Blue Sea Puerto Resort
Hiszpania / Teneryfa

Blue Sea Puerto Resort: teren hotelu

• Atrakcyjna lokalizacja: tylko ok. 3,5 km od parku rozrywki Loro Park - jednej z największych atrakcji na Teneryfie.
  • Udogodnienia dla najmłodszych: animacje, mini klub Bee Club (4-12 lat), brodzik, plac zabaw.
  • Hotel położony w urokliwej scenerii tropikalnych ogrodów, z widokiem na północne wybrzeże wyspy.
  • Świetne możliwości komunikacyjne, przystanek ok. 300 m od hotelu.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety miła i pomocna obsługa , czysto , duże pokoje .
    • Wady stara , zmęczona wykładzina na podłodze

Hotel położony dość daleko od centrum , ale spokojnie można było wszędzie dostać się spacerem / nawet do Loro Parku/. Dobrze skomunikowany , do centrum zawozi hotelowy autobus .Hotel czysty , przyjemny , posiłki dobre , każdy mógł coś dla siebie znaleźć .90% gości to Niemcy w wieku 80+.

• Zalety Hotel wchodzi w skład Blue Sea Hotels Resort, położonych w ładnym spokojnym miejscu z widokiem na ocean, gory jakies 10-15 min od centrum i plazy, gdzie mozna dojechac hotelowym busem. Mozna korzystac z basenów i barow we wszystkich hotelach resortu. Bardzo dobre jedzenie, duzy wybor, duza ilosc, w opcji all inclusive jedzenie i alkohole dostepne od 11 przez cały dzien w samoobsługowym barze. Z hotelu mozna zrobic piesze wycieczki zeby obejrzec piekny ocean i klify, blisko jest do odrodu botanicznego.
    • Wady Wykładziny w pokojach i na schodach wymagaja prania lub wymiany. W pokojach troche czuc zapach stechlizny.

• Zalety hotel czysty, obsługa sympatyczna, piękny widok, cisza i spokój
    • Wady Moim zdaniem brak. Jedyne co leniwym może przeszkadzać to spora ilość schodów które trzeba pokonać,żeby dojść do centrum :) Myślę jednak że piękny widok rekompensuje wszystko :)

Ogólnie hotel swoje lata świetności ma już dawno za sobą, ale pokoje są czyste, każdego dnia sprzątnę, wymieniane ręczniki, a obsługa uśmiechnięta i bardzo miła. Mieliśmy pokój nad samym barem, co jednak bywa uciążliwe, bez problemu wymienili nam na inny pokój. Obok hotelu dużo zieleni, bary gdzie można usiąść posłuchać hiszpańskiej muzyki i napić wina, przy tym jest na prawdę bardzo spokojnie i super się wypoczywa. Blisko dwóch parków w tym godny polecenia: loro park. Na większą plaże ok 40 min spacerem. Jedzenie bardzo dobre, dużo świeżych ryb, moim zdaniem na prawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

• Zalety W bardzo dobrym miejscu z pięknymi widokami, pyszne jedzenie i duży wybór,pokoje duże i czyste,czarujące miejsce

W hotelu przebywałam na przełomie lipca i sierpnia,jestem zachwycona miejscowością,dużo egzotycznej zieleni,wszędzie czysto,wspaniałe miejsce do zwiedzania,hotel bardzo dobry jeżeli chodzi o pokoje,łazienki (codziennie sprzątane),jedzenie wyjątkowo dobre i świeże (np.królik,kaczka),miła i uprzejma obsługa,miasto bardzo duże i ciekawie położone,plaża trochę daleko ale jest hotelowy busik na plażę.

• Zalety Duży obiekt z ładnym ogrodem i zielenią duże baseny. Duże pokoje i ładne łazienki z wanną. Jedzenie różnorodne dużo owoców i ciasta duży wybór - wszyscy z którymi rozmawiałam chwalili kuchnię.
    • Wady Wzięłam pokój z widokiem na ocean - mogło być widać więcej oceanu, wyposażenie niebyt piękne - tego się spodziewałam

Północ Teneryfy jest piękna i zielona czasem nie ma tam słońca i woda w basenie jest zimna - były dni ze basen i leżaki był prawie pusty co pod koniec lipca raczej nikt się nie spodziewa - wtedy trzeba jechać na plaże na południe tam cały czas swieci słońce. Trzeba wziąć komplet ciepłych ciuchów jak się planuje wycieczkę na Teide. Ok 1 km od hotelu jest jedna z piękniejszych plaz Teneryfy Bollullo czyta się bojujo z dala od hoteli idzie się na nią przez sady bananowe. W hotelu dużo nie przebywaliśmy, w pokojach nie ma jakichś luksusów jest czysto. W hotelowym lobby internet jest za darmo ale tak zamula że nawet pocztę sciągnąć był problem, w pokojach wifi podobno tak samo zamulone - tak słyszałam. Pobyt był super polecam ten hotel jako bazę wypadową bo na Teneryfie jest co robić .

• Zalety Piękna okolica, pyszne jedzenie, ładny hotel z przestronnymi pokojami, all inclusive- turyści sami nalewają sobie drinki i to do woli, bardzo ładny ogród hotelowy, darmowe spa i wifi
    • Wady kapryśna pogoda

Przebywałam w hotelu wraz z rodziną w lipcu 2016, pogoda była raczej pochmurna ale było ciepło, widoki były przepiękne, mnóstwo kwiatów, egzotycznych drzew, palm kaktusów jak w ogrodzie botanicznym, miejscowość nastawiona raczej na zwiedzanie niż plażowanie, gdyż jest mniej słońca niż w innych częściach Teneryfy, polecam wycieczki do Loro Parku i na wulkan Teide

• Wady nie dzialaly sauny ,w krytym basenie woda zimniejasza niz na otwartym

Lokalizacja nie jest polozona az tak blisko oceanu spacerkiem jakies 20 minut dla osob starszych nawet 40 min pokoj w standardzie na starodawny styl nam akutat na tym nie zalezalo bo i tak bylismy codziennie na jakiejs wycieczce

• Zalety Brak.
    • Wady Jak w opisie.

Hotel nie zapewnia opłaconej usługi all inclusive. Oferowane dania i napoje spełniają kategorię very very soft all inclusive. Nie wiemy, kto przydzielił hotelowi 4 gwiazdki? (Skandal!!!) Bezczelna, chamska i arogancka obsługa hotelowa na każdym szczeblu. Każdą uwagę traktowała jako powód do awantury. Każda jakakolwiek prośba kwitowana była krótkim "It's not possible." Brak jakiejkolwiek klimatyzacji zarówno w pokoju jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej np. na stołówkach. Długie kolejki na obiad, nieprzygotowane stoliki, brudne szklanki, naczynia, sztućce, których ciągle brakowało. Serwis sprzątający nie zapewniał czystości na co dzień (pokój brudny od pierwszego dnia do końca wyjazdu plus mrówki w łazience). Kompletny brak oferty skierowanej do Polaków, hotel nastawiony na obsługę emerytów z Niemiec i Hiszpanii oraz dzieci z lokalnych gimnazjów, które "umilały" nam pobyt. Nie rozumiemy, dlaczego rezydentka opiekująca się nami nie posługiwała się językiem hiszpańskim? Dzięki temu, że nasza córka zna biegle język wiedzieliśmy co mówią o nas pracownicy hotelu. Wypowiadali się w samych najgorszych kategoriach, a na pytanie dlaczego nie są przyjemni dla gości odpowiadali, że mają to gdzieś, ponieważ i tak turyści zawsze do nich przyjadą. Zaznaczamy jednocześnie, że w zeszłym roku spędziliśmy z Itaką na Gran Canarii w Taurito w hotelu Mogan Princess (4*) jedne z najwspanialszych wakacji w naszym życiu. To co, spotkało nas w tym roku to koszmar i poddaje w wątpliwość kategoryzację usług Itaki. Czujemy się oszukani i więcej nie skorzystamy z usług .

• Zalety Obsluga w jezyku niebieskim holenderskiim I hiszpanskim.wszystko perfekcyjne.

Wszystko piekne niezapomniane widoki blisko do centrum I na plaze.Godne polecenia dla wszystkich.Duzo ciekawych miejsc do zwiedzenia.

• Zalety Zaleta to piękny widok,dobre jedzenie
    • Wady Bardzo daleko do plaży i do centrum miasta,basen mały,zero atrakcji dla dzieci,animacje dla dorosłych lipa.

Ogólnie hotel swoje lata świetności ma już dawno za sobą,standard pokoi dość przeciętny,za to widok na ocean super.W pobliże kilka barów i sklepików,oraz wypożyczalni samochodów,do centrum spacer 30 min. z górki.Jedzenie jak dla nas dobre,drinki przy basenie robi się samemu z lokalnych alkoholi.Plaża bardzo daleko,piaszczysta (czarny piasek),szybko robi się głęboko.Polecam wynajęcie samochodu ok.30euro,można zwiedzić wyspę,jest dużo ciekawych miejsc.Pogoda na początku czerwca w sam raz do zwiedzania,ok.25st. dość często chmury,ale zero deszczu.Jeśli ktoś lubi plażowanie, to zdecydowanie południe wyspy.