Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Aqua Azur
Bułgaria / Złote Piaski

Aqua Azur: basen

• Bogata oferta rekreacyjna: fitness, siłownia, animacje przy basenie (w terminie: 10.06-1.09), centrum wellness (odpłatnie).
  • Atrakcyjne położenie: w spokojnej miejscowości Św. Konstantyn i Elena, ok. 450 m od centrum, 10 km od centrum Złotych Piasków.
  • Tylko 150 m do publicznej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac zabaw, miniklub (4-12 lat).

• Zalety Blisko do morza
    • Wady Zimne jedzenie, frytki za każdym razem zimne I miękkie przez co dzieci nie miały co jeść, wszędzie brudno, okropne śmierdzące mięsa do jedzenia, parówki kilkakrotnie odgrzewane I można by tak dalej wymieniać, w okolicy nic sie nie dzieje

Nie polecam tego hotelu, lepiej doplacic troche wiecej I udac sie do innego hotelu na wczasy

• Zalety Blisko morza. Klimatyzacja centralna (ale ustawienie 16 na wylocie nigdy nie bylo osiagniete, min 20 po calonocnej pracy)
    • Wady Blisko głośnej ulicy, Zimne posiłki, brudne obrusy na stołówce, Za mała stołówka do rozmiaru hotelu, brudno przy basenie, nieprzyjemne zapachy wokół , brak mozliwosci zrobienia sobie kawy w porze obiadowoej na stołówce. Obsługa mówi w j. angielskim słabo lub wcale. Duzo gniazd os na elewacji budynku.

Hotel położony w bardzo spokojnej okolicy. Nie liczcie na imprezowanie w tym regionie. Dobra lokalizacja na plazowanie czy wypoczynek przy basenie hotelowym. Raczej nie polecam

• Zalety -Położony blisko plaży -Duży basen -Brak problemów z leżakami przy basenie
    • Wady -Hotel bardzo zaniedbany -Kiepsko z czystością w lobby, wokół basenu, w toaletach \"publicznych\" -Brak toalety blisko basenu zewnętrznego -Jedzenie prawie zawsze serwowane zimne -Mała stołówka

Do Aqua Azur wybraliśmy się z Mężem na tydzień sierpnia 2016. W Recepcji przywitała nas Pani nie mówiąca w ogóle po angielsku. Sam budynek z zewnątrz jak na swoje lata (11) wygląda strasznie, barierki na balkonach zardzewiałe, a przy każdym balkonie gniazdo Os, czy innych latających.Od razu rzuciło się w oczy, że hotel jest brudny i zaniedbany. Kupki śmieci w lobby wokół filarów...Pokój Ok, bez zarzutów, duży i schludny, jedyne co brakowało to klimy (była centralna i nie zdała raczej egzaminu) Łazienka w miarę OK, trochę śmierdziało z odpływów :P Stołówka bardzo mała, czasem trzeba było krążyć i czyhać na wolny stolik. Jedzenie mało urozmaicone i bardzo często ZIMNE! Parówki tyle razy odgrzewane, że całe pomarszczone odpychały swoim wyglądem. Ogólnie mało estetycznie serwowane posiłki. Z owców winogrona, jabłka, gruszki, śliwki, czasem arbuzy. Na deser zazwyczaj chamski torcik. ;). Na plus obsługa dość szybko zbierająca brudne naczynia. Basen duży + malutki brodzik dla dzieci z mini zjeżdżalnią. Wokół basenu sporo leżaków z parasolami. Niestety Parasolki przy większym podmuchu wiatru podnosiły się i wpadały do basenu. Teren przy basenie nie był sprzątany chyba w ogóle. Czasem śmierdziało kupą. :) Przy Basenie Bar. Do plaży(plaża publiczna) bardzo blisko, niestety wokół chodnika na nią prowadzącą pełno śmieci. Sama plaża też brudna, pomiędzy ładnymi muszelkami pełno petów. Ogólnie rzecz biorąc nie było tragedii.Miejsce dobre dla osób, które potrafią się zdystansować i przymknąć oko na pewne sprawy ....Polecam ten hotel osobom, które nie wymagają zbyt wiele i nie potrzebują szczególnie rozmaitych rozrywek. W okolicy nic się nie dzieje.Esteci niech się nie wybierają. Można jechać na jakimś last minute, inaczej żal wydanych pieniędzy.

