Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Tunezja śniadania
  • Egipt All Inclusive
  • Hiszpania własne
Zobacz wszystkie oferty Sun & Fun

Byłam osobiście wiele razy na wakacjach z różnymi biurami podróży, ale to oceniam tragicznie. Przede wszystkim brak odpowiedniej opieki i zainteresowania z ich strony. Wszystkie kobiety jakie udało mi się spotkać w przeciągu tygodnia były zmęczone świadomością, że jeszcze pracują. Po dotarciu do miejsca przylotu, i długim poszukiwaniu stanowiska biura, zostałam ,,skrytykowana"przez Panią z punktu, że nie pamiętam dokładnej nazwy i lokalizacji hotelu, aby po okazaniu dokumentów usłyszeć głębokie westchnienie i kierunek szukania autobusu z pomarańczową karteczką firmy. Rezydentka zdecydowanie niecierpliwie oczekująca naszego wyjazdu i odhaczenia nas z listy. Informacje jedynie o wycieczkach fakultatywnych, bardzo okrojone, bez szczegółów czy ciekawostek. Rezydentka sama nie poinformowała nas w żaden sposób o kolejnym spotkaniu, co widać było w ilości obecnych osób. Na wycieczce fakultatywnej, natrafiliśmy na kolejną zmęczoną kobietę, która stale gubiła wątek, nie rozwijała zbytnio swoich wypowiedzi, opowiadała tylko rzeczy oczywiste, których uczyliśmy się w gimnazjum. Na lotnisku równy sajgon. Wylot o godzinie wczesno-porannej, bardzo przeszkodził stawieniu się odpowiedniej osoby, mimo wcześniejszych zapewnień, że ktoś taki będzie. Nie zostaliśmy przez to odpowiednio pokierowani do odprawy, czy innych błahych rzeczy, co było jednym z powodów opóźnienia samolotu. Nie polecam tego biura i sugeruję w momencie kupowania wycieczek dokładnie zapytać pośrednika o organizatora.

Wczoraj wróciliśmy z Bułgarii. Hotel Kotva. Jeśli chodzi i opis oferty stan hotelu itp. wszystko było ok. Natomiast co to samego hotelu gdzie wina nie należy już po stronie organizatora wycieczki lecz do samej polityki jaka tam panowała to masakra. Nigdy nie kupujcie opcji pełnego wyżywienia bo i stoperan Wam nie pomoże. Jedzenie paskudne jedynie co było jadalne to owoce nic poza tym. Recepcjoniści krzywo patrzą jak wchodzisz na obiekt przykładowo z opaską. Ganiają po całym hotelu żeby pokazać opaskę. Z restauracji jeśli chcesz wynieść sobie np. dwie gruszki na potem po obiedzie czy kolacji zapomnij. Gestapo siedzi przy wyjściu i każe oddać co zabrałeś. Masakra. Jednak sam pobyt ok czyste plaże pogoda super. Reasumując do biura podróży zastrzeżeń brak. Hotel ok ale następnym razem wyżywienie w własnym zakresie.

Wszystko w porządku rezydentka pomocna wszystko wyjaśniła. Nie można się w żadnym stopniu do niczego przyczepić. Wycieczka zgodna z opisem. Polecam

Witam nie polecam biura byłem z grupa znajomych 10 osób w blugari w hotelu calipso, hotel OK ! Ale słowa krytyki nalezą sie rezydentce pani Agnieszce , juz na samym początku zle poinformowała nas o autokarze , i zostawiła 10 osób na lotnisku , i sobie pojechała nie przeliczając swoich podopiecznych . Po chwili jak sie zorientowaliśmy ze jest cos nie tak ( 15 min ), Zadzwoniliśmy do niej to arogadzko odpowiedziała ze musimy dojechać na własny koszt taksówka do hotelu stwierdzając ze ona nie pracuje z dziećmi , na spotkaniu gdy składaliśmy swoje żale wyszła olewając nie tylko nas ale innych uczestników , nie przekazując żadnych informacji o wycieczkach itp. Na koniec powiedziała na korytazu ze informacje o wyjezdzie i wylocie beda dzien przed . Brawo dla pani AGNIESZKI . A jak by ktoś był tam co nie zna języka został by w czarnej Dupie przez duże D nie polecam

Właśnie wróciliśmy z chłopakiem z Grecji dokładnie z Rodos, jezeli chodzi o biuro Sun&Fun nie mam się do czego przyczepić! Wszystko przebiegło zgodnie z planem, loty, hotel, opieka rezydentki, ktora zawsze pomogła! Az nie chce mi sie wierzyc czytajac zle opinie o tym biurze. PS. Opoznienia lotow nie maja nic wspolnego z biurem!!!!!

Bylam w egipcie w hurghadzie w sierpniu 2016 roku z biurem sun and fun. Czytaja opinie mialam pewnie zastrzezenia co do biuro ale postanoqilam zaruzykowac I pojechalam z biurem sun and fun I uwazam ze wybor byl bardzo dobry. Wszystko super zorganizowane. Rezydenci na miejscu w hurghadzie na lotnisku bardzo sprawnie nas przyjeli I poodsylali do odpowiednich busow. Wszystko poszla sprawnie. Rezydenci egipcjanie ale mowiacy po polsku byli uprzejmi bardzo pomocni. Bylam rowniez na wycieczce w luksorze jednodniowej I rowniez nie mam zastrzezen. Ogolnie jestem zadowolona z uslug biura. I Chetnie to biuro polece.

Ludzie uważajcie na te biuro oszustów, omijajcie je z daleka - a pozytywne opinie "wszystko super itd" to piszą chyba tylko pracownicy Sun&Fun. Nigdy im nie zapomnę zmarnowanych wakacji - oszuści.

polecam , wszystko było jak w opisie . rezydenci byli Egipcjanami mówiącymi po polsku . Sprawnie organizowali pobyt i pomagali w kłopotach

Klienta ma głęboko w dupie radź se sam na miejscu rezydentka pani Agnieszka w blugari na słonecznym brzegu olewa klientów i jeszcze arogadzko odpowiada na wszelkie pytania i problemy

Nie polecam tego biura oszukują klientów.Zdjęcia zamieszczone na stronie nie pokrywają się z tym co zastaje się na miejscu.Klienci innych biur niejednokrotnie płacą 40% niższą cenę ale otrzymują pokoje o wyższym standardzie.Nie wspominając już o rezydentach.Brak profesjonalizmu i podejścia do klienta.Totalna olewka.Niestety to też wizytówka firmy.Jak się nie szanuje klientów to po prostu pójdą do konkurencji.