Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

6,2 / 10

Wezyr
Biuro podróży

Wezyr

Ocena na podstawie 961 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,8
  Ocena
  Organizatora

 • 5,7
  Ocena
  rezydentów

 • 6,5
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Wezyr
 • Turcja All Inclusive
  704 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Egipt śniadania i obiadokolacje
  1 459 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Emiraty Arabskie śniadania
  3 050 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Opinie

 
 • 10 / 10

  Byłam w hotelu Club Side Coast, sześcioosobową grupą , nie mamy żadnych zastrzeżeń co do biura podróży, hotelu ( pokoje, baseny, jedzenie, obsługa wszystko super) i rezydenta pana Grzegorza Jęczka. z przyjemnością bym tam wróciła :))

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  zero zastrzeżeń, wszystko jak najbardziej okej, polecam!

  Opinia dodana:
 • 9,0 / 10

  Ogólna opinia na plus. Szegczególnie opieka rezydentów podczas transferów z lotniska i do hotelu i odwrotnie. Oferta zgodna z opisem. Jeden mały zgrzyt pojawił sie na początku po dokonaniu rezerwacji i przelaniu pieniędzy (oferta last minute) dotaliśmy info, że jednak nie ma miejsca w wybranym przez nas hotelu.Ostatecznie jednak wszystko się wyjaśniło i trafiliśmy do pierwotnie wybranego hotelu.

  Opinia dodana:
 • 8,3 / 10

  Ogólna ocena biura na plus. Bardzo dobra opieka rezydentów. W szczególności na plus oceniam opiekę transferową z lotniska do hotelu i odwrotnie. Przedstawicielki biura pomagają przy zameldowaniu w hotelu szczegółowo informują o całej procedurze/ kontrolach na lotnisku. Warunki w hotelu zgodne z ofertą. Jedyny zgrzyt nastąpił dzień po dokonaniu rezerwacji (oferta last minute), Dzień po rezerwacji dostaliśmy info z biura, że nie ma już miejsc w wybranym przez nas hotelu (pomimo, że w momencie dokonania rezerwacji zapewniano, że miejsc a są). Ostatecznie wszystko się udało i byliśmy w tym hotelu który pierwotnie wybraliśmy.

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  Nie polecam nikomu tego biura. Przyleciałam na Krete z rodziną na 7 dni. Pani rezydent Marta K jest osobą niekompetentną. W czasie podróży do hotelu przekazała nam informacje, żeby nie dzwonić do biura podróży do godziny 11 twierdząc, że koledzy rezydenci chcą się wyspać  ( w książeczce informacyjnej infolinia powinna byś czynna od 9). Dodatkowo po prośbie nie otrzymaliśmy numeru telefonu do pani Marty która powiedziala, że da nam go dopiero na spotkaniu informacyjnym dnia kolejnego. Po przyjeździe do hotelu ok. godziny 9 okazało się, że hotel ma pełną rezerwację i na 3 dni zostaniemy przeniesieni do innego hotelu. Oczywiście brak kontaktu z rezydentem, ponieważ jeszcze spał.. czyli czekanie do godziny 11, aż ktos łaskawie odbierze mimo że w książeczce informacyjnej biuro pomocy czynne od godz. 9. Na własną rękę musieliśmy targować się z hotelem o inny nocleg gdzieś w pobliżu, bo ten który nam zaproponowali był w gorszym standardzie i w dodatku poza centrum. Po kontakcie z panią rezydent Marta umówiliśmy się na spotkanie na którym obiecała pomoc nam w zaistniałej sytuacji ale po spotkaniu znów brak kontaktu z kimkolwiek. Gdyby nie nasze prośby do pani rezydent nawet nie pomyślałaby, żeby nam pomóc. Dodatkowo tekst pani rezydent "czasami się tak zdarza ". Nie wiem po co tacy rezydenci są zatrudniani ( i w dodatku niekompetentni) skoro żadnej pomocy nie możemy od nich otrzymać. Wszystkie informacje jakie biuro podróży zamieszcza w swojej książce informacyjne, że dobro klienta jest najważniejsze i że zawsze klient może liczyć na pomoc są totalnym kłamstwem. W ciągu 7 dni dwa razy czekanie na walizkach na zakwaterowanie i brak pomocy ze strony pani rezydent. Najgorsze wakacje jakie miałam w życiu. Jeśli biuro podróży liczy się z opinią klientów radzę zwolnić takich ludzi jak pani Marta.

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Z powodu braku profesjonalizmu, kompetencji oraz minimum dobrej woli ze strony p. rezydent Marty K. na Krecie ocena przeze mnie wystawiona jest w pełni negatywna. Brak miejsca w hotelu, w którym został zarezerwowany pobyt nie wywołał najmniejszego poruszenia u organizatorów wyjazdu. Konieczność wyjaśnienia ww. kwestii na własną rękę, trudności w skontaktowaniu się z p. rezydent oraz, delikatnie rzecz ujmując, nie na miejscu komentarz o treści "tak się zdarza" charakteryzują w pełni brak przygotowania do zawodu pracownika biura podróży. Odradzam i nie polecam.

  Opinia dodana:
 • 6,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Biuro ok, Rezydent Gerard. W bardzo kompetentny i zaangazowany

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Polecam. Byliśmy 5 osobową rodziną w okolicach Barcelony. Rezydent p. Oskar OK. Służył pomocą. Hotel w Santa Susana - Tahiti Playa, super pokoje, jedzenie, basen. Wszystko na wysokim poziomie. Wycieczki bardzo dobrze zorganizowane.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Żadnych zastrzeżeń - wszystko idealnie zorganizowane i zaplanowane, żadnych niespodzianek i zmian - polecam!

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Wszystko poszło zgodnie z planem, loty o podanej porze, brak spóźnień (a nawet przyśpieszenie powrotu). Rezydentka odebrała z lotniska i zawiozła aż pod biurko na recepcji hotelu, następnie zrobiła jedno spotkanie informacyjne, odpowiadała na pytania, polecała bądź odradzała różne miejsca, nie była nachalna względem wycieczek fakultatywnych. Pozostałe dni nie było jej widać, ale na tablicy wisiał nr telefonu (choć zupełnie nie był potrzebny). Dzień przed wylotem w recepcji znalazła się informacja o godzinie zbiórki, autokar przyjechał i zabrał nas na lotnisko, a rezydentka jeszcze w drodze objaśniła procedurę odprawy w Grecji (są delikatne różnice niż w Polsce). Ogółem po przeczytaniu wielu negatywnych komentarzy o Wezyrze trochę się bałam, ale okazało się że niepotrzebnie, bo wszystko przebiegło gładko. Uważam, ze jeśli ktoś ma oczekiwania z kosmosu to nic go potem nie zadowoli, także radziłabym nie przejmować się za bardzo tymi negatywnymi tekstami, bo nigdy nie wiadomo kto to pisał ;) Zawsze może się przytrafić coś losowego, rezydent może mieć gorszy dzień czy coś, ale nie wszystko jest winą biura.

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 97
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią