6,3 / 10

Wezyr
Biuro podróży

Wezyr

Ocena na podstawie 841 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,9
  Ocena
  Organizatora

 • 5,9
  Ocena
  rezydentów

 • 6,6
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,5
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Wezyr
 • Egipt śniadania
  785 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Bułgaria własne
  1 008 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Turcja All Inclusive
  1 066 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Opinie

 
 • 6,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Robert

  Pobyt: Sierpień 2015

  były pewne wpadki, brak wypożyczalni rowerów, przekąski ale to raczej detale. problemem był brak komunikacji między hotelem a biurem w sprawie podania daty wyjazdu.

  Opinia dodana: 14 listopada 2015
 • 2,0 / 10

  Kaka

  Pobyt: Czerwiec 2015

  Tragedia wysokich lotów ! Przestrzegam ! Mieliśmy wypadek w Turcji jadąc autobusem z lotniska do hotelu . Kierowca , jadąc z dużą prędkością , non stop bawił się telefonem i nie zapanował nad pojazdem . Mąż mój został przewieziony do szpitala , ja z ogromnymi potłuczeniami zostałam odwieziona do hotelu . Nasz pobyt tygodniowy polegał na niczym . Przestraszeni , pozbawieni możliwości korzystania z wodnych atrakcji ( założone szwy ) , z wycieczek itd . Biuro jedyne co zaproponowało to wycieczkę fakultatywną , w ramach przeprosin . Była to dla nas obraza , gdyż nasze obrażenia były tak dotkliwe , że mieliśmy ogromne problemy ze swobodnym poruszaniem się i pomysł żeby wysłać , ludzi biorących udział w wypadku ....na wycieczkę z ich kolejnym nieodpowiedzialnym pracownikiem ...bez komentarza !!! Totalne dno !

  Opinia dodana: 10 listopada 2015
 • 4,0 / 10

  Dominika

  Pobyt: Lipiec 2015

  Tragedia ,3 miejsca dla spania dla 3 osób dorosłych ,standard 5 gwiazdek robaki pod wanną ,ręczniki dla 3 dorosłych osób 2 sztuki ,tak więc dwie osoby miały mieć jeden ręcznik !brak pościeli ,brak miejsca do spania ,trzecia osoba musiała spać kątem na sofie nie rozkładanej ,pieniądze wezyr pobiera za wyjazdy w sezonie gigantyczne reklamacji nie uznają i do winy mimo iż ewidentna nie przyznają i części kosztów nie chcą zwrócić a reklamują że duże rabaty mają ,że miejsca sprawdzone polecają guzik prawda ! Wystarczy wpisać nie udane wakacje z Wezyrem to co to biuro wyczynia od tego roku to paranoja ,nigdy więcej .

  Opinia dodana: 30 października 2015
 • 9,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  darek

  Pobyt: Październik 2015

  wszystko dobrze lot zgodnie z planem szybki dojazd i powrot konfortowy autokar i obsluga.

  Opinia dodana: 30 października 2015
 • 2,0 / 10

  EVA

  Pobyt: Październik 2015

  PRZESTRZEGAM KLIENTÓW NA PROPONOWANE PRZEZ BIURO WEZYR PROMOCJE LATA 2016!!! Przygotowany regulamin obowiązuje wyłącznie w okresie promocji. Zniżki do 40% czy 30% naliczone są nie wiadomo od jakiej ceny. Ja skorzystałam z takiej promocji w ubiegłym roku, zakupiłam wycieczkę w 11.2014 na wyjazd wakacyjny w 2015. Jakie było moje zdziwienie, kiedy w czerwcu 2015 weszłam na stronę Wezyra i moja wycieczka była o 150 zł/ za osobę tańsza od ceny, którą zapłaciłam w 11.2014 r. Chciałam skorzystać ze znizki 40% a tak naprawdę biuro ściagnęlo ze mnie kasę , obracało moimi pieniędzmi przez prawie 8 miesiećy a na koniec odpowiedziało mi, że to jest zgodne z regulaminem. Dla mnie jest to zwykłe oszustwo. Zgłosiłam reklamację do biura Wezyr, które udaje, że nie wie o co mi chodzi, wszystko zgadza się z zapisami regulaminu, o wszystkim poinformowałam UOKIK, Urząd Marszałkowski w Warszawie i Polska Izba Turystyki. Wiem, ze jest bardzo dużo niezadowolonych Klientów Biura, od 2-3 lat Biuro jest źle zarządzane, jeżeli nadal bedą tak traktowac klientów, to nie wróże im suksesów. Byłam bardzo dobrym Kientem tego biura, ale nigdy więcej nie skorzystam z promocji wakacyjnych. PRZESTRZEGAM PAŃSTWA PRZED OFERTAMI WAKACYJNYMI BIURA WEZYR- TO JEST ZWYKŁE OSZUSTWO, NACIĄGANIE LUDZI NA WCZESNIEJSZĄ WPŁATĘ, NIE GWARANTUJĄC ZADNYCH OBNIŻEK W CENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Opinia dodana: 29 października 2015
 • 9,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Kazimierz

  Pobyt: Wrzesień 2015

  Wyjeżdżałem dwukrotnie z biura WEZYR i jestem bardzo zadowolony z usług tego biura. Polecam.

