Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Avliga Beach
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Avliga Beach: basen, obiekt

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny śniadania i obiadokolacje
    175 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety blisko do centrum i plaży, klimatyzacja w pokoju
    • Wady basen czynny tylko do 18, pracownicy hotelu nie rozumieją angielskiego, niesmaczne, monotonne posiłki, płatne WiFi, słabo działająca lodówka w pokoju

Basen czynny tylko od 9 do 18, z bardzo zimną wodą. Obsługa hotelu nie rozumie prostych zdań po angielsku. Nie da się dogadać. Śniadania codziennie wyglądają tak samo. Jajecznica, jajecznica z szynką, jajecznica z papryką, jajko sadzone, jajko w całości. 7 dni te same szynki, sery. Obiadokolacje niesmaczne. Po 3 dniach miałam dość tego tłustego jedzenia. Sprzątanie pokoi tylko z wierzchu. Ręczniki wymieniane co 2 dni.

• Zalety Położenie bardzo blisko plaży, czysto, pokoje codzienne sprzątane, uprzejma obsługa. Hotel odnowiony.
    • Wady Skromne, nie zawsze smaczne posiłki, bardzo monotonne (na śniadania głównie jajka!!!) Brak free WiFi :( hasło płatne 10 lewa - TYLKO NA JEDNĄ DOBĘ! Zasięg TYLKO w lobby! Basen z bardzo zimną wodą, leżaki trzeba sobie rezerować ok 7.00 ;)

Bliskość plaży i czystość w hotelu to największe zalety. Obsługa bardzo miła - języki : angielski rosyjski. Polecam wykupienie tylko śniadań, albo wyżywienie całkowicie we własnym zakresie - jedzenie w hotelu jest niesmaczne i monotonne, a wokół mnóstwo knajpek z pysznym jedzeniem w dostępnych cenach - wybór jest ogromny, wszysko pachnie i zachęca - zatem za te same pieniądze można jeść codziennie w innej restsauracji smacznie i różnorodnie:) W hotelu bardzo drogi dostęp do intenetu oraz zasieg TYLKO w lobby:( Co dziwne - kelnerzy w hotelowej restauracji nie odzywają się WCALE do nikogo co jest dość zabawne :)) w razie konieczności pokazują tylko palcem :) Wszystko wynagradza piękna słoneczna pogoda, bliskość ogromnej plaży, cieplukie morze :)

• Zalety kilka kroków do plaży
    • Wady głośno w nocy przez bliskość ulicy i knajpek

Ogólnie polecam. Hotel zadbany, pokoje przestronne, dobra klimatyzacja. Słaba lodówka i telewizor. Jedzenie - jak to w Bułgarii - śniadania English Breakfast, czyli codziennie ten sam zestaw jajek w kilku odsłonach, kiełbasek i dodatków warzywnych i owocowych; obiady trochę mało urozmaicone, ale w zasadzie można było jeść codziennie coś innego. Obsługa hotelu taka sobie. Bez zarzutów, ale rok temu byliśmy w innym hotelu w Słonecznym Brzegu, gdzie obsługa była przyjazna, uśmiechnięta, towarzyska i mówiąca w kilku językach. Tutaj po prostu dobra. Szkoda, że w recepcji każdego dnia był ktoś inny i średnio komunikatywny. Jesli macie możliwość, proście o pokój od strony basenu i morza. Widok ładniejszy i ciszej. W pokojach od strony ulicy głośno w nocy, bo życie nocne tu tętni - słychać głośną muzykę, śpiewy itp.

• Zalety Blisko do plaży (przejście tylko przez promenadę), pościel wymieniana raz w tygodniu ręczniki co 3 dni
    • Wady Minusem jest iż po 22 trzeba poczekać aby w kranie poleciała ciepła woda, nieraz parę minut trzeba spuszczać zimną

Byliśmy na urlopie w pierwszej połowie września 2015. Mieliśmy pokój od ulicy i hałas było słychać sporadycznie a przejeżdżające dorożki i ciuchcie stanowiły atrakcję dla dziecka. Obsługa bardzo miła. Śniadania dość urozmaicone, zarówno coś na ciepło jak i na zimno oraz różne ciasta i desery. Idealne położenie hotelu to jego główna zaleta. We wrześniu nie było problemu z leżakami ale zazwyczaj byliśmy nad morzem. Wystarczy przejść promenadę ze sklepikami już jest się na plaży. Plaże czyste i strzeżone.

• Zalety Zaletą hotelu jest jego położenie - blisko plaży (rzeczywiste 50m), deptaka, sklepów i restauracji
    • Wady brud, smród i ubóstwo; Pokoje sprzątane tylko z wierzchu, pościel przeciętnej jakości, ręczniki sprane, firany i zasłony klejące od brudu, mrówki w łazience, zapchany brodzik - woda nie chciała spływać, zagrzybiała zasłona prysznicowa; jedzenie monotonne, ciągle te same potrawy, dodatkowo tłuste i na prawdę niesmaczne; znam się na kuchni bułgarskiej, mieszkałam w tym kraju kilka lat, ale takich obrzydlistw nie widziałam; 4 dnia już mieliśmy dość i chodziliśmy na własne posiłki, mimo że hotelowe były opłacone. Basen czynny tylko od 9 do 18, po 18 ochroniarz wyprasza z basenu.

Pobyt w hotelu dla ludzi nie szukających luksusów i mało wymagających; Niby 3* ale lokalnej kategorii czyli polskie 2*. Na plus na pewno położenie, bliziutko plaży, względna cisza, chociaż nie wiem, jak od strony ulicy. Sąsiedzi to głównie Niemcy i Rosjanie, trochę Bułgarów. Byliśmy jedynymi Polakami. Dla dzieci jedynie przestarzały plac zabaw i mały basen, ale czynny do 18, brak animacji czy zajęć; Dostępna sala fitness, ale brzydki zapach odbierał komfort ćwiczeń. Polecam pobyt w tym miejscu ale tylko ze względu na lokalizację.

• Zalety jak dlamnie bylo ok

Wszystko bylo ok i na miejscu obsluga hotelowa wporzadku blisko moza pokoje czyste Panie rezydetki z Nakermana bardzo mileZ przyjemnascia tam powruce i polecam innym warto.

• Zalety Blisko plaży i centrum miasta, sklepy, mc donald, bary , kluby.
    • Wady Klima czasem nie dawala rady .

Hotel polozony w bardzo dobrej lokalizacji wszedzie blisko, Okolica imprezowa ale znajdzie sie tez cos dla chcących grzecznie posiedziec.Niestety nie ma zadnych animatorow w hotelu, ani nie gra w tle muzyka wiec na basenie dosyc nudno.Jedzonko bez zastrzeżeń sniadaniami mozna sie znudzic ale tydzien da sie przeżyć. Pokoje czyste sprzatane codzienne,wymieniane ręczniki. Bardzo fajny hotel godny polecenia .Bardziej dla mlodych ludzi niz rodzin z dziećmi.

Hotel wspaniale położony blisko plaży,spokój,cisza-to zalety.Jeśli chodzi o czystość w pokojach -dużo do życzenia! Jedzenie nie powiem spora ilość lecz po paru dniach pobytu- monotonia i potwornie tłusto,ale to tylko moja opinia ,każdy ma swój gust co do wyżywienia.Wyjazd jako do Bułgarii udany-polecam.Joanna.

• Zalety połozenie
    • Wady personel niemiły,pokoje nieposprzatane

monotonne jedzenie(jajka).personel sprzatajacy raz zmienił reczniki i" posprzatał" niedokładnie,podczas 7-dniowego pobytu,posciel nie była zmieniana,brak wolnych lezaków przy basenie, w dniu wyjazdu trzeba opóscic pokój zbyt wczesnie i koczowac na recepcji,ogólne wrazenie -zadawalające

• Zalety blisko morza, sklep 24h przy hotelu, czyste pokoje,
    • Wady leżaki basenowe, brak animacji, monotonne wyżywienie, klimatyzacja, internet dodatkowo płatny

Hotel jak na *** przystało jest w porządku. Problemem może być mała ilość gniazdek elektrycznych w pokoju (w łazience brak). Hotel nic nie robi w kierunku, by leżaki przy basenie nie były rezerwowane. Dochodziło do sytuacji, że od paru dni nie ma wolnych leżaków, bo osoby schodząc danego dnia z niego nawet nie ściągały ręczników tak by miejsca były one już zarezerwowane na dzień następny. Wyżywienie monotonne, owoce - tylko arbuzy. Klimatyzacja zbiorowa, zagrzybiała - miała problemy z osiągnięciem niższych temperatur. Wszystkie hotele obok z animacjami - tu totalnie ich brak. Internet dodatkowo płatny. Śmiesznie wygląda ten hotel w porównaniu do pozostałych w słonecznym brzegu - jest malutki.