Wezyr

• Egipt śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Wezyr

Jola

Pobyt: Sierpień 2014

Z biurem Wezyr byliśmy już 4 razy w Turcji. Podróżujemy głównie do zachodniej części, hotele 5 gwiazdkowe (cena adekwatna do kategorii). Jeśli chodzi o biuro to raczej nie ma się do czego przyczepić. Bardzo mi się podoba transfer z lotniska do hotelu małymi busami - do 12 osób (czysto, grzeczni i uczynni kierowcy). Jeśli chodzi o pobyt w hotelu, nigdy nie było problemu z pokojami. Nigdy też nie płaciliśmy dodatkowo za lepszy pokój. Warunek mamy jeden - pokój z widokiem na morze. Rezydenci różnie, ale generalnie bardzo mili i uczynni. Jeśli chodzi o Turcję to jak najbardziej polecam Wezyra. Mają bardzo dużą ofertę hoteli.

Opinia dodana: 29 sierpnia 2014

Sebastian i Ania

Pobyt: Sierpień 2014

raczej ok bez zastrzeżeń zawsze dzwonil agent wezyra w sprawie zalatwien. ogolnie co chcialem zapytałem zostało mi jasno wyjaśnione. Rezydencji super dziewczyny daje 11 na 10 tylko szkoda ze nie ma ich codziennie w hotelu ;)

Opinia dodana: 28 sierpnia 2014

Magdalna

Pobyt: Sierpień 2014

Moim zdaniem bardzo profesjonalne podejcie do klienta. Rezydenci bardzo uprzejmi, mili, zawsze dostepni w hotelu lub pod telefonem. Skorzystliśmy z ofert wyjazdu do Egipt, gdzie rezydentami byli egipcjanie, którzy swietnie mówili po polsku, a to bardzo ważne jeśli ktoś nie zna angilskiego. Biuro warte polecenia

Opinia dodana: 27 sierpnia 2014

JOANNA

Pobyt: Sierpień 2014

WITAM CHCIAŁAM PODZIELIĆ SIĘ MOJĄ OPINIĄ SPĘDZONYCH WAKACJI W EGIPCIE Z BIUREM WEZYR BYŁY TO NAJGORSZE WAKACJE NAJPROŚCIEJ OPISZE TO W PUNKTACH 1 PRZEWÓZ Z LOTNISKA DO HOTELU OBSKURNYM I ZARDZEWIAŁYM BUSEM 2 ŁAPÓWKA ZA LEPSZY POKÓJ 3 POKOJE TRAGICZNE 4JEDZENIE MONOTONE I NIEZJADLIWE 5 BRUDNA PLAŻA A W MORZU ŚMIECI 6ZA LEPSZE JEDZENIE U MENAGERA ZA DODATKOWĄ KASE 7LODÓWKI SEJF W POKOJACH ZEPSUTE 8 BARY LOBBY OBSKURNE STARE 9 OGÓLNIE SYF 10 DO MIASTA NIE POLECAM JECHAĆ BRÓD SYF I MALARIA BIURO WEZYR ZŁA ORGANIZACJA REZYDENTKA JUSTYNA DAREMNA OSOBA NIE NADAJĄCA SIE NA TO STANOWISKO O 12TEJ NALEŻY OPUŚCIĆ POKÓJ POTYM CZASIE BRASOLETKA ZDJĘTA I NIE MASZ PRAWA DO JEDZENIA I PICIA A NP SAMOLOT MASZ O 23 REZYDENTKI TO NIE OBCHODZI ZOSTAJESZ Z TYM PROBLEMEM SAMA JEDNYM SŁOWEM TRAGEDIA TAK BYM NAZWAŁA MOJE WAKACJE SPEDZONE W EGIPCIE MÓJ TERMIN WAKACJI JAKI TAM SPĘDZIŁAM TO 4.08-14.082014

