Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Aquis Sandy Beach Resort
Grecja / Korfu

Aquis Sandy Beach Resort: teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Hotel duży, ale nie odczuwa się tego- cisza,, spokój, kilka basenów i bezpośredni dostęp do plaży sprawia, że nigdzie nie ma tłumów. Codziennie inny program artystyczny wieczorny. Bardzo urozmaicone jedzenie. Hotel polecam rodzinom z dziećmi.
    • Wady W okolicy jedynie malutka miejscowość z kilkoma barami i . Osoby szukające wieczornych wrażeń będą zawiedzione.

Polecam ten hotel. Jest wart pieniędzy, jakie za niego zapłaciliśmy.

• Zalety baseny, bliskość plaży, animatorzy
    • Wady bardzo przeciętne pokoje

W sumie cena adekwatna do tego co dostaliśmy, pokoje poniżej oczekiwań, nijak nie mają się do 4* Rewelacyjni animatorzy, szczególnie młodziutka Pani Paulina z Grecosa :)

• Zalety Blisko morza, piaszczysta plaża, z pokoi z bocznym widokiem na morze wszędzie blisko. Basen za oknem, morze 20 m dalej , bar 15 m od leżaka na basenie, jedzenie smaczne, obsługa bardzo miła. Świetne animacje.
    • Wady Jak to zwykle w Grecji bywa nie do końca czysto i zapachy w niektórych częściach hotelu drażniące.

Byłam w tym hotelu w drugiej połowie września z 5, latkiem i 2 latkiem. Jak najbardziej mogę polecić dla rodzin z dziećmi. Mimo pełnego obłożenia nie było problemów z leżakami, nie było problemów z miejscem w restauracji (były trzy). Animatorzy bardzo fajni. Dzieciaki zostawały z nami na wieczornych przedstawieniach, tak bardzo im sie podobało. Polecam.

• Zalety Animacje. Wybór restauracji: Grecka, wloska, zdrowa. Wybór basenów. Bliskość morza. Infrastruktura
    • Wady Niedoczyszczone pokoje. Zimna woda w basenach. Kolejki do drink barów.

Świetne miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi. 3 baseny, 3 restauracje, 3 drink bary, infrastruktura dla dzieci łącznie z mini disco, wypożyczalniami quadow,rowerków i innych gadgetów. Na terenie wszystko co potrzebujesz na wypoczynek łącznie z wypożyczalnią samochodów. Jedzenie zróżnicowane,również dla dzieci. Pokoje (mieszkaliśmy w standardowym pokoju z widokiem na morze) przestronne, łazienki także. Oczywiście mogłyby być czystsze. Personel reaguje na prośby błyskawicznie. Potrzebowaliśmy czajnika do gotowania wody dziecku, zareagowali od razu. Można się czepiać głupot. Widzieliśmy świrów, którzy robili zdjęcia karteczki out of order przyczepionej do kranika z winem podczas kolacji. Hmm na zdjęciu nie będzie widać ze można było korzystać z pozostałych. Hotel fajny i naprawdę godny polecenia. Dziękujemy za wspaniałe wakacje. Pozdrawiamy personel Aquisa

• Zalety Hotel Położony przy piaszczystej plaży. Teren wokół hotelu ogrodzony i zadbany. Woda w 3 basenach czysta. Na terenie hotelu znajdują się 3 restauracje: grecka, włoska i wegetariańska z bufetem\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" all inclusive\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Duży wybór smakołyków .Jedzenie bardzo smaczne. Hotel blisko przystanku, który jedzie do Kerkiry - bardzo miła obsługa - każda prośba w recepcji została szybko spełniona - woda w basenach czysta.
    • Wady Pokoje w nieodnawianych budynkach , szczególnie na parterach są bardzo wilgotne. My otrzymaliśmy taki pokój po przyjeździe i ja się bardzo pochorowałam. Interweniowaliśmy w recepcji i po otrzymaniu pokoju na piętrze alergia minęła. Szczęście, że były wolne pokoje przed sezonem. Te pokoje to jest duży mankament tego Hotelu, który nie powinien mieć 4 *

Ogólnie pobyt uważamy za udany. Polecamy objazd po wyspie Korfu połączony ze zwiedzaniem Pałacu cesarzowej Sisi i oczywiście stolicy Korfu.

• Zalety na pewno polezenie plaza i baseny i dobra zabawa
    • Wady ma juz swoje lata zwlaszcza widac to po pokojach

bardzo m ily pobyt piekne polozenie nad samym morzem bardzo ciekawe wycieczki zwlaszcza ta do Albanii byl maly problem bo zapomnieli nas w hotelu w trakcie powrotu ale jakos dalismy rade jak mowia z przygodami bylo

• Zalety duża przestrzeń, dobre jedzenie, dobra obsługa, dużo atrakcji dla dzieci, dużo basenów, fajna plaza
    • Wady Nie zauważalne, czasami kolejki do barów przy basenie

Wyjazd w okresie 5-12.05.2015 r. Hotel polecam dla rodzin z dziećmi ze względu na dużą przestrzeń oraz atrakcje dla dzieci baseny, mini club, animacje, bardzo duży wybór jedzenia oraz restaurację włoską. Hotel położony jest na uboczu w południowej części wyspy lecz jest komunikacja miejska (bardzo tania), którą można dostać się do stolicy Kerkyra w 1,5 godziny , przystanek autobusu jest obok hotelu. Obok jest też dużo wypożyczalni samochodów, lecz jazda wąskimi i pagórkowatymi drogami Corfu to wyzwanie nie dla każdego szczególnie na górzystej północy. Polecam hotel oraz piękną wyspę Corfu.

