Sun & Fun

Sun & Fun

Ocena na podstawie 1925 opinii

Sprawdź oferty biura podróży Sun & Fun
  • Egipt śniadania i obiadokolacje

SUN&Fun to zwykli złodzieje,ciężko im było zapłacić 200 złotych w ramach zadośćuczynienia,więc sprawa trafiła do sądu.Mam nadzieje że dostaną to na co zasługują.

PROSZĘ ZASTANOWIĆ SIĘ 10 RAZY PRZED KUPNEM WYCIECZKI U NICH. MOŻE SAMA WYCIECZKA OK, ALE KOMBINUJA PRZY LOTACH. PRZEKIEROWANO NAS Z KATOWIC DO KRAKOWA, PO PRZYLOCIE DO KRAKOWA NIKOGO NIE BYLO, NIKT SIE NIE ZAINTERESOWAŁ. PO WIELU TELEFONACH POINFORMOWANO NAS ŻE ZWRÓCA NAM KOSZT TAKSÓWKI....I TAK MINĘŁO PONAD 3 MIESIĄCE W PIENIĘDZY JAK NIE MA TAK NIE MA....CO WIĘCEJ TO CHYBA FIRMA WIDMO, NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW, NIE ODPISUJE NA MAILE....... JEDNYMI SŁOWY NIE WARTO!!!!!!

Oszukańcze metody. Dopiero po przylocie poinformowano nas o zmianie hotelu i miejscowości. Z Trójką dzieci 6l. 1l. i 1l..zamiast rodzinnych warunków wylądowaliśmy w samym centrum dyskotek .Imprezy i hałas do 5.00 rano. Dostaliśmy pokój na drugim piętrze ,gdzie do windy nie mieścił się wózek. Hotel z naszej oferty miał mieć do morza 50m ,tu było 500m. Z trójką dzieci logistycznie nie było możliwości wybrać się na plażę.Brak zapowiadanych animacji dla dzieci. Dwa tygodnie później z tego samego biura na wczasy wyjechała moja starsza córka i dokładnie ta sama historia . Dopiero po wylądowaniu w Grecji. poinformowano ją ,tak samo jak nas , że w hotelu gdzie miała zamieszkać nie ma miejsca i będzie zakwaterowana w innej miejscowości. Gdyby poinformowano nas o zmianie hotelu, moglibyśmy starać się o odstąpienie od umowy , a tak postawiono nas przed faktem dokonanym, bez możliwości wyboru. Zdecydowanie nie polecam Sun&Fun. Zero profesjonalizmu, klient traktowany przedmiotowo,

Byłam z Sun Fun 6 razy i zawsze było ok,no ale jeśli ktoś robi zdjęcia pękniętej płytki pod umywalka to sory.Najgorsi sa ci co jadą i myslą że będą mieli osobistą służąca .W kraju na sniadanie cały rok jadzą kanapki a w hotelu narzekają że codziennie jest to samo.Jestem ciekawa czy są w stanie jednego dnia zjeść po troch wszystkiego co jest o podane.Nie cieszą sie że nic nie robią i mają podstawione pod nos tylko marudzą .Czekam na oferte lato 2017 i zaraz jak sie pojawi to kupię i to do Tunezji której inni boją się jak diabeł święconaj wody.

my byliśmy w Bułgarii i Turcji z tym biurem oceniamy wyjazd wporządku niestety nie jesteśmy zadowoleni z rezydenta

Jedno słowo opisuje to biuro- TRAGEDIA. Pokoj w hotelu zupełnie inny niż obiecywany, rezydentka miała nas głęboko w poważaniu, stwierdziła, że do naszego hotelu ma za daleko i nie będzie się fatygować, żeby przyjechać. W przeddzień wyjazdu poinformowali nas, że skrócili nam pobyt- wylot miał być planowo o 16 a przesuneli go na 8 rano. Nie polecam.

Fajne biuro godne polecenia .Jechalabym z tym biurem nastepnym razem rezydenci Super

Spędziliśmy tydzień w hotelu Chaika . Wyjazd był koszmarny. Hotel 4* brudny bez żadnej ochrony. Przez tydzień zywilismy się sami pomimo posiadania opcji All ( w jedzeniu znaleźliśmy szkło, brakowało czystych sztućców, talerzy i kubkow). Ludzi traktowano jak śmieci.rezydentka rozkladala ręce a biuro odmówiło uznania reklamacji pomimo alarmowania nam urlopu.

Za pośrednictwem biura podróży Sun&Fun spędziliśmy w czerwcu 2016 tygodniowy urlop na Krecie. Na lotnisku (przed wejściem) czekała na nas rezydentka z biura z przygotowaną kopertą z naszymi danymi, podstawowymi informacjami i przewodnikiem o wyspie oraz z numerami telefonów do rezydentów i alarmowymi. Podczas transferu z lotniska towarzyszyła nam tylko do połowiy drogi. Wysiadła z busa i zaprosiła na spotkanie w następny dzień. Zakwaterowaniem i wypełnieniem formularzy meldunkowych musieliśmy już sami się zająć. Podczas transferu powrotnego rezydentka nie towarzyszyła nam nam drodze.Czekała na nas na lotnisku. Była aż do odprawy ostatniego turysty z biura Sun&Fun. Podczas tygodniowego pobytu mieliśmy 2 spotkania z rezydentką. Jak na wakacje wykupione w 3*hotelu z ceną adekwatną do standardu, nie mogę narzekać na organizację. Z tego co można przeczytać w różnych opiniach, mieliśmy naprawdę wiele szczęścia, że pobyt na Krecie spędziliśmy bez jakichkolwiek kłopotów zarówno ze strony organizatora jak i hotelu.

Lot mieliśmy opóźniony o ponad 13 godzin. a nikt z biura się nami nie zainteresował i to było bardzo przykre. po za tym ok.