Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

6,2 / 10

Wezyr
Biuro podróży

Wezyr

Ocena na podstawie 1008 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,8
  Ocena
  Organizatora

 • 5,8
  Ocena
  rezydentów

 • 6,5
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Wezyr
 • Bułgaria własne
  974 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Turcja All Inclusive
  1 011 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Grecja własne
  1 136 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Opinie

 
 • 10 / 10

  Pierwszy raz podróżowaliśmy z biura podróży WEZYR.Jesteśmy zachwyceni.Wszystko zgodnie z planem.Zadnych niespodzianek.Rezydent Paweł to wspaniały człowiek.Jeszcze nie spotkaliśmy tak miłego,elokwentnego i pełnego entuzjazmu rezydenta,który według nas kocha to co robi.Dziękujemy za wspaniałą organizację całemu zespołowi biura podróży WEZYR a szczególnie Panu Pawłowi.My też uwielbiamy Turcję.Do zobaczenia.

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Jechaliśmy w tym biurem w sierpniu tego roku do Turcji.Transfer bez problemów,wszystko bardzo sprawnie,punkualnie.W hotelu rezydentka pomocna,miła i uśmiechnięta.Wadą wysokie ceny oferowanych wycieczek,ale taka ich rola:)Proponuję wykupić je w Polsce u firm zajmujących się typowo wycieczkami np METIN TOUR rewelacyjna przewodniczka nam się trafiła słuchało się Jej z zapartym tchem niestety imienia nie pamiętam.Ceny bardzo korzystne także polecam:)

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Biuro jest bez zarzutów rezydenta również bardzo dobrze zorganizowane

  Opinia dodana:
 • 4,0 / 10

  Standard przedstawiony mi w ofercie odbiegał i nawet nie był podobny do tego co zastałem w rzeczywistości. Miał być hotel po remoncie a trafiliśmy do PRLu... Dobre samopoczucie i humor został w polsce bo tam dobrej zabawy nie było...Złote Piaski- Bułgaria, hotel BRIZ

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Biuro oszukuje w swoich ofertach, ma przygotowane odpowiedzi na każdy zarzut, wklejane zapewne do setek maili w miesiącu. Zamawia się hotel 4 gwiazdkowy, aby dowiedzieć się potem, że na podstronie "przygotuj się do podróży" (gdzie powinny być raczej informacje praktyczne ale nie niezbędne) mogą napisać Bóg wie co i to będzie obowiązywało prawnie. Rezydentki niedoinformowane, niepojawiające się. Wakacje drogie i oszukane, obsługa klienta opryskliwa i bezczelna.

  Opinia dodana:
 • 4,0 / 10

  Byliśmy we wrześniu / druga polowa / w Slonecznym Brzegu, z nastawieniem na zwiedzanie.Niestety srogo się zawiedliśmy. Po przyjeździe wieczorem ,na lotnisku /16.09.16 /przywital nas sympatyczny przedstawiciel Wezyra , który, podał datę i godz. spotkania z rezydentem.Wiedział klamca doskonale, ze rezydent pare godzin wczesniej wyjechal do kraju.Nasz wyjazd ukierunkowalismy na zwiedzanie /jak zawsze zreszta/. Niestety... zrobili nam dranstwo... zostawili nas na pastwe losu. Nie było mozliwosci wykupu zaplanowanych wyjazdow! Dla nas, starszych osob byla to tragedia..../ znamy czastkowo tylko j.rosyjski/.Byle zlowic klienta ijego kase!! Nigdy z wezyrem!

  Opinia dodana:
 • 8,5 / 10

  Wszystko było okej. Kontakt z rezydentami na miejscu w porządku. Właściwie nic do zarzucenia, samolot również punktualny w obie strony. Jedyne na co warto zwrócić uwagę, to propozycje rezydentów dotyczące wycieczek. My wybraliśmy się na wycieczkę na lagunę Balos. I nie chodzi tutaj o cenę, ani o samą organizację. Rezydent opowiadał nam, jak świetna jest to oferta, ze względu na polskiego przewodnika, na ekipę Polaków, z którą będziemy podróżować. Jednak nasz kontakt z przewodnikiem i innymi Polakami zakończył się w momencie opuszczenia autokaru. Podczas zwiedzania twierdzy na Gramvousa nie było z nami Pani przewodnik, opowiedziała kilka zdań na temat miejsca, do którego się wybieramy, podczas podróży autokarem i to by było na tyle. Rozumiem, że na temat samej laguny może nie ma co się roztkliwiać, to po prostu przyroda, jednak historii dotyczącej twierdzy z chę cią byśmy posłuchali w dłuższej, a nie tak okrojonej wersji. Właściwie organizacja tej wycieczki przez biuro polegała tylko na transporcie autokarem i załatwieniu biletów na statek. Przewodnika tak jakby nie było. :)

  Opinia dodana:
 • 9,3 / 10

  Moja pierwsza wycieczka z biurem podróży (zawsze podróżowałem sam załatwiając loty i noclegi). Jestem zadowolony z wycieczki zapłaciłem naprawdę tanio za wycieczkę na Kretę 1600zł więc luksusów nie oczekiwałem, ale hotel był ok praktycznie wszystko mi odpowiadało. Zawieźli przywieźli organizacja była dobra. W pięcio stopniowej skali Wezyrowi należy się 4+

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Polecam! Polecam! świetni rezydenci szczególnie pan Adam. Linie lotnicze odwołały nam lot a WEZYR wszystko zorganizował!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Witam, przestrzegam wszystkich przed współpracą z biurem Wezyr . Na wczoraj ( 29.09.16) mieliśmy z mężem wykupioną wycieczkę na Teneryfę , z przyczyn zdrowotnych ( pobyt w szpitalu ) nie mogliśmy polecieć . Fakt ubezpieczenia od rezygnacji nie mieliśmy wykupionego ( chcieliśmy je kupić , ale do wyjazdu były 3 tyg i pani sprzedająca nam wycieczkę zasugerowała , że nie ma takiej potrzeby). Znaleźliśmy dwie osoby , które poleciały za nas , ale koszt zmiany nazwisk Wezyr wyliczył na 1800 :/ Żenada ?.zarabiać na czyimś nieszczęściu ( pomijam fakt , że wcześniej za pobyt tygodniowy zapłaciliśmy 7100 zl ) . Żadne negocjacje nie wchodziły w grę , zasugerowałam , że możemy zadzwonić do hotelu i negocjować cenę , bo jest to wypadek losowy , pani ( pracownik biura Wezyr )podniesionym tonem a nawet krzycząc na mnie oznajmiła mi , ze nie mam takiego prawa . Poza tym dodała , że ona nie widzi problemu , przecież mogę zostać w szpitalu , a mąż może lecieć z kimś innym i koszt zmiany jednej osoby to tylko 150 zł ? Przestrzegam przed biurem podróży Wezyr , lepiej korzystać z ofert innych biur podróży , z tego co się dowiedziałam tam koszt zmiany nazwiska wynosi ok 150/170 zł za osobę .

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 102
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią