Wezyr

942 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Bułgaria własne
    980 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Ogólnie jestem zadowolony z warunków pobytu, obsługi hotelowej i ceny . W czasie pobytu od 09.05-16.05 Egipt Marsa Allam hotel Coral Hils brakowało mi jakich kolwiek rozrywek organizowanych przez animatorów. Na wyróżnienie zasługuje rezydent obsługujący wycieczki za dobrą znajomość języka polskiego i dużą wiedzę . Jeśli można, proszę o docenienie jego pracy nazywa się Michelle Farag nr.9148 .

Biuro posiada obsługę z tak zwanego ;narybku; panienki w biurze są kompletnie nieprzygotowane do swoich obowiązków.Nie mają żadnych bliższych wiadomości na temat sprzedawanych ofert z innych biur podróży. Kłamią i oszukują klientów w sprawie ofert wycieczek. Na dowód przedstawiam fakty; Wykupiłam wycieczkę dla 2 osób za ok 20000 zł;Niesamowita Birma;. Według oświadczeń panienki z terminem potwierdzonym i na pewno realizowanym co nie potwierdziło się. Wycieczka nie doszła do skutku i moja rezygnacja kosztowała mnie 150 zł. Czy biuro zarabia na łapaniu ;naiwnych; którzy wpłacą zaliczkę a wycieczka i tak nie odbędzie się?

Zapłaciliśmy za tydzien( 7 noclegów )do Egiptu. Hotel drozszywacz. , górna półka 3,5tys od osoby. Wyjazd opóźnil się o jeden dzień za co miał być przedłużony pobyt o ten jeden dzień wg rezydenta. Okazało się że nie dość ze nie przedłużono pobytu to nawet nie wylecielismy planowo. Wylot do Polski zrobili też dzień wcześniej. Dowiedzieliśmy się o tym na plaży,ze za parę godzin musimy się pakować. , przepadła wycieczka i pieniadze zaplanowana na dzień następny. Kontakt z rezydentem się urwał. W efekcie byłyśmy 5dni za niemałe pieniądze jak na Egipt. Na lotnisku długie siedzenie bo samolot się opóźnil. Reklamacja i zwrot pieniędzy za 2dni pobytu po powrocie nie została uwzględniona. Porażka nie polecam wezyra!!!

wszystko było super,najbardziej cieszyła nas obecność polskiego rezydenta w godz.9-17 na hotelu-dziękujemy pani Agacie,Jest świetną rezydentką,Pani Alina ,która nas odbierała i zawoziła na lotnisko,też zasługuje na 5+. Jednym słowem-udany wyjazd.dziękujemy.hotel Eftalia Village w Turcji.

Wszystko zaplanowane od a-z. Bezproblemowe transfery i obsługa.

żenada... wybierzcie inne biuro i zastanówcie się dwa razy jeśli chcecie wybrać to... albo nawet 3razy!! Nie polece nikomu!

Opieka rezydenta ze strony Wezyra praktycznie żadna. Brak informacji o potwierdzonej godzinie wylotu. Można stwierdzić, że podstawa działalności to sprzedać jak najwięcej wycieczek fakultatywnych, choć i w tym przypadku są poważne zaniedbania. Przykłady: 1. Umówiona godzina wyjazdu do Kairu to 1.00, autokar przyjeżdża z ponad godzinnym opóźnieniem. Po drodze wymiana dwóch opiekunów, na miejscu przewodnik po muzeum, który mówi w niezrozumiałym języku - na pewno nie polskim. Z powodu opóźnienia nie zwiedzamy muzeum, ale biegamy po nim! 2. Przestrzegam przed zakupem wycieczki - tzw. Wenecja czyli 5 wycieczek w 1. Tylko snurkowanie i łódź ze szklanym dnem są ok, ale statek wycieczkowy to odrapana,, zaniedbana, brudna łajba (zapewne była najtańsza); tzw. all inclusive to najgorszego sortu napoje (cola typu cola, sok typu pomarańczowa woda); przejażdżka motorówkami po trzech krótkich kanałach to płynięcie łódką z silnikiem zagłuszającym wszystko; wędkowanie - całe 15 minut na żyłce zaplątanej na kawałku drewna; Opiekun niejaki Mina świetnie współpracuje z lokalnym biznesem - zabiera zmęczonych upałem turystów do baru, gdzie cola w puszce lub lód rożek kosztuje 5 dolarów! (ciekawe jaka prowizja?) , poza tym dba o to, żeby każdy zakupił film z wycieczki za 20dol, zdjęcia. Oprócz tego chętnie spotyka się po pracy, aby za dodatkową kasę zwiedzać z turystami miasto. Autobusy pozostawiają wiele do życzenia - brudna tapicerka, smród spalin w środku; połamane plastiki i uchwyty - zapewne były najtańsze... Szanowni Państwo, uważam, że powinniśmy zacząć reagować na wyciąganie od nas kasy. Płacimy za wycieczki niemało - ja ok 3tys za tydzień - nie po to, aby być ciąganym po perfumeriach, pseudo fabrykach papirusu, etc. , gdzie za zakup produktów operator lub rezydent mają prowizję. Muszą wreszcie zrozumieć, że chcemy odpoczywać lub zwiedzać dłużej muzeum niż tkwić w sklepach, gdzie ceny są chore

Biuro jest ok, często z nimi popdrozuje, nie ma nigdy problemu, rezydenci sa uprzejmi i rzeczowi, transfer na czas , polecam

Biuro ok,ale hotel bardzo średni.Nie polecam Regency Palace w Sharm-czasu świetności dawno ma za sobą.Marne i monotonne jedzenie,kiepskie animacje,w pokojach dużo usterek,generalnie hotel się sypie. Fajni i sympatyczni rezydenci i za to chwała Wezyrowi.

Przeżyłem koszmar.I NIE TYLKO JA.Nigdy więcej!!!!!!Prosiłem Boga o powrót do Polski.Hotel w Hurghada TITANIC PALACE nikomu nie polecam.Żadnej organizacji. 1.CHCESZ LEKARZA,IDŻ DO WETERYNARZA 2.CHCESZ REZYDENTA SZUKAJ GO PO INNYCH HOTELACH 3.DJ W DISCO NACJONALISTA,NIENAWIDZI POLAKÓW,GRA SAM DLA SIEBIE,STANĄŁEM W OBRONIE STARSZEJ PANI Z NIEMIEC,KTÓREJ NAUBLIŻAŁ,STAŁEM SIĘ WROGIEM NUMER 1, 4.PROSISZ/BŁAGASZ O KONTAKT Z AMBASADĄ POLSKI TO WYLĄCZAJĄ NA 5 GODZIN CENTRALĘ TELEFONICZNĄ I MASA INNYCH OPOWIEŚCI.ROBIMY POZEW ZBIOROWY,JA.KILKU OBYWATELI NIEMIEC.POLSKI.LITWY I ESTONII. SŁAWOMIR TEL.518715640