Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Barcelo Santiago
Hiszpania / Teneryfa

Barcelo Santiago: basen

• Druga plaża ok. 1,5 km od hotelu, piaszczysta, zagospodarowana, z płatnym serwisem plażowym
  • Piękne widoki, hotel położony obok klifu Los Gigantes
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

• Zalety Położenie, jakość obsługi, oferta all inc, jedzenie, dużo wolnych miejsc przy basenach, rewelacyjnie wygodne i profilowalne leżaki, animacje oraz opieka dla dzieci;
    • Wady ma swoje lata i podobno (ciężko nam się do tego odnieść) nie wszystkie pokoje są ładne;

Zacznę od tego, iż hotel jest rewelacyjny i naszym zdaniem godny polecenia. Nie będę ukrywał, że my Żoną i dzieckiem mieliśmy (za dopłatą oczywiście) pokój z hot tub na tarasie. Polecam takie pokoje gdyż są od strony nasłonecznionej, mają wyższy standard i opcję SPA oraz kilka innych kwestii - czajnik, ręczniki na basen, duży taras i więcej miejsca. Hotel = Europa i kultura "pełną gębą": odnośnie położenia (widoki!, miasteczko świetne, tętniące życiem), jakość obsługi na najwyższym poziomie (uśmiechnięci, bezpretensjonalni, profesjonalni kelnerzy), Oferta all inc bardzo borata (wliczając nawet część alkoholi importowanych, albo przekąski do wyboru, dostępne praktycznie cały dzień i to z menu!!, a nie jak to dość często bywa między 15 a 17.00 "hamburger", frytki albo hot dog, a w szczycie luksusu - pizza). Jedzenie urozmaicone - spory wybór ryb, mięs, warzyw, paella, owoce morza. Standardowo pizza, pasta, frytki itd także oczywiście. Naszym zdaniem jedzenie bardzo smaczne i myślę, że da się spokojnie przeżyć :) Dodatkowo szampan na wejściu do hotelu oraz w pokoju! Do samych basenów trudno nam się odnieść (wiem, bo byłem dwa razy, że są 3: mały płytki, dwa duże - jeden głębszy oraz drugi średnio-głęboki podgrzewany), raczej czyste, sporo miejsc dookoła na leżakach, zarówno na tarasach słonecznych jak i przy samych pływalniach - całość co ciekawe jest na dachu jednej z części hotelu (piętra 1-5, pozostałe piętra w drugiej części). Pokoje 100 - 500 w większości przypadków mają widok na morze (przy czym nie polecam tych na parterze), pozostałe - czyli te powyżej piątego piętra - różnie i może się trafić pokój od strony ulicy :( Na pewno tam wrócimy (tym razem bez Młodego), bo bardzo odpowiadał nam standard oraz klimat tego hotelu.

• Zalety Położenie hotelu w cudownym miejscu nad oceanem i z widokiem na klify,czysty i po prostu suuuuuuuuper.

Pobyt w tym miejscu będziemy długo wspominali.Niczego nam nie brakowało.

• Zalety sUPER POLOZENIE I POSILKI
    • Wady karaluchy,male pokoje standardowe

Bardzo dobre polozenie hotelu, naprzeciwko hotelu swietny pub z muzyka rockowa,male pokoje i bardzio male lazienki,dobre,urozmaicone jedzenie

• Zalety Miejsce rewelacyjne,pokoje czyste codziennie sprzątane ,obsługa bez zastrzeźen,jedzenie bardzo dobre.
    • Wady Trochę małe pokoje.

Wróciliśmy z Barcelo 16 lipca 2015 byliśmy dwa tygodnie i uważam ze można tam siedzieć dłużej,codziennie inne animacje,animatorzy super ,rożnego rodzaju konkursy dla wszystkich.Dla dzieci klubik i wieczorami mini disco.Po mini disco codziennie jakieś show,piękne widoki z tarasu jak rownież z pokoju.My mieliśmy widok na miasto, ocean,klify,oraz wulkan cos pięknego.Brak miejsc przy basenach zreszta jak wszędzie.Jedzenie bardzo dobre.Warto pojechać do loro i siam parku,zwiedzić wyspę i wjechać kolejka na wulkan.Dzieci były zachwycone wycieczka katamaranem .Polecam ten hotel w 100%.???? normalni żal wyjezdzac.

• Zalety Położenie z widokiem na klify Los Gigantes, Ocean i wyspę La Gomera
    • Wady Niektóre pokoje położone bardzo nisko bez widoku, ale widoki można mieć przebywając cały dzień na dachu hotelu z basenami.

