Broncemar Beach
Hiszpania / Fuerteventura

Broncemar Beach: basen

• Piaszczysta plaża Playa El Castillo oddalona o 300 m, dojście deptakiem
  • Około 12 km od stolicy wyspy Puerto del Rosario i 10 km od portu lotniczego
  • Ciekawe animacje i dużo rozrywek w hotelu
  • Dużo możliwości uprawiania sportu
  • Wylot z Gdańska śniadania i obiadokolacje
  • Wylot z Poznania śniadania i obiadokolacje

• Zalety polozenie hotelu wśród ogrodu,niedaleko centrum miasteczka i plazy.Przepyszne ,jedzenie,bardzo mila obsluga
    • Wady nie znalazlam

byliśmy w tym hotelu 14-21listopada.Hotel '"robi "lepsze wrazenie wewnątrz niż zewnątrz.Wioska typowo kanaryjska z domkami jednopiętrowymi.Na parterze taras ze stolikiem i krzesełkami,na gorze balkon z lezakami.Mieszkanie sklada się z części Wypoczynkowej z jadalnia/sa to apartamenty z wyposazona kuchnia/i sypialnia.Czyste choć widać już zab czasu na meblach.Lazienka z wanna/bez suszarki/Reczniki wymieniane 5 razy w tygodniu tak jak odbywa się sprzątanie.Brak jakichkolwiek kosmetykow.Sejf dostępny za oplata 15 euro za tydzień,Internet platny .Sa 2 baseny/jeden z podgrzewana woda ,czescia dla dzieci/drugi bardziej spokojny lecz zimny.Jest tez jacuzzi.Trzeba mieć swoje reczniki na lezaki,gdyz hotel nie prowadzi serwisu"plazowego"Wiekszosc gości to Anglicy/bardzo mili i grzeczni/Alkohole w all dobre i do godziny 23.Pozniej można kupic w pubie do 1.Jedzenie praktycznie przez caly czas Sniadanie,lunch i kolacja w restauracji,a inne przekąski w barze przy basenie/Do centrum miasteczka blisko i piekna promenada wzdłuż oceanu.Plaza w rozbudowie/nawoza piasek i zagospodarowują duzy obszar/Będzie fajnie.Mozna spacerować ,dużo kafejek,restauracji,barow.Warto wynająć auto i pojechać na plaze Cofete.Droga 17km z Morro Jable kreta,wsrod przepasci,ale widoki i plaza zasluguja by zobaczyć to miejsce.W wypożyczalniach aut polecają tylko jeppy,ale każdym autem dojedziemy/nawierzchnia jest dobra i kierowca tez musi być dobry/Najtansza i bardzo dobra jest wypozyczalnia cicar/bez problemów z pelnym ubezpieczeniem dla 3 kierowcow,bak tyle ile dostaniesz tak musisz oddac/Miejsce fajne.Bylismy bardzo zadowoleni i chętnie tam wrócimy.

• Zalety Fajny hotel w dobrej cenie i lokalizacji. Atutem są baseny i bliskość do lokalnych atrakcji.
    • Wady jak dla mnie brak

Hotel położony w dogodnej lokalizacji. Blisko do oceanu, lokali gastronomicznych i promenady. Fajne baseny, miła obsługa, codziennie sprzątanie i wymiana ręczników. Bardzo duże apartamenty a w zasadzie mieszkania z tarasami. Śniadania na dłuższą metę mogą się znudzić za to bardzo dobre kolacje, dużo ryb i owoców morza, smaczne desery. Alkohol też ok. jak na all inclusive. Może małe zastrzeżenia mogę mieć co do czystości wanny ale zupełnie nie wpływa to na ocenę hotelu. Hotel głównie pod starszych gości, anglików i niemców i żadnych rosjan. Ogólnie fajna atmosfera, raczej spokojnie ale można bawić się w hotelowej tawernie lub lokalach w pobliżu. Nasz wyjazd w październiku bardzo udany, pogoda piękna, niezbyt gorąco, można spokojnie się opalać, kąpać w basenie lub oceanie. Obsługa ze strony TUI też bez zarzutów.

• Zalety pokoje czyste, ręczniki systematycznie zmieniane, obiadokolacje urozmaicone, kilka wieczorów tematycznych, dwa spore baseny, cicha i spokojna okolica
    • Wady śniadania w angielskim stylu codziennie można znaleźć bekon, fasolkę, jajecznicę oraz jajka sadzone, animacje i rozrywka do godziny 23.00 bez zabaw tanecznych,

Spędziłam w hotelu Broncemar Beach 8 dni, wakacje należały do udanych. Jedzenie ogólnie bardzo dobre, codziennie śniadania w angielskim stylu od godziny 8.00 do 10.00. Koło godziny 12 można znaleźć przekąski typu hot dog czy hamburger w pool barze. Dojście do plaży zajmowało około 10 min deptakiem, przez miasteczko, dookoła pełno restauracyjek oraz sklepików. Nawet tam nie zabrakło CHINA shopu :) Plaża czysta, do kąpieli w oceanie warto zabrać odpowiednie obuwie. Pogoda nas pozytywnie zaskoczyła ponad połowa października, a my jesteśmy pięknie opaleni. Hotel przystosowany głównie dla rodzin z dziećmi, animacje prowadzone przez animatorów z angielskiego biura Thomas cook (w ciągu dnia gra w bingo x2, quizy, aerobik wodny). Klienci to przede wszystkim Anglicy. Woda w basenie jak dla mnie za zimna, ocena zdecydowanie cieplejszy. Mieszkaliśmy w apartamencie : kuchnia z jadalnią, sypialnia i łazienka.

byliśmy w kwietniu 2013. hotel dobrze położony. wszędzie blisko. niedaleko małe centrum handlowe z tanim sklepem spożywczym sieci Dino. w hotelu głównie Anglicy, większość z dziećmi. śniadania głównie pod nich , ale wybór był duży. na kolacje sporo rzeczy i urozmaicenia. plaża w Caleta de fuste sztucznie usypana, ale piaszczysta , szeroka i bezpieczna. od hotelu jakieś 5 minut spacerkiem. warto wypożyczyć samochód, jest sporo pięknych plaż i można trochę zobaczyć prawdziwej Fuerty. koszt na 2 dni to 70 euro. drogi są bardzo dobre i dobrze oznakowane. paliwo tańsze niż u nas. pobyt zaliczamy do udanych

Byliśmy w tym hotelu 14 dni w końcu listopada. Hotel trzygwiazdkowy to nie Hilton,ale apartamenty są przestronne i dobrze wyposażone Meble może nie najnowocześniejsze, ale są OK. Wielkim plusem jest baardzo duża sypialnia z dużymi wygodnymi łóżkami. Pokoje czyściutkie, sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co drugi dzień, a jeśli się poprosi codziennie. Pościel mieliśmy wymienioną 4 razy. W czasie gdy byliśmy, w jednym basenie woda była podgrzewana i tam można było się kąpać, w innych woda b.zimna. Jedzenie bardzo dobre , duży wybór mięs, sałatek, deserów. Obsługa przyjemna , restauracja była otwierana punktualnie i przed wycieczką zawsze zdążyliśmy zjeść śniadanie. Blisko do plaży, długi deptak dla spacerowiczów, w pobliżu mnóstwo różnych knajpek i barów.