Wezyr

990 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Turcja All Inclusive
  • Grecja własne
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Zawiodłam się bardzo na tym biurze podróży. Sprzedaje wczasy w hotelu, którego pokoje są okropnie brudne, a obsługa arogancka i cyniczna! Już nigdy nie wybiorę żadnych wakacji proponowanych przez to biuro!

Witam. Nie jestem osobą która wystawia negatywne oceny, ale ta sytuacja mnie do tego zmusza. Byliśmy z Wezyrem w Listopadzie w Egipcie.Dostaliśmy dokumenty umowy na których był inny numer przewoźnika niż lecieliśmy. Poprzez tą rozbieżność w dokumentach, ochrona lotniska nie chciała nas wpuścić do środka..Rezydent , który był na lotnisku został o tym poinformowany przez innych podróżnych, lecz na tym się skończyło. Nie wyszedł, nie pomógł. Pomogła nam osoba z innego biura. Po przyjeździe złożyłam skargę do biura. Jednak otrzymałam odpowiedź, że to moja wina bo mogłam sobie odebrać prawidłowe z biura podróży. Owszem mogłam, gdybym wiedziała,że takie są mi potrzebne. To biuro powinno mi zapewnić nowe dokumenty, jeżeli zmienia się przewoźnik. Takie traktowanie klientów ze strony biura i rezydenta jest czymś niedopuszczalnym i karygodnym.

Niestety rozczarowalem się i to bardzo.pierwszy raz w życiu udało mi się zarezerwować wycieczkę. Wszystko było ok. Zapłaciłem. Gdy już tak bardzo się cieszyłem dowiedziałem się za nagle wszystkie wycieczki z terminu w którym miałem lecieć zostały przesunięte...nie podano mi szczegółów dlaczego, ani też żadnej informacji. Nie dość że loty zostały przesunięte na inny termin z którego już nie mogłem skorzystać to jeszcze wyloty były organizowane jedynie z lotnisk oddalonych ode mnie o jakiś 5 godzin jazdy ... ( wcześniej było to 80 km ...) miała to być moja pierwsza wycieczka a już jestem zrazony. Przykro mi to pisać ale NIE POLECAM

Totalna porażka. Byłam z rodziną na Krecie. Nie otrzymaliśmy apartamentu zgodnego z opisem, a na miejscu okazało się że miasteczko kompletnie nie powinno być polecane dla rodzin z dziećmi (tabuny wiecznie pijanych Anglików). Brak reakcji rezydenta, transfer z i na lotnisko niezgodny z umową (zostawiono nas około 400 m od hotelu, który był schowany w głebi jeszcze kolejnej uliczki co sprawiało że trudno go było znależć, z dwójką małych dzieci po całonocnej podróży). Prośby i grożby kompletnie nie pomagały. A zjawisko overbookingu jest od Wezyra niezależne. Nie polecam. Nie skorzystam nigdy więcej. Słaba to reklama dla wszystkich polskich biur podróży.

Wszystko jak w najlepszym świetle . Miałem lecieć z Itaką lecz Wezyr miał lepszą cenę za to samo co proponowała Itaka . Na wielki plus Wezyra był rezydent Remon w Marsa Alam który odebrał nas na lotnisku i krok po kroku o wszystko zadbał co by każdy trafił do swego hotelu . Organizacja na bardzo wysokim poziomie oraz informacje od rezydenta . W Maju znowu skorzystam z biura podróży Wezyra .

NIGDY WIĘCEJ WAKACJI Z TEGO BIURA!!!!! Brak rezydenta w wyznaczone dni w hotelu. Byliśmy zostawieni sami sobie w obcym kraju! Pokój miał być z widokiem na morze, a nie był!!! Poszła reklamacja i co??? Odpisali, że przepraszaja i w skrócie, że mogę pocałować się w tyłek z odszkodowaniem czy zadośćuczynieniem!ODRADZAM!

Najgorsze wakacje w moim życiu. NIE POLECAM biura! OSZUŚCI! Sprzedają hotele, które nie mają wolnych miejsc! O tym fakcie informują dopiero na miejscu...po czym kwaterują tam gdzie chcą.... a co za tym idzie... inne miasto.. inne warunki...gorszy standard...brak opcji all incl. itd. Dużo b y wymieniać...Generalnie wykupiłam hotel 5* a musiałam wybrać albo spanie pod gołym niebem albo w takim, który wg. mnie nie miał nawet 3*. REZYDENCI PORAŻKA!!! Zero pomocy, zwlekanie ze spotkaniem organizacyjnym...nie odbieranie telefonów.... zero profesjonalizmu, bezczelność, chamstwo, prostactwo. Na miejscu napisałam pierwszą reklamację...odpowiedź miała być po 72 godzinach... minęły dwa miesiące, dotąd nikt nie zadzwonił. Napisałam reklamację w kraju, dostałam odpowiedź, że moje roszczenia są bezzasadne i w związku z tym oddalają moją reklamację. Wmawiają człowiekowi , że hotel do którego mnie przekwaterowano jest zgodny z tym który wykupiłam. Niestety dla mnie nawet w 1% nie był! Znam doskonale hotel ten, który docelowo wykupiłam i wiem doskonale co mówię! Robią z ludzi debili! Myślą, że byle gdzie władują człowieka to ten będzie zadowolony!!! Otóż nie!!! Zwiedziłam wiele części świata z różnymi przewoźnikami...sytuacje były różne...ale zawsze można było się dogadać na miejscu! To moja pierwsza reklamacja w życiu (oprócz tej napisanej na miejscu- bo ta zapewne poszła do kosza) i na pewno ostatnie wakacje z tym PSEUDOBIUREM , które w najmniejszym stopniu nie potrafi wyjść z twarzą do klienta!!! ZŁODZIEJE!!!

Miły pobyt.Godne polecenia Izrael z rezydentem p.Przemkiem który potrafił ciekawie oprowadzić i przekazać mnustwo informacji o ziemi świętej.Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Z biurem Wezyr Holidays wyjeżdżaliśmy już parokrotnie i wszystko przebiegało raczej bez problemów. Oferty zgodne z opisem, przeloty, transfery bez zastrzeżeń a ceny wczasów konkurencyjne. Niestety przy ostatniej wyprawie w/w organizator dał plamę jeśli chodzi o powrót do Polski. Z hotelu zabrano nas 5 godzin przed wylotem mimo, że transfer zajmuje ok 30-40 minut. W środku nocy koczowaliśmy z dziećmi czekając na odprawę. Chodziły plotki, iż cała sytuacja to kwestia zarządzeń prezydenta Turcji ze względu na stan wyjątkowy, lecz była to nieprawda. Klienci innych biur nie mieli takich dodatkowych "atrakcji" jak i również pasażerowie innych rejsów, które wylatywały przed nami, a podróżni docierali na lotnisko zdecydowanie później, szkoda. Niemniej jednak ogólna ocena biura jest jak najbardziej pozytywna.