Wezyr

• Bułgaria własne
  • Hiszpania własne
  • Turcja All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Witajcie. Właśnie wróciliśmy z wakacji na Rodos. Rezydenci super. Bardzo przyjazny stosunek, miła atmosfera i w każdej sytuacji pomocni. Jednakże mimo że wykupiliśmy pobyt w hotelu 5cio gwiazdkowym z basenami, barami i blisko plaży, zostaliśmy zakwaterowani w hotelu innym, który wyglądał jak budynek do rozbiórki, bez personelu i recepcji, bez basenów ,daleko od plaży hotelowej , bez wszystkich atrakcji za które zapłaciliśmy. Dostaliśmy informację w recepcji,że nie ma w tym hotelu( za który zapłaciliśmy zgodnie z ofertą) miejsca. Żenujace. Karygodne. Tej sprawy tak nie zostawimy. Rezydentom p. Agnieszce i p. Michałowi bardzo dziękujemy za opiekę.

Dawno nie korzystaliśmy z Wezyr , błąd , jedno z nielicznych biur co do którego nie zawiedliśmy się :)

Wszystko było ok nie było żadnych problemów polecam

WITAMY. MY BYLISMY Z MEZEM W TYM ROKU W LIPCU NA RODOS Z WEZYREM. NIE MAMY ZADNYCH ZASTRZEZEŃ WSZYSTKO BYLO OK:) A JESLI CHODZI O REZYDENTÓW TO POPROSTU REWELACJA OD WEJSCIA NA LOTNIO NA RODOS DO WYJAZDU Z LOTNISKA.OPIEKA NA SZUSTKE. WCZASOWICZE Z ITAKI I GREKOSA NAM ZAZDROSCILI TAKIEJ ORGANIZACJI. POZDROWIENIA DLA MAGDY, PAULINY I ŁUKASZA.

29.07.2017 złożyłam reklamację przez rezydenta - do dziś nikt się nie kontaktował :(

Costa Brava , Lloret de Mar - hotel Gran Garbi. Dojazd: Wyjazd z Katowic o godz. 3.40, w hotelu byliśmy ok. g. 8.00. A pokoje dopiero od godz. 14. Śniadanie nie przysługuje. Tak więc po całonocnej podróży trzeba była czekać cały dzień na pokój (w końcu dostaliśmy o godz. 13) i do wieczora na kolację. Powrót podobnie- hotel należy opuścić przed godz. 10, a wylot o godz. 21. Jest przechowalnia bagażu, ale na własną odpowiedzialność. Nie możliwości skorzystania z przebieralni czy prysznica. Hotel: Tu pojawiła się niezgodność z umową. Mieliśmy być w małym kameralnym hotelu Gran Garbi Mar, ale na miejscu okazało się, ze nie ma tam dla nas rezerwacji. W efekcie umieszczono nas w wielkim hotelu Gran Garbi, gdzie przewalały się tłumy ludzi w większości z dziećmi, hałas, ruch. Pomimo to pobyt ogólnie dobry. Pokój wystarczająco przestronny, codziennie sprzątany,. Wyposażenie dość stare i zużyte. Trzeba było zgłaszać różne usterki typu zatkana umywalka, niedziałająca spłuczka- ale szybko je naprawiano. Klimatyzacja była indywidualna, ale regulacja nie bardzo działała, - efekt przeziębienie. W pokoju tylko dwa gniazdka elektryczne. Jedno przy biurku- można podłączyć albo telewizor albo lodówkę. Po interwencji podłączono rozdzielacz. Drugie gniazdko nad łóżkiem - a każdy potrzebuje podładować telefon, baterie aparatu foto itp. Hotel ma dwa baseny + plus jeden kryty, ale nieczynny. Baseny sprzDo plaży dojście ok. 10 min. Personel przyjazny. Jedzenie bardzo średnie. Niby duży wybór, ale produkty raczej najtańsze- np. nie było przez cały pobyt mięsa lepszej jakości. W dodatku potrawy źle przygotowane, mięso często twarde lub niezjadliwe, sałatki z owocami morza zawierały śmieci- kręgosłupy i inne. Soki z dystrybutora z proszku- obrzydliwe. Rezydenci przekazali informacje dot. pobytu i byli dostępni w ustalonych godzinach oraz pod telefonem. Wycieczki Wycieczki były bardzo dobrze zorganizowane i ciekawie prowadzone. Autobusy komfortowe. Pilot udzielał wiele ciekawych informacji.

Już kilka razy podróżowałem z Wezyrem i zawsze było ok.

Najgorsze biuro jakie może chyba być !!! oszukują na każdym kroku i ludzi maja za nic jeżeli jesteś już na wakacjach zero pomocy !!!

ludzie najgorsze biuro jakie może być !!!Wyslali nas do hotelu niby 5 gwiazdek a nie wiem czy kwalifikował się na 3* .złozona została reklamacja 2dni czekaliśmy na zmiane hotelu za dopłata do 4*hotelu,a wakacje mielismy opłacone w 5*hotelu.zmiana hotelu dojazd na własny koszt ...MASAKRA ZAMIAST ODPOCZYWAC TO CZŁOWIEK TYLKO W NERWACH I STRESIE !!!! NIE POLECAM BIURA NIKOMU !!!

Byliśmy w Turcji, naszym rezydentem był Łukasz P., dramat w każdym tego słowa znaczeniu. Na spotkaniu informacyjnym nie przekazał nam istotnych informacji, których jako turysci najbardziej potrzebowaliśmy-ubezpieczenie. Jedyne co go interesowało była sprzedaż wycieczek. Uwagi, których mielismy mnostwo, co do hotelu zignorował i skwitował "mam to sam naprawić?", po wylądowaniu w szpitalu jednego ze znajomych nie raczył pomóc. W szpitalu nie można było się dogadać (brak znajomosci angielskiego i niemieckiego), ciągle potrzebny był tłumacz, prosiliśmy by pojechał z nami, odpowiedzią było "nie mam czasu". Krótko mówiąc rezydenta widzieliśmy raz i był kompletnie zbędny, bo niczego nie można było z nim załatwić. Hotel był niezgodny z opisem prezentowanym przez Wezyr.