Sun & Fun

• Turcja śniadania
Zobacz wszystkie oferty Sun & Fun

Paulina

Pobyt: Marzec 2015

Profeskonalna obsługa, odpowiedzi na wszelkie pytania, oferta Tunezji zgodna z rzeczywistością oraz blyskawiczna reakcja w trudnej sytuacji , dziekuje i polecam

Opinia dodana: 24 marca 2015

Ania Anetka i Marek

Pobyt: Marzec 2015

Sea Club Aqua Park Egipt / Sharm el Sheikh / Nabq Bay Wczasy ogólnie udane Hotel nowy , Baseny i Aquapark nowe,raj dl dzieci , animatorzy ok szczególnie Pani Aneta z Ukrainy super podejście dla dzieci. Plaża 5- 8 min busem hotelowym, ale nie dla dzieci.(bardzo kamienista)) Jedzenie smaczne ,może trochę mało mięsa 2 rodzaje do obiadu ale to szczegół. NAJWIĘKSZYM MINUSEM BYŁ ZAKUP WCZASÓW Z FIRMY SAN&FUN , Z 8 DNIOWYCH ZROBIŁY SIĘ 6 DNIOWE(powrót 10.03.2015 o 12 20 a miał być 22,40 czyli ukradziony cały dzień , w pierwszą stronę tak samo i ani przepraszam ani ...... z międzylądowaniem we Wrocławiu , tak że lot trwa około 6,5 godziny, pokoje z SUN&FUN w najstarszej części i najmniejsze, po dopłacie 100$ w recepcji zmieniono na rodzinny super pokój 60 m2, rezydenci to Egipcjanie z bardzo słabą znajomością języka polskiego i angielskiego . POLECAM ale nie z tej firmy, już nigdy więcej wczasów i wycieczek z SUN&FUN. Lepiej dopłacić i nie tracić nerwów PS . w Grecji zrobili podobnie.

Opinia dodana: 13 marca 2015

Stanisław Seweryn

Pobyt: Luty 2015

biuro podróży godne polecenia - organizacja od początku do samego końca cechuje się pełnym profesjonalizmem; doskonała opieka rezydenta, który jest zawsze "pod ręką" (bądź na miejscu bądź pod telefonem); żadnych problemów - wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach; gorąco polecam!

Opinia dodana: 03 marca 2015

Kacper

Pobyt: Luty 2015

Niedawno wróciłem z wakacji w Tunezji, organizowanych przez Sun & Fun. Muszę przyznać, że wszystko przeprowadzone sprawnie i bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Wylot do Tunezji i powrót do kraju punktualny, bez żadnych nagłych zmian, w godzinach zgodnych z umową, hotel ten, który był obiecany- niemalże zgodny z opisem (jedynie brak internetu wi-fi, ale to nie problem, jeśli ktoś jedzie odpocząć od codzienności ;) - po za tym jak się okazało, w sezonie działa wifi-a że mamy końcówkę zimy to hotel "oszczędza"). Rezydent pomocny. Czytałem wiele nieprzychylnych opinii na temat Sun&Fun, które na szczeście nie znalazły żadnego pokrycia w rzeczywistosci, tak wiec ze swojego doświadczenia mogę polecić to biuro innym podróżującym. Pozdrawiam!

Opinia dodana: 20 lutego 2015

kris

Pobyt: Luty 2015

Przeglądając opinie o S&F byłem trochę przerażony przed wyjazdem. Na szczęście nic się nie wydarzyło, wszystko było bardzo sprawnie zorganizowane. No i cena - rewelacja, tydzień w Maroku za 1310 zł! Ten sam hotel u konkurencji kosztował min. 500 zł od osoby więcej. Myślę, że można spokojnie polecać to biuro, zważywszy, że na jeden autokar ludzi na lotnisku w Agadirze przypadały dwie rezydentki! W dodatku panie były Polkami a nie przyuczonymi lokalnymi rezydentami.

Opinia dodana: 14 lutego 2015

Hania

Pobyt: Luty 2015

Pierwszy raz skorzystałam z biura San&Fan i jestem bardzo mile zaskoczona!Opis oferty w stosuku do tego co zastałam na miejscu był bardzo skromny. Hotel okazał się atrakcyjnieszym miejscem niż to czego się spodziewałam po przeczytaniu oferty. Doskonale zorganizowana współpraca biura z hotelem , rezydenci wielojęzyczni( co dla mnie bardzo ważne, bo mąż nie mówi po polsku) bardzo opiekuńczy, pomocni i dyspozycyjni. Poziom usług i to co otrzymujemy w pakiecie to umowa między biurem i hotelem, ja nie mogłam dostać więcej!:)) byłam w hotelu rozpieszczania i obskakiwana przez personel :))Organizator zadbał o atrakcyjne wycieczki fakultatywne i zapewnił mi wspaniały pobyt w pięknym i czyściutkim hotelu.Zdecydowanie polecam biuro San&Fan !

Opinia dodana: 10 lutego 2015

Patrycja

Pobyt: Wrzesień 2014

jestem całkowicie rozczarowana.... w hotelu skradziono mi telefon.. nie udzielono żadnej pomocy... tak samo z uszkodzonym bagażem...czekanie przeszło 3 miesięcy na decyzję i jeszcze dostanie marnych 18 euro... przecież to kpina ! najgorsze biuro jakie znam odradzam w 100% !!!!!

Opinia dodana: 05 lutego 2015

Marek

Pobyt: Styczeń 2015

Witam wróciłem z Egiptu z pobytu 8 dniowego w Sharm koniec stycznia 2015 r. noclegi w hotelu Rehana Royal pokoje czyste łazienka no do poprawy, ogród przepiękny jedyny minus że internet trzeba wykupić brak darmowej sieci no i 95% turystów za wschodniej miedzy. dla tego hotelu dam 4*

Opinia dodana: 01 lutego 2015

Mirka i Wladek

Pobyt: Styczeń 2015

Maroko piekny kraj ,bajeczne widoki . Hotele na objeździe rozne ,najgorszy w Agadir Omega . Bardzo głośno ,zimna woda . W Casablance brudna śmierdząca łazienka i nie jestem pewna co do pościeli czy była zmieniona . Jedzenie miałam swoje wiec nie narzekam. Byłam zwiedzać i poznawać kulturę innego kraju i najgorsza z wszystkiego na tej wycieczce i najgorsza z wszystkich naszych wyjazdów była leniwa pilotka ,owinięta w kufajkę na przednim siedzeniu spała przez większość podrozy . Większość osob podzielała nasze zdanie ,ze mówiła tylko to co jest konieczne ,a na zadane pytania odpowiadała z wielka łaska ,albo udawała ,ze nie słyszy pytania . Dobrze byłoby aby pilot był dla turystów ,a nie turyści dla pilota do robienia zakupów We wskazanych miejscach i restauracyjkach ----wszyscy wiemy o co chodzi i o czyj interes .Mysle ze ze znajdzie sie ktos ,kto utrze nosa pani M.

Opinia dodana: 19 stycznia 2015

Mariola Leszek

Pobyt: Styczeń 2015

Jesteśmy z mężem zauroczeni Marokiem, a to z pewnością w dużej mierze zasługa Pani Magdy W, która to była naszym przewodnikiem na objeździe "Cesarskie miasta". Pełen profesjonalizm. Bardzo dobre hotele( jedynie zastrzeżenia do Omegi w Agadirze, za całonocną huczną imprezę w nocnym klubie)

Opinia dodana: 12 stycznia 2015
First MinuteDo30%taniej jeszcze przez:dnigodzinminutsekund