Aguamarina Golf
Hiszpania / Teneryfa

Aguamarina Golf: basen

• Doskonałe położenie: 150 m od oceanu, 20 min. od Playa de las Americas i Los Cristianos, skąd odpływają promy na La Gomerę.
  • Gratka dla golfistów: hotel położony pomiędzy polami golfowymi Golf del Sur oraz Amarilla Golf.
  • Animacje dzienne i wieczorne prowadzone przez zespół hotelowych animatorów.
  • Wylot z Poznania All Inclusive
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

• Zalety Czysto, miło, przyjemnie

Bardzo miła obsluga, pokoje czyściutkie, bezpłatna klimatyzacja i Wi-Fi, jedzenie smaczne. Hotel bardzo dobrze zorganizowany. Dużym plusem są bezpłatne autobusy hotelowe, dowożące na pobliskie piękne plaże. Należy jednak pamiętać o zarezerwowaniu terminów. W lobby hotelowym są stanowiska, gdzie można kupić bilety na różne wycieczki, atrakcje i wypożyczyć samochód. Auta nowiutkie i w bardzo dobrym stanie. Wszyscy mówią również w języku angielskim. Nie ma problemu z komunikacją. Polecam

• Zalety dogodne położenie blisko oceanu odnawiany bardzo urozmaicone animacje
    • Wady w trakcie remontu

Opinie na temat tego hotelu są bardzo krzywdzące. Byliśmy tam w czerwcu 2017 roku. Trochę przeraziliśmy się wyborem hotelu po przeczytaniu kilku opinii. Na miejscu czekało nas miłe zaskoczenie. Piękny hol i recepcja. Uprzejmy Pan ulokował nas w pokojach z widokiem na ocean, które wyposażone były w łóżko oraz narożnik. Łazienki zadbane. Regularnie sprzątane pokoje. Jedzenie również poprawne, każdy znalazł coś dla siebie. Nie można było chodzić głodnym. W ofercie all inclusive szeroki wybór alkoholi dobrej jakości. Bogaty program animacyjny. Jedyną niedogodnością może być trwający remont w hotelu. Nam jednak to nie przeszkadzało. Cały teren hotelu co rano był sprzątany.

• Zalety blisko lotniska, jako baza wyjazdowa - blisko do teide, los christianos itp
    • Wady brud, syf, oszukany all inclusive

Wykupiłam wczasy last minute i jechałam z nastawieniem, ze rewelacji nie będzie, ale to co nas zastało na miejscu to ogólnie była masakra, brak podgrzewanych basenów nawet brodzika (chociaż zapewnienia były że jest podgrzewany basen),, all inclusive oszukany - napoje i alkohole po 11 , do 11 tylko woda butelkowana (ale po 11 już nie można było jej dostać) i kawa, brak wody butelkowej w pokojach, brak czajnika w pokojach, brak animacji dla dzieci, przy mini clubie (zamnkiety przez cały pobyt) dla dzieci przez 3 dni leżał zdechły szczur i dopiero po akcji z mojej strony - go sprzątnęli, brak płytek przy basenie, tylko wyłożone zwykle żwirowe płytki a pomiędzy nimi gdzieniegdzie dołożona sztuczna trawa, ale w większości jej brakowało przez co ludzie kaleczyli sobie palce u stop. Basem wyłożony jakimś dziwnym linoleum. Pokoje stare wymagające natychmiastowego remontu. Skrzypiące łózka. Lody wydawane w lobby tylko miedzy 16 a 18. Wieczorne animacje do d..., średnia wieku +70 a i oni się nudzili. Brak opasek all - tylko karty i warunek - 1 karta = 1 drink, po prostu żenada. Brak snack baru. Jedzenie w miarę ok, ale głównie pod brytyjczykow, monotonne, ciężkie, trzeba było dobrze trafić. To były nasze 11 wczasy wiec mam porównanie w hotelach 4 gwiazdkowych, jak dla mnie on powinien mieć dwie.

• Zalety Dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa, wystarczająca ilość leżaków przy basenie, darmowy bus wożący na najpopularniejsze plaże, ekipy sprzątające robią swoje bez dopominania się
    • Wady brak darmowego wi-fi, konieczność poruszania się z imienną kartą na posiłki i do baru, zużyte przez ząb czasu drewniane meble, drzwi i ich framugi, sejf w pokoju płatny

Hotel spokojny, nawet bardzo spokojny, dużo anglików i francuzów często starszych, dzieci mało. Hotel też ma swój wiek ale mimo zużycia- marmurowe podłogi w recepcji i przed hotelem pastowane chyba codziennie, pokoje sprzątane codziennie, jedzenie urozmaicone. Komunikatywność obsługi dobra, pełna kultura. Pobyt w hotelu w grudniu więc woda w basenie chłodna ale na krótką kąpiel można się czasem skusić tym bardziej że temperatura powietrza sięgała 25 st.C. Wrażenie ogólne pozytywne.

• Zalety polecam rodzinom z dziećmi
    • Wady mała plaża

Wakacje spędziliśmy w trójkę ? z zona i małym synkiem. Pierwszy raz we wrześniu a nie w lipcu jak do tej pory. To dobra opcja bo widać mniej ludzi - mniejszy tłok przy basenie czy w kolejce po drinki. A drinki z prawdziwym, nie ochrzczonym alkoholem. Bardzo dobry hotel dla rodzin z dziećmi. A jeżeli ktoś lubi zabawić się na dyskotece to tez jest możliwość dojazdu autobusem do Las Americanas ? zagłębie dyskotek. Autobusem można się także wybrać do 2 najładniejszych na Teneryfie plaż. Minus to mała plaża.

• Zalety ogólnie wszystko było O.K.
    • Wady woda w basenach nie była podgrzewana Uciążliwe było również noszenie kart identyfikacyjnych /ID/ do korzystania z barku lub restauracji -opaski wygodniejsze dla klientów

all incl. obowiązywało tylko do godz.12.00-wyjazd z htl 2130 -wg mnie .to wina biura a nie HTL. -biuro NET HOLIDAY. Ponadto w ofercie było napisane impreza 9 dni a było 7 dni +śniadanie 8 dnia. Raczej będę się długo zastanawiała nad wyborem ofert z biura NET HOLIDAY. Podobne zdanie mieli wszyscy uczestnicy tej imprezy.Proponujemy pobrać o a załatwić problem . Byłam w tym roku również na Tenrifie z biura TUI - godziny odlotu były identyczne a mogliśmy korzystać do końca z ALL incl. mimo że pokoje jak wszędzie zdawaliśmy o godz.1200

• Zalety Blisko oceanu i widok na ocean
    • Wady Brak kołder na łózku tylko jakies przescieradla do przykrycia , pokoje stare , niediczyszcone, brak placu zabaw dla dzieci , basen zimna woda wylozony gumą.

Hotel stary , nie remontowany od wiekow, baseny sa ale z za" gierka" plac zabaw dla dzieci to stolik i kredki , jedzenie przez 8 siem dni te same do znudzenia zero zmian menu. Klijenci tego chotelu to osoby powyzej 70 lat sami emeryci.

• Zalety Zadowalające wyżywienie , Miła obsługa
    • Wady Hotel nie zasługuje na 4* Pokoje przytłaczające,zniszczone meble,niedoprane ręczniki,brudne ściany i sufity ,hotel do całkowitego remontu,mała i niezadbana przestrzeń wokół hotelu ,basen wykładany folia ,zimna woda i brudny .

Nie polecam tego hotelu ,nawet gościom mało wymagającym . Hotel nadaje sie do generalnego remontu,w opcji All inclusive jest tylko bar z regionalnym alkoholem ,żadnych dodatkowych posiłków pomiędzy obiadem a kolacjom ,przyjezdzajac np.z wycieczki o godz 14:30 ,pozostaje tylko czekać do godz.18:00 na kolacje lub pójście do restauracji na obiad ,koszmarnie mały teren wokół hotelu ,mało zieleni,brudne baseny wykładane folia ,płazy brak ,klify i kamienie wokół .

• Zalety czystość
    • Wady plaża, animacje w języku francuskim

Hotel trochę stary, ale czysty. Okolica spokojna. Do porządnej plaży dowozi autobus za darmo, ale trzeba się zapisać parę dni wcześniej i jedzie godzinę. Większość gości to osoby starsze z Francji ,Anglii i Niemiec. Jedzenia jest dużo i dobre ,drinki na jedno podejście do baru z jedną kartą-jeden, ale podchodzić można ile się chce.

Hotel w bardzo spokojnej okolicy gdzie nic się nie dzieje. Większość gości hotelowych w grupie wiekowej 60+. "Plaża" niedaleko hotelu to de fakto kamienie, do najblizszej miejscowości z piękną plażą około 15 km. Brak jakichkolwiek animacji w hotelu, panowała grobowa cisza, brak muzyki przy basenie. Basen wewnętrzny schowany gdzieś w zakamarkach hotelu - czynny tylko do 18 więc wieczorową porą nie było żadnej rozrywki i możliwości spędzenia czasu, na kąpiel w basenie zewnętrznym było za zimno. Sam hotel pozostawia dużo do życzenia - kategoryzacja jest niższa aniżeli w Polsce. Obrusy w restauracji wymięte - stare pozaciągane, nieestetyczne; w niektórych miejscach obdrapane ściany, plamy na sufitach. TV w pokojach - brak kanału muzycznego. Internet - wifi - płatne 5 eur/doba. Brak opasek dla osób z opcją all inclusive co skutkowało koniecznością pokazywania za każdym razem kart hotelowych (za wyjątkiem śniadań). Opcja all inslusive - uboga; pomiędzy śniadaniem i obiadem brak możliwości zjedzenia czegokolwiek. Jedzenie niczym nie zaskakiwało, przez 7 dni te same dania na bufecie, z jednym małym wyjątkiem. Oferta alkoholi z oferty all inclusive równiez uboga - z karty 3 drinki bezalkoholowe i 3 alkoholowe i kilka czystych alkoholi. Hotel poniżej oczekiwań.