Aquis Sandy Beach Resort
Grecja / Korfu

Aquis Sandy Beach Resort: obiekt

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive
  • Wyjazd z Warszawy - Chopin All Inclusive

Bartek Czyż
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Obsługa, położenie,
    • Wady Problemy z WiFi

Wspaniałe miejsce do wypoczynku z dziećmi. Malownicze krajobrazy, dobra infrastruktura, plaża 3 minuty od pokoju i piękne miasteczko 200m od hotelu

Opinia dodana: 18 czerwca 2015

Pobyt: Maj 2015

• Zalety + olbrzymi obszar, duzo terenow zielonych i alejek, dzieki czemu nie czuje sie, ze jest duzo ludzi + hotel przy samej plazy, piaszczystej i czystej z lagodnym zejsciem do morza i atrakcjami, jak skutery, motorowki, spadochrony itp. + rewelacyjni animatorzy, zajecia caly dzien, np. stretching, aqua gym, zumba, siatkowka, pilka wodna itp., a wieczorem o 21.30 przedstawienie codziennie inne + baaaardzo wiele atrakcji dla dzieci: spory plac zabaw glownie z duzymi zjezdzalniami i pokojami zabaw, 4 zjezdzalnie do basenu i platne: wypozyczalnia rowerkow, hulajnog, quadow malutkich i wiekszych oraz cala masa automatow do gier i samochodzikow czy karuzel + bardzo fajny kids club: zajecia od 4 lat bez rodzicow, a dla mlodszych z rodzicami, plus super mini disco codziennie o 20 + az 3 duze baseny w roznych miejscach, co zapewnia roznorodnosc + az 3 rozne restauracje co zapewnia roznorodnosc + baaaardzo mila i profesjonalna obsluga - wszedzie + lekarz codziennie na dyzurze w hotelu, przy podstawowym ubezpieczeniu placi sie 20euro chyba niezaleznie od ilosci wizyt i otrzymanych lekow + autokar odjezdzajacy do stolicy wyspy spod hotelu codziennie i punktualnie, a gdy jest wiecej chetnych niz miejsc, podstawiany jest kolejny + swietne lody w All Inclusive
    • Wady - centrum miejscowosci oddalone o 200m okazuje sie mala uliczka przy waskim odcinku plazy wzdluz ktorej jest ok 5 restauracji i ok 5 marketow, i to wszystko, liczylam na cos wiecej - brodzik dla dzieci tylko jeden , brakowalo mi jeszcze co najmniej jednego dla calkiem malych dzieciaczkow - krzeselka dla dzieci w restauracjach bardzo niebezpieczne dla dzieci ok roku (plytkie, drewniane, z dosc duzymi dziurami na nogi i kiepskimi pasami, bez stolika, nasza 9miesieczna corka co chwile sie obracala w nim i musielismy ja caly czas trzymac zeby nie wypadla mimo pasow, no i kiepsko sie ja karmilo przez brak stolika) - muzyka przy wieczornych przedstawieniach w niektore dni wyjatkowo glosna, doroslym uszy pekaly i nie dalo sie obejrzec z mniejszymi dziecmi - panie sprzatajace pokoje nawet przy obecnosci urlopowiczow;) - panie od 2 fish spa zaczepiajace przechodniow ZA KAZDYM RAZEM gdy sie je mijalo - wifi baaaaaardzo kiepsko dzialajace - malo owocow (tylko gruszki, jablka, pomarancze, kiwi)