Opinia dodana: 26 sierpnia 2014

Mateusz

Pobyt: Sierpień 2014

Pan Lukasz z wezyra super gosc nasz rezydent w hotelu diamond hill resort

Opinia dodana: 26 sierpnia 2014

Jaheira

Pobyt: Sierpień 2014

Na wyjazd z Wezyrem zdecydowaliśmy się pierwszy raz i jeszcze nie doszedł do skutku!!! Po raz drugi otrzymaliśmy informację, że nie nie ma wolnych miejsc w hotelu, który wybraliśmy. Najpierw jeden (tańszy) po wybraniu innego (droższego) znowu informacja, że nie ma miejsc. U nich wszystko jest na potwierdzenie, człowiek wpłaca pieniądze i nie wie czy poleci bo może się okazać, że nie ma miejsc!!! A co ciekawe hotel nadal jest w ofercie Wezyra jako dostępny!! Czy to nie jest oszukiwanie ludzi!!! Nie polecam tego biura. Mnie ciekawi tylko jak nasza rezerwacja się rozwinie dalej!?

Pobyt: Lipiec 2014

Z usług biura WEZYR korzystałam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni;) Wybraliśmy się do TURCJI. Wszystko było zgodne z opisem, począwszy od transferu po pobyt w hotelu, wycieczki i pożegnanie. Transport n lotniska do hotelu przebiegł bardzo sprawnie, autokar już na nas czekał. Pani rezydentka po drodze opowiedziała nam o nowinkach tutejszego kraju, po dojeździe do hotelu zaprowadziła nas do hotelu, o którym również nam co nieco opowiedziała. Rezydentka opiekująca się gośćmi naszego hotelu również służyła pomocą - jedyny minus to troszeczkę nie doinformowanie o wycieczkach proponowanych przez biuro. Wiadomo, że takie zorganizowane wycieczki są droższe niż wyprawy na własną rękę - jednak z gromadką dzieci nie ryzykowaliśmy. Przy wyborze wycieczki do SEALANYA na pokaz delfinów nie dostaliśmy informacji, że jeżeli chcielibyśmy popływać z nimi to musimy się zdeklarować od razu i uiścić za tą atrakcję opłatę. Pani, z którą jechaliśmy do parku wodnego była wręcz oburzona, że pytamy się o możliwość pływania z delfinami: " a płaciliście Państwo za to? Nie? to zapraszam na pokaz" Dopiero po naszym mocnym stanowisku raczyła nam wyjaśnić sytuację. Poza tym jednym incydentem wszytko naprawdę było ok;) Polecam serdecznie to biuro;)

Danuta

Pobyt: Lipiec 2014

Trzeba mówić prawdę o ofercie i wycieczkach np Wycieczka statkiem Rodos to totalna porażka! Płaci sie za wyżywienie a podczas wycieczek cena wyżywienia w hotelu nie jest niczym rekompensowana np. brak prowiantu na wycieczkę i podczas wycieczki trzena kupić sobie wyżywienie. tak było na Rodos hotel Summer dream

Gosia i Marek

Pobyt: Sierpień 2014

Jesteśmy zadowoleni z wyjazdu! Hotel, jedzenie i baseny w porządku. Brakowało nam morza - uciekało. Wrażenia zepsuł WEZYR. W dniu wyjazdu, gdy okazało się, że nie przyleciał nasz samolot (awaria), chcieli się nas pozbyć - kazali się odprawiać. Na szczęście w grupie znaleźli się tacy, którzy wiedzieli, że nie musimy się na to godzić! W Polsce nikt nie odbierał telefonów! Przez jakiś czas czuliśmy się porzuceni! Wywalczyliśmy przewóz do hotelu, pokoje i korzyści wynikające z pobytu w nim! Mało brakowało a siedzielibyśmy na lotnisku całą dobę! Trochę nieładnie!

Opinia dodana: 24 sierpnia 2014

Maciej Kołodko

Pobyt: Lipiec 2014

Zdarzają się wpadki, ale potrafili je wynagrodzić zadowalająco.

Opinia dodana: 24 sierpnia 2014