Caretta Beach
Grecja / Zakynthos

Caretta Beach: aquapark

• Hotel położony w otoczeniu Parku Narodowego z siedliskiem żółwi Caretta Caretta.
  • Doskonała lokalizacja: 100 m do centrum Kalamaki, ok. 2 km do Laganas, ok. 4 km do Zakynthos.
  • Atrakcje dla dzieci: park wodny ze zjeżdżalniami, sztuczną falą i leniwą rzeką.
  • Tylko ok. 800 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursuje na plażę 6 dni w tygodniu).
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety park wodny, blisko do plazy, obsluga
    • Wady jedzenie, rezdenci

hotel jes ok, bardzo ladny, czysty ale nie luksusowy, mozna tam znalezc wszystko potrzebne do spedzenia milych wakacji jesli nasze wymagania nie sa przesadzone. plaza w Kalamaki jest bardzo ladna, piaszczysta i czysta. w nocy jest zamknieta z powodu zolwi. spedzilismy 2 piekjne tygodnie na Zakyntosie, pogoda dopisala przez czaly pobyt, zwiedzilismy wyspe, jest niesamowita, nie kupowalismy wycieczek od rezdentow ( kosmiczne ceny) natomiast biuto MYTHOS TRAVEL ma fajna oferte w super cenach, dziewczyna ktora tam opracuje jest polka wiec zawsze udalo nam sie zdobyc jakas znizke i 2 darmowe bilety na przepiekne plaze ( autokar i atrakcje wodne za darmo!) warto zwiedzic wyspe nie tylko od strony morza. w miejscowosci mozna skosztowac prawdziwej greckiej kuchni w lokalnych restauracjach ( ceny sa warter tego smaku) wieczorem dobrze udac sie do stolicy, autokary przestaja kursowac po 23;00 ale koszt taksowki to ok 11 euro na cala rodzine wiec jest ok. ;)

• Zalety Hotel położony blisko centrum, aquapark, hotel dla ludzi lubiących muzykę i zabawę, polscy animatorzy, animacje dla dzieci i dorosłych,
    • Wady Aquapark otwierany dopiero o 10.30, a bar z napojami o 11.00.

Wczasy zakupiliśmy w biurze podróży Wakacje.pl C.H.Carrefour Katowice, które serdecznie polecamy. Pracownicy biura podróży są godni polecenia. Do hotelu przyjechaliśmy na rodzinny urlop z dwójką dzieci 30 czerwca. Po przyjeździe do hotelu od razu mogliśmy korzystać ze wszystkich atrakcji i posiłków, które oferował hotel. Do plaży można iść spacerkiem ok. 15 minut lub dojechać hotelowym busem, który odjeżdża o każdej pełnej godzinie. Wracając z plaży pieszo korzystaliśmy z baru i basenu w pozostałych hotelach Caretta. Aquapark przy naszym hotelu to duża atrakcja dla dzieci i dla dorosłych. Obsługa hotelowa miła i pomocna. Przebywając na terenie hotelu nie było chwili na nudę. Polscy animatorzy z Grecosa i polscy animatorzy zatrudnieni przez hotel Caretta Beach zapewnili 100 % zabawę i rozrywkę dla nas i naszych dzieci. Bardzo polecamy hotel.

• Zalety Zalet brak
    • Wady Wiele jest wad ale do głównych należą okropne jedzenie, drinki nie do wypicia, hotel przestarzały i koniecznie wymaga odnowienia oraz zmiany personelu

Dno, dno, dno nie warte tych pieniędzy. Hotel okropny, brudno, pokoje stare i ciasne, jedzenie okropne jak dla świń a drinki nie do wypicia.

• Zalety AQUAPARK, ANIMACJE W JĘZYKU POLSKIM

BYLIŚMY W TYM HOTELU Z DWÓJKĄ DZIECI W WIEKU 13 I 10 LAT PRZEZ DWA TYGODNIE. NIE SZŁO SIĘ NUDZIĆ. AQUAPARK SUPER, POKOJE PRZESTRONNE I REGULARNIE SPRZĄTANE. JEDZENIE BARDZO SMACZNE, KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. ANIMATORZY TO PRZEWSPANIALI LUDZIE, BARMANI RÓWNIEŻ HHH. POLECAM ZWIEDZIĆ WYSPĘ - WIDOKI NIE DO OPISANIA. DO WYBORU WYCIECZEK POLECAM MYTHOS MY TOURS - Z POLSKIMI PRZEWODNIKAMI - W BIURZE TYM PRACUJE SUPER DZIEWCZYNA ELENA - MOŻNA SIĘ TARGOWAĆ. POLECAM HOTEL I OKOLICE W 100 %

• Zalety Duży Aquapark dla dzieci Dużo basenów Boisko do piłki nożnej Pokoje duże nowe - budynek E Animacje Grecos\\\'a Lokalizacja hotelu
    • Wady Brak urozmaiconego jedzenia, monotonne, za mało owoców i warzyw oraz brak owoców morza Widok Anglików i Angielek - połowa hotelu Słabo sprzątane baseny w części hotelowej

Byliśmy z dziećmi ( 6 i 10 lat) pod koniec czerwca 2017. Pogoda super. Wioska hotelowa zlokalizowana na małym terenie więc odczuwalna była czasami obecność innych gości hotelowych (rodaków i Brytyjczyków). Ale bez tłumów i wielkich kolejek po lody. Nawet bywały leżaki wolne w ciągu dnia. Napoje i alkohole tak jak na innych wyspach greckich bez szału. Ale nie po to się przylatuje na wyspę. Byliśmy zakwaterowani w bud. E nowym - od czerwca 2017 uruchomiony. Budynek oddalony od centrum wioski ale przez to nie było hałasu ale za to przy ruchliwej ulicy. Brak basenu bezpośrednio przy bud. E. Nam to nie przeszkadzało. Pokoje duże ok. 30 m2 - z wydzielonym jednym pokojem-sypialnią. Pokoje sprzątane na bieżąco ale niedokładnie jak w grecji. Dużo basenów ale słabo sprzątane .Aquapark dla dzieci i dorosłych - super. Dużo ratowników. Jedzenie słabe, monotonne, brak urozmaicenia pod Brytyjczyków. Brak praktycznie warzyw i owoców. Oczywiście porównujemy to do innych hoteli greckich, w których byliśmy o podobnej wielkości i ilości gwiazdek. Animatorzy z Grecosa bardzo się starali i byli pomocni. Animacje w ciągu dnia super. Wyspa przepiękna. Polecamy ją zwiedzić samochodem, statkiem dookoła wyspy, autobusem. Polecamy wypożyczalnie Eurohire - nowe samochody, pełne ubezpieczenie bez ściemy. Wycieczki polecamy z biura greckiego My Tours - kupowane w Mythos Tours - w Kalamaki zaraz po wyjściu z hotelu po lewo. Przewodnik 3 razy w tygodniu polski - Pani Ania. Ceny połowę tego co w Grecosie . W okolicy przystanek autobusowy, którym dojedziemy do stolicy wyspy oraz do innych rozrywkowych miejscowości np. Zakinthos. Bilet autobusowy 1,8 Euro w jedną stronę. Warto pojechać z dziećmi na farmę do Askos Park - farma ze zwierzętami, które można karmić i obcować z nimi. Zatoka wraku super. Ogólnie polecamy . Wyjazd super. Dla dzieci super atrakcje.

Byłam w tym hotelu z całą rodziną, wszystko się zgadza z opisem, animatorzy są supeeeeer, polecam ten hotel w 100%. cała rodzina zadowolona a dzieci wybawiły się za wszystkie czasy. dla każdego coś w tym hotelu znajdzie się do roboty

• Zalety duzy teren, duza ilosc czystych basenów, aquapark, niska kolorowa zabudowa, windy w budynkach, w centrum miejscowości, blisko do restauracyjek i sklepików
    • Wady brak ręczników basenowych, brak wody w butelkach w lodówkach w pokoju oraz restauracji, tzw siłownia maleńka, bez klimatyzacji i w tragicznym stanie technicznym, słabe jedzenie nastawione raczej na gości z Wielkiej Brytanii

Ogólnie hotel robi bardzo dobre wrażenie. Teren jest duzy, budynki kolorowe, duza ilośc czystych basenów ze slodka woda. Kompleks usytuowany praktycznie w centrum miejscowości Kalamaki, w bliskiej odległości tawerny, sklepiki i cześć rozrywkowa miasta. Aquapark wspaniały, duzy, czysty, dobrze strzeżony przez ratowników, duza ilość leżaków i parasoli, niedaleko od baru. Wg mnie najsłabsze pokoje znajdują sie w bloku Q i P bo znajdują sie na przeciw restauracji, nad barami i jest tam głośno praktycznie caly czas ze względu na animacje no i zapachy popcornu i naleśników obecne sa non stop:-). Najnowszy budynek to E czyściutki i pachnący ale na skraju kompleksu i z widokiem na ulice i trawnik. Pokoje typu studio znajdują sie w budynku F . Sa mniejsze ale widok stamtąd jest ok, basen mniejszy i kameralny jest przed samym budynkiem. Stan techniczny budynku F jest na 4ke. Animatorzy Grecosa pracują jak mróweczki, obsluga w restauracji jest strawna i uśmiechnięta. Sprzątanie pokoi/tak naprawdę mycie podłogi, wymiana ręczników i ścielenie łózek /codziennie lub max co drugi dzien. Najsłabszym punktem hotelu jest wg mnie wyżywienie. Jest co jesc, ale praktycznie wybór jest minimalny. Cały tydzień menu praktycznie bez zmian. Najsłabsze śniadania. Jajecznica robiona jest z proszku i przypomina biała breje, sa smażone na bieżąco jajka, jeden rodzaj wędliny i jeden sera. Do tego cala masa jedzenia przygotowanego pod Anglikow-serdeliki, puddingi, kielbaski i fasolka. Smażone sa takze male naleśniczki. Co dzien na kolacje procz innych dan-gyros. Na kazdy posilek duza ilosc pomidorow, ogorkow, salaty i sosow. Bardzo slaby wybór owoców i ciast. Co dzień te same i niezmienne :arbuz, melon i jabłka. Przytrafił nam sie spleśniały chleb i czerstwe bułki. Ogólnie głodnym nie da sie chodzić, ale od hotelu z 4* oczekiwałam więcej.

• Zalety Aquapark, baseny, wesołe miasteczko, czyste pokoje, rozległy hotel, blisko centrum, bardzo blisko lotnisko
    • Wady Bardzo dużo ludzi, czasami dawało się to odczuć w restauracji, pomimo tego że jest ogromna, niektórzy czekali na miejsca.

Byliśmy tam na tygodniowym wyjeździe z 2 dzieci ( 3 i 5lat). Hotel ma wszystko o czym dzieci mogą pomarzyć, dużo basenów różnej głębokości, fantastyczny aquapark z wieloma zjeżdzalniami i bardzo dużym brodzikiem z wieloma atrakcjami wodnymi dla najmłodszych. My z aquaparku wychodziliśmy jak już zamykali, dzieci nieznudzone siedziały całymi dniami na basenach, przez co my mogliśmy naprawdę wypocząć. Pokój mieliśmy w skrzydle E, oddalony od zgiełku i hałasu, cisza i spokój w przeciwieństwie do tego co działo się przy basenie głównym, dzieci spokojnie zasypiały na drzemki. Pokój czysty, sprzątany codziennie, ręczniki i pościel przez te 7 dni wymieniona była 5 razy, bardzo sympatyczna Pani sprzątająca. Po basenach wieczorem jest całe mnóstwo atrakcji dla dzieci, chyba z 10 zamków pompowanych, trampoliny zwykłe i z zabezpieczeniem, kartingi, maszyny, karuzele, samochody, koniki i inne naciągacze. Atrakcje również dla dorosłych. A na scenie głównej co wieczorne animacje. Trochę gorzej sytuacja z posiłkami się przedstawia, co prawda jedzenia dużo, spory wybór, smaczne, ale niestety jedzenie monotonne, głównie w restauracji przy basenie, tylko frytki pizza i kanapki codziennie. Generalnie trochę nie moje smaki, bardziej szykowane pod Anglików (zwłaszcza śniadania). Bardzo miła obsługa restauracji, szybko sprzątali ze stolików. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, ja z dziećmi chętnie do niego bym wróciła, ale mąż już nie podziela mojego entuzjazmu (głównie przez jedzenie i niestety odczuwa się że to 4* ,a nie 5*)

• Zalety blisko lotniska, aqua park dla dzieci
    • Wady wszystkie jakie wymieniłam w treści opinii

ABSOLUTNIE TO NIE JEST HOTEL DLA RODZIN Z MAŁYMI DZIEĆMI: jedzenie jakim tam karmią dzieci to jedno wielki chłam, nugetsy z czegoś? zarówno rybne jak i niby z kurczaka, jedyne co było zjadliwe to frytki, które wszystkie dzieci uwielbiają. Daleko od plaży. Bus co godzinę- góra mieszczący 8 osób. Niestarannie sprzątane pokoje- brudno. Monotonne jedzenie- 2 tygodnie te same dania z niewielkimi modyfikacjami- nie jestem księżniczką. W termosach coś a'la kawa- ale, można iść na miasto- w ciastkarniach kawa dobra. Animatorzy z Polski skupiający się przeważnie na sobie, najlepiej rodzicu zajmij się swoim dzieckiem sam- wieczorne tańce dla dzieci. Dla turystów: biura oferujące wycieczki na mieście dużo tańsze- dzieci do lat 4 gratis. Zastanów się gościu zanim pojedziesz na wycieczkę, którą oferuje rezydent. Samochód możesz wynająć sam wypożyczalnia Euro Hire- negocjuj cenę- można.

• Zalety Aquapark, położenie niedaleko głównej ulicy przy którym są bary, restauracje i sklepy.
    • Wady No tu jest pole do popisu. Jestem jeszcze w tym hotelu - przyjechaliśmy na 2 tyg. z 2 dzieci. Hotel bardzo głośny - śpimy w bloku M. Pokoje położone blisko siebie - słychać sąsiadów, płaczące dzieci, ujadanie psa nocami (za tyłem budynku są normalne posiadłości Greków i jest tam czarny pies który szczeka nocami), wyścigi chyba motocyklowe albo kąpanie się w basenie ( ciekawe że to dopuszczalne?). Jeśli ktoś chce spokojnie spać a ma problemy z zasypianiem jak ja to odradzam!!!! Ja czekam na powrót do domu, żeby spokojnie przespać noc o paradoksalnie wcale nie przeszkadzają latające samoloty ( od 22 godz. bodajże do 6 rano nie latają ze względu na ochronę żółwi ). Poza tym strasznie dużo Polaków, hotel przeludniony, my czujemy się jak w ulu!!! za mała powierzchnia hotelu do ilości osób. Dla nas totalny zgiełk. W dodatku jest park rozrywki dla dzieci dodatkowo płatny plus bar gdzie serwują min. watę cukrową i naleśniki dodatkowo płatne. I tu człowieka szlag trafia, płaci prawie 16 tys. za wyjazd w 4 osoby na 2 tyg. i na miejscu w hotelu traci kolejny 1-2 tys. na przyjemności dla dzieci, bo wiadomo nie odmówi się dzieciom kiedy chcą poskakać czy pozjeżdżać na dmuchanych zjeżdzalniach. Zarabiają zatem na czym się da. Ta cześć hotelu to polskie Mielno. Aquapark fajny to faktycznie raj dla dzieciaków, ale o 17 godz chodzi ratownik i wygania gwizdkiem wszystkich, gdyż o tej godzinie zamykany jest aquapark. Hotel 4*? Aaaa i brak ręczników na plaże! Jedzenie i restauracja. Jedzenie Ok na jeden tydzień, w drugim tygodniu uciekasz od monotonii tego jedzenia, chociaż nie mogę powiedzieć jest smacznie. Są jednak pewne niuanse jak na hotel starający się o kategoryzacje 4* - np. dopiero od wczoraj jest masło, przez ponad tydzień nie mieli, była margaryna. Przez 4 dni nie było pomidorów ( nie dowieźli z Aten usłyszałam od szefa kuchni ). Nie mogą zrobić drinka shakerem gdyż zabrania tego szef ? Why się pytam ??? Odpowiedź nieznana - takie przepisy. Paranoja, 4*?, hmmm. Animacje i program rekreacyjny Nie wiem ale ani jedno ani drugie nie powala. Nie mogę wypowiedzieć się na temat animacji w ciągu dnia bo nie korzystamy ale program wieczorny po 21 to mizernota. Jak ktoś lubi może posłuchać Modern Talking lub kilku hitów disco polo, nie mogę powiedzieć moim dzieciom lat 5 i 6 się podoba - nam niekoniecznie. Nie mówię, że nic się nic się nie dzieje ale ilość osób nagromadzona na placu i harmider tam panujący plus niekoniecznie zorganizowany plan występów powoduje, że człowiek woli pójść na spacer albo jednak wrócić do pokoju i poczytać książkę. Plaża. Ładna ale daleko. Baru na płazy nie ma, trzeba dojść do pobliskiego hotelu około 500 m. Upierdliwe. Dojazd z reszta też, na bus w jedna stronę się załapaliśmy z powrotem niekoniecznie i drałowalismy 20 minut ( choć droga nawet przyjemna ). Pokoje Sprzątane codziennie oprócz wtorków. Ręczniki zmieniane. We wtorki tylko wynoszą śmieci. Reasumując - jeśli ktoś chce odpocząć, spędzić fajnie czas za 16 klocków to odradzam. Hotel zasługuje na 3* i powinno być zaznaczone, że jest głośny i zdecydowanie przeludniony !

Szczegóły opisałam wyżej. Radzę wszystkim wybierającym ten hotel zastanowić się czy za te pieniądze nie wybrać jadnak innego hotelu gdyż na pewno ten hotel nie powinien otrzymać 4* i oferta nie powinna być tak droga jak jest.