Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

6,5 / 10

Regent
Biuro podróży

Regent

Ocena na podstawie 42 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,5
  Ocena
  Organizatora

 • 7,0
  Ocena
  rezydentów

 • 6,4
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,6
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Regent
 • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  1 390 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Włochy śniadania
  1 390 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Anglia śniadania
  1 450 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Regent

Opinie

 
 • 10 / 10

  Niezapomniany wyjazd do Barcelony. Profesjonalna opieka Pani Lidii i Sylwestra od przylotu do wylotu.W każdej chwili człowiek czuł się "zaopiekowany".Duża wiedza o zwiedzanych miejscach, pasja - Salvator Dali. Są miejsca i ludzie do których chętnie się wraca ( jeśli starczy życia- bo wiele miejsc nieznanych przed nami) chętnie wrócimy. Pozdrawiamy Lidię i Sylwka.

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Byliśmy z Regentem w Rzymie na Sylwestra.Hotel okazał się na miejscu 3* a w ofercie był 4*,w hotelu było brudno ,obiekt stary i lata jego świetności dawno minęły.Śniadania w restauracji monotonne ,niesmaczne i budzące wątpliwości co do świeżości.Uwaga na opłaty dodatkowe ,bo jest ich wiele.Nie ma zarezerwowanych biletów do Watykanu i ponieśliśmy dodatkowe koszty na rzecz "lokalnego biura turystycznego" Polecam dobre buty,bo większość tras pokonuje się pieszo,po 10 km.Dużo podróżuje się metrem ,w którym grasują kieszonkowcy. Polecam samodzielny wyjazd do Rzymu bez biura turystycznego.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Na przełomie listopada i grudnia byliśmy w Barcelonie. Wróciliśmy zachwyceni, miasto cudne, wszystko zorganizowane perfekcyjnie, Lidia i Sylwek są the best, na pewno tam wrócimy. POLECAMY!!! Jola, Adam, Edyta i Tadek.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Listopadowa wycieczka do Barcelony udała się znakomicie. Pogoda w pełni dopisała. Pani Lidia i Pan Sylwester zasługują na najwyższe oceny. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie: hotel, jedzenie, zwiedzanie, transport, wycieczki dodatkowe. Najlepsza wycieczka na jakiej byłam :)

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Byliśmy na wycieczce w Barcelonie w terminie 8-11.11.2015r. Wyjazd bardzo udany, opieka i wiedza rezydentów na najwyższym poziomie. Lidzia i Sylwek najlepsi na świecie, bardzo ciepli, mili i otwarci ludzie. Wykazali się profesjonalizmem, chętni do pomocy w każdej sytuacji. Gorąco polecamy ; )))

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Perfekcyjnie zorganizoawane zwiedzanie Barcelony,zaskakujaca wiedza o ogladanych miejscach p.Lidii,dbalosc o zadowolenie z wycieczki,niespotykane oddanie i otwartosc na prosby i propozycje uczestnikow ustysfakcjonowaly nas w pelni.Polecamy z pelnym przekonaniem.Ewa i Jerzy z Gdyni

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Byliśmy od 11.10.15 do 14.10 w Barcelonie.O północy czekali na nas piloci P.Lidzia i P.Sławek przeuroczy i bardzo mili ludzie.Zaoferowali nam doskonałą i profesjonalną opiekę i ciepło rodzinne za co jesteśmy im dozgonnie wdzięczni. Zwiedzanie miasta z ogromną pasją i zaangażowaniem plus ogromna wiedza miło było posłuchać. Dziękujemy Państwu Lidzi i Sławkowi za okazane serce i ukazanie piękna Katalonii mocno całujemy Ela i Jasiek K z Wrocławia

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Fantastyczna magia Barcelony za sprawą rzeczowej, sympatycznej, przeuroczej i z ogromną wiedzą o regionie, z którym zapoznaje turystów, pani Lidii oraz pana Sylwestra. Podróżowałam wielokrotnie, najczęściej na własna rękę, dlatego obawiałam się "rygoru" wyjazdu zorganizowanego, tymczasem grupę stanowiło kameralne grono, jeździliśmy busem, co było bardzo wygodne. Program omawiany na bieżąco, ustalany z uwzględnieniem potrzeb turystów, czas wolny w odpowiednich miejscach i porach dnia, cudowne obiady we wspólnym gronie, rozmowy i przyjęcie nas jak starych znajomych. Chciałabym spotkać podobnych pilotów-przewodników - opiekunów w innych miejscach. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Lidkę i Sylwestra !

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Fantastyczna magia Barcelony za sprawą rzeczowej, sympatycznej, przeuroczej i z ogromną wiedzą o regionie, z którym zapoznaje turystów, pani Lidii Kopczyńskiej oraz pana Sylwestra. Podróżowałam wielokrotnie, najczęściej na własna rękę, dlatego obawiałam się "rygoru" wyjazdu zorganizowanego, tymczasem grupę stanowiło kameralne grono, jeździliśmy busem, co było bardzo wygodne. Program omawiany na bieżąco, ustalany z uwzględnieniem potrzeb turystów, czas wolny w odpowiednich miejscach i porach dnia, cudowne obiady we wspólnym gronie, rozmowy i przyjęcie nas jak starych znajomych. Chciałabym spotkać podobnych pilotów-przewodników - opiekunów w innych miejscach. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Lidkę i Sylwestra !

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Wczoraj wróciłam z wycieczki ,, Magia Barcelony "" - dosłownie i w przenośni było to magia za sprawą rezydentów Lidziuni i Sylwka. :) Pierwszy raz spotkałam się z tak fantastycznymi pilotami wycieczki. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i ciepło długo nie zapomnę . Pierwszy raz byłam sama na wycieczce ale za sprawą organizacji nawet przez moment nie czułam się osamotniona. Zwiedzanie Barcelony z tak dobrze przygotowanymi przewodnikami to sama przyjemność . Wszystkim biurom podróży polecam takich rezydentów. Agnieszka z Wawy

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią