Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Aquis Sandy Beach Resort
Grecja / Korfu

Aquis Sandy Beach Resort: teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

• Zalety Jedynie Morze Jońskie jest zaletą oraz przyległa do niego publiczna, piaszczysta plaża, która niestety oddalona jest od hotelu o jakieś 300 m a hotel reklamuje się z plażą piaszczystą (w rzeczywistości kamienista).
    • Wady Monotonne jedzenie przy niewielkim wyborze. Brak piaszczystej plaży bezpośrednio przy hotelu (chociaż organizator podaje, że plaża przy hotelu jest piaszczysta). Płatne leżaki przy plaży. Zaniedbane, niesprzątane pokoje wymagające gruntownego remontu (szczególnie łazienki). Obsługa obojętna na gości hotelowych. Brak zainteresowania ze strony polskich przedstawicieli na terenie hotelu, przede wszystkim ze strony polskich animatorów (Grecos). Słabe wyposażenie bazy hotelowej, stare, mało atrakcyjne zjeżdżalnie, kiepskiej jakości leżaki przy basenach, brak przekąsek między posiłkami, mini club praktycznie nie istnieje. Brak elementów greckości (za wyjątkiem sałatki greckiej). Animatorzy z różnych rejonów Europy tylko nie z Grecji więc jeśli ktoś nastawia się, że poczuje trochę Grecji w jedzeniu, animacjach i innych atrakcjach hotelowych to bardzo rozczaruje się, no chyba że Grecja według włodarzy hotelowych to nic innego jak zlepek osób o różnej narodowości, którzy do hotelu przyjechali po prostu tylko do pracy, a w takie właśnie można odnieść wrażenie będąc gościem hotelowym. Ogólnie hotel zasługuje maksymalnie na 2,5 gwiazdki w standardzie europejskim, a cena za jaką jest oferowany w okresie wakacyjnym jest po prostu wielkim nieporozumieniem w stosunku do tego co hotel może zaoferować i co w rzeczywistości daje gościom hotelowym. Ogólnie odradzam, chyba że tego rodzaju mankamenty i wiele innych o nieco mniejszym znaczeniu (np. niezrozumiałe dla mnie obowiązujące w barach basenowych ograniczenie przy składaniu zamówień na napoje - jedna osoba jednorazowo mogła maksymalnie zamówić dwa napoje) komuś nie przeszkadzają i nie mają znaczenia przy wyborze upragnionych i wyczekiwanych Wielkich Greckich Wakacji!

Hotel nie jest godny polecenia za tę kwotę. Oferowanie go w w standardzie 4. gwiazdkowym jest jednym wielkim nieporozumieniem.

• Zalety Dobre posiłki, przy plaży, słodka woda w basenach,
    • Wady Pitna woda miała specyficzny mocno chlorowany smak

Hotel dobry dla rodzin z dziećmi, wycieczki TANDETNE lepiej wybrać się gdzieś z lokalnym biurem podróży, do miasteczka Ag.Georgios 5 minut piechotą, smaczne drinki i napoje dla dzieci ,przyjemni animatorzy .Do wyboru 3 restauracje:2 międzynarodowe i 1 włoska. Dużo atrakcji dla dzieci mn. kłady, rowery, [dodatkowo płatne ],codziennie o 20.30 mini disco trwające 30 minut potem animacje dla dorosłych .

• Zalety Płaza przy hotelu, smaczne posilki
    • Wady Małe i brzydkie pokoje, bezpłatne wifi nie działa, serwis sprzątania pokoi

Hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki. Zdjęcia pokoi pokazane w ofercie nie wiem czy istnieją. Byliśmy na 2 tygodnie i zmienialiśmy pokój bo w pierwszej wersji dostaliśmy dwa pokoje tyle ze w jednym tych dla dziecię nie było klimatyzacji-:( wiec nie dało się tam wytrzymać. Następnie dostaliśmy jednopokojowy gdzie chcieli nam wstawić 2 dostawki ale wtedy musielibyśmy mieć skrzydła zeby przejść przez pokój. Gdy poszłam to rezydenta żeby wyegzekwować normalny pokój z przyzwoitymi standardami i pokazałam mu zdjęcia pokoi z oferty wakacyjnej zrobił dziwny uśmiech i duże oczy i zapytał czy to na pewno ten hotel. Serwis sprzątania chyba jeszcze gorszy. Bezpłatne wifi oferowane przy recepcji może działa wtedy kiedy wszyscy śpią. Atrakcje dla dzieci typu rowerki quady itp w takim stanie Ze strach dziecka posadzić. Z 4 basen tak naprawdę tylko jeden ładny i zadbany reszta powinna zostać odnowiona. Generalnie hotel duży, bardzo dużo Polaków i Anglików. Dużo zaleta było smaczne jedzenie i piękna piaszczysta płaza. Cena za ten hotel jest nieadekwatna do pokoi. Człowiek widząc zdjęcia i liczbę gwiazdek nastawia się na coś więcej a niestety można się bardzo rozczarowac

• Zalety przy plaży
    • Wady smród na terenie całego ośrodka, na niektórcyh korytarzach i w pokojach, napoje niedające się pić z powodu użycia chlorowanej wody

Hotel położony blisko piaszczystej plaży, ale przy wejściu do wody na wprost hotelu są kamienie. Sto metrów w prawo jest zejście bez kamieni. Posiłki smaczne, ale przeciętne. Jedzenia bardzo dużo. Żeby spróbować prawdziwej greckiej kuchni polecam wyprawę do miasteczka. Okropnie śmierdzi na terenie całego ośrodka (w jednych miejscach bardziej, w innych mniej). Jest to jakby przemieszanie smrodu z kanalizacji ze śmieciami. Pierwszy pokój, który dostaliśmy był nie do zaakceptowania ? smród z kanalizacji uderzał zaraz po otwarciu drzwi (podobno tak jest w większości pokojów na parterze). Po interwencji udało nam się zamienić pokój, jednak ?zapach? na terenie ośrodka towarzyszył nam do końca pobytu :( Chlor w wodzie czuć we wszystkich napojach (kawa, herbata, zimne napoje, drinki serwowane w barach). Wszystkie napoje są przygotowywane na tej samej wodzie, bardzo chlorowanej. Hotel nie zapewnia dostępu do napojów butelkowanych. Oferta all inclusive w tym zakresie staje się więc fikcją ? na wszystkie posiłki chodziliśmy z własnymi napojami lub kupowaliśmy świeżo wyciskane soki. Większość miejsc wymaga odnowienia. Deski na scenie ?amfiteatru? odpadają (uwaga na dzieci!). Bezpośrednie otoczenie dwóch głównych basenów przeraża. Połamane kratki, niedziałające systemy odprowadzenia wody i co za tym idzie brud w odpływach, powodowały powstawanie w niektórych miejscach ?tłustych? kałuż i zacieków. Sprzątanie w pokojach codziennie, dość symbolicznie. Brudne, zostawiane na podłodze ręczniki zawsze były wymieniane, ale po dwóch tygodniach pobytu umywalka, lustro w łazience i meble w pokoju wyraźnie wskazywały na brak jakiejkolwiek jakiejkolwiek ingerencji pań sprzątających. W całym tym bałaganie na pochwałę zasługuje personel hotelu i animatorzy. Animacje jednak (poza tymi przygotowanymi przez animatorów) najniższych lotów. Generalnie, niestety najgorsza oferta all inclusive w historii naszych rodzinnych wyjazdów (7 lat), zdecydowanie niewarta swojej ceny.

• Zalety plaża przy hotelu, piaszczysta jak najbardziej dla dzieci 4 baseny (w tym jeden z 4 zjeżdżalniami i jeden brodzik dla małych dzieci) urozmaicone posiłki - duży wybór
    • Wady przy zwracaniu uwagi na szczegóły widać potrzebę remontu na każdym kroku (zepsuty odpływ pod prysznicem, połamana suszarka na balkonie, odpadnięte płytki, pordzewiałe rury w łazience) zastrzeżenia do czystości obecny w niektórych pokojach/budynkach/windach(!) zapach wilgoci niedomyte szklanki i sztućce w restauracji, muchy jaskółcze gniazda na balkonie będące źródłem nieczystości na prawie całym balkonie

Hotel zlokalizowany na dość dużym obszarze (kilkanaście budynków) z tego względu duże odległości pomiędzy recepcją, restauracją i plażą, dla jednych może to być zaleta dla innych wada - osobiście preferuję mniejsze kameralne obiekty. Z racji wielkości i licznych atrakcji hotel dla przeciętnego turysty jest samowystarczalny. Dla bardziej wymagających i ciekawych wyspy w recepcji można znaleźć stoisko firmy zewnętrznej wynajmującej samochody. Dla rodzin z dziećmi polecam, Ogólnie hotel dobry, zawsze do czegoś można się przyczepić (patrz wady i zalety), ale na wakacje nie jedziemy, w końcu po to by siedzieć w 4 ścianach i szukać dziury w całym.

• Zalety Piękna, piaszczysta plaża tuz przy hotelu, zjeżdżalnie dla dzieci, dobre jedzenie, lokalizacja naszego budynku nr 10 z dala od zgiełku blisko morza
    • Wady Pokoje stare i mocno podniszczone, smród w łazience, stare łóżeczko polowe jako dostawka dla dziecka, twarde niewygodne łózka, chlorowana woda do picia - paskudna kawa i herbata, sprzątanie i wymiana ręczników do reklamacji

Niewątpliwą zaleta hotelu jest dłuuuuga, piaszczysta plaża i jeśli tutaj ktoś narzeka to polecam porównać ja z kamienistym pełnym morskiej trawy wybrzeżem po przeciwnej stronie wyspy aby ją docenić. Rekomendowany spacer w prawo od hotelu - kosmiczne wydmy a za nimi dzikie pustkowie - można spacerować iść w nieskończoność. Drugim plusem jest jedzenie, zwłaszcza sympatyczna włoska restauracja. Smaczne, urozmaicone i zawsze pod dostatkiem. Niestety na obrzydliwą wodę do picia jedynym wyjściem był zakup zgrzewki mineralnej w pobliskim markecie i noszenie jej przy sobie (jeśli ktoś nie nastawia się wyłącznie na alkohol). Dla rodzin z dziećmi duży plus aquapark o długich (mam porównanie do innych hoteli) godzinach otwarcia. Grupa animatorów bardzo w porządku, potrafią stworzyć wakacyjna atmosferę i bardzo się starają. Same SHOW TIME dla dorosłych nudne i bez wyrazu, chyba ze był to występ naszych animatorów ale ten wyłapałam tylko raz w czasie tygodnia. A jeśli chodzi o pokoje.... Przypuszczam, że to gdzie się trafi to loteria, dlatego opinie są tak rozbieżne. My też w końcu po drobnych interwencjach polubiliśmy nasz pokój: po wizycie hydraulika zniknął smród z kratki ściekowej i jej zgniła zawartość widoczna przez wielkie dziury, a już po 2 dniach obsługa wyniosła zardzewiałe, skrzypiące i zapadnięte łóżeczko polowe i wstawiła normalne łózko dla mojej córki. Jakość sprzątania - pokój pokryty kurzem, podłoga tylko zamiatana, łazienka maźnięta mopem, lustro zachlapane przez cały tydzień, w oknie balkonowym nieusuwalna biała maź miedzy szybami zasłaniająca widok, ręczniki wymieniane zależnie od przypadku. Powtarzając wiec niektóre wcześniejsze opinie 'za te pieniądze' można by się spodziewać trochę przyzwoitszych warunków. W sumie jednak wspomnienia będą pozytywne - byliśmy na Korfu już drugi raz i drugi raz morze i plaża były na medal.

• Zalety Przy plaży 100 m po lewej stronie jest małe miasteczko że sklepikami i tawerna. Ogólnie ok.
    • Wady Hotel nadszarpnięty zębem czasu. Kompleks jest duży więc ludzi jest dużo żeby nie powiedzieć bardzo dużo.

Proszę nie wypożyczyć samochodu od firmy enterprise polecane przez rezydenta firmy Grecos. Ich ubezpeczenie nie obejmuje szyb lusterek i kół oraz pobierają kaucję 100?. Rano po pozostawieniu samochodu okazuje się że nie ma lusterka i kaucji już nie oddają. Moim zdaniem robią to sami. TOTAL OSZUSTWO. Jak ktoś chce samochód to z hotelu albo obok w miejscowości są wypożyczalnie.

