Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Alia Palace
Grecja / Chalkidiki

Alia Palace

• Różnorodne menu
  • Wylot z Wrocławia śniadania i obiadokolacje
  • Wylot z Katowic śniadania i obiadokolacje

• Zalety Ładne położony z widokiem na morze.
    • Wady Zostaliśmy okradzeni. Brak reakcji na nasze zgłoszenie. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy w pokoju. To można kraść???

Kradną rzeczy w pokojach. Traktują to za normę. Nikt tym się nie przejmuje. Odradzają wezwanie policji. Wszystko zamiecione pod dywan. Nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w pokoju. Bardzo popsuło to nam wakacje.

• Zalety Piękne położenie na wzgórzu, piękne położenie basenu z widokiem na morze.
    • Wady Hotel nie zasługuje na 5*, jest to standard 3*. Hotel nie ma żadnego ogrodzenia, zamykanej bramy, monitoringu ani ochrony, oświetlenie wygaszane jest nad ranem i do świtu panują ciemności.

W tym hotelu okradziono nas w ostatnią noc, wchodząc do pokoju (junior suite z basenami nr 615) i przerzucając spakowany na podróż bagaż podręczny poza basenik na skarpę. Zabrano dwa aparaty fotograficzne, tablet i gotówkę w banknotach, porzucając resztę na skarpie. Straciliśmy przede wszystkim zdjęcia z wcześniejszego objazdu Macedonii, jak i z pobytu w hotelu i Pektochori, ok. 2000. Tej samej nocy miały miejsce co najmniej dwie inne kradzieże, również okradziono gości opuszczających hotel. Złodziej musiał znać zawartość pokoju jak i termin jego opuszczenia. Nie mieliśmy możliwości zawiadomienia policji, mając zbiórkę w autobusie o godz. 8 i odprawę na lot w Salonikach o 9.50.

• Zalety BARDZO MIŁA OBSŁUGA
    • Wady brudne WC

BRUDNE PLAŻE, BRUDNE ULICE, TOTALNA ROZPIERDUCHA, TRZECI ŚWIAT - TRAGEDIA !!!!!!

• Zalety kameralny, z małą ilością gości; brak animacji, brak rozrywek dla dzieci; rzadko wybierany przez rodziny z dziećmi; doskonały widok na okolicę, piękne położenie; wysoka jakość obsługi; nienaganne pokoje i wyposażenie; smaczna, lekka i urozmaicona kuchnia
    • Wady odległość od plaży - choć to wg mnie względna wada

Alia Palace to zdecydowanie jakość na 5 gwiazdek! Hotel położony jest na wzgórzu Pefkohori, co sprawia, że widoki na okolicę zapierają dech w piersiach! Sam hotel jest bardzo czysty i ładnie urządzony, choć wystrój nie rzuca jakość szczególnie na kolana. Co ważne nie ma tam animacji, głośnej muzyki, krzyku dzieci itp., dzięki czemu można w spokoju napawać się najczystszym relaksem. Hotel z racji braku zjeżdżalni i placów zabaw jest rzadko wybierany przez rodziny z dziećmi. Pokoje junior suit z prywatnym basenem są świetne. Pokoje nowe, meble ładne, wszystko bardzo czyste i schludne, łazienka nieskazitelna, z wszelkimi udogodnieniami (można się przyczepić jedynie do braku szlafroków i kapci). Mini bar ujęty w opcji all inclusive bez dodatkowych opłat. Prywatny basen dość mały (około 1,5x2,5 m), ale z własnymi leżakami i można się w nim ochłodzić, jeśli nie ma się ochoty maszerować do głównego basenu. Basen główny duży, z pięknym widokiem na okolicę, leżaków wokół basen pod dostatkiem. Posiłki bardzo smaczne, kuchnia lekka, dość urozmaicona. Najsłabsze chyba śniadania... typowo w stylu continental/english breakfast, na minus brak kawy z ekspresu ciśnieniowego i świeżo wyciskanych soków do śniadania. Lunche a' la carte, smaczne, porcje nie do zjedzenia (dla osoby racjonalnie odżywiającej się). Kolacje urozmaicone, lekkie, każdy znajdzie coś dla siebie. Między posiłkami alkohole lokalne, kawa z ekspresu ciśnieniowego/herbata, lody (fabrycznie zapakowane, nie jakiś tam chłam w gałkach), napoje marki coca-cola w puszkach (nie shit z dystrybutora) ujęte w opcji all inclusive. Z rozrywek na miejscu organizowany był wieczór grecki z lokalnymi alkoholami, kuchnią, tańcem i śpiewami. Można wypożyczyć samochód lub rower i pojeździć po malowniczej okolicy. Niedaleko stąd do Góry Bogów, gdzie znajduje się słynny klasztor w Meteorach. Generalnie gorąco polecam ten hotel i miejscowość Pefkohori. Wyjazd wart swojej ceny!

Witam serdecznie z wielka radoscia polecam ten hotel, spedzilam tam z narzyczonym cudowny czas. Wszystko pierwsza klasa :) Cudne miejsce

Romantyczny wypadł we dwoje, podróż poślubna to jest coś na co się na co w pełni nadaje się ten hotel. Do centrum jest nie dalej jak kilometr, a hotel zadbał o to żeby każdy gość mógł się tam bezpłatnie dostać i wrócić. Basen ze słodką wodą, oddzielny brodzik dla dzieci. Leżaki na plaży są płatne i może to jest jedyny minus, leżaki na basenie bezpłatne. Jedzenie to bufet śniadaniowy z niezłym wyborem dań, a obiadokolacje to wieczorki Greckie lub kuchnia międzynarodowa.

Z głównego basenu jest fantastyczny widok na morze i miasteczko w dole. Do plaży można było dojechać regularnie kursującym busem. W miasteczku sporo atrakcji. Głównie bary i restauracje. W hotelu jest cicho. Panuje domowa atmosfera. Obsługa jest gościnna, prawie jej nie widać. Pojawia się wtedy gdy jest potrzebna. Jest to tym bardziej miłe że można np zjeść intymną kolację we dwoje i nie czuć się skrępowaną. Do pełni szczęścia brakowało tylko morza obok ale nie można mieć wszystkiego. Polecam tę ofertę. Ja byłam z ecco holiday.