Hotel swietny, wady ktore wymienilam to takie drobnostki. Atmosfera b.fajna, ciagle gdzies cos sie dzieje, duzo ludzi ale sie tego nie czuje przez to, ze domki sa 1 lub 2 pietrowe, rozlozone na olbrzymim terenie. Odleglosci od basenow, restauracji czy recepcji nie sa duze. Wlasciwie wszystkie lokalizacje pokoi wydaja sie ok, te z oknami na amfiteatr gdzie wieczorami sa przedstawienia sa wtedy glosne ale trwa to tylko ok 1h. Duzo Polakow, Anglikow, Niemcow, troszke Rosjan i Francuzow, wszyscy b.spokojni i kulturalni, glownie rodziny z dziecmi. Bylismy z corka 3,5letnia i 9m-czna. Dla mlodszej troszke malo atrakcji, gdyz brodzik za gleboki zeby sama siedziala, hustawka dla maluchow bez przegrodki miedzy nogami wiec strach spuscic z oka, krzeselka w restauracji tez z duzymi dziurami -b.niebezpieczne, a takze malo miejsc do raczkowania (wszedzie raczej beton, a trawniki z kawalkami suchej palmy co nie nadaje sie na odkryte kolana). No ale to jednak malutkie dziecko i ciezko takiemu dogodzic;) Starsza zachwycona wszystkimi atrakcjami, hotel naprawde swietnie nastawiony na dzieci, zjezdzalnie zarowno na placu zabaw jak i do basenu byly dla niej dobre, choc na zdjeciu moga wydawac sie za duze (na tych w basenie zjezdzala z rodzicem, tylko na 1 sama). Animacje w maju byly w j.ang ale to nie byl wiekszy problem, dzieci porozumiewaly sie po swojemu. Zajecia zorganizowane od 4lat, ale z rodzicem tez fajnie wziac udzial. W sklepach przy i w hotelu mozna kupic wszystko, kosmetyki i akcesoria wodne +/- jak w Polsce, sloiczki, pampersy i husteczki dla dzieci troche drozsze i duzo mniejszy wybor (obiadki tylko Nestle i 3 rodzaje na krzyz: ok 2,50 euro za 250g, pampersy ok 7,50 euro za 25 szt). Na terenie hotelu dobrze wyposazony market, nawet sklep z ubraniami, benetton (!), fryzjer, sklep z greckimi produktami, lekarz, masaze i 2 fish spa. Ogolnie hotel idealny dla dzieci, powyzej oczekiwan, przemila obsluga, swietna atmosfera, cala masa atrakcji i zajec dla dzieci i doroslych:)

Opinia dodana: 11 czerwca 2015

kamka6
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety bliskość plaży piaszczysta plaża ilość i jakość animacji hotelowych udogodnienia dla dzieci (plac zabaw, brodzik, zjeżdżalnie, krzesełka w restauracji, łóżeczko w pokoju, atrakcje) przemiła i bardzo profesjonalna obsługa !!! 3 duże baseny (z każdego miejsca blisko)
    • Wady duża wilgotność powietrza (pokój przy morzu) - kiepsko z wysychaniem ubrań/ręczników łazienka w \"średnim\" stanie: bardzo wolno spływała woda z prysznica

Polecam na wyjazd na tydzień (dwa tygodnie to chyba za długo). Wszystko ładnie i sprawnie. Niestety pierwszy dzień przywitał nas deszczem. I co nie do końca zgodne z opisem - odległość od lotniska do hotelu to rzeczywiście 30 km, ale proszę sie nastawić na 50 minutowy transfer przez bardzo kręte i wąskie drogi. Proces zakwaterowania przebiegł sprawnie. Kiedy otrzymaliśmy mapkę - byłam przerażona. Dostaliśmy pokój w budynku najbardziej oddalonym od recepcji (numer 11). Na szczęście bagaże przyjechały z panem bagażowym - nie trzeba było ich nieść samemu. Pokój okazał się duży i wygodny. A odległość od recepcji nie była problemem. Ponieważ baseny, restauracje i bar mieliśmy blisko. Jedynym minusem podczas całego pobytu jest dla mnie łazienka w pokoju oraz bardzo duża wilgoć/wilgotność - niby ładna i nowoczesna, ale np przy baterii prysznicowej niezasilikonowane dziury w płytkach; bardzo wolno spływała woda z prysznica mimo dużej kratki odpływowej, więc czasami nogi "pływały" w piasku, toaleta wydawała dziwny co prawda cichy ale nieprzyjemny BULGOCZĄCY dźwięk. jedzenie ok - bardzo duży wybór (trzy restauracje): od makaronów, jajek, bekonu, ryżu, przez różne mięsa i ryby aż do sałatek i zimnych przekąsek. napoje do posiłków standardowe (cola, soki, piwo i wino). napoje w barach przeróżne: soki, kawy, napoje gazowane, kolorowe drinki alkoholowe i bezalkoholowe. obsługa przemiła! i bardzo profesjonalna, zawsze uśmiechnięta, pomocna i bardzo dobrze zorganizowana. serwis sprzątający też na wysokim poziomie. baseny w dobrym stanie (niepodgrzewana woda). plaża dosyć wąska - ale wystarczająca. leżaki 8 euro. trochę zanieczyszczona glonami. animacje hotelowe super: aquaaerobic, zumba, yoga, siatkówka plażowa, wodne polo, dart. animatorzy prześmieszni i bardzo lubiący swoją pracę i ludzi. animacje dla dzieci w wieku 4-12 lat tez bardzo fajne. na placu zabaw super dwie zjeżdżalnie, niestety huśtawki w opłakanym stanie (są dwie, ale strach tam posadzić dziecko).POLECAM:))))))))

Opinia dodana: 08 czerwca 2015

Grażyna
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety Czysto, przyjemnie, teren zadbany i rozległy, łagodne ukształtowanie, bankomat w hotelu, wypożyczalnia aut, sklepy, fryzjer, park wodny z czterema zjeżdżalniami, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów i aut na akumulatory, fitness room, plaża szeroka i piaszczysta, leżaki płatne 6E/dzień komplet dwóch + parasol, osobne baseny dla rodzin (przy family rooms) oraz relaxing pool gdzie panuje cisza i spokój. Duży wybór restauracji: ogólna, wkrótce otwarcie restauracji ze zdrową żywnością, włoska – bezpłatne w opcji AI. Plac zabaw, kids club- przyjemny i przystosowany dla najmłodszych.
    • Wady Czajniki tylko w niektórych pokojach, na życzenie klienta donoszą o ile mają, część budynków do odnowienia.

Niektóre z budynków wymagają odświeżenia, część jest po remoncie. Osobny budynek z 2013 roku, w którym znajdują się suite rooms. Pokoje rodzinne znajdują się blisko basenu. Hotel jest podzielony na strefy - bardzo dobrze, bo są baseny dla rodzin z dziećmi a osobny dla tych, co chcą wypocząć. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Opinia dodana: 25 maja 2015

Justyna Irena Zaborowskalenga
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety Fajni animatorzy, pracują wytrwale by nasze wakacje były udane. Dużo humoru, dobrej zabawy, przyjazna atmosfera. Otrzymaliśmy bardzo fajny pokój, codziennie był sprzątany, ale nie przez nas. Co wieczór były super występy zaproszonych zespołów - gości od opery po iluzjonistów. Dla każdego coś dobrego. Mój mąż był bardzo zadowolony z obsługi barmanów - ja trochę mniej- jeśli wiecie co mam na myśli. Jedzenie mi smakowało , mój mąż mówił, że mogło być bardziej urozmaicone. Rezydenci spoko.
    • Wady Nie zauważyłam nic niepokojącego, denerwującego.

Było fajnie, ale za krótko. Polecam ten hotel zarówno rodzinom z dziećmi jak i parom. Chcesz prywatności i spokoju - możesz to mieć. Chcesz poznać towarzystwo i się bawić, uczestniczyć w imprezach - wystarczy wyjść z pokoju na odpowiedni basen, gdzie toczy się szalone życie.

Opinia dodana: 21 maja 2015

Ewelina B.
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety - ciekawe animacje dla rodzin z dziećmi - darmowe drinki lokalnych alkoholi (Cuba libre, tequila sunrise i pare innych) - różnorodność kuchni : 4 restauracje na terenie hotelu z tego 3 posiadają bufet all inclusive (kuchnia grecka, włoska-wybór rodzin, zdrowa) - blisko morza - blisko przystanku, który jedzie do Kerkiry - bardzo miła obsługa - każda prośba w recepcji została szybko spełniona - woda w basenach czysta - w resorcie znajdują się też markety gdzie można kupić potrzebne rzeczy - jest nawet fryzjer i salon gier
    • Wady - łazienki, niby ładne, ale przez tą wilgoć pojawia się pleśń we framugach - duża wilgotność w pokojach - brak wentylacji w łazienkach, która sprawia, że nic nie wysycha wewnątrz pokoju, a nawet robi się wilgotne - bywało, że przy kolacji w jednej z restauracji czuliśmy lekki nieprzyjemny zapach, prawdopodobnie od jakieś lokalnej hodowli bydła - wi-fi nie działa na całym terenie hotelu, tylko w paru miejscach

Super!! Bardzo podobał mi się pobyt w tym hotelu. Byłam w nim z kuzynką i obie byłyśmy zadowolone. Jedynie co mogło psuć humor to turyści... ale to już nie wina hotelu. Plaża czysta. Animatorzy bardzo fajni, potrafili się powygłupiać lub potańczyć z dzieciakami na "Mini disco". Prawie co wieczór organizowali jakieś występy, albo gry. Jedzenie super... śniadania od croissant po parówki, zupy mleczne.. lunch'e i kolacje włoskie, greckie albo "zdrowe". Kelnerzy nalewali wino, piwo, kawę, colę co kto chce. Ten hotel zrobił tak duże wrażenie na nas, że te wady, które wymieniłam nie mają takiego znaczenia, bo cała reszta była bardzo fajna, a w pokoju prawie w ogóle nie siedziałyśmy. Pralnia dodatkowa 6 euro. ok 50 min. do miasta Korfu Uwaga dla osób, które mają obtarcia, albo jakieś ranki. W morzu przy brzegu czasami pływają takie małe rybki, które gryzą z zaskoczenia dosyć boleśnie.

Opinia dodana: 13 maja 2015

Pobyt: Kwiecień 2015

• Zalety Blisko morza i pięknej piaszczystej plaży

Odwiedziliśmy hotel Capo di Corfu na samym początku sezonu (kwiecień.maj) i pogoda wtedy jeszcze nie bardzo dopisała, ale i tak jesteśmy zachwyceni. Hotel bardzo dobry, jedzenie bardzo smaczne i różnorodne. Obsługa hotelu przesympatyczna i sprawna. Bardzo fajne animacje choć głównie po francusku (najwięcej gości z tego kraju). Dodatkowa zaleta brak w hotelu gości za naszej wschodniej granicy. Hotel przy samej plaży, która jest piaszczysta. Baseny też bardzo ładne. Ogólnie jesteśmy zachwyceni hotelem jak i samym Korfu. Polecamy zarówno młodym ludziom jak i rodzinom z dziećmi (mini klub działa sprawnie).

Opinia dodana: 11 maja 2015

Mona
    Pobyt: Grudzień 2014

• Zalety Czysto, duże, wszechstronne pokoje oraz bardzo smaczne jedzenie! Ponadto dużo basenów i plaża tuż przy hotelu.

Super, przyjemnie! Czysto, duże, wszechstronne pokoje oraz bardzo smaczne jedzenie! Ponadto dużo basenów i plaża tuż przy hotelu.

Opinia dodana: 01 grudnia 2014

Mag K.
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety położenie tuż przy plaży, 3 baseny (w tym jeden ze zjeżdżalniami), wspaniali animatorzy, jedzenie smaczne i dużo

Byliśmy z 1,5 roczną córką, przed sezonem (maj 2014), było już sporo ludzi, bardzo sympatycznie. Animatorzy wspaniali, chciało im się i wygłupiać z dziećmi, i pracować z dorosłymi, bardzo miła obsługa - od pań sprzątających po szefa kuchni. Otwarci, mili ludzie, czysto (sprzątane codziennie, co 2-3 dni zmiana pościeli), pogoda piękna, jedzenie smaczne i ile dusza zapragnie. Spędziliśmy czas bardzo przyjemnie, polecamy, zwłaszcza z dziećmi.

Opinia dodana: 17 listopada 2014

Monika z Katowic
    Pobyt: Wrzesień 2013

Hotel nadający się idealnie dla rodzin z dziećmi. Pokoje duże, czyste. Animacje dla dzieci i baseny na wysokim poziomie. Jedzenie smaczne. Plaża i morze - rewelacja. Polecam

Opinia dodana: 28 października 2014