6,4 / 10

Sun & Fun
Biuro podróży

Sun & Fun

Ocena na podstawie 1932 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,9
  Ocena
  Organizatora

 • 6,2
  Ocena
  rezydentów

 • 6,5
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Opinie

 
 • 1,3 / 10

  Myślałem, że to pseudobiuro padło i nie będzie naciągać klientów w tym roku. Niestety sprzedają wyjazdy na rok 2017, więc powiem o naszych wrażeniach z wakacji z nimi. Byliśmy 2 razy w Sharmie, pierwszym razem w hotelu Rehana Sharm, drugim - Tirana Aqua Park - już we dwoje, bez dzieci. Hotele przedstawione jako 4 i 5-cio gwiazdkowe, jak na standardy egipskie - ujdzie w tłoku - w Rehanie pokój bardzo kiepskiej jakości, reszta ok. Natomiast Tirana Aqua Park - ekstra pokój, fajny aquapark, słabe natomiast jedzenie. Nie o wadach czy zaletach chciałem pisać ale o podejściu firmy do klienta. Wyjazdy i powroty proponowane są w atrakcyjnych godzinach - wylatujemy z kraju o świcie, natomiast w drogę powrotną zbieramy się wieczorem, przez co myślimy, że mamy pełne 7 dni na miejscu. W praktyce wygląda to tak, że w obu naszych przypadkach lot był przyśpieszany o kilkanaście godzin! I nie było w tym winy linii lotniczych, bo jak sprawdzaliśmy, to loty odbywały się zgodnie z planem - po prostu zabierali turystów wcześniejszym lotem, a na ten planowany zabierali pewnie tych którzy mieli wylot dzień później. W praktyce wyglądało to tak: cieszyliśmy się, że ostatniego dnia zjemy śniadanie, obiad i jeszcze popływamy - a tu zonk - dzień wcześniej info, że wylot z godzin popołudniowych przesunięto na 3 w nocy. Oczywiście cały turnus tak został potraktowany. Za pierwszym razem myśleliśmy - zdarza się... Może rzeczywiście coś im wypadło... Za rok polecieliśmy znowu z nimi i identyczna sytuacja! Próbowaliśmy uzyskać jakąś rekompensatę ale pracownicy chętnie rozmawiają tylko jeśli chcemy zakupić u nich wycieczkę, później próby kontaktu pozostawały bez odpowiedzi. Od tamtego czasu jeździmy z innym BP i nie było takich numerów. Jeśli jednak ktoś liczy się z tym, że może wrócić dzień wcześnie i mu to nie przeszkadzaj, to jego sprawa. Ze swojej strony - odradzamy.

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Ostrzegam przed tym biurem podróży, jeszcze nigdy nie miałam tak zmarnowanych wakacji. Kłamią, że rezerwują hotel, który sobie klient życzy, a zwożą wszystkich do innego zapluskwionego hotelu i nie ma z kim rozmawiać. Tak zwieźli 2 autokary ludzi do jednego hotelu tak obrzydliwego mimo iż każdy miał podobno rezerwację w innych hotelach o wyższym standardzie. Mimo karczemnych awantur nie chcieli przenieść do prawidłowych hoteli. Około 90 ludzi oszukali, oparło się o ambasadę i policję. Tak, że zamiast wypoczywać to toczyliśmy wojnę i bez rezultatu. Rezydenci, którzy powinni opiekować się turystami, brali czynny udział w tym procederze.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Ostrzegam przed tym biurem podróży wystarczy że my mieliśmy zmarnowane wakacje. Te biuro naprawde to naciagacze te same hotele oferowane przez inne biura jako 3* sprzedawane przez Sun@Fun jako 5* - karygodne.

  Opinia dodana:
 • 9,0 / 10

  Ja byłam z sun& fun nie jeden raz i nigdy nie narzekałam. Rezydent ok, opieka z lotniska i na lotnisko w porządku. Hotel dostałam taki jaki sobie wybrałam. Dziwi mnie opinia typu: 1. hotel inny niż mówili, oni mówią to co im hotel napisze. Poczytaj baranie opinie klientów a będziesz wiedział więcej; 2. jedzenie monotonne a co baranie jesz codziennie w domu? 3. lot mi zmienili może pomyśl baranie, że przelot jest czarterowany i zmieniany nie przez firmę sun&fun. I tak jak pisali inni rezydent to nie służący dla barana z Polski bo tak często się zachowują klienci z Polski, tylko żale i pretensje, nie zabawa i cieszenie się z urlopu. A i trzeba pamiętać że kupując tani hotel nie oczekuj baranie wielkich luksusów. Czekam dnia kiedy Polacy będą cieszyli się z życia i brali go takim jakim jest.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Proszę uważać na te biuro podróży - a nie ma co liczyć na reklamacje ponieważ Sun&Fun jest nastawiony na naciąganie klientów.

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Szczerze odradzam korzystania z tej firmy. W wakacje linia lotnicza czarterowa uszkodziała nam walizkę. Sun Fun żądał od nas wszystkich co możliwych dokumentów podróży i to w oryginałach. Jak już im wysłaliśmy to zażądali oryginału dokumentu zakupu walizki. To też spełniliśmy. DO dzisiaj nie ma odzewu ani zwrotu pieniędzy. Pani z SUN FUN już nawet nie odpisuje na maile. Minęło 7 miesięcy. Co tu pisać - oszuści. - omijać z daleka. Nie polecam.

  Opinia dodana:
 • 3,3 / 10

  Nie wykonano mojego transferu powrotnego z hotelu na lotnisko. Musiałem wziąć taksówkę. Biuro stwierdziło, że kłamię. Boże strzeż przed sun fun!!! Zaproponowano mi zniżkę przy następnej wycieczce. To albo mi wierzą albo nie. Oszuści.

  Opinia dodana:
 • 7,5 / 10

  wielokrotnie byłam na urlopie z SUN FUN i nigdy nie miałam większych problemów ani z biurem ani z rezydentem. Pamiętajmy że rezydent to nie służący ale dba o to byśmy bezpiecznie dojechali do hotelu i z niego wyjechali ( ale nie musi być przy naszym meldowaniu i wypełnianiu dokumentów ( choć na prośbę nie odmawia pomocy), proponuje wycieczki ale nie jest zobowiązany chodzić za nami 24/h Kiedy pojawiały się problemy w hotelu rezydent reagował natychmiast na skargę i w miarę swoich uprawnień i możliwości eliminował problem. Zawsze był na lotnisku przy odbiorze i przy odprawie, pomagał jak mógł gdy bagaż był troszeczkę za ciężki. Pamiętajmy o tym że rezydent ma pod opieką wszystkich turystów a nie tylko nas. Pytajmy, prośmy o pomoc ale nie wymagajmy by był do naszej dyspozycji cały czas. Zachowujmy się jak cywilizowani ludzie a nie jak pretensjonalne, roszczeniowe barany a urlop będzie fantastyczny.

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  SUN&Fun to zwykli złodzieje,ciężko im było zapłacić 200 złotych w ramach zadośćuczynienia,więc sprawa trafiła do sądu.Mam nadzieje że dostaną to na co zasługują.

  Opinia dodana:
 • 4,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  PROSZĘ ZASTANOWIĆ SIĘ 10 RAZY PRZED KUPNEM WYCIECZKI U NICH. MOŻE SAMA WYCIECZKA OK, ALE KOMBINUJA PRZY LOTACH. PRZEKIEROWANO NAS Z KATOWIC DO KRAKOWA, PO PRZYLOCIE DO KRAKOWA NIKOGO NIE BYLO, NIKT SIE NIE ZAINTERESOWAŁ. PO WIELU TELEFONACH POINFORMOWANO NAS ŻE ZWRÓCA NAM KOSZT TAKSÓWKI....I TAK MINĘŁO PONAD 3 MIESIĄCE W PIENIĘDZY JAK NIE MA TAK NIE MA....CO WIĘCEJ TO CHYBA FIRMA WIDMO, NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW, NIE ODPISUJE NA MAILE....... JEDNYMI SŁOWY NIE WARTO!!!!!!

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 195
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią