Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Aquis Sandy Beach Resort
Grecja / Korfu

Aquis Sandy Beach Resort: teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety baseny, bliskość plaży, animatorzy, jedzenie,
    • Wady pokoje i łazienki w fatalnym stanie (grzyb i bród, wszystko w pokoju bardzo wysłużone), serwis sprzątający, nieprzyjemny zapach na terenie prawie całego obiektu, komary!!!, bardzo chlorowana woda do picia, kamieniste zejście do plaży przy hotelu (piaszczyste jakieś 100 m dalej, ale już bez leżaków)

Polecam wycieczkę na Paxos i Antypaxos (całodniowy rejs statkiem, pływanie w lagunie, podpływanie do jaskiń, zwiedzanie wyspy, woda morska w cudownych kolorach, cudowne widoki) oraz zwiedzanie stolicy Korfu na własną rękę (w recepcji można zakupić bilet na autokar do stolicy Korfu, który podjedzie po was pod hotel rano i z powrotem odwiezie popołudniu). Koniecznie zaopatrzcie się w spray na komary i leki na chorobę lokomocyjną dla dzieci nawet jeśli do tej pory nie miały podobnych problemów (wąskie i kręte drogi robią swoje). Hotel dla rodzin z dziećmi nie dla singli i osób szukających nocnego życia.

• Zalety blisko morza
    • Wady polowanie na leżaki przy basenie

Właśnie wróciliśmy z wakacji spędzonych w tym hotelu. Punkty niestety muszę zabrać za: - zbyt mało leżaków przy basenie (jak się idzie na basen o normalnej porze- po śniadaniu), żeby zając leżak, trzeba by chyba wstawać o 5 rano, co jak dla mnie na urlopie jest nie do przyjęcia. Jak się ma tylu gości (jest to jeden z większych molochów na wyspie), to trzeba im zapewnić leżaki - plaża, owszem jest piaszczysta, ale zejście do wody (około 15m) kamieniste. My odchodziliśmy od hotelu około 300m, tam już zejście do wody było piaszczyste i woda dość płytka, ale tamta plaża nie była zbyt czysta i do tego po napoje trzeba było biegać te 300m do baru - kilka razy rozmagnesowały mi się karty do drzwi (raz nawet wchodziłam przez balkon- na szczęście na parterze), żeby je namagnesować trzeba było iść do recepcji (ode mnie z pokoju to około 500m) - płatne wi-fi (10,15 lub 20 euro na odpowiednio: 3,7,12 dni), przyznam, że w 4-gwiazgkowym hotelu wi-fi to powinien być standard a nie luksus, za który się dopłaca Jedzenie było w miarę smaczne, oczywiście po kilku dniach wydaje się monotonne. Pizza w restauracji bardzo smaczna, przy czym jak poszło się na posiłek później to trzeba było wystać się za nią w kolejce- ale nie zabrakło. Na pewno obsługa w barach oraz animatorzy zasługują na pochwałę- byli mili i pomocni. Ogólnie wakacje były udane (ale przede wszystkim ze względu na pogodę, która akurat od organizatorów nie zależy;), natomiast biorąc pod uwagę, że zapłaciłam blisko 10tys., za 7 dni za 3 osoby (w tym 1 dziecko), uważam, że cena była nieadekwatna do tego co zaoferował hotel. Znajomym nie poleciłabym go, niestety. Sama w przyszłości, wybrałabym coś bardziej kameralnego.

• Zalety Położenie i plaża.
    • Wady Cuchnie wszędzie na terenie hotelu. Pokoje brudne i też często cuchnące (nawet nieparterowe). Jedzenie niezbyt dobre. Obiad trwa tak krótko, a obsługa tak restrykcyjnie przestrzega czasu zamknięcia, że trzeba się z nią ścigać, żeby jeszcze coś złapać zanim zabiorą... i to na wakacjach, na których człowiek ma sobie spokojnie wypoczywać. Trzy restauracje to opinia głęboko na wyrost, bo jedna nie jest dla dzieci, a w dwóch pozostałych jedzenie się powtarza, no i są otwarte w tych samych godzinach. W restauracji włoskiej (znacznie brudniejszej) dobra jest tylko pizza, do której jest cały czas kolejka chętnych. Kiedy chciałem przenieść tę pizzę do żony i dzieci, które siedziały w sąsiedniej restauracji (10 metrów dalej), kelner mi zabronił. Może niektórzy się żachną, ale ja zupełnie nie rozumiem, po co są takie zasady i dlaczego są przestrzegane tak ostro (powiedziałem, że niosę dla dzieci) na wakacjach, gdzie człowiek powinien się relaksować. Napoje, zwane sokami, oczywiście niedobre. Napój zwany piwem otumania i usypia (może po to, by wygenerować oszczędności na śpiących gościach), ale oczywiście ze smakiem normalnego piwa nie ma nic wspólnego. Tak więc all inclusive to w dużej mierze fikcja... choć oczywiście grube pieniądze, które zapłaciliśmy fikcyjne nie były. Wi-fi jest płatne, a to, co płatne nie jest (czyli w recepcji) nie działa. Tzw. siłownia zagraża (dosłownie) zdrowiu ćwiczących. Działało jedno urządzenie siłowe, inne albo nie działały, albo bałem się ich użyć (np. gryf był bez \"nakrętek\", tak że można było stracić palec u nogi, gdy spadały z niego odważniki). Na uwagę o tym, że siłownia jest w fatalnym stanie, rezydent Grecos wzruszył ramionami i powiedział, że on na siłownię nie chodzi... Oczywiście na każdym kroku chcą człowieka orżnąć na dodatkową kasę - jest np. oferta zdjęć rodzinnych wykonywanych przez uroczych i przesympatycznych młodych ludzi... oczywiście do czasu zapłaty, kiedy okazuje się, że zdjęcia te będą kosztować ponad 300 euro. Na szczęście nie trzeba brać wszystkich i w ten sposób cenę można znacząco obniżyć, ale człowiek traci na wybieranie mnóstwo (wakacyjnego przecież) czasu.

Hotel ten można ocenić jako co najwyżej 2-gwiazdkowy. Oferowanie go i zachwalanie (w moim przypadku przez Grecos) jako hotel 4-gwiazdkowy, oczywiście po horrendalnie wysokiej cenie, po której człowiek naprawdę oczekuje jako-takich standardów, jest oszustwem. Po tym, co widziałem i czego doświadczyłem, jestem zresztą pewien, że dobre opinie o tym hotelu na sieci pochodzą od samych pracowników biur podróży. Zdjęcia hotelu, jakie są pokazywane, to zdjęcia nowego hotelu, zapewne od razu po zbudowaniu lub wyremontowaniu. Obecnie ten kompleks to raczej ruina.

• Zalety Jedynie Morze Jońskie jest zaletą oraz przyległa do niego publiczna, piaszczysta plaża, która niestety oddalona jest od hotelu o jakieś 300 m a hotel reklamuje się z plażą piaszczystą (w rzeczywistości kamienista).
    • Wady Monotonne jedzenie przy niewielkim wyborze. Brak piaszczystej plaży bezpośrednio przy hotelu (chociaż organizator podaje, że plaża przy hotelu jest piaszczysta). Płatne leżaki przy plaży. Zaniedbane, niesprzątane pokoje wymagające gruntownego remontu (szczególnie łazienki). Obsługa obojętna na gości hotelowych. Brak zainteresowania ze strony polskich przedstawicieli na terenie hotelu, przede wszystkim ze strony polskich animatorów (Grecos). Słabe wyposażenie bazy hotelowej, stare, mało atrakcyjne zjeżdżalnie, kiepskiej jakości leżaki przy basenach, brak przekąsek między posiłkami, mini club praktycznie nie istnieje. Brak elementów greckości (za wyjątkiem sałatki greckiej). Animatorzy z różnych rejonów Europy tylko nie z Grecji więc jeśli ktoś nastawia się, że poczuje trochę Grecji w jedzeniu, animacjach i innych atrakcjach hotelowych to bardzo rozczaruje się, no chyba że Grecja według włodarzy hotelowych to nic innego jak zlepek osób o różnej narodowości, którzy do hotelu przyjechali po prostu tylko do pracy, a w takie właśnie można odnieść wrażenie będąc gościem hotelowym. Ogólnie hotel zasługuje maksymalnie na 2,5 gwiazdki w standardzie europejskim, a cena za jaką jest oferowany w okresie wakacyjnym jest po prostu wielkim nieporozumieniem w stosunku do tego co hotel może zaoferować i co w rzeczywistości daje gościom hotelowym. Ogólnie odradzam, chyba że tego rodzaju mankamenty i wiele innych o nieco mniejszym znaczeniu (np. niezrozumiałe dla mnie obowiązujące w barach basenowych ograniczenie przy składaniu zamówień na napoje - jedna osoba jednorazowo mogła maksymalnie zamówić dwa napoje) komuś nie przeszkadzają i nie mają znaczenia przy wyborze upragnionych i wyczekiwanych Wielkich Greckich Wakacji!

Hotel nie jest godny polecenia za tę kwotę. Oferowanie go w w standardzie 4. gwiazdkowym jest jednym wielkim nieporozumieniem.

• Zalety Dobre posiłki, przy plaży, słodka woda w basenach,
    • Wady Pitna woda miała specyficzny mocno chlorowany smak

Hotel dobry dla rodzin z dziećmi, wycieczki TANDETNE lepiej wybrać się gdzieś z lokalnym biurem podróży, do miasteczka Ag.Georgios 5 minut piechotą, smaczne drinki i napoje dla dzieci ,przyjemni animatorzy .Do wyboru 3 restauracje:2 międzynarodowe i 1 włoska. Dużo atrakcji dla dzieci mn. kłady, rowery, [dodatkowo płatne ],codziennie o 20.30 mini disco trwające 30 minut potem animacje dla dorosłych .

• Zalety Płaza przy hotelu, smaczne posilki
    • Wady Małe i brzydkie pokoje, bezpłatne wifi nie działa, serwis sprzątania pokoi

Hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki. Zdjęcia pokoi pokazane w ofercie nie wiem czy istnieją. Byliśmy na 2 tygodnie i zmienialiśmy pokój bo w pierwszej wersji dostaliśmy dwa pokoje tyle ze w jednym tych dla dziecię nie było klimatyzacji-:( wiec nie dało się tam wytrzymać. Następnie dostaliśmy jednopokojowy gdzie chcieli nam wstawić 2 dostawki ale wtedy musielibyśmy mieć skrzydła zeby przejść przez pokój. Gdy poszłam to rezydenta żeby wyegzekwować normalny pokój z przyzwoitymi standardami i pokazałam mu zdjęcia pokoi z oferty wakacyjnej zrobił dziwny uśmiech i duże oczy i zapytał czy to na pewno ten hotel. Serwis sprzątania chyba jeszcze gorszy. Bezpłatne wifi oferowane przy recepcji może działa wtedy kiedy wszyscy śpią. Atrakcje dla dzieci typu rowerki quady itp w takim stanie Ze strach dziecka posadzić. Z 4 basen tak naprawdę tylko jeden ładny i zadbany reszta powinna zostać odnowiona. Generalnie hotel duży, bardzo dużo Polaków i Anglików. Dużo zaleta było smaczne jedzenie i piękna piaszczysta płaza. Cena za ten hotel jest nieadekwatna do pokoi. Człowiek widząc zdjęcia i liczbę gwiazdek nastawia się na coś więcej a niestety można się bardzo rozczarowac

• Zalety przy plaży
    • Wady smród na terenie całego ośrodka, na niektórcyh korytarzach i w pokojach, napoje niedające się pić z powodu użycia chlorowanej wody

Hotel położony blisko piaszczystej plaży, ale przy wejściu do wody na wprost hotelu są kamienie. Sto metrów w prawo jest zejście bez kamieni. Posiłki smaczne, ale przeciętne. Jedzenia bardzo dużo. Żeby spróbować prawdziwej greckiej kuchni polecam wyprawę do miasteczka. Okropnie śmierdzi na terenie całego ośrodka (w jednych miejscach bardziej, w innych mniej). Jest to jakby przemieszanie smrodu z kanalizacji ze śmieciami. Pierwszy pokój, który dostaliśmy był nie do zaakceptowania ? smród z kanalizacji uderzał zaraz po otwarciu drzwi (podobno tak jest w większości pokojów na parterze). Po interwencji udało nam się zamienić pokój, jednak ?zapach? na terenie ośrodka towarzyszył nam do końca pobytu :( Chlor w wodzie czuć we wszystkich napojach (kawa, herbata, zimne napoje, drinki serwowane w barach). Wszystkie napoje są przygotowywane na tej samej wodzie, bardzo chlorowanej. Hotel nie zapewnia dostępu do napojów butelkowanych. Oferta all inclusive w tym zakresie staje się więc fikcją ? na wszystkie posiłki chodziliśmy z własnymi napojami lub kupowaliśmy świeżo wyciskane soki. Większość miejsc wymaga odnowienia. Deski na scenie ?amfiteatru? odpadają (uwaga na dzieci!). Bezpośrednie otoczenie dwóch głównych basenów przeraża. Połamane kratki, niedziałające systemy odprowadzenia wody i co za tym idzie brud w odpływach, powodowały powstawanie w niektórych miejscach ?tłustych? kałuż i zacieków. Sprzątanie w pokojach codziennie, dość symbolicznie. Brudne, zostawiane na podłodze ręczniki zawsze były wymieniane, ale po dwóch tygodniach pobytu umywalka, lustro w łazience i meble w pokoju wyraźnie wskazywały na brak jakiejkolwiek jakiejkolwiek ingerencji pań sprzątających. W całym tym bałaganie na pochwałę zasługuje personel hotelu i animatorzy. Animacje jednak (poza tymi przygotowanymi przez animatorów) najniższych lotów. Generalnie, niestety najgorsza oferta all inclusive w historii naszych rodzinnych wyjazdów (7 lat), zdecydowanie niewarta swojej ceny.

• Zalety plaża przy hotelu, piaszczysta jak najbardziej dla dzieci 4 baseny (w tym jeden z 4 zjeżdżalniami i jeden brodzik dla małych dzieci) urozmaicone posiłki - duży wybór
    • Wady przy zwracaniu uwagi na szczegóły widać potrzebę remontu na każdym kroku (zepsuty odpływ pod prysznicem, połamana suszarka na balkonie, odpadnięte płytki, pordzewiałe rury w łazience) zastrzeżenia do czystości obecny w niektórych pokojach/budynkach/windach(!) zapach wilgoci niedomyte szklanki i sztućce w restauracji, muchy jaskółcze gniazda na balkonie będące źródłem nieczystości na prawie całym balkonie

Hotel zlokalizowany na dość dużym obszarze (kilkanaście budynków) z tego względu duże odległości pomiędzy recepcją, restauracją i plażą, dla jednych może to być zaleta dla innych wada - osobiście preferuję mniejsze kameralne obiekty. Z racji wielkości i licznych atrakcji hotel dla przeciętnego turysty jest samowystarczalny. Dla bardziej wymagających i ciekawych wyspy w recepcji można znaleźć stoisko firmy zewnętrznej wynajmującej samochody. Dla rodzin z dziećmi polecam, Ogólnie hotel dobry, zawsze do czegoś można się przyczepić (patrz wady i zalety), ale na wakacje nie jedziemy, w końcu po to by siedzieć w 4 ścianach i szukać dziury w całym.

