Sun & Fun

• Egipt All Inclusive
  • Tunezja śniadania i obiadokolacje
  • Turcja śniadania
Zobacz wszystkie oferty Sun & Fun

Biuro podróży solidne. Co prawda na lotnisku pani przed wydaniem biletu powiedziała, że nie ma nas na liście pokładowej samolotu, ale po 5 minutach sytuacja się wyjaśniła, były to minuty grozy. Biuro podróży solidne, dokumenty dostarczane na czas, informacje o wylotach podane we właściwym czasie, Polecam innym osobom korzystanie z tego biura. po raz drugi korzystałam z tego biura podróży.

Witam bylismy w Egipcie w ostatnim tygodniu stycznia z biurem sun&fun. Jestesmy bardzo zawiedzeni poniewaz pierwszy raz bylismy w czerwcu 2015 roku i bylo wszystko w porzadku. Natomiast teraz biuro podrozy zalatwilo nam niezla wycieczke. Wylot mielismy z Katowic i powrot rowniez do Katowic. Dzien wczesniej rezydent dostarczyl nam kartke ze zamiast do Katowic polecimy do Warszawy(zaznacze ze w Katowicach zostawilismy samochod poniewaz jestesmy z Wroclawia).Rezydent nie pomogl nam w niczym,sami musielismy sobie zorganizowac dojazd. Wylot z Egiptu mielismy o 19.10 samolot byl spozniony wylecielismy o 21.30. Strasznie sie zawiedlismy bo zamiast wrocic do domu w ciagu 6godzin w domu bylismy po 18 godzinach w drodze.Nie znajac Warszawy kompletnie.A z samego biura dostalismy meila ze zwroca nam do 100zl z laska za bilety ale liczy sie czas stracony. Nie polecam sunfun-a. Nigdy w zyciu nie polecimy z sunfunem. Lepiej doplacic i miec pewny powrot na miejsce.

San&Fun jest najgorszym biurem, które oszukuje swoich klientów. Reklamacje oczywiście przez Sun&Fun nie są uwzględniane - to są oszuści - stanowczo odradzam,.

SUN & FUN odradzam!!!!!!!!!!!!!! to biuro nawet nie wie gdzie przebywaismy i jakim hotelu przez 8 dni. po przylocie do turcji dowiedzielismy sie,ze nastapil overbooking. Reklamacji nie uznali, nie maja zastrzezen i stwierdzili ze to byla zamiana na dwa dni a nie na 8.

Proszę się dwa razy zastanowić zanim się wybierze biuro podróży Sun&Fun , proszę nie kierować się ceną czy liczbą gwiazdek danego hotelu, ponieważ na miejscu okaże się że jest to hotel nie posiadający danej kategorii a hotel jest fatalny. Stanowczo odradzam tego organizatora usług

Wszystko jak w opisie. Żadnych ukrytych dodatkowych opłat. Polecam.

... powiem tak: byłem z rodzina na wczasach w Bułgarii w miejscowości ELENITE w 2014. Miał być hotel 4* był 3* i to beznadziejny. Rezydent przyjął moja reklamację i nawet potwierdził własnoręcznym podpisem opisanych uchybień. Zmieniłem hotel na własny koszt, a po powrocie złożyłem reklamację. Sprawa jest w sądzie. Nie polecam, beznadzieja!!!!!! PS. szukam niezadowolonych/oszukanych osób które były w ELENITE w hotelu ANDALUSIA w 2014 r. Mój email: kamon7@wp.pl

Biuro podróży godne polecenia Wczasy z biurem Sun & Fun należały do jak najbardziej udanych

Biuro podróży zapewniło wspaniałe animacje dla dzieci nic poza tym.

Nie polecam. Biuro potrafi całkowicie zmienić ofertę wycieczki po przylocie nie miejsce (hotel, miejscowość, pokoje). Zmieniają dosłownie wszystko, cieszę się tylko że nie mają swoich samolotów bo pewnie wylądowalibyśmy w innym kraju, albo okazało by się że jedziemy jednak autobusem. Niestety przy próbie reklamacji uważają że nie ma podstaw do jakiegokolwiek zadośćuczynienia. Warto jednak dopłacić, czasami niewielkie kwoty do oferty konkurencji. Dlatego jeżeli już prawie zdecydowałeś się na ofertę Sun&Fun i teraz szukasz opinii o tym biurze zalecam ostrożność... lepiej przespać się z tą decyzja i jeszcze raz przeglądać ofertę konkurencyjnych biur podróży. Ta opinia będzie przydatna dla osób które poszukują: - opinie o Sun&Fun - biuro podróży Sun&Fun opinie - Sun and Fun czy warto - opinie o biurze podróży Sun Fun