Broncemar Beach

• Wyjazd z Katowic All Inclusive
  • Wyjazd z Poznania All Inclusive

EWA
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety pokoje czyste, ręczniki systematycznie zmieniane, obiadokolacje urozmaicone, kilka wieczorów tematycznych, dwa spore baseny, cicha i spokojna okolica
    • Wady śniadania w angielskim stylu codziennie można znaleźć bekon, fasolkę, jajecznicę oraz jajka sadzone, animacje i rozrywka do godziny 23.00 bez zabaw tanecznych,

Spędziłam w hotelu Broncemar Beach 8 dni, wakacje należały do udanych. Jedzenie ogólnie bardzo dobre, codziennie śniadania w angielskim stylu od godziny 8.00 do 10.00. Koło godziny 12 można znaleźć przekąski typu hot dog czy hamburger w pool barze. Dojście do plaży zajmowało około 10 min deptakiem, przez miasteczko, dookoła pełno restauracyjek oraz sklepików. Nawet tam nie zabrakło CHINA shopu :) Plaża czysta, do kąpieli w oceanie warto zabrać odpowiednie obuwie. Pogoda nas pozytywnie zaskoczyła ponad połowa października, a my jesteśmy pięknie opaleni. Hotel przystosowany głównie dla rodzin z dziećmi, animacje prowadzone przez animatorów z angielskiego biura Thomas cook (w ciągu dnia gra w bingo x2, quizy, aerobik wodny). Klienci to przede wszystkim Anglicy. Woda w basenie jak dla mnie za zimna, ocena zdecydowanie cieplejszy. Mieszkaliśmy w apartamencie : kuchnia z jadalnią, sypialnia i łazienka.

Opinia dodana: 25 października 2014

piter
    Pobyt: Kwiecień 2013

byliśmy w kwietniu 2013. hotel dobrze położony. wszędzie blisko. niedaleko małe centrum handlowe z tanim sklepem spożywczym sieci Dino. w hotelu głównie Anglicy, większość z dziećmi. śniadania głównie pod nich , ale wybór był duży. na kolacje sporo rzeczy i urozmaicenia. plaża w Caleta de fuste sztucznie usypana, ale piaszczysta , szeroka i bezpieczna. od hotelu jakieś 5 minut spacerkiem. warto wypożyczyć samochód, jest sporo pięknych plaż i można trochę zobaczyć prawdziwej Fuerty. koszt na 2 dni to 70 euro. drogi są bardzo dobre i dobrze oznakowane. paliwo tańsze niż u nas. pobyt zaliczamy do udanych

Opinia dodana: 21 maja 2013

Karina
    Pobyt: Listopad 2013

• Par, rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Byliśmy w tym hotelu 14 dni w końcu listopada. Hotel trzygwiazdkowy to nie Hilton,ale apartamenty są przestronne i dobrze wyposażone Meble może nie najnowocześniejsze, ale są OK. Wielkim plusem jest baardzo duża sypialnia z dużymi wygodnymi łóżkami. Pokoje czyściutkie, sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co drugi dzień, a jeśli się poprosi codziennie. Pościel mieliśmy wymienioną 4 razy. W czasie gdy byliśmy, w jednym basenie woda była podgrzewana i tam można było się kąpać, w innych woda b.zimna. Jedzenie bardzo dobre , duży wybór mięs, sałatek, deserów. Obsługa przyjemna , restauracja była otwierana punktualnie i przed wycieczką zawsze zdążyliśmy zjeść śniadanie. Blisko do plaży, długi deptak dla spacerowiczów, w pobliżu mnóstwo różnych knajpek i barów.

Opinia dodana: 29 stycznia 2013

• Aktywnych, rodzin z dziećmi, nastawionych na zwiedzanie

Opinia dodana: 07 maja 2012

madiix
    Pobyt: Grudzień 2006

• Wymagających klientów, rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Opinia dodana: 18 listopada 2007