Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

6,2 / 10

Wezyr
Biuro podróży

Wezyr

Ocena na podstawie 996 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,8
  Ocena
  Organizatora

 • 5,8
  Ocena
  rezydentów

 • 6,5
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Wezyr
 • Turcja All Inclusive
  1 010 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Hiszpania śniadania
  1 372 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Egipt śniadania
  1 529 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Opinie

 
 • 8,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Biuro podróży jest w porządku. Wszystko zorganizowane tak jak należy. Z jednym małym wyjątkiem odnośnie rezydentki Aliny. Wiadomo, że na spotkaniu zachwala wszystkie wycieczki i tureckie łaźnie z masażami. Jeżeli chodzi o wycieczkę do Kapadocji była wspaniała, profesjonalny przewodnik turecki, super mówiący po polsku, który przekazywał nam w trakcie długich godzin w czasie podróży wiele wspaniałych informacji. Natomiast turecka łaźnia w Konakli była niestety nieporozumieniem i jeżeli ktoś korzystał z hammamu w innych miejscach mógł czuć się mocno rozczarowany. Nie powinna polecać czegoś co nie spełnia wymagań prawdziwego hammamu.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Wszystko dopięte na ostatni guzik. Cały wypoczynek przebiegł bez problemów, wszystko odbyło się planowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy w 100%.

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  bez zarzutów ale też nie było żadnych kwestii w których rezydent miał się wykazać. wszystko zgodnie ze standardem powitanie na lotnisku tarnsfery i pierwsze spotkanie najważniejsze - rezydent nasz ziomek.

  Opinia dodana:
 • 6,0 / 10

  Biuro podróży tragiczne - jeszcze dużo muszą się nauczyć. Może gdyby zaczęli dbać o swoich pracowników (szczególnie tych sezonowych) to byłoby zupełnie inaczej. "Inteligentne" Panie z biur miałyby wreszcie rzetelne informacje na temat hoteli i nie wciskałyby turystom kiepskich hoteli (wychwalając je przy tym nad niebiosa), a potem rezydencie radz sobie z niezadowolonymi turystami, bo przecież w biurze obiecano im gruszki na wierzbie. Nawet wielu rezydentów (którzy mieli okazję tam pracować ) nie poleca tego biura i sami nie wybraliby się na wakacje z nim.

  Opinia dodana:
 • 3,3 / 10

  To były zdecydowanie najgorsze wakacje w historii wakacji! To co się działo przechodzi ludzkie pojęcie. Biuro zmieniło godzinę wylotu, niby lepiej dla nas, bo z godziny 20:30 na 8:45. Więc szybszy wylot, więcej czasu na wakacjach. Szkoda tylko, że telefon dostaliśmy chwilę po 8 rano... Sympatyczna Pani z wyjątkowo przesłodzonym głosem poinformowała mnie, że za niecałą godzinę startuje nasz samolot na Zakynthos... Więc super. Dobrze, że walizki były w stu procentach gotowe, a lotnisko w miarę blisko. I tak byliśmy spóźnieni, wywoływali nas podobno cztery razy. Pani przy wejściu do samolotu powiedziała, ze już mieli lecieć bez nas... Żenada ze strony biura. Hotel okazał się bardzo fajny, 5* na pełnym luksusie. All też dawało świetnie radę. Pani rezydentka naprawdę świetna. Miła, pomocna, wyrozumiała. Odbierała telefon za każdym razem, a gdy nie mogła to zawsze był kontakt zwrotny z jej strony. Na tym plusy by się kończyły, ponieważ na powrocie biuro znowu pokazało co potrafi... Zostawili w hotelu 5 osób. Wśród nich akurat nasi bardo dobrzy znajomi. Po powrocie do Polski opowiedzieli nam, że się okazało, że w samolocie nie ma dla nich miejsca... Serio?!! Musieli sami z dwójką małych dzieci (!!!) organizować sobie powrót na koszt własny!!! W Polsce zgłosili to do biura, ale reklamacja oczywiście się przeciąga. Biuro zwala winę na przewoźnika, bo podobno wzięli na pokład kogoś spoza listy... Co jest nierealne, ponieważ najpierw wsiadają osoby z listy... Ogólnie wakacje w porządku, bo super hotel, mega dobre warunki na odpoczynek. Ale nigdy więcej tego biura. Nawet jakby mi za darmo wczasy dawali - nie pojadę.

  Opinia dodana:
 • 3,8 / 10

  Nie polecam biura podróży Wezyr. Sprzedali nam wczasy z hotelem niby 4 gwiazdkowym, a tak naprawdę nie zasługiwał on nawet na dwie gwiazdki. Poza lokalizacja hotelu nic się nie zgadzało.

  Opinia dodana:
 • 4,5 / 10

  Nie polecam nikomu biura podróży "Wezyr". Opis hotelu w ogóle się nie zgadzał z rzeczywistością. Hotel niby miał 4 gwiazdki a faktycznie nie powinien mieć nawet 2. Zgadzała sie tylko lokalizacja hotelu.

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Wszystko super zorganizowane, opieka rezydentów na najwyższym poziomie - bardzo pomocni, mili, w każdej sytuacji można się do nich zwrócić, interesowali się klientami i opiekowali do samego odlotu. Polecam!!

  Opinia dodana:
 • 7,0 / 10

  Wszystko w porządku, żadnych ukrytych kosztów, spokojny lot, bezproblemowa rezerwacja , tanio, a miejsce piękne. Jedyne, co kulało, to opieka rezydenta, która właściwie nie istniała, jedynie pierwszego dnia rezydentka spotkała się z nami i udzieliła informacji odnośnie wyspy itp. Na tym opieka się zakończyła, rezydentka nie poinformowała o godzinie transferu z hotelu na lotnisko, musieliśmy sami dzwonić i się dopytać, a gdybyśmy tego nie zrobili, nie otrzymalibyśmy takiej informacji, jak inne osoby z naszego hotelu, które od nas się tego dowiadywały (rezydentka przez cały dzień nie zadzwoniła ani nie napisała sms, czy maila z informacją odnośnie transferu). Dla nas nie była to jednak wielka przeszkoda, bo zwiedzaliśmy wyspę na własną rękę i nie potrzebowaliśmy niczyjej pomocy, jednak warto to wiedzieć jeśli komuś taka opieka rezydenta jest potrzebna

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Biuro spisała się na medal, wszystko zgodne z opisem, super organizacja. Bardzo pomocni, sympatyczni rezydenci.

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 100
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią