Club Caleta Dorada
Hiszpania / Fuerteventura

Club Caleta Dorada: basen

• Ok. 900 m od hotelu publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: 3 brodziki dla, grzybki, pokój gier, plac zabaw.
  • Atrakcje dla amatorów wodnych zabaw: 3 baseny i mini park wodny ze zjeżdżalniami.
  • Ok. 12 km od stolicy wyspy oraz ok. 8 km od lotniska w Puerto del Rosario.

• Zalety Pyszne i urozmaicone jedzenie.
    • Wady Nadaje się do odnowienia

Ogólnie mamy bardzo dobre wrażenia z pobytu..Dużo podróżuję i dotychczas nie spotkałam tak wyśmienitego jedzenia.Polecam wycieczkę na Lanzarote.

• Zalety Spoko jedzenie blisko do plaży
    • Wady Zimna woda w basenach w lutym

Bałem się po przeczytaniu opini ale w trakcie pobytu nie widziałem ani jednej mrówki czy karaluchy. Jedzenie ie spoko. Pokoje sprztane co drugi dzień z wymianą ręczników. Super miejsce na wypoczynek z dziećmi. Plaża najbliższa w trakcie czesciowego remontu ale sto metrów dalej jest następna. Warto wypożyczyć samochod koszt ok 40euro doba. Paliwo po 1 euro. W dwa dni zwiedzić cała wyspę a naprawdę jest o pooglądać. Jeden minus to zimna woda w basenach. Jedzenie ok. Trochę he pod Anglików E Polak też zawsze coś dla siebie znajdzie. Obsługa przemila i bardzo pomocna. Ogólnie bardzo polecam. Drinki w barze też spoko.

• Zalety brak
    • Wady BRAK INTERNETU w POKOJACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko ok ale brak internetu w pokojach nawet za oplata to chyba lekka zenada !!! reszta moze byc jedzenie b.dobre i duzo

• Zalety Hotel posiada 3 baseny- dosyć czyste, jedzenie smaczne, przemiła polka pracująca w recepcji
    • Wady Hotel położony na wzgórzu, na ogromnym terenie co jest niewątpliwie jest jego wadą, ponieważ przejście z basenu do innego zajmuje sporo czasu, plaża znajduje się dosyć daleko i na dodatek jest remontowane. W pokojach i na terenach całego ośrodku panuje plagą karaluchów. W pokoju brak klimatyzacji. Nad chotelem w niskiej odległości przełamują samoloty. Chotel dla mało wymagających i według mnie najsłabszy w jakim spędzałem wakacje.

Hotel dla mało wymagających, znajduje się na ogromnym terenie co jest niestety jego wadą. Polska recepcjonistka-bardzo miła, służąca radami. Jedzenie bardzo smaczne choć mało urozmaicone. Bungalowy zwane apartamentami nie spełniały naszych oczekiwań ponieważ mi miały klimatyzacji a każde otwarcie drzwi czy balkonu wiązało się z wejście karalucha do środka. Pokoje słabo porzadkowane, telewizor odbierał tylko dwa kanały . Ogólnie w pokojach widać ślad czasu. Plaża dosyć daleko od hotelu i na dodatek remontowane kawałkiem Ale całkiem urokliwa . Miasteczko małe, zresztą tak jak wszystkie na fuercie lecz można było w nim miło spędzić czas. Reasumując bardzo fajne wakacje lecz hotel trochę poniżej oczekiwań.

• Zalety Dobre jedzenie

Hotel położony na olbrzymim terenie, podzielony na strefę A, B i C, przez co z każdej strefy było do czegoś daleko. W strefie B brak baru przy basenie, żeby się coś napić trzeba lecieć do innej strefy parę minut. Baseny fajne, "aquapark" na 8-dniowy pobyt czynny był tylko 3 razy. Pokoje nie najgorsze, aczkolwiek mam żal do naszego biura podróży, ponieważ w rezerwacji dwa razy zaznaczalam ze potrzebuje łóżeczko dla dziecka. Niestety łóżeczka nie było. Na miejscu również prosiłam 2 razy i nie dostałam. Dziecko spało z nami na dwóch załączonych łóżkach na kółkach, które w nocy się rozjezdzaly. Rezydentka Kinga z Itaki - porażka! Niekompetentna i niepomocna! Jedzenie bardzo dobre, codziennie inne świeże ryby w różnym wydaniu, mięso, makarony, ryż, ziemniaki... naprawdę jedyne co dobre w tym hotelu to jedzenie. Plaża- hm... objechalismy całą wyspę i mogę śmiało stwierdzić że jedna z brzydszych, do tego trwają na niej jakieś remonty, wiec większość jest ogrodzona. Trochę dalej przy Sheratonie jest ładniejsza, ale w porównaniu do Corralejo czy Sotavento to na kolana nie powala.

• Zalety cicha okolica, urokliwe domki, miła obsługa
    • Wady -

Generalnie nie ma się zbytnio do czego przyczepić. Standard może nie był za wysoki ale jak na 3 gwiazdki nie można narzekać. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Pokoje czyste,przestronne, codziennie sprzątane. Do plaży spacerkiem idzie się około 10 minut. Animacje nie były zbytnio ciekawe, ale widać że obsługa bardzo się starała aby zaciekawić gości. Jedynym minusem był brak podgrzewanej wody w basenie.

• Zalety Piękne miejsce, urokliwa miejscowość, przestrzenne bungalow, ciepłe baseny i brodzik dla dzieci

Polecam w 100%, piękne miejsce, plaże nad oceanem białe, warto zabrać buciki do wody bo czasem kamienie we wodzie Można wypożyczyć rower i objechac cześć wyspy, naprawdę warto Fokarium przy marinie i zdjęcie z foczka :-) Jedzenie przepyszne, na kolacje między innymi owoce morza w różnej postaci Hotel dość rozległy, 3 miejsca z basenami, w pokojach czysto i przestrzenne Wiatr owszem ale jest zbawienny bo jest naprawdę przyjemnie, wieczorem warto mieć długi rekawek bo ciut chłodniej. Koniecznie filtr 50, naprawdę nie czuć że się opala a wieczorem niektórzy cierpieli.. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji, polecamy Kanary to piękny kierunek :-)

• Zalety jedzenie, obsługa,
    • Wady karaluchy, mrówki,

Byliśmy wraz z mężem w tym Hotelu w lutym. Cały ośrodek nie najnowszy, ale w ładnej, spokojnej okolicy. Blisko lotniska, więc niektórym mogą przeszkadzać latające samoloty, ale nam nie przeszkadzały. Bungalowy z tarasem, duże, osobno sypialnia i salon z aneksem kuchennym. Po łazience widać że jest to już stary hotel, ale sprzątany regularnie. Niestety sprzątanie niewiele daje, gdyż na każdym kroku są mrówki, które wchodzą do łóżek i łażą po podłodze. W nocy odkryliśmy też karaluchy chodzące po ścianach i podłogach. Mieliśmy jedną noc nie przespaną z tego powodu... Do tego przywieźliśmy jednego karalucha do Polski, więc po powrocie radzimy przetrzepać walizki... Byliśmy w lutym, i trafiliśmy na 3 dni brzydkiej pogody. W apartamentach było bardzo zimno, wilgotno, ponieważ nie ma tam ogrzewania, Do spania były tylko stare koce, nie ma w ogóle pościeli ani kołdry. Więc zamiast się wygrzać na to tylko przemarzliśmy i musieliśmy spać w polarach i dresach. Czasami mieliśmy wrażenie że mimo że na dworze padało było cieplej niż w hotelu. Wyposażenie: TV w pokoju, parę programów darmowych, reszta płatne. Wi-fi darmowe jedynie w recepcji hotelu. Mikrofalówka i płyta elektryczna, niestety brak czajnika. Baseny: 3 baseny w różnych miejscach, ładne, ale w lutym woda zimna, lepsza była w oceanie więc się nie kąpaliśmy. Jedzenie: Jeżeli pobyt jest tygodniowy, to posiłki się nie znudzą, jest różnorodnie, smacznie i wszystko w dużej ilości. Na pobyt dwutygodniowy na pewno te jedzenie się już "zbrzydnie". Były i tradycyjne dania, ale można było też spróbować innych rzeczy jak mięso z kozy itp. W barze przy basenie różne rodzaje alkoholi, drinki, wszystko super. Obsługa bardzo miła, niektórzy mówili czasami coś po polsku. Ogólne wrażenie - hotel bardziej dla rodzin z dziećmi, bardziej jako baza wypadowa żeby zwiedzić ciekawsze miejsca na Wyspie, bo miejscowość Caleta del Fuste - bez szału. Jakość adekwatna do ceny, ogólnie jesteśmy zadowoleni, tylko to robactwo... Brrr.

• Zalety Zalet brak!
    • Wady Karaluchy, zimna woda w basenach, marna muzyka i animatorzy i mało smaczne jedzenie.

Wróciłem z tego hotelu w poniedziałek 26.10.2015. Już na początku po zakwaterowaniu musieliśmy zmienić apartament, bo ten w którym nas zakwaterowano był zasiedlony przez karaluchy, nie do wybicia, bo było ich całe mrowie, na podłodze, pod meblami i na ścianach. Baseny niestety wszystkie z chłodnawą wodą. Restauracja w zasadzie stołówka z niedomytymi talerzami. Dość spory wybór jedzenia ale raczej mało smaczne. Od spożycia pierwszego lunchu do ostatniej kolacji po każdym posiłku mieliśmy luźne stolce utrudniające normalne funkcjonowanie. Leki pomagały tylko na chwilę do następnego posiłku. Byłem ponad 10 razy w Egipcie i nigdy nie miałem tego typu problemów. Jeśli złapałem zemstę faraona to trwała ona najwyżej kilka godzin i ustępowała po zażyciu dosłownie 1 tbl cipronexu. Plaża miejska daleko. W TV w pokojach dostępne tylko 4 kanały, pozostałe płatne. Wieczorem tworzyła się ogromna kolejka do baru przy basenie po napoje. Poza tym pogoda byle jaka, na cały tydzień pobytu jeden dzień bez deszczu. Za to po deszczu wysadzało nam korki, bo robiło się jakieś zwarcie w instalacji bojlera, usytuowanego na zewnątrz. Tak, że hotel nie zasługuje nawet te 3 gwiazdki. A ze względu na brud panujący w stołówce nikomu nie polecam tego hotelu!!!

• Zalety zaletą hotelu ,jest miła obsługa i dobre jedzenie , pokoje fajne
    • Wady bardzo dużo KARALUCHÓW

Byliśmy dwa tygodnie jedzenie dobre , pokoje sprzątane co drugi dzień ,ładne miasteczko ale mnóstwo karaluchów byly nawet w pokojach a to nie bylo fajne