Caretta Beach
Grecja / Zakynthos

Caretta Beach: aquapark

• Hotel położony w otoczeniu Parku Narodowego z siedliskiem żółwi Caretta Caretta.
  • Doskonała lokalizacja: 100 m do centrum Kalamaki, ok. 2 km do Laganas, ok. 4 km do Zakynthos.
  • Atrakcje dla dzieci: park wodny ze zjeżdżalniami, sztuczną falą i leniwą rzeką.
  • Tylko ok. 800 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursuje na plażę 6 dni w tygodniu).
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Położenie hotelu w centrum miejscowości. Możliwość korzystania z innych hoteli tej sieci. Duża ilość atrakcji i animacji dla dzieci.
    • Wady Jedzenie i napoje. Masówka (duży tłok). Odległość od plaży.

Hotel zlokalizowany jest w centrum miasta, niedaleko lotniska (ok 3 km - pas startowy ok 500 m w linii prostej). Jest to ogromną zaletą podczas transferu, start i lądowanie samolotów można oglądać z balkonu co stanowi dodatkową atrakcję. Hałas temu towarzyszący jest odczuwalny pierwszego dnia, później nie zwracałem już na niego uwagi. Ogromnym minusem jest odległość od plaży. Spacerem jest to jakieś 30 minut. Można skorzystać z bezpłatnego hotelowego busa). Pokoje ok, można się przyczepić do dziwnego rozmieszczenia mebli przez co pokój jest mało funkcjonalny ale ogólne wrażenie jest dobre, zwłaszcza, że w pokoju spędza się niewiele czasu. Łazienka duża, przestronna. Wystrój już nieco wysłużony, sprane ręczniki i pościel. Sprzątany był codziennie, czystość zadowalająca. Dla nas największą wadą pokoju było ulokowanie naszej rodziny (2 dorosłych+ roczne dziecko) nad miejscem gdzie odbywały się wieczorne animacje trwające do 23. Na szczęście syn ma mocny sen, nie próbowaliśmy zamiany pokoju, niemniej jednak na uwagę zasługuje sam fakt całkowicie losowego doboru pokoi. Bungalowy są rozrzucone na ogromnym terenie - nigdy nie wiadomo gdzie się trafi. Hotel obsługuje ok 1500 gości - ogromna masówka. Najbardziej odczuwalne jest to podczas posiłków. Śniadania monotonne, bardzo średniej jakości. Obiady i kolacje duży wybór ale to rosyjska ruletka - nigdy nie wiesz czy trafisz na coś dobrego, czy breję której nie da się przełknąć. Dużo tłustego jedzenia, mało warzyw i owoców. Obsługa wzorowa, błyskawicznie sprzątane stoły. Pierwszy raz spotkałem się z kolejką ustawiającą się jakieś 15 minut przed posiłkiem - czasami trzeba było czekać na możliwość wejścia do restauracji gdzie odbywały się dantejskie sceny i walka o przetrwanie. Alkohol bardzo kiepskiej jakości, opcja all in była totalnym nieporozumieniem. Baza basenowa i aquapark nieco wysłużona ale bez zarzutu. Dużo leżaków, brodziki dla dzieci - każdy coś znajdzie dla siebie. Dużo ciekawych animacji.

• Zalety Blisko do centrum, jedzenie na 4+, aquapark
    • Wady Prawie 1km do plaży.

Grecja w hotelu, to nie Grecja. Jeżeli się ktoś wybiera w ten region, to tylko zwiedzać! Dlatego też forma all inclusive jest średnim rozwiązaniem. Ogólne wrażenie super!

• Zalety Park wodny, miła obsługa hotelu

Pobyt w Hotelu Caretta Beach uważam za bardzo udany. Duża pochwała dla rezydenta Pani Aleksandry za profesjonalizm w obsłudze klientów. Polecam wypożyczenie auta i zwiedzanie wyspy.

• Zalety hotel dla rodzin z dziecmi, pokoje z aneksem kuchennym , czysto, smacznie, miło, możliwość korzystania z innych hoteli caretta

Nie zgodze sie z przedmówczynią A byłyśmy w tym samym terminie z tego co widzę. Hotel typowo nastawiony dla rodzin z dziecmi nie polecam go parom . Nasze dzieci byly w 7 niebie i o to chodzilo aby caly dzien chodzily z usmiechem na twarzy i wieczorem po mini disco padaly z ogromu emocji jakie im towarzyszyly :) Pokoje czyste my bylismy akurat w bloku B przy samym basenie i recepcji idealne miejsce;) Jedzenie bardzo dobre obsluga cudowna animatorzy Grecos wielkie gratulacje za dobor cudownych ludzi . Mozliwosc korzystania z innych hoteli sieci caretta po drodze na plaze mozemy wejsc do 2 innych hoteli i jak kogos zmeczy haos w Caretta Beach moze isc do innego hotelu cudnie polozony Caretta see viwe ktory ma okolo 30 pokoi jest miejscem na wyciszenie sie :) Bardzo polecam

MASÓWA!!! Byliśmy niesamowicie zaskoczeni, że na początku maja będą takie tłumy! Spodziewaliśmy się cichego i spokojnego wypoczynku, a zastał nas wszechogarniający chaos. Jest to hotel zdecydowanie dla rodzin z dziećmi, nie dla grup przyjaciół, czy par. Na stołówie (bo inaczej nie da sie nazwać tejże 'restauracji') panował istny kociokwik. Szczerze nie miało się ochoty tam siedzieć. Zaczęliśmekna!y z mężem chodzić na śniadania zaraz po 8, czyli zaraz po otwarciu, bo wtedy była jedyna szansa, aby napić się w spokoju kawy. Jedzenie to jakieś nieporozumienie. Czytając poprzednie opinie zastanawiam się, czy pisali je ci, dla których nie ma znaczenia jakość jedzenia, tylko ich ilość - a takich osób w tym hotelu nie brakowało, o nie. Jedzenie zupełnie nie miało smaku i było niezwykle kiepskiej jakości. Mam wrażenie, że to było głównie jedzenie z puszek najtańszego sortu. Nie próbujcie nawet jeść parówek - nie wiem z czego są zrobione, ale na pewno nie jest to mięso. Pod koniec wyjazdu dosłownie odrzucało nas na sam widok tego jedzenia, więc zaczęliśmy stołować się w restauracjach., a chyba nie o to chodzi jadąc na wakacje all inclusive, prawda? W ogóle to nasz pobyt zaczynał robić się przyjemny z momentem opuszczenia tego paskudnego hotelu. Gdy tylko 'uciekaliśmy' poza Kalmaki, od razu robiło się tak jakoś przyjemnie. Bardzo polecam wynajęcie jakiegoś środka transportu i przejechanie wyspy (zajmie to jakieś 3 h w tą i z powrotem :) wyspa jest przepiękna! Dlatego nie ma najmniejszego sensu kwitnąć w hotelu. A jeszcze dodam coś na temat alkoholu. No to też jakiś żart był. Drinki? Wino? Nie dało się tego pić. Ohyda. Szczerze powiedziawszy nie skorzystaliśmy z tej opcji all inclusive, bo nie miało sensu napychać się byle czym. Dodam może jeszcze tylko, że widok Brytyjek tez skutecznie odbierał apetyt.

• Zalety aquapark

Hotel bardzo przyjemny, smaczne posiłki, obsługa bardzo miła i pomocna. Aquapark w którym moje dziecko spędzało dużo czasu.

• Zalety Aquapark, jedzenie, czystość, animacje dla dzieci, możliwość korzystania z sieci hoteli Caretta.
    • Wady Jedynie odległość od plaży

Byliśmy w tym hotelu we wrześniu 2016r. było super, naprawdę szczerze polecam dla rodzin z dziećmi. Jedynym minusem może być odległość od plaży ale co godzine kursuje busikiem który zabiera na plażę i z plaży do hotelu. Obiad, przekaski, napoje alkoholowe oraz bez można brać w hotelu Caretta Sea View. Hotel położony jest przy samej plaży.

• Zalety Apartament - sypialnie oddzielone drzwiami , dobre posilki. Service ok. Mily personel.
    • Wady Troche daleko od plazy. Glosno. Niedobre pieczywo .

Wlasciwie nie ma sie do czego przyczepic. Jedzenie dobre aczkolwiek przed wyjazdem troche sie popsulo, bylismy ostatnim turnusem po naszym wyjezdzie hotel zostal zamkniety. Odlot zaplanowany pierwotnie na 21:00 odbyl sie o godz. 09:00. 2 krotnie zorganizowano imprezy dla ludzi z poza hotelu - bylo glosno dla gosci zakwaterowanych przy restauracji ( do 1-wszej w nocy). Park wodny bezposrednio przy hotelu, dla gosci hotelowych bezplatny. Bardzo blisko pas startowy lotniska, dla jednych atrakcja dla innych wada. Urlopowicze to glownie Polacy i Anglicy, mila i swojska atmosfera ;) . Ogolnie rodzina zadowolona z urlopu. ie

• Zalety Miła obsługa, dość dobre jedzenie, atrakcje
    • Wady Wątpliwa czystość,

Typowa "masówka". Ogromny hotel, pełen Polaków (jeśli ktoś szuka pijaństwa, krzyków i disco polo całą noc to będzie w raju). Jedzenie typowe dla takich miejsc czyli wszystko smakuję tak samo, a'la stary tłuszcz. W naszym pokoju nie działała wentylacja więc wilgoć była straszna, a włączenie klimatyzacji skończyło się wielkim wietrzeniem bo zarodniki grzybów i pleśni dały niezłego czadu. W basenach woda zimniejsza niż w morzu. Najbliższa plaża do czystych nie należy, trzeba bardzo uważać aby nie wbić sobie niczego w stopę. Generalnie za taką cenę warto jechać pod warunkiem że wypożyczamy samochód, rower, taczki lub cokolwiek innego i nie spędzamy w nim zbyt wiele czasu. Alergikom zalecam wziąć ze sobą jakieś pronto czy coś bo noc porządnie spuchnie :) Zakynthos jest stosunkowo blisko (5minut samochodem). Byłam widziałam, nie wybiorę ponownie tego obiektu. Osoby wybierające się na wczasy z biurem podróży Grecos ostrzegam że w trakcie wakacji możecie się dowiedzieć że wracacie że śródlądowaniem !

• Wady - Brudny hotel, - Pokoje niesprzątane - Pani poprawiała tylko łóżko - Meble, ściany brudne - smród w szafach - Wilgoć - Baseny zaniedbane

Nie polecam, Hotel nie zasługuje nawet na 2 *. Wszystko zaniedbane - może wynika z końca sezonu.