Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Francja śniadania
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  • Włochy śniadania
Zobacz wszystkie oferty Regent

Byłyśmy uczestniczkami wycieczki do Hiszpanii (Barcelona)w dniach 9-12 września br. Opiekowali się nami (bo tak należy to nazwać) Pani Lidia i Pan Sylwek. Ta wyprawa była prawdziwą ucztą dla ciała i duszy a na tę ucztę zapracowały każdego dnia punktualnie uśmiechnięte buzie Pani Lidki i Pana Sylwka oraz ich wiedza i sposób jej przekazania. Człowieczeństwo to dziś rzadka cech. Jadąc do Barcelony z biurem Regent i spotykając Panią Lidkę i Pana Sylwka przekonasz się, że jesteś najważniejszy, jesteś przede wszystkim człowiekiem a potem turystą. Z wyrazami wdzięczności, buziakami oraz życzeniami wszystkiego co się szczęściem zwie dla sympatycznej pary, Pani Lidki i Pana Sylwka wdzięczne Mirka i Maria z Łodzi

Witam! W dniach 13-16 sierpnia 2016r. bylem na wycieczce "MAGIA BARCELONY".Impreza udana w 100%, mysle ze glownie dzieki dwojce wspanialych pilotow Lidzi i Sylwka.Barcelona przepiekna,architektura i zabytki zachwycajace,ale zeby w tak krotkim czasie zobaczyc tak wiele,trzeba miec szczescie trafic pod opieke wlasnie tej dwojki pilotow.Podrozuje duzo i czesto,ale tak profesjonalnych i kompetentnych pilotow jeszcze nigdy nie spotkalem.Mysle,ze dla Lidki,to co robi to pasja,nie tylko praca.Do tego jest super kierowca,porusza sie po Barcelonie,jakby mieszkala w niej od urodzenia.No i jest zawsze usmiechnieta i mila! Polecam wszystkim te wycieczke z tymi wlasnie pilotami najlepiej.Dziekuje i goraco pozdrawiam Lidziunie i Sylwusia!!! planuje leciec do Barcelony na Sylwestra i powitac Nowy Rok razem z nimi..

.Dziękujemy biuru regent i wakacje pl za spaprane wakacje ,tydzien przed wyjazdem do Rzymu odwołano wyjazd .dlaczego nie,,oczekiwałem w ramach rekompensaty na wycieczkę do Czernobyla za jedyne 2000 euro za 4 dni.też nie było.Krzysztof Malanowski ,Polecam i będę wszystkim polecał wakacje z biurem regent i wakacje .pl przez rok cały .Potem już nie .Po co.Mam wrażenie ,że rezerwowałem wyjazd w Kongo -przepraszam mieszkańców Kongo-a nie w cywilizowanym kraju -zapraszam Polaków do przeżycia jedynej w swoim rodzaju przygody życia -Rezerwuj wyjazd z regent i wakacje .pl-emocje zapewnione!

Przyszło nam spędzić 70-te urodziny na wycieczce w Barcelonie z biurem Regent. Od samego przylotu na lotnisko zostaliśmy niezwykle ciepło przyjęci i "zaopiekowani". Pani Lidia Kopczyńska i Pan Sylwek to profesjonalni rezydenci, niezwykle uprzejmi i pomocni. Pani Lidia organizowała nam wycieczki po Barcelonie i okolicy. Jest świetnym kierowcą, znajduje dobre miejsca do parkowania, doskonale objaśnia okolice i odpowiada na wszystkie pytania. Z całym sercem polecamy panią Rezydentkę. Wyżywienie w hotelu - bardzo dobre. Przelot Ryanair oceniam bardzo źle ze względu na opóźnienia (w obie strony).

UCZESTNICY WYCIECZKI DO BARCELONY z Biura Podróży REGENT w okresie 23.05.- 30.05.2016 . Przeżycia z pobytu wspaniałe , Barcelona i pozostałe zwiedzane miejsca piękne , a to dzięki dobrej opiece Państwa Lidii i Sylwestra . Czuliśmy się jak oczekiwani goście , o których dobre samopoczucie i wygodę się dba ; wszędzie dowozili nas wygodnymi busami a każde zwiedzanie było poprzedzane komentarzami , podanymi w bardzo przystępnej , pełnej anegdot formie . Dziękujemy za wszystko / za parasole też / Teresa i Edward z Nowego Sącza

Polecam, biuro do podróżowania. Współpracuje z bardzo kompetentnymi i fajnymi rezydentami (przewodnikami wycieczki Lidia i Sylwek). Wszystko zorganizowane na tip -top, przez co dużo zobaczysz. Ogromna dbałość o podróżników, ciekawa i pełna fascynacji opowieść o zwyczajach historii namiętnościach Barcelony. Przy tak zorganizowanej wycieczce masz komfort bezpieczeństwa ale i gwarancję zobaczenie tego po co przyjechałeś. Jeśli zwiedzać Barcelonę , to tylko z nimi. Żal tylko , bo 3 dni to za mało. Trzeba więc myśleć o kolejnym razie

W dniach 22-25.05 byłam na wycieczce w Barcelonie. Wyjątkowo podobali mi się rezydenci Pani Lidia i Pan Sylwester. Przemili, profesjonalni, uczynni i zaangażowani. Ciesze się, że mogłam razem z nimi spędzić te kilka dni w przepięknej Barcelonie. ps. specjalne podziękowania za zorganizowanie wyjazdu do Figueres i Girony! Marta

Niezapomniany wyjazd do Barcelony. Profesjonalna opieka Pani Lidii i Sylwestra od przylotu do wylotu.W każdej chwili człowiek czuł się "zaopiekowany".Duża wiedza o zwiedzanych miejscach, pasja - Salvator Dali. Są miejsca i ludzie do których chętnie się wraca ( jeśli starczy życia- bo wiele miejsc nieznanych przed nami) chętnie wrócimy. Pozdrawiamy Lidię i Sylwka.

Byliśmy z Regentem w Rzymie na Sylwestra.Hotel okazał się na miejscu 3* a w ofercie był 4*,w hotelu było brudno ,obiekt stary i lata jego świetności dawno minęły.Śniadania w restauracji monotonne ,niesmaczne i budzące wątpliwości co do świeżości.Uwaga na opłaty dodatkowe ,bo jest ich wiele.Nie ma zarezerwowanych biletów do Watykanu i ponieśliśmy dodatkowe koszty na rzecz "lokalnego biura turystycznego" Polecam dobre buty,bo większość tras pokonuje się pieszo,po 10 km.Dużo podróżuje się metrem ,w którym grasują kieszonkowcy. Polecam samodzielny wyjazd do Rzymu bez biura turystycznego.

Na przełomie listopada i grudnia byliśmy w Barcelonie. Wróciliśmy zachwyceni, miasto cudne, wszystko zorganizowane perfekcyjnie, Lidia i Sylwek są the best, na pewno tam wrócimy. POLECAMY!!! Jola, Adam, Edyta i Tadek.