6,2 / 10

Wezyr
Biuro podróży

Wezyr

Ocena na podstawie 1016 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,8
  Ocena
  Organizatora

 • 5,8
  Ocena
  rezydentów

 • 6,5
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Wezyr
 • Bułgaria własne
  983 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Turcja All Inclusive
  1 096 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Egipt śniadania i obiadokolacje
  1 140 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Opinie

 
 • 2,0 / 10

  NIGDY WIĘCEJ WAKACJI Z TEGO BIURA!!!!! Brak rezydenta w wyznaczone dni w hotelu. Byliśmy zostawieni sami sobie w obcym kraju! Pokój miał być z widokiem na morze, a nie był!!! Poszła reklamacja i co??? Odpisali, że przepraszaja i w skrócie, że mogę pocałować się w tyłek z odszkodowaniem czy zadośćuczynieniem!ODRADZAM!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Najgorsze wakacje w moim życiu. NIE POLECAM biura! OSZUŚCI! Sprzedają hotele, które nie mają wolnych miejsc! O tym fakcie informują dopiero na miejscu...po czym kwaterują tam gdzie chcą.... a co za tym idzie... inne miasto.. inne warunki...gorszy standard...brak opcji all incl. itd. Dużo b y wymieniać...Generalnie wykupiłam hotel 5* a musiałam wybrać albo spanie pod gołym niebem albo w takim, który wg. mnie nie miał nawet 3*. REZYDENCI PORAŻKA!!! Zero pomocy, zwlekanie ze spotkaniem organizacyjnym...nie odbieranie telefonów.... zero profesjonalizmu, bezczelność, chamstwo, prostactwo. Na miejscu napisałam pierwszą reklamację...odpowiedź miała być po 72 godzinach... minęły dwa miesiące, dotąd nikt nie zadzwonił. Napisałam reklamację w kraju, dostałam odpowiedź, że moje roszczenia są bezzasadne i w związku z tym oddalają moją reklamację. Wmawiają człowiekowi , że hotel do którego mnie przekwaterowano jest zgodny z tym który wykupiłam. Niestety dla mnie nawet w 1% nie był! Znam doskonale hotel ten, który docelowo wykupiłam i wiem doskonale co mówię! Robią z ludzi debili! Myślą, że byle gdzie władują człowieka to ten będzie zadowolony!!! Otóż nie!!! Zwiedziłam wiele części świata z różnymi przewoźnikami...sytuacje były różne...ale zawsze można było się dogadać na miejscu! To moja pierwsza reklamacja w życiu (oprócz tej napisanej na miejscu- bo ta zapewne poszła do kosza) i na pewno ostatnie wakacje z tym PSEUDOBIUREM , które w najmniejszym stopniu nie potrafi wyjść z twarzą do klienta!!! ZŁODZIEJE!!!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Miły pobyt.Godne polecenia Izrael z rezydentem p.Przemkiem który potrafił ciekawie oprowadzić i przekazać mnustwo informacji o ziemi świętej.Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

  Opinia dodana:
 • 7,8 / 10

  Z biurem Wezyr Holidays wyjeżdżaliśmy już parokrotnie i wszystko przebiegało raczej bez problemów. Oferty zgodne z opisem, przeloty, transfery bez zastrzeżeń a ceny wczasów konkurencyjne. Niestety przy ostatniej wyprawie w/w organizator dał plamę jeśli chodzi o powrót do Polski. Z hotelu zabrano nas 5 godzin przed wylotem mimo, że transfer zajmuje ok 30-40 minut. W środku nocy koczowaliśmy z dziećmi czekając na odprawę. Chodziły plotki, iż cała sytuacja to kwestia zarządzeń prezydenta Turcji ze względu na stan wyjątkowy, lecz była to nieprawda. Klienci innych biur nie mieli takich dodatkowych "atrakcji" jak i również pasażerowie innych rejsów, które wylatywały przed nami, a podróżni docierali na lotnisko zdecydowanie później, szkoda. Niemniej jednak ogólna ocena biura jest jak najbardziej pozytywna.

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  Spędziliśmy z tym biurem wakacje w Turcji wrzesień 2016. Pobyt super gdyby nie rezydentka a raczej jej brak. Zero kontaktu. Na złożona reklamacje zostaliśmy potraktowani jak nawiedzeni natręci. Nigdy więcej z tym biurem.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Z biurem Wezyr byłam w Marsa Alam w Egipcie. To były chyba moje najlepsze wakacje. O wyborze hotelu zadecydowałam sama, jednak mój wyjazd został zorganizowany przez biuro Wezyr i tak dobrej organizacji nie zapewniło mi wcześniej żadne inne biuro, łącznie ze zdecydowanie wiodącymi na polskim rynku. Każdy szczegół naszego wyjazdu był tak perfekcyjnie dopracowany, iż zyskałam poczucie, że gdybym nie znała nawet jednego słowa w języku angielskim, to mój wyjazd wyglądałby tak samo - bezpiecznie i komfortowo. Jeśli napiszę, że opieka rezydencka była fantastyczna, to będzie i tak zbyt mało. Nie jestem w stanie wyjść z zachwytu do tej pory. Makram ateF Boutros i Remon Nameen zaopiekowali się nami w sposób maksymalnie profesjonalny. Nie dość, że biegle posługują się językiem polskim w mowie i piśmie, to obydwaj byli do naszej dyspozycji dosłownie 24/24. Oprócz fantastycznie zorganizowanego wyjazdu ze strony biura w moim odczuciu rezydenci to przysłowiowa "wisienka torcie". Nie spotkałam się jeszcze z tym poziomem obsługi. Nie będę tu oceniała hotelu Jaz Lamaya Resort w którym byłam z biurem Wezyr, a który swoją drogą jest fantastyczny, natomiast jeśli chodzi o biuro Wezyr to był mój pierwszy raz z Nimi i wiem, że kolejne wyjazdy będą na pewno z Wezyrem. Bardzo dziękujemy za całokształt organizacji naszego wyjazdu.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Perfekcja i profesjonalizm w każdym calu. Spędziliśmy wspaniały tydzień w Marsa Alam w Egipcie z biurem Wezyr. Na miejscu oczekiwał na nas klimatyzowany bus i rezydent dla czwórki gości, fantastycznie ! Makram zajął się nami z ojcowską troską. Poinformował nas szczegółowo o wszystkim co dotyczyło naszego wyjazdu, w recepcji pomógł załatwić wszystkie formalności i dopiero po upewnieniu się, że niczego już nie potrzebujemy, opuścił hotel. W ofercie mieliśmy zawarte wszystko co zawierał opis. Następnego dnia po przyjeździe mieliśmy spotkanie z rezydentami biura: Makramem i Remonem. Spotkanie było wyczerpujące pod względem przekazania wszelkich potrzebnych informacji organizacyjnych oraz oferowanych przez biuro wycieczek. Co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, obydwaj rezydenci fantastycznie posługiwali się językiem polskim w mowie i piśmie. Każdego dnia mieliśmy kontakt z rezydentem według naszych potrzeb, czy to osobisty, czy telefoniczny o każdej porze. Wykupiliśmy dwie wycieczki fakultatywne i obydwie były więcej niż udane. Ich organizacja przebiegła na najwyższym poziomie i oczywiście rezydent opiekował się nami podczas obydwu. Kiedy skończył się nasz pobyt, z hotelu naszą czwórkę odebrał również klimatyzowany bus z kolejnym rezydentem, który pojechał z nami na lotnisko i odjechał dopiero po upewnieniu się, że załatwiliśmy wszelkie formalności. Sporo podróżuję i miałam okazję wyjeżdżać z równymi biurami, jednak Wezyr jest bezkonkurencyjny. Nie ma ani jednej rzeczy, która nawet minimalnie mogłaby zmniejszyć poziom mojego zadowolenia z oferowanych usług . Najbardziej jednak zachwycili mnie rezydenci w Egipcie Makram ateF Boutros i Remon Nameen. Prawdopodobnie od dziś będę korzystała wyłącznie z oferty biura Wezyr i moim największym życzeniem byłoby mieć zawsze tak wyśmienitą pod każdym względem opiekę rezydencką, poprzez którą tak naprawdę oceniane jest biuro podróży, ponieważ to rezydent jest osobą pierwszego kontaktu z ramienia biura. Dziękujemy serdecznie !!!!

  Opinia dodana:
 • 3,3 / 10

  Pierwszy i ostatni raz wyjechaliśmy z Wezyr! -zmieniają godziny odlotu z 5:00 na 17:00 bez podania przyczyny -Pani rezydentka zainteresowana jedynie sprzedażą wycieczek fakultatywnych -o wyjeździe z hotelu na lotnisko dowiedzieliśmy się 2 godz przed -wyjazd z hotelu autokarem 6 godz przed wylotem z czego 3 godz czekaliśmy na odprawę, a Pani rezydentka nawet nie raczyła pojechać z nami na lotnisko, tylko 'przekazała' nas kierowcy Jednym słowem NIE POLECAM!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Pierwszy raz podróżowaliśmy z biura podróży WEZYR.Jesteśmy zachwyceni.Wszystko zgodnie z planem.Zadnych niespodzianek.Rezydent Paweł to wspaniały człowiek.Jeszcze nie spotkaliśmy tak miłego,elokwentnego i pełnego entuzjazmu rezydenta,który według nas kocha to co robi.Dziękujemy za wspaniałą organizację całemu zespołowi biura podróży WEZYR a szczególnie Panu Pawłowi.My też uwielbiamy Turcję.Do zobaczenia.

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Jechaliśmy w tym biurem w sierpniu tego roku do Turcji.Transfer bez problemów,wszystko bardzo sprawnie,punkualnie.W hotelu rezydentka pomocna,miła i uśmiechnięta.Wadą wysokie ceny oferowanych wycieczek,ale taka ich rola:)Proponuję wykupić je w Polsce u firm zajmujących się typowo wycieczkami np METIN TOUR rewelacyjna przewodniczka nam się trafiła słuchało się Jej z zapartym tchem niestety imienia nie pamiętam.Ceny bardzo korzystne także polecam:)

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 102
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią