Caretta Beach
Grecja / Zakynthos

Caretta Beach: aquapark

• Hotel położony w otoczeniu Parku Narodowego z siedliskiem żółwi Caretta Caretta.
  • Doskonała lokalizacja: 100 m do centrum Kalamaki, ok. 2 km do Laganas, ok. 4 km do Zakynthos.
  • Atrakcje dla dzieci: park wodny ze zjeżdżalniami, sztuczną falą i leniwą rzeką.
  • Tylko ok. 800 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursuje na plażę 6 dni w tygodniu).
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Aquapark, jedzenie, czystość, animacje dla dzieci, możliwość korzystania z sieci hoteli Caretta.
    • Wady Jedynie odległość od plaży

Byliśmy w tym hotelu we wrześniu 2016r. było super, naprawdę szczerze polecam dla rodzin z dziećmi. Jedynym minusem może być odległość od plaży ale co godzine kursuje busikiem który zabiera na plażę i z plaży do hotelu. Obiad, przekaski, napoje alkoholowe oraz bez można brać w hotelu Caretta Sea View. Hotel położony jest przy samej plaży.

• Zalety Apartament - sypialnie oddzielone drzwiami , dobre posilki. Service ok. Mily personel.
    • Wady Troche daleko od plazy. Glosno. Niedobre pieczywo .

Wlasciwie nie ma sie do czego przyczepic. Jedzenie dobre aczkolwiek przed wyjazdem troche sie popsulo, bylismy ostatnim turnusem po naszym wyjezdzie hotel zostal zamkniety. Odlot zaplanowany pierwotnie na 21:00 odbyl sie o godz. 09:00. 2 krotnie zorganizowano imprezy dla ludzi z poza hotelu - bylo glosno dla gosci zakwaterowanych przy restauracji ( do 1-wszej w nocy). Park wodny bezposrednio przy hotelu, dla gosci hotelowych bezplatny. Bardzo blisko pas startowy lotniska, dla jednych atrakcja dla innych wada. Urlopowicze to glownie Polacy i Anglicy, mila i swojska atmosfera ;) . Ogolnie rodzina zadowolona z urlopu. ie

• Zalety Miła obsługa, dość dobre jedzenie, atrakcje
    • Wady Wątpliwa czystość,

Typowa "masówka". Ogromny hotel, pełen Polaków (jeśli ktoś szuka pijaństwa, krzyków i disco polo całą noc to będzie w raju). Jedzenie typowe dla takich miejsc czyli wszystko smakuję tak samo, a'la stary tłuszcz. W naszym pokoju nie działała wentylacja więc wilgoć była straszna, a włączenie klimatyzacji skończyło się wielkim wietrzeniem bo zarodniki grzybów i pleśni dały niezłego czadu. W basenach woda zimniejsza niż w morzu. Najbliższa plaża do czystych nie należy, trzeba bardzo uważać aby nie wbić sobie niczego w stopę. Generalnie za taką cenę warto jechać pod warunkiem że wypożyczamy samochód, rower, taczki lub cokolwiek innego i nie spędzamy w nim zbyt wiele czasu. Alergikom zalecam wziąć ze sobą jakieś pronto czy coś bo noc porządnie spuchnie :) Zakynthos jest stosunkowo blisko (5minut samochodem). Byłam widziałam, nie wybiorę ponownie tego obiektu. Osoby wybierające się na wczasy z biurem podróży Grecos ostrzegam że w trakcie wakacji możecie się dowiedzieć że wracacie że śródlądowaniem !

• Wady - Brudny hotel, - Pokoje niesprzątane - Pani poprawiała tylko łóżko - Meble, ściany brudne - smród w szafach - Wilgoć - Baseny zaniedbane

Nie polecam, Hotel nie zasługuje nawet na 2 *. Wszystko zaniedbane - może wynika z końca sezonu.

• Zalety aquapark w hotelu, busy do plaży co godzinę, sympatyczna obsługa smaczne jedzenie
    • Wady lokalizacja tuż przy pasie startowym lotniska daleko do plaży

Hotel o dobrym standardzie. Czyste i duże pokoje. Rewelacyjny aquapark przy hotelu. Przemiła obsługa. Blisko miasta Zakhyntos.

