6,4 / 10

Regent
Biuro podróży

Regent

Ocena na podstawie 39 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,4
  Ocena
  Organizatora

 • 6,8
  Ocena
  rezydentów

 • 6,3
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,5
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Regent
 • Włochy śniadania
  1 250 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  1 290 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Francja śniadania
  1 450 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Regent

Opinie

 • 10 / 10

  Agnieszka z Wrocławia

  Pobyt: Listopad 2015

  Listopadowa wycieczka do Barcelony udała się znakomicie. Pogoda w pełni dopisała. Pani Lidia i Pan Sylwester zasługują na najwyższe oceny. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie: hotel, jedzenie, zwiedzanie, transport, wycieczki dodatkowe. Najlepsza wycieczka na jakiej byłam :)

  Opinia dodana: 22 listopada 2015
 • 9,5 / 10

  Małgorzata i Wiesław

  Pobyt: Listopad 2015

  Byliśmy na wycieczce w Barcelonie w terminie 8-11.11.2015r. Wyjazd bardzo udany, opieka i wiedza rezydentów na najwyższym poziomie. Lidzia i Sylwek najlepsi na świecie, bardzo ciepli, mili i otwarci ludzie. Wykazali się profesjonalizmem, chętni do pomocy w każdej sytuacji. Gorąco polecamy ; )))

  Opinia dodana: 21 listopada 2015
 • 10 / 10

  Ewa i Jerzy Gawlikowscy

  Pobyt: Listopad 2015

  Perfekcyjnie zorganizoawane zwiedzanie Barcelony,zaskakujaca wiedza o ogladanych miejscach p.Lidii,dbalosc o zadowolenie z wycieczki,niespotykane oddanie i otwartosc na prosby i propozycje uczestnikow ustysfakcjonowaly nas w pelni.Polecamy z pelnym przekonaniem.Ewa i Jerzy z Gdyni

  Opinia dodana: 13 listopada 2015
 • 9,5 / 10

  Ela i Jan K

  Pobyt: Październik 2015

  Byliśmy od 11.10.15 do 14.10 w Barcelonie.O północy czekali na nas piloci P.Lidzia i P.Sławek przeuroczy i bardzo mili ludzie.Zaoferowali nam doskonałą i profesjonalną opiekę i ciepło rodzinne za co jesteśmy im dozgonnie wdzięczni. Zwiedzanie miasta z ogromną pasją i zaangażowaniem plus ogromna wiedza miło było posłuchać. Dziękujemy Państwu Lidzi i Sławkowi za okazane serce i ukazanie piękna Katalonii mocno całujemy Ela i Jasiek K z Wrocławia

  Opinia dodana: 19 października 2015
 • 10 / 10

  Monika, Sieradz

  Pobyt: Październik 2015

  Fantastyczna magia Barcelony za sprawą rzeczowej, sympatycznej, przeuroczej i z ogromną wiedzą o regionie, z którym zapoznaje turystów, pani Lidii oraz pana Sylwestra. Podróżowałam wielokrotnie, najczęściej na własna rękę, dlatego obawiałam się "rygoru" wyjazdu zorganizowanego, tymczasem grupę stanowiło kameralne grono, jeździliśmy busem, co było bardzo wygodne. Program omawiany na bieżąco, ustalany z uwzględnieniem potrzeb turystów, czas wolny w odpowiednich miejscach i porach dnia, cudowne obiady we wspólnym gronie, rozmowy i przyjęcie nas jak starych znajomych. Chciałabym spotkać podobnych pilotów-przewodników - opiekunów w innych miejscach. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Lidkę i Sylwestra !

  Opinia dodana: 14 października 2015
 • 10 / 10

  Monika z Sieradza

  Pobyt: Październik 2015

  Fantastyczna magia Barcelony za sprawą rzeczowej, sympatycznej, przeuroczej i z ogromną wiedzą o regionie, z którym zapoznaje turystów, pani Lidii Kopczyńskiej oraz pana Sylwestra. Podróżowałam wielokrotnie, najczęściej na własna rękę, dlatego obawiałam się "rygoru" wyjazdu zorganizowanego, tymczasem grupę stanowiło kameralne grono, jeździliśmy busem, co było bardzo wygodne. Program omawiany na bieżąco, ustalany z uwzględnieniem potrzeb turystów, czas wolny w odpowiednich miejscach i porach dnia, cudowne obiady we wspólnym gronie, rozmowy i przyjęcie nas jak starych znajomych. Chciałabym spotkać podobnych pilotów-przewodników - opiekunów w innych miejscach. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Lidkę i Sylwestra !

