Rego-Bis

• Czarnogóra śniadania i obiadokolacje
    999 zł 6 dni / os. Sprawdź
  • Chorwacja śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Rego-Bis

Jesteśmy w pełni zadowoleni! Cudowne miejsce.Podróż w bardzo wygodnym Sindbadzie, opieka przesympatycznej pani rezydent Agaty, dobry hotel, pyszne jedzenie - Polecamy RegoBis!Hiszpania

Witam.Mialem okazje byc z dziewczyna na wakacjach w Albanii w miejscowosci Durres(Golem) w hotelu Albanian Star.Hotel bardzo przyjazny,mila w nim atmosfera,hotel przy samej plazy,parasole bezplatne,jedzenie urozmaicone(bardzo dobre),oferta ll ainclusive bardzo bogata.Kelnerzy bardzo otwarci,zyczliwi,podchodzili do kazdego stolika i pytali sie czy cos podac oraz szybko zbierali puste taleze po jedzeniu.W hotelu 9 pieter,na dachu mozliwosc ogladania calego morza Adriatyckiego.Miasto ladne,bardzo tanio jest tam.Jesli chodzi o pokoje to nic nie brakowalo.Sprzatanie pokoju dziennie. Pogoda jak na wrzesnien bardzo ladna okolo 26 stopni C .Nie mam zadnych zastrzezen.Polecam kazdemu to miejsce,pozdrawiam

Jesteśmy w pełni zadowoleni! Cudowne wakacje w cudownym miejscu. Podróż w bardzo komfortowym Sindbadzie, opieka przemiłej pani Agaty, dobry hotel, pyszne jedzenie - wakacje 10/10 :) Polecamy RegoBis!

Wyjazd super,po mimo 26 godzinnej drogi autokar wygodny(sindbad) , jedzenie- dobre,rezydentka -wysoka kultura osobista ,pomocna w kazdej sytuacji ,rozwiązuje wszystkie problemy , życzę każdemu takiej rezydentki! Polecam wyjazd z Rego Bis!

Zdjęcia hotelu mijają się z rzeczywistością. W treści oferty informacja o animacjach trwających do 15.09, których ani razu nie było poza tym w pokojach miała być klimatyzacja, której również nie było. Nie zamykające się drzwi do łazienki oraz drzwi balkonowe-ktoś z obsługi hotelu miał przyjść sprawdzić i rozwiążą problem z drzwiami wyjściowym na balkon, ale oczywiście do końca pobytu nikt się nie pojawił. Rozumiem, że cena była stosunkowo niska, ale treść oferty nie miała nic wspólnego ze stanem faktycznym. Zdecydowanie NIE polecam.

W tym roku po raz pierwszy byłam z biurem Rego-Bis w Czarnogórze jestem bardzo zadowolona. W szczególności na uznanie zasługują piloci ( pan Aleksander i pan Marcin) za ich wiedzę geograficzno- historyczną oraz wysoką kulturę osobistą . Gorąco polecam!

Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego biura.Bardzo polecam panią Agatę która zawsze służy pomocą !

Hotel zrobił na mnie ogromne wrażenie ,ładne pokoje,przed hotelem duży basen,blisko plaża ,jestem zadowolony z wyboru tego biura a w szczególności z mojej rezydentki Pani Agaty.

Biuro jak najbardziej godne polecenia, wszystko zgodnie z umową, cena bardzo zadawalająca. Na pewno nie raz skorzystam z tego biura. Polecam Panią Agatę! najlepsza rezydentka na świecie, zawsze pomocna i uśmiechnięta. :)

Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem biura, sympatyczny rezydent, cudowni animatorzy- Pani Małgosia i Pan Bartosz. Polecam