Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Grecja własne
  • Tunezja śniadania i obiadokolacje
  • Egipt śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Sun & Fun

Opis oferty zawierał tylko plusy wyjazdu nic nie wspomniano o budowie obok basenu,barku barku na plaży w opcji all inclusiv,prysznice przy plaży owszem były ale bez wody.Posiłki bardzo skromne,dostepne tylko w jednej restauracji wraz z napojami ,pżyczym w opcji all inclusiv było tylko piwo(dobre i w dużych szklanych kuflach) i wino. Hotel Rafaelo resort.

Jestem na wczasach a Bułgarii. Hotel jest bardzo dobry i to jest na + chociaz zaskoczenia nie ma bo 2 lata wczesniej bylem w tej samej sieci i bylo swietnie. Naimiast : biuro sun fun zmienilo czas wylotu z 11.35 na 21:40 co jest oczywiscie zgodne z umowa ale rowniez zabiera pol dnia wakacji. Wylecielismy godzine poznoej. W Burgas bylismy o 3 w nocy. 1,5h czekania na bagaze. W koncu rezydentka wpakowala nas do busa i samych wyslala do hotelu. O 4:30 w nocy dotarlismy do hotelu. Potwornie zmeczeni, bez rezydentki. Koszmar. Wylot powrotny tez zmieniony oczywiscie ....na 8 rano

Nasze wakacje miały trwać od 30.05.2016 do 5.06.2016 jednak wyjazd skrócił się o cały jeden dzień , Planowany wylot 10:30 , zmieniona godzina na 22:30 i zakwaterowanie nie 30.05, tylko 31.05, pani rezydent w drodze powrotnej autokarem na lotnisko poinformowała nas że wysiada w danym miejscu i kolejne 20 minut będziemy jechali tylko z kierowcą, ( miała nas dowieść na miejsce). Nie dostaliśmy prowiantu mimo że wyjeżdżaliśmy z hotelu o 00:20 a lot rozpoczynał się dopiero o 3:00.Parę osób poruszało temat jeszcze w autokarze apropo skróconego wyjazdu, na co pani rezydent zareagowała że nie musielismy podpisywać z nimi umowy. Także uprzejmości tez nie za wiele ze strony tej pani.Więcej nie będziemy jeździć z biura podróży sun fun i odradzamy wszystkim znajomym.

Prawie idealna organizacja. Gdyby nie 2 sprawy było by przecudownie. 1. Rezydenci podczas transferu ograniczali się tylko do wydania instrukcji podróżnym i przekazania niezbędnych informacji - komletne 0 zaangażowania i zdawkowe odpowiedzi na pytania. W drodze z hotelu na lotnisko - ograniczyli się tylko do wsadzenia nas do autokaru. 0 pomocy na lotnisku. 2. Wykupiłem wycieczkę fakultatywną, która nie doszła do skutku - ponieważ pilot autokaru do którego musiałem wsiąść na przystanku autobusowym (nie mając pojęcia co to za autobus) stwierdził, że sun&fun obsługuje inny autobus. Po 45 minutach oczekiwania na inny autobus i telefonie do rezydenta dowiedziałem się, że to był akurat ten ! Kasę oddali - ale dziecko było zrozpaczone !!! Gdyby przedstawiciel biura był w autokarze lub autokar odbierałby nas z hotelu (jak ma to miejsce w innych krajach) - sytuacja nie miała by miejsca !!! Za to na mega + zasługują animatorzy SUN&FUN (Żaneta, Asia, Serhii) - którzy tak wypełnili czas nam i naszemu dziecku, że z perspektywy czasu stwierdzam, że wakacje były MEGA UDANE !!!

Witam. Sun&Fun to porażka na cały świat. Reprezentuję grupę 20 osób. Oszukano nas na zmianach lotów, tak sprytnie ułożono godziny że z 7 dni zrobiło nam się 8 nocy i 6 dni. Z dziećmi ganiano nas po lotniskach z Katowic do Burgas o 21:40 a z powrotem wylot o 8:00. Restauracja w hotelu czynna od 7:30 do 24:00. Jak można policzyć trasę na lotnisko i 2 godz. przed wylotem powodują brak możliwości skorzystania z kolacji lub śniadania. no i tłumaczenie: przecież rozpoczęcie i koniec dają nie 7 lecz 8 dni pobytu. To się nazywa tupet, all inclusive itd. Nigdy Więcej, a ten wstyd przed 20 znajomymi !!! powinni zamknąć to biuro