  Opinia dodana: 14 października 2015
 • 10 / 10

  Agusia

  Pobyt: Październik 2015

  Wczoraj wróciłam z wycieczki ,, Magia Barcelony "" - dosłownie i w przenośni było to magia za sprawą rezydentów Lidziuni i Sylwka. :) Pierwszy raz spotkałam się z tak fantastycznymi pilotami wycieczki. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i ciepło długo nie zapomnę . Pierwszy raz byłam sama na wycieczce ale za sprawą organizacji nawet przez moment nie czułam się osamotniona. Zwiedzanie Barcelony z tak dobrze przygotowanymi przewodnikami to sama przyjemność . Wszystkim biurom podróży polecam takich rezydentów. Agnieszka z Wawy

  Opinia dodana: 14 października 2015
 • 9,0 / 10

  Jolanta

  Pobyt: Czerwiec 2015

  W poniedziałek w nocy wróciliśmy z 5-dniowej wycieczki do Londynu 04-08.06.2015. Impreza b.udana. Organizacja dobra. tempo zwiedzania duże - ale tak bywa gdy chce się zwiedzić tak dużo w tak krótkim czasie. Szkoda tylko, że tylko Szczecin przyleciał o północy pierwszego dnia podczas gdy pozostali uczestnicy wycieczki zdążyli już zwiedzić Londyn piętrowym autobusem i dodatkowo statkiem. Przy b.napiętym programie zwiedzania nie daliśmy rady tego nadrobić. Z hotelu wyjeżdżaliśmy ok. 8:30 a wracaliśmy ok. 21. Wcześnie rezerwowałam wycieczkę a w samolocie mieliśmy dwa ostatnie miejsca i nie było gdzie położyć bagażu - nasz schowek był zajęty przez obsługę samolotu. Ostatecznie włożono nam bagaż między siedzeniami rząd wcześniej. Na lotnisku czekał na nas kierowca samochodu a w hotelu Pani pilot z Warszawy. Śniadanie kontynentalne poza herbatą , kawą, sokiem, rogalikiem i dżemem składało się z szynki, żółtego sera, jogurtu, musli, tostów. Za dodatkową opłatą można było zjeść śniadanie angielskie. Pokój klimatyzowany. Niestety gniazdka nie dostosowane do naszego sprzętu elektrycznego. W hotelu nie było "adapterów", można je było kupić dopiero w mieście. Przewodniczka oprowadzała nas 2 razy po 2 godziny dziennie. To zdecydowanie za mało. Powinno być min. 2x po 3 godz. Przewodniczka miała b.dużo ciekawych wiadomości a nie zdążyła ich nam przekazać. Szkoda. Pilotka dowoziła nas do wszystkich obiektów objętych programem, w tym dodatkowym również. W metro szczegółowo zwracała uwagę jak się poruszać po poszczególnych trasach i na co szczególnie zwracać uwagę. Jesteśmy b. zadowoleni z wyjazdu. Szkoda że zwiedzających z Polski jest tak mało, bo przeważnie jadą w odwiedziny do rodzin lub do pracy. Polecamy wycieczkę innym chętnym.

  Opinia dodana: 16 czerwca 2015
 • 10 / 10

  przedszkole

  Pobyt: Czerwiec 2015

  Witam, właśnie wróciliśmy grupą z wycieczki "Magia Barcelony" od 04.06-07.o6.Pani Lidia, Margarita super ! wielki pozytyw, przesympatyczne, kompetentne osoby z dużą wiedzą .Widać że kochają swoją pracę i HIszpanię :) Dużo zwiedzania ale też czas dla siebie :)Wycieczki fakultatywne za dodatkową opłatą ale bez nacisków jeśli ktoś nie chciał mógł popołudnie spedzić przy basenie lub na plaży.Hotel przytulny w Santa Susana, blisko morza, czyściutko a jedzenie .....bajka :)))))Nie ma wśród nas osób niezadowolonych :)aczkolwiek była z nami grupa z innego miasta , której nie podobało się dosłownie nic...chwilami człowiek zastanawiał się czy jesteśmy na tej samej wycieczce co oni :) ilu ludzi tyle opinii. Dużo zależy od rezydentów, pilotów wycieczek , my trafiliśmy rewelacyjnie.Bardzo dziękujemy .

  Opinia dodana: 09 czerwca 2015
 • 10 / 10

  Tomasz Pająk

  Pobyt: Maj 2015

  Wycieczka do Barcelony (12-16.05.2015r.)organizowana przez biuro podróży Regent udała się znakomicie.W dużej mierze przez świetnych pilotów,Panią Lidię i Pana Sylwka.Dzięki nim dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji,dotyczących historii,czasów współczesnych oraz różnorodnej szaty roślinnej Hiszpanii.Historię opowiadane przez Panią Lidkę były bardzo ciekawe i nie zanudzały.Organizacja czasu również była udana,w każdym dniu zwiedzaliśmy bardzo dużo jednocześnie mając czas na własne zachcianki.Bardzo polecam wycieczkę do Barcelony prowadzoną przez Panią Lidkę i Pana Sylwka Pozdrawiamy Małgorzata i syn Tomasz :D

  Opinia dodana: 21 maja 2015
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią