Club Caleta Dorada
Hiszpania / Fuerteventura

Club Caleta Dorada: basen

• Ok. 900 m od hotelu publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: 3 brodziki dla, grzybki, pokój gier, plac zabaw.
  • Atrakcje dla amatorów wodnych zabaw: 3 baseny i mini park wodny ze zjeżdżalniami.
  • Ok. 12 km od stolicy wyspy oraz ok. 8 km od lotniska w Puerto del Rosario.

• Zalety Blisko lotniska 900m od ocenau i centrum Pyszne posiłki Miła obsługa
    • Wady Słabe animacje Kolejki do restauracji

Wakacje w marcu 2017. Podróż z Rainbow. Zacznę od tego, że transfer z lotniska to 25 minut, zakwaterowanie w hotelu bardzo szybko i sprawnie. Dostaje się mapkę która umożliwia dotarcie do pokoju. Hotel Caleta Dorada to wioska turystyczna składająca się z domków typu bungalow. Kilka basenów. Trzy bary otwarte w marcu, przy jednym codzienne animacje, bardzo słabe. Dziewczyny zajmujące się tym, dla nas porażka. Do animacji się nie nadają. Sam hotel to zdecydowanie trzy gwiazdki, pokoje normalne - dla nas ok. Standard normalny. Restauracja - pyszne urozmaicone jedzenie, czasem tematyczne, miła obsługa, zdarzają się kolejki nawet przed restauracją - to mały minus. Drinki smaczne, alkoholu pod dostatkiem, kawa pyszna, przekąski przy barze w ciągu dnia. Do centrum i oceanu 900m. Miejscowość urokliwa, spokojna. Do zwiedzania wyspy polecam wynająć samochód - w jeden dzień można pyknąć całą wyspę. Na fuercie Oasis Park godny polecenia. Wycieczka z Rainbow na Lanzarote - zdecydowanie polecam. Podsumowując, hotel dla mało wymagających nastawionych na zwiedzanie, na pobyt nad oceanem lub basenami.

• Zalety - dobre jedzenie -blisko miasta i oceanu - ładny widok
    • Wady - średnie animacje - brak czajnika i suszarki w standardowym wyposażeniu

jedzenie było bardo dobre i bardzo dużo, lokalizacja około 15 min do oceanu, co nam odpowiadało po każdym przejedzeniu, ładna promenada na której jest ścieżka rowerowa, warto wypożyczyć rowery i pojechać wzdłuż oceanu gdzie mamy piękne widoki, za portem i hotelami na cyplu warto szukać wiewiórek berberyjskich co może zająć sporo czasu trafiliśmy na fantastyczną pogodę, radzę wziąć kremy z wysokim filtrem :)

• Zalety Pyszne urozmaicone jedzenie Blisko lotniska Wspaniali ludzie 800m od centrum i oceanu
    • Wady Czasem kolejki do restauracji Animacje porażka

• Zalety Pyszne i urozmaicone jedzenie.
    • Wady Nadaje się do odnowienia

Ogólnie mamy bardzo dobre wrażenia z pobytu..Dużo podróżuję i dotychczas nie spotkałam tak wyśmienitego jedzenia.Polecam wycieczkę na Lanzarote.

• Zalety Spoko jedzenie blisko do plaży
    • Wady Zimna woda w basenach w lutym

Bałem się po przeczytaniu opini ale w trakcie pobytu nie widziałem ani jednej mrówki czy karaluchy. Jedzenie ie spoko. Pokoje sprztane co drugi dzień z wymianą ręczników. Super miejsce na wypoczynek z dziećmi. Plaża najbliższa w trakcie czesciowego remontu ale sto metrów dalej jest następna. Warto wypożyczyć samochod koszt ok 40euro doba. Paliwo po 1 euro. W dwa dni zwiedzić cała wyspę a naprawdę jest o pooglądać. Jeden minus to zimna woda w basenach. Jedzenie ok. Trochę he pod Anglików E Polak też zawsze coś dla siebie znajdzie. Obsługa przemila i bardzo pomocna. Ogólnie bardzo polecam. Drinki w barze też spoko.

