Aquis Sandy Beach Resort
Grecja / Korfu

Aquis Sandy Beach Resort: teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.

• Zalety Super położenie, plaża przy hotelu, jedzenie smaczne i urozmaicone, supermarket na terenie hotelu, kompleks basenów, codzienne animacje i wieczorne show zawsze super. Wszytko bez zastrzeżeń łącznie z obsługą hotelową. Polecam
    • Wady BRAK

Polecam szczerze ten hotel, położenie idealne przy plaży, bardzo miła obsługa, smaczne i urozmaicone jedzenie. Na terenie posesji jest supermarket w którym można kupić wszystko co potrzebne podczas pobytu łącznie z pamiątkami. Codzienne animacje i wspaniałe wieczorne show, animatorzy zasługują na 5 z plusem. Polecam dla rodzin z dziećmi jak i dla singli. Było super, na pewno jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce.

• Zalety Bardzo dbają o czystość.
    • Wady Pokoje trochę mniej piękne niż cała reszta :( starsze meble i telewizorek poza tym Ok :)

Jedzenie pyszne ,hotel posiada 2 kuchnie : pierwsza ogólna (duża ilość posiłków) druga Włoska położona na przeciwko kuchni ogólnej . We Włoskiej niesamowicie obłędna pizza i lasagne :) Plaża z łagodnym zejściem do morza. Baseny świetne . Bardzo dbają o czystość w całym hotelu jak i na zewnątrz .

• Zalety Bliskość plaży przy hotelu rekompensowała braki leżaków przy basenach. obsługa nie oczekiwała tip\'ów. Pokoje schludne czyste. ręczniki wymieniane w miarę potrzeb. Wszędzie blisko i na miejscu. Łosoś rewelacyjny - najlepszy w sosie. Klima działa. Barmani baru plażowego rewelacyjnie otwarci.
    • Wady notoryczne rezerwowanie leżaków obok hotelu przy basenach. Posiłki po 5 dniach monotonne ale nadal bardzo dobre. Łosoś rewelacyjny.

Zabrać kremy do opalania bo w markecie dość drogie są. Jak ktos chce odpocząć zrobi to na pewno.

• Zalety Położenie,kompletny brak problemów z leżakami
    • Wady Cała reszta

Hotel posiada świetne warunki lokalizacyjne, ale odniosłem wrażenie, że gości ma się serdecznie w ..... Jedzenie, to co podają do zjedzenia jest w miarę ok. ale nie wiem gdzie stołowała się pani z wcześniejszej opinii 95% CODZIENNIE TO SAMO! Bary(alkohole) bardzo kiepskie.Pokoje jadą stęchlizną ,sprzątanie nawet jak na Grecję tragedia, cała obsługa pracuje po grecku. Ale tyle krytyki, oceniłem ten hotel nisko jako klient z żoną i 17 letnią córką, wybrałem go świadomie bo jechaliśmy ze znajomymi, którzy mają młodsze dzieci.Reasumując, kto wcześniej bywał w Grecji w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych pęknie ze śmiechu lub złości(do wyboru), a reszta może powie jak sąsiedzi z basenu (duże bardzo hałaśliwe towarzystwo ) "Wakacje życia". Myślę , ze jadąc z małymi dziećmi szczególnie z dobrymi znajomymi przy odrobinie szczęścia można wrócić zadowolonym . Na koniec powiem, że nie jestem osobą szczególnie wymagającą w Grecji byłem w hotelach 2-5 gwiazdkowych i sądzę ,że z nadmiaru chętnych na wakacje w tym kraju ciężko będzie trafić na przyzwoity hotel za przyzwoite pieniądze. Pobyt 24.06 - 01.07.2017.

• Zalety Położenie przy plaży i małej wiosce. Animacje.Baseny zjezdzalnie
    • Wady Brud, posiłki, jakość sprzątania pokoi.