• Zalety Cudownie położony hotel bezpośrednio przy plaży,na prost wyjścia z hotelu wejście do morza kamieniste ,ale już ok.100m w prawo lub w lewo i wejście do morza piaszczyste.Plaża cała piaszczysta drobny wspaniały piaseczek.Koniec czerwca i o godzinie 10.00 można spokojnie zająć leżaki przy basenach,jedzenie wspaniałe duży wybór i pod dostatkiem o każdej porze.
    • Wady No może panie sprzątające mogą się bardziej postarać, może jakieś nowe mopy trzeba zakupić ,

Pobyt w hotelu druga połowa czerwca,może to jeszcze nie pełnia sezonu ale dużo gości z Polski i Anglii z innych krajów pojedyncze rodziny.Hotel położony na płaskim terenie więc jeśli chodzi o małe dzieci na wózkach nie ma problemu,było też kilka osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach lub o kulach. Trzy restauracje all inclusive (jedna włoska, druga międzynarodowa i trzecia dla singli i par-jedzenie takie samo ale nie ma dzieci).Jeszcze jeden bar frytkowo-kanapkowy jest w budynku przy recepcji.Hotel ma trzy duże baseny i przy każdym są bary z napojami i lodami w budynku recepcji są dwa bary z napojami jeden na parterze drugi na piętrze.Wyjście na miasto -wychodząc na plaże z hotelu należy udać się alejką w lewo i za 100m zaczyna się deptaczek z tawernami sklepikami, wypożyczalnie samochodów, wycieczki itp.Obsługa w hotelu super .Jedynie rozczarowała nas firma Grecos,wakacje wykupiłam na trzy tygodnie przed wyjazdem, sprawdzając w internecie jeszcze przez dwa tygodnie sprzedawali pokoje na ten sam pobyt.Po przylocie do Korfu dostaliśmy na lotnisku informację że na dwie noce musimy pojechać do innego hotelu, Hotel może i na niezłym poziomie dwa małe baseniki na zboczu góry plaża kamienisto- żwirowa.Pokój to mały salonik i sypialnia niestety łazienka mocno śmierdząca stęchlizną , była tak mała że nie było jak i gdzie położyć dwóch małych kosmetyczek.Ale nam przeszkadzało poruszanie się po stromych zboczach hotelu-transfer do wykupionego przez nas hotelu odbył się o godzinie 10.00. O10.50 dotarliśmy na miejsce i usłyszeliśmy że pokoje będą o 14,00 no możemy już korzystać ze wszystkiego ale walizki w recepcji.Reszta była już oki.

• Zalety Bardzo dobra infrastruktura: baseny restauracje bary inne atrakcje na miejscu jak kłady rowery. Duże pokoje i wygodne łóżka. Przyzwoity program animacyjny choć szału nie było. Plaża piaszczysta bezposrednio przy hotelu a morze ciepłe i czyste. Przepyszna kuchnia !!! Zwłaszcza sery i pasta z oliwek ale generalnie wszystko smaczne.
    • Wady Łazienka katastrofa! Nie stosują syfonou do umywalki więc niestety smierdzi. Imitacja prysznica to kawalek szyby która miałem wrażenie spadnie mi na głowę a sama sluchwka prysznicowa lała na wszystkie strony. Bateria przy umywalce nie posiadała perlatora więc wylatywalo lrzy tym mnóstwo dziadostwa z rur. do tego po odjreceniu wody szum na pół hotelu ze można obudzić zmarłego.

Generalnie hotel dobry poza łazienkami. Bardo dobra infrastruktura i posilki genialne. Dość czysto do okola. Ręczniki wymieniane na życzenie.

• Zalety Jedzenie, położenie, dobry dla rodzin z dziećmi, dobra klimatyzacja, osobna restauracja dla par i singli
    • Wady Duży obszar hotelu,

Pobyt w porządku. Pogoda w czerwcu na Korfu zmienna, ale idealna do zwiedzania. Polecam wynająć samochód, można zwiedzić całą wyspę w 2 dni. Warto również odwiedzić Albanię, ponieważ jest blisko, a widoki przepiękne.