Aquis Sandy Beach Resort

Arturo
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Dużo zieleni, atrakcje dla dzieci i dorosłych,
    • Wady śmierdzące pokoje

Wakacje w tym hotelu były bardzo udane. Córka (3,5) zachwycona wszystkimi atrakcjami baseny morze zieleń animatorki wieczorne mini disco występy etc. Jedyna rzecz która jest niedopuszczalna to śmierdzące pokoje., W dniu przyjazdu otrzymaliśmy pokój, który śmierdział tragicznie wilgocią wraz z zjełczałą klimatyzacją. Po interwencji w recepcji (35min) otrzymaliśmy drugi pokój, w którym śmierdziało trochę mniej natomiast klimatyzacja była popsuta a sam pokój był zdemolowany brudny po prostu zniszczony. zakwaterowanie było w godzinach wieczornych dlatego byliśmy zmuszeni przespać się w tym syfie. Na drugi dzień było spotkanie z rezydentką u której to Pani bardzo stanowczo zainterweniowałem i po kwadransie ostrej walki w recepcji otrzymaliśmy apartament w zupełnie innej części obiektu, gdzie nie było się w sumie do czego przyczepić. Najważniejsze było to że było czysto i nie cuchnęło. Jak się później okazało Polaków kwateruje się najczęściej w starej części całego kompleksu gdzie niestety jest syf sodoma i gomora.. Dziwi mnie fakt że zarówno Grecos jak i hotel nie pozamykał tej śmierdzącej części obiektu. Może dlatego, że niektórym nie przeszkadza ten smród natomiast oprócz mnie interweniowały jeszcze 4 rodziny. Szkoda że taki hotel jak i organizator (który zna ten problem) na samym początku musi popsuć pierwsze wrażenie takim brudem i smrodem co jest równoznaczne z traktowaniem gości jak bydło, które może zniesie wszystko.

Opinia dodana: 08 września 2014

Ninka
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety położony przy pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży. Duży kompleks, ale nie ma tłoku i wszędzie piękna zadbana zieleń.
    • Wady słaby personel sprzątający pokoje:(

spędziliśmy z rodziną w tym hotelu dwa cudowne tygodnie:) Mieliśmy super pokój rodziny na piętrze w spokojnym miejscu z pięknym widokiem na góry (wygląda na to, że mieliśmy wielkie szczęście). Hotel bardzo duży takie wakacyjne miasteczko, ale nie czuć tłumu...wszędzie piękna zadbana zieleń. Nam jedzonko bardzo smakowało, ogromne ilości wszystkiego, owoców, deserów i innych potraw. Nie rozumiem jak ludzie piszą, że jedzenie było monotonne i zastanawiam się jak wyglądają ich np. śniadania w domu? W każdym razie dla nas było wszystkiego dużo i pysznie. Fajne baseny, morze cudownie ciepłe i czyste, plaża szeroka piaszczysta, nie zatłoczona ale brudna:( super na długie spacery:) Obok hotelu małe miasteczko z tawernami nad samym morzem i trzema sklepami z pamiątkami. Alkohole w hotelu ok. białe winko bardzo dobre, piwko również:) Pyszne lody bananowe i czekoladowe!!! Cudowni Animatorzy z Grecosa Aneta dzięki której moja waga nie wzrosła:) i Olga, którą uwielbiają wszystkie dzieci oraz Hotelowi animatorzy zwłaszcza nasi rodacy Beata niesamowicie ciepła kobietka, w której moja córka się zakochała i Łukasz ciągle uśmiechnięty i zawsze chętny do rozmowy... wszyscy jesteście wspaniali i odwalacie kawał dobrej roboty!!! dzieciaki były zachwycone zajęciami z Wami:) Dla naszej rodzinki to były wielkie Greckie wakacje:)

Opinia dodana: 05 września 2014

Hania
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Blisko plaży, zielono, niska zabudowa. Pomimo dużej ilości pokoi i budynków kameralnie i miło.

Byłam w sierpniu z dziećmi. Bardzo mi się podobało.Blisko bardzo ładna plaża. Obsługa super. Animacja fantastyczna zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci, wróciły zachwycone. Niestety byłam świadkiem gdy szef animatorów zrobił awanturę i rzucił krzesłem w pracowników. Uważam to zachowanie za skandaliczne.

Opinia dodana: 22 sierpnia 2014

RAFAŁ

• Zalety bardzo fajny

wspaniała obsługa szczególnie pani Aneta Osuch firma grecos!!!!

Opinia dodana: 13 sierpnia 2014

Emilia
    Pobyt: Lipiec 2014

Hotel przeznaczony głównie dla rodzin z dziećmi , dzieciaki naprawdę będą czuły się tutaj b.dobrze. Jedzenie podczas pobytu było bardzo smaczne, po dwóch tygodniach wydawało się mało urozmaicone. Hotel jest naprawdę sporych rozmiarów, jednak mimo tego jest to obiekt kameralny. Plaża ok - zejście do morza w niektórych momentach kamieniste. Animacje prowadzone w języku polskim - wielkie podziękowania dla dwójki z Poznania - Anety i Mateusza. Mateusz świetnie dogadywał się z naszymi dzieciakami, a Aneta zachęcała do aktywności w ciągu dnia zarażając pozytywnym uśmiechem i nastawieniem. Trzecia animatorka z Polski - chyba Olga trochę nerwowo nastawiona do dzieci. Polecamy do skorzystania z wycieczek do aquaparku, stolicy oraz albanii.

Opinia dodana: 24 lipca 2014

Dorota

• Zalety Baseny, zjeżdżalnie, przyjemne otoczenie, ładna plaża
    • Wady Wad godnych opisania nie zauważyłam

Hotel w postaci wielu budynków, stąd codziennie pokonuje się spore odległości, ale jest to przyjemna wędrówka w miłym otoczeniu. Jedzenie bardzo dobre, można przytyć. Jednak biorąc udział w zajęciach (aqua aerobik, zumba) można podreperować formę fizyczną. Zajęcia dla dzieci w języku polskim. Okolica generalnie spokojna. Dostaliśmy pokój w budynku najbliżej plaży, ale na parterze, stąd zapewniany boczny widok na morze prawie żaden. Przy tym był to budynek najbliżej drogi, niezbyt ruchliwej, ślepej. Uważam jednak, że pokój w środku kompleksu jest korzystniejszy. Byliśmy w pierwszym tygodniu lipca-pogoda fantastyczna-ciepło z wiatrem nawet chłodniejsze powiewy.

Opinia dodana: 14 lipca 2014

M.
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Hotel położony blisko morza.

Hotel w porządku. Chcieliśmy pokoje obok siebie i takie dostaliśmy. Super animacje dla dzieci i dla dorosłych. Animatorzy z Polski i nie tylko rewelacyjni- dzieciaki zachwycone. Codziennie jakieś SHOW dla wszystkich gości hotelowych. Polecam.

Opinia dodana: 25 czerwca 2014

Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Hotel położony blisko morza.

Opinia dodana: 25 czerwca 2014

Bunia
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety obfite i urozmaiconr posiłki ŚWIETNY zespół animatorów duży i czysty pokój obsługa bardzo miła i mówiąca po angielsku, każdą prośbę spełniała niezwłocznie, z uśmiechem położenie - cicha i spokojna okolica, ale świetna baza wypadowa do wycieczek autem (możliwość taniego wypożyczenia auta w hotelu)
    • Wady czasem nieprzyjemny zapach w łazience - brak wentylacji,

Polecamy szcególnie dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko, ponieważ ze względu na wiellkość hotelu i terenów można znaleźć zarówno miejsce z animacjami jak i cichego wypoczynku przy basenie/na plaży.

Opinia dodana: 16 czerwca 2014

Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Animacje na wysokim poziomie i zroznicowane, rezydenci Grecosa - pani Dominika Konwicka - bardzo profesjonalni, ze świetną obsługą wycieczek fakultatywnych. Obsługa hotelu sympatyczna i profesjonalna. Rozległy teren pozwala uciekać od zgiełku, albo do niego lgnąć.
    • Wady Zbyt hałaśliwa wewnątrz główna jadalnia, przydałby się jakieś ekrany akustyczne pod sufitem. Rodzaj światła, który nie służy estetyce potraw. To samo na drugiej, małej jadalni wygląda lepiej, przyjemniej się je w mniej rezonującym wnętrzu.

W sezonie raczej polecałabym go tylko i wyłącznie dla rodzin z małymi dziećmi.

Opinia dodana: 12 czerwca 2014