Rego-Bis

• Albania śniadania
    899 zł 10 dni / os. Sprawdź
  • Czarnogóra śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Rego-Bis

Obóz super, wychowawczynie świetne, pani kierowniczka mega. Nie zmuszano nas do niczego, na co nie miałyśmy ochoty. Plaża i basen ekstra, hotel bardzo fajny, jedzenie bardzo dobre. Polecam każdemu Rego-Bis :)

Najlepsze wakacje. Wychowawcy wyrozumiali, luźni, nie stosowali jakiś sztywnych zasad. Dużo czasu wolnego, nigdy nam się nie nudziło, każdego dnia były jakieś atrakcje z których każdy był zadowolony. Polecam biuro Rego-Bis i pozdrawiam panią Dominikę,Karolinę oraz panią Agatę !

Super Wakacje, wychowawcy bardzo wyrozumiali i weseli w tym Pani kierowniczka bardzo dobrze potrafią zorganizowac czas nie da się nudzic. Hotel tez elegancki jedzenie bardzo dobre, basen na którym organizowane są przeróżne zabawy.Polecam i pozdrawiam Panie opiekunki i kierowniczke <3

Luźna atmosfera, dużo czasu wolnego, plan dnia układany pod upodobania uczestników, świetna Pani Kierownik i mnóstwo dobrej zabawy. Polecam.

Pani rezydentka Agata jest na prawdę wyrozumiała i pomoże, gdy mamy jakiś problem. Najlepsi opiekunowie. Wszystko jest dobrze zorganizowane i mamy dużo luzu. Bardzo Polecam!

Niesamowita atmosfera, opiekunowie mili i bardzo sympatyczni. Pani kierownik Agata jest bardzo zorganizowana, nie stosuje sztywnych reguł. Jeśli szukacie zabawy i wypoczynku razem: TYLKO REGO-BIS

bylismy w czarnogorze super ,pani marta nasza rezydentka wspaniala polecam to biuro slawek i beata

Najlepsze wakacje ever, opiekunki bardzo wesołe i fajne do pogadania, zwłaszcza Pani kierowniczka Agata która do niczego nas nie zmuszała i zawsze była wyrozumiała, na obozie nigdy nie brakowało rozrywki <3 . Pozdrawiam opiekunki i kierowniczkę mam nadzieję że jeszcze sie spotkamy :D

Pania Agata jest najlepsza, dobre jedzenie, nie ma zmuszania do rzeczy których nie chcemy robic, zabawa przednia , dobra zabawa , zawsze idzie sie dogadać z Pania Agata i animatorkami ogólnie super :D POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ ZAJEBISCIE SIE BAWIC I ODPOCZĄĆ

Czarnogóra- lipiec 2017- hotel Mediteran Igalo -dobra organizacja wyjazdu- może średnie rozwiązanie z czekaniem na antenki pod hotel lub autokar do PL na rozgrzanym przez słońce parkingu, ale jak mniemam, na obecną chwilę nie ma lepszego rozwiązania; w jedną stronę świetny pilot, w drugą trochę mniej ogarnięty i dający trochę sobie wejść na głowę turystów, ale ogólnie opieka w czasie drogi na plus. -świetna pani rezydentka Marta- ma nie tylko wiedzę, ale i potrafi ją w ciekawy sposób przekazać, interesuje się turystami także duży plus dla biura za takiego pracownika -tragiczna pani Dominika, (animatorka?) którą przerosła wycieczka na Fish Picnic i nie potrafiła policzyć naszej grupy turystów mimo wielu prób, totalny brak przygotowania merytorycznego co do wycieczki na jaką została z nami wysłana. możę to kwestia braku doświadczenia tej osoby i wszystko przed nią? :) - super wycieczka fakultatywna na Mini Montenegro Tour, z jedną uwagą- lepszym rozwiązaniem byłby dłuższy czas wolny w Budvie niż w Tivacie -dobre jedzenie w hotelu, fajnie że jest klima i wifi w cenie - standard hotelu średni, ale jak na stosunek jakości do ceny, jak najbardziej do przeżycia Samo Igalo, organizacja biura i wyjazd do Czarnogóry jak najbardziej na plus i mogę śmiało polecić.