Blue Sea Lagos de Cesar
Hiszpania / Teneryfa

Blue Sea Lagos de Cesar: obiekt, basen

• Playa de la Arena - publiczna, piaszczysta plaża z ciemnym wulkanicznym piaskiem ok 400 m od hotelu, łagodne zejście do morza.
  • Świetne położenie: ok. 300 m od centrum Peurto Santiago, ok. 150 m od sklepów i barów.
  • Ok. 3 km od najwyższych na wyspach Kanaryjskich klifów Los Gigantes.
  • Idealne miejsce zarówno dla osób aktywnych jak i chcących solidnie wypocząć.
  • Wylot z Gdańska All Inclusive
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety - blisko oceanu - pod hotelem wypożyczalnia samochodów - miła obsługa
    • Wady - jedzenie ( śniadania, takie same, codziennie ) - reszta obiad i kolacja bardzo w porządku - pokoje to parodia, zarwane kanapy, brak łóżka "małżeńskiego" - tylko połączone 2 łóżka. - sejf - płatny za cały tydzień, powinno być standardem, posiadanie w pokoju darmowego sejfu. - basen z zimną wodą, w upalne dni można się schłodzić, w dnie nieco chłodniejsze, można się przeziębić - klimatyzacja w pokojach, ŻENUA! Aż żałuje, że nie zrobiłem zdjęcia, grzyb w klimatyzacji, czy w salonie czy w sypialni, tak wielki, że już prawie wychodzi, lepiej się spocić w nocy i rano wziąć prysznic, niż wdychać nieświeże powietrze z klimy. - w ciągu całego tygodnia, tylko jedna animacja przy basenie "waterpolo" - reszta wieczorem - muzyka z YouTube - karaoke.

Myśle, że wszystko zawarte w wadach i zaletach. Obsługa trzymała poziom, prócz jednego wąsatego barmana, który zawsze miał problem, gdy poprosiło się go o jakiś napój.

• Zalety pokoje duże czyste dobra lokalizacja blisko sklepy restauracje wypożyczalnie aut miła obsługa

Dobra lokalizacja hotelu jeździliśmy wypożyczonym autem parking przy hotelu bez problemu , przystanek autobusowy również ok 50m blisko ładna plaża z czarnym piaskiem Pokoje duże meble stare ale bardzo czysto Posiłki moim zdaniem urozmaicone choć jak dla mnie mało przypraw

• Zalety duże pokoje, sympatyczna obługa i ciekawe animacje, codzienne sprzątane pokoje, miła Pani Animatorka dla dzieci, recepcjonisci pomocni ( wezwanie taxi, wynajęcie auta)
    • Wady mało miejsca przy basenie, zimna woda w brodziku, brzydki zapach w łazience, brzydki zapach przy hotelu, wyblaknięte stare meble w pokojach

remont trwał w trakcie naszego pobytu, zamiast muzyki : dzwięk wieratki i spiew Pana który układał nowe płytki przy basenie

• Zalety mila obsluga doskonała lokalizacja

Bardzo udany wyjazd rezydentka konkretna rzeczowa obsługa na najwyższym poziomie lokalizacja doskonala wszedzie blisko na plaze do sklepików na fakutatywne wycieczki mnóstwo biur podróży w pobliżu nie trzeba wczesniej nic zamawiać widoki fantastyczne pokój z widokiem nan ocean jedzenie bardzo smaczne nawet dla niejadków urozmaicone cociennie nowe dania desery bajeczne animacje bardzo udane serdecznie polecam

• Zalety ciekawe położenie, blisko do klifów i do miasta oraz oceanu. Codzienne sprzątanie, czyściutko. Przemiły personel hotelowy, zwłaszcza obsługa kelnerska super :)
    • Wady brak wieczorów tanecznych dla dorosłych !!!!!!!!! brak prześcieradeł na łóżkach

Pobyt był bardzo miły...... przepiękne widoki, czyściutko, uprzejmie i miło. Jedzenie dobre, jeśli ktoś nie oczekuje wyszukanych potraw. Hotel przyjazany dla każdego......od matki z dzieckiem do emeryta. Wystrój hotelu w stylu rzymskim, lata świetności ma juz za sobą. Jesli ktoś oczekuje nowoczesnych wnętrz, to raczej tu ich nie znajdzie. Ogólnie polecam dla mniej wymagających.

• Zalety Widoki, klimat, obsługa
    • Wady Do remontu

Pierwsze wrażenie fatalne. Małe tereny ,brak ogrodu ,ciasno przy basenie. Ale z czasem przyzwyczailiśmy sie do tego komfortu. Jedzenie ? Nie było powodu do narzekań , urozmaicenie i świeże owoce . Animacje dla dorosłych trochę nudne .. . Obsługa bardzo miła , zwłaszcza panowie w barze. Byłam z dziećmi ...szkoda tylko ze płac zabaw był wciąż zamknięty . Ale za to rozrywek przy basenie dla dzieci nie brakowało ..... Najbardziej zadowolony był syn , który nie narzekał na brak kolegów mówiących po polsku, stwierdzając ze do domu nie wraca ! Oraz należy wspomnieć o miłym ratownika przy basenie , ulubieńcu dzieci i najlepszym towarzyszu do gry w rzutki ,

• Zalety położenie,miła obsługa przestronne pokoje część z nich z widokiem na ocean.
    • Wady Zamknięty lobby bar ,bardzo zimna woda w basenie, brak sauny nie smaczne przekąski przy basenie , wi-fi tylko przy recepcji

Mały cichy hotel położony blisko oceanu. Jedzenie ogólnie dobre poza strefą przekąsek przy barze na basenie. Basen głęboki woda zimna obok mały brodzik dla dzieci. Miła obsługa. Stosunek jakości do ceny bardzo zadawalający ogólnie polecam.

• Zalety dobre położenie
    • Wady do remontu !!!!

Hotel ma lata świetności za sobą. Zdecydowanie do remontu Brak wi-fi w pokojach Pokoje duże (suity) ale do remontu. Mogę polecić niewymagającym ale cena powinna być niższa

Największą wadą tego hotelu jest jedzenie, które jest po prostu PASKUDNE. Nie czepiam się o brak urozmaicenia, bo czy hotel jest 5*, czy 2* to zawsze coś się powtarza. Chodzi mi o jego jakość i smak. Przykładowe dania to: ryż z kośćmi, kiełbasa (jako pokaz kulinarny), brokuły (jako jedno z 4 dań ciepłych), czy niezjadliwa maksymalnie przesolona ryba. Na kolacje jeden rodzaj mięsa (niezbyt smacznego) i oczywiście kiełbasa, brak jakichkolwiek sałatek. Obsługa miła, ale sztućce kompletować trzeba było samodzielnie. Pokoje są duże. Składają się z salonu i sypialni oraz oczywiście łazienki. Niestety jedno z naszych łóżek tak skrzypiało, że czasami jedno z nas szło spać na śmierdzącą sofę :) Niestety ani razu się nie wyspaliśmy. Przed hotelem podczas naszego całego pobytu wybijało szambo więc zapach niezbyt ładny. Cały czas były próby naprawienia usterki, przez co czasami nie było wody w pokojach. Wieczorne animacje są śmieszne- pokaz węży, ptaków, gra w bingo, albo quizy. Potem uciekaliśmy, bo zaczynała się weselna zabawa. W hotelu praktycznie sami Polacy, na życzenie których puszczane jest disco polo. Ostatniego wieczoru naszym rodakom udało się doprowadzić do takiego stanu upojenia alkoholowego, że poszarpali animatora i barmana, a na koniec została wezwana ochrona. A więc jeśli nie lubicie klimatu wiejskich dyskotek z 'Twoje oczy zielone' w tle- nie polecamy tego hotelu! Hotel położony jest w zachodniej części wyspy, a więc jeśli jesteście nastawieni na zwiedzanie na własną rękę, nie jest to dobra baza wypadowa. Blisko jest jedynie na Maske. Wszystkie ładniejsze plaże na południu są oddalone ok. 20-30 minut drogi samochodem. Do stolicy ponad 1h, a Loro Park 1,5h. Teneryfa jest ładna, ale zimną trzeba się liczyć z tym, że pogoda nie zawsze dopisuje. Raz słońce, raz chmury i wiatr. W okolicy południowych kurortów codziennie korki pomiędzy 14, a 17. jedzie się z prędkością 1km/h. Byliśmy drugi raz na Teneryfie i chyba był to nasz ostatni.

• Zalety dobra lokalizacja duże przestronne pokoje miła obsługa dobre jedzenie
    • Wady brak miejsca dla zabaw dla dzieci

Czytając recenzję osób, które były w tym hotelu mieliśmy mieszane uczucia. Wyjazd był jednak planowany spontanicznie i na ostatnią chwilę więc wielkiego wyboru nie mieliśmy. Niemniej jednak hotel zaskoczył nas pozytywnie. Przestronne i czyste pokoje podzielone na część dzienną i sypialnianą w naszym przypadku były świetnym rozwiązaniem (wyjeżdżaliśmy z małym dzieckiem i dało nam to możliwość zapewnienia dziecku spokojnej popołudniowej drzemki). Duży taras z widokiem na ocean - nam udało się uzyskać taki widok bez żadnych dodatkowych opłat. Pokoje o numerach nieparzystych zapewniają taki widok. Obsługa miła i uśmiechnięta. Samemu hotelowi przydało by się lekkie odświeżenie, ale za tą cenę za którą można zarezerwować sobie pobyt nie ma co narzekać :) Brak nam było jakiegoś kącika dla dzieci. Tym bardziej że w samym mieście ciężko o jakiś plac zabaw dla maluchów. Basen niestety niepodgrzewany więc nie było możliwości korzystania z niego w styczniu. Co prawda kilka osób próbowało ale szybciutko rezygnowali z kąpieli w tak zimnej wodzie. Najbardziej zawiedziony był tym faktem syn, bo brodzik co prawda był ale ze względu na temperaturę nie zachęcał do kąpieli. Położenie hotelu blisko plaży rekompensowało ten fakt w zupełności ponieważ woda w oceanie okazała się na tyle ciepła że bez problemu mogliśmy się kąpać :)Jedzenie było dobre i w dużych ilościach. Śniadania typowo angielskie. Minusem okazały się napoje. Woda i soki z automatu smakowały tylko jak były schłodzone - ciepłe miały dziwny posmak. Sama miejscowość spokojna. Idealne miejsce na wypoczynek i nabranie sił. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wyjazdu i śmiało możemy polecić ten hotel :)