Sun & Fun
Biuro podróży

Sun & Fun

Ocena na podstawie 1930 opinii

Ostrzegam przed tym biurem podróży wystarczy że my mieliśmy zmarnowane wakacje. Te biuro naprawde to naciagacze te same hotele oferowane przez inne biura jako 3* sprzedawane przez Sun@Fun jako 5* - karygodne.

Ja byłam z sun& fun nie jeden raz i nigdy nie narzekałam. Rezydent ok, opieka z lotniska i na lotnisko w porządku. Hotel dostałam taki jaki sobie wybrałam. Dziwi mnie opinia typu: 1. hotel inny niż mówili, oni mówią to co im hotel napisze. Poczytaj baranie opinie klientów a będziesz wiedział więcej; 2. jedzenie monotonne a co baranie jesz codziennie w domu? 3. lot mi zmienili może pomyśl baranie, że przelot jest czarterowany i zmieniany nie przez firmę sun&fun. I tak jak pisali inni rezydent to nie służący dla barana z Polski bo tak często się zachowują klienci z Polski, tylko żale i pretensje, nie zabawa i cieszenie się z urlopu. A i trzeba pamiętać że kupując tani hotel nie oczekuj baranie wielkich luksusów. Czekam dnia kiedy Polacy będą cieszyli się z życia i brali go takim jakim jest.

Proszę uważać na te biuro podróży - a nie ma co liczyć na reklamacje ponieważ Sun&Fun jest nastawiony na naciąganie klientów.

Szczerze odradzam korzystania z tej firmy. W wakacje linia lotnicza czarterowa uszkodziała nam walizkę. Sun Fun żądał od nas wszystkich co możliwych dokumentów podróży i to w oryginałach. Jak już im wysłaliśmy to zażądali oryginału dokumentu zakupu walizki. To też spełniliśmy. DO dzisiaj nie ma odzewu ani zwrotu pieniędzy. Pani z SUN FUN już nawet nie odpisuje na maile. Minęło 7 miesięcy. Co tu pisać - oszuści. - omijać z daleka. Nie polecam.

Nie wykonano mojego transferu powrotnego z hotelu na lotnisko. Musiałem wziąć taksówkę. Biuro stwierdziło, że kłamię. Boże strzeż przed sun fun!!! Zaproponowano mi zniżkę przy następnej wycieczce. To albo mi wierzą albo nie. Oszuści.

wielokrotnie byłam na urlopie z SUN FUN i nigdy nie miałam większych problemów ani z biurem ani z rezydentem. Pamiętajmy że rezydent to nie służący ale dba o to byśmy bezpiecznie dojechali do hotelu i z niego wyjechali ( ale nie musi być przy naszym meldowaniu i wypełnianiu dokumentów ( choć na prośbę nie odmawia pomocy), proponuje wycieczki ale nie jest zobowiązany chodzić za nami 24/h Kiedy pojawiały się problemy w hotelu rezydent reagował natychmiast na skargę i w miarę swoich uprawnień i możliwości eliminował problem. Zawsze był na lotnisku przy odbiorze i przy odprawie, pomagał jak mógł gdy bagaż był troszeczkę za ciężki. Pamiętajmy o tym że rezydent ma pod opieką wszystkich turystów a nie tylko nas. Pytajmy, prośmy o pomoc ale nie wymagajmy by był do naszej dyspozycji cały czas. Zachowujmy się jak cywilizowani ludzie a nie jak pretensjonalne, roszczeniowe barany a urlop będzie fantastyczny.

SUN&Fun to zwykli złodzieje,ciężko im było zapłacić 200 złotych w ramach zadośćuczynienia,więc sprawa trafiła do sądu.Mam nadzieje że dostaną to na co zasługują.

PROSZĘ ZASTANOWIĆ SIĘ 10 RAZY PRZED KUPNEM WYCIECZKI U NICH. MOŻE SAMA WYCIECZKA OK, ALE KOMBINUJA PRZY LOTACH. PRZEKIEROWANO NAS Z KATOWIC DO KRAKOWA, PO PRZYLOCIE DO KRAKOWA NIKOGO NIE BYLO, NIKT SIE NIE ZAINTERESOWAŁ. PO WIELU TELEFONACH POINFORMOWANO NAS ŻE ZWRÓCA NAM KOSZT TAKSÓWKI....I TAK MINĘŁO PONAD 3 MIESIĄCE W PIENIĘDZY JAK NIE MA TAK NIE MA....CO WIĘCEJ TO CHYBA FIRMA WIDMO, NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW, NIE ODPISUJE NA MAILE....... JEDNYMI SŁOWY NIE WARTO!!!!!!

Oszukańcze metody. Dopiero po przylocie poinformowano nas o zmianie hotelu i miejscowości. Z Trójką dzieci 6l. 1l. i 1l..zamiast rodzinnych warunków wylądowaliśmy w samym centrum dyskotek .Imprezy i hałas do 5.00 rano. Dostaliśmy pokój na drugim piętrze ,gdzie do windy nie mieścił się wózek. Hotel z naszej oferty miał mieć do morza 50m ,tu było 500m. Z trójką dzieci logistycznie nie było możliwości wybrać się na plażę.Brak zapowiadanych animacji dla dzieci. Dwa tygodnie później z tego samego biura na wczasy wyjechała moja starsza córka i dokładnie ta sama historia . Dopiero po wylądowaniu w Grecji. poinformowano ją ,tak samo jak nas , że w hotelu gdzie miała zamieszkać nie ma miejsca i będzie zakwaterowana w innej miejscowości. Gdyby poinformowano nas o zmianie hotelu, moglibyśmy starać się o odstąpienie od umowy , a tak postawiono nas przed faktem dokonanym, bez możliwości wyboru. Zdecydowanie nie polecam Sun&Fun. Zero profesjonalizmu, klient traktowany przedmiotowo,

Byłam z Sun Fun 6 razy i zawsze było ok,no ale jeśli ktoś robi zdjęcia pękniętej płytki pod umywalka to sory.Najgorsi sa ci co jadą i myslą że będą mieli osobistą służąca .W kraju na sniadanie cały rok jadzą kanapki a w hotelu narzekają że codziennie jest to samo.Jestem ciekawa czy są w stanie jednego dnia zjeść po troch wszystkiego co jest o podane.Nie cieszą sie że nic nie robią i mają podstawione pod nos tylko marudzą .Czekam na oferte lato 2017 i zaraz jak sie pojawi to kupię i to do Tunezji której inni boją się jak diabeł święconaj wody.