Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

747 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Bułgaria własne
    989 zł 4 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Bellevue *** w Kemer - i wszystko jasne. Jak można wysyłać ludzi do takiego miejsca ? Zatrucia pokarmowe. Brud. Obiekt zdewastowany. Brak reakcji na reklamacje. Biuro nie widzi problemu. Powiedzieli tylko że jak się jedzie do Turcji to się nie wybiera 3*. Znali sytuację na miejscu (nie byliśmy pierwszą grupą). Co więcej, mimo strajku ludzi na miejscu, przysyłali tam następne grupy. Żenada. Nigdy więcej z WEZYR !!!

Może nie jest idealne ale podobno ideałów nie ma. Byłam z tym biurem w Egipcie i nie ma się do czego doczepić. Kiedy czytam ze zmienili godziny odlotu to powiem tyle ze zdarza się to wszędzie i nie do końca wina jest po stronie biura. W zeszłym roku kiedy byliśmy w Egipcie okazało się ze zamiast 7.00 z Egiptu wylecieliśmy o 9.00 i co mam pisać ze biuro winne bo mogłam zostać jeszcze troszkę w hotelu i się wyspać!!!!!podkreśle ze w tym samym czasie panie z Warszawy które przyleciały do tego samego hotelu z Wezyrem jak się okazało miały pobyt przedłużony o 2 dni, podkreślam przedłużony!!!!i co czy tu też trzeba mieć pretensje???? Najlepiej mieć pretensje do garbatego ze ma dzieci proste....Rozumiem zmianę hotelu na gorszy,karaluchy brud i tym podobne ale ze godziny przesunięte???W każdej umowie jest data wylotu i powrotu a jeśli godziny sa przesuwane ale data ta sama to cóż...tak bywa i takie metody praktykuje wiele biur..

Byłam po raz pierwszy z Wezyrem w Egipcie w styczniu 2016 i nigdy w życiu nie kupię u nich żadnej wycieczki. Hotel okazała się niezgodny z opisem, po czym na koniec pobytu napisałam reklamację, którą podpisał rezydent. Po powrocie do kraju wysłałam reklamację do biura, po czym dostałam odmowną odpowiedz. Po przeczytaniu odpowiedzi byłam bardzo zaskoczona ich argumentami i insynuacjami. Doszłam do wniosku że nie będę tracić czasu na odpisywanie, bo i tak nie zależy firmie Wezyr na opinii klientów, tylko są nastawieni na sprzedaż wycieczki, a klient nic nie znaczy. Wielokrotnie latała, z Tui i Itaką i te biura polecam.

super opieka ...rezydent który opiekował się naszą grupą bardzo miły i profesjonalny. bardzo dobre biuro

Bardzo się zwiodłam. Wcześniej już podróżowałam z tym biurem i nie miałam żadnych zastrzeżeń. Tym razem niestety było inaczej. Organizator przedstawia ofertę, sprzedaje ją nie informując, iż usługi będą świadczone w ograniczonym zakresie z uwagi na okres pobytu!!!! Organizator sprzedał pobyt w hotelu, który był nieczynny, a usługi nie odpowiadały tym, które opisane były w ofercie. Rezydent z transferu nie znał drogi dojazdowej do hotelu. Nie posiadał wiedzy o tym, że hotel jest nieczynny, a turyści przekierowani zostali do innego hotelu. Tej wiedzy również nie posiadał rezydent, który zjawił się na spotkaniu organizacyjnym. Szukał nas w hotelu, do którego biuro sprzedało nam pobyt, a nie w tym gdzie zostaliśmy zakwaterowani. Ogromne rozczarowanie organizatorem!!!!

Jeszcze nigdy nie byłam z tym biurem i podejrzewam że bedę omijała to biuro z daleka ....podczas tygodniowego pobytu rezydent był tylko jeden raz zaraz po przyjezdzie oczywiscie zeby sprzedać wycieczki fakultatywne niby po znizkach a ceny kosmos ...w biurach w okolicy hotelu te same wycieczki po 30 euro taniej bez znizek i z polskim tłumaczeniem .... do dni wyjazdu nikt pani Kasi nie widział

Pierwszy i ostatni raz podróżowaliśmy z Wezyrem. Byliśmy na Krecie w kwietniu i nikt nas nie raczył poinformować o zmianie lokalizacji hotelu docelowego. Dopiero na miejscu okazało się, że niby nasz hotel był jeszcze zamknięty. Po dwóch dniach na moją usilną prośbę dostaliśmy transfer do hotelu z umowy. Z opini osób później dowiedzieliśmy się, że w WEZYRZE TAKIE PRAKTYKI NIE NALEŻĄ DO RZADKOŚCI. Żadnych przeprosin nie było, tylko jakieś dziwne tłumaczenia. NIE POLECAM biura WEZYR HOLIDAYS !

Nie polecam tego biura podróży ze względu na nie poinformowanie mnie o zmianie hotelu docelowego. Jeżeli wykupuję wczasy, to oczekuję tego co jest zawarte w umowie, a tłumaczenia rezydentów na miejscu są naganne

Przestrzegam Przed kupnem hotelu Stella Makadi Garden za pośrednictwem biura podróży WEZYR ponieważ sprzedają ofertę która jest nie aktualna od 6 miesięcy. Jak się okazuje na miejscu W/W hotel jest zamknięty a ludzie są kwaterowani w Makadi Beach a tam nie ma zjeżdzalni oraz dodatkowych atrakcji

Nasze pierwsze wakacje z tym biurem i bardzo udane.dodatkowo wydluzone o jeden dzien wylot o 4 rano a powrót przeniesiony z 6 rano na 23 wieczorem do przodu.Dziekujemy i Polecamy.