Polecam, hotel ma wypożyczalnie samochodów, warto mieć kartę kredytową wówczas jest spisany z niej numer i nie trzeba zostawiać żadnej kaucji. Dużo samochodów do wyboru.

Hotel wspaniale połozony .Przecudowne widoki, zachwycający krajobraz. Tarasy piękne.Pokoj, tak jak ktos juz wspominał, pozostawiał wiele do zyczenia, zamienialismy na inny,wyżej niz ten ktory nam przydzielonono na 3 poziomie.Przy zameldowaniu trzeba prosic powyzej recepcji,ktora znajduje sie na poziomie piątym.Spokojny odpoczynek, bez natrętnej muzyki i narzucajacej się obsługi. Leniuchowanie pełną gębą.Samochod wypozyczyc mozna u rezydenta .150 euro - 3dni. Rezydentka dretwa, wyklepała swoje informacje i to wszystko.Pracująca jakby za karę, małosympatyczna.Obsługa w hotelu miła i zapobiegliwa, jedzenie monotonne.Ale piekne słonce i upał w marcu a to najwazniejsze.pozdrawiam. Gra-cza.

Hotel- cudeńko, Nigdy nie byłam w piękniejszym miejscu, Niewzykle położony, cudowne widoki, Nigdy nie pomyślałabym, że jedząc posiłek będę mogła oglądać z daleka wynurzające się wieloryby, nie wspominając o delfinach. Polecam wycieczkę wzdłuż klifów motorówką wodną. Hotel bez zastrzeżeń. Jedzenie znakomite. Polecam w 100%.

• Zalety Widokowe położenie, jakość posiłków, obsługa
    • Wady Daleko od plaży ( Hotel na klifie), Wysoka cena

Jeden z lepszych hoteli na Teneryfie ( byłem kilkukrotnie). Dla ludzi ceniących spokój oraz komfort. Otrzymaliśmy pokój z widokiem na ocean - poranne widoki zapierały dech w piersiach. Posiłki, napoje, drinki, piwo butelkowe - napoje w barze w "szkle" . Jacuzzi zewnętrzne szczególnie fajne i przydatne o okresie jesiennym lub wiosennym. Polecam

• Zalety Piękne położenie nad klifami, z którego jest piękny widok na zachody słońca, super obsługa, wspaniałe jedzenie,

Super super super, polecam wszystkim !!!!!!! Każdy znajdzie coś dla siebie, miła obsługa, 100% al in.

• Zalety Piękny widok, dużo basenów, dobre jedzenie, miła obsługa, kultura podawania napojów i posiłków
    • Wady Część pokoi nie jest odnowiona

Spędziliśmy w hotelu tydzień .. Przede wszystkim polecam hotel za jego położenie, piękne widoki na klif i ocean. Do plaży dość wąskiej bardzo blisko, 5min drogi, do szerszej troszkę dalej ok.20min, czarny piasek. Obok hotelu możliwość kąpieli, przydadzą się buty do pływania, dość ślizgo i skałki.Okolica przyjazna, lidl 5min drogi, na przeciwko lidla przystanek autobusowy, można dojechać do miasta les americas gdzie można zrobic zakupy, tam tez jest suuuper duża plaza.Pokoje czyste, na wyższych piętrach odnowione, na piętrach pod recepcja, fajne czyste pokoje ale juz przydałby im sie remont, starszy wystrój i gorsze łazienki, ale do przeżycia. Obsługa przemiła, podają napoje z butelek a nie z automatu, do śniadania szampan, jedzenie urozmaicone, w barze przy basenie, możliwość zamówienia przekąsek różnych od frytek do sałatki z kurczakiem czy tuńczykiem,.brak podziału na narodowości w opaskach All ,Niemcy czy Brytyjczycy te same szare opaski All In. Hotel duzy, lepszy od polecanych Barcelo Varadero czy Flamingo, z opowiadań innych wiemy, ze ten hotel ma się czym pochwalić. Obsługa zapierdziela, wszędzie jest czysto, miło,, w recepcji osoba Barbara mówiąca po polsku.Uwaga na klub nurkowy u Mariusza, ze wzgl na ilośc chętnych zejścia dla doświadczonych sa nudne z brzegu oceanu(nie z łódki) dość krótkie, zmęcony piasek, i brak żółwi(doświadczenie kilku osob).wycieczka katamaranem, brak wielorybów mimo,ze była gwarancja ze sie pojawia, gwarancja rezydentki. Poleeeeeeecammmm!