Regent

• Włochy śniadania
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  • Anglia śniadania
Zobacz wszystkie oferty Regent

Wycieczka do Barcelony (Magia Barcelony) - to był magiczny tydzień. Choć byłam tam już po raz trzeci, to ponownie urzekł mnie ten region Hiszpanii. Wycieczka zorganizowana bardzo profesjonalnie, począwszy od załatwiania formalności w Tczewie, skończywszy na Rezydentach na miejscu (ale o Nich za chwilę). Program wycieczki zrealizowany w 100%, cena adekwatna do jakości i intensywności zwiedzania, a jak pewnie wiecie w Katalonii jest co zwiedzać. Barcelona jak zwykle piękna i zaskakująca nowym obliczem Sagrady Familia, zapachami i smakami owoców na targu La Boqueria i tajemniczością skąpaną w słońcu Dzielnicy Gotyckiej. Tym razem jednak bardziej urzekła mnie kultura Katalonii. Po raz pierwszy miałam okazję uczestniczyć w pokazie flamenco. W scenerii Zamku w Torderze mogliśmy podziwiać tancerzy najwyższej klasy - to była uczta zarówno dla ciała jak i ducha (warte każdych pieniędzy). Widoki na całą Katalonię z Montserrat (figurka Czarnej Madonny) i niezapomniana wizyta w Rupit ? średniowieczne miasteczko, którego atmosfery nie oddadzą żadne słowa (mam nadzieje, że jeszcze tam wrócę). Te wszystkie i wiele innych atrakcji w towarzystwie Rezydentów ? LIDKA i SYLWEK to Wam dziękuję za ten cudowny czas. Za to, że pozwoliliście mi cieszyć się wakacjami. Wasza pasja i zaangażowanie są na wagę złota. Dzięki Wam odkryłam truskawkowe mojito i mule w sosie rzymskim i lody z lukrem bazyliowym (a o tym nie piszą w przewodnikach). To Wy zorganizowaliście wszystko tak, że poza zwiedzaniem miałam czas na chłonięcie atmosfery miejsca ( i nie mówię tu o przysłowiowych 15 min na zdjęcia i suveniry jak zazwyczaj na wycieczkach) czasami wydawało mi się, że macie w kieszeni ?zmieniacz czasu?. Jesteście Wspaniałymi ludźmi, na właściwym miejscu. A do tych, którzy się jeszcze zastanawiają ? wycieczka do Barcelony pod opieką Lidki i Sylwka to dobrze zainwestowane pieniądze w poznawanie świata, wypoczynek i relaks POLECAM

Wycieczka do Barcelony (Magia Barcelony) okazała się strzałem w dziesiątkę. Tygodniowe zwiedzanie Katalonii pozwoliło mi na zapoznanie się z historią i kulturą tego regionu. Nie byłoby to możliwe w pełni, bez profesjonalizmu rezydentów Pani Lidki i Pana Sylwka. Ich wiedza, kultura osobista, zaangażowanie, poczucie humoru sprawiło, iż czułem się w tym regionie Europy jak u siebie w domu (a był to mój pierwszy wyjazd z biurem podróży, gdyż jestem domatorem). Pomimo intensywności zwiedzania, był także czas na morskie i słoneczne kąpiele. Moment powrotu do Polski okazał się być smutnym, gdyż trudno było pożegnać się ze słoneczną Katalonią i rezydentami. Pragnę Wam wszystkim polecić ten region Hiszpanii, ale tylko pod opieką tak cudownych Rezydentów.

?Magia Londynu? - 5 dni, samolotem, 2 osoby - lipiec 2017. Wycieczkę wykupiłem w firmie "AREATOUR" z Łodzi, organizatorem ?Regent? Poznań. Wszyscy z którymi miałem kontakt bardzo mili i uczynni. Przepływ informacji bez zarzutu, a wydzwaniałem do obu biur, gdyż jestem klientem tgz.?dociekliwym? :-). Bardzo obawiałem się, że hotel będzie na dalekich obrzeżach miasta, a tu niespodzianka, 3 minuty do stacji kolejki ? dojazd bezpośrednio do centrum, pół godziny. W zakorkowanym Krakowie jadę do pracy dwa razy dłużej. Super standard, śniadanie angielskie ? pyszne różności. Transfer z lotniska podstawionym samochodem, tylko dla naszej dwójki, czuliśmy się jak korpus dyplomatyczny :-). Na miejscu wspaniała Pani pilot, niezwykle kompetentna, opiekuńcza i oddana sprawie kobieta. W programie były dwa dni z pilotem, a P. Dorota oprowadzała nas w każdy dzień. Gotowa była indywidualnie odwieźć osoby do teatru, założyć własne pieniądze, żeby tylko zaprowadzić grupę w jeszcze kilka miejsc. Największą atrakcją była P. przewodnik na miejscu, oprowadzająca po Londynie. Osoba o wielkim uroku, talencie krasomówczym i ogromnej wiedzy. Zdobywczyni prestiżowego tytułu pilota roku. Warto było przylecieć nawet dla samych jej opowieści. W sumie, mimo obaw w naszym przypadku wyjazd udany pod każdym względem. No i biuro zamówiło cudownie słoneczną pogodę na całe 5 dni.

Mamy za sobą 3-dniowy weekend w Barcelonie na przełomie czerwca i lipca 2017 r. Wspaniałe wakacje. Bardzo dziękujemy przemiłym rezydentom: Lidii i Sylwestrowi za ciepłe przywitanie na lotnisku, troskliwą opiekę, pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Wróciliśmy z fantastycznej Barcelony i już tęsknimy, dziękujemy pani Lidii i panu Sylwkowi, super para, ogromna wiedza, dawkowanie emocji i wrażeń, ciekawe historie, przydatne informacje na przyszłość, jeszcze wrócimy do Barcelony. Życzymy wszystkim podróżującym takich wspaniałych rezydentów. PS. pani Lidka parkuje busa na zapałkę ;)pozdrawiamy

Właśnie wczoraj wróciliśmy "(28.06.2017r) z mężem z wycieczki Magia Barcelony zorganizowanej przez biuro Regent. Od samego początku zostaliśmy objęci opieką przez wspaniałych rezydentów Lidzie i Sylwka. Wspaniali ludzie - uśmiechnięci, pomocni w zrobieniu zakupów / pamiątek dla rodziny, serdecznych, z ogromną widzą o Hiszpanii i niesamowitym entuzjazmem i poczuciem humoru. Rzadko można spotkać tak cudownych, życzliwych i pomocnych ludzi!!! Jeśli kiedykolwiek jakakolwiek wycieczka to tylko z NIMI !!! Hotel pierwsza klasa zaraz przy morzu, jedzenie wyśmienite bez ograniczeń - czego chcieć więcej..... Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe 4 dni i ślemy gorące pozdrowienia dla Lidzi i Sylwka. Elżbieta i Jan Sz.

Właśnie wczoraj wróciliśmy "(28.06.2017r) z mężem z wycieczki Magia Barcelony zorganizowanej przez biuro Regent. Od samego początku zostaliśmy objęci opieką przez wspaniałych rezydentów Lidzie i Sylwka. Wspaniali ludzie - uśmiechnięci, pomocni w zrobieniu zakupów / pamiątek dla rodziny, serdecznych, z ogromną widzą o Hiszpanii, niesamowitym entuzjazmem i poczuciem humoru. Rzadko można spotkać tak cudownych, życzliwych i pomocnych ludzi!!! Jeśli kiedykolwiek jakakolwiek wycieczka to tylko z NIMI !!! Hotel pierwsza klasa zaraz przy morzu, jedzenie wyśmienite bez ograniczeń - czego chcieć więcej..... Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe 4 dni i ślemy gorące pozdrowienia dla Lidzi i Sylwka. Elżbieta i Jan Sz.

Wycieczka: 15-19 marzec 2017 - BARCELONA / biuro REGENT REZYDENCI: Na samym początku muszę okazać swoje bardzo pozytywne zapoznanie się z rezydentami na lotnisku - LIDIĄ i SŁAWKIEM! Poczułem się jakbym ich znał od dawna i tak pozostało do końca wycieczki ;-). Cechują się wyjątkowym PROFESJONALIZMEM w tym co robią, WIEDZĄ, którą potrafią fachowo przekazać. Lidia kocha co robi i to widać a Sławek ma właściwe poczucie humoru. Program był zrealizowany perfekcyjnie - wszystko zgodnie z planem zrealizowane, żadnych opóźnień, kolejek ani problemów. W te kilka przyjemnych i udanych dni z Nimi zobaczyłem więcej niż oczekiwałem i poczułem ducha Katalonii. Ocena 10 dla nich to trochę za mało. Acha! Jednego im nie wybaczę - że odwieźli mnie na lotnisko ;-). REGENT: Wycieczka zorganizowana ogólnie bardzo dobrze. Hotel bardzo fajny z bardzo dobrym wyżywieniem i obsługą. Bardzo sprawnie zorganizowane wszelkie transfery. Moją rekomendacją dla REGENTA niech będzie to, że 24 maj 2017 wyruszam z nimi do Rzymu, a dla REZYDENTÓW, że pomimo iż zwiedziłem już kawał świata wracam do Barcelony i okolic jeszcze w tym roku.