Wezyr

• Bułgaria własne
  • Tunezja śniadania
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Pobyt: Lipiec 2014

Zdecydowaliśmy się na wakacje z Wezyrem, bo już kiedyś korzystałam z ich oferty i byłam bardzo zadowolona. Niestety tym razem rozczarowanie. Jeszcze przed wyjazdem dowiedziałam się, że muszę wydrukować dokumenty podróży (była to sobota wieczór, a w niedzielę wyjazd) - nie byłby to dla mnie problem, gdyby był to zwykły dzień, w weekend musiałam jeździć po znajomych posiadających drukarkę. Hotel (Mehtap Family w Marmaris) oznaczony jako 4 gwiazdkowy, ma co najwyżej naciągane 3 - brudno, beznadziejne jedzenie i obsługa. Rezydentka natomiast od niechcenia udzielała informacji, w dodatku nie do końca wiarygodnych. Jakby za karę tam pracowała.

Opinia dodana: 19 lipca 2014

c-zar

Pobyt: Lipiec 2014

Witam, Chciałbym podzielić się opinią na temat wypoczynku z WEZYREM. -pierwszy i ostatni raz. Totalna porażka . Na początek trafiliśmy do innego hotelu - nazwa podobna ale inne miasto. Zgłaszmy swoje niezadowolenie u rezydentki po wyjściu z autobusu. Nic nie zrobiła tylko obiecuje,że jutro przyjedzie ktoś kto wyjaśni pomyłkę. Po wielu wymianach zdań i propozycjach zamiany hotelu ( zupełnie innego,nieznanaego) za dopłatą, zostaliśmy . Hotel OK. (Side star elegance) ale opieka rezydentów ,ich możliwości wyjaśnienia i załatwienia sprawy -żenada.W sumie wyszło ,że portal Wakacje .pl na swojej stronie oferuje pod taką samą nazwą różne hotele. Zdjęcia ,opis itp są z innego hotelu ,a umowę otrzymujecie na coś zupełnie innego. Proszę Was zanim cokolwiek wybierzecie sprawdżcie czy to jest to co na zdjęciach czy w opisie.

Opinia dodana: 18 lipca 2014

robson

Pobyt: Lipiec 2014

Polecam. wszystko przebiegało szybko i sprawnie. nie mam zastrzeżeń

Opinia dodana: 18 lipca 2014

Bella

Pobyt: Lipiec 2014

Jednym słowem ZENADA. Biuro powinno być wycofane z rynku turystycznego. Jest to faktycznie typowe egipskie biuro Odeon. Żadnych informacji nie uzyskasz ani z biura a o rezydencie, który ma wyrypane na wszystko - nie wspomnę.

Opinia dodana: 17 lipca 2014

Pobyt: Czerwiec 2014

Nie będę pisać o Wezyrze, tylko o Wakacjach.pl. Nigdy więcej nie będę korzystać z portalu Wakacje.pl , -zero kontaktu, zero profesjonalności, Skandal!!!!!! Przestrzegam wszystkich nie korzystajcie z ich usług!!!!!

Opinia dodana: 16 lipca 2014

Artur

Pobyt: Czerwiec 2014

Skorzystałem 2 lub 3 raz z oferty Wezyra i będę korzystał... Brak rozczarowań:)

Opinia dodana: 14 lipca 2014

PAulina

Pobyt: Lipiec 2014

Witam, Wlasnie wrocilismy z urlopu z Turcji --- z calego serca odradzam tego organizatora !!!!!!!!!!!!!!!!! Pani KAtarzyna - rezydentka (bylismy w hotelu Pelin w Fethiye Calis)Nie dosc, ze nie potrafila konkretnie poopowiadac o zwyczajach podczas transferu do hotelu(jakis problem z wyslowieniem sie po polsku), nie potrafila zachecic do zadnej wycieczki fakultatywnej, to odwrocila sie du*a podczas, gdy mielismy problem - spoznilismy sie na samolot (tak, to nasza wina), ale owa Pani Katatzyna odwolala nam taksowke, dzieki ktorej zdarzylibysmy na samolot - nie chciala nawet pomoc bedac na lotnisku, zeby samolot doslownie 10 minut zaczekal, a dobrze wie,ze mogla to zrobic. Musielismy kupic bilety na wlasna reke i czekac prawie 12h na kolejny samolot. WIELKIE NIE NIE NIE - NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Zdzislaw

Pobyt: Październik 2013

https://www.youtube.com/edit?o=U&feature=vm&video_id=qxzSqOaDy-c powyżej link do filmiku w skrócie, nie mialem czasu i checi wiecej krecic. Fatalna obsluga pokoi, pokoje nie sprawdzone przez przedstawiciela biura WEZYR- zagrzybiałe. brak atrakcji o ktorych byla wzmianka w umowie i ofercie. Rezydent mial Polakow w du-pie..tylko raz widzialem ją jak chciala sprzedac wycieczki a potem zero kontaktu.Na tablicy informacyjnej informacje we wszystkich jezykach oprocz naszego. Oczywiscie wezyr na reklamacje też sie wypiął. Milego ogladania i szukajcie panstwo innego biura jesli chcecie miec swoje wymarzone wakacje.

IWA

Pobyt: Lipiec 2014

NIESTETY DOBREJ OPINII NIE WYSTAWIE.SKRADZIONO NAM Z BAGAŻU APARAT FOTOGRAFICZNY .MIMO ZGŁOSZENIA NIKT NIC NIE ZROBIŁ ANI REZYDENT ANI BIURO,NIE CHCIELI ZAWRACAĆ SOBIE GŁOWY TAKĄ ,,BŁAHOSTKĄ''. POJECHAŁAM NA WYPOCZYNEK, A MUSIAŁAM SIĘ NA DZWONIĆ I NA DENERWOWAĆ . NIC Z TEGO I TAK I TAK! TAKŻE JA PO TEJ WYPRAWIE JESTEM W PLECY, NIECH ŻYJĄ ZŁODZIEJE, ABY TAK DALEJ!!!

Pobyt: Lipiec 2014

Witam! Z usług biura podróży Wezyr ogólnie jestem zadowolona, ALE chciałam zwrócić uwagę na rezydentkę p. Żanetę w Hotelu Club Turan Prince World w Turcji. Pani kazała czekać na spotkanie ze sobą godzinę i załatwiała jeszcze sprawy związane z wycieczkami fakultatywnymi. P. Żaneta podawała błędne informacje, które utrudniały mi tylko później pobyt w tym hotelu. Oczywiście co dało się zauważyć jak zawsze, najważniejsza była sprzedaż wycieczek fakultatywnych, także te spotkanie nie powinny się nazywać spotkaniami informacyjnymi!!!

Opinia dodana: 11 lipca 2014