Jadąc do tego hotelu koniecznie chciałem uniknąć porównań do naszych zeszłorocznych cudownych wakacji na Kos. Niestety juz na wejściu to sie nie udało. Przywitał nas przy wejściu napis Sandy Beach Resort ***** ( 5 gwiazdek). Godzina 0600 zajeżdża autokar a w recepcji 1 osoba( uwijał sie Grek jak u ukropie) po godzinie styrani nocna podróżą jesteśmy w pokoju. Prosiłem pół roku temu o pierwsze piętro- dostałem parter. Po krótkim śnie poszedłem do recepcji i dostaliśmy nowy pokój na pietrze następnego dnia. Piasek na podłodze. Niedoróbki ...duzo tego. I tak było juz do końca. Podłoga przetarta mopem po wyschnięciu znowu skrzypiała piachem z plazy,, mimo ze my na plaże nie chodziliśmy. Restauracje sa tam tylko z nazwy. W gruncie rzeczy to stołówki z paszą marnej jakości. We wloskiej pizza. W międzynarodowej prawie to samo co we włoskiej jednak bez pizzy. Zupy do niczego. Brak ergonomi w stołówkach i wrażenie ze nikt nad nimi nie panuje. Chyba zbyt mało personelu bo kelnerzy byli non stop zajęci a i tak nie było komu brudny talerz ze stołu ze taka strategia zeby miej jeść. Byliśmy 14 dni w grecji a stółwka międzynarodowa nie zaoferowała nic z greckiej kuchni. Grecki wieczór raz w tygodniu dodatkowo płatny. Byliśmy i było sympatycznie i smacznie. Baseny dość fajne. Nieco głębokie jak na małe dzieci ale ogólnie plus. Zjeżdżalnie dla dzieci tez fajne. Animatorzy i klub Delfinki to duży plus. Bary poniżej standardu. Nalewajnie bardziej niz bar, a lobby bar to juz totalny skandal. Jedyne miejsce gdzie zna napić sie ze szkła, w tym hoteli ogranicza sie do nakłania piwa lub coli do plastikowego kubka. Jest mniej niz przy basenach, w których nalewając w jednorazowe miękkie kubki. Ogólnie : ciężko jest ocenić swoje wakacje zeby nie psuć sobie wspomnień, było słońce, basen , placki z serem i cos innego do jedzenia. Ten hotel jednak jest nastawiony na wyciśnięcie od ludzi pieniędzy. Jest tania niedoróbka. Podejrzewam ze oszczędzają na personelu. Grecji w nim niewiele. Nie polecam.

• Zalety cudowna plaża piaszczysta - długa ,super baseny ,jedzenie pyszne, widoki wspaniałe zostają na długo w pamięci . Na pewno tam wrócę - po prostu pięknie.
    • Wady Brak wieczorków tanecznych dla dorosłych od 22- 00

Jestem prawie w 100% zadowolona urzekły mnie widoki krajobrazowe z hotelu i na samej wyspie Korfu. Położenie idealne. Jedzenie wspaniałe czy w restauracji Włoskiej czy w ogólnej ciasta -rewelacja wszystkie pyszne ,owoców mnóstwo , ryb dużo. Super po prostu super . Jakby tam zrobić wieczorki taneczne chociaż 3 razy w tygodniu od 22:00 to było by już wszystko . Animacje są co wieczór . Specyficzny zapach z klimatyzacji i kawa niezbyt dobra . Ogólnie jestem bardzo zadowolona z moich wakacji. Trafiony wybór wakacji. NA PEWNO TAM WRÓCĘ .

• Zalety +
    • Wady -

Hotel godny polecenie za tą cenę.

• Zalety pyszne jedzenie, świetna pizza prosto z pieca, baseny, obsługa zawsze miła i uśmiechnięta,świetni animatorzy
    • Wady pokoje wymagają odświeżenia

