Sun & Fun
Biuro podróży

Sun & Fun

Ocena na podstawie 1927 opinii

Nie wykonano mojego transferu powrotnego z hotelu na lotnisko. Musiałem wziąć taksówkę. Biuro stwierdziło, że kłamię. Boże strzeż przed sun fun!!! Zaproponowano mi zniżkę przy następnej wycieczce. To albo mi wierzą albo nie. Oszuści.

wielokrotnie byłam na urlopie z SUN FUN i nigdy nie miałam większych problemów ani z biurem ani z rezydentem. Pamiętajmy że rezydent to nie służący ale dba o to byśmy bezpiecznie dojechali do hotelu i z niego wyjechali ( ale nie musi być przy naszym meldowaniu i wypełnianiu dokumentów ( choć na prośbę nie odmawia pomocy), proponuje wycieczki ale nie jest zobowiązany chodzić za nami 24/h Kiedy pojawiały się problemy w hotelu rezydent reagował natychmiast na skargę i w miarę swoich uprawnień i możliwości eliminował problem. Zawsze był na lotnisku przy odbiorze i przy odprawie, pomagał jak mógł gdy bagaż był troszeczkę za ciężki. Pamiętajmy o tym że rezydent ma pod opieką wszystkich turystów a nie tylko nas. Pytajmy, prośmy o pomoc ale nie wymagajmy by był do naszej dyspozycji cały czas. Zachowujmy się jak cywilizowani ludzie a nie jak pretensjonalne, roszczeniowe barany a urlop będzie fantastyczny.

SUN&Fun to zwykli złodzieje,ciężko im było zapłacić 200 złotych w ramach zadośćuczynienia,więc sprawa trafiła do sądu.Mam nadzieje że dostaną to na co zasługują.

PROSZĘ ZASTANOWIĆ SIĘ 10 RAZY PRZED KUPNEM WYCIECZKI U NICH. MOŻE SAMA WYCIECZKA OK, ALE KOMBINUJA PRZY LOTACH. PRZEKIEROWANO NAS Z KATOWIC DO KRAKOWA, PO PRZYLOCIE DO KRAKOWA NIKOGO NIE BYLO, NIKT SIE NIE ZAINTERESOWAŁ. PO WIELU TELEFONACH POINFORMOWANO NAS ŻE ZWRÓCA NAM KOSZT TAKSÓWKI....I TAK MINĘŁO PONAD 3 MIESIĄCE W PIENIĘDZY JAK NIE MA TAK NIE MA....CO WIĘCEJ TO CHYBA FIRMA WIDMO, NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW, NIE ODPISUJE NA MAILE....... JEDNYMI SŁOWY NIE WARTO!!!!!!

Oszukańcze metody. Dopiero po przylocie poinformowano nas o zmianie hotelu i miejscowości. Z Trójką dzieci 6l. 1l. i 1l..zamiast rodzinnych warunków wylądowaliśmy w samym centrum dyskotek .Imprezy i hałas do 5.00 rano. Dostaliśmy pokój na drugim piętrze ,gdzie do windy nie mieścił się wózek. Hotel z naszej oferty miał mieć do morza 50m ,tu było 500m. Z trójką dzieci logistycznie nie było możliwości wybrać się na plażę.Brak zapowiadanych animacji dla dzieci. Dwa tygodnie później z tego samego biura na wczasy wyjechała moja starsza córka i dokładnie ta sama historia . Dopiero po wylądowaniu w Grecji. poinformowano ją ,tak samo jak nas , że w hotelu gdzie miała zamieszkać nie ma miejsca i będzie zakwaterowana w innej miejscowości. Gdyby poinformowano nas o zmianie hotelu, moglibyśmy starać się o odstąpienie od umowy , a tak postawiono nas przed faktem dokonanym, bez możliwości wyboru. Zdecydowanie nie polecam Sun&Fun. Zero profesjonalizmu, klient traktowany przedmiotowo,

Byłam z Sun Fun 6 razy i zawsze było ok,no ale jeśli ktoś robi zdjęcia pękniętej płytki pod umywalka to sory.Najgorsi sa ci co jadą i myslą że będą mieli osobistą służąca .W kraju na sniadanie cały rok jadzą kanapki a w hotelu narzekają że codziennie jest to samo.Jestem ciekawa czy są w stanie jednego dnia zjeść po troch wszystkiego co jest o podane.Nie cieszą sie że nic nie robią i mają podstawione pod nos tylko marudzą .Czekam na oferte lato 2017 i zaraz jak sie pojawi to kupię i to do Tunezji której inni boją się jak diabeł święconaj wody.

my byliśmy w Bułgarii i Turcji z tym biurem oceniamy wyjazd wporządku niestety nie jesteśmy zadowoleni z rezydenta

Jedno słowo opisuje to biuro- TRAGEDIA. Pokoj w hotelu zupełnie inny niż obiecywany, rezydentka miała nas głęboko w poważaniu, stwierdziła, że do naszego hotelu ma za daleko i nie będzie się fatygować, żeby przyjechać. W przeddzień wyjazdu poinformowali nas, że skrócili nam pobyt- wylot miał być planowo o 16 a przesuneli go na 8 rano. Nie polecam.

Fajne biuro godne polecenia .Jechalabym z tym biurem nastepnym razem rezydenci Super

Spędziliśmy tydzień w hotelu Chaika . Wyjazd był koszmarny. Hotel 4* brudny bez żadnej ochrony. Przez tydzień zywilismy się sami pomimo posiadania opcji All ( w jedzeniu znaleźliśmy szkło, brakowało czystych sztućców, talerzy i kubkow). Ludzi traktowano jak śmieci.rezydentka rozkladala ręce a biuro odmówiło uznania reklamacji pomimo alarmowania nam urlopu.