Sun&Fun

• Bułgaria śniadania
  • Egipt All Inclusive
  • Tunezja All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Sun&Fun

W październiku 2017 byliśmy z mężem po raz siódmy w Hurghadzie (Egipt), hotel sprawdzony od wielu lat więc wszystko OK. Ale sama obsługa zależna od biura podróży Sun&Fun HOLIDAYS do bani. Na lotnisku wiza dla jednej osoby nie 25 dolarów lecz 27 dolarów (po głośnym nawoływaniu Sun&Fun ! Sun&Fun ! Sun&Fun !) - trudno było połapać się, że w innej kolejce można było opłacić wizę za 25 dolarów. Potem wymuszenie "bakszyszu" za włożenie walizki na dach auta, za dowiezienie do hotelu (pierwszy raz coś takiego nas spotkało). Odbywało się to za zgodą rezydenta. Pierwszy raz korzystaliśmy z tego biura podróży i ostatni raz. Proponuję aby uprzedzać innych turystów korzystających z Sun&Fun o czekających ich "atrakcjach". Voucher No 01011521

Kupiliśmy wycieczkę do Egiptu w lipcu 2017r. Hotel piękny, obsługa na najwyższym poziomie.Cały pobyt w hotelu super, ale jeśli chodzi o samo biuro podróży Sun&fun to już tak kolorowo nie było. Na lotnisku po wylądowaniu szukania biura, bo Pan sobie stał gdzieś nie wiadomo gdzie. Potem wymuszanie "bakszyszu" za włożenie walizki na auto, za dowiezienie do hotelu. Dosłownie na siłę wyciągali ręce. Pan przewodnik (bo tak się kazał nazywać) próbował wyłudzić 10? dla siebie i 10? do paszportu to załatwi lepszy pokój (czyli taki sam tylko z dodatkowym łóżkiem). Gdy odmówiliśmy zostawił nas samych i sobie pojechał. Na następny dzień miało być spotkanie z rezydentem, oczywiście nie było bo mu nic biuro podróży nie przekazało. Zjawił się następnego dnia. Przeprosił. W drodze powrotnej, inny rezydent zjawił się w połowie drogi na lotnisko. Po dotarciu na miejsce dosłownie w biegu nas wywalili z autobusu i odjechali. Obsługa na lotnisko woła o pomstę do nieba, ale to już co innego. Były to nasze pierwsze wakacje w Egipcie, więc następne zapewne będą z innym biurem podróży.

Jedna wielka pomyłka nie polecam Nikokomu kupiliśmy wycieczkę na 7 dni, a po zmianach godzin lotu okazało się ze byliśmy tam 5 dni Wiec traktowanie klienta to jakaś paranoja mieliśmy wracać o godzinie 16:30 gdzie zmieniono nam lot o czym informacje dostaliśmy na kartce wsuniętej pod drzwi nikt nawet nie raczył wytłumaczyć dla czego tak się dzieje i o godzinę 00:00 mieliśmy już wyjazd na lotnisko lot 3:30 Wiec zabrano nam pol dnia z wakacji i tak samo było z przylotem... Dlatego jeśli szukasz biura omijaj Sun and Fun jak widać po tym co robią nie zależy im na klientach

Nic do zarzucenia, rezydent kompetentny i pomocny, organizacyjnie wszystko O.K. Wyjazd kupiłam w ostatniej chwili w dniu wyjazdu, Pani z Biura Alius z Wrocławia, które jest agentem Sun & Fun poleciła mi ten hotel i byliśmy bardzo zadowoleni szczerze polecam

Egipt lipiec 2017r. Wszystko zgodnie z opisem. Rezydent ok. Służył pomocą zawsze kiedy była potrzebna. Opieka rezydentów już na lotnisku. Jedyny mankament to wiza która kosztuje 25$ nam kazali zapłacic 27$

Wszystko Ok. Jedyny minus to fakt iż po wejściu do lotniska w Hurgadzie od razu kierowali pasażerów do stoiska Sun$Fun gdzie sprzedawali wizy po 27 $ na osobę gdzie wiza kosztuje 25 $ w okienku urzędniczym. Trochę słabo to wygląda.

