Wygoda Travel

• Polska śniadania i obiadokolacje
    847 zł 5 dni / os. Sprawdź
  • Francja własne
    967 zł 7 dni / os. Sprawdź

Wszystko w najwyższym standardzie. Rezydent na miejscu bardzo uprzejmy i pomocny. Informował o wszystkim. Pilot w autobusie jadącym do Bułgarii również pomocny. Ciekawe sugestie i rady oraz opowieści o krajach które aktualnie przejeżdżaliśmy. Jedynym minusem był powrót. W Polsce (na samym końcu podroży) doszło do zmiany kierowców. Kierowca ze względu na bezpieczeństwo robił ogromne przerwy (w co jestem w stanie uwierzyć). Lecz podczas jazdy non stop rozmawiał przez telefon bez użycia jakiegokolwiek dozwolonego urządzenia które by to umożliwiało. Po zwróceniu uwagi by teog nie robił kierowca na 5 minut przeszedł na SMS'y a po 5 minutach ponownie zaczął prowadzić autokar jedną ręką ponieważ drugą trzymał telefon przy uchu.

Bylam wraz z Partnerem na wczasach w Bulgarii w Zlotych Piaskach na przelomie sierpnia i wrzesnia , Rezydentka p. Lucyny Dimitrow, bardzo Serdeczna i Mila , Biuro spelnilo Nasze oczekiwania tak jak w ofercie bylo napisane tak bylo w rzeczywistosci . Pozdrawiamy i Dziekujemy Marzenka i Robert . Czekamy na nastepne wakacje z Wygodą Travel

TRAGEDIA ! OSZUŚCI, DRODZY PAŃSTWO NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ. Sprawa wygląda tak: przyjechałam z narzeczonym na wczasy do pięknej Chorwacji. Mielismy opłaconą ville SUNDE, a po przyjedzie na miejsce i zaprowadzenia nas do rzekomej villi dostalismy jakiś budynek przy ulicy rudera 19 boskovica- napisze tak: ulica odzwierciedla pokój w którym sie znaleźliśmy. Zupełnie co innego nam przedstawiono a co innego dostaliśmy. Rezydentka Bożena bo nie zasługuje na miano Pani, prostacka baba bo inaczej nie da sie sformułować. Człowiek mowi jej co mialo miejsce, a ona bez przejęcia mówi że to nie ich wina i że przecież w pokoju i tak mało siedzimy... Ale pieniądze które zapłaciliśmy w porównaniu z warunkami mieszkalnianymi to wielka porazka. Ponad to prosze sobie wyobrazic iż znaleźliśmy ville w której mielismy mieszkac 300m od nas !!! Wzięliśmy sprawy w swoje ręce bo trzeba bylo udowodnić oszustwo i nam sie udało ! Narzeczony pokazując zdjęcie Bozence domu jesli to tak nazwiemy tego w którym znajdujemy sie obecnie, a tego w ktorym mielismy byc otrzymal informacje że to jest to samo tylko zdjęcie zrobione z innej perspektywy !!! No przeciez to jakis skandal zapłaciliśmy 780euro za rudere , a polacy pod nami 300euro za 4 osoby, więc proszę mi wytłumaczyć jak to jest mysleli że ujdzie im to płazem ? Będziemy sie sądzić i nie tak jak reszta zostawiać opinie tylko i dziękuję tylko będziemy walczyc o to co nam zabrano. Mamy dowody w postaci zdjęć i świadków. A Bożena to baba o wysokim mniemaniu a wiedzą z podręcznika, jeździ po turnusach a po angielsku ledwo gada włączając polski, porażka. Uważajcie państwo bo traficie za duze pieniadze tam gdzie nie powinniscie.

Byliśmy na wypoczynku w Złotych Piaskach w Bułgarii. Hotel "Central" nie dawał możliwości szalonego spędzenia wakacji, ale nam zależało na wypoczynku w słońcu. I tak było. W środku 10-o dniowego turnusu uczestniczyliśmy w wycieczce, umożliwiającej poznanie nam piękna Bułgarii. Na wieczorze z poznaniem zwyczajów bułgarskich żona doznała kontuzji prawej nogi. Po powrocie do hotelu, około północy, zadzwoniliśmy po pomoc do rezydentki - p. Lucyny Dimitrow. Pani rezydentka bardzo pomogła małżonce aż do końca turnusu, nawet na lotnisku w Burgas. dziękujemy firmie Wygoda za tak oddanych rezydentów. Obawialiśmy się jak to będzie z wejściem do samolotu, a p. Lucyna tak wszystko załatwiła, że żona została z platformy wwieziona do samolotu! Pozdrawiam Ryszard

Własnie wróciliśmy z Cattolica we Wloszech,wszysko bylo bardzo dobrze zorganizowane.Pani Ela- Rezydentka bardzo mila i pomocna .Hotel INTERNATIONAL i wlasciciele super,pokoje czyste i przyjemne,jedzenie super i cala obsuga hotelu bardzo mila z fantasycznym podejsciem do gosci.Ogolnie mówiąc wyjazd z Wygoda Travel na TAK????

