Blue Sea Lagos de Cesar
Hiszpania / Teneryfa

Blue Sea Lagos de Cesar: obiekt, basen

• Playa de la Arena - publiczna, piaszczysta plaża z ciemnym wulkanicznym piaskiem ok 400 m od hotelu, łagodne zejście do morza.
  • Świetne położenie: ok. 300 m od centrum Peurto Santiago, ok. 150 m od sklepów i barów.
  • Ok. 3 km od najwyższych na wyspach Kanaryjskich klifów Los Gigantes.
  • Idealne miejsce zarówno dla osób aktywnych jak i chcących solidnie wypocząć.
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny śniadania
    979 zł 3 dni / os. Sprawdź

• Zalety dobra lokalizacja duże przestronne pokoje miła obsługa dobre jedzenie
    • Wady brak miejsca dla zabaw dla dzieci

Czytając recenzję osób, które były w tym hotelu mieliśmy mieszane uczucia. Wyjazd był jednak planowany spontanicznie i na ostatnią chwilę więc wielkiego wyboru nie mieliśmy. Niemniej jednak hotel zaskoczył nas pozytywnie. Przestronne i czyste pokoje podzielone na część dzienną i sypialnianą w naszym przypadku były świetnym rozwiązaniem (wyjeżdżaliśmy z małym dzieckiem i dało nam to możliwość zapewnienia dziecku spokojnej popołudniowej drzemki). Duży taras z widokiem na ocean - nam udało się uzyskać taki widok bez żadnych dodatkowych opłat. Pokoje o numerach nieparzystych zapewniają taki widok. Obsługa miła i uśmiechnięta. Samemu hotelowi przydało by się lekkie odświeżenie, ale za tą cenę za którą można zarezerwować sobie pobyt nie ma co narzekać :) Brak nam było jakiegoś kącika dla dzieci. Tym bardziej że w samym mieście ciężko o jakiś plac zabaw dla maluchów. Basen niestety niepodgrzewany więc nie było możliwości korzystania z niego w styczniu. Co prawda kilka osób próbowało ale szybciutko rezygnowali z kąpieli w tak zimnej wodzie. Najbardziej zawiedziony był tym faktem syn, bo brodzik co prawda był ale ze względu na temperaturę nie zachęcał do kąpieli. Położenie hotelu blisko plaży rekompensowało ten fakt w zupełności ponieważ woda w oceanie okazała się na tyle ciepła że bez problemu mogliśmy się kąpać :)Jedzenie było dobre i w dużych ilościach. Śniadania typowo angielskie. Minusem okazały się napoje. Woda i soki z automatu smakowały tylko jak były schłodzone - ciepłe miały dziwny posmak. Sama miejscowość spokojna. Idealne miejsce na wypoczynek i nabranie sił. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wyjazdu i śmiało możemy polecić ten hotel :)

• Zalety Położenie (widok na ocean - jak się wykupi), wielkość pokoi (ok 40 m2) i większości balkonów (ok 11 m2)
    • Wady Słaba jakość all inclusive w kwestii wyżywienia (jedzenie monotonne, bez smaku, zerowy wybór mięs)

Cicha, spokojna, kameralna miejscowość z przepięknym widokiem na skały i ocean (w pobliżu Los Gigantes), z częścią starej zabudowy tzw. miejscowa starówka z wąskimi uliczkami, starym mostem, stromymi zejściami po schodach wykutych w skałach do oceanu. Miejscowość oficjalnie ma dwie plaże z czarnym piaskiem i ratownikiem (skromne zaplecze sanitarne). Brak dyskotek (czyli pijanych, hałasujących turystów) cisza, spokój, bezpieczeństwo. Jeżeli ktoś kocha dziką przyrodę, miejscowości gdzie stare miesza się z nowym a większość domostw to urokliwe apartamenty, gdzie podczas spacerów odkrywasz miejsca tylko dla siebie, gdzie nie ma luksusowych ***** hoteli i room service na plażach to miejsce dla Ciebie. Nie polecam dla ludzi z małymi dziećmi, brak placów zabaw, ocean w tym miejscu nie ma plaż z płyciznami - raczej dla dorosłych umiejących dobrze pływać.

Powiem tak bywałam w lepszych hotelach. Położenie jest super wszędzie blisko widoki wspaniałe.

• Zalety blisko pięknej plaży
    • Wady karaluchy w całym hotelu, stare wykładziny, zamknięty basen ( po 5 dniach pobytu), smród od szamba przy wejściu do hotelu

Generalnie hotel nie zasługuje na **** Karaluchy były zarówno przy wejściu do hotelu, w łazience koło recepcji, ale raz zdarzyły się tez w pokoju. wystrój hotelu przypomina styl PRLowski. Po 5 dniach zaczęli remontować basen, o czym w ofercie wakacji nie było mowy. Remontowi towarzyszył ogromny hałas. Fakt, mogliśmy w ramach rekompensaty mogliśmy korzystać z basenu hotelu sąsiadującego, ale nie po to zapłaciłam nie małą kwotę, aby słuchać młotu pneumatycznego i chodzić na basen na drugą stronę ulicy. W ofercie mieliśmy napisane, że 2 razy w tygodniu będzie kuchnia tematyczna, a w rezultacie codziennie posiłki były identyczne. Śniadania po prostu fatalne, gdy poprosiłam o świeże warzywa (nawet te które dostawaliśmy na kolacje) odpowiedzieli mi, że nie ma takiej opcji! o naleśnikach też musieliśmy zapomnieć. W hotelu nie udostępnili nam także żelazka, gdzie w hotelu **** jest to standardem. Z innymi Polakami ( było nas około 15 osób) złożyliśmy zbiorową reklamację na biuro podróży Itaka.

• Zalety położenie - praktycznie w centrum, blisko do plaży, sklepów miła obsługa dbanie o czystość w pokojach pyszne jedzenie, powtarzalne, ale naprawdę dobre :)
    • Wady płatny internet nieduży basen , woda raczej zimnawa (kwiecień) nienajciekawsze wieczorne atrakcje, ale kto jedzie na wakacje siedzieć w hotelu , lepiej pochodzić po miasteczku ;)

Na wakacjach byliśmy w kwietniu 2015r. w podróży poślubnej, pierwszy raz na "większych" wakacjach i byliśmy zachwyceni, z resztą jesteśmy pod wrażeniem do tej pory :) Sam hotel fajnie położony, blisko plaży, przystanku, sklepów, widoki na ocean i góry, super baza wypadowa na dłuższe i krótsze spacery. Obsługa całkiem spoko, pokój praktycznie codziennie był sprzątany, trochę gorzej z animatorem i ogólnie wieczornymi atrakcjami, ale na wakacje przecież nie jeździ się żeby siedzieć w hotelu :) Jedzenie było przepyszne, śniadania chyba takie same codziennie, ale bardzo dużo do wyboru więc kto chciał to sobie urozmaicał; obiady i kolacje już bardziej ciekawe i różnorodne, rewelacyjne ryby i owoce, aż ślinka cieknie na samą myśl :P Nie polecam jedynie ciast, nasze o niebo lepsze :D Niedaleko hotelu jest polskie biuro podróży - bardzo polecamy!

• Zalety Położenie
    • Wady Śniadania typowo angielskie codziennie takie samo przez 2 tyg pobytu, jedzenie marne

Jeżeli chodzi o pogode, okolice oraz atrakcje w okolicy i położenie hotelu dalibyśmy 10/10 . Ze względu na drobne problemy z niezbyt miłą i chętną do pomocy obsługą na recepcji ocena zaniżona. Reszta obsługi hotelu (barmani, kelnerzy) bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. W tym hotelu priorytet po przyjeździe to wykupienie sejfu i schowanie tam wszystkich cennych rzeczy. My na drugi dzień po przyjeździe zostaliśmy okradzeni z części pieniędzy mimo iż były pochowane po walizkach bardzo dobrze to zostały przeszperane najpewniej przez panie sprzątaczki. Na recepcji niestety stwierdzili, że oni nie biorą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na stolikach w pokojach. Po tłumaczeniach, że pięniądze były pochowane w walizkach między ciuchami, pan z recepcji pięknie się uśmiechnął, rozłożył ręce i tyle było w tej sprawie. Z rezydentem w ogóle nie było żadnego kontaktu. Nie będę mówił jakie biuro obsługiwało nasz wyjazd żeby nie robić antyreklamy, ale dzwoniąc pod numer ALARMOWY 24h, który był podany w informacji tego biura pani informuje, że to pomyłka, źe nie ma nic wspólnego z danym biurem. Jesteśmy młodzi znamy język więc dawaliśmy sobie rade bez probkemu jednakże starsze osoby bądź takie, które nie znają języka i nie są w stanie sobie poradzić w jakichś krytycznych sytuacjach powinny poszukać innego hotelu ze sprawdzonym biurem podróży. A wakacje mimo nietrafionego hotelu i biura podróży były bardzo udane. Okolica przepiękna, pogoda cudowna polecamy szczerze ten region i okolice.

