Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Aquis Sandy Beach Resort
Grecja / Korfu

Aquis Sandy Beach Resort: teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Wylot z Poznania All Inclusive
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Duży przestronny hotel wyśmienite jedzenie, animacja bardzo dobra i super wieczory codziennie co innego, blisko plaza
    • Wady Za rzadko wymieniają ręczniki i pościel, łazienki wymagają remontu w moi pokoju fugi odglejaly się przy wannie i umywalce, pani sprzątające pozostawiają wiele do życzenia przed wszystkim niedokladnosc w sprzątaniu podłogi nie zamiecie a mycie raz na tydzien

Hotel polecam ale byłam w bardziej zadbanym, być może to wina tak dużej ilości pokoi i zbyt mało personelu sprzatajacego-jedzenie wyśmienite a zwłaszcza ryby mule i kremy i pianki trochę mało owoców bo tylko grejpfrut arbuz ipomarańcza i brzoskwinie, .Animacje dla dzieci super i bezpiecznie można dzieci zostawić pod opieką POLSKIEJ animatorki Julii wspaniałe podejście.

• Wady Przed wyjazdem dużo czytałam na temat hotelu i samej wyspy więc nie miałam żadnych niemiłych niespodzianek, jak dla mnie hotel jest trochę za duży, osobiście wolę bardziej kameralne i spokojne miejsca. Jedyną wadą jak dla mnie jest usytuowanie hotelu na południu wyspy, co wiąże się ze sporymi odległościami jakie trzeba pokonać przy jej zwiedzaniu /większość miejsc wartych zobaczenia znajduje się w północnej części/. W samym hotelu cała moja rodzina nie znalazła większych wad /oczywiście nie nastawialiśmy się, że będziemy mieszkać w pałacach :)/

Zalety: Hotel położony nad samym morzem - 100 m od hotelu plaża piaszczysta, bez żadnych kamieni, łagodne zejście do morza, idealne dla dzieci. Bardzo dobre jedzenie - urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie, zupełnie nie wiem skąd pojawiają się negatywne opinie o posiłkach. Bardzo miła i jednocześnie dyskretna obsługa, pokoje sprzątane codziennie - w tym wymiana ręczników i pościeli. Pokój mieliśmy w odległości bardzo bliskiej od morza, widok z balkonu super. Bardzo fajni animatorzy. Spędziliśmy bardzo udane wakacje. Wady: Przed wyjazdem dużo czytałam na temat hotelu i samej wyspy więc nie miałam żadnych niemiłych niespodzianek, jak dla mnie hotel jest trochę za duży, osobiście wolę bardziej kameralne i spokojne miejsca. Jedyną wadą jak dla mnie jest usytuowanie hotelu na południu wyspy, co wiąże się ze sporymi odległościami jakie trzeba pokonać przy jej zwiedzaniu /większość miejsc wartych zobaczenia znajduje się w północnej części/. W samym hotelu cała moja rodzina nie znalazła większych wad /oczywiście nie nastawialiśmy się, że będziemy mieszkać w pałacach :)/

• Zalety -przy długiej i szerokiej piaszczystej plaży - rozległy kompleks - blisko małe miasteczko - bardzo miła obsługa - wszystko na miejscu
    • Wady - woda w kranie i do posiłków mega chlorowana. Nie mogłam przełknąć łyka herbaty, ratowaliśmy się mineralną. Ale za to nie było problemów z żadnymi chorobami.

jest to rozległy kompleks, samowystarczalny - na terenie hotelu oprócz basenów, restauracji, barów, mini aquaparku, placu zabaw są mini centrum handlowe tj. 1). mini market - wszystko co potrzebne do pływania, kąpania, kopania w piasku, mycia się, środki na komary (były pojedyńcze), alkohol, jedzenie, produkty dla dzieci, pamiątki itp. , 2) jubiler, 3) skelp Benetton+Crocs, 4) produkty tradycyjne greckie (oliwy, mydełka, wina), 5) fryzjer 6)kolejny z ubraniami. Do tego sala z bilardami, automatami do gry, siłownia, pralnia. Na miejscu jest wypożyczalnia samochodów (100Euro za 3 dni Nissan Mikra z fotelikiem dla dziecka, ubezpieczenie bez udziału własnego). Na miejscu jest lekarz (o specjalizacji chirurg) wraz z pialegniarko/sekretarką posługują się sprawnie językiem angielskim, więc nie ma problemu z komunikacją. Obsługa hotelu jest przemiła i jest jej tyle, że mimo dużej ilości gosci, wszystko jest sprawnie zorganizowane! Manager mówi Ci dzień dobry i zagaduje, czy wszystko w porządku i jak Ci się wypoczywa. Jest wypożyczlnia rowerów i quadów. Nie sposób opisać wszystkich udogodnień zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla par, czy singli (jest np. rozdzielona jadalnia dla "wszystkich" i dla "singli i par"-jak ktoś nie chce słuchać odgłosów dzieciaczków - to ma sale dla singli i par. Natomiast w sali "dla wszyskich" jest wydzielony kącik dla dzieci i telewizorem, gdzie lecą bajki.Jest mikrofala i czajnik, podgrzewacz do butelek itp. Jest włoska restauracja, w której wieczorem piecze się na bieżąco pizzę. Jest siłownia z salą fitness, gdzie codziennie jest 2 godziny jogi. Animatorzy prześmieszni ( z Włoch, Węgier, Litwy, Słowacji i Polski z Grecosa) nie pozwalają się nudzić, ale nie są nachalni. Baseny - duże i czyste - codziennie rano czyszczone, wieczorem chlor wrzucany z wiadeka, ale to standard wszędzie! Byłam z 3,5 letnią córką, która spędzała po kilka godzin dziennie w tych basenach i nic się nie działo ze skórą, ani z żołądkiem a trochę się nałykała wody

• Zalety - jedzenie - animacje - obsługa hotelowa - położenie - przestronność
    • Wady Animacje Grecosa - Delfinki nie funkcjonowały od 1 czerwca, ani nawet od 8 czerwca. 2 Panie były bodajże od 9 czerwca, ale w Klubie dla Dzieci pojawiały się sporadycznie

Ogólnie hotel godny polecenia dla Rodzin z dziećmi. Nie ma czasu na nudę. Początek czerwca - ludzi sporo, lepiej z rana zarezerwować leżak, jak się chce mieć dobre miejsce. Mimo to w pozostałych miejscach (bary, restauracje, baseny) prawie nie odczuwalna ilość osób. Jedzenia sporo, bardzo urozmaicone. Szczególnie godna polecenia włoska reastauracja i przepyszna pizza. W restauracji międzynarodowej - kącik dla dzieci. Obsługa bardzo miła. No i Animatorzy - rewelacja !!! Ich podejście do Gości i zapał do pracy - super :) Wieczorne show -też na bardzo dobrym poziomie. Codziennie coś innego - pokazy magika, brazylijskie show, czy występ śpiewaków - "Prima Voce" - oraz wiele innych. Pokoje czyste, pościel i ręczniki zmieniane codziennie. Trudno się do czegoś przyczepić. No i oczywiście podczas ME 2016 w barze nad lobby - transmisje meczów - specjalnie przygotowany kącik Kibiców :) Naprawde udane Greckie Wakacje !!!

• Zalety super położenie, lokalizacja, posiłki
    • Wady baseny czynne tylko do godz. 19-stej. Hałaśliwi goście wyjeżdżający np. o 2 nad ranem :(

Porada dla przyjeżdżających- po niemiecku ciężko się dogadać. Tylko angielski. Reszta super, poza tymi basenami /zbyt krótko czynne bo do 19 stej/

• Zalety Zróżnicowanie posiłków, animacje, położenie (wszędzie blisko:plaża,sklepy)miła obsługa.
    • Wady Przytyliśmy z żoną po 2 kg :)

Właśnie wróciliśmy z urlopu (2 dorosłych i niemowlę) serdecznie polecamy ten hotel. Wszystko zgodnie z opisem, kompleks bardzo duży lecz miejsca nie brakowało na stołówce czy przy basenie. Obsługa bardzo miła i pomocna, ciekawe animacje. Serdecznie Polecamy A&G&K

• Zalety Duży wybór atrakcji, trzy duże baseny i jeden dla dzieci. Cały kompleks jest mini miasteczkiem, w którym wszystko można dostać. Ceny w sklepikach przystępne bez ekstra zwyżek tylko dlatego, że jest \\\"pod nosem\\\"
    • Wady Pokoje od nienasłonecznionej strony są wilgotne i zagrzybiałe (ale można wymienić)

Ogólnie wakacje zaczęły się kiepsko. Najpierw przełożono lot, w związku z czym w hotelu byliśmy po 23. Zamiast kolacji dostaliśmy więc kanapkę z serem i mortadelą, której nie dało się zjeść. Dodatkowo dostaliśmy pokój od zacienionej strony, przy kanale. Zapach na zewnątrz nie był zbyt przyjemny, a w pokoju czuło się stęchliznę i wilgoć. Ponieważ następnego dnia dziecko wyciągnęło nas na basen od samego rana, prośbę o zmianę pokoju zgłosiliśmy po południu, co spowodowało, że nowy dostaliśmy dopiero kolejnego dnia. Ale trzeba przyznać, że z wymianą pokoju nie było żadnego problemu. Trzeba tylko zgłosić dlaczego chcemy zmienić. Po wymianie pokój był już ok. Ogólnie w restauracjach nie było zbyt różnorodnie. Mimo, że są dwie do wyboru (plus jedna dla singli i par bez dzieci) to wybór posiłków mocno ograniczony. Na tydzień jeszcze dało radę przy dwóch już trochę nudno (i mało owoców). Hotel położony koło miasteczka (dojście wzdłuż plaży) więc nieraz można pójść zjeść coś obok, aczkolwiek jak ktoś ma all inclusive to nie zawsze chce wydawać dodatkową kasę. Opcja all daje w sumie sporo możliwości, ale jeżeli chcemy w międzyczasie zjeść coś dodatkowego (szczególnie dziecko) to trzeba przejść cały resort (całkiem spory) do baru przy recepcji. My nie korzystaliśmy z alkoholi, ale wybór drinków całkiem spory. Baseny są trzy, a że w maju było trochę chłodno to były w nich pustki. Leżaków wokół basenów też sporo, więc nie było problemów z dostępnością. Przy plaży leżaki 4e a parasol dodatkowe 2e. Muzyka nie gra zbyt głośno więc spokojnie można poleżeć przy basenie bez huku nad głową. Wieczorami atrakcje, które są w miejscu, które też raczej nie powoduje hałasu w pokojach. Ogólnie cały kompleks robi całkiem niezłe wrażenie i myślę, że warto tam odpocząć. My w dwa dni wzięliśmy małe auto (przy recepcji, z fotelikiem i pełnym ubezpieczeniem za 30+4+4 e, w miasteczku może taniej ale się nie dowiadywaliśmy). Wyspa warta zwiedzenia. Polecamy bar 7th heven beach przy Peroulades (klify)

• Zalety poniżej
    • Wady poniżej

Byłem w ubiegłym roku 2015 z rodziną 10 dni w wakacje. Pokój mieliśmy w budynku tuż przy plaży. Ponieważ ośrodek (tak ośrodek) jest bardzo duży do recepcji z internetem było około 800m. I to najbardziej pamiętam. Zalety: - faktycznie blisko plaży, - kilka basenów i zjeżdżalni - pokój ok jak na Grecję - mało Rosjan z ich typowym, zachowaniem (dotyczy tylko tej ich widocznej 20% części) Wady: - internetu tak naprawdę nie ma, jest tylko przy recepcji, - zabrałem komputer, żeby wieczorami nadgonić pracę (porażka), jechałem z limitu w telefonie, i to mnie najbardziej wkurzało - wiem, że niektórzy powiedzą "to po co jechał na wakacje", ale szukając hotelu dostęp do internetu (dobry dostęp) był jednym z ważniejszych kryteriów, tu bardzo się zawiodłem - syn latał te 800m do recepcji, ale dobry sygnał miał dopiero po północy - te odległości, nigdy nie nachodziłem się tak w żadnym hotelu Ci co nie potrzebują internetu, pewnie będą raczej zadowoleni. Polecam wycieczki statkiem do "blue lagune" i do miasta Korfu, najlepiej autobusem bo w mieście ciężko z parkowaniem. Tak nauczyliśmy się od pary z Niemiec, którzy jeżdżą tam co rok.

• Zalety Duży obiekt, ładna restauracja, morze przy hotelu, miła obsługa
    • Wady Plaża brzydka w porównaniu z innymi, brudne i zaniedbane wejście na zjeżdżalnie, przy basenach wiele miejsc wymagających naprawy

Typowy hotel rodzinny. Na połowie całego terenu znajdowały się budynki gorszej jakości, druga cześć bliżej morza była już znacznie lepsza. W hotelu spędziliśmy tydzień z dwójką dzieci 3 i 4 lata. - Dla dzieci jest brodzik, brak jednak zjeżdżalni dla takich maluchów, dostępne są tylko duże zjeżdżalnie dla większych dzieci. - Plac zabaw raczej kiepski, nie korzystaliśmy z niego bo nie wyglądał zachęcająco. - Przy basenie toaleta dla małych dzieci. - Na terenie hotelu jest możliwość wypożyczenia kładów, samochodzikow dla dzieci, zwykłych rowerów i rowerów kilkuosobowych. - Urozmaicona oferta animacji. - Jedzenie smaczne i obsługa bardzo miła. - Dużo leżaków przy basenach - Pokoje hotelowe ok. Uwagi: - Zgłaszaliśmy w biurze podróży, że potzrzebujemy diety bezglutenowej i bez laktozy. Po interwencji w hotelu w menu pojawiły się warzywa gotowane i ryż na obiady i kolacje, brakowało jednak jasnej informacji co jest w danej potrawie, nie było tez chleba bezglutenowego i gdyby nie własne zapasy chleba dzieci misialyby jeść na śniadanie sałatki owocowe. - bardzo brudne drzwi w damskich toaletach przy basenie, warstwa brudu tak gruba, ze powstawały w nim rożne napisy, ochyda - przy jednym basenie były deski, które w wielu miejscach były pouszkadzane, miały pozadzierane krawędzie, łatwo zranić stopę - Z uwagi na bardzo dużą liczbę gości z Polski, uważam, że hotel powinien zadbać o polskie menu i inne informacje w języku polskim (podczas naszego pobytu język polski był drugim językiem najcześciej słyszanym zaraz po angielskim)

• Zalety Hotel ma kilka istotnych plusów. Pierwszym jest lokalizacja - nie widzieliśmy wśród ofert nigdzie tak piaszczystej, dużej plaży od razu przy hotelu i rzeczywiście, jest naprawdę warta najwyższej oceny. Druga sprawa to jedzenie. Pierwszego dnia śniadanie mnie zawiodło (zestaw brytyjski), ale każdy kolejny dzień zaskakiwał, codziennie inne mięsa (rekin, baranina, królik, owoce morza i mnóstwo innych których na próżno szukać w większości resortów). Myślę, że nawet wybredni na koniec będą zadowoleni z posiłków. Sugeruję włoską restaurację. Ma jakąś lepszą aurę i pizzę. Trzeci to teren. Byliśmy już w kilku miejscach w Grecji, Egipcie, Turcji, ale chyba ten teren był największy. 5 barów, 3 restauracje (jedna płatna). 3 różne baseny - dla rodzin z dziećmi (ślizgawki, muzyka, gry, bar), drugi zupełnie spokojny bez baru i raczej taki dla wyciszenia, a trzeci po środku i z barem. Jest też mały basen dla dzieci (ukryty za tym ze ślizgawkami, my zauważyliśmy w połowie pobytu). Jest salon gier (z lat 90), jest dobrze wyposażony sklep z normalnymi cenami. Poza resortem ceny są wyższe, przynajmniej na tyle daleko jak udało nam się dojechać quadem. A, no właśnie, jest też wypożyczalnia rowerów, rowerów rodzinnych (4 koła), mini quadow (tanie, a nawet 1,5 letnie dziecko ma frajdę z jazdy z rodzicem), większe quady i samochód buggy można wynająć poza resortem, około 500 metrów dalej. Jest też plac zabaw dla najmłodszych. Kelnerzy mili, obsługa nie rzuca się w oczy, bo robi to co powinna naprawdę dobrze i szybko. Alkohole są dobre (kilka można wybrać z karty), lane od serca i z odpowiednim procentem. Są też świeżo wyciskane soki w dobrej cenie. Grecos też robi swoje, miła obsługa, brak nachalnych reklam, szczera pomoc i przyjemny transport. Byliśmy z 1,5 rocznym dzieckiem i wróciliśmy naprawdę zadowoleni.
    • Wady Jest kilka nie tyle minusów co uwag, z których świadomością warto jechać. Po pierwsze kompleks jest piękny, pokoje duże i przestronne, ale nie jest to te 4 prawdziwe europejskie gwiazdki. Wilgoć w pokojach na parterze trochę przesadna, zmieniliśmy na pierwsze piętro i było okej. Wykonanie trochę niechlujne, jakieś doraźne poprawki, ale to naprawdę nie jest nic strasznego co można przeczytać w niektórych opiniach, klapki pod prysznic i z głowy, to wakacje a nie noclegi ;-). Zauważyłem że są budynki z nowymi pokojami, standard znacznie wyższy, ale w recepcji nie chcieli zmienić za dopłatą, nie wiem czy da się je uzyskać przed wylotem.

Ogólnie opinia jest wysoka, pokoje na 6/10, resort na 8/10, wyposażenie 8/10, jedzenie 8/10, obsługa 9/10. Poziom znacznie wyższy od egipskich resortów i dość wysoki jak na greckie warunki. Wykończenie całości jak to w grecji i to na wyspie, można mieć zastrzezenia, ale to nie Dubaj ;-). To były fajne wakacje, jeśli wrócę na Korfu to właśnie tam.