Napisałam do nich po wyjeździe reklamację - chodziło o konkretne i wymierne sprawy, których szczegółowej historii i tak nie ma co tu przedstawiać. Mail doszedł, bo dostałam automatyczne potwierdzenie. Na tym się dyskusja skończyła. Nie pofatygowali się, żeby nawet cokolwiek odpowiedzieć.

Jestem uczestnikiem imprez zimowych wyjazdu na narty do Austrii-Innsbrucka....już 4 raz, i przyznaje ....ze jestem BARDZO ZADOWOLONA !!!! ...z wszystkiego ...!!!! Oferta b.atrakcyjna , w dobrej cenie, hotel SUPER.... Transport autokarem b.sprawny i przyjemny. Odpowiednio w czasie zorganizowane postoje, miła obsługa pani pilot-p.Olgi ....oraz b.milych i uprzejmych panów kierowców z Bomaturu ....pana Łukasza ....i b.przepraszam ale nie pamietam imienia drugiego pana kierowcy ....Obaj b.kulturalni i b.mili ...!!!! / co w dzisiejszych czasach jest rzadkością...!!! /. Pragnę podziękować Panu Prezesowi Biura "Wygoda Travel " - Panu Andrzejowi Wygodzie , za dobra ofertę , dobra organizacje imprezy oraz dobry dobór personelu ....co w sumie ma BARDZO DUŻY wpływ na przebieg wypoczynku .....i ZADOWOLENIE .....z miłe spędzonego czasu ....Jeszcze raz b.b .dziekuje i wszystkim polecam korzystanie z usług tego biura . Serdecznie pozdrawiam Turystka z Irlandii. 29 Marzec 2017 r.

Dwa lata temu byłem w Sistriere z biurem OLIMP z Krakowa. Takiego dziadostwa w życiu nie widziałem. Hotel ( też miał 3 gwiazdki...)nie zasługiwal na miano hotelu. Jedzenie tak skandaliczne, że dojadaliśmy swoje konserwy!!! Tym bardziej miło było mi tym razem jechać z biurem "WYGODA" do Tesero ( hotel Erica). WSZYSTKO, dosłownie WSZYSTKO było wspaniałe. Hotel świetny, wspaniałe jedzenie, grzeczny, usłużny, uśmiechnięty personel hotelu ( mówiący po niemiecku, angielsku i oczywiście po włosku. A nawet była jedna Serbka). O warunkach narciarskich nie ma co nawet wspominac, bo wiadomo, że Dolomity są świetne. Pokoje cieplutkie, czyściutkie! W ciągu 7 dni zmienili nam nawet raz pościel! Ręczniki codziennie!Bielutka, pachnąca, puchowe kołdry... ( a w Rio Envil z "Olimpu" były ...KOCE i prześcieradła pod którymi spaliśmy marznąc). Wspaniała kolacja z ekstra deserami, czekoladową fontanną, świeżymi truskawkami itd.Jak tu nie chwalić! Ciepła, czysta narciarnia, świetny , podgrzewany basen,sauny, jakuzzi. A co do słabszych stron? Biuro mogłoby poprawić nieco jakość obsługi pilockiej.Szczególnie w drodze powrotnej niepotrzebnie staliśmy na autostradzie godzinę czekając na przesiadke i w końcu autokar podjechal niedokładnie tam, gdzie go oczekiwaliśmy. Pilotka się nam nie przedstawiła, nie powiedziała ani słowa, czemu tak długo to trwało ( przecież są telefony i spotkanie można było lepiej skoordynować). Ale poza tym W S P A N I A L E !!! Dziękuję!

Zaskoczyło mnie to, że pani rezydent sama w dniu przyjazdu wesłała SMS z numerem swojego telefonu.Było to miłe, pomoc się przydała i problem który wynikł został załatwiony pozytywnie i wręcz ekspresowo. W dniu wyjazdu kolejny SMS dziękujący za pobyt-PEŁEN PROFESJONALIZM. Polecam to biuro podróży.

Narty. Innsbruck, luty 2017, Alphotel. Wyjazd autokarem. Wszystko zgodne z ofertą. Bez zarzutu. Polecam. Piotr.