Podczas rozmowy telefonicznej 13 kwietnia 2016 konsultant wakacje.pl namówił mnie na wyjazd z dójką małych dzieci (poniżej 2 lat!) z biurem Sun&Fun zapewniając, że z biurem wszystko jest ok i że na pewno będę zadowolona. Właśnie się dowiedziałam, że z 11 dni wakacji mam tylko 10, bo samolot zamiast startować o 7.55 wyrusza z Warszawy o 19.40. Oczywiście wszystko w granicach Ogólnych Warunków itd... Do tego jeszcze międzylądowanie w Katowicach i tym samym cała podróż zamiast 1,5 godziny zajmie 3,5 godziny. I to przy dobrych wiatrach. Jak się okazuje jest to standardowa praktyka Sun&Fun. Oczywiście wiem, że jako pośrednik wakacje.pl nie mają wpływu na biuro podróży, ale niechże nie wprowadzają ludzi w błąd! Szukałam fajnych wakacji z myślą przede wszystkim o dzieciach. Mówiłam to konsultantowi bardzo wyraźnie. Dzisiaj wiem, że źle zrobiła zdając się na proponowaną przez konsultanta imprezę bez żadnego dodatkowego poszukiwania. Odpowiednia prowizja w ramach premii motywacyjnej działa cuda!

Pierwszy i ostatni raz korzystałam z usług tego biura. Sama byłam rezydentem i mam doświadczenie w rzetelnej i profesjonalnej obsłudze turystów. Biuro ogłosiło na 3 dni przed wylotem zachęcające godziny wylotu i powrotu ( w ciągu dnia). Po zapłaceniu za wakacje otrzymałam uaktualnienie godzin transferów na nocne! ponad 20 godzin wakacji nam ukradziono. Biuro w umowie napisało zakwaterowanie w hotelu 30 maja, a zakwaterowali nas 31 o 4 rano. Rezydentka zwalała przesunięcie na przewoźnika i powiedziała, że SUN&FUN swiadczy nam przecież usługę zakwaterowania od godziny 14:30 poprzedniego dnia! czyli 14 godzin przed zakwaterowaniem w hotelu! skoro deklarowali dobę hotelową od 14:30 to czemu dostarczyli nas do hotelu o 4 w nocy następnego dnia! Niepotrzebnie braliśmy 2 dni urlopu . Bo nasze wakacje trwały nie 8 a 6 dni. W czasie transferu z hotelu na lotnisko ( zamiast o 6 rano w poniedziałek, zapakowano nas do autokaru z niedzieli na poniedziałek o 00:30 - żeby tylko data się zgadzała), rezydentka wysiadła z autokaru i oznajmiła że dalej nie jedzie i kierowca nas dostarczy na parking przed lotniskiem a dalej sobie sami poradzimy. Na protest i oburzenie odpowiedziała - 'a czy Pani jest na wakacjach pierwszy raz w życiu? raczej nic się nie wydarzy'. Poinformowałam Panią rezydent że jej obowiązkiem jest być na lotnisku do momentu kiedy ostatnia osoba nie zostanie odprawiona. Pracowałam jako rezydent i wiem jakie sa standardy i obowiązki. Rezydentka wysiadła z autokaru bo jak powiedziała, nie ma jak wrócić do hotelu. ( transfer trwał 30 min). Żenada słabizna i skandal. Na lotnisku może się zdarzyć 'wszystko' i sporo klientów to osoby, które nie latały i zupełnie nie mają doświadczenia. Są zagubione i przestraszone. Ostrzegano mnie przed tym biurem. Znajomym parę lat temu też zabrano 2 dni wakacji. Myślałam, że coś się zmieniło, ale byłam w błędzie. Nigdy więcej SUN&FUN. Ubezpieczenie od rezygnacji za które dodatkowo zapłaciłam nie działa!!! Czytajcie regulamin

Nie polecam! Po wykupieniu wczasów zmieniają godziny lotów. Miałem mieć wylot o 10 a zmienili na 23! Straciłem tym samym dzień wczasów i dzień urlopu. Zobaczymy jak jeszcze skrócą pobyt... Lepiej wybrać inne biuro.

Biuro celowo skraca wyjazd! Przesuneli mi wylot z godziny 10 na 23! A specjalnie wziąłem wolne w ten dzień. Nie dość że straciłem dzień wczasów to jeszcze dzień urlopu! Nie polecam. Lepiej wybrać kogoś innego.

To Biuro to jedna wielka ściema. Nie polecam nikomu. Oszuści do kwadratu.