Club Caleta Dorada
Hiszpania / Fuerteventura

Club Caleta Dorada: basen

• Ok. 900 m od hotelu publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: 3 brodziki dla, grzybki, pokój gier, plac zabaw.
  • Atrakcje dla amatorów wodnych zabaw: 3 baseny i mini park wodny ze zjeżdżalniami.
  • Ok. 12 km od stolicy wyspy oraz ok. 8 km od lotniska w Puerto del Rosario.

• Zalety Cisza, spokój, pokoje ładne i kuchnie wyposażone we wszystko.
    • Wady Goście którzy przylatują w nocy mają problem ze znalezieniem swojego domku, nie ma osoby która mogłaby pomóc. Nikt z obsługi nie zna j. polskiego (30% gości to Polacy)

Byliśmy z mężem na początku 06.2017 w tym czasie zaczęto remont głównego basenu,mało leżaków przy pozostałych basenach, drinki wyliczane i nie wiadomo było który bar czynny, lody dla dzieci ale za opłatą- all inclusive!!! Jedzenie ? nie umarliśmy, ale szału nie było, ciastka z paczek i pudingi jako desery.

• Zalety Bardzo dobre i urozmaicone jedzenie 3 baseny Miła obsługa Czysto Polskie animacje Figloclub
    • Wady Meble nadające się do wymiany Brak klimatyzacji

Jedzenie wyśmienite. Duża wystarczająca stołówka. Jedzenie urozmaicone. Miła obsługa. Nie ma tłumów na basenach - być może z tego względu że są trzy, lub dlatego że byliśmy w czerwcu. Baseny przystosowane dla małych dzieci jak i dorosłych. Dużo przekąsek, spory wybór drinków. Teren hotelu składa się z trzech części. Na początku wydaje się to złe, ale później dostrzegamy plusy. Animacje dla dzieci po polsku z biura Rainbow. Bardzo udany pobyt.

Spędziliśmy 7 dni w hotelu Club Caleta Dorada (lipiec 2017 ) ,ogólne wrażenie jest bardzo kiepskie .Obiekt nadaje się do generalnego remontu .Wszędzie odpadająca farba , obtłuczone płytki etc . W pokoju ściany obdrapane i niestety z solidnymi śladami po grzybie . Dostawka ,która miała służyć dla dorosłej osoby ,posłuzyła 9 latkowi .Łóżko małżeńskie zaś zajął mąż i nasz 18-letni syn .Materace w łóżkach stare i zedezelowane , meble ,szafy ,wszystko zatęchłe .Wanna zardzewiała ,szafki kuchenne zatęchłe ..o kocach nie wspomnę bo na samą myśl mam mdłości .Generalnie ,jedno jest pewne ..do tego obiektu już nigdy nie pojedziemy .Brak klimatyzacji był wiadomy ale fakt ,że nie wolno otwierać w nocy okien już nie .Ochrona budzi i nakazuje zamykanie okien .Smutne jest to ,że biuro Rainbow identyfikuje się z tak kiepskim obiektem . W latach 80-tych na pewno był to świetny hotel ale od tamtej pory nikt raczej nie wykonał nawet podstawowego remontu .Jedzenie jest bardzo dobre , pogoda rekompensuje ogromne braki ...Polecam aby przedstawiciel biura poleciał na rekonesans i zdał solidną relację jakie warunki panują w Club Caleta Dorada

• Zalety Blisko lotniska 900m od ocenau i centrum Pyszne posiłki Miła obsługa
    • Wady Słabe animacje Kolejki do restauracji

Wakacje w marcu 2017. Podróż z Rainbow. Zacznę od tego, że transfer z lotniska to 25 minut, zakwaterowanie w hotelu bardzo szybko i sprawnie. Dostaje się mapkę która umożliwia dotarcie do pokoju. Hotel Caleta Dorada to wioska turystyczna składająca się z domków typu bungalow. Kilka basenów. Trzy bary otwarte w marcu, przy jednym codzienne animacje, bardzo słabe. Dziewczyny zajmujące się tym, dla nas porażka. Do animacji się nie nadają. Sam hotel to zdecydowanie trzy gwiazdki, pokoje normalne - dla nas ok. Standard normalny. Restauracja - pyszne urozmaicone jedzenie, czasem tematyczne, miła obsługa, zdarzają się kolejki nawet przed restauracją - to mały minus. