Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Włochy śniadania
  • Anglia śniadania
  • Francja śniadania
Zobacz wszystkie oferty Regent

UCZESTNICY WYCIECZKI DO BARCELONY z Biura Podróży REGENT w okresie 23.05.- 30.05.2016 . Przeżycia z pobytu wspaniałe , Barcelona i pozostałe zwiedzane miejsca piękne , a to dzięki dobrej opiece Państwa Lidii i Sylwestra . Czuliśmy się jak oczekiwani goście , o których dobre samopoczucie i wygodę się dba ; wszędzie dowozili nas wygodnymi busami a każde zwiedzanie było poprzedzane komentarzami , podanymi w bardzo przystępnej , pełnej anegdot formie . Dziękujemy za wszystko / za parasole też / Teresa i Edward z Nowego Sącza

Polecam, biuro do podróżowania. Współpracuje z bardzo kompetentnymi i fajnymi rezydentami (przewodnikami wycieczki Lidia i Sylwek). Wszystko zorganizowane na tip -top, przez co dużo zobaczysz. Ogromna dbałość o podróżników, ciekawa i pełna fascynacji opowieść o zwyczajach historii namiętnościach Barcelony. Przy tak zorganizowanej wycieczce masz komfort bezpieczeństwa ale i gwarancję zobaczenie tego po co przyjechałeś. Jeśli zwiedzać Barcelonę , to tylko z nimi. Żal tylko , bo 3 dni to za mało. Trzeba więc myśleć o kolejnym razie

W dniach 22-25.05 byłam na wycieczce w Barcelonie. Wyjątkowo podobali mi się rezydenci Pani Lidia i Pan Sylwester. Przemili, profesjonalni, uczynni i zaangażowani. Ciesze się, że mogłam razem z nimi spędzić te kilka dni w przepięknej Barcelonie. ps. specjalne podziękowania za zorganizowanie wyjazdu do Figueres i Girony! Marta

Niezapomniany wyjazd do Barcelony. Profesjonalna opieka Pani Lidii i Sylwestra od przylotu do wylotu.W każdej chwili człowiek czuł się "zaopiekowany".Duża wiedza o zwiedzanych miejscach, pasja - Salvator Dali. Są miejsca i ludzie do których chętnie się wraca ( jeśli starczy życia- bo wiele miejsc nieznanych przed nami) chętnie wrócimy. Pozdrawiamy Lidię i Sylwka.

Byliśmy z Regentem w Rzymie na Sylwestra.Hotel okazał się na miejscu 3* a w ofercie był 4*,w hotelu było brudno ,obiekt stary i lata jego świetności dawno minęły.Śniadania w restauracji monotonne ,niesmaczne i budzące wątpliwości co do świeżości.Uwaga na opłaty dodatkowe ,bo jest ich wiele.Nie ma zarezerwowanych biletów do Watykanu i ponieśliśmy dodatkowe koszty na rzecz "lokalnego biura turystycznego" Polecam dobre buty,bo większość tras pokonuje się pieszo,po 10 km.Dużo podróżuje się metrem ,w którym grasują kieszonkowcy. Polecam samodzielny wyjazd do Rzymu bez biura turystycznego.

Na przełomie listopada i grudnia byliśmy w Barcelonie. Wróciliśmy zachwyceni, miasto cudne, wszystko zorganizowane perfekcyjnie, Lidia i Sylwek są the best, na pewno tam wrócimy. POLECAMY!!! Jola, Adam, Edyta i Tadek.

Listopadowa wycieczka do Barcelony udała się znakomicie. Pogoda w pełni dopisała. Pani Lidia i Pan Sylwester zasługują na najwyższe oceny. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie: hotel, jedzenie, zwiedzanie, transport, wycieczki dodatkowe. Najlepsza wycieczka na jakiej byłam :)

Byliśmy na wycieczce w Barcelonie w terminie 8-11.11.2015r. Wyjazd bardzo udany, opieka i wiedza rezydentów na najwyższym poziomie. Lidzia i Sylwek najlepsi na świecie, bardzo ciepli, mili i otwarci ludzie. Wykazali się profesjonalizmem, chętni do pomocy w każdej sytuacji. Gorąco polecamy ; )))

Perfekcyjnie zorganizoawane zwiedzanie Barcelony,zaskakujaca wiedza o ogladanych miejscach p.Lidii,dbalosc o zadowolenie z wycieczki,niespotykane oddanie i otwartosc na prosby i propozycje uczestnikow ustysfakcjonowaly nas w pelni.Polecamy z pelnym przekonaniem.Ewa i Jerzy z Gdyni

Byliśmy od 11.10.15 do 14.10 w Barcelonie.O północy czekali na nas piloci P.Lidzia i P.Sławek przeuroczy i bardzo mili ludzie.Zaoferowali nam doskonałą i profesjonalną opiekę i ciepło rodzinne za co jesteśmy im dozgonnie wdzięczni. Zwiedzanie miasta z ogromną pasją i zaangażowaniem plus ogromna wiedza miło było posłuchać. Dziękujemy Państwu Lidzi i Sławkowi za okazane serce i ukazanie piękna Katalonii mocno całujemy Ela i Jasiek K z Wrocławia