• Zalety - hotel atrakcyjny dla rodzin z dziećmi; - odświeżone i duże pokoje; - obfite posiłki i duży wybór.
    • Wady - stare i małe łazienki, z grzybem na ścianach, obrzydliwa szmata w wannie; - wymiana ręczników dwa razy w tygodniu; przy wilgotności sięgającej 90% ręczniki były ciągle wilgotne; - przez cały pobyt ani razu nie zostały dołożone mydełka; - hotel nastawiony na angielskich turystów i pod względem posiłków i nastawienia obsługi; - słyszalne starty i lądowania samolotów, ale nam dużo bardziej przeszkadzały wydzieranie się w dzień angielskich dzieci, a wieczorem pijanych anglików; - kompletnie niedoprawione posiłki i brak tradycyjnej kuchni greckiej, dania greckie, które się pojawiały były chyba z puszki; - słaba obsługa, miało się wrażenie, że robią wszystko z łaską; - bardzo słaby internet, a darmowy dostępny jedynie w lobby.

Hotel można polecić jedynie rodzinom z małymi dziećmi. Park wodny i liczne malutkie i płytkie baseny nadawały się na miejsce zabaw maluchów. Hotel stanowcza nie dla osób poszukujący spokoju, komfortu czy smacznej kuchni greckiej. Cały hotel powinien zostać odświeżony, a nie tylko część lobby i część dzienna pokoi. Łazienki wołały o pomstę. Nasza łazienka była stara, zagrzybiała i obskurna. Przez znaczą część pobytu dominowali Anglicy, którzy delikatnie mówiąc nie umieli się zachować. Wydzierające się angielskie dzieci oraz mocno podchmieleni ich rodzice zagłuszali nawet samoloty lądujące i startujące z pobliskiego lotniska. Sam pobyt mogę uznać za udany, ale nie dzięki temu hotelowi, a urokom samej wyspy.

• Zalety Czysty, zadbany, dobre jedzenie, super obsługa
    • Wady Dla nas BRAK ;-)

Wszystkim rodziną z dziećmi polecam to miejsce, to nasze pierwsze wakacje za granicą kupione zresztą w ostatniej chwili. Polecieliśmy z 7 letnią dziewczynką i 8 mc chłopcem, wybór BOMBA !!!!. Jedzonko smaczne i urozmaicone, cała obsługa przemiła, czyste pokoje (109B), panie sprzątające pomocne, przemiłe. Animatorzy z GREKOSA mimo młodego wieku spisali się również na medal. Niezapomniane miejsce, niezapomniane wakacje POLECAMY !!!!!!

• Zalety Bardzo miła obsługa.
    • Wady Daleko do morza, notoryczny płacz maleńkich dzieci od 6.00 rano.

Hotel wyłącznie dla rodzin z dziećmi. Niezliczona ilość atrakcji dla maluchów.

• Zalety Super aquapark, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa
    • Wady Trochę daleko do plaży

Byliśmy z synem 4-letnim w tym hotelu, wakacje bardzo udane. Młody wybrykał się w auqaparku, ten starszy zresztą też :) Niby zjeżdzalnie otwierane były co jakiś czas inne to nie było to jaką przeszkodą. Blisko lotnisko, słychać lądujące samoloty, ale nie przeszkadza tym bardziej, że w nocy w ogóle nie lądują. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie, to prawda, że anglicy robią syf na stołówce, ale nie tylko tam, na basenie też i wszędzie gdzie się pojawią, oni nie znają śmietników chyba... Pokój jak pokój mógłby byc lepszy, ale nie po to człowiek jedzie na wakacje, żeby w pokoju siedzieć :) Do plażdy dość kawałek, można się troszkę zmęczyć, szczególnie wracając po całym dniu.... Ale jeździ bus hotelowy co godzine darmowy :) Ogólnie polecam, szczególnie dla dzieci :)

• Zalety położenie, aquapark

Jesteśmy zadowolenie z pobytu, hotel fajny, wszystko wg opisu i opinii sprawdziło się. Polecamy