Rego-Bis

619 zł 10 dni / os. Sprawdź
  • Hiszpania pełne wyżywienie
  • Chorwacja śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Rego-Bis

Biuro kłamie opis cudo a w rzeczywistości tragedia !!! Bylismy w Budwie w hotelu Jovana. Hotel był położony daleko od plaży przy ruchliwej obwodnicy i czynnej cała dobę hurtowni alkoholu. Bardzo nieprzyjemny właściciel. Mam nadzieję że odsunęli go od interesu bo jest to nie do pomyślenia żeby nabluzgać gościom i uczyć ich dyscypliny. Jedzenie bardzo monotonne pomimo tego że Budva jest nad morzem ani razu nie było ryb, ale to naprawdę nieistotny szczegół przy takim traktowaniu gości. Dzieci są tam niemile widziane, przeganiane i straszone (przez właściciela i napuszczonych przez niego pracowników) Basen to istna fikcja, napełniony tylko do połowy ale to też szczegół bo właściciel tak uprzykrzał pobyt że omijałem go (basen i właściciela) na kilometr. Na przykład nie wolno było przestawiać leżaków, zabierać zabawek dmuchanych i materaców do wody, nie wolno było stać na schodach. Jeśli jednak zdecydujecie się tam pojechać to uważajcie na pokoje na parterze po przeciwnej stronie basenu. Okna będą na mur hurtowni i palety z wodą mineralną. Miał byc transfer na plażę (był na własnych nogach). Przejazd autokarem to też jakiś koszmar. Jeden z kierowców chyba podpity albo naćpany całą podróż łaził po autobusie i gadał jakieś dyrdymały.

Byłam na wczasach w Albanii, w APARTAMENTACH INDRIT. Bardzo gorąco NIE POLECAM. Powody? 1) Zamiast do apartamentu trafiliśmy do czyjegoś mieszkania, ewidentnie były tam ślady innych lokatorów. Jak poprosiliśmy 2) rezydenta o pomoc, na którego czekaliśmy 3 dni aż coś z tym zrobi, bo nie miał dla nas w ogóle czasu, to wysłał nam tylko sprzątaczkę, która 3) nie posprzątała dokładnie pokoju i faceta co nam po 3 dniach łaskawie naprawił rurę od toalety, która była zepsuta od samego początku i po spłukaniu wody lała się po całej łazience. 4) Brak kabiny prysznicowej, sam brodzik, w pobliskim hotelu Akileda też tak było, 5) Na reklamację wysłaną do biura odpowiedział mi prawnik, nawet nie mieli na tyle przyzwoitości, żeby przyjąć tą reklamację, tylko na 12-stronnicowe zażalenie odpowiedziała Pani Prawnik siedząca w pokoju obok Biura 1 stroną, z której wynikało, że nawet nie przeczytała naszej reklamacji, bo to co ona odpisała nijak się miało do naszego pisma, Tak jak pisała Bianka, uznają reklamację za bezzasadną, a przesłałam dowody w formie zdjęć, e-mailem i na płytę nawet im nagrałam, NIE POLECAM REGO-BIS!!!

Sprytne zagranie co do opisu hotelu Akileda. Usunięcie adnotacji, że hotel został odnowiony przed sezonem 2016, teraz opis brzmi " luksusowe pokoje z nowym designem po renowacji" - pokoje brudne, zrobione na szybko, po kosztach, pełno niedociągnięć. Pokój 101, w którym byłam zakwaterowania, to totalna porażka , luksusu tu nie zaznałam. Na ścianach w łazience grzyb, bardzo ładnych rozmiarów, wilgoć, brud, kapiąca woda po ścianie w pokoju, odpadający tynk. Odrzucenie złożonej reklamacji - twierdzą, że jest bezzasadna, kwestia oceny hotelu jest subiektywna (nie przypominam sobie, aby w opisach hoteli 3 gwiazdkowych był grzyb i brud w prezencie) oraz brak możliwości zweryfikowania prawdziwości stawianych zarzutów (otrzymali film). Standardowe zagranie dopóki kasa nie wpłacona - same "ochy i achy", Pani zapewniała, że hotel jest super i nikt się nie skarżył, a później ... szkoda gadać. NIE POLECAM biura Rego-bis.

byliśmy uczestnikami wycieczki "bałkańska przygoda" i chciałbym podzielić się wrażeniami które ogólnie są dobre. dużym minusem na pewno jest niewykorzystany właściwie czas na zorganizowanych wycieczkach- po zwiedzaniu zaplanowanych atrakcji najczęściej kierowano nas na bazar/targ a czas wolny ok1h trzeba było przeznaczyć na dotarcie do autobusu. minus za "popijawę" w wytwórni koniaku skandenbeg! atrakcją miała być fabryka którą przebiegliśmy w 20min, natomiast "biesiada" trwała zbyt długo! oczekiwałbym też więcej informacji o historii miejsc od rezydenta-czas przejazdu do zaplanowanych atrakcji można wykorzystać wprowadzenie uczestników w historię obiektów. organizacja dobra , polecamy biuro rego bis !

