Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Tunezja śniadania i obiadokolacje
  • Grecja śniadania i obiadokolacje
  • Egipt All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Sun & Fun

Byłam z nimi na wakacjach w Turcji, hotel spełniał wymagania, obyło się bez żadnych zakłóceń. Śmiało mogę polecić, bo wyjeżdżałam z nimi kilkukrotnie. Warto dopytać o konkrety i nie wymagać za "1000" złotych klamek

Biuro godne polecenia wszystko zgodne z warunkami szczegółowymi umowy - biuro gwarantuje przelot zakwaterowanie a że hotel zamiast 5 * jest 3 * to mały szczegół ale najważniejsze że wycieczka wogóle sie odbyła dlatego jesteśmy bardzo wdzieczni organizatorowi za wczasy. Pozdrawiamy dział reklamacji Sun & Fun.

Biuro wywiązało się dobrze z warunków umowy. Dziękujemy!

Biuro nierzetelne i oszukuje swoich klientów. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego biura - mam nadzieję że w tym roku zbankrutuje dla dobra oszukanych klientów

SUN & FUN to alternatywne biuro podróży w zależności jaką opcje wybierze klient. Jest to biuro dla zamożnego portfela i dla ekonomicznego standardu. Kilka razy wybrałem wakacje z tym biurem i tylko raz opis hotelu nie zgadzał się z rzeczywistością. Ogólnie nie zawiodłem się tak abym już nigdy więcej nie skorzystał z oferty Sun & Fun.

Skrócony pobyt o 12 godzin ale to chyba typowe dla tego biura więcej z nim nie polecimy

Byliśmy z rodziną w Turcji i sam wyjazd był OK poza sporym opóźnieniem na lotnisku (7h). Po złożeniu reklamacji przyznano nam odszkodowanie, które do dziś nie zostało wypłacone (4 miesiące !!!), a od kilku tygodni zostajemy zbyci, że w danym dniu przelew na pewno zostanie zrealizowany. Ogólnie rzecz biorąc bałbym się ponownie jechać z tego biura, gdyż widocznie tracą płynność finansową, skoro takie opóźnienia w wypłacie odszkodowań są.

Porażka Reklamacja rozpatrywana od sierpnia2015 i do dziś tj lutego2016 nadal Kazano nam wyjechać o dzień wcześnie mimo ze nasz lot odbywał się Wczasy w Egipcie

Biuro było godne zaufania. Niestety BYŁO! Wszystko było dobrze, gdy nie pojawiały się żadne problemy i przeszkody. W sytuacjach trudnych biuro się nie sprawdziło, okazało się nieprzyjazne, nonszalanckie. Jeździliśmy z Sun&Fun kilkakrotnie, było poprawnie, natomiast zeszłoroczne podejście biura do swoich klientów po zamachu w Tunezji, było wręcz skandaliczne! W ogóle nie przejmowali się sytuacją, propozycje zmiany kierunku zawsze były krzywdzące, musieliśmy dopłacić mnóstwo pieniędzy. Nie przychylali się do żadnych propozycji pośredników na rzecz klienta, który musiał zmienić kierunek nie z własnej przecież winy. Ludzie bardzo narzekali na postawę biura i sposób w jaki zostali potraktowani. Zaufanie do Sun&Fun legło w gruzach. Długo można by opisywać zeszłoroczne nerwy, szkoda jednak słów. Jedno jest pewne, wiele osób odwróciło się od biura tracąc zupełnie chęć do korzystania z jego usług. A szkoda, bo pracują tam wspaniali animatorzy i oddani rezydenci!