzenie dobre, pokój z widokiem na morze - wszystko OK. Życzę wszystkiego najlepszego naszym wspaniałym rezydentom - P. Lidii i P. Sylwkowi. Pozdrawiam Luiza ( Luisa)

Wyjazd Barcelona - listopad 2016. Duże problemy z przelewem pieniężnym z biura Relax w Chrzanowie pomimo, że zapłaciliśmy kilka miesięcy wcześniej. Jednak się udało i we wtorek wieczorem odbierała nas z lotniska Pani Lidia. Od tej chwili wszystko na pozytyw: Barcelona: 2 dni, Girona: 1 dzień; Montserrat: 1dzień. Opiekowali się nami: p. Lidia, p. Sylwek, p. Sasza. Pani Lidia - świetnie przedstawiona historia Salvadora D, Antoniego G - uśmiech i energia; p. Sylwek - zawsze uśmiechnięty i pełen optymizmu a muzyka w samochodzie u p. Saszy - rewelacyjna :). Pełna opieka i pomoc - PROFESJONALNIE I Z PASJĄ. Nie tylko urok Barcelony i Girony będę wspominał ale także optymizm, energię osób, które w tak przystępny i ciekawy sposób przedstawiły kawałek historii tych okolic. O ich profesjonalizmie niech świadczy fakt, że w naszej grupie pojawiły sie 2 osoby nieodpowiedzialne - przez, które pani Lidia postawiła na nogi całą policję w Barcelonie i sama objechała wszystkie szpitale w ich poszukiwaniu - wszystko skończyło się szczęśliwie. REZYDENCI NA MEDAL - szczerze polecam!!!!!

Szukaliśmy długo z mężem krótkiego, intensywnego i ciekawego wypoczynku o tej porze roku. Trafiliśmy na biuro Regent, które to biuro miało City Break do paru ciekawych miast europejskich. Zdecydowaliśmy się na wyjazd do Barcelony. Wybór okazał się trafiony w dziesiątkę, a może i więcej. A było po prostu cudownie, bajecznie a to za sprawą ślicznej i urokliwej Barcelony ale i pary małżeńskiej Rezydentów PP Lidki i Sylwka. Barcelona, wiedzieliśmy, że jest śliczna, ale oczarowała nas jak do tej pory żadne inne miasto. Nie będziemy więcej o niej pisać, po prostu, kto może, niech do niej przybędzie. Warunki hotelowo - żywieniowe - doskonałe. Natomiast małżeństwo Rezydentów P Lidzia i P Sylwek to najcudowniejsi Piloci jakich do tej pory spotkaliśmy, a pojeździliśmy już trochę. Od samego początku duża pomoc po wylądowaniu w Barcelonie, uroczy, uśmiechnięci. Życzliwość, wiedza, pomoc na każdym kroku, humor, świetne warunki transportowe towarzyszyły nam każdego dnia od rana do wieczora i do końca wycieczki tj. odprowadzenie na lotnisko. Dziękujemy Wam za to, polecamy Barcelonę z tą parą tj. P Lidią i P Sylwkiem. Pozdrawiamy, Danuta i Tadeusz B.