6,3 / 10

Wezyr
Biuro podróży

Wezyr

Ocena na podstawie 827 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,9
  Ocena
  Organizatora

 • 5,9
  Ocena
  rezydentów

 • 6,6
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,5
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Wezyr
 • Egipt śniadania
  1 304 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Turcja śniadania i obiadokolacje
  1 338 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Hiszpania własne
  2 089 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Opinie

 • 2,8 / 10

  D & A

  Pobyt: Wrzesień 2015

  Biuro miało nas totalnie gdzieś. Zostawili nas w hotelu nie poinformowali nawet że zmienił się nam rezydent. Po 3 dniach dobijania się do nich udało sie nam dowiedzieć że nasz rezydent jest już w Polsce i że przejął nas ktoś kto nie może przyjść do nas na spotkanie. Opis wycieczki nie był zgodny z prawdą.

  Opinia dodana: 09 października 2015
 • 5,0 / 10

  Michał

  Pobyt: Wrzesień 2015

  Po pierwsze fatalny przewoźnik pod względem rzetelności, lot był przekładany 3 razy w wyniku czego straciliśmy prawie 1,5 dnia a oczywiście wycieczka zapłacona za pełne 7 dni. Po drugie nie najlepszy rezydent. Był podzielony na wiele hoteli, nie odpowiadał na smsy ( pomimo tego że sam prosił aby się z nim kontaktować w sprawie potwierdzenia godzin wycieczek)co łączyło się z tym że człowiek nie miał pewności czy jego wycieczka się odbędzie czy nie i czy zdąży na autokar czy nie.. I po 3 wiadomość w sprawie ostatecznej zmiany godzin wylotu na wakacje dostaliśmy na maila w dzień przed planowanym wyjazdem po południu. Raczej będę unikać tego biura.

  Opinia dodana: 08 października 2015
 • 3,0 / 10

  Roman

  Pobyt: Lipiec 2015

  Zastanówcie się z kim lecicie na urlop, nie polecam nikomu.

  Opinia dodana: 07 października 2015
 • 3,0 / 10

  Janusz

  Pobyt: Wrzesień 2015

  Witam Państwa Trudno sie ocenia innych , lecz czasami należy , nie wiadomo dlaczego biuro nie sprawdza stanu faktycznego oferty ktora na dany termin sprzedaje , bo nic sie nie zgadza , nie takie rozrywki na miejscu , rezydenci pewnie zapracowani i wyeksploatowani , bo na nic nie maja czasu na żadna pomoc nie oddzwaniają , przynajmniej od razu na początku o tym informują , ze nic nie mogą bo biuro Wezyr nie dało im na to środków , jedyny plus to czysty i wygodny autobus do hotelu i na lotnisko , reszta to porażka oferta nie zgodna z założeniami , żadnej rozrywki animatorzy wyjechali w trakcie pobytu naszego zero jedzenia nikt z biura nie reaguje bo nie ma z nim kontaktu . Biuro wezyr ten wyjazd to tragedia.

  Opinia dodana: 07 października 2015
 • 10 / 10

  Lucyna

  Pobyt: Wrzesień 2015

  Czytałam różne opinie na temat wezyra i powiem szczerze że trochę sie obawialam, ale miło się zaskoczylam, wszystko od poczatku do końca było dopięte na ostatni guzik, a po przyjeździe Pani z biura zadzwonila do nas z pytaniem czy jesteśmy zadowoleni z hotelu i z wakacji, czy mamy jakieś zastrzeżnia. Pozatym ceny są konkurencyjne w porównaniu do wiodących biur podroży.

  Opinia dodana: 06 października 2015
 • 4,0 / 10

  Alextron

  Pobyt: Wrzesień 2015

  Hotel Utopia World ***** - nie polecam pobytu w w villach - standard na poziomie 3*. Pokoje z zagrzybioną klimatyzacją i często z pleśnią w łazience. Pomoc rezydenta firmy Wezyr w wyegzekwowaniu zapewnienia standardu zgodnego z ofertą -zerowa - z 10 dni pobytowych sam po walce z menagerem hotelu wywalczyłem zamianę pokoi po 4 dniach. Rezydent zainteresowany wyłącznie sprzedażą wycieczek fakultatywnych. A propo wycieczek. Skusiłem się na wyjazd do Aquarium w Antaylii - porażka -59 euro za 5 godzin wątpliwej przyjemności. Posiłek w trakcie wycieczki to żenada, cała reszta to porażka, bieganie za rezydentem, który w głębokim poważaniu ma uczestników. MASAKRA. NIGDY więcej!!!!

  Opinia dodana: 05 października 2015
 • 3,8 / 10

  Alextron

  Pobyt: Wrzesień 2015

  Hotel Utopia World ***** - nie polecam pobytu w w villach - standard na poziomie 3*. Pokoje z zagrzybioną klimatyzacją i często z pleśnią w łazience. Pomoc rezydenta firmy Wezyr w wyegzekwowaniu zapewnienia standardu zgodnego z ofertą zerowa - z 10 dni pobytowych sam po walce z menagerem hotelu wywalczyłem zamianę pokoi na 4 dzień , MASAKRA. NIGDY więcej!!!!

  Opinia dodana: 05 października 2015
 • 10 / 10

  Natalia

  Pobyt: Wrzesień 2015

  Jestem zachwycona. Doskonała organizacja, na lotnisku czekali rezydenci, kierowca sprawnie rozwiózł ludzi po hotelach. W hotelu szybkie zameldowanie, dostaliśmy prowiant (godz. 23). Wycieczki na miejscu również bardzo sprawnie przeprowadzone. Serdecznie polecam.

  Opinia dodana: 05 października 2015
 • 9,0 / 10

  stefan42

  Pobyt: Czerwiec 2015

  biuro jest ok w pełni się wywiązało opieka rezydenta na 5 od samego lotniska do hotelu i w drugą stronę

  Opinia dodana: 01 października 2015
 • 7,0 / 10

  Mirek

  Pobyt: Lipiec 2015

  Bardzo sprawna obsługa. Nietsty rezydent nie był w stanie nicaego zaproponować.

  Opinia dodana: 30 września 2015
1 2 3 4 5 ... 84
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią