Regent

• Włochy śniadania
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  • Francja śniadania
Zobacz wszystkie oferty Regent

Byliśmy z Regentem w Rzymie na Sylwestra.Hotel okazał się na miejscu 3* a w ofercie był 4*,w hotelu było brudno ,obiekt stary i lata jego świetności dawno minęły.Śniadania w restauracji monotonne ,niesmaczne i budzące wątpliwości co do świeżości.Uwaga na opłaty dodatkowe ,bo jest ich wiele.Nie ma zarezerwowanych biletów do Watykanu i ponieśliśmy dodatkowe koszty na rzecz "lokalnego biura turystycznego" Polecam dobre buty,bo większość tras pokonuje się pieszo,po 10 km.Dużo podróżuje się metrem ,w którym grasują kieszonkowcy. Polecam samodzielny wyjazd do Rzymu bez biura turystycznego.

Na przełomie listopada i grudnia byliśmy w Barcelonie. Wróciliśmy zachwyceni, miasto cudne, wszystko zorganizowane perfekcyjnie, Lidia i Sylwek są the best, na pewno tam wrócimy. POLECAMY!!! Jola, Adam, Edyta i Tadek.

Listopadowa wycieczka do Barcelony udała się znakomicie. Pogoda w pełni dopisała. Pani Lidia i Pan Sylwester zasługują na najwyższe oceny. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie: hotel, jedzenie, zwiedzanie, transport, wycieczki dodatkowe. Najlepsza wycieczka na jakiej byłam :)

Byliśmy na wycieczce w Barcelonie w terminie 8-11.11.2015r. Wyjazd bardzo udany, opieka i wiedza rezydentów na najwyższym poziomie. Lidzia i Sylwek najlepsi na świecie, bardzo ciepli, mili i otwarci ludzie. Wykazali się profesjonalizmem, chętni do pomocy w każdej sytuacji. Gorąco polecamy ; )))

Perfekcyjnie zorganizoawane zwiedzanie Barcelony,zaskakujaca wiedza o ogladanych miejscach p.Lidii,dbalosc o zadowolenie z wycieczki,niespotykane oddanie i otwartosc na prosby i propozycje uczestnikow ustysfakcjonowaly nas w pelni.Polecamy z pelnym przekonaniem.Ewa i Jerzy z Gdyni

Byliśmy od 11.10.15 do 14.10 w Barcelonie.O północy czekali na nas piloci P.Lidzia i P.Sławek przeuroczy i bardzo mili ludzie.Zaoferowali nam doskonałą i profesjonalną opiekę i ciepło rodzinne za co jesteśmy im dozgonnie wdzięczni. Zwiedzanie miasta z ogromną pasją i zaangażowaniem plus ogromna wiedza miło było posłuchać. Dziękujemy Państwu Lidzi i Sławkowi za okazane serce i ukazanie piękna Katalonii mocno całujemy Ela i Jasiek K z Wrocławia

Fantastyczna magia Barcelony za sprawą rzeczowej, sympatycznej, przeuroczej i z ogromną wiedzą o regionie, z którym zapoznaje turystów, pani Lidii oraz pana Sylwestra. Podróżowałam wielokrotnie, najczęściej na własna rękę, dlatego obawiałam się "rygoru" wyjazdu zorganizowanego, tymczasem grupę stanowiło kameralne grono, jeździliśmy busem, co było bardzo wygodne. Program omawiany na bieżąco, ustalany z uwzględnieniem potrzeb turystów, czas wolny w odpowiednich miejscach i porach dnia, cudowne obiady we wspólnym gronie, rozmowy i przyjęcie nas jak starych znajomych. Chciałabym spotkać podobnych pilotów-przewodników - opiekunów w innych miejscach. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Lidkę i Sylwestra !

Fantastyczna magia Barcelony za sprawą rzeczowej, sympatycznej, przeuroczej i z ogromną wiedzą o regionie, z którym zapoznaje turystów, pani Lidii Kopczyńskiej oraz pana Sylwestra. Podróżowałam wielokrotnie, najczęściej na własna rękę, dlatego obawiałam się "rygoru" wyjazdu zorganizowanego, tymczasem grupę stanowiło kameralne grono, jeździliśmy busem, co było bardzo wygodne. Program omawiany na bieżąco, ustalany z uwzględnieniem potrzeb turystów, czas wolny w odpowiednich miejscach i porach dnia, cudowne obiady we wspólnym gronie, rozmowy i przyjęcie nas jak starych znajomych. Chciałabym spotkać podobnych pilotów-przewodników - opiekunów w innych miejscach. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Lidkę i Sylwestra !

Wczoraj wróciłam z wycieczki ,, Magia Barcelony "" - dosłownie i w przenośni było to magia za sprawą rezydentów Lidziuni i Sylwka. :) Pierwszy raz spotkałam się z tak fantastycznymi pilotami wycieczki. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i ciepło długo nie zapomnę . Pierwszy raz byłam sama na wycieczce ale za sprawą organizacji nawet przez moment nie czułam się osamotniona. Zwiedzanie Barcelony z tak dobrze przygotowanymi przewodnikami to sama przyjemność . Wszystkim biurom podróży polecam takich rezydentów. Agnieszka z Wawy

W poniedziałek w nocy wróciliśmy z 5-dniowej wycieczki do Londynu 04-08.06.2015. Impreza b.udana. Organizacja dobra. tempo zwiedzania duże - ale tak bywa gdy chce się zwiedzić tak dużo w tak krótkim czasie. Szkoda tylko, że tylko Szczecin przyleciał o północy pierwszego dnia podczas gdy pozostali uczestnicy wycieczki zdążyli już zwiedzić Londyn piętrowym autobusem i dodatkowo statkiem. Przy b.napiętym programie zwiedzania nie daliśmy rady tego nadrobić. Z hotelu wyjeżdżaliśmy ok. 8:30 a wracaliśmy ok. 21. Wcześnie rezerwowałam wycieczkę a w samolocie mieliśmy dwa ostatnie miejsca i nie było gdzie położyć bagażu - nasz schowek był zajęty przez obsługę samolotu. Ostatecznie włożono nam bagaż między siedzeniami rząd wcześniej. Na lotnisku czekał na nas kierowca samochodu a w hotelu Pani pilot z Warszawy. Śniadanie kontynentalne poza herbatą , kawą, sokiem, rogalikiem i dżemem składało się z szynki, żółtego sera, jogurtu, musli, tostów. Za dodatkową opłatą można było zjeść śniadanie angielskie. Pokój klimatyzowany. Niestety gniazdka nie dostosowane do naszego sprzętu elektrycznego. W hotelu nie było "adapterów", można je było kupić dopiero w mieście. Przewodniczka oprowadzała nas 2 razy po 2 godziny dziennie. To zdecydowanie za mało. Powinno być min. 2x po 3 godz. Przewodniczka miała b.dużo ciekawych wiadomości a nie zdążyła ich nam przekazać. Szkoda. Pilotka dowoziła nas do wszystkich obiektów objętych programem, w tym dodatkowym również. W metro szczegółowo zwracała uwagę jak się poruszać po poszczególnych trasach i na co szczególnie zwracać uwagę. Jesteśmy b. zadowoleni z wyjazdu. Szkoda że zwiedzających z Polski jest tak mało, bo przeważnie jadą w odwiedziny do rodzin lub do pracy. Polecamy wycieczkę innym chętnym.