Pierwszy raz od nastu lat byłem z rodzina na zorganizowanym wyjeździe. trochę się obawiałem, ale okazało się na miejscu że hotel, jedzenie i sama oferta jest ok. Sama okolica trochę nudna,nie ma co zwiedzać, taka mała miejscowość raczej dla rodzin z dziećmi, dla bardziej rozrywkowego towarzystwa zdecydowanie złote piaski.Podsumowując: z pobytu cała moja rodzina (2+2) jest zadowolona, hotel czysty, spokojny, jedzenie urozmaicone,oferta all incl. na 4+,alkohole trochę sikowate, ale co zrobić.

w hotelu spędziłem razem z rodziną 9 dni w II połowie sierpnia 2015. Ogólne wrażenia raczej dobre, ale może nie jestem obiektywny, ponieważ były to nasze pierwsze od wielu lat zorganizowane wakacje. także nie mam na co narzekać i mógłbym polecić hotel jak i biuro Marco na przyszłość. Minusem jedynie jest okolica, gdzie w zasadzie nie ma co robić i jak ktoś woli rozrywkowe wakacje to na pewno lepsze są Złote Piaski.

• Zalety hotel zadbany ,nowoczesny

Super wakacje,miła obsługa hotelowa składająca się z ludzi młodych. Jedzonko mniam-mniam ,polecam niedrogo i superancko .

• Zalety Ładny duży basen, Ilość leżaków większa niż chętnych do poleżenia na nich. Smaczne jedzenie - każdy coś dla siebie znajdzie pysznego. Duże pokoje, balkony, Czysto
    • Wady zdarzają się mieszkańcy \"na gapę\", all inclusive tylko w godz 11-23. przed wejściem do restauracji pracownik zapisuje jaki nr pokoju wchodzi na posiłek - pierwszy raz z czymś takim się spotkałam.

Bardzo miło i sympatycznie wspominam hotel. Niechętnie chodziłam na plażę bo była mała, brudna a i droga na nią nie zachęcała do spacerów. Większość czasu spędzałam przy basenie na tyle dużym, że swobodnie mogłam w nim popływać i pobawić się nadmuchiwanym kołem. Animacje prowadzone przez sympatycznych Czechów. W hotelu spotkałam dużo Polaków, Czechów, Rosjan i Niemców. Obsługa mogłaby być troszkę bardziej miła, ale biorąc pod uwagę, że od rana do wieczora byli ci sami ludzie - to rozumiem ich brak uśmiechu ze zmęczenia i marnych zarobków. Przy posiłkach, ze stołów bardzo szybko i dyskretnie znikały brudne talerze. Hotel polecam, chociaż sama w sobie Bułgaria mnie nie zachwyciła.

• Zalety Ładny i czysty, jedzenie smaczne i zróżnicowane, obsługa ok
    • Wady Mało atrakcji dla dzieci

Hotel godny polecenia, obsługa ok, pokoje czyste, łazienka czysta, ręczniki wymieniane co dziennie, pościel co 2 ,3 dni, posiłki gorące, dość smaczne, mało owoców, ogólne wrażenie bardzo dobre, okolica dość spokojna , czystość plaży przeciętna, polecam.

• Zalety W pokojach czysto, były codziennie sprzątane. Jedzenie dość dobre.
    • Wady Brak miejsc do zabawy dla dzieci, jedzenie trochę zbyt mało urozmaicone, zbyt mały wybór owoców. Przekąski dostępne tylko pomiędzy 15-17 i wyłącznie na słodko, brakowało przekąsek dla dzieci typu kanapki, mini pizza między posiłkami

Ogólnie pobyt oceniam bardzo dobrze. Hotel położony w spokojnym miejscu. Obsługa dość miła. Brakowało mi atrakcji dla dzieci i zorganizowanych miejsc do zabawy dla dzieci. Jedzenie była smaczne ale zbyt mało urozmaicone. Brakowało mi przekąsek dla dzieci typu kanapki, mini pizza między posiłkami.W trakcie podróżowania komunikacją miejską warto bardzo pilnować swoich rzeczy ponieważ zdarzają się kradzieże. Polecam zobaczyć Delfinarium w Warnie ;)

Właśnie wróciłem z wakacji z tego hotelu ,obsługa sympatyczna hotel czysty zadbany ,basen ciepły do morza nie daleko tylko po schodach.Nie wiem dlaczego moje opinie o zachowaniu się rezydentki względem naszej grupy turnus31.07 do 10.08 2013 z Biura Marco z bielska - białej nie może być opublikowane.Pani rezydent straszyła nas policją Bułgarską ,bo nie może spać ,a inni goście hotelowi mogli bawić sie na basenie do 04-rano .przykro stwierdzić że nawet w Bułgarii polak na wakacjach musi czuć sie gorszy gatunkowo