Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Aquis Sandy Beach Resort
Grecja / Korfu

Aquis Sandy Beach Resort

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.

• Zalety Hotel bezposrednio przy piaszczystej plazy, dobre jedzenie i swietne animacje dla dzieci.
    • Wady Brudne i smierdzace pokoje. Podczas ulewy kapie czlowiekowi z sufitu na glowe. Pelno os, ktorych jest mnostwo. Baseny brudne, proba wejscia do nich powoduje zagrozenie dla zdrowia dziecka.

Transfer z lotniska trwa okolo 45 minut. Hotel bezposrednio przy piaszczystej plazy, jednakze, aby wejsc do morza bez kamieni pod nogami trzeba przejsc ok. 100 m w prawo. Tam plaza jest bez kamieni. Za 2 lezaki i Parasol trzeba zaplacic 6 euro na dzien, co moim zdaniem jest okey. Na terenie osrodka strasznie smierdzi fekaliami i wszedzie, ale to doslownie wszedzie sa osy, ktore przeszkadzaja w spokujnym odpoczynku. W restauracji glownej jest piekny Taras z widokiem na morze, ale niestety ten, kto tam usiadl za Moment uciekal wlasnie ze wzgledu na osy. Pokoje katastrofa: wszystko albo zepsute, albo zagrzybiale, albo w stanie rozkladu. Materace tak wylezane, ze po dwoch tygodniach mielismy takie bole plecow, ze cieszylismy sie z powrotu do domu. Warto dodac, ze w trakcie naszego pobytu 2 dni padal deszcz i zaczelo nam kapac z sufitu na glowe. Czyszczenie pokoi to tez masakra, oprocz zascielenia lozka, nie bylo zrobione nic. Baseny w stanie katastrofalnym, polamane pobocza zagrazaja zyciu i zdrowiu dzieci i doroslych. Slizgawki tez w stanie rozkladu, wiecej niz 1 sezon nie dadza rady. Jedzenie bardzo dobre, duzy wybor, jednak co do higieny mozna marudzic. Galkownica do lodow az sie kleila, poniewaz nikt nie wymienial wody! Animacje bardzo dobre, wieczorem mini dyskoteka i Show. Klub dla dzieci rewelacja. Dzieci nie moga narzekac na nude. Naszym zdaniem Hotel ten jest naznaczony wiekiem czasu i od dawna nie bylo w nim nic robione. My od 12 lat latamy co roku na wczasy i duzo juz widzielismy, ale naszym zdaniem ten Hotel na 4 gwiazdki nie zasluguje i do tego, co oferuje jest przereklamowany i duzo za drogi!! My nie nalezymy do osob, ktore ciagle narzekaja, ale po tym co zobaczylismy bylismy naprawde zszokowani. Tylko dlatego, ze poznalismy super ludzi czas plynal nam szybko i staralismy sie jak najmniej czasu spedzac w pokoju.

• Zalety Duży hotel co przyczynia się do dużej ilości atrakcji na jego terenie. Blisko piaszczystej plaży. Animacje dla dzieci i dorosłych- bardzo dobrze rozwinięte animacje sportowe przy basenie.
    • Wady Monotonne posiłki. Wszechobecny zapach chloru. Niezbyt przyjemne zapachy przy restauracji głównej.

W tym hotelu byliśmy od 26-06.08.2016. Pobyt zaliczam do udanych. Hotel położony nad morzem. Plaża piaszczysta i długa- można sobie godzinami spacerować. Niedaleko hotelu od strony plaży małe miasteczko- możliwość zrobienia zakupów oraz duża ilość restauracji i kawiarni. Tuż przy plaży przystanek autobusowy, skąd można dojechać np. do miasta Korfu. Na terenie kilka basenów, mały dla dzieci, basen najbliżej recepcji jest basenem gdzie odbywają się wszystkie animacje sportowe i zawsze jest puszczana muzyka, jest basen rekreacyjny ( odpadające kafelki) i basen rodzinny z różną głębokością i mostkiem. Żeby znaleźć miejsce przy basenie trzeba było wstać zazwyczaj o 7-8 rano. Teren hotelu zadbany, dużo zieleni, kwiatów a w nich motyle. Tuż przy plaży bar a za barem restauracja a la carte -płatna. Toalety przy basenach. Na terenie kompleksu wypożyczalnia rowerów i samochodzików. Restauracja główna, restauracja dla singli i jeszcze restauracja włoska. My zazwyczaj chodziliśmy do głównej a jak dzieciaki mało zjadły to do włoskiej na pizzę. Pizza wyśmienita. Jedzenie monotonne, chociaż zawsze można było coś znaleźć dla siebie: ryby, owoce morza, różnego rodzaju mięso, warzywa, owoce, ciasta, lody. Lody dostępne przy każdym barze. Mankamentem tego hotelu jest na pewno chlor. Woda w kranie chlorowana, wszystkie napoje śmierdzą chlorem. My kupowaliśmy w sklepiku wodę butelkową. Do posiłków piliśmy wino, dzieciaki colę. Budynki widać że odnowione, choć nie dokładnie, widać niedociągnięcia- ale jak na standard grecki to nie jest źle. Pokój duży. Łóżka też duże. My mieliśmy pokój 2+2, ale jak zobaczyliśmy jak duże są łóżka to poprosiliśmy aby nie rozkładali nam łóżka polowego jako drugiej dostawki bo nasze dzieciaki swobodnie mieściły się na jednym łóżku. W łazience duże lustro, sedesik z małą deską i prysznic ze szklaną szybą odgradzającą go od reszty łazienki. Trzeba zaznaczyć że ludzie którzy mieszkali nad restauracją narzekali na zapachy i hałas.

• Zalety Bliskość plaży. Rozległy obszar hotelu. Mimo wielu ludzi nie było problemów z leżakami przy basenach i na plaży.
    • Wady Momentami nieciekawe zapachy (jak to w Grecji).

Generalnie większość rzeczy ok. Hotel to w zasadzie mała wioska samowystarczalna (lekarz, sklepy, bary, baseny, stołówki, obiekty sportowe). Biorąc pod uwagę, ze greckie standardy nie są najwyższe, to hotel ok. Bywałem w lepszych 4 gwiazdkowych, ale i w gorszych. Super hotel dla dzieci, atrakcji dla dzieci naprawdę sporo, większość darmowych. Nic nie będę nikomu rodził, każdy ma swoje odczucia, potrzeby itp., co było widać i słychać w opinii gości hotelowych od skrajnie negatywnych po bardzo pozytywne. Jedno pozwolę sobie tylko poradzić; jak zwykle w Grecji grzechem jest przesiedzieć cały pobyt w hotelu. Jedźcie zobaczyć wyspę, czy to poprzez wycieczki np. z Grecosa czy z miejscowych biur podróży, czy na własną rękę samochodem z przewodnikiem w ręku. Wyspa choć mała ma wiele obliczy, od szerokich piaszczystych plaż, po piękne wysokie klify na północy, od malutkich cichych wiosek zapomnianych przez świat po gwarną stolicę wyspy. Do tego zamki, twierdze, klasztory, no i oczywiście tawerny na uboczu najlepiej w niedużej mieścinie, te klimaty lubię najbardziej ;-) Zatem i coś dla dzieci (hotel i jego atrakcje) i dla dorosłych, hotel tak, ale zwiedzanie wyspy obowiązkowe. Jeśli pomogłem podjąć decyzję to fajnie. Udanego wypoczynku.

• Zalety baseny, bliskość plaży, animatorzy, jedzenie,
    • Wady pokoje i łazienki w fatalnym stanie (grzyb i bród, wszystko w pokoju bardzo wysłużone), serwis sprzątający, nieprzyjemny zapach na terenie prawie całego obiektu, komary!!!, bardzo chlorowana woda do picia, kamieniste zejście do plaży przy hotelu (piaszczyste jakieś 100 m dalej, ale już bez leżaków)

Polecam wycieczkę na Paxos i Antypaxos (całodniowy rejs statkiem, pływanie w lagunie, podpływanie do jaskiń, zwiedzanie wyspy, woda morska w cudownych kolorach, cudowne widoki) oraz zwiedzanie stolicy Korfu na własną rękę (w recepcji można zakupić bilet na autokar do stolicy Korfu, który podjedzie po was pod hotel rano i z powrotem odwiezie popołudniu). Koniecznie zaopatrzcie się w spray na komary i leki na chorobę lokomocyjną dla dzieci nawet jeśli do tej pory nie miały podobnych problemów (wąskie i kręte drogi robią swoje). Hotel dla rodzin z dziećmi nie dla singli i osób szukających nocnego życia.

• Zalety blisko morza
    • Wady polowanie na leżaki przy basenie

Właśnie wróciliśmy z wakacji spędzonych w tym hotelu. Punkty niestety muszę zabrać za: - zbyt mało leżaków przy basenie (jak się idzie na basen o normalnej porze- po śniadaniu), żeby zając leżak, trzeba by chyba wstawać o 5 rano, co jak dla mnie na urlopie jest nie do przyjęcia. Jak się ma tylu gości (jest to jeden z większych molochów na wyspie), to trzeba im zapewnić leżaki - plaża, owszem jest piaszczysta, ale zejście do wody (około 15m) kamieniste. My odchodziliśmy od hotelu około 300m, tam już zejście do wody było piaszczyste i woda dość płytka, ale tamta plaża nie była zbyt czysta i do tego po napoje trzeba było biegać te 300m do baru - kilka razy rozmagnesowały mi się karty do drzwi (raz nawet wchodziłam przez balkon- na szczęście na parterze), żeby je namagnesować trzeba było iść do recepcji (ode mnie z pokoju to około 500m) - płatne wi-fi (10,15 lub 20 euro na odpowiednio: 3,7,12 dni), przyznam, że w 4-gwiazgkowym hotelu wi-fi to powinien być standard a nie luksus, za który się dopłaca Jedzenie było w miarę smaczne, oczywiście po kilku dniach wydaje się monotonne. Pizza w restauracji bardzo smaczna, przy czym jak poszło się na posiłek później to trzeba było wystać się za nią w kolejce- ale nie zabrakło. Na pewno obsługa w barach oraz animatorzy zasługują na pochwałę- byli mili i pomocni. Ogólnie wakacje były udane (ale przede wszystkim ze względu na pogodę, która akurat od organizatorów nie zależy;), natomiast biorąc pod uwagę, że zapłaciłam blisko 10tys., za 7 dni za 3 osoby (w tym 1 dziecko), uważam, że cena była nieadekwatna do tego co zaoferował hotel. Znajomym nie poleciłabym go, niestety. Sama w przyszłości, wybrałabym coś bardziej kameralnego.

• Zalety Położenie i plaża.
    • Wady Cuchnie wszędzie na terenie hotelu. Pokoje brudne i też często cuchnące (nawet nieparterowe). Jedzenie niezbyt dobre. Obiad trwa tak krótko, a obsługa tak restrykcyjnie przestrzega czasu zamknięcia, że trzeba się z nią ścigać, żeby jeszcze coś złapać zanim zabiorą... i to na wakacjach, na których człowiek ma sobie spokojnie wypoczywać. Trzy restauracje to opinia głęboko na wyrost, bo jedna nie jest dla dzieci, a w dwóch pozostałych jedzenie się powtarza, no i są otwarte w tych samych godzinach. W restauracji włoskiej (znacznie brudniejszej) dobra jest tylko pizza, do której jest cały czas kolejka chętnych. Kiedy chciałem przenieść tę pizzę do żony i dzieci, które siedziały w sąsiedniej restauracji (10 metrów dalej), kelner mi zabronił. Może niektórzy się żachną, ale ja zupełnie nie rozumiem, po co są takie zasady i dlaczego są przestrzegane tak ostro (powiedziałem, że niosę dla dzieci) na wakacjach, gdzie człowiek powinien się relaksować. Napoje, zwane sokami, oczywiście niedobre. Napój zwany piwem otumania i usypia (może po to, by wygenerować oszczędności na śpiących gościach), ale oczywiście ze smakiem normalnego piwa nie ma nic wspólnego. Tak więc all inclusive to w dużej mierze fikcja... choć oczywiście grube pieniądze, które zapłaciliśmy fikcyjne nie były. Wi-fi jest płatne, a to, co płatne nie jest (czyli w recepcji) nie działa. Tzw. siłownia zagraża (dosłownie) zdrowiu ćwiczących. Działało jedno urządzenie siłowe, inne albo nie działały, albo bałem się ich użyć (np. gryf był bez \"nakrętek\", tak że można było stracić palec u nogi, gdy spadały z niego odważniki). Na uwagę o tym, że siłownia jest w fatalnym stanie, rezydent Grecos wzruszył ramionami i powiedział, że on na siłownię nie chodzi... Oczywiście na każdym kroku chcą człowieka orżnąć na dodatkową kasę - jest np. oferta zdjęć rodzinnych wykonywanych przez uroczych i przesympatycznych młodych ludzi... oczywiście do czasu zapłaty, kiedy okazuje się, że zdjęcia te będą kosztować ponad 300 euro. Na szczęście nie trzeba brać wszystkich i w ten sposób cenę można znacząco obniżyć, ale człowiek traci na wybieranie mnóstwo (wakacyjnego przecież) czasu.

Hotel ten można ocenić jako co najwyżej 2-gwiazdkowy. Oferowanie go i zachwalanie (w moim przypadku przez Grecos) jako hotel 4-gwiazdkowy, oczywiście po horrendalnie wysokiej cenie, po której człowiek naprawdę oczekuje jako-takich standardów, jest oszustwem. Po tym, co widziałem i czego doświadczyłem, jestem zresztą pewien, że dobre opinie o tym hotelu na sieci pochodzą od samych pracowników biur podróży. Zdjęcia hotelu, jakie są pokazywane, to zdjęcia nowego hotelu, zapewne od razu po zbudowaniu lub wyremontowaniu. Obecnie ten kompleks to raczej ruina.

• Zalety Jedynie Morze Jońskie jest zaletą oraz przyległa do niego publiczna, piaszczysta plaża, która niestety oddalona jest od hotelu o jakieś 300 m a hotel reklamuje się z plażą piaszczystą (w rzeczywistości kamienista).
    • Wady Monotonne jedzenie przy niewielkim wyborze. Brak piaszczystej plaży bezpośrednio przy hotelu (chociaż organizator podaje, że plaża przy hotelu jest piaszczysta). Płatne leżaki przy plaży. Zaniedbane, niesprzątane pokoje wymagające gruntownego remontu (szczególnie łazienki). Obsługa obojętna na gości hotelowych. Brak zainteresowania ze strony polskich przedstawicieli na terenie hotelu, przede wszystkim ze strony polskich animatorów (Grecos). Słabe wyposażenie bazy hotelowej, stare, mało atrakcyjne zjeżdżalnie, kiepskiej jakości leżaki przy basenach, brak przekąsek między posiłkami, mini club praktycznie nie istnieje. Brak elementów greckości (za wyjątkiem sałatki greckiej). Animatorzy z różnych rejonów Europy tylko nie z Grecji więc jeśli ktoś nastawia się, że poczuje trochę Grecji w jedzeniu, animacjach i innych atrakcjach hotelowych to bardzo rozczaruje się, no chyba że Grecja według włodarzy hotelowych to nic innego jak zlepek osób o różnej narodowości, którzy do hotelu przyjechali po prostu tylko do pracy, a w takie właśnie można odnieść wrażenie będąc gościem hotelowym. Ogólnie hotel zasługuje maksymalnie na 2,5 gwiazdki w standardzie europejskim, a cena za jaką jest oferowany w okresie wakacyjnym jest po prostu wielkim nieporozumieniem w stosunku do tego co hotel może zaoferować i co w rzeczywistości daje gościom hotelowym. Ogólnie odradzam, chyba że tego rodzaju mankamenty i wiele innych o nieco mniejszym znaczeniu (np. niezrozumiałe dla mnie obowiązujące w barach basenowych ograniczenie przy składaniu zamówień na napoje - jedna osoba jednorazowo mogła maksymalnie zamówić dwa napoje) komuś nie przeszkadzają i nie mają znaczenia przy wyborze upragnionych i wyczekiwanych Wielkich Greckich Wakacji!

Hotel nie jest godny polecenia za tę kwotę. Oferowanie go w w standardzie 4. gwiazdkowym jest jednym wielkim nieporozumieniem.

• Zalety Dobre posiłki, przy plaży, słodka woda w basenach,
    • Wady Pitna woda miała specyficzny mocno chlorowany smak

Hotel dobry dla rodzin z dziećmi, wycieczki TANDETNE lepiej wybrać się gdzieś z lokalnym biurem podróży, do miasteczka Ag.Georgios 5 minut piechotą, smaczne drinki i napoje dla dzieci ,przyjemni animatorzy .Do wyboru 3 restauracje:2 międzynarodowe i 1 włoska. Dużo atrakcji dla dzieci mn. kłady, rowery, [dodatkowo płatne ],codziennie o 20.30 mini disco trwające 30 minut potem animacje dla dorosłych .

• Zalety Płaza przy hotelu, smaczne posilki
    • Wady Małe i brzydkie pokoje, bezpłatne wifi nie działa, serwis sprzątania pokoi

Hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki. Zdjęcia pokoi pokazane w ofercie nie wiem czy istnieją. Byliśmy na 2 tygodnie i zmienialiśmy pokój bo w pierwszej wersji dostaliśmy dwa pokoje tyle ze w jednym tych dla dziecię nie było klimatyzacji-:( wiec nie dało się tam wytrzymać. Następnie dostaliśmy jednopokojowy gdzie chcieli nam wstawić 2 dostawki ale wtedy musielibyśmy mieć skrzydła zeby przejść przez pokój. Gdy poszłam to rezydenta żeby wyegzekwować normalny pokój z przyzwoitymi standardami i pokazałam mu zdjęcia pokoi z oferty wakacyjnej zrobił dziwny uśmiech i duże oczy i zapytał czy to na pewno ten hotel. Serwis sprzątania chyba jeszcze gorszy. Bezpłatne wifi oferowane przy recepcji może działa wtedy kiedy wszyscy śpią. Atrakcje dla dzieci typu rowerki quady itp w takim stanie Ze strach dziecka posadzić. Z 4 basen tak naprawdę tylko jeden ładny i zadbany reszta powinna zostać odnowiona. Generalnie hotel duży, bardzo dużo Polaków i Anglików. Dużo zaleta było smaczne jedzenie i piękna piaszczysta płaza. Cena za ten hotel jest nieadekwatna do pokoi. Człowiek widząc zdjęcia i liczbę gwiazdek nastawia się na coś więcej a niestety można się bardzo rozczarowac

• Zalety przy plaży
    • Wady smród na terenie całego ośrodka, na niektórcyh korytarzach i w pokojach, napoje niedające się pić z powodu użycia chlorowanej wody

Hotel położony blisko piaszczystej plaży, ale przy wejściu do wody na wprost hotelu są kamienie. Sto metrów w prawo jest zejście bez kamieni. Posiłki smaczne, ale przeciętne. Jedzenia bardzo dużo. Żeby spróbować prawdziwej greckiej kuchni polecam wyprawę do miasteczka. Okropnie śmierdzi na terenie całego ośrodka (w jednych miejscach bardziej, w innych mniej). Jest to jakby przemieszanie smrodu z kanalizacji ze śmieciami. Pierwszy pokój, który dostaliśmy był nie do zaakceptowania ? smród z kanalizacji uderzał zaraz po otwarciu drzwi (podobno tak jest w większości pokojów na parterze). Po interwencji udało nam się zamienić pokój, jednak ?zapach? na terenie ośrodka towarzyszył nam do końca pobytu :( Chlor w wodzie czuć we wszystkich napojach (kawa, herbata, zimne napoje, drinki serwowane w barach). Wszystkie napoje są przygotowywane na tej samej wodzie, bardzo chlorowanej. Hotel nie zapewnia dostępu do napojów butelkowanych. Oferta all inclusive w tym zakresie staje się więc fikcją ? na wszystkie posiłki chodziliśmy z własnymi napojami lub kupowaliśmy świeżo wyciskane soki. Większość miejsc wymaga odnowienia. Deski na scenie ?amfiteatru? odpadają (uwaga na dzieci!). Bezpośrednie otoczenie dwóch głównych basenów przeraża. Połamane kratki, niedziałające systemy odprowadzenia wody i co za tym idzie brud w odpływach, powodowały powstawanie w niektórych miejscach ?tłustych? kałuż i zacieków. Sprzątanie w pokojach codziennie, dość symbolicznie. Brudne, zostawiane na podłodze ręczniki zawsze były wymieniane, ale po dwóch tygodniach pobytu umywalka, lustro w łazience i meble w pokoju wyraźnie wskazywały na brak jakiejkolwiek jakiejkolwiek ingerencji pań sprzątających. W całym tym bałaganie na pochwałę zasługuje personel hotelu i animatorzy. Animacje jednak (poza tymi przygotowanymi przez animatorów) najniższych lotów. Generalnie, niestety najgorsza oferta all inclusive w historii naszych rodzinnych wyjazdów (7 lat), zdecydowanie niewarta swojej ceny.