Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Grecja śniadania
  • Tunezja śniadania
  • Egipt All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Sun & Fun

Zaczne od tego że ja nie miałam rezydenta, gdyż wskazana w umowie osoba powiedziała, że nie pracuje w tym biurze już od dawna. Nie miałam również powrotnego transferu na lotnisko. Biuro nie spełniło 2 punktów z umowy a reszta w stopniu minimalnym. Na reklamację odpowiedzieli w taki sposób jakby nikt jej nie czytał. Totalna olewka, brak odpowiedzi na telefony. Sprawe zgłaszam do IZBY TURYSTYKI niezwłocznie i do Biura ochrony konsumenta. Bedę domagać się zwrotu części pieniędzy i wszystkim których spotkały podobne historie radzę to samo. Nie odpuszczajcie bo tym samym dajemy takim biurom przyzwolenie na funkcjonowanie i okradanie nas.

OSZUŚCI I IGNORANCI!!!!!! Z uwagi na fakt, iż leciałam sama z dzieckiem wczasy w Słonecznym Brzegu wybrane przede wszystkim ze względu na wylot i powrót do mojego miasta zamieszkania czyli Rzeszowa w godzinach dziennych. . Dzień przed wylotem informacja z biura podróży o rzekomo zepsutym samolocie i wylot z Katowic . Autokar wspanialomyślnie podstawiony do Rzeszowa o 21 godz . Cała noc jazdy i koczowania na lotnisku w Katowicach, gdzie zamiast o 4 rano wylecieliśmy o 6. Dalej po dotarciu do hotelu i koczowanie do godzin meldunku. Dodam, że samolot się nie zepsuł tylko od około miesiąca loty z Rzeszowa byly wstrzymane o czym nie poinformowano mnie, a mialam ubezpieczoną wycieczkę od ewentualnej rezygnacji. Mogłam zatem wybrać inną wycieczkę. Hotel na szczescie ten, który w ofercie, aczkolwiek jedzenie pozostawiało wiele do życzenia- ale inny kraj, inne smaki - nie czepiam się. Dzień przed powrotem telefon od rezydentki z propozycjami nie do odrzucenia. Otrzymałam informację, ze oczywiscie do Rzeszowa nie polecę tylko znowu do Katowic gdzie : UWAGA! odstawią mnie do centrum Katowic i kupią mi bilet na Polski Bus (lądowanie w Katowicach 9 rano, Polski Bus do Rzeszowa odjazd godz. 14) lub dadzą 100 zl w zęby dla osoby i się zegnamy w Katowicach ! Po karczemnej awanturze telefonicznej i użyciu wszelkich istniejących niecenzuralnych słów ponoć na koszt własny pani oszustki z biura podróży zostałam z dzieckiem z Katowic przywieziona samochodem do Rzeszowa "pod dom".

Jedynym minusem było opóźnienie samolotu, z Poznania do Burgas godzina czasu, spowrotem 20 minut, poza tym wszystko ok :) Polecam :)

- beznadziejny rezydent na Zakyntos w hotelu captains, w ogóle się nie opiekuję turystami, twierdząc że nie ma czasu, nie potrafi rozwiązać problemów, jest nie miły w stosunku do klientów, BRAK OPIEKI, w żaden sposób nie pomaga turystą, ogólnie PORAŻKA!!!!

Nigdy więcej nie polecam nie wyjadę z tym biurem podróży jak wielu innych Klientów zostaliśmy potraktowania jak "banda gówniarzy" wylot do Bułgarii został opóźniony o jeden dzień co skróciło wakacje a przylot przyspieszony ale nie bez powodu. Biedne biuro nie wiedziało że do Polski przylatuje Obama, Z lądowanie we Wrocławiu polecieliśmy do łodzi z łodzie autokarem do Cenrum Warszawy i w środku nocy zostawili na pastwę losu bez informacji jak dotrzeć do lotniska i parkingu samochodowego. Jakoś daliśmy radę zapłaciliśmy za taksówkę z własnej kieszeni, napisaliśmy reklamację z prośba o zwrot kosztów w odpowiedzi otrzymaliśmy pouczenia i 5% rabat na następne wycieczki CZYSTA KPINA Z KLIENTA . Trudno uwierzyć że w tych czasach tak bez karnie można kpić sobie z Klientów, Podejrzewam ze możemy jedynie więcej nie korzystać z ich usług.

Byłem w sierpniu w Bułgarii. Straciłem caly pierwszy dzień ponieważ wylot niewiadomo dlaczego byl o 18.00 wieczorem zanim sie Zameldowalem byla północ ( w Bułgarii czas + 1 godzina),krotki spacer i do spania.Tak zniknł 1 dzien wakacji.Nastepnie wykupiłem wyczieczke u rezydentki.Na wyczcieczce okazało sie, ze zaplacilem za dwie osoby jak za trzy w zwyklym biurze na terenie Bułgarii to jeszcze nic,ale na 51 osób tylko trzy nie miały wykupionego obiadu!! Ja z osobą towarzyszącą i samotna osoba też z biura sun&fun!!!!!! Złodziejstwo w biały dzień!!! Wygladalem jak żałujący wydac na obiad z dziewczyną a okazało sie, ze przeplacilem jak za 3 osoby!!!! Nigdy więcej tego biura za takie akcje!!!

Nigdy więcej z tym biurem!!! W styczniu!!! wykupilismy ze znajomymi wczasy w Elenite w Royal parku. Po przyjeżdzie na miejsce okazało się,że nie ma dla nas miejsc w hotelu i zakwaterowano nas w bungalowach obok , w willas elenite. jednym słowem brud, smród i ubóstwo. z Rezydentka nie zrobiła nic, z dnia na dzień obiecywała przeniesienie,dzwonilismy wszędzie , do bira do Katowic, do Warszawy, nikt nic nie wie i nie może zrobić. Jedna wielka komedia. Po 4 dniach walki wreszcie trafilismy do docelowego hotelu. Biuro nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności. Na miejsce przyjeżdzali inni Polacy z innych biur , którzy na infomację,że Sun& Fun nas tak załatwiło, twierdzą , iz wszędzie odradzają zakup wczasów . Rekalmacja napisana, czekam na zwrot pieniędzy wraz z innymi rodzinami. Jesli nie , szykuje się zbiorowy pozew sądowy. Chcecie fajnych wakacji- omijajcie to biuro z daleka!!!

nie mam zastrzeżeń co do biura z czystym sercem mogę polecić to biuro

Pojechałem z tym biurem do Grand Hotel Varna . Firma zmieniła godzinę wylotu i dodała międzylądowanie . Skrócili mi krótki urlop o pól dnia i dodali międzylądowanie ( a nie lubię latać ). Niby w regulaminie jest możliwość zmiany godziny wylotu i dodania międzylądowania ale z ważnych , niespodziewanych powodów. Okazuje się, że takie warunki lotu funkcjonują już minimum kilka tygodni a firma zwyczajnie je ukrywa przed klientami do czasu kiedy nie mają już wyboru. Nie można mieć zaufania do firmy stosującej takie praktyki. Złożyłem reklamacje na to, że w ofercie jest darmowy sejf w pokoju . W pokojach nie było sejfów . Wynająłem sejf odpłatnie w recepcji . Firma nie odpowiada na moją reklamację .

Właśnie wróciłam z Bułgarii a konkretnie z Albeny, Wylot został przesunięty o 16 godz, ale nie mogę mieć pretensji ponieważ taka klauzula jest w umowie, którą podpisywałam. Hotel zgodny z opisem. Jeśli ktoś wymaga super pięknych ręczników i atłasowej pościeli to niestety nie w tym kraj i nie za tą cenę. . Rezydentka pani Dorota była dostępna pod tel i na życzenie przyjeżdżała i załatwiała problem. Dziękujemy.Obsługa hotelu bardzo uprzejma. Wakacje udane i biuro polecam