Rego-Bis

619 zł 10 dni / os. Sprawdź
  • Czarnogóra śniadania i obiadokolacje
  • Chorwacja śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Rego-Bis

jako biuro wywiazalo sie ze swoich obowiazkow jak najlepiej program bardzo spokojny jest czas na wszystko jest czas zwiedzanie i na odpoczynek najlepszy jest rezydent wyczieczki Pan maciek super obczytany gosc hotel dobry jedzenie super kierowcy autobusu jak w najlepszym porzondku znaja sie na zawodzie miejcsowoscoc trafiaona plaza dobra lokalizacja dobra durres piekne miasto i tak jak wczsniej zaznaczylem rezydent super i cala oprawa na plus tylko potrzeba przy dojezdzie do albani wziazc poprawke noclegu na sloweni zeby uczestniczy wyczieczki i kierowcy niebyli tak zmeczeni wtedy nie potrzeba 3 kierowcow zeby czaly czas jechac kazdy bylby wypoczety i jeszcze mozna byloby zobaczyczyc dubrownik warto to wziac pod uwage

Wyjazd bardzo udany polecamy i bedziemy nadal korzystac z waszych uslug

Biuro kłamie cały czas. od samego początku nabija ludzi w butelkę, starając się najwięcej o dobry Piar w mediach społecznościowych. Niestety niewiele ma to wspólnego z rzeczywistością z same zdjęcia z miejsc nie wystarczą, by klienci byli zadowoleni. Przede wszystkim nisko opłacana słabo wykwalifikowana kadra, studentów -amatorów , rezydentów, pilotów, zatrudniana na śmieciówkach. Druga sprawa: rozbieżność z tym o czym zapewnia biuro, a z tym,co zastajemy na miejscu. ogólnie brud, smród, i ubóstwo. Brak fachowej opieki rezydenta czuć na każdym kroku i szeroko stosowaną spychologię. Pozytywne opinie wpisuje zapewne samo biuro , stosując metodę przekładańca, że skoro są opinie negatywne trzeba trochę zawyżyć ocenę. NIE POLECAM!!!

jest ok, wyjazd bardzo udany,pogoda dopisała. Program został zrealizowany w całości. Minusem był hotel,który wymaga remontu.

Pierwszy raz wybrałam się z tym biurem, i miałam niemałe obawy, ale okazało sie, że wszystko było jak należy. Bardzo fajna, ciekawa wycieczka, zróżnicowany program, a w tym też czas na odpoczynek. Bardzo miły elokwentny pilot. Serdecznie polecam.

Jest dobrze pewne kwestie wymagają dopracowania ,ogólna ocena dobry+

Rego-Bis to najlepsze biuro na świecie. Mają najlepsze ceny na rynku. Oferta proponowanych wycieczek jest bardzo bogata, przez co każdy może znaleźć coś dla siebie. Miałam przyjemność być z Rego-Bis dopiero na dwóch wyjazdach, ale na pewno na tym nasza przygoda się nie zakończy. Mimo że korzystałam z ofert przejazdu autokarami wraz z pilotem Rego-Bis to muszę przyznać, że każdy przejazd był bardzo sprawny, zorganizowany i mało męczący. Z czystym sumieniem jestem w stanie polecić to biuro każdemu! Rego-Bis spełnia marzenia

To był nasz pierwszy wyjazd z tym biurem podróży. Byliśmy na majówce, wycieczka nazywa się Albańskie Karaiby. Za kwotę 759zł plus 50 euro było super. Hotel Drilon świetny, skromny super menadżer robiący znakomitą kawę, Podobno znakomita kuchnia, niestety nie próbowałam, ale wszyscy byli zadowoleni. ALBANIA PIĘKNA. Nasz rezydent pan Grzegorz Sojka super .Zorganizował nam dodatkową wycieczkę w poszukiwaniu bunkrów, jako prezent od siebie. Takie gesty są bardzo miłe i nieczęsto spotykane. Polecam wszystkim serdecznie. Jeżeli nie oczekujecie złotych klamek w hotelu to będziecie zadowoleni.

Biuro kłamie opis cudo a w rzeczywistości tragedia !!! Bylismy w Budwie w hotelu Jovana. Hotel był położony daleko od plaży przy ruchliwej obwodnicy i czynnej cała dobę hurtowni alkoholu. Bardzo nieprzyjemny właściciel. Mam nadzieję że odsunęli go od interesu bo jest to nie do pomyślenia żeby nabluzgać gościom i uczyć ich dyscypliny. Jedzenie bardzo monotonne pomimo tego że Budva jest nad morzem ani razu nie było ryb, ale to naprawdę nieistotny szczegół przy takim traktowaniu gości. Dzieci są tam niemile widziane, przeganiane i straszone (przez właściciela i napuszczonych przez niego pracowników) Basen to istna fikcja, napełniony tylko do połowy ale to też szczegół bo właściciel tak uprzykrzał pobyt że omijałem go (basen i właściciela) na kilometr. Na przykład nie wolno było przestawiać leżaków, zabierać zabawek dmuchanych i materaców do wody, nie wolno było stać na schodach. Jeśli jednak zdecydujecie się tam pojechać to uważajcie na pokoje na parterze po przeciwnej stronie basenu. Okna będą na mur hurtowni i palety z wodą mineralną. Miał byc transfer na plażę (był na własnych nogach). Przejazd autokarem to też jakiś koszmar. Jeden z kierowców chyba podpity albo naćpany całą podróż łaził po autobusie i gadał jakieś dyrdymały.

Byłam na wczasach w Albanii, w APARTAMENTACH INDRIT. Bardzo gorąco NIE POLECAM. Powody? 1) Zamiast do apartamentu trafiliśmy do czyjegoś mieszkania, ewidentnie były tam ślady innych lokatorów. Jak poprosiliśmy 2) rezydenta o pomoc, na którego czekaliśmy 3 dni aż coś z tym zrobi, bo nie miał dla nas w ogóle czasu, to wysłał nam tylko sprzątaczkę, która 3) nie posprzątała dokładnie pokoju i faceta co nam po 3 dniach łaskawie naprawił rurę od toalety, która była zepsuta od samego początku i po spłukaniu wody lała się po całej łazience. 4) Brak kabiny prysznicowej, sam brodzik, w pobliskim hotelu Akileda też tak było, 5) Na reklamację wysłaną do biura odpowiedział mi prawnik, nawet nie mieli na tyle przyzwoitości, żeby przyjąć tą reklamację, tylko na 12-stronnicowe zażalenie odpowiedziała Pani Prawnik siedząca w pokoju obok Biura 1 stroną, z której wynikało, że nawet nie przeczytała naszej reklamacji, bo to co ona odpisała nijak się miało do naszego pisma, Tak jak pisała Bianka, uznają reklamację za bezzasadną, a przesłałam dowody w formie zdjęć, e-mailem i na płytę nawet im nagrałam, NIE POLECAM REGO-BIS!!!