Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

964 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Bułgaria własne
  • Grecja śniadania
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Nie jestem hejteren ale nie da się dobrze pisać o tym organizatorzy. Pierwszy raz i ostatni byłem klientem tego biura podróży. Oferta hotelu Dodeca w Grecji na Rodos piekne zdjęcia super atrakcje wszystko jak w bajce a sam hotel nawet 4+ niestety to całkowita fikcja i jawne świadome oszustwo. Rezydent nie zainteresowany skargami a tym bardziej klientami biura. Może by wiele pisać lecz niestety nic dobrego.

NIE POLECAM !!!!.Moja 4-letnia córka rozchorowała się tzn. dostała wysokiej gorączki i wysypki, w tej kwestii poprosiłam o pomoc rezydenta Pana IGORA SUBACZ, który najpierw mi powiedział, że nie jest mi teraz w stanie pomóc bo aż ma 16 hoteli pod sobą i musi szybko jechać do następnego ale obiecał, że się ze mną skontaktuje. Po godzinie oczekiwania kiedy temperatura dziecka rosła sama zadzwoniłam do Pana Igora i poprosiłam raz jeszcze o pomoc. Otrzymałam informacje,że on od tego nie jest i nie jest mi w stanie pomóc. ŻENADA ze biuro podróży zatrudnia tak niekompetentne osoby!!!. Sama musiała znaleźć placówkę medyczną w Bułgarii, która współpracuje z ubezpieczycielem i sama musiałam wezwać lekarza. Gdyby nie moja komunikatywna znajomość języka angielskiego nie wiem jak bym była w stanie pomóc własnemu dziecku. Płacimy biurze między innymi za opiekę rezydenta. CO TO MA BYĆ ZA OPIEKA. Odradzam takie biuro w którym pracują osoby niekompetentne, niezaradne, niepomocne. W tej sprawie została złożona reklamacja do biura podroży do Izby turystycznej. ?

Bałem się trochę .Wezyr jest znany z niedbalstwa.Okazało się jednak że rezydenci byli OK. Wszystko poszło sprawnie,Dał bym wyższą ocenę ale niestety w ostatni dzień nikt nie wywiesił na tablicy kartki o godzinie wylotu i niektórzy byli wkurzeni. Poniekąd słusznie.Reszta bez zarzutu.

Pierwszy raz lecieliśmy z Wezyrem na wczasach do Grecji z dwójką dzieci. Wszystko przebiegło zgodnie z naszymi oczekiwaniami i bez problemów. Organizacja na wysokim poziomie. Rezydenci bardzo sympatyczni i pomocni. polecam!!!

Drugi i ostatni raz dałam się nabrać na Wezyra. Poza wszystkim innym (jak np. zero zainteresowania ze strony rezydentów na wcześniejszych wakacjach i brak informacji o godzinach powrotu aż do ostatniego momentu) uważam, że Wezyr najnormalniej w świecie oszukuje ludzi. W listopadzie wykupiłam wczasy na 14 dni w Grecji, po czym na dwa dni przed wylotem zostałam poinformowana o zmianie lotów: wylot z Ktw o 16:45, czyli przylatujemy jakoś po 20, natomiast powrót o godz. 7:45. Tym sposobem z moich 14 opłaconych dni zrobiło się 13. Jestem bardzo ciekawa czy dostaniemy tam jeszcze coś do zjedzenia po przybyciu do hotelu, bo all inclusive jest tylko do 22.. Szczerze odradzam Wezyra, a mam naprawdę niemałe porównanie z innymi organizatorami.

Plus to taki ze udało nam sie wylecieć. Minusy jak z rękawa się sypią . Brak kontaktu z rezydentem w Marsa Alam w momencie jak wyłączono prąd w hotelu Aurora Oriental Bay Resort i hotel został ewakuowany o godz 22:00 byli wszyscy rezydenci prócz naszego z Wezyra nie odbierał tel a wmawiał ze nikt do niego nie dzwonił bezczelność i arogancja jaką sie popisał pasuje do biura Wezyr .Podziękowania dla rezydenta z firmy Rainbow który nas przygarnął i pomógł w transferze do innego hotelu Moi znajomi mieli lądować w Katowicach ale rano sie dowiedzieli ze jednak leca do Warszawy .WEZYR ZAPROPONOWAŁ IM ABY WRACALI POCIĄGIEM DO KATOWIC ALE DRUGA KLASĄ SZCZYT BEZCZELNOŚCI .Biuro dramat nie latajcie ludzie z tą firmą nie słyszałem żadnej dobrej opinii o tym biurze arogancja i chamstwo to jest motto tej firmy .Nigdy więcej WEZYRA widziałem zaangażowanie inny biur w przeprowadzce swoich klientów do innego hotelu pełen profesjonalizm

Oszuści! Kupiłam wycieczkę, za którą zapłaciłam zaliczkę i otrzymałam umowę. 2 dni później dostałam maila, że w związku z błędem systemu nie mogą sfinalizować tej umowy. Nie zaproponowali nic w zamian. Czuję się oszukana, uważajcie na nich!

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nawet gdy okazało się, że hotel nie spełniał naszych oczekiwać, to zmienili nam zakwaterowanie na inny hotel. Rezydenci pomocni. Wezyr jest biurem godnym polecenia :)

Kontakt z biurem sprzedaży Wezyr był bardzo nieprzyjemny. Przy zamówieniu przez internet nie przesłali nam kompletnie żadnych dokumentów potrzebnych do realizacji wyjazdu. Zadzwonilem na infolinię. Tam otrzymałem informację, że do dnia 10 maja mam zapłacić resztę pieniędzy w kwocie 2000 zł. Nadal nie otrzymałem żadnycn dokumentów na maila. Na 2 tyg przed wyjazdem znowu skontaktowałem się z biurem bo okazało się, że brakuje jeszcze 425 zł. Pani w słuchawce zaczela na mnie krzyczeć, że to moj błąd. Bo przecież w umowie ta dopłata jest opisana. Problem w tym, że nie wysłali mi nic na maila. Po tej rozmowie otrzymałewm w końcu mail z umową i innymi dokumentami. Nie wierzcie Państwo w to co oferuje ta firma. Nam przy wyjeździe do Bułgarii gwarantowali klimę w pokoju, 200 metrowe plaże, w centrum Słonecznego Brzegu, wspaniały hotel, masę atrakcji i animacji. Co się okazało. Hotel to jeden wielki syf, brudny i zniszczony (Andalucia Hotel - nie wierzcie w dobre opinie), oddalony o 10 km od Słonecznego brzegu, szerokość plaży - 5 metrów. Animacje były - w hotelu obok, dla Rosyjskich dzieci, klimatyzacja w pokoju nie działała. Nikt k...wa nie potrafił nam niczego wyjaśnić, bo rezydent był tylko raz - jak sprzedawał wycieczki fakultatywne, a w hotelu, nikt nie mówił w j. angielskim czy rosyjskim. Wycieczki fakultatywne niesamowicie drogie - ceny nie zgadzały się z podanymi przykładowo w ofercie. Jestem zawiedziony biurem Wezyr i nigdy nie skorzystam już z ich usług. Stosunek ceny do jakości wypada bardzo miernie. 1800 zł za tydzień w syfie - nie wawrto. Fakt oferta była all inclusive. Ale nic specjalnego w porównaniu do naszych poprzednich doświadzeń z innych biur, nie było. Wódka, wino, czy whiskey z plasikowych kubeczków to raczej coś poniżej pasa. Doprosić się o szklankę graniczyło z cudem. Wezyr wszystko opisuje na wysokie C. Acha, firma zapomniała nas poinformować o tym, że przez 4 dni 3/4 terenu ośrodka będze zamknięte z uwagi na ślub właściciela.NIE POLECAM TEGO BIURA

Pierwszy raz byliśmy z Wezyrem na wczasach w Turcji z dwójką 4-latków. Wszystko przebiegło zgodnie z naszymi oczekiwaniami i bez problemów. Organizacja na wysokim poziomie. Rezydenci bardzo sympatyczni (a z kilkoma mieliśmy do czynienia na wycieczce), poza jednym ale wystarczyło zwrócić uwagę, że mógłby być bardziej uprzejmy i wszystko już było ok :) Chciałbym pochwalić rezydentkę Martynę z hotelu Eftalia Splash za profesjonalizm i zaangażowanie.