• Zalety brak
    • Wady BRAK INTERNETU w POKOJACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko ok ale brak internetu w pokojach nawet za oplata to chyba lekka zenada !!! reszta moze byc jedzenie b.dobre i duzo

• Zalety Hotel posiada 3 baseny- dosyć czyste, jedzenie smaczne, przemiła polka pracująca w recepcji
    • Wady Hotel położony na wzgórzu, na ogromnym terenie co jest niewątpliwie jest jego wadą, ponieważ przejście z basenu do innego zajmuje sporo czasu, plaża znajduje się dosyć daleko i na dodatek jest remontowane. W pokojach i na terenach całego ośrodku panuje plagą karaluchów. W pokoju brak klimatyzacji. Nad chotelem w niskiej odległości przełamują samoloty. Chotel dla mało wymagających i według mnie najsłabszy w jakim spędzałem wakacje.

Hotel dla mało wymagających, znajduje się na ogromnym terenie co jest niestety jego wadą. Polska recepcjonistka-bardzo miła, służąca radami. Jedzenie bardzo smaczne choć mało urozmaicone. Bungalowy zwane apartamentami nie spełniały naszych oczekiwań ponieważ mi miały klimatyzacji a każde otwarcie drzwi czy balkonu wiązało się z wejście karalucha do środka. Pokoje słabo porzadkowane, telewizor odbierał tylko dwa kanały . Ogólnie w pokojach widać ślad czasu. Plaża dosyć daleko od hotelu i na dodatek remontowane kawałkiem Ale całkiem urokliwa . Miasteczko małe, zresztą tak jak wszystkie na fuercie lecz można było w nim miło spędzić czas. Reasumując bardzo fajne wakacje lecz hotel trochę poniżej oczekiwań.

• Zalety Dobre jedzenie

Hotel położony na olbrzymim terenie, podzielony na strefę A, B i C, przez co z każdej strefy było do czegoś daleko. W strefie B brak baru przy basenie, żeby się coś napić trzeba lecieć do innej strefy parę minut. Baseny fajne, "aquapark" na 8-dniowy pobyt czynny był tylko 3 razy. Pokoje nie najgorsze, aczkolwiek mam żal do naszego biura podróży, ponieważ w rezerwacji dwa razy zaznaczalam ze potrzebuje łóżeczko dla dziecka. Niestety łóżeczka nie było. Na miejscu również prosiłam 2 razy i nie dostałam. Dziecko spało z nami na dwóch załączonych łóżkach na kółkach, które w nocy się rozjezdzaly. Rezydentka Kinga z Itaki - porażka! Niekompetentna i niepomocna! Jedzenie bardzo dobre, codziennie inne świeże ryby w różnym wydaniu, mięso, makarony, ryż, ziemniaki... naprawdę jedyne co dobre w tym hotelu to jedzenie. Plaża- hm... objechalismy całą wyspę i mogę śmiało stwierdzić że jedna z brzydszych, do tego trwają na niej jakieś remonty, wiec większość jest ogrodzona. Trochę dalej przy Sheratonie jest ładniejsza, ale w porównaniu do Corralejo czy Sotavento to na kolana nie powala.

• Zalety cicha okolica, urokliwe domki, miła obsługa
    • Wady -

Generalnie nie ma się zbytnio do czego przyczepić. Standard może nie był za wysoki ale jak na 3 gwiazdki nie można narzekać. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Pokoje czyste,przestronne, codziennie sprzątane. Do plaży spacerkiem idzie się około 10 minut. Animacje nie były zbytnio ciekawe, ale widać że obsługa bardzo się starała aby zaciekawić gości. Jedynym minusem był brak podgrzewanej wody w basenie.

• Zalety Piękne miejsce, urokliwa miejscowość, przestrzenne bungalow, ciepłe baseny i brodzik dla dzieci

Polecam w 100%, piękne miejsce, plaże nad oceanem białe, warto zabrać buciki do wody bo czasem kamienie we wodzie Można wypożyczyć rower i objechac cześć wyspy, naprawdę warto Fokarium przy marinie i zdjęcie z foczka :-) Jedzenie przepyszne, na kolacje między innymi owoce morza w różnej postaci Hotel dość rozległy, 3 miejsca z basenami, w pokojach czysto i przestrzenne Wiatr owszem ale jest zbawienny bo jest naprawdę przyjemnie, wieczorem warto mieć długi rekawek bo ciut chłodniej. Koniecznie filtr 50, naprawdę nie czuć że się opala a wieczorem niektórzy cierpieli.. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji, polecamy Kanary to piękny kierunek :-)