Wezyr

• Bułgaria własne
  • Turcja All Inclusive
  • Grecja własne
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Daję 1 ,bo nie ma możliwości wystawienia 0. Biuro Wezyr kompletnie nie kontroluje kogo i gdzie wysyła. Byłem w Egipcie luty 2017 w hotelu z All ,były tylko 3 posiłki i nic więcej. Alkohol wlewany do oryginalnych butelek niewiadomego pochodzenia ( Whisky wyszła im w różowym kolorze - porażka ). Reakcja na problemy zerowa. Napisałem zażalenie i w odpowiedzi wyczytałem ,że sam jestem sobie winien ,bo powinienem na miejscu walczyć o swoje ( jak chcesz zostać rycerzem to zabieraj zbroje i w drogę z Wezyrem ). Reasumując NIE POLECAM

Bylismy w Turcji.Hotel Raymar wszystko zgodnie z opisem, pokoj bez zastrzezen.Jedzenia pod dostatkiem.kazdy znajdzie cos dla siebie.nikt nie bedzie glodny.owoce,ciasta ,lody,,alkohol .woda wspaniala.pogoda tez i coz mozna narzekac.

UWAGA zostalismy oszukani, warunki nie odpowiadaly rekomendacjom sprzedawcow, hotel dni, jedznie koszmar, wszedzie syf, grzyb i plesn, calym turnusem 10rodzin sadzimy sie z Wezyrem o zwrot za cale (zmarnowane) wczasy

Kategorycznie odradzam jakikolwiek wyjazd z Wezyyrem.Opieka rezydenta zerowa,brak pomocy,oferta która miała być resortem 5*zasługiwał najwyżej na 2*.Brak jedzenia,zainteresowania ze strony hotelu,brak rozrywek.Syf nw terenie hotelu.Dziury w asfalcie,ciemno zarówno na terenie hotelu jak i jego obrębie.Nic co zawarte było w ofercie i katalogu wezyra nie zgadzało się z realiami jakie nas spotkały na miejscu.Tydzień bez kawy mleka masła herbaty oraz innych podstawowych artykulów.Drugiego dnia skonczył sie alkohol w jedynym barze.Miały być wczasy na wypasie,a byla bieda,ciemność,i nikogo kto by reprezentował Wezyr.Proszę Was-nie jedzcie z tego biura bo nikt z Wezyra nie ma bladego pojęcia czym handlują.Ciągną kasę od naiwnych ludzi,a gdy dostają reklamacje wysyłają gotowce z odpowiedzią.Zamiast zainteresować się co było nie tak oraz co zrobić by naprawić bląd.NIGDY WIECEJ Z WEZYRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pierwszy i ostatni raz z Wezyrem!!! Najgorsze biuro turystyczne. Sprzedają wczasy w hotelach o których nie mają pojęcia. Standard przedstawiony w ofercie całkowicie odbiegał od tego co zastaliśmy na miejscu. Biuro oszukuje w swoich ofertach jak pisze 5* to może przy odrobinie szczęścia będzie 2*. Na każde zarzuty ma przygotowane gotowe odpowiedzi. Po reklamacji napisali, że im przykro. Brak profesjonalizmu. Jednym słowem POLECAM OMIJAĆ to biuro bardzo szerokim łukiem. Nigdy więcej wakacji z WEZYREM!Nie skąpcie grosza bo z luksusowych wczasów zrobicie sobie obóz przetrwania.

Najlepsze biuro z jakim się spotkałam w Polsce. Pełny profesjonalizm i dbałość o klienta. Z pewnością wybiorę się z tym biurem ponownie.

Polecam to biuro z czystym sumieniem. Wszystko było jak nalezy.

Biuro które nie ogarnia w Egipcie niczego ,poza transportem lotnisko - hotel - lotnisko. Rezydenci niekompetentni ,uwagi przyjmują z uśmiechem i tutaj się ich praca kończy. BIURO NALEŻY OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Totalny brak profesjonalizmu ,zero reakcji na rozwiązanie problemu. Rezydenci niekompetentni. Jestem przekonany ,że Wezyr nie ma pojęcia do jakich hoteli wysyła swoich klientów. Bedąc w Egipcie hotel Sharm Cliff Resort 07 - 14.02.2017 widziałem jak inne biura reagowały na skargi swoich klientów ( momentalnie przenosili ich do innych hoteli ). Na temat biura nie będę się już rozpisywał ,proszę mi wierzyć szkoda nerwów i czasu. NIE POLECAM

Biuro ma taki bałagan w papierach. po latach odzywają się do niedoszłego klienta ,że za roztrzepanego pracownika w biurze pomylili się o 1300 zł i wypłacili za dużo za rezygnacje z wycieczki ( wycieczka była na mnie ale pieniądze były oddawane komuś innemu) i ja za ten błąd musiałam oddać nie swoje pieniądze, których nawet nie wykorzystałam, nie dotknęłam, bo biuro po 4 latach zrobiło w końcu porządek w papierach. Firma jest po prostu tragiczna. Po dogadaniu się z pracownikiem biura mailowo ze będę spłacać te pieniądze, które teoretycznie dostałam, to pan łaskawie nasłał na mnie komornika... okazało się, że mailowo dogadanie się nie jest żadnym dokumentem i mimo, że przez kilka miesięcy spłacałam to przyszli i chcieli zająć jej rzeczy- nie mieszkam z nią. NIE POLECAM