Korkyra Gardens

• Wyjazd z własne
    234 zł 3 dni / os. Sprawdź

Natalia
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Część z apartamentami - wszystko nowe, czyste i zadbane. Codzienne sprzątanie.
    • Wady Położenie - daleko od centrum. Plaża przy zatoce - brudna woda.

W hotelu byliśmy na końcu czerwca, mieszaliśmy w apartamentach, są nowe, czyste, dobrze wyposażone, zadbane i codziennie sprzątane. Minusem (chociaż może też plusem dla niektórych) hotelu jest położenie, daleko do miasteczka. Blisko do promu i sklepu spożywczego. Jedzenie w restauracji średnie, mało różnorodne. Lepiej nie brać All inclusive, tylko jeść "na mieście". Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna! Zastrzeżenia mieliśmy do biura podróży - Itaki. Brak organizacji i przekazu informacji. M.i.: Po przylocie do Dubrownika musieliśmy szukać przedstawiciela na lotnisku, który znikł potem zaraz po wsadzeniu nas do busika, pojawił się dopiero w kolejnym dniu. Towarzyszył nam Chorwat, z którym nie szło się porozumieć, on zaprowadził nas na taksówkę wodną, gdzie nie mogliśmy z kolei porozumieć się z taksówkarzem, miał rozwieść nas do różnych hoteli, powstał komunikacyjny chaos. Sprawę ułatwiłaby obecność kogokolwiek z biura. Pani z Itaki pojawiła się jeszcze 3 razy, dużo się uśmiechała, wypowiadała dużo ogólników, wyuczonych regułek. Kiedy chcieliśmy dowiedzieć się czego konkretnego o wyspie/transporcie/hotelu, pytaliśmy w recepcji. Miejsce spokojne, ale piękne, bardziej dla rodzin z dziećmi, ale i tak polecamy. Biura podróży Itaka niekoniecznie.

Opinia dodana: 13 lipca 2015

PIOTR
    ""
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety BARDZO BARDZO DUŻO
    • Wady STANDARD CHORWACKI DLA ŚREDNIO WYMAGAJĄCYCH

CISZA , HOTEL /DOMKI PO REMONCIE 2014 WSZYSTKO JEST KUCHNIA LODÓWKA ,KLIMA ,INTERNET,NACZYNIA ,NAWET SUSZARKA DO WŁOSÓW ,SZTUĆCE TELEWIZOR WKŁADASZ PENDRIVA I OGLĄDASZ WIECZOREM FILM , DO MORZA KILKA METRÓW OD BASENU ,LEŻAKI JEST ICH TROCHE ZA MAŁO I TRZEBA BYĆ O 9 RANO PRZY OTWARCIU BASENY.MORZE PIĘKNE I CIEPŁE PLAŻA KAMYKI LEPIEJ MIEĆ SPECJALNE BUTY MOŻNA JE KUPIĆ NA MIEJSCU JEST DUŻY SKLEP KLASY TESSCO ,BIEDRONKA . CENY WYŻSZE NIŻ W KRAJU .BANAN 12/KUN ,BRZOSKWINIA 13-14 KUN LODY BYLE JAKIE 10-12 KUN .JEDZENIE NIE PORYWA ALE ZAWSZE COŚ SIĘ WYBIERZE I NIEMA PROBLEMUNIGDY NIE BYLIŚMY GŁODNI /OWOCÓW I WARZYW MONOTONIA JABŁKO KIWI ,BANAN NIC WIĘCEJ ZERO ARBUZA ,BRZOSKWIŃ A WARZYWA TYLKO SAŁATA ,OGÓRKI ,POMIDOR ,CIASTECZKA I CIASTA DO KAŻDEGO POSIŁKU BEZ FANTAZJI ALE SĄ NAPOJE KAWA I HERBATA A W KAWIARNI 0D 10-23 PIWO ,NAPOJE ,ALKOHOL LOKALNY.ŚWIETNI ANIMATORZY Z ITAKI MOJA DWÓJKA DZIECI SPĘDZAŁA WIELE GODZIN NA ZABAWIE W KLUBIE SCOOBYDOO .DO STAREGO MIASTA 20 MINUT MARSZU Z OŚRODKA JEST WIELE RESTAURACJI WIELU OBCOKRAJOWCÓW .MOŻNA WYNAJĄĆ KAJAK , ORAZ ŁÓDKĘ .BLISKO OŚRODEK ZDROWIA . Z DUBROWNIKA DO KORCULI TRZEBA LICZYĆ Z 3 GODZINY DO HOTELU .STRATNY JEDEN DZIEŃ MAJĄ OSOBY LECĄCE Z KATOWIC /---- UWAGA PRZEZ BYDGOSZCZ -------------DODATKOWE 1,5 GODZINY NA MIEJSCU JEST SIĘ OKOŁO GODZINY 18 CZYLI ZJEŚĆ KOLACJE I DO SPANIA A POWRÓT WSTAJEMY 0 2,30 W NOCY I W POLSCE O 11 . CAŁY DZIEŃ STRACONY /NAJLEPIEJ MA WARSZAWA BO WYJERZDZA Z OŚRODKA O 16 . JA KUPIŁEM JESZCZE WCZASY LAST WIĘC NA TEMAT CENY NIE DYSKUTUJE .

Opinia dodana: 12 lipca 2015

Pobyt: Sierpień 2012

Nie polecam pobytu w tym hotelu szczegolnie z dzidzcmi ani w sierpniu -jest glosno i warunki jak za czasow wczasow praconiczych- pokoje, lazienki, stolówka. Wyjazd z biurem Rainbow Tours to porazka -transfer z lotniska w Dubrovniku do hotelu mial zajac 3,5h a zajmuje 5,5h gdyz biuro rozwozi wszystkic jednym autokarem z lotniska po roznych hotelach oddalonych od siebie wile kilometrow - gdy jedni sakwaterowani inni czekaja 15-30 min w goracym autokarze. Rezydenci biura nie tylko nie sa przeszkoleni do pracy z klienteam ale zachowuja sie tak jakby to oni przyjechali tu na wakacje a klienci biura im sie naprzykrzali z problemam typu przydzielone przez hotel pokoje inne niz w zawartej umowie, bez balkonu, lodówki i TV. Dostanie sie do hotelu od przystani to ok.250m, ktore nalzey pieszo pokonac ciagnac walizki, ( Rezydent p.Michał przybył po nas na rowerze !!!) tak sie prcuje w Rainbow- nie tylko nie pomogl w otrzymaniu pokoju zgodne z umowa, i to myklienci mamy sie dostosowac do jego godzin pracy -spotkan z nami - srodek dnia godzina 13.00 .Pwrot z hotelu na lotnisko w Dobrowiku a potem wylot ok 9.00 rano d Gdanska odbywasie poprzez pobutke o 3.00 w nocy , 250 m z walizkami na przeprawe w nocy Orbicia a nastepnie zbieranie przez kilka godzin klientow Rainbow tours po hotelach- przy czym hotel oddalony ok 10km od lotniska ma przewidziany wyjazd o 7 rano zatem tacy jak my, ktorzy wstali o 3.00 w nocy maja ok 30-35 min postoju pod tym hotelm az goscie tego hoteluzjedza sniadanie - podczas gdy my otrzymalismy skladiki suchego prowaintu z hotelu celem przygotowania na kolanach w w czasie jazdy w autokarze. NIE POLECAM - cena nie adekwtna do jakosci a obsluga biura ponizej standardu. Magda z Gdańska

Opinia dodana: 19 sierpnia 2012

Lidia
    Pobyt: Lipiec 2012

Hotel nie zasługuje nawet na dwie gwiazdki,wystrój i łazienki z PRL-u, jedzenie dobre ale śniadania monotonne, bywa że brakuje miejsc siedzących w "restauracji" (i stoi się z pełnym talerzem), na basenie rano kolejka po leżaki, zdarza się że nawet tam opalają się naturyści przy małych dzieciach, plac zabaw należy omijać z dala, plaża mała, w wodzie kapią się psy obok ludzi, na plaży i w wodzie znaleźć można szkło,brak toalet przy plaży, panie w recepcji najpierw rozmawiają ze sobą a potem łaskawie Cię obsłużą, kort tenisowy z rzadka otwarty. Jednak piękne otoczenie, czysta woda, cykady, możliwość szybkiego dotarcia na inne plaże taksówką wodną czy autobusem, stara Korcula sprawiają że zapomina się o wadach hotelu.

Opinia dodana: 09 sierpnia 2012

ARTUR
    Pobyt: Lipiec 2012

Nie polecam !!!!!! Katastrofa za ta cene !!!!!!! ludzie jesli wybieracie Chorwacje to tylko 4 gwiazdki . Spedzilismy z zona w tym hotelu 2 tygodnie ! tam czas stanol w miejscu a TITO zyje !!!! 70 lata nie jestesmy wymagajacy ale to co bylo tam to przegiecie paly!!!! spotykalismy tam osoby ktore przecieraly oczy ze zdumienia albo byly zszokowane tym co zobaczyly na miejscu , nie patrzcie na zdiecia tego hotelu bo to zludne !!!!!!!!!!

Opinia dodana: 04 sierpnia 2012

marzena
    Pobyt: Lipiec 2012

Wróciliśmy w niedzielę 08.07.12 z dwójką malutkich dzieci. Położenie bardzo dobre, bardzo blisko od zjazdu z promu. Taksówki wodne przy hotelu. Hotel bardzo stary tak samo jak jego zdjęcia. Byliśmy w części niby odnowionej. W pierwszy dzień oblazły nas owady mrówki i inne insekty. Fakt że obsługa bardzo szybko zareagowała i wyczyściła pokój. To były wielkie roje wychodzące za szczelin w podłodze. Ponadto bez klimy było ciężko. Spaliśmy przy otwartych oknach i drzwiach. Minusem było również, że wstawałam o 06:30 by zająć leżaki, czekając w kolejce do 08:30. Plaża żwirowa, położona w zatoce pełnej śmierdzącego syfu dochodzącego z pływających i parkujących tam motorówek. Widoku na otwarte morze to raczej nie ma, dookoła tylko wyspy. W restauracji bardzo tłoczno, trzeba było długo czekać na stolik, co z rocznym i trzy latkiem to było trudne.

Opinia dodana: 11 lipca 2012

mazokh
    Pobyt: Lipiec 2012

Położenie w bardzo cuchnącej zatoce. Brudna woda w morzu. Jak widać na zdjęciach jest to kącik miedzy wyspami i cały brud zbiera się właśnie tam. Poza tym zdjęcia tego hotelu są tak stare jak sam hotel. W pierwszym dniu w pokoju mieliśmy plagę owadów, na podłodze, pościeli i ścianach nie dało się w nim przebywać. Obsługa była miła i usunęła plagę. Minusem było brak klimy. Jedzenie dla każdego coś się znalazło dobrego. Przepyszne ciasta. Basen był bardzo zagrzybiony, czyszczony w trakcie dnia gdy przebywali w nim ludzie!!!!!!!! O miejsce na leżakach trzeba było stać od 7 rano minimum do 08:30 Brak brodzika dla dzieci. Plac zabaw wymaga remontu, przy huśtawkach brak śrubek a przy zjeżdżalni ruszała się drabinka. Przez trzy dni w all. brak napojów była tylko woda i piwo. Nie polecam hotelu dla rodzin z dziećmi.

Opinia dodana: 09 lipca 2012

adam
    Pobyt: Lipiec 2012

Hotel dla mniej wymagających gości, pokój bez TV i klimy. Hotel stary, robiono tam niewielkie remonty. W pobliżu przejście promowe, stąd co ok godzinę nasilony ruch samochodowy. Do centrum pół godziny piechotą, łodzią za 10 kun w pieć minut, kursują co ok pół godziny. Polecam wyjazd do Lumpardy za 15 kun autobusem (ok 5 km), jest tam piękna plaża piaszczysta i krajobrazy.

Opinia dodana: 09 lipca 2012

WOJCIECH
    Pobyt: Czerwiec 2012

Opinia dodana: 26 czerwca 2012

Agnieszka J.
    Pobyt: Sierpień 2011

• Aktywnych, ceniących spokój, nastawionych na zwiedzanie

Hotel rewelacyjny za oferowaną cenę- rewelacyjny dla ludzi, którzy lubią spacerować pośród pięknej zieleni (do starego miasta prowadzi "promenada"). Oddalony od masy turystów w centrum, a jednak szybko można się znaleźć w "centrum wydarzeń"- jakieś 15min spacerem. No i plus największy- plaża- a właściwie mini pułki skalne. Każdy ma swoją mini enklawę, człowiek czuje się, jakby był na swojej prywatnej "plaży" z widokiem na stare miasto i mury obronne ;) Jedzenie bardzo ok- jeśli ktoś spodziewa się, że na Korculi zakosztuje owoców morza, nie pomyli się. Codziennie jakieś przysmaki prosto z morza- ryby, kalmary, krewetki... Jedyny minus jest taki, iż jakąś godzinę przed końcem kolacji nie donoszą już posiłków. Śniadania zawsze takie same.

Opinia dodana: 02 października 2011