Wygoda Travel

• Bułgaria śniadania
    435 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Austria śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Wygoda Travel

Dwa lata temu byłem w Sistriere z biurem OLIMP z Krakowa. Takiego dziadostwa w życiu nie widziałem. Hotel ( też miał 3 gwiazdki...)nie zasługiwal na miano hotelu. Jedzenie tak skandaliczne, że dojadaliśmy swoje konserwy!!! Tym bardziej miło było mi tym razem jechać z biurem "WYGODA" do Tesero ( hotel Erica). WSZYSTKO, dosłownie WSZYSTKO było wspaniałe. Hotel świetny, wspaniałe jedzenie, grzeczny, usłużny, uśmiechnięty personel hotelu ( mówiący po niemiecku, angielsku i oczywiście po włosku. A nawet była jedna Serbka). O warunkach narciarskich nie ma co nawet wspominac, bo wiadomo, że Dolomity są świetne. Pokoje cieplutkie, czyściutkie! W ciągu 7 dni zmienili nam nawet raz pościel! Ręczniki codziennie!Bielutka, pachnąca, puchowe kołdry... ( a w Rio Envil z "Olimpu" były ...KOCE i prześcieradła pod którymi spaliśmy marznąc). Wspaniała kolacja z ekstra deserami, czekoladową fontanną, świeżymi truskawkami itd.Jak tu nie chwalić! Ciepła, czysta narciarnia, świetny , podgrzewany basen,sauny, jakuzzi. A co do słabszych stron? Biuro mogłoby poprawić nieco jakość obsługi pilockiej.Szczególnie w drodze powrotnej niepotrzebnie staliśmy na autostradzie godzinę czekając na przesiadke i w końcu autokar podjechal niedokładnie tam, gdzie go oczekiwaliśmy. Pilotka się nam nie przedstawiła, nie powiedziała ani słowa, czemu tak długo to trwało ( przecież są telefony i spotkanie można było lepiej skoordynować). Ale poza tym W S P A N I A L E !!! Dziękuję!

Zaskoczyło mnie to, że pani rezydent sama w dniu przyjazdu wesłała SMS z numerem swojego telefonu.Było to miłe, pomoc się przydała i problem który wynikł został załatwiony pozytywnie i wręcz ekspresowo. W dniu wyjazdu kolejny SMS dziękujący za pobyt-PEŁEN PROFESJONALIZM. Polecam to biuro podróży.

Narty. Innsbruck, luty 2017, Alphotel. Wyjazd autokarem. Wszystko zgodne z ofertą. Bez zarzutu. Polecam. Piotr.

Wyjazd na narty/region Val Cenis oceniam b dobrze. Wszystko było zgodne z ofertą, zorganizowane sprawnie i bez zarzutu. Pensjonat Le Criterium w Lansleouburg bardzo komfortowy tuż przy wyciągu. W budynku sklep, piekarnia, restauracja. Apartament 2 pokojowy dla 3-4 osób z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym i przestronna łazienka. Polecam miejsce i biuro Wygoda Travel

Wyjazd dolina Aosty; samolot;luty 2017. Transport lotniczy sprawny w optymalnych godzinach podobne jak transfer do hotelu. Hotel skromny bez fajerwerków ale bez żadnych zarzutów.Program realizowany elastycznie ale z pełną dyscypliną.rezydentka sprawna i kompetentna.Polecam!!

Witam! Po powrocie z Austrii- lodowiec Pitztal, chciałam wyrazić swoją opinię. Na początek to co pozytywne: świetne miejsce, cudowny hotel, wszystko zgadzało się z opisem, do tego rewelacyjne trasy, warunki śniegowe... nic dodać, nic ująć. Znacznie gorzej z organizacją. Rozumiem, że jeden autokar rozwozi ludzi do różnych miejsc, ale moim zdaniem (oraz większości pasażerów) te miejsca powinny być przynajmniej zbliżone do siebie, w sąsiednich regionach czy chociażby na trasie przejazdu. Olbrzymie dysproporcje- jedni klienci byli na miejscu już o 9.00 a inni dojeżdżali dopiero po 17.00. Poza tym- rezydent, nie wysiadł z nami w celu zakwaterowania nas w hotelu (byliśmy już przedostatnim hotelem więc może uznał, że już nie musi z nami się fatygować do recepcji)- niby nic takiego, ale chyba od tego tam był. No i najgorszy minus- droga powrotna. Kiedy pierwsza partia osób jechała już 7 godzin, do autobusu wsiadła grupa pijanych osób, hałasujących, puszczających muzykę, a nawet nie obyło się bez incydentu zwymiotowania w autobusie. Oczywiście to nie wina biura podróży, że ludzie niestety zachowują w taki sposób, ale brak reakcji rezydenta czy też kierowców na powyższe zachowanie jest wg mnie nie do przyjęcia! Autobus posprzątał rano jeden z "wesołych" pasażerów, ale przez całą noc nikomu z obsługi wycieczki to nie przeszkadzało- mimo zgłoszenia sprawy! Szkoda...

Wyjazd narciarski Via Lattea - hotel Chaberton - Cesana Torinese. Transport - samolot Katowice - Bergamo. W hotelu byłem 7 lat wcześniej, więc wiedziałem czego się spodziewać. Na miejscu wszystko się zgadzało z ofertą, śniadanie nawet lepsze niż opisane w ofercie, gdyż wersja kontynentalna rozbudowana o żółty ser i dwa odmiany wędliny. Zakwaterowanie, karnety, dowóz pod stoki wszystko OK. Jedyne zastrzeżenia części gości budził łączony transfer w drodze powrotnej. Jechaliśmy wraz z ekipą z Gdańska o godz. 10.15 a wylot do Katowic był dopiero o godz. 22.05. Ja wykorzystałem ten czas na zwiedzanie pięknego Bergamo, ale wiem że inni klienci mieli pretensje o całość logistyki. Reasumując, nie mam uwag negatywnych, wszystko odbyło się zgodnie z ofertą.

Z zimowego wyjazdu na narty jestem zadowolona. Podróż autokarem spokojna i bezpieczna z wystarczającą ilością postojów. Warunki i jedzenie w hotelu zgodnie z ofertą. Liczne atrakcje dodatkowe w postaci muzyki na stoku, zniżki w skibarze, zawodów sportowych, dwie dyskoteki w pobliskim miasteczku wraz z dowozem w obie strony, wieczoru kuchni regionalnej. Opieka doskonała. Dziękuję bardzo p. Ani, p. Eli. gratuluje Wygoda Travel

Podróż długa, niestety autokar nawet nie posprzatany, papierki na podłodze przed 22 godzinami jazdy chyba nie powinny mieć miejsca. Pierwszy dzień to też nie wypał, brak organizacji, rezydentka pojawiała się w trakcie kolacji tylko żeby zostawić karnety na stok, poza tym zero zainteresowania, mieszka w innym hotelu, wiec nie ma czasu ...

Dwa razy byliśmy z Wygodą na nartach we Włoszech (Soraga, Hotel La Madonina, region Val di Fassa). Własnie planujemy trzeci wyjazd, bo nie zawiedliśmy się. Wszystko było ok. Tereny narciarskie świetne, dojazdy na stok sprawnie zorganizowane (na, za drugim razem zdarzały sie niewielkie opóźnienia autokaru, ale do wybaczenia). Hotel niezwykle sympatyczny, wyżywienie rewelacyjne. Pozdrowienia dla Pani Marii, naszej wspaniałej opiekunki.