"Bałkańska przygoda" -26.09.04.10.2016 r. Bez przesady, wszystko było OK. Tak jak w ofercie. Hotel praktycznie na plaży - pustej o tej porze roku. Wolne leżaki pod parasolami. Siedząc na balkonie widać było tylko wodę i statki płynące do portu. Temperatura 25 - 28 st. Woda ciepła. Warunki w hotelu i wyżywienie przyzwoite. Dla nas największym plusem było to, że pomimo, że wycieczka była tzw. objazdówką, zakwaterowanie było cały czas w jednym hotelu, po zwiedzaniu można jeszcze było zejść na plażę poopalać się i popływać. Dwa całe dni były wolne - plażowanie. Rezydent - Pan Maciej kompetentny, zawsze pomocny, starający się spełniać wszystkie życzenia uczestników. Polecamy - Joanna i Stefan.

Wraz z żoną braliśmy udział w wycieczce do Albanii ,,Bałkańska przygoda'' w okresie od 26-09-16 do 04-10-2016. Organizacyjnie wszystko przebiegło bez zarzutu i zgodnie z opisywaną ofertą.Na szczególne uznanie zasługuje pilot wycieczki - P. Maciej. Podkreślić należy jego zaangażowanie,kompetencję,kulturę osobistą oraz pełen spokoju i życzliwości stosunek do uczestników wycieczki.Jedynym minusem tej imprezy było zakłocanie ciszy nocnej przez przebywającą w tym czasie młodzież.Planujemy w przyszłości skorzystać z oferty Biura Rego-Bis. Lucyna i Andrzej Kościowie

Wycieczka Balkanskie Skarby okazala sie wspniala przygoda.Nie bede powtarzala sie na temat wspanialej opieki podczas wycieczki oraz po powrocie do kraju(busik zorganizowany przez biuro czekal na nas na dworcu Katowice a nie my na niego) i zawiozl na lotnisko .Program ulozony byl tak aby byl czas na odpoczynek i zwiedzanie.Bylo bardzo duzo czasu wolnego podczas zwiedzania i kazdy znalazl cos dla siebie w czasie wolnym,a o zagospodarowanie tego czsu zadbal przewodnik ktory zawsze wczesniej powiedzial co mozna jeszcze zobaczyc.Dziwie sie ze jeden z uczestnikow byl zaskoczony ze trzeba zaplacic 140 EURO,Ta informacja byla zawarta w opisie wycieczki a widocznie czytanie ze zrozumieniem nie jest mocna strona tego Pana.Z 80 osob w autobusie tylko ten Pan nie wiedzial ze trzeba zabrac pieniadze na wstepy do zwiedzanych obiektow.Za wlasne bledy trzeba samemu placic a nie obciazac zla opinia biuro.Zaznaczam ze z tym biurem bylam pierwszy .Hotel w Albani wspanialy,z widokiem na morze,zamiast 3 gwiazdkowego 4 gwiazdkowy.Jedna noc spedzona w hotelu w drodze powrotnym byl nizszej klasy i w zaleznosci od szczescia noc spedzil w apartamencie albo w typowym pokoju hotelowym z lazienka. Podziekowania dla kierowcow za ich spokojna,bezpieczna jazde i pomoc przy pakowaniu walizek. Pozdrawiamy Uczestnikow J.Z Kostanek

Dobra wycieczka w dobrej cenie. Potwierdzamy, że najlepszą reklamą biura był jego ambasador Maciej. Kompetentny, taktowny, kulturalny. Przydałby mu się zestaw głośnomówiący, a jeszcze lepiej system guide tour. Przy 80 uczestnikach wycieczki nie jest w stanie dotrzeć do wszystkich choćby bardzo się starał / przykładem biuro OSKAR z Poznania/ Uwagi organizacyjne: 1. Przylot do Tirany ok. 10,00 a zakwaterowanie w hotelu po godz. 14,00. Może ten czas wykorzystać na zwiedzanie Tirany. 2. Miejsce startu i zakończenia wycieczki powinno być te same. Prawda, że Pan Maciej pomógł nam dostać się na lotnisko w Pyrzowicach. Aleksandra i Marian Odachowscy

Impreza udana pod każdym względem. Albania od 26.09 do 04.10.2016 Super organizacja, ciekawie ułożony plan zwiedzania no i osoba która jest super ambasadorem biura,Pan Maciej .Jego wiedza,sposób bycia i umiejętności organizacyjne -prawdziwa ekstraklasa. Barbara i Henryk Nowak

wybór hotelu "BETON"w Macedonii to porażka powinna być zagwarantowana obiadokolacja w Macedonii program w Albanii ciekawy i atrakcyjny najlepszym punktem biura jest rezydent, pilot i przewodnik pan Maciej Sokalski - kompetentny, taktowny, opanowany, kulturalny, starający się zawsze poszerzać swoją wiedzę Proszę , aby przemyśleć sprawę rozpoczynania i kończenia wycieczki w tym samym miejscu- szczególnie, że uczestnicy są z całego kraju i dojeżdżają do miejsca rozpoczynającego imprezę samochodem. Na + zasługuję przygotowanie transportu z miejsca kończącego Dworzec PKS Katowice na lotnisko za odpłatnością. Kierowcy powrót (4-5.10.2016 ) to osoby o dużych umiejętnościach jazdy- jazda płynna- trasa naprawdę trudna, działająca klima, przygotowujący napoje, kulturalni panowie.