Aquis Sandy Beach Resort
Grecja / Korfu

Aquis Sandy Beach Resort: teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety piaszczysta plaża, wypożyczalnia rowerów i quadów, smaczne posiłki, dużo animacji i rozrywek dla dzieci i dorosłych

Bardzo duży kompleks, a na jego terenie znajdziemy prawie wszystko. Na pewno każdy znajdziemy tutaj miejsce dla siebie, wybór jest naprawdę ogromny :). Idealne miejsce na wczasy z dziećmi, jak i samemu. Dużym plusem jest dostępność piaszczystej plaży, ponieważ większość plaż na wyspie jest kamienista, lub żwirkowa.

• Wady Winda nie zawsze działa i strach nią jeździć, ponieważ czasami zatrzymuje się i gaśnie w niej światło.

. Hotel Aqua Sandy Beach spełnił nasze oczekiwania. Dopłaciliśmy za pokój z widokiem na morze, chociaż z daleka, ale morze było widać. W pokoju dwuosobowym znajdowały się trzy łóżka, przy czym nie było możliwości ich zsunąć. Balkon spory z widokiem na ogród i część restauracyjną. Pokoje sprzątane są codziennie, a personel jest bez zarzutu. Należy pamiętać o wywieszeniu zawieszki / do not disturb / clean my room. W przeciwnym wypadku panie sprzątające wchodzą bez pukania do pokoju, co może być niespodzianką. Jedzenie urozmaicone, jest w czym wybierać chociaż wiadomo, że przy dłuższym pobycie może być lekko monotonne. Zgłaszając w recepcji, można zamówić do pokoju zestaw do kawy i herbaty . Obsługa bardzo życzliwa i pomocna. Ważne, że niezależnie od godziny / transferu przybycia czy odlotu /dostępne są napoje / kawa herbata soki/ i drobne przekąski w postaci ciasteczek. Jest to bardzo przydatne nawet jak trzeba chwilę poczekać w nocy czy nad ranem. Ogólnie rzecz ujmując hotel nie oszczędza na jedzeniu i piciu all inclusiv. Dostęp do posiłków, przekąsek, owoców, lodów, napojów jest nieograniczony. No internet. Przy recepcji w lobby można złapać wifi, ale nie zawsze. Jest jeden komputer stacjonarny, czynny w dzień, z którego można korzystać/ z internetem/ bez opłat. Hotel sąsiaduje z plażą, co jest dużym udogodnieniem.

• Zalety Blisko plaży, super obsluga

Super klimat hotelu, obsługa i położenie, Polecam masaz stóp na plaży wykonywany przez panią z Chin za jedyne 10 euro. Tanie wycieczki w miasteczku sąsiadującym z hotelem. Wakacje rewelacja.

• Zalety Miła obsługa, ogrom jedzenia, kelnerzy na salach w jadalni sprzątają na bierząco, stoliki są przygotowane od razu, pokoje sprzątane codziennie, ochrona przy wejściu z plaży
    • Wady brak internetu, któryjest w ofercie, problemy z windą

W tym hotelu byliśmy w maju tego (2017) roku. Jesteśmy zachwyceni z wakacji. Było mnóstwo atrakcji dla każdego, jedzenie było bardzo smaczne i urozmaicone, desery i owoce również. Ogsługa miła. Lokalizacja również jest bardzo dobra. Obok jest mnóstwo restauracji, barów i sklepów. Polecam wypożyczyc samochód na cały dzień na drogach jednak trzeba uważać ;)

• Zalety Super położenie, blisko plaży, zaraz obok resortu miasteczko pełne fajnych knajpek
    • Wady Jedzenie okropne, codziennie to samo, pokoje stare i brudne, słabo sprzątane.

Hotel na pewno nie zasługuje na 4 gwiazdki, co najwyżej 2.

• Zalety Bardzo fajna animacja , baseny ładne zadbane i jedzenie przepyszne
    • Wady Mrówki w łazience !

Bardzo fajnie spędziłam tam 7 dni , to najlepszy hotel w jakim byłam w Grecji na Korfu , obsługa uprzejma pomocna napawde polecam ten hotel !

• Zalety Bezpośrednio przy plaży , smaczne i urozmaicone posiłki .
    • Wady Zużyte meble , niezbyt czysto . Pokoje wraz łazienkami wymagają remontu

Wyjeżdżając na wakacje zależało nam na czystych , ładnych pokojach i bezpośrednim dojściu do morza . Zostaliśmy zakwaterowani w hotelu obok restauracji .Pokoje były mocno zużyte , meble obdrapane , na toaletce dziura a w prysznicu ułamany uchwyt trzymający prysznic. Wcześnie rano 4-5 na korytarzu hałas , a obok hotelu głośno warkoczący samochód dowoził zaopatrzenie do restauracji. Poza tym odór kanalizacji wszechobecny.Leżaki przy basenie dostępne ( bez polowania) , nie podobały mnie się kratki odprowadzające wodę przy basenie , mocno zużyte aż czarne!!! Jeśli chodzi o plażę , szeroka ,piękna , leżaki i parasole płatne . Posiłki według mnie urozmaicone , smaczne , obsługa w restauracji bez zastrzeżeń , mim zdaniem tylko restauracje i bary zasługują na 4 *

• Zalety Położony przy plaży, duże baseny i miły personel. Smaczne jedzenie.
    • Wady Brudne baseny, dziury w posadzce przy basenach, piasek w basenach które przez mój pobyt nie były czyszczone ani razu. Przy wejściu do hotelu leżał przebity materac i nikt go nie sprzątnął przez cały tydzień. Pokoje sprzątane słabiutko - jedynie ścielili łóżka i wymienili ręczniki zero mycia w łazience czy odkurzania podłogi, brak mydła czy szamponu jedynie mydło w płynie z dyspensera nie uzupełnione ani razu przez cały pobyt. Animacje na bardzo niskim poziomie.

Na wakacjach w Sandy Beach byłem z żoną i dwójką dzieci. Płaciłem pełną kwotę za każdego nawet syna który miał wtedy dwa lata i jeden miesiąc czyli 2500zł. Trochę to dziwne no ale cóż. Hotel już trochę wiekowy, dużo rzeczy po prostu się rozsypywało. Kamienne posadzki w całym kompleksie roznosiły hałasy chodzącego personelu nawet o 4 rano. Ośrodek bardzo rozległy. Do snack baru od basenu największa odległość to 800 metrów - dobre cardio :) Byłem z dziećmi, dla których był to pierwszy wyjazd więc cieszyłem się z ich reakcji na "luksus" all inclusive ale jeśli miałbym jechać sam to na pewno w inne miejsce. Porównując ceny i standard hoteli 5 gwiazdkowych w Turcji Sandy Beach wypada naprawdę słabo no i pogoda na Corfu nie pewna. Całość psuł rezydent z biura Grecos - Pan Marcin o ile dobrze pamiętam. Miałem z nim styczność dwa razy. Przy pierwszym spotkaniu poprosiłem o pomoc bo karta do pokoju nie działała. Niestety Pan odmówił ponieważ nie jest od tego, gdy powiedziałem że nie znam języka powiedział że na pewno jakoś mi się to uda - na szczęście personel znał angielski i bez problemu można się było z nimi dogadać. Drugi raz był przed wylotem, w recepcji Pani miała 3 kartki z godzinami wyjazdu, każda z tym samym terminem ale godziny już się różniły. Pani nie potrafiła powiedzieć która godzina była właściwa więc zadzwoniła do rezydenta i dała mi słuchawkę. Najpierw dostałem reprymendę że nie byłem na spotkaniu organizacyjnym, potem usłyszałem że to nie możliwe żeby były trzy kartki i w końcu podniesionym głosem Pan rezydent kazał mi oddać słuchawkę recepcjonistce. Pani zaczęła się tłumaczyć Panu rezydentowi że przeprasza, że te kartki dał jej kierowca itp. W końcu musiałem udać się do innego miejsca gdzie wisiała już tylko jedna kartka i wiedziałem o której mam wylot :) Ogólnie hotel dobry ale jak za te pieniądze to polecam szukać gdzie indziej. No i na Corfu często pada deszcz więc uwaga!!!

• Zalety Uprzejma obsługa personelu hotelowego
    • Wady brak mydła kostkowego i szamponu

Zadowalający pobyt w hotelu, dobra praca animatorów i obsługi bagażowych,pokojówek, kelnerów. Spokojna okolica z fascynującymi widokami na klify i zielone góry. Czysta plaża blisko zlokalizowana w stosunku do obiektów hotelowych, baseny, amfiteatr. Dobra lokalizacja restauracji i tawern. Kwieciście i zielono . Możliwość korzystania z wypożyczalni sprzętu, rowerów, samochodów. Ponadto SPA, Fitnes itp.

• Zalety polożenie.plaża.animacje.jedzenie
    • Wady napoje.kawa i herbata. hotel troche \'zużyty\'

bardzo dogodne położenie, blisko plaży i sklepików.hotel zajmuje ogromny obszar i jest samowystarczalny - jak nie chcesz to nie musisz wychodzic poza teren. są tu minimarket z pamiątkami ale i przyborami życia codziennego, sala gier dla dzieci i dorosłych, amfiteatr z animacjami, wypożyczalnia rowerów i kładów, siłownia i spa. posiłki smaczne i różnorodne. pokoje czyste choć troche stare. ciekawe animacje wieczorne dla dorosłych i minidisco dla dzieci. 2 baseny blizej morza są w spokojnej okolicy oraz 1 ze zjezdzalniami i animacjami za dnia i brodzik dla dzieci.polecam zwłaszcza dla rodzin.