Caretta Beach
Grecja / Zakynthos

Caretta Beach: aquapark

• Hotel położony w otoczeniu Parku Narodowego z siedliskiem żółwi Caretta Caretta.
  • Doskonała lokalizacja: 100 m do centrum Kalamaki, ok. 2 km do Laganas, ok. 4 km do Zakynthos.
  • Atrakcje dla dzieci: park wodny ze zjeżdżalniami, sztuczną falą i leniwą rzeką.
  • Tylko ok. 800 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursuje na plażę 6 dni w tygodniu).

• Zalety aquapark dla dzieciaków i baseny duże,czyste pokoje
    • Wady posiłki,słaby internet

Hotel fajny dla rodzin z dziećmi,dosyć głośny,na pewno nie dla osób szukających ciszy i spokoju.W pobliżu lotnisko,z budynku D z trzeciego piętra fajnie można obserwować starty i lądowania,niestety szczególnie wczesnym rankiem hałas mocno uciążliwy. Pokój mieliśmy rodzinny,duży,bardzo czysty,ładne nowe meble.Spory balkon. Animatorzy z Grecosa bardzo sympatyczni. Śniadania bardzo słabe,inne posiłki lepsze chociaż bez rewelacji.Desery,zawsze galaretka,jakaś pianka i jedno max dwa ciasta.Owoce to arbuz,melon i gruszki,czekaliśmy na winogrona ale nie doczekaliśmy się :) Wyspa urocza,warto wypożyczyć auto i zwiedzić południe wyspy i stolicę nocą.,Polecam w Kalamaki biuro Zante Magic Tours,wycieczka mix północ vip-REWELACJA!

• Zalety Polscy animatorzy i rezydenci, staraja sie ile moga. Blisko do centrum, sklepow i morza.
    • Wady TRAGICZNE sniadania. Rozwodnione alkohole.

Sniadania. Przez 8 dni to samo, co z tego, ze 20 roznych potraw jak nie kazdy lubi zimna fasolke po bretonsku czy zimna jajecznice typowe sniadania pod angoli. Obiady i kolacje juz lepiej i smacznie. Slowo monotonia jedzeniowa powtarzana przez innych wcale nie jest zmyslona. Alkohole, sorry batory ale ja jestem z Polski i smaki znam doskonale, wiem kiedy piwko jest ,,chrzczone,, a drinki jak nie przypilnujesz barmana to dostaniesz slabiutka breje. Parki wodne i baseny dobre, dzieci wybawia sie za wszystkie czasy i nie beda chcialy wracac. Pokoje OK. Codziennie sprzatane, jest klima. Mowie o segmencie nowym ,,E,, bo tam mieszkalem - nie wiem jak w starszej czesci. TRZEBA wypozyczyc auto. Wycieczki z hotelu ok ale autem zobaczysz wiecej, spokojniej i jedziesz gdzie chcesz. Zamowilem jeepka Suzuki Jimmy, bo calkowicie dach otwarty. Za 55 euro za dzien, 3 dni to koszt 130 euro. Full ubezpieczenie w cenie. Sa tez inne auta Citroen C1 czy C3 oraz nardziej luxusowe. Quady sa za 20 euro. Generalnie kurort typowo rodzinny czyli masa dzieci wszedzie, jedni beda zadowoleni inni ceniacy spokoj jak ja juz nie. Wroce jeszcze do zarcia. Kucharze to lvl master w przerabianiu resztek ma inne potrawy na nastepny dzien. Przyklad - nie zeszla feta czy jakas kielbasa to wieczorem widzisz ja zapiekana w zapiekance czy innej pizzy, tutaj mozna mnozyc przyklady. A teraz obsluga, animatorzy z Greccosa to chyba najmilsza paka Polakow na wyspie, nie dadza Ci sie nudzic. Bylem za czasu panowania Kuby, Karoliny, Piotrka, Ani oraz Zuzy. Generalnie za 11 000 zl ciut mam mieszane uczucia. Polecam rodzina z dziecmi, inne przypadki tylko jezeli nastawiacie sie na zwiedzanie a jest co i te 8 dni moze byc za malo. Sorry za brak polskich znakow ale szybciej mi sie pisalo na telefonie.

• Zalety uprzejma obsługa, codzienne sprzątanie
    • Wady to wielki kombinat, dlatego nie spodziewaj się dobrej bufetowej kuchni, weź dużo gotówki bo to park rozrywki dla twoich dzieci i albo one będą nieszczęśliwe albo ty (dużo wydasz), to jest all inclusive, ale np. nawet za wi-fi zapłacisz

dla szukających rozrywki, w hotelu praktycznie Polacy i Anglicy

• Zalety Duży kompleks z wieloma atrakcjami-nie można się nudzić. Obsługa mówiąca w większości po polsku. Baseny przy poszczególnych budynkach dostępne do późnych godzin po zamknięciu głównego aquaparku. Na terenie dostępny supermarket - taniej niż w miejscowych marketach. Możliwość wypożyczenia rowerów.
    • Wady Brak możliwości wypożyczenia ręczników - trzeba przywieźć swoje lub kupić na miejscu.

Hotel czysty i zadbany. Obsługa wymieniała ręczniki codziennie. Panie odkurzały i myły podłogi, czyściły łazienkę. Mankamentem jest wyrzucanie papieru do kubła na śmieci ale nic nie czuć bo jest sprzątane codziennie. Rozbudowany aquapark. Atrakcje dostępne były od 10.30 do 17.30. Po zamknięciu aquaparku przy głównych budynkach hotelowych dodatkowe baseny sprawiały radość do późnych godzin wieczornych. Dla dzieciaków wieczorem cała masa atrakcji w parku rozrywki - dmuchane zjeżdżalnie, automaty do gier, trampoliny, kino 6D - wszystko to dodatkowo płatne. Jedzenie bardzo dobre! Ogromna różnorodność posiłków - od greckich tradycyjnych potraw, przez te znane nam - pieczenie z sosem, pulpeciki, faszerowane warzywa, kurczaki grillowane i w potrawkach, skrzydełka BBQ, ryby, był prosiak w całości, ziemniaki, pasty, zupy (te wypadły najsłabiej), a kończąc na typowo brytyjskich (w szczególności śniadania - fasolka, jajka, naleśniki i pieczone kiełbaski). Na deser 2-3 ciasta i 2 galaretki, owoce - arbuzy, melony, śliwki, gruszki, jabłka. Trochę monotonnie, ale wszystkie dojrzałe i pyszne. Nigdy niczego nie brakowało. Na głównych posiłkach w Restauracji można się było najeść do syta plus dodatkowo dwa posiłki - tzw. przekąski - po śniadaniu i przed kolacją. Cały czas dostępne były napoje plus lody całkiem smaczne w 4smakach (niestety to jedyny chyba mankament, bo każdy nakładał je jedną łyżką do lodów, którą zamaczano później w kubełku z wodą. Dzieci, które sobie nie radziły wyjmowały te lody z łyżki rękoma... Ale cóż, w końcu są wakacje ;) ) Wszystkie Bary z napojami czynne do 23.00. Warto podczas pobytu wybrać się na wycieczkę po wyspie wynajętym autem, lub popłynąć w całodzienny rejs statkiem w najpiękniejsze zakamarki wysypy dostępne tylko statkiem lub łodzią. Nam niestety się nie udało tym razem bo wiał zbyt silny wiatr. Polecamy!

• Zalety aqua park, blisko miasteczka, super animatorzy
    • Wady all inclusive - nie do końca, ciasne i ciemne pokoje,

Cały kompleks hotelowy ogólnie dość fajny. My niestety trafiliśmy ( chyba ) na starą część ( segment J ), w którym były ciasne i ciemne pokoje. Mieliśmy double room. Klimatyzacja tylko w jednym pomieszczeniu. W łazience ciężko minąć się dwóm osobom. Jeśli chodzi o jedzenie - marne. Bieda w wyborze owoców, warzyw, serów ( jeden żółty ). Więc jeśli ktoś nastawia się na prawdziwe greckie wyroby to odradzam. Mieliśmy opcję on inclusive, a przy śniadaniach, lunchach czy kolacjach trzeba było podać numer pokoju, więc już drugi raz nie można było wejść do restauracji, żeby wziąć sobie np. jakieś ciasto czy owoc w porze trwania posiłku. Jechaliśmy na wycieczkę całodniową to nie dostaliśmy tzw. suchego prowiantu. Jak to Pani z obsługi stwierdziła, ich hotel od tego odszedł. Poza tym baseny na plus. Bardzo fajni Polscy animatorzy. Super przygotowani., aż chciało się chodzić na wieczorne animacje.

• Zalety Park wodny
    • Wady Jedzenie, słabe animacje

Jakość nieadekwatna do ceny. Park wodny otwierany o 10.30, zamykany przed 16.00. Przed otwarciem kolejki jak w Lidlu i każdy pilnuje listy kolejkowej. W łazienkach smród, ponieważ papieru nie można wrzucać do muszli. Jedzenie w all OKROPNE: buły, ryż, frytki, nuggetsy, pomidory, feta - non stop to samo. Mięso zazwyczaj twarde. Szef kuchni jest mistrzem w przerabianiu resztek, które zazwtczaj były w zapiekance posypane serem. 4 zupy do wyboru, ale sama woda z olejem i resztkami z poprzedniego posiłku. Pierwszy raz widziałam surówkę z samej cebuli zalaną majonezem.Wędliny i kiełbaski czy żółty ser nie do zjedzenia. Wyżywienie przygotowane pod Anglików: fasola, bekon, pieczarki bez smaku na śniadanie. Zero dań dla dzieci, tylko frytki, pizza i nuggetsy od rana do wieczora.

Polecam hotel na wyjazd z dziećmi. Ogólne wrażenie na plus.

• Zalety czułam się tam bardzo komfortowo. wzystko było bez zarzutu
    • Wady mógłby być trochę bliżej naprawde pieknej plazy

rady -prosze zabrac reczniki plazowe ,wiekszosc osób ich nie miała i była z tego powodu niezadowolona. w pokojach nie było kącików kuchennych ,które były w opisie. w naszych 2 apartamebtach w jednym była lodówka w szafie a w drugim lodówka i czajnik. apartament był bardzo mały na 2 piętrze.pomiędzy pokojami był 1 schodek a pomiedzy pokojem a korytarzem 2 schody. zmieniliśmy pokój bez problemu i bez dopłaty po 3 nocach na obszerniejszy apartament i na parterze.(bez schodów). Budynki sa 2 piętrowe i nie wszędzie są windy. My tachaliśmy po przyjeździe walizy na 2 piętro. poza tym miejsce piękne, plaża (10-15 min spacerkiem) czysta, długo płytko, piaseczek ,żadnych jeżowców, meduz,kamieni ,jak najbardziej wskazana dla dzieci. Park wodny w hotelu -byliśmy 2 tyg. -dzieci bły może ze 4 razy. jedzenie jest dobre,świeże , bardzo duzy wybór wiec wydaje sie monotonne. Dla mnie - za mało owoców morza jak na takie wyspowe miejsce. Obsługa hotelowa bardzo ok, Fajne wycieczki. Cudowni polscy animatorzy Grecosa - dla nich naprawde nalezy sie pochwała. Bez nich byłoby nudno,Dzieci płakały jak wyjeżdżały. widać ze właściciel się stara i wszystkiego sam dopilnowuje. ogólnie wróciliśmy zrelaksowani , wypoczęci i pełni energii. Brawo

• Zalety aqua park
    • Wady poniżej opisane

Przyjechaliśmy na 8 dni, po czym tak na prawdę byliśmy 6,5 dnia. Hotel bardzo głośny.Pokoje położone blisko siebie - słychać sąsiadów, płaczące dzieci, ujadanie psa nocami (za tyłem budynku są normalne posiadłości Greków i jest tam pies który szczeka nocami, oraz kogut piejący na okrągło), Jeśli ktoś chce spokojnie spać ,to odradzam!!!! Paradoksalnie wcale nie przeszkadzają samoloty ( od 22 godz. do 6 rano nie latają ze względu na ochronę żółwi ). Poza tym strasznie dużo Polaków, hotel przeludniony, my czujemy się jak w ulu!!! Dla nas totalny zgiełk, jazgot przy posiłkach .W dodatku jest park rozrywki dla dzieci dodatkowo płatny plus bar gdzie serwują np.watę cukrową i naleśniki dodatkowo płatne. I tu człowieka szlag trafia, płaci prawie 11tys. za wyjazd w 2 osoby i dziecko 15 lat na 1 tydzien. i na miejscu w hotelu traci kolejny 1-2 tys. na przyjemności dla dziecka, bo wiadomo nie odmówi się kiedy chce poskakać czy pozjeżdżać na dmuchanych zjeżdzalniach. Zarabiają zatem na czym się da. Aquapark fajny, to faktycznie raj dla dzieciaków, ale o 17 godz chodzi ratownik i wygania gwizdkiem wszystkich, gdyż o tej godzinie zamykany jest aquapark. Wiemy po co? aby zarobić na wszystkich innych płatnych atrakcjach. Hotel 4*? Brak ręczników na plaże! Jedzenie beznadziejne , wszystko pływa w tłuszczu, ser seropodobny, wędliny nie wiadomo z czego bo wyglądają beznadziejnie, pomidory kapcie, mango zielone niesmaczne,jabłka i arbuz codziennie.W barach okropne drinki, piwo siki,woda tylko z kranu. Nie radzę kupować wycieczek, tylko wypożyczyć sobie auto i spróbować samemu.Zaoszczędzi sie sporo kasy i czasu, a zobaczy więcej. Rezydent i animatorzy zajmują się głównie sobą. Bylismy z firmy Grekos,odradzam. Wyjechaliśmy rano bez śniadania, nawet suchej bułki nie dali, a skasowali za 8 dni. Radzę uwaznie czytać wszystko co Państwo dostaniecie, ponieważ oni mówią tylko o tym co się im opłaca. Acha WAŻNE WIFI nie działa,nawet platne

• Zalety WYSOKA CENA, WSZECHOBECNI ANGLICY ŚMIECĄCY WSZĘDZIE
    • Wady OKROPNE, NIEZJADLIWE ŚNIADANIA... BEKONY I PARÓWKI OKROPNE !!!!

RODZINA 2+3, 7 DNI W LIPCU. HOTEL WCALE NIE GORSZY NIZ W EGIPCIE CZY TURCJI. Na recepcji powitano nas kulturalnie ale tylko w j angielskim, nie znają polskiego, dostaliśmy duży i ładny czyściutki pokój w budynku M, codziennie wymiana ręczników i często pościeli, ALE...!!! podłoga nawet nie dotknięta, na stole kurz sobie leżał aż sama zmyłam ;-) bo leżałby tydzień. Łazienka dość duża, wanna, prysznic, suszarka do włosów, malutkie mydełko ale było, bardzo wysprzątane przed nowymi klientami. Kolej na posiłki...ŚNIADANIA SĄ NIESTETY POD ANGLIKÓW I NIEZJADLIWE, niedobre parówki i bekon tłusty w każdej postaci, obiady i kolacje smaczne i duży wybór wszystkiego, smaczne w miarę ciasto i trochę owoców(spodziewałam się więcej) bardzo dobre lody duży wybór. Animacje ogólnie dzieci nie korzystały w ciągu dnia ale były, wieczorem dużo i bardzo głośne. Animatorzy sympatyczni i mówią po polsku (chyba tylko oni w tym hotelu) Obsługa baaardzo życzliwa, sympatyczna, miła, zagadują po polsku jak potrafią. Alkohol smaczny, niezbyt mocny, PIWO nalewa się samemu co jest zaletą, nie trzeba czekać. AQUAPARK super, dla dzieci raj, dla dorosłych jak lubią to też... woda dla dzieci 40 cm i wiele zjeżdzalni itp same plusy, ale żeby zająć leżak, trzeba chwilę postać w kolejce przed 10.30 jak otwierają, bo potem nie ma miejsc. woda czyściutka. NIE MA RĘCZNIKÓW BASENOWYCH. Na teren aquaparku zakaz wnoszenia jedzenia. Generalnie ANGOLE WSZĘDZIE ZOSTAWIAJĄ PO SOBIE ŚMIETNIK ALE OBSŁUGA NADĄŻA ... Plaża byle jaka bo wąska, od hotelu tak do 1 km, ale jeżdżą busiki bezpłatne, woda jak rosołek ciepła. 2 leżaki i parasol ok 7 Euro za dzień, trzeba targować. Hotel jest przy samym lotnisku, szybki dojazd, obsługa Grecosa ok. Na lotnisku rodziny z małymi dziećmi bez kolejki. Pamiątki na lotnisku drogie. WYCIECZKI: w hotelu oferują najdrożej, nawet 70 proc drożej niż na ulicy, NIE POLECAM stoiska MY TOURS , polecam od hotelu w lewo niebieska buda, grubsza kobietka, dobre ceny, korzystaliśmy.