Aqua Azur
Bułgaria / Złote Piaski

Aqua Azur: basen

• Bogata oferta rekreacyjna: fitness, siłownia, animacje przy basenie (w terminie: 10.06-1.09), centrum wellness (odpłatnie).
  • Atrakcyjne położenie: w spokojnej miejscowości Św. Konstantyn i Elena, ok. 450 m od centrum, 10 km od centrum Złotych Piasków.
  • Tylko 150 m do publicznej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac zabaw, miniklub (4-12 lat).
  • Wylot z Poznania śniadania

• Zalety Blisko lotniska, spokojna okolica, pokoje sprzątane codziennie
    • Wady restauracja

Byłam w hotelu w terminie od 04-11.08.17r. Pobyt rozpoczyna się od godziny 14-tej więc do tego czasu jest koczowanie na hotelowym holu. Nasza grupa o godz. 11.tej dostała opaski all inclusive więc nie było najgorzej, bo mogliśmy korzystać z baru, albo zjeść obiad, ale pod czas tygodniowego pobytu widzieliśmy, że nie każdy ma "takie szczęście". ogólnie rozumię, ze doba hotelowa rozpoczyna się od 14-tej, ale w przypadku wycieczek i lotu samolotem nierealne jest dopasowanie godzin. Dla osób dorosłych jest to zrozumiałe, ale w przypadku rodzin z małymi dziećmi obsługa mogłaby robić wyjątki, tym bardziej, ze pokoje są dostępne wcześniej, bo nie którzy wylot mają w nocy przed zakończeniem doby hotelowej, więc po posprzątaniu pokoju warto wpuścić do niego gości, bo spanie na kanapach w holu przy recepcji nie wpływa pozytywnie na wizerunek hotelu. Największym jednak minusem tego hotelu jest restauracja. obsługa raczej "za karę" w pracy, do tego jedzenie które jest letnie, a nie gorące. Stołówka dość mała jak na wszystkich gości z hotelu dlatego też tworzą się spore kolejki i zanim uda Ci się wszystko skompletować na talerzu i znależć miejsce to z pewnością dania, które wcześniej były letnie będą zimne. Jeśli chodzi o all inclusive to okazało się, że napoje dostępne w barze, które są nam podawane są najgorszej jakości. Dowiedzieliśmy się o tym w sklepie, w którym chcieliśmy nabyć jeden z lokalnych trunków podawanych w barze( Pani powiedziała, że takich złych rzeczy nie sprowadzają nawet do sklepów). Ogólnie wyjazd ok, ale hotel nie jest godny polecenia, chyba, że w wycieczce do 1500zł, a nie prawie za 3tyś. za osobę. Pomimo dobrych zdjęć hotelu w ofercie lepiej poszukać czegoś innego, bo pomimo 4* jakość jest słaba. ps. Animatorzy chociaż bardzo mili i zawsze uśmiechnięci raczej poza dyskoteką dla dzieci nie potrafili zachęcić dzieci do zabawy.

• Zalety Pokoje - sprzątanie i wyposażenie na plus
    • Wady Niemiła obsługa. Brud i chaos na jadalni.

Holel w spokojnej części wybrzeża. Ok 10 km od centrum Złotych Piasków. Dobrze wyposażone, przestronne pokoje codziennie sprzątane. Do plaży jakieś 150 metrów - zejście schodami. Na plaży leżaki i parasole płatne. Sympatyczni animatorzy z Czech???? Obsługa hotelu to dramat. Ludzie nieprofesjonalni (poza jednym wyjątkiem), których trzymają tu chyba na siłę. Ciągle czegoś brakowało: widelców, szklanek w barze, obrusów nie wymieniano wcale. Fakt że gości było dużo ale przy lepszej organizacji i odrobinie życzliwości wszystko powinno wyglądać lepiej - zwłaszcza że hotel ma 4 gwiazdki. Basen fajny ale w wodzie taka chemia że niektórym paniom zieleniały włosy. Polecam wyprawę do Złotych Piasków - tam już dotarła cywilizacja (przynajmniej na pierwszy rzut oka).

• Zalety Blisko morza, czysto, dobre i dużo jedzenia,dla rodzin z dziećmi,spokojna okolica
    • Wady Obsługa hotelu niemiła.

Pobyt 2+2 w lipcu 2017 . Ogólnie fajny hotel, czysty pokoje sprzątanie codziennie. Przy pełnym hotelu faktycznie stołówka nie dawała rady. Robiły się kolejki ale poradzili sobie wyznaczając godziny posiłków dla poszczególnych pięter hotelu. Jedzenie dobre duzo różnorodne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyny minus dla obsługi hotelowej a szczególnie tych na barach. Tragedia chyba faktycznie pracuja tam za karę. fajne animacje dla każdego od maluchów po dorosłych. Bardzo spokojna okolica jedyna atrakcja to bazar,ciuchcia która obejdzie miejscowość w 20 min i karuzele,mini golf kilka knajpek. Po więcej wrażeń trzeba dojechać taxi. Ogólnie Oki.

• Zalety Przyjemny,w miarę możliwości personelu czysty

Niestety problem to klienci hotelu -syf robią sami -stołówka , leca z samego rana zająć leżaki przy basenie po czym pół dnia ich nie ma-buraczaństwo do potęgi.Nie dbaja o czystość wokół siebie bo przecież Państwo przyjechało na all inclusive -płacą,należy się!! - gdzie sie połowa wychowała ?? Na szczeście blisko plaża i jest gdzie pojechać.W pokojach czysto ,cały czas personel hotelu chodzi i sprząta.

