Avliga Beach
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Avliga Beach: basen, obiekt

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny śniadania i obiadokolacje
    173 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety Kameralność, położenie przy plaży, częsta zmiana ręczników i pościeli, spokojna atmosfera.
    • Wady Monotonne wyżywienie, mało sympatyczna obsługa kelnerska. Brak darmowego wi-fi nie tylko w pokojach, ale i w lounge\'u.

Hotel jest reklamowany jako 3,5 gwiazdki, a faktycznie to trzy, czyli przyzwoicie, ale bez przesady. Pokoje spore, z widokiem na morze, umeblowane w niższym standardzie, w mojej łazience brak gniazdka elektrycznego, choć w innych były. Jedzenie: oferta dość bogata, lecz monotonna (wciąż te same potrawy, przygotowane bez finezji). Obsługa miła, z wyjątkiem młodzieży zatrudnionej sezonowo jako kelnerzy - zero pojęcia o tym zawodzie. Obsługa nie potrafi wyegzekwować wywieszanego wszędzie zakazu "rezerwowania" po 4 - 6 łóżek na basenie o np. 6 rano, zwłaszcza przez turystów niemieckich, wskutek czego znalezienie wolnego miejsca po śniadaniu graniczy z cudem. Sam basen i jaccuzi ok. Jest spokojnie, cicho, bardzo umiarkowane ceny w hotelowym barze.

• Zalety polożenie, jedzenie
    • Wady brak rażących wad

Wróciliśmy z hotelu bardzo bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem mogę polecić go innym ? sama miałam sporo wątpliwości po przeczytanych opiniach. Położenie genialne ? blisko plaży, delikatnie wycofany i odsłonięty drzewami ? nie słychać nocnych hałasów (mieliśmy pokój od strony basenu). Jedzenie bardzo dobre. Owoce do śniadań i obiadokolacji ? codziennie 1 gatunek ale zawsze były. Zresztą niczego nie brakowało, jedzenie dokładane. Ze stolikami też nie było problemu. Dużym zaskoczeniem na plus były napoje do obiadokolacji: czysta wola albo smakowe napoje. W recepcji również nie było problemu aby się dogadać. Pokoje czyste, sprzątane. Leżaki na basenie zarezerwowane od wieczora ? nam to nie przeszkadzało bo siedzieliśmy nad morzem. Administracja hotelu prosi o nierezerwowanie leżaków, ale klienci i tak robią swoje i (o dziwo) nie jest to domena tylko Polaków. Podobnie jak wynoszenie jedzenia z restauracji. Minusem regionu jest mała ilość plazy niezagospodarowanych ? bardzo wąskie paska w porównaniu do tych z leżakami. Za zestaw 2 leżaki + parasol chcą 10 ? - kosmos. My plazujemy zawsze na ręcznikach i ciężko się było wcinąć blisko moża z dwójką małych dzieci.

• Zalety dobre posiłki, super położenie
    • Wady mało istotne

Dobry hotel, super jedzenie, co w Bułgarii nie jest takie oczywiste. Położenie przy samej plaży, ładny basen. Dobra obsługa.

• Zalety bliskość plaży , jedzenie naprawde smaczne kolacje w opcji hb. można bylo sobie niezle pojeśc , i cena powiem ze korzystna
    • Wady czy ja wiem hotel troszke taki stary ale mimo wszystko moge polecic .

pobyt udany. powiem ze naczytalem sie opinii o niby zlym jedzeniu ale to nieprawda . powiem ze jedzenie bylo ok naprawde co mnie zaskoczylo na plus. zaznaczam ze to 3 gwiazdki tylko . ale smaczne. blisko morza przejscie przez deptak i juz na plazy. dodam ze nie mialem zadnych niezytów jelitowych które miewalem w innych hotelach. w Bulgarii gosciłem 3 raz także mam porównanie do innych hoteli . może co mnie sie troche niespodobalo , ale moze to kwestia napiwków. kelnerzy strasznie ; w 1 KOLEJNOSCI OBSKAKIWALI NIEMIECKICH KLIENTÓW którzy dawali niezłe napiwki . ale niestety pieniądz rządzi

• Zalety blisko do centrum i plaży, klimatyzacja w pokoju
    • Wady basen czynny tylko do 18, pracownicy hotelu nie rozumieją angielskiego, niesmaczne, monotonne posiłki, płatne WiFi, słabo działająca lodówka w pokoju

Basen czynny tylko od 9 do 18, z bardzo zimną wodą. Obsługa hotelu nie rozumie prostych zdań po angielsku. Nie da się dogadać. Śniadania codziennie wyglądają tak samo. Jajecznica, jajecznica z szynką, jajecznica z papryką, jajko sadzone, jajko w całości. 7 dni te same szynki, sery. Obiadokolacje niesmaczne. Po 3 dniach miałam dość tego tłustego jedzenia. Sprzątanie pokoi tylko z wierzchu. Ręczniki wymieniane co 2 dni.

• Zalety Położenie bardzo blisko plaży, czysto, pokoje codzienne sprzątane, uprzejma obsługa. Hotel odnowiony.
    • Wady Skromne, nie zawsze smaczne posiłki, bardzo monotonne (na śniadania głównie jajka!!!) Brak free WiFi :( hasło płatne 10 lewa - TYLKO NA JEDNĄ DOBĘ! Zasięg TYLKO w lobby! Basen z bardzo zimną wodą, leżaki trzeba sobie rezerować ok 7.00 ;)

Bliskość plaży i czystość w hotelu to największe zalety. Obsługa bardzo miła - języki : angielski rosyjski. Polecam wykupienie tylko śniadań, albo wyżywienie całkowicie we własnym zakresie - jedzenie w hotelu jest niesmaczne i monotonne, a wokół mnóstwo knajpek z pysznym jedzeniem w dostępnych cenach - wybór jest ogromny, wszysko pachnie i zachęca - zatem za te same pieniądze można jeść codziennie w innej restsauracji smacznie i różnorodnie:) W hotelu bardzo drogi dostęp do intenetu oraz zasieg TYLKO w lobby:( Co dziwne - kelnerzy w hotelowej restauracji nie odzywają się WCALE do nikogo co jest dość zabawne :)) w razie konieczności pokazują tylko palcem :) Wszystko wynagradza piękna słoneczna pogoda, bliskość ogromnej plaży, cieplukie morze :)

• Zalety kilka kroków do plaży
    • Wady głośno w nocy przez bliskość ulicy i knajpek

Ogólnie polecam. Hotel zadbany, pokoje przestronne, dobra klimatyzacja. Słaba lodówka i telewizor. Jedzenie - jak to w Bułgarii - śniadania English Breakfast, czyli codziennie ten sam zestaw jajek w kilku odsłonach, kiełbasek i dodatków warzywnych i owocowych; obiady trochę mało urozmaicone, ale w zasadzie można było jeść codziennie coś innego. Obsługa hotelu taka sobie. Bez zarzutów, ale rok temu byliśmy w innym hotelu w Słonecznym Brzegu, gdzie obsługa była przyjazna, uśmiechnięta, towarzyska i mówiąca w kilku językach. Tutaj po prostu dobra. Szkoda, że w recepcji każdego dnia był ktoś inny i średnio komunikatywny. Jesli macie możliwość, proście o pokój od strony basenu i morza. Widok ładniejszy i ciszej. W pokojach od strony ulicy głośno w nocy, bo życie nocne tu tętni - słychać głośną muzykę, śpiewy itp.

• Zalety Blisko do plaży (przejście tylko przez promenadę), pościel wymieniana raz w tygodniu ręczniki co 3 dni
    • Wady Minusem jest iż po 22 trzeba poczekać aby w kranie poleciała ciepła woda, nieraz parę minut trzeba spuszczać zimną

Byliśmy na urlopie w pierwszej połowie września 2015. Mieliśmy pokój od ulicy i hałas było słychać sporadycznie a przejeżdżające dorożki i ciuchcie stanowiły atrakcję dla dziecka. Obsługa bardzo miła. Śniadania dość urozmaicone, zarówno coś na ciepło jak i na zimno oraz różne ciasta i desery. Idealne położenie hotelu to jego główna zaleta. We wrześniu nie było problemu z leżakami ale zazwyczaj byliśmy nad morzem. Wystarczy przejść promenadę ze sklepikami już jest się na plaży. Plaże czyste i strzeżone.

• Zalety Zaletą hotelu jest jego położenie - blisko plaży (rzeczywiste 50m), deptaka, sklepów i restauracji
    • Wady brud, smród i ubóstwo; Pokoje sprzątane tylko z wierzchu, pościel przeciętnej jakości, ręczniki sprane, firany i zasłony klejące od brudu, mrówki w łazience, zapchany brodzik - woda nie chciała spływać, zagrzybiała zasłona prysznicowa; jedzenie monotonne, ciągle te same potrawy, dodatkowo tłuste i na prawdę niesmaczne; znam się na kuchni bułgarskiej, mieszkałam w tym kraju kilka lat, ale takich obrzydlistw nie widziałam; 4 dnia już mieliśmy dość i chodziliśmy na własne posiłki, mimo że hotelowe były opłacone. Basen czynny tylko od 9 do 18, po 18 ochroniarz wyprasza z basenu.

Pobyt w hotelu dla ludzi nie szukających luksusów i mało wymagających; Niby 3* ale lokalnej kategorii czyli polskie 2*. Na plus na pewno położenie, bliziutko plaży, względna cisza, chociaż nie wiem, jak od strony ulicy. Sąsiedzi to głównie Niemcy i Rosjanie, trochę Bułgarów. Byliśmy jedynymi Polakami. Dla dzieci jedynie przestarzały plac zabaw i mały basen, ale czynny do 18, brak animacji czy zajęć; Dostępna sala fitness, ale brzydki zapach odbierał komfort ćwiczeń. Polecam pobyt w tym miejscu ale tylko ze względu na lokalizację.

• Zalety jak dlamnie bylo ok

Wszystko bylo ok i na miejscu obsluga hotelowa wporzadku blisko moza pokoje czyste Panie rezydetki z Nakermana bardzo mileZ przyjemnascia tam powruce i polecam innym warto.