• Zalety Hotel dla rodzin z dziećmi,wspaniałe animatorki Ola,Paulina,Julka z Grecosa reszta animatorów też zawsze uśmiechnięta i pomocna.
    • Wady Bardzo dużo ludzi, kolejki do barów,wszystkie napoje śmierdziały chlorem-masakra,leżaki pozajmowane już o godz. 7.00, smród w okolicach restauracji,plaża brudna,brak WIFI tzn.było ale tylko w recepcji

Byliśmy tam od 29.08 do 5.08 na tydzień i tyle wystarczy.Dzieci zadowolone my trochę mniej.Byliśmy na dwóch wycieczkach WESOŁY REJS i WIELKA GRECKA WYCIECZKA polecam tą pierwszą jest dużo pływania w przepięknych lagunach,a druga dla dzieci nie za dobra jedynie atrakcją był samolot przelatujący nad głową i trzeba dodać,że są też dodatkowe,niemałe jak na czteroosobową rodzinę koszty!(obiad,rejs łódką).Ale to jest moja opinia.Jedzenie monotonne,smród w okolicach restauracji, wszystkie napoje rozcieńczane wodą z CHLOREM. Brak wolnych leżaków przy basenach.Pokoje sprzątane po łebkach.

• Zalety położenie, animacje
    • Wady plaża brudna, brak wolnych leżaków przy basenach, monotonne jedzenie, brud w pokojach, lenistwo personelu

Właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu w tym hotelu i muszę przyznać, że się mocno zawiodłam. Pojechałam z biura podróży Grecos, gdzie na stronie biura podane jest 4***, a w rzeczywistości na oficjalnej stronie hotelu jest to tylko marne 3*** i na tyle może zasługuje. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, z pewnością bym tam nie pojechała. Zacznę może od tego, że pojechałam tam z mężem, dwójką dzieci (1,5 roku i 7 lat) Dostaliśmy zakwaterowanie w śmierdzącym wilgocią pokoju z rozwaloną spłuczką w toalecie, gdzie woda strumieniami lała po ścianach. Po naszej wielokrotnej interwencji dostaliśmy propozycję przeniesienia do innego pokoju. Jedzenie było bardzo monotonne, menu w ogóle nie przewidziane dla dzieci, więc jeśli ktoś wybiera się z rodziną, radzę zabrać więcej gotówki, by stołować się poza hotelem. Pokoje brudne, niby sprzątane codziennie, ale "po łebkach". Świeże ręczniki otrzymaliśmy tylko raz, na początku zakwaterowania, potem ani razu nie zostały nam wymienione na czyste, co jest po prostu nie do pomyślenia. Pościel też może ze dwa razy została zmieniona, Prawdę mówiąc sprzątanie to polegało głównie na posłaniu łóżek oraz wycieraniu zlewu ręcznikiem dla gości hotelowych, a wiem co piszę, bo wiele razy odbywało się to w mojej obecności. Miejscami na terenie hotelu unosił się straszny smród, myślę że z kontenerów, które stały przy budynkach z pokojami oraz restauracją. Plaża też pozostawia wiele do życzenia. Jest tam brudno, woda też niezbyt przejrzysta. Nigdy nie wybrałabym się tam ponownie, Nie po to płaci się tyle pieniędzy, żeby przez cały pobyt się denerwować, zwłaszcza gdy jedzie się tam z małymi dziećmi. Nie skorzystam też więcej z biura podróży Grecos, które powinno lepiej dopilnować oraz zadbać o to, by goście hotelowi lokowani byli w bardziej przyzwoitych warunkach, a nie zapierających dech w piersiach ze smrodu pokojach. A miały to być takie udane wakacje...

• Zalety Ogromny kompleks, 3 duże baseny, czystość, dobre urozmaicone posiłki, miła obsługa, ładne pokoje
    • Wady Raczej ciężko o wady, zależy kto co wymaga jak dla mnie hotel na 5+

Witam, byłam w Aquisie na przełamie maja i czerwca 2015. Hotel ogromny, ładnie położony, niedaleko lotniska (ok 30 km), jedzenie dobre, generalnie można polecić każdemu, dla rodzin z dziećmi i dla par również. Bardzo miła obsługa, wszyscy uśmiechnięci i pomocni. Szczególnie Pan Kelner który zawsze dbał żeby przy objedzie kieliszek wina był zawsze pełny :) Pokój ładny, codziennie sprzątany. Jeśli ktoś chce po prostu wypocząć to bardzo polecam, plaża przy hotelu podobno najładniejsza na całym Korfu. Jeśli ktoś pisze negatywny komentarz o tym hotelu to najwyraźniej oczekuje złotych klamek oraz mycia stóp w recepcji na powitanie. Polecam gorąco!