Hotel duży, blisko plaży. Pokoje duże, przestronne, czyste - sprzątane codziennie i codziennie wymieniane ręczniki! Jedzenie super - te negatywy to chyba od ludzi, którym się w głowach poprzewracało! Wszystko świeże i donoszone na bieżąco! Oczywiście, bywały chwile, gdy na stołówce było dużo ludzi i trzeba było poczekać na sztućce, ale chyba nikomu przez 2 minuty (góra) korona z głowy nie spadła! Nic nigdy nie było zimne, nigdy niczego nie brakowało - wszytko było uzupełniane na bieżąco, a obsługa sprzątała cały czas! Basen hotelowy zewnętrzny ok, tylko oczywiście zdarzały się "buraki", które rezerwowały leżaki na cały dzień (osławione kładzenie ręcznika), a faktycznie się na basenie nie pokazywali... Jednak większych problemów z miejscami nie było - a byliśmy grupą 6-osobowową. Bar w lobby i drinki super :) Hotel cichy i przeznaczony dla rodzin z dziećmi. Animacje różnorodne- aqua aerobik, joga, zumba, siatkówka plażowa, bule, strzelanie z łuku... Animatorzy super, chociaż mówią po czesku ;) Ogólnie bardzo polecam i pewnie wrócę tu nie raz!

• Zalety Położenie, czystość, duże pokoje,blisko do morza, fajny basen i brodzik dla dzieci.
    • Wady Obsluga pracuje chyba za karę, zbyt mała stołówka do ilości gości. Brak sztudzców lub nie donoszone owoce i ciasto.

Wszędzie znajdziemy wady i zalety , polecam hotel i wybraliśmy się tam ponownie.

• Zalety Bardzo blisko do morza,plaży. Wszystkie pokoje z balkonami,piekne widoki z pokoju na morze,ale tylko z 1 str.hotelu
    • Wady Troche blisko ruchliwej drogi- ale nie slychac jej w pokojach ani na basenie bo puszczaja muzyczkę.

Bylismy tydzien w czerwcu 2017. Pokoje sa zadbane i sprzatane codziennie, klimatyzowane centralnie. Obsluga bardzo mila, recjepcjonistki wesole, panie i panowie za barame tez. Kelnerki w restauracji szybko sprzataly i pilnowaly porzadku. Basen na zewnatrz i w srodku okej, oferta w spa nie najgorsza, mala sala fitness dla lubiacych cwiczyc. jedzenie jak to jedzenie, kazdy znajdzie cos dla siebie-bo wiadomo,ze wszystkim nie dogodzi. Kuchnia bulgarska, pyszne sery , szybko mozna sie przystosowac do ich typu podawania i smakow. Ogolnie polecamy hotel normalnym ludziom, ktorzy wlasciwie tylko spia i jedza w hotelu i potrafia ruszyc dupe z lezakow basenowych nad morze i zawiedzanie. Jezeli chodzi o basen i te nieszczesne lezaki to masakra w zachowaniu ludzi. od 7 rano kladli reczniki "rezerwujac " sobie lezak na caly dzien, z czego spedzali tam pol zycia ;/ koszmar i nerwy na to biora - ale to nie wina hotelu tylko chamskich ludziów ! Polecamy korzystac z organizowanych (platnych oddzielnie) wycieczek, szczegolnie jeep safari(jazda po rzekach,polach cos dla lubiacych sie brudzic) Ogolnie reasumujac polecam i na pewno tam wroce. Po wczesniejszych komentarzach balam sie tego hotelu-oczywiscie bylismy zaskoczeni pozytywnie, bo nie taki diabel straszny, kwestia kaprysow. A zdj.brudnego lezaka czy tez kratki w basenie to nic tylko dzialalnosc ludzi i niedbanie bo nie moje to pierd*ole. Pozdrowienia dla Maji - rezydentki, meega obeznana dziewczyna! POLECAM, POLECAM POLECAM.

• Zalety Blisko do morza
    • Wady Za cicha Muzyka w Pool Bar

Witam właśnie wróciliśmy z wakacji.hotel super wygląd wewnętrzny bardzo ładny.codziennie czyste ręczniki oraz posprzątane.. pościele co 3dni zmieniane...byliśmy z dziećmi sa bardzo zadowolone nie chciały chodzić nawet na plażę do której jest 5 min drogi...super animatorki i zabawy dla dzieci jak i dorosłych.. jedzenie też rozniste i smaczne nigdy nie było zimne tak jak piszą co niektórzy w swoich opiniach.polecamy ten hotel na wypoczynek rodzinny...

• Zalety - fajny basen dla dostosowany dla dzieci - miły personel w recepcji - całkiem dobre jedzenie
    • Wady - odległość od plaży

Sugerując się opiniami z poprzednich lat nie byliśmy przekonani czy jechać do tego hotelu. Nie ukrywam, że cenowo wypadał bardzo przystępnie i zdjęcia też zachęcały. Powiem tak: nie żałujemy tego wyjazdu a dość skrajne opinie pewnie wynikają z wygórowanych wymagań klientów. Bułgaria to specyficzny kierunek i trzeba pamiętać o tym wybierając się tak na wakacje :) Agata i Jan z dziećmi

• Zalety Blisko do morza
    • Wady Zimne jedzenie, frytki za każdym razem zimne I miękkie przez co dzieci nie miały co jeść, wszędzie brudno, okropne śmierdzące mięsa do jedzenia, parówki kilkakrotnie odgrzewane I można by tak dalej wymieniać, w okolicy nic sie nie dzieje

Nie polecam tego hotelu, lepiej doplacic troche wiecej I udac sie do innego hotelu na wczasy