6,4 / 10

Sun & Fun
Biuro podróży

Sun & Fun

Ocena na podstawie 1930 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,9
  Ocena
  Organizatora

 • 6,2
  Ocena
  rezydentów

 • 6,5
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Opinie

 
 • 1,0 / 10

  Ostrzegam przed tym biurem podróży wystarczy że my mieliśmy zmarnowane wakacje. Te biuro naprawde to naciagacze te same hotele oferowane przez inne biura jako 3* sprzedawane przez Sun@Fun jako 5* - karygodne.

  Opinia dodana:
 • 9,0 / 10

  Ja byłam z sun& fun nie jeden raz i nigdy nie narzekałam. Rezydent ok, opieka z lotniska i na lotnisko w porządku. Hotel dostałam taki jaki sobie wybrałam. Dziwi mnie opinia typu: 1. hotel inny niż mówili, oni mówią to co im hotel napisze. Poczytaj baranie opinie klientów a będziesz wiedział więcej; 2. jedzenie monotonne a co baranie jesz codziennie w domu? 3. lot mi zmienili może pomyśl baranie, że przelot jest czarterowany i zmieniany nie przez firmę sun&fun. I tak jak pisali inni rezydent to nie służący dla barana z Polski bo tak często się zachowują klienci z Polski, tylko żale i pretensje, nie zabawa i cieszenie się z urlopu. A i trzeba pamiętać że kupując tani hotel nie oczekuj baranie wielkich luksusów. Czekam dnia kiedy Polacy będą cieszyli się z życia i brali go takim jakim jest.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Proszę uważać na te biuro podróży - a nie ma co liczyć na reklamacje ponieważ Sun&Fun jest nastawiony na naciąganie klientów.

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Szczerze odradzam korzystania z tej firmy. W wakacje linia lotnicza czarterowa uszkodziała nam walizkę. Sun Fun żądał od nas wszystkich co możliwych dokumentów podróży i to w oryginałach. Jak już im wysłaliśmy to zażądali oryginału dokumentu zakupu walizki. To też spełniliśmy. DO dzisiaj nie ma odzewu ani zwrotu pieniędzy. Pani z SUN FUN już nawet nie odpisuje na maile. Minęło 7 miesięcy. Co tu pisać - oszuści. - omijać z daleka. Nie polecam.

  Opinia dodana:
 • 3,3 / 10

  Nie wykonano mojego transferu powrotnego z hotelu na lotnisko. Musiałem wziąć taksówkę. Biuro stwierdziło, że kłamię. Boże strzeż przed sun fun!!! Zaproponowano mi zniżkę przy następnej wycieczce. To albo mi wierzą albo nie. Oszuści.

  Opinia dodana:
 • 7,5 / 10

  wielokrotnie byłam na urlopie z SUN FUN i nigdy nie miałam większych problemów ani z biurem ani z rezydentem. Pamiętajmy że rezydent to nie służący ale dba o to byśmy bezpiecznie dojechali do hotelu i z niego wyjechali ( ale nie musi być przy naszym meldowaniu i wypełnianiu dokumentów ( choć na prośbę nie odmawia pomocy), proponuje wycieczki ale nie jest zobowiązany chodzić za nami 24/h Kiedy pojawiały się problemy w hotelu rezydent reagował natychmiast na skargę i w miarę swoich uprawnień i możliwości eliminował problem. Zawsze był na lotnisku przy odbiorze i przy odprawie, pomagał jak mógł gdy bagaż był troszeczkę za ciężki. Pamiętajmy o tym że rezydent ma pod opieką wszystkich turystów a nie tylko nas. Pytajmy, prośmy o pomoc ale nie wymagajmy by był do naszej dyspozycji cały czas. Zachowujmy się jak cywilizowani ludzie a nie jak pretensjonalne, roszczeniowe barany a urlop będzie fantastyczny.

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  SUN&Fun to zwykli złodzieje,ciężko im było zapłacić 200 złotych w ramach zadośćuczynienia,więc sprawa trafiła do sądu.Mam nadzieje że dostaną to na co zasługują.

  Opinia dodana:
 • 4,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  PROSZĘ ZASTANOWIĆ SIĘ 10 RAZY PRZED KUPNEM WYCIECZKI U NICH. MOŻE SAMA WYCIECZKA OK, ALE KOMBINUJA PRZY LOTACH. PRZEKIEROWANO NAS Z KATOWIC DO KRAKOWA, PO PRZYLOCIE DO KRAKOWA NIKOGO NIE BYLO, NIKT SIE NIE ZAINTERESOWAŁ. PO WIELU TELEFONACH POINFORMOWANO NAS ŻE ZWRÓCA NAM KOSZT TAKSÓWKI....I TAK MINĘŁO PONAD 3 MIESIĄCE W PIENIĘDZY JAK NIE MA TAK NIE MA....CO WIĘCEJ TO CHYBA FIRMA WIDMO, NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW, NIE ODPISUJE NA MAILE....... JEDNYMI SŁOWY NIE WARTO!!!!!!

  Opinia dodana:
 • 1,8 / 10

  Oszukańcze metody. Dopiero po przylocie poinformowano nas o zmianie hotelu i miejscowości. Z Trójką dzieci 6l. 1l. i 1l..zamiast rodzinnych warunków wylądowaliśmy w samym centrum dyskotek .Imprezy i hałas do 5.00 rano. Dostaliśmy pokój na drugim piętrze ,gdzie do windy nie mieścił się wózek. Hotel z naszej oferty miał mieć do morza 50m ,tu było 500m. Z trójką dzieci logistycznie nie było możliwości wybrać się na plażę.Brak zapowiadanych animacji dla dzieci. Dwa tygodnie później z tego samego biura na wczasy wyjechała moja starsza córka i dokładnie ta sama historia . Dopiero po wylądowaniu w Grecji. poinformowano ją ,tak samo jak nas , że w hotelu gdzie miała zamieszkać nie ma miejsca i będzie zakwaterowana w innej miejscowości. Gdyby poinformowano nas o zmianie hotelu, moglibyśmy starać się o odstąpienie od umowy , a tak postawiono nas przed faktem dokonanym, bez możliwości wyboru. Zdecydowanie nie polecam Sun&Fun. Zero profesjonalizmu, klient traktowany przedmiotowo,

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Byłam z Sun Fun 6 razy i zawsze było ok,no ale jeśli ktoś robi zdjęcia pękniętej płytki pod umywalka to sory.Najgorsi sa ci co jadą i myslą że będą mieli osobistą służąca .W kraju na sniadanie cały rok jadzą kanapki a w hotelu narzekają że codziennie jest to samo.Jestem ciekawa czy są w stanie jednego dnia zjeść po troch wszystkiego co jest o podane.Nie cieszą sie że nic nie robią i mają podstawione pod nos tylko marudzą .Czekam na oferte lato 2017 i zaraz jak sie pojawi to kupię i to do Tunezji której inni boją się jak diabeł święconaj wody.

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 195
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią