Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Aquis Sandy Beach Resort
Grecja / Korfu

Aquis Sandy Beach Resort: teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Piękna piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza, zielona okolica, przepyszna pizza !
    • Wady Monotonne jedzenie, ręczniki wymieniane raz na tydzień,

Hotel polecam tylko i wyłącznie rodzinom z dziećmi-osoby szukające tam spokoju raczej go nie znajdą. Na terenie znajdują sie sklepy, wypożyczalnia rowerów dla dorosłych i dla dzieci. 3 duże baseny, dobre drinki , jedzenie monotonne i mało smaczne, brak menu dla dzieci, łóżeczko naszego brykającego brzdąca znajdowało sie tuż przy kablach od tv, ręczniki wymieniane raz w tygodniu, w okolicy marne 3 sklepiki poza tym wiocha totalna. Z hotelu jeździ autokar do Korfu 8 euro dorośli i 5 dzieci w obie strony. Pogoda w maju też nie ciekawa w ciagu tygodnia 1 dzień pochmurny i przez 2 kolejne całe dnie padało

• Zalety LODY do 23.00!!!

Można zrobić szałową wycieczkę na rowerach na pobliski szczyt, z którego roztacza się widok na dwie strony wyspy aż po brzegi. Restauracje na medal, szczególnie włoska (pizza!)

• Zalety blisko plaży
    • Wady brak sprwnych drzwi monotonia jedzenia brak zainteresownia obsługi brak kołder brak dekodera dvbt

Byłem z żona w tym tygodniu. W pierwszym dniu nie sprawne drzwi balkonowe oraz brak kołdry chociaż było tak zimno ,że spaliśmy w dresach i bluzach. Brak zaintersowania gośćmi. POKOJE BRUDNE!!Wilgoć. Ręczniki nie wymieniane przez parę dni składane tylko i udawane ,że to nowe. Jedzenie przez cały tydzień to samo. Jedyny plus to ,że blisko plaża i duże baseny

• Zalety Hotel duży, ale nie odczuwa się tego- cisza,, spokój, kilka basenów i bezpośredni dostęp do plaży sprawia, że nigdzie nie ma tłumów. Codziennie inny program artystyczny wieczorny. Bardzo urozmaicone jedzenie. Hotel polecam rodzinom z dziećmi.
    • Wady W okolicy jedynie malutka miejscowość z kilkoma barami i . Osoby szukające wieczornych wrażeń będą zawiedzione.

Polecam ten hotel. Jest wart pieniędzy, jakie za niego zapłaciliśmy.

• Zalety baseny, bliskość plaży, animatorzy
    • Wady bardzo przeciętne pokoje

W sumie cena adekwatna do tego co dostaliśmy, pokoje poniżej oczekiwań, nijak nie mają się do 4* Rewelacyjni animatorzy, szczególnie młodziutka Pani Paulina z Grecosa :)

• Zalety Blisko morza, piaszczysta plaża, z pokoi z bocznym widokiem na morze wszędzie blisko. Basen za oknem, morze 20 m dalej , bar 15 m od leżaka na basenie, jedzenie smaczne, obsługa bardzo miła. Świetne animacje.
    • Wady Jak to zwykle w Grecji bywa nie do końca czysto i zapachy w niektórych częściach hotelu drażniące.

Byłam w tym hotelu w drugiej połowie września z 5, latkiem i 2 latkiem. Jak najbardziej mogę polecić dla rodzin z dziećmi. Mimo pełnego obłożenia nie było problemów z leżakami, nie było problemów z miejscem w restauracji (były trzy). Animatorzy bardzo fajni. Dzieciaki zostawały z nami na wieczornych przedstawieniach, tak bardzo im sie podobało. Polecam.

• Zalety Animacje. Wybór restauracji: Grecka, wloska, zdrowa. Wybór basenów. Bliskość morza. Infrastruktura
    • Wady Niedoczyszczone pokoje. Zimna woda w basenach. Kolejki do drink barów.

Świetne miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi. 3 baseny, 3 restauracje, 3 drink bary, infrastruktura dla dzieci łącznie z mini disco, wypożyczalniami quadow,rowerków i innych gadgetów. Na terenie wszystko co potrzebujesz na wypoczynek łącznie z wypożyczalnią samochodów. Jedzenie zróżnicowane,również dla dzieci. Pokoje (mieszkaliśmy w standardowym pokoju z widokiem na morze) przestronne, łazienki także. Oczywiście mogłyby być czystsze. Personel reaguje na prośby błyskawicznie. Potrzebowaliśmy czajnika do gotowania wody dziecku, zareagowali od razu. Można się czepiać głupot. Widzieliśmy świrów, którzy robili zdjęcia karteczki out of order przyczepionej do kranika z winem podczas kolacji. Hmm na zdjęciu nie będzie widać ze można było korzystać z pozostałych. Hotel fajny i naprawdę godny polecenia. Dziękujemy za wspaniałe wakacje. Pozdrawiamy personel Aquisa

• Zalety Hotel Położony przy piaszczystej plaży. Teren wokół hotelu ogrodzony i zadbany. Woda w 3 basenach czysta. Na terenie hotelu znajdują się 3 restauracje: grecka, włoska i wegetariańska z bufetem\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" all inclusive\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Duży wybór smakołyków .Jedzenie bardzo smaczne. Hotel blisko przystanku, który jedzie do Kerkiry - bardzo miła obsługa - każda prośba w recepcji została szybko spełniona - woda w basenach czysta.
    • Wady Pokoje w nieodnawianych budynkach , szczególnie na parterach są bardzo wilgotne. My otrzymaliśmy taki pokój po przyjeździe i ja się bardzo pochorowałam. Interweniowaliśmy w recepcji i po otrzymaniu pokoju na piętrze alergia minęła. Szczęście, że były wolne pokoje przed sezonem. Te pokoje to jest duży mankament tego Hotelu, który nie powinien mieć 4 *

Ogólnie pobyt uważamy za udany. Polecamy objazd po wyspie Korfu połączony ze zwiedzaniem Pałacu cesarzowej Sisi i oczywiście stolicy Korfu.

• Zalety na pewno polezenie plaza i baseny i dobra zabawa
    • Wady ma juz swoje lata zwlaszcza widac to po pokojach

bardzo m ily pobyt piekne polozenie nad samym morzem bardzo ciekawe wycieczki zwlaszcza ta do Albanii byl maly problem bo zapomnieli nas w hotelu w trakcie powrotu ale jakos dalismy rade jak mowia z przygodami bylo

• Zalety duża przestrzeń, dobre jedzenie, dobra obsługa, dużo atrakcji dla dzieci, dużo basenów, fajna plaza
    • Wady Nie zauważalne, czasami kolejki do barów przy basenie

Wyjazd w okresie 5-12.05.2015 r. Hotel polecam dla rodzin z dziećmi ze względu na dużą przestrzeń oraz atrakcje dla dzieci baseny, mini club, animacje, bardzo duży wybór jedzenia oraz restaurację włoską. Hotel położony jest na uboczu w południowej części wyspy lecz jest komunikacja miejska (bardzo tania), którą można dostać się do stolicy Kerkyra w 1,5 godziny , przystanek autobusu jest obok hotelu. Obok jest też dużo wypożyczalni samochodów, lecz jazda wąskimi i pagórkowatymi drogami Corfu to wyzwanie nie dla każdego szczególnie na górzystej północy. Polecam hotel oraz piękną wyspę Corfu.