Be Live Experience Playa la Arena
Hiszpania / Teneryfa

Be Live Experience Playa la Arena: obiekt

• Atrakcje dla najmłodszych: animacje, miniklub (4-12 lat), wydzielona część dla dzieci w basenie, zjeżdżalnia, pokój gier.
  • Tylko 100 m do publicznej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Ogród z widokiem na morze i wyspę La Gomera.
  • Świetnie ulokowany, ok. 500 m od centrum Puerto de Santiago z możliwością rozrywki.

• Zalety Świetny hotel, położony kilkadziesiąt metrów od oceanu. Kolacje tematyczne dzięki czemu można było spróbować różnych kuchni świata. Wspaniałe wieczorne animacje, nie tylko mini disco dla najmłodszych ale pokazy magii, kabaret i wiele innych atrakcji.
    • Wady Brak podgrzewanego basenu dla dzieci. Woda ogólnym basenu była dużo cieplejsze niż w tym dla najmłodszych.

Godny polecenia dla rodzin z małymi dziećmi. Atrakcje dla dzieci Kids klub, a także wiele rozrywki podczas czasu spędzonego przy basenie.

• Zalety -położenie -super posiłki -fajne baseny
    • Wady -za wszystko trzeba dopłacać- internet, sejf, żelazko -ręczniki na basen- wymagaja zastawu pieniężnego -beznadziejne wi-fi, zrywające połączenia

Na dzień dobry: zalana łazienka przez kanalizację, zepsuty sejf. Cena zawyżona do standartu.

• Zalety Położenie, baseny, jedzenie, profesjonalność obsługi
    • Wady Barman

Cudowne wakacje, przesympatyczna obsługa, piękna plaża, w okolicy polecam parki wodne I zoo, ogułem świetnie. Jedynie uważać na barmana.

• Zalety Czystość
    • Wady Brak Wi-Fi w pokojach i na basenie w cenie pobytu Brak baru hotelowego przy plaży

pozytywnie ;)...................................................................................................................

• Zalety Cichy , kameralny , czysty z miłą obsługą. Duża ilość leżaków przy basenie. Plaża. Posiłki.
    • Wady Łóżko małżeńskie to dwa zsunięte łóżka. Brak porannej kawy w łóżku :)

Tydzień urlopu w spokojnym i przepięknym miejscu , każdy znajdzie dla siebie coś miłego. Niedaleko mała ale fantastyczna plaża z grafitowym piaskiem. Przepiękny widok z pokoju hotelowego od strony basenów :). Dla imprezowiczów Los Americas! Loro i Siam Park dla dorosłych i dzieci, pozostawiające fantastyczne wspomnienia i wrażenia. Wyspa La Gomera zachwyca różnorodnością i krajobrazami. Najlepszy i najtańszy środek lokomocji to autko wypożyczone za pośrednictwem hotelu na kilka dni . Polecamy.

• Zalety niesamowity widok na ocean, miła obsługa hotelowa, blisko piękna czarna plaża, widok z hotelu na Teide.
    • Wady górzystość terenu, beznadziejny team animator?w mówiący po francusku i nie znający angielskiego!!!

Ładny hotel z wpadkami np brak łyżeczek w restauracji, plastikowe kubki na drinki, uwaga w hotelu jeszcze jest niewielki ale ciągle remont, choć mało to było uciążliwe. Niestety w hotelu pracują BEZNADZIEJNI animatorzy, natomiast obsługa kelnerów lub na recepcji bez zarzutów. Ładne duże baseny.

• Zalety pokoje ,baseny,wyzywienie,bliskość atrakcji,widoki z hotelu
    • Wady wi fi

Atrakcyjne położenie, spokój, duże pokoje, bardzo dobra obsługa ,możliwość kontaktu w języku angielskim,niemieckim,polskim. Wszystko na miejscu dobre all inklusiv,,animacje, spokój na basenach. Warto wynająć auto średnio 30-40 euro za dzien, tania benzyna. Hotel o barzo wysokim standarcie z dobrą obsługą.

• Zalety pokoje, przestrzenie wspólne, posiłki, położenie hotelu, na 10 punktów
    • Wady słabiutkie WiFi, bardzo duża ilość leżaków przy basenach

Polecam gorąco, wszystko to co najważniejsze ok, jedzenie po prostu genialne i nie rozumiem dlaczego niektórzy z opiniujących byli niezadowoleni, generalnie nie do przejedzenia. Momentami kolejki do barów, ale duża w tym wina ludzi, kiedy pojawiał sie drugi barman ludzie nadal stali do jednego. Teneryfa piękna, najwygodniej i najtaniej jest zwiedzać wyspę samemu pożyczając auto z wypożyczalni, my z mężem wypożyczyliśmy auto na 4 dni a i tak wielu miejsc nie zobaczyliśmy. Wjechanie na wulkan kolejka praktycznie niemożliwy, naprawdę rzadko kiedy wiatr jest tam słaby, kiedy my byliśmy to wiało 70km/h, ale i tak warto się pod wulkan wybrać. Jeśli jeszcze kiedyś wybrałabym sie na Teneryfę to nadal bedzie coś nowego do zobaczenia

• Zalety Posiłki, położenie, obsługa
    • Wady Mniej kwiatów na balkonach niż w folderze

Polecam pożyczyć na 3 dni samochód i zwiedzić samemu całą wyspę, popołudniu odpocząć przy basenie lub na plaży.

• Zalety Piękny taras widokowy, przepyszne jedzenie, dużo atrakcji
    • Wady za mało leżaków, duży hotel a mało przestrzeni wokół, dużo powierzchni wybetonowanych, brak trawy

Byliśmy w tym hotelu z dwiema córkami, nastolatkami i grupą znajomych. Hotel jest ogromny, ale bardzo ładny. Pokoje ładne, czyste. Dla mnie ważne było że restauracja jest z widokiem na morze i można spokojnie jeść na zewnątrz, nie jest aż tak gorąco. Wieczorem dorośli mogą siedzieć na tarasie z widokiem na morze, codziennie ktoś śpiewa na żywo lub gra na fortepianie. Młodzież na dole bawi się na animacjach i na dyskotece. Jedzenie jest bardzo dobre, przez 10 dni nie zdążyłam wszystkiego spróbować, kolacje codziennie w innym stylu: włoska, hiszpańska, azjatycka itp. Jedynym mankamentem jest plaża, na którą idzie się ulicą. Plaża jest czarna, ale urokliwa. Klimat na Teneryfie jest dla mnie idealny, rano i wieczorem można normalnie oddychać temperatura około 22 stopni a w ciągu dnia do 30. leżaki niestety trzeba rezerwować od 7, chyba że się dopłaci do strefy vip 20euro za dzień to leżaków jest pod dostatkiem:) Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, wieczorkiem chodziliśmy na spacery i na pyszną kawkę, (bo w hotelu kawa kiepska). Było cudownie, polecam ten hotel jak najbardziej.