Pobyt od 28 czerwiec do 6 lipiec. Świetny hotel dla rodzin z dziećmi. Pokoje może rzeczywiście wymagają odświeżenia ale koniec końców na wakacje nie jedzie się po to żeby siedzieć w pokoju (mieszkaliśmy w nieodnowionej części bez widoku na morze). Budynek tuż obok restauracji i w pobliżu rzeczywiście unoszą się zapachy z kuchni ale w pokojach tego absolutnie nie czuć...a hałasy z restauracji jak niektórzy pisali......my byliśmy z małym dzieckiem i nic nam nie przeszkadzało. Mega zaleta jest pyszne i bardzooooo urozmaicone jedzenie !!!!! Baliśmy się tego trochę bo w Grecji podobno z tym jedzeniem różnie bywa ale byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni!!! Nie wyobrażam sobie że ktoś nie znalazł czegoś dla siebie..... dla dzieci lody (kakaowe pyszne !!!), owoce, desery, dla tych co lubią potrawy z owocami morza, restauracja włoska z pyszna pizzą prosto z pizza ( zawsze dwie do wyboru ) i makaronami. Dodam ze przez cały tydzień potrawy nie powtarzały się i do tego wszystkiego greckie sery, sałatki, surówki i pyszne warzywa. Nie zdarzyło się żeby czegoś zabrakło, kelnerzy uwijali się i sprzątali na bieżąco stoliki. Restauracje bardzo duże i nie było sytuacji żeby ktoś nie znalazł miejsca a w hotelu było pełne obłożenie. Obsługa uśmiechnięta i bardzo miła, a o Grekach różnie mówią :) Zdecydowana zaleta są też świetni animatorzy!! Miniklub w który dwa razy dziennie z dziećmi bawią się sympatyczne animatorki z Grecosa. Oczywiście jak ktoś chce to zawsze znajdzie coś żeby się przyczepić.....słyszeliśmy od innych Polaków, a to że koty sobie gdzieś chodzą..(ja bardzo nie lubię kotów a nie miałam z tym żadnego problemu), że wróble na tarasie restauracji latają....., że Pani sprzątająca nie przyszła akurat wtedy jak oni byli na basenie.... dodam że nie zdarzyło się żeby Panie nie przyszły posprzątać czasami po prostu zjawiały się po lunchu a nie przed..... Okolica spokojna aczkolwiek 3 min na prawo od hotelu tawerny, restauracje i sklepy z pamiątkami.

• Zalety Dobre i spokojne położenie. Ładna plaża jak na warunki greckie. Dobre i dość urozmaicone jedzenie.
    • Wady Pokoje do remontu, szczególnie łazienka. Brak atrakcji typu boisko do piłki . Kort i boisko do kosza daleko.

Hotel trochę przykurzony, wymaga remontu. Warunki adekwatne do ceny. Po kilku dniach jednak pewne niedogodności przestają przeszkadzać. Ładna plaża i bardzo czyste morze. Trochę kamieni na plaży i w wodzie - można sobie skaleczyć nogi. Trochę irytuje płatność za leżaki i parasol na plaży - 7 euro za dzień. Szkoda, że hotel nie wynegocjował taniej lub za darmo dla swoich klientów, tym bardziej, że leżaki plażowe bardzo niewygodne. Bardzo dużo Polaków i Rosjan, co nie zawsze było atutem. Klub delfinki pomimo starań animatorki z grecosa ( była tylko jedna dziewczyna) właściwie nie funkcjonuje z racji fatalnego stanu pomieszczeń. Na koniec uwaga do biura podróży Grecos - że nie jest w porządku sprzedawać wycieczkę z wylotem o godz. 5.00 rano, a potem tuż przed wylotem zmiana na godz. 23.45 przez co faktycznie zabiera się własnym klientom cały jeden dzień urlopu.

• Zalety Piaszczysta plaża, bardzo łagodne zejście do morza, dobre jedzenie i przemiła obsługa.

Wyjazd czerwiec 24 do 06 lipca 2017. Jestesmy zaskoczeni pozytywnie po przeczytaniu kilku opinii. Najlepiej dopłacić za widok na morze i nie ma problemu z pokojem. Wszystko dziala i jest ładnie. Hotel ma najlepszą plażę na nakiej byliśmy do tej pory , piaszczysta i łagodne zejście dla dzieci. Na plaży prywatna firma oferuje super wycieczki motorówką oraz sporty wodne. Zakwaterowanie od 14 , takze uwaga na ranny przylot. Kazdy dostaje opaskę all inclusive przy rannym przylocie, przechowanie bagazu w recepcji i korzysta z basenów i restauracji. Pokoje raczej gotowe przed czasem. Jest oddzielna restauracja dla par i singli.Polecam ten hotel .