Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

846 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Grecja własne
    932 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Jeszcze nigdy nie byłam z tym biurem i podejrzewam że bedę omijała to biuro z daleka ....podczas tygodniowego pobytu rezydent był tylko jeden raz zaraz po przyjezdzie oczywiscie zeby sprzedać wycieczki fakultatywne niby po znizkach a ceny kosmos ...w biurach w okolicy hotelu te same wycieczki po 30 euro taniej bez znizek i z polskim tłumaczeniem .... do dni wyjazdu nikt pani Kasi nie widział

Pierwszy i ostatni raz podróżowaliśmy z Wezyrem. Byliśmy na Krecie w kwietniu i nikt nas nie raczył poinformować o zmianie lokalizacji hotelu docelowego. Dopiero na miejscu okazało się, że niby nasz hotel był jeszcze zamknięty. Po dwóch dniach na moją usilną prośbę dostaliśmy transfer do hotelu z umowy. Z opini osób później dowiedzieliśmy się, że w WEZYRZE TAKIE PRAKTYKI NIE NALEŻĄ DO RZADKOŚCI. Żadnych przeprosin nie było, tylko jakieś dziwne tłumaczenia. NIE POLECAM biura WEZYR HOLIDAYS !

Nie polecam tego biura podróży ze względu na nie poinformowanie mnie o zmianie hotelu docelowego. Jeżeli wykupuję wczasy, to oczekuję tego co jest zawarte w umowie, a tłumaczenia rezydentów na miejscu są naganne

Przestrzegam Przed kupnem hotelu Stella Makadi Garden za pośrednictwem biura podróży WEZYR ponieważ sprzedają ofertę która jest nie aktualna od 6 miesięcy. Jak się okazuje na miejscu W/W hotel jest zamknięty a ludzie są kwaterowani w Makadi Beach a tam nie ma zjeżdzalni oraz dodatkowych atrakcji

Nasze pierwsze wakacje z tym biurem i bardzo udane.dodatkowo wydluzone o jeden dzien wylot o 4 rano a powrót przeniesiony z 6 rano na 23 wieczorem do przodu.Dziekujemy i Polecamy.

absolunie nie rezerwować wcześniej -obniżają ceny -zmieniają godz wylotów przez co ja straciłem 2 dni np.wylot przy wpłacie był o 6 rano zmieniony na 15 tą na miejscu 19 do hotelu 2 godz i dzień w plecy -nie polecam ego biura

bardzo dobre biuro polecam 100 procent dbaja o swoich klientow godziny wylotu jaki i przylotu nic sie nie zmieniły polecam

Wycieczka do Egiptu była opisana jako 8 dniowa. Biuro zmieniło godziny wylotu tak,że zrobiło się niecałe 7 dni. Wylot przyśpieszono o 12 godzin. Jak powiedział egipski rezydent nigdy nie było wylotów w godzinach podanych w opisie. Jest to oszustwo z premedytacją autorstwa Wezyra

Biuro sprzedało nam wycieczkę do Turcji z zakwaterowaniem w pokoju "bez balkonu". Na miejscu okazało się, że jest to pokój BEZ OKIEN. Złożyliśmy reklamację z wnioskiem o zwrot 15% kosztów wycieczki, ale pomimo korzystnej dla nas opinii rzecznika praw konsumentów, biuro odmawia tej rekompensaty.

W styczniu, wracając z wyjazdu Sylwestrowego w Egipcie, dopiero w autokarze na lotnisko, poinformowano nas o 2h opóźnieniu wylotu, podczas, gdy spokojnie mogliśmy jeszcze zostać w hotelu i zjeść normalnie obiad. Kilka dni temu, również mowa o Hurghadzie, zabrali nam ok 12h z ostatniego dnia pobytu - co skutkowało pakowaniem się w nocy.