  Opinia dodana: 28 października 2015
 • 2,0 / 10

  AM

  Pobyt: Sierpień 2015

  Nie polecam wyjazdy z Wezyrem !!! Nie wywiązują się z umowy zmieniając miejsca pobytu. rezydenci niekompetentni , a Ci bardziej kumaci wręcz sami podpowiadają co należy napisać np. w reklamacji. Wyjeżdżając za granicę z innymi organizatorami było ok. , a teraz podczas wyjazdu z Wezyrem już na samym początku napotkaliśmy problemy , a kiedy potrzebowaliśmy rezydenta to ten uciekł. Później przyznają się do błędu i uwzględniają reklamację , a potem już po przyjeździe do Polski z tego się wycofują. Jak będziesz mieć z nimi problem i będziecie próbowali się z nimi skontaktować (Dział Relacji z Klientem) to na bank będą unikać rozmów z Wami , mówić ,że według nich było wszystko dobrze, a to ,że przewieźli nas w nocy do innego hotelu oddalonego o godzinę drogi , ale o 1 gwiazdkę lepszego to powinniśmy się cieszyć. Tępa firma i nigdy więcej nie skorzystam z ich usług, a kogo tylko spotkam będę zdecydowanie odradzał tą firmę. Jestem osobą bardzo tolerancyjną , która za wszelka cenę zawsze stara się załatwiać sprawy polubownie biorąc pod uwagę fakt, aby obie strony były zadowolone, ale ta firma wyprowadziła mnie z równowagi swoją niekompetencją i oszustwem ,że sprawa skończy się w Sądzie

  Opinia dodana: 27 października 2015
 • 5,2 / 10

  AM

  Pobyt: Sierpień 2015

  Nie polecam wyjazdy z Wezyrem !!! Nie wywiązują się z umowy zmieniając miejsca pobytu. rezydenci niekompetentni , a Ci bardziej kumaci wręcz sami podpowiadają co należy napisać np. w reklamacji. Wyjeżdżając za granicę z innymi organizatorami było ok. , a teraz podczas wyjazdu z Wezyrem już na samym początku napotkaliśmy problemy , a kiedy potrzebowaliśmy rezydenta to ten uciekł. Później przyznają się do błędu i uwzględniają reklamację , a potem już po przyjeździe do Polski z tego się wycofują. Jak będziesz mieć z nimi problem i będziecie próbowali się z nimi skontaktować (Dział Relacji z Klientem) to na bank będą unikać rozmów z Wami , mówić ,że według nich było wszystko dobrze, a to ,że przewieźli nas w nocy do innego hotelu oddalonego o godzinę drogi , ale o 1 gwiazdkę lepszego to powinniśmy się cieszyć. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług, a kogo tylko spotkam będę zdecydowanie odradzał tą firmę. Jestem osobą bardzo tolerancyjną , która za wszelka cenę zawsze stara się załatwiać sprawy polubownie biorąc pod uwagę fakt, aby obie strony były zadowolone, ale ta firma wyprowadziła mnie z równowagi swoją niekompetencją i oszustwem ,że sprawa skończy się w Sądzie.

  Opinia dodana: 27 października 2015
 • 4,0 / 10

  Aga

  Pobyt: Wrzesień 2015

  Nie polecam nikomu usług biura Wezyr. Razem z rodziną byliśmy z nimi po raz drugi i po raz drugi jako biuro nie sprawdziło się. Po raz pierwszy będąc w Turcji prawie nie odlecieliśmy (4,5* hotel )bo rezydent zostawił informację o zmianie odlotu w tureckiej recepcji w języku polskim bez numerów pokojów i naszych nazwisk. Poza tym po prostu byliśmy w hotelu i nic innego prócz tego nie oczekiwaliśmy od biura. To takie podstawy za które człowiek płaci. No i w tym roku. Kreta. Marna i bezczelna obsługa hotelu. Rezydentka zasugerowała napisane skargi - co pomogłoby biuru podnieść jakość usług. Napisałam na druku jaki mi podsunęła. My jakoś przetrwaliśmy urlop w tym przykrym miejscu (nawet nie wydrukowano dla nas godziny odlotu jak to robiono dla Rosjan i Francuzów - pracownik znalazł nas w jednej z restauracji, wcześniej skontaktowaliśmy się z rezydentką bo nawet nie liczyliśmy na usługę w tym zakresie i w związku z poprzednim doświadczeniem). Dzisiaj otrzymaliśmy odpowiedź. Dano mi do zrozumienia, że jestem kłamczuchą a obiekt i obsługa jest super a usługa jest adekwatna do ceny - 2 tysiące bez wyżywienia na 10 dni. Jak mają szanować nas Polaków na wczasach skoro nasze biura same nas nie szanują i nie bronią naszych praw? Nie polecam. Są inne biura z których usług można być naprawdę zadowolonym jak np: Grecos czy Itaka.

  Opinia dodana: 25 października 2015
 • 7,0 / 10

  Wojtow

  Pobyt: Maj 2014

  Wyjazd udany oprócz wciskający wycieczki rezydentów

  Opinia dodana: 19 października 2015
1 2 3 4 5 ... 85
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią