Aqua Azur

• Wyjazd z Katowic All Inclusive
  • Wyjazd z Krakowa All Inclusive

Marek
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Ładny i czysty, jedzenie smaczne i zróżnicowane, obsługa ok
    • Wady Mało atrakcji dla dzieci

Hotel godny polecenia, obsługa ok, pokoje czyste, łazienka czysta, ręczniki wymieniane co dziennie, pościel co 2 ,3 dni, posiłki gorące, dość smaczne, mało owoców, ogólne wrażenie bardzo dobre, okolica dość spokojna , czystość plaży przeciętna, polecam.

Opinia dodana: 01 lipca 2014

saganek
    Pobyt: Sierpień 2013

Właśnie wróciłem z wakacji z tego hotelu ,obsługa sympatyczna hotel czysty zadbany ,basen ciepły do morza nie daleko tylko po schodach.Nie wiem dlaczego moje opinie o zachowaniu się rezydentki względem naszej grupy turnus31.07 do 10.08 2013 z Biura Marco z bielska - białej nie może być opublikowane.Pani rezydent straszyła nas policją Bułgarską ,bo nie może spać ,a inni goście hotelowi mogli bawić sie na basenie do 04-rano .przykro stwierdzić że nawet w Bułgarii polak na wakacjach musi czuć sie gorszy gatunkowo

Opinia dodana: 16 sierpnia 2013

doti99
    Pobyt: Sierpień 2013

Hotel nie dla polaków jesteśmy za głośni.Ogólnie hotel czysty b.zadbany basen duży dla dzieci brodzik .Minusem jest brak rozrywek miejscowośc mała

Opinia dodana: 16 sierpnia 2013

Izabela Kutko

Pobyt: Grudzień -0001

Pierwsze wrażenia super, potem juz tylko gorzej. Pokoje sprzatane z grubsza, tzn pościelenie łóżka i zmiana ręczników. Podczas mojego tygodniowego pobytu ani razu nie była odkurzana podłoga, piasku z plazy co nie miara! W toalecie nie mozna było sie przejzec w lustrze pod koniec pobytu, tak było zachlapane, nawet napiwki nie pomagały, skandal! W ostatni dzien brak papieru toaletowego, myslą ze jak ktos wyjezdza to do 14 juz sie nie załatwia wiec po co dokładac. Leżaki przy basenie średniowiecze. Rano bitwa, aby zając jakis na cały dzien, bo potem to tylko juz plaża. Jedzenie na początku dobre, potem przy wiekszej ilosci osbów juz troche gorzej, masówka. W ostatni dzien jak nie mielismy wylotu nie pozwolili nam zostac w naszym pokoju, łaskawie dostalismy 2 dodatkowe godz. Musiałam dokupic dodatkową dobę i wtedy pokój wyglądał jak koszmar , w piwnicy, nie mozna było go zanalezc, ciemny, widok na mur ochronny, masakra.I puntk h 12 zabrane opaski abym tylko z mężem i 2 letnim dzieckeim nie objadła ich za duzo.

Opinia dodana: 26 czerwca 2012

Wanda Duszewska

Pobyt: Grudzień -0001

• Ceniących spokój, rodzin z dziećmi

Duży, nowoczesny hotel. Jeden z większych, które widziałam w Bułgarii. Chciałam odwiedzić Bułgarię po latach, ale chciałam uniknąć gwaru i tłumów Złotych Piasków. Hotel jest położony w cichym miejscu, szeroka, duża plaża, bez natłoku turystów. Niedaleko od hotelu jakieś 5 min. Bardzo smaczne jedzenie, super sałatki, pyszne desery. Obsługa na poziomie. Ładne, duże pokoje. Polecam to miejsce dla osób, które chcą spędzić wakacje w spokoju, i uniknąć natłoku młodzieży wokół i walki o leżaki przy basenie i plaży.

Opinia dodana: 01 lutego 2012

Wanda
    Pobyt: Maj 2011

Opinia dodana: 01 lutego 2012

Filip
    Pobyt: Wrzesień 2011

Tętniący życiem, fantastyczny kurort czterogwiazdkowy. I tutaj zaskoczenie, spokojnie dałbym 4,5 gwiazdki. Atmosfera, obsługa, jedzenie wszystko na plus. Hotel położony jest dość wysoko, co gwarantuje super widoki. Do plaży niestety jakieś 10 min. spokojnym krokiem. Jednak polecam bardziej od basenu, niestety przed hotelem panuje dość małokomfortowy ścisk. Dla mnie to nie problem, bo ja i tak rzadko korzystam z basenu, w ciepłych krajach tylko plaża! baseny mieć też w Polsce. To był mój pierwszy pobyt w Bulgarii, jestem mile zaskoczony, mam nadzieje,ze jeszcze tu wrócę.

Opinia dodana: 04 grudnia 2011

Michau

Pobyt: Grudzień -0001

Hotel naprawdę ogromny, dużo ludzi i w ogóle super atmosfera. Położony nieco wyżej gwarantuje przepiękne widoki. Mieliśmy pokój z widokiem na morze. Obsługa sympatyczna, ok. Co do all inclusive i jakości, też bez zastrzeżeń. Jedzenie dosc urozmaicone, tak samo napoje, dostępne bez oograniczeń. Dotychczas jezdzilismy na walsna reke do Chorwacji, jkos tak kreca nas te balkańskie klimaty. Ale hotel to jednak hotel, nic cie nie obchodzi o nic nie musisz sie martwic. Naprawdę warto!

Opinia dodana: 17 listopada 2011

Adriana

świetny wypoczynek na cieplutkiej, piaszczystej plaży. Nie polecam kwitnięcia na basenie, na którym wypoczywa i tak sporo osób, jestesmy nad morzem, wiec czas poznawac jego uroki:) Dotyhczas jeżdzilismy na wolasna reke do Chorwacji, wakacje z biurem i do tego all to wspaniale rozwiązanie jesli chce się odpoczac w 100%, tak naprawde o nic sie nie marwtisz, niczym sie nie przejmujesz. Standard hotelu odpowiada mi w stu procentach, pokoje z pięknym widokiem na morze. Duzo zieleni dookola, polecam wieczorne spacery.

Opinia dodana: 06 listopada 2011

Adriana