Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Tunezja All Inclusive
    890 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Egipt All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Sun & Fun

świetne biuro!!! Polecam, za rok tez się z Wami wybierzemy :)

NIE POLECAM TEGO BIURA PODRÓZY WYLOT MIELIŚMY MIEC O 10.30 BYLISMY NA LOTNISKU O 8.10 -SAMOLOT SIĘ SPÓŻNIŁ W WARSZAWIE MIELI PROBLEMY Z TANKOWANIEM SAMOLOT PRZYLECIAŁ O 13.45 W EGIPCIE W HOTELU O 17.30.POBYT OK REZYDENTKA MAŁO PRZYJEMNA (MOZE MIAŁA TRUDNE DNI).WYLOT MIAŁ BYĆ O 15.30 ÓSMEGO MAJA.OKAZAŁO SIE ŻE WYLOT JEST 8.05 ALE O 1.30 W NOCY CZYLI SUN&FUN URWAŁ NAM CAŁY DZIEŃ CZYLI BYLISMY 6 DNI .DO KATOWIC LECELIŚMY PRZEZ WARSZAWĘ CZĘŚĆ LUDZI WYSIADŁA A NASTĘPNY TURNUS WSIADŁ -----W KATOWICACH POWTÓRKA(OCZYWIŚCIE TANKOWANIE SAMOLOTU Z PASAŻERAMI NA POKŁADZIE W KATOWICACH TAK SAMO) . LOT Z HURGADY DO KATOWIC PRZEZ WARSZAWE 6,5 GODZINY----- TRAGEDIA

Witam.właśnie wróciłam z wycieczki do Egiptu miejscowości Marsa Alam hotel: Club calimera Akassia z biurem podróży sun&FUN i musze przyznać ze to najlepsze wakacje jakie mieliśmy. Wszystko odbyło się zgodnie z planem pomimo iż najpierw kupiłam wycieczkę a potem przeczytałam opinie o biurze. Do samej wycieczki bałam się ze coś pójdzie nie tak po przeczytaniu negatywnych opini ale miło byłam zaskoczona. Świetny kontakt z biurem podróży, wszystko można było się dowiedzieć. Rezydent dostępny i pomocny w każdej sytuacji.naprawdę nie możemy narzekać. Wraz z mężem i 7 letnia córka wróciliśmy wypoczęci i szczęśliwi.napewno wrócimy i będziemy polecać!

Opinia moja nie będzie dobra dla tego biura gdyż mieliśmy opłacone wakacje w Bułgarii tzn wpłacone zostało 30% ale nagła i dosyć poważna choroba spowodowała iż musieliśmy zrezygnować...biuro podróży nie poinformowało nas o podjętej decyzji natomiast zadzwoniło z zapytaniem czy uregulujemy zaległości w kwocie 50% należności za wakacje lecz nie wzięło pod uwagę stan zdrowia przedstawiony w dokumentach i nakazało nam uregulować należne im pieniądze...

Najpierw minus: zamiast dwóch samolotów był tylko jeden, lot do Tunezji z Katowic z międzylądowaniem w Warszawie, wylot do Polski bardzo wcześnie, ale... o możliwych zmianach w wylotach informowali przed podpisaniem umowy, dwa biznes jest biznes i dla kilkunastu osób z Katowic nie będą wynajmowali osobnego samolotu. Oferta zgodna z opisem, mimo samego początku sezonu wszystkie atrakcje zapewniane przez organizatora były dostępne. Wielki plus za rezydentkę: osoba bardzo kontaktowa i konkretna, bez niej wyjazd mógłby być zupełnie inny.

Też byliśmy z tym biurem w Turcji i potwierdzam że już nigdy z usług tego biura nie skorzystamy. Chciałabym zaznaczyć że wycieczka kosztowała nas za tydzień 5400 zł - 2 osoby dorosłe - totalna porażka. A reklamacja rozpatrzona negatywnie - teraz żałuję że sprawę nie dałam do prawnika. A odnoście złotych klamek to chyba mają je w swoich domach właściciele biura podróży Sun & Fun za oszukiwanie swoich klientów - sprzedając nam beznadziejne wakacje w cenie ekskluzywnych wczasów w hotelach. "Tanio kupić drogo sprzedać"

Byłam z nimi na wakacjach w Turcji, hotel spełniał wymagania, obyło się bez żadnych zakłóceń. Śmiało mogę polecić, bo wyjeżdżałam z nimi kilkukrotnie. Warto dopytać o konkrety i nie wymagać za "1000" złotych klamek

Biuro wywiązało się dobrze z warunków umowy. Dziękujemy!

SUN & FUN to alternatywne biuro podróży w zależności jaką opcje wybierze klient. Jest to biuro dla zamożnego portfela i dla ekonomicznego standardu. Kilka razy wybrałem wakacje z tym biurem i tylko raz opis hotelu nie zgadzał się z rzeczywistością. Ogólnie nie zawiodłem się tak abym już nigdy więcej nie skorzystał z oferty Sun & Fun.

Skrócony pobyt o 12 godzin ale to chyba typowe dla tego biura więcej z nim nie polecimy