Witam...byliśmy z mężem i synem na wakacjach w Blugarii w słonecznym Brzegu w hotelu Karlovo od 8 września 2017...wykupiliśmy wakacje w lipcu przez biuro sun&fun ...wszystko było zgodne z opisem a nawet lepiej...hotel miał 3 gwiazdki a zasluguje na więcej naszym zdaniem...czystość obsluga i jedzenie na piatke z plusem...opieka rezedentac czyli bardzo pozytywnie zakręconej Pani Eli wiecznie usmiechnietej była super...nie wyobrażam sobie innej osoby na tym miejscu...kontakt pomoc o każdej porze i zawsze mile słowo zestrony pani Eli...jesteśmy mile zaskoczeni i na pewno tam wrócimy...pozdrawiamy pania ELE...:):):) kasia Lukasz I Dawidek...

Wraz z chłopakiem właśnie wróciliśmy z Zakynthos, gdzie mieliśmy przyjemność gościć w hotelu Majestic Spa. Całość wycieczki uważamy za udany, hotel bez najmniejszych zastrzeżeń, jak najbardziej w całości zgodny z opisem. Rolą biura podróży był właściwie jedynie transfer z lotniska do hotelu i na odwrót, z czym niestety nasz rezydent nie mógł sobie poradzić. Nie polecam rezydenta Pana Pawła, który kompletnie nie zadbał o nasz powrót do domu. Zgodnie z wywieszoną kartką na recepcji, w dniu wylotu do Polski o ustalonej godzinie zjawiliśmy się pod recepcją czekając na autokar,który miał nas przetransportować na lotnisko. Po 30 min spóźnieniu busa, przedzwoniliśmy do rezydenta z informacją, że wciąż jeszcze czekamy mimo, że do wylotu zostało 1,5 h. Rezydent w 1 kolejności zapewniał, że autokar na pewno się spóźnia ze względu na ruch uliczny i musimy wykazać się cierpliwością, następnie gdy została 1h do wylotu przekazał nam wiadomość, że autokar był, lecz nas nie zabrał, ponieważ 2 inne osoby nie będące klientami biura podszyło się pod nasze nazwiska i to one miały zapewniony transport a nie my :) Obiecał że czuwa nad sytuacją i że już wysyła kolejny środek transportu. Gdy do wylotu została nie cała godzina Pan Paweł oznajmił, że jednak nikt nie jest w stanie po nas przyjechać - musimy sami zorganizować przyjazd - oczywiście zapewniając, że czuwa nad sytuacją. Pozostało nic innego jak wziąć taxówkę, za którą musieliśmy zapłacić niepotrzebne 20 euro ;) Po przyjechaniu na lotnisko, w ostatniej chwili ujrzaliśmy rezydenta, który stał z karteczką witając nowych gości , kompletnie nie przejmując się zaistniałą sytuacją ;)

Biuro podróży powinno mieć nazwę PORAŻKA!!! Zarezerwowaliśmy wczasy w Bułgarii dostępne na ich stronie. Wpłacicliśy od razu całość kwoty w związku z tm, że lot miał być za kilka dni. Następnego dnia zdziwieni, że nie dostaliśmy żadnego potwierdzenia dzwonimy do biura po czym "niby" pracownik (bo pracownikiem nie można nazwać kogoś, kto nie zna się na tym co robi) informuje nas, że nie ma miejsc w samolocie bo ktoś prawdopodobnie przed nami już zarezerwował lot. Jednak po kilku rozmowach okazało się, że lot się znajdzie. Wszystko niby OK. Po czym po 2 dniach (3 dni przed wylotem), dostajemy maila, że nie ma miejsc w hotelu i że proponują nam inny (w najmniejszym stopniu nie pokrywający się z tym, który wykupiliśmy). Od pracowników nic nie można się dowiedzieć!!! Prosimy o natychmiastowy zwrot pieniędzy - pracownik informuje nas, że przelew został zrobiony po czym czekamy na jego potwierdzenie i dopiero po 10 telefonie pracownik biura je wysyła. W związku z tym mamy kolejny dzień "w plecy" aby wykupić inną wycieczkę. Pani z biura informuje nas, że tak jest w umowie, że hotel mogą zmienić z przyczyn niezależnych od nich - ja sie pytam - jakie to sa przyczyny niezależne od nich - kiedy sprzedają coś, czego już dawno nie mają (miejsca w hotelu). Lataliśmy wiele razy z innymi biurami, pierwszy raz zdecydowaliśmy sie na to - nigdy nas nikt w ten sposób nie potraktował!!!! OSZUŚCI!!!

Super animatorzy w hotelu Sandy Beach. Super czas spędzony z nimi. Pozdrowienia dla Justyny Oli i Tomka