Sun&Fun

Sprawdź oferty biura podróży Sun&Fun
  • Tunezja śniadania
  • Egipt śniadania i obiadokolacje
  • Grecja All Inclusive

Witam...byliśmy z mężem i synem na wakacjach w Blugarii w słonecznym Brzegu w hotelu Karlovo od 8 września 2017...wykupiliśmy wakacje w lipcu przez biuro sun&fun ...wszystko było zgodne z opisem a nawet lepiej...hotel miał 3 gwiazdki a zasluguje na więcej naszym zdaniem...czystość obsluga i jedzenie na piatke z plusem...opieka rezedentac czyli bardzo pozytywnie zakręconej Pani Eli wiecznie usmiechnietej była super...nie wyobrażam sobie innej osoby na tym miejscu...kontakt pomoc o każdej porze i zawsze mile słowo zestrony pani Eli...jesteśmy mile zaskoczeni i na pewno tam wrócimy...pozdrawiamy pania ELE...:):):) kasia Lukasz I Dawidek...

Wraz z chłopakiem właśnie wróciliśmy z Zakynthos, gdzie mieliśmy przyjemność gościć w hotelu Majestic Spa. Całość wycieczki uważamy za udany, hotel bez najmniejszych zastrzeżeń, jak najbardziej w całości zgodny z opisem. Rolą biura podróży był właściwie jedynie transfer z lotniska do hotelu i na odwrót, z czym niestety nasz rezydent nie mógł sobie poradzić. Nie polecam rezydenta Pana Pawła, który kompletnie nie zadbał o nasz powrót do domu. Zgodnie z wywieszoną kartką na recepcji, w dniu wylotu do Polski o ustalonej godzinie zjawiliśmy się pod recepcją czekając na autokar,który miał nas przetransportować na lotnisko. Po 30 min spóźnieniu busa, przedzwoniliśmy do rezydenta z informacją, że wciąż jeszcze czekamy mimo, że do wylotu zostało 1,5 h. Rezydent w 1 kolejności zapewniał, że autokar na pewno się spóźnia ze względu na ruch uliczny i musimy wykazać się cierpliwością, następnie gdy została 1h do wylotu przekazał nam wiadomość, że autokar był, lecz nas nie zabrał, ponieważ 2 inne osoby nie będące klientami biura podszyło się pod nasze nazwiska i to one miały zapewniony transport a nie my :) Obiecał że czuwa nad sytuacją i że już wysyła kolejny środek transportu. Gdy do wylotu została nie cała godzina Pan Paweł oznajmił, że jednak nikt nie jest w stanie po nas przyjechać - musimy sami zorganizować przyjazd - oczywiście zapewniając, że czuwa nad sytuacją. Pozostało nic innego jak wziąć taxówkę, za którą musieliśmy zapłacić niepotrzebne 20 euro ;) Po przyjechaniu na lotnisko, w ostatniej chwili ujrzaliśmy rezydenta, który stał z karteczką witając nowych gości , kompletnie nie przejmując się zaistniałą sytuacją ;)

Biuro podróży powinno mieć nazwę PORAŻKA!!! Zarezerwowaliśmy wczasy w Bułgarii dostępne na ich stronie. Wpłacicliśy od razu całość kwoty w związku z tm, że lot miał być za kilka dni. Następnego dnia zdziwieni, że nie dostaliśmy żadnego potwierdzenia dzwonimy do biura po czym "niby" pracownik (bo pracownikiem nie można nazwać kogoś, kto nie zna się na tym co robi) informuje nas, że nie ma miejsc w samolocie bo ktoś prawdopodobnie przed nami już zarezerwował lot. Jednak po kilku rozmowach okazało się, że lot się znajdzie. Wszystko niby OK. Po czym po 2 dniach (3 dni przed wylotem), dostajemy maila, że nie ma miejsc w hotelu i że proponują nam inny (w najmniejszym stopniu nie pokrywający się z tym, który wykupiliśmy). Od pracowników nic nie można się dowiedzieć!!! Prosimy o natychmiastowy zwrot pieniędzy - pracownik informuje nas, że przelew został zrobiony po czym czekamy na jego potwierdzenie i dopiero po 10 telefonie pracownik biura je wysyła. W związku z tym mamy kolejny dzień "w plecy" aby wykupić inną wycieczkę. Pani z biura informuje nas, że tak jest w umowie, że hotel mogą zmienić z przyczyn niezależnych od nich - ja sie pytam - jakie to sa przyczyny niezależne od nich - kiedy sprzedają coś, czego już dawno nie mają (miejsca w hotelu). Lataliśmy wiele razy z innymi biurami, pierwszy raz zdecydowaliśmy sie na to - nigdy nas nikt w ten sposób nie potraktował!!!! OSZUŚCI!!!

Super animatorzy w hotelu Sandy Beach. Super czas spędzony z nimi. Pozdrowienia dla Justyny Oli i Tomka