Blue Sea Puerto Resort
Hiszpania / Teneryfa

Blue Sea Puerto Resort: basen, sport i rekreacja

• Atrakcyjna lokalizacja: tylko ok. 3,5 km od parku rozrywki Loro Park - jednej z największych atrakcji na Teneryfie.
  • Udogodnienia dla najmłodszych: animacje, mini klub Bee Club (4-12 lat), brodzik, plac zabaw.
  • Hotel położony w urokliwej scenerii tropikalnych ogrodów, z widokiem na północne wybrzeże wyspy.
  • Świetne możliwości komunikacyjne, przystanek ok. 300 m od hotelu.
  • Wylot z Krakowa śniadania
  • Wylot z Katowic śniadania

• Zalety Ładne pokoje, uprzejmy personel, dobre jedzenie-duży wybór, duża nowa łazienka akurat w naszym pokoju
    • Wady kawałek do oceanu, dużo seniorów, średnie animacje

Ogólnie na plus, wiadomo jak się chce to się przyczepi do czegoś. My do takich nie należymy, staramy skupiać się na plusach. Jedzenia dużo, każdy znajdzie coś dla siebie, bardzo miły i uczynny personel, 3 baseny łącznie do dyspozycji gości,urokliwe miejsce. Według mnie jednak sporo seniorów i pod nich raczej nastawiony hotel, animacje przynajmniej w czerwcu były ubogie, wieczorem codziennie bingo, kilka razy coś fajniejszego. Północ Teneryfy to faktycznie gorsza pogoda niż południe- często chmury choć i tak można się opalić. U nas jeden dzień kiepskiej pogody i raz na szczęście w nocy deszcz. Jeśli ktoś ze zwiedzających samochodem jak najbardziej. Plaże maja urok ale moim zdaniem nie do końca zagospodarowane. Na tydzień fajnie odpocząć, poszwendać się. Kawałek do oceanu ale dla nas nie problem, spacerek z górki, powrót pod górkę-ciut gorzej ;) Dla rodzin z dziećmi niekoniecznie- tzn. mały bardzo placyk zabaw praktycznie zjeżdżalnia tylko i malutki basenik bez atrakcji i animacji przy basenie.

• Zalety Czysto, miły personel, smaczne posiłki.
    • Wady Powrót z plaży pod sporą górę :)

Udany pobyt w pięknie położonym hotelu. Pokoje sprzątane codziennie, ogromny wybór dań, miły i uczynny personel. Czego chcieć więcej ?

• Zalety pięknie położony w spokojnej okolicy
    • Wady daleko do plaży, recepcja w każdym hotelu ale wszelkie sprawy załatwia się tylko w jednym.

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Pokoje są przestronne, czyste, sprzątane codziennie. Wyżywienie bardzo dobre, jest w czym wybierać, dodatkowo bar czynny od 11.00 oferuje również posiłki i alkohole. Rezydentka bardzo pomocna, obsługa hotelowa miła. Jedyne co mnie trochę rozczarowało to średnia wieku gości hotelowych, 80% emerytów niemieckich ale to i tak chyba lepiej niż pijący na umór i hałaśliwi Rosjanie.

• Zalety Zaletą jest to że mozna korzystać z 3 hoteli.W tym właśnie wieczorne animacje są dla dzieci i jest basen kryty. W sąsiadującym hotelu jest sauna i jakuzi, a w hotelu naprzeciw wieczorne animacje dla dorosłych.

Pani rezydentka bardzo pomocna dużo opowiedziała i naprawdę dużo można zwiedzić na własną ręke, np.Lolo Park -bilety warto kupić u pani rezydentki można wtedy zaoszczędzić na czasie.

• Zalety miła i pomocna obsługa , czysto , duże pokoje .
    • Wady stara , zmęczona wykładzina na podłodze

Hotel położony dość daleko od centrum , ale spokojnie można było wszędzie dostać się spacerem / nawet do Loro Parku/. Dobrze skomunikowany , do centrum zawozi hotelowy autobus .Hotel czysty , przyjemny , posiłki dobre , każdy mógł coś dla siebie znaleźć .90% gości to Niemcy w wieku 80+.

• Zalety Hotel wchodzi w skład Blue Sea Hotels Resort, położonych w ładnym spokojnym miejscu z widokiem na ocean, gory jakies 10-15 min od centrum i plazy, gdzie mozna dojechac hotelowym busem. Mozna korzystac z basenów i barow we wszystkich hotelach resortu. Bardzo dobre jedzenie, duzy wybor, duza ilosc, w opcji all inclusive jedzenie i alkohole dostepne od 11 przez cały dzien w samoobsługowym barze. Z hotelu mozna zrobic piesze wycieczki zeby obejrzec piekny ocean i klify, blisko jest do odrodu botanicznego.
    • Wady Wykładziny w pokojach i na schodach wymagaja prania lub wymiany. W pokojach troche czuc zapach stechlizny.

• Zalety hotel czysty, obsługa sympatyczna, piękny widok, cisza i spokój
    • Wady Moim zdaniem brak. Jedyne co leniwym może przeszkadzać to spora ilość schodów które trzeba pokonać,żeby dojść do centrum :) Myślę jednak że piękny widok rekompensuje wszystko :)

Ogólnie hotel swoje lata świetności ma już dawno za sobą, ale pokoje są czyste, każdego dnia sprzątnę, wymieniane ręczniki, a obsługa uśmiechnięta i bardzo miła. Mieliśmy pokój nad samym barem, co jednak bywa uciążliwe, bez problemu wymienili nam na inny pokój. Obok hotelu dużo zieleni, bary gdzie można usiąść posłuchać hiszpańskiej muzyki i napić wina, przy tym jest na prawdę bardzo spokojnie i super się wypoczywa. Blisko dwóch parków w tym godny polecenia: loro park. Na większą plaże ok 40 min spacerem. Jedzenie bardzo dobre, dużo świeżych ryb, moim zdaniem na prawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

• Zalety W bardzo dobrym miejscu z pięknymi widokami, pyszne jedzenie i duży wybór,pokoje duże i czyste,czarujące miejsce

W hotelu przebywałam na przełomie lipca i sierpnia,jestem zachwycona miejscowością,dużo egzotycznej zieleni,wszędzie czysto,wspaniałe miejsce do zwiedzania,hotel bardzo dobry jeżeli chodzi o pokoje,łazienki (codziennie sprzątane),jedzenie wyjątkowo dobre i świeże (np.królik,kaczka),miła i uprzejma obsługa,miasto bardzo duże i ciekawie położone,plaża trochę daleko ale jest hotelowy busik na plażę.

• Zalety Duży obiekt z ładnym ogrodem i zielenią duże baseny. Duże pokoje i ładne łazienki z wanną. Jedzenie różnorodne dużo owoców i ciasta duży wybór - wszyscy z którymi rozmawiałam chwalili kuchnię.
    • Wady Wzięłam pokój z widokiem na ocean - mogło być widać więcej oceanu, wyposażenie niebyt piękne - tego się spodziewałam

Północ Teneryfy jest piękna i zielona czasem nie ma tam słońca i woda w basenie jest zimna - były dni ze basen i leżaki był prawie pusty co pod koniec lipca raczej nikt się nie spodziewa - wtedy trzeba jechać na plaże na południe tam cały czas swieci słońce. Trzeba wziąć komplet ciepłych ciuchów jak się planuje wycieczkę na Teide. Ok 1 km od hotelu jest jedna z piękniejszych plaz Teneryfy Bollullo czyta się bojujo z dala od hoteli idzie się na nią przez sady bananowe. W hotelu dużo nie przebywaliśmy, w pokojach nie ma jakichś luksusów jest czysto. W hotelowym lobby internet jest za darmo ale tak zamula że nawet pocztę sciągnąć był problem, w pokojach wifi podobno tak samo zamulone - tak słyszałam. Pobyt był super polecam ten hotel jako bazę wypadową bo na Teneryfie jest co robić .

• Zalety Piękna okolica, pyszne jedzenie, ładny hotel z przestronnymi pokojami, all inclusive- turyści sami nalewają sobie drinki i to do woli, bardzo ładny ogród hotelowy, darmowe spa i wifi
    • Wady kapryśna pogoda

Przebywałam w hotelu wraz z rodziną w lipcu 2016, pogoda była raczej pochmurna ale było ciepło, widoki były przepiękne, mnóstwo kwiatów, egzotycznych drzew, palm kaktusów jak w ogrodzie botanicznym, miejscowość nastawiona raczej na zwiedzanie niż plażowanie, gdyż jest mniej słońca niż w innych częściach Teneryfy, polecam wycieczki do Loro Parku i na wulkan Teide