• Zalety Miła obsługa (prócz barmana) Piękne widoki na ocean i wulkan z pokoju 333:)
    • Wady Jedzenie monotonne Zapach szamba na zewnątrz

Hotel przyjemny, codziennie sprzątany , czyste ręczniki itd.. Jedzenia sporo, ale śniadania codziennie takie same. Wieczorami za barem bardzo nie przyjemny barman, strasznie nerwowy. Atrakcje nudne,bingo i karaoke w których nikt nie brał udziału. Miasteczko samo w sobie spokojne i czyste. Widoki nieziemskie:)

• Zalety - korzystne położenie - smaczne posiłki
    • Wady - ogólny nieład - niski poziom all inclusive - słaba oragnizacja

Hotel usytuowany w korzystnym miejscu do dalszych wypadów. Smaczne posiłki, jakość usług pozostawia wiele do życzenia. Słaby all inclusive, prowizoryczny i brudny bar samoobsługowy przy basenie. Nie ma szans skorzystania z leżaka czy basenu. Wszystkie miejsca oblegane od samego rana przez Anglików. Hotel niezbyt czysty. Obsługa ok. Miejscowość spokojna, polecam do odpoczynku i relaksu. Ogólnie hotel zasługuje na 3 gwiazdki.

• Zalety Hotel położony blisko Los Gigantos,pokoje duże
    • Wady Animacja na bardzo niskim poziomie , męczenie zwierząt,mogę powiedzieć katastrofa.Długie oczekiwanie na pokój.Ogólnie hotel brudny nie wspomnę o barze.Sprzątanie i wymiana ręczników zależna od humoru obsługi

Hotel jak na swoje 4 gwiazdki to bez rewelacji,oczekiwanie na pokój to ponad 2 godziny-doba od 14.00 a klucz bo pokoju o 16.30.Jedzenie monotonne- all inclusive za dopłatą 6 euro można było napić się normalnego alkoholu.Basen czysty jednak mały na taką liczbę gości,czarna plaża dla odważnych bo można tam nabawić się oparzeń stóp.Duży minus to płatne wi-fi ,brudne talerze i sztućce.Animator to katastrofa na okrągło bingo karaoke i pokaz to znaczy męczenie sowy, orła i weża.Jeżeli ktoś liczy na super zabawę wieczorem to się rozczaruję.Wszystkie niedogodności hotelu rekompensują fantastyczne widoki warto wypoczyczyć samochód i objechać wyspę

• Zalety Położenie hotelu jest zaletą.
    • Wady Mały basen,/ woda niepodgrzewana/i teren niewielki wokół basenu. Brak zaplecza sportowego w hotelu. Barek przy basenie to \\\"improwizacja\\\" każdy sam sobie robi drinki:)

Hotel położony jest idealnie, jeżeli chodzi o tę okolicę:) Widok na ocean(polecam pokoje na ostatnim piętrze i tylko od strony basenu) i widok na Gomerę. W okolicy Gigantów i niedaleko do plaży. Spokojna okolica i naprawdę ciepło w przeciwieństwie do drugiej strony wyspy gdzie jest zimniej:) Jeżeli ktoś szuka zabawy i rozrywki nocnej to powinien wybrać inną miejscowość np. LOS AMERICAS . Hotel można polecić za kwotę z "last minut" (1650:), gdybyśmy mieli zapłacić więcej to wybralibyśmy hotel w LAS AMERICAS np. "NINA":)