Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Turcja All Inclusive
  • Hiszpania śniadania
  • Egipt śniadania
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Biuro podróży jest w porządku. Wszystko zorganizowane tak jak należy. Z jednym małym wyjątkiem odnośnie rezydentki Aliny. Wiadomo, że na spotkaniu zachwala wszystkie wycieczki i tureckie łaźnie z masażami. Jeżeli chodzi o wycieczkę do Kapadocji była wspaniała, profesjonalny przewodnik turecki, super mówiący po polsku, który przekazywał nam w trakcie długich godzin w czasie podróży wiele wspaniałych informacji. Natomiast turecka łaźnia w Konakli była niestety nieporozumieniem i jeżeli ktoś korzystał z hammamu w innych miejscach mógł czuć się mocno rozczarowany. Nie powinna polecać czegoś co nie spełnia wymagań prawdziwego hammamu.

Wszystko dopięte na ostatni guzik. Cały wypoczynek przebiegł bez problemów, wszystko odbyło się planowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy w 100%.

bez zarzutów ale też nie było żadnych kwestii w których rezydent miał się wykazać. wszystko zgodnie ze standardem powitanie na lotnisku tarnsfery i pierwsze spotkanie najważniejsze - rezydent nasz ziomek.

Biuro podróży tragiczne - jeszcze dużo muszą się nauczyć. Może gdyby zaczęli dbać o swoich pracowników (szczególnie tych sezonowych) to byłoby zupełnie inaczej. "Inteligentne" Panie z biur miałyby wreszcie rzetelne informacje na temat hoteli i nie wciskałyby turystom kiepskich hoteli (wychwalając je przy tym nad niebiosa), a potem rezydencie radz sobie z niezadowolonymi turystami, bo przecież w biurze obiecano im gruszki na wierzbie. Nawet wielu rezydentów (którzy mieli okazję tam pracować ) nie poleca tego biura i sami nie wybraliby się na wakacje z nim.

To były zdecydowanie najgorsze wakacje w historii wakacji! To co się działo przechodzi ludzkie pojęcie. Biuro zmieniło godzinę wylotu, niby lepiej dla nas, bo z godziny 20:30 na 8:45. Więc szybszy wylot, więcej czasu na wakacjach. Szkoda tylko, że telefon dostaliśmy chwilę po 8 rano... Sympatyczna Pani z wyjątkowo przesłodzonym głosem poinformowała mnie, że za niecałą godzinę startuje nasz samolot na Zakynthos... Więc super. Dobrze, że walizki były w stu procentach gotowe, a lotnisko w miarę blisko. I tak byliśmy spóźnieni, wywoływali nas podobno cztery razy. Pani przy wejściu do samolotu powiedziała, ze już mieli lecieć bez nas... Żenada ze strony biura. Hotel okazał się bardzo fajny, 5* na pełnym luksusie. All też dawało świetnie radę. Pani rezydentka naprawdę świetna. Miła, pomocna, wyrozumiała. Odbierała telefon za każdym razem, a gdy nie mogła to zawsze był kontakt zwrotny z jej strony. Na tym plusy by się kończyły, ponieważ na powrocie biuro znowu pokazało co potrafi... Zostawili w hotelu 5 osób. Wśród nich akurat nasi bardo dobrzy znajomi. Po powrocie do Polski opowiedzieli nam, że się okazało, że w samolocie nie ma dla nich miejsca... Serio?!! Musieli sami z dwójką małych dzieci (!!!) organizować sobie powrót na koszt własny!!! W Polsce zgłosili to do biura, ale reklamacja oczywiście się przeciąga. Biuro zwala winę na przewoźnika, bo podobno wzięli na pokład kogoś spoza listy... Co jest nierealne, ponieważ najpierw wsiadają osoby z listy... Ogólnie wakacje w porządku, bo super hotel, mega dobre warunki na odpoczynek. Ale nigdy więcej tego biura. Nawet jakby mi za darmo wczasy dawali - nie pojadę.

Nie polecam biura podróży Wezyr. Sprzedali nam wczasy z hotelem niby 4 gwiazdkowym, a tak naprawdę nie zasługiwał on nawet na dwie gwiazdki. Poza lokalizacja hotelu nic się nie zgadzało.

Nie polecam nikomu biura podróży "Wezyr". Opis hotelu w ogóle się nie zgadzał z rzeczywistością. Hotel niby miał 4 gwiazdki a faktycznie nie powinien mieć nawet 2. Zgadzała sie tylko lokalizacja hotelu.

Wszystko super zorganizowane, opieka rezydentów na najwyższym poziomie - bardzo pomocni, mili, w każdej sytuacji można się do nich zwrócić, interesowali się klientami i opiekowali do samego odlotu. Polecam!!

Wszystko w porządku, żadnych ukrytych kosztów, spokojny lot, bezproblemowa rezerwacja , tanio, a miejsce piękne. Jedyne, co kulało, to opieka rezydenta, która właściwie nie istniała, jedynie pierwszego dnia rezydentka spotkała się z nami i udzieliła informacji odnośnie wyspy itp. Na tym opieka się zakończyła, rezydentka nie poinformowała o godzinie transferu z hotelu na lotnisko, musieliśmy sami dzwonić i się dopytać, a gdybyśmy tego nie zrobili, nie otrzymalibyśmy takiej informacji, jak inne osoby z naszego hotelu, które od nas się tego dowiadywały (rezydentka przez cały dzień nie zadzwoniła ani nie napisała sms, czy maila z informacją odnośnie transferu). Dla nas nie była to jednak wielka przeszkoda, bo zwiedzaliśmy wyspę na własną rękę i nie potrzebowaliśmy niczyjej pomocy, jednak warto to wiedzieć jeśli komuś taka opieka rezydenta jest potrzebna

Biuro spisała się na medal, wszystko zgodne z opisem, super organizacja. Bardzo pomocni, sympatyczni rezydenci.