• Zalety Piękna, piaszczysta plaża tuz przy hotelu, zjeżdżalnie dla dzieci, dobre jedzenie, lokalizacja naszego budynku nr 10 z dala od zgiełku blisko morza
    • Wady Pokoje stare i mocno podniszczone, smród w łazience, stare łóżeczko polowe jako dostawka dla dziecka, twarde niewygodne łózka, chlorowana woda do picia - paskudna kawa i herbata, sprzątanie i wymiana ręczników do reklamacji

Niewątpliwą zaleta hotelu jest dłuuuuga, piaszczysta plaża i jeśli tutaj ktoś narzeka to polecam porównać ja z kamienistym pełnym morskiej trawy wybrzeżem po przeciwnej stronie wyspy aby ją docenić. Rekomendowany spacer w prawo od hotelu - kosmiczne wydmy a za nimi dzikie pustkowie - można spacerować iść w nieskończoność. Drugim plusem jest jedzenie, zwłaszcza sympatyczna włoska restauracja. Smaczne, urozmaicone i zawsze pod dostatkiem. Niestety na obrzydliwą wodę do picia jedynym wyjściem był zakup zgrzewki mineralnej w pobliskim markecie i noszenie jej przy sobie (jeśli ktoś nie nastawia się wyłącznie na alkohol). Dla rodzin z dziećmi duży plus aquapark o długich (mam porównanie do innych hoteli) godzinach otwarcia. Grupa animatorów bardzo w porządku, potrafią stworzyć wakacyjna atmosferę i bardzo się starają. Same SHOW TIME dla dorosłych nudne i bez wyrazu, chyba ze był to występ naszych animatorów ale ten wyłapałam tylko raz w czasie tygodnia. A jeśli chodzi o pokoje.... Przypuszczam, że to gdzie się trafi to loteria, dlatego opinie są tak rozbieżne. My też w końcu po drobnych interwencjach polubiliśmy nasz pokój: po wizycie hydraulika zniknął smród z kratki ściekowej i jej zgniła zawartość widoczna przez wielkie dziury, a już po 2 dniach obsługa wyniosła zardzewiałe, skrzypiące i zapadnięte łóżeczko polowe i wstawiła normalne łózko dla mojej córki. Jakość sprzątania - pokój pokryty kurzem, podłoga tylko zamiatana, łazienka maźnięta mopem, lustro zachlapane przez cały tydzień, w oknie balkonowym nieusuwalna biała maź miedzy szybami zasłaniająca widok, ręczniki wymieniane zależnie od przypadku. Powtarzając wiec niektóre wcześniejsze opinie 'za te pieniądze' można by się spodziewać trochę przyzwoitszych warunków. W sumie jednak wspomnienia będą pozytywne - byliśmy na Korfu już drugi raz i drugi raz morze i plaża były na medal.

• Zalety Przy plaży 100 m po lewej stronie jest małe miasteczko że sklepikami i tawerna. Ogólnie ok.
    • Wady Hotel nadszarpnięty zębem czasu. Kompleks jest duży więc ludzi jest dużo żeby nie powiedzieć bardzo dużo.

Proszę nie wypożyczyć samochodu od firmy enterprise polecane przez rezydenta firmy Grecos. Ich ubezpeczenie nie obejmuje szyb lusterek i kół oraz pobierają kaucję 100?. Rano po pozostawieniu samochodu okazuje się że nie ma lusterka i kaucji już nie oddają. Moim zdaniem robią to sami. TOTAL OSZUSTWO. Jak ktoś chce samochód to z hotelu albo obok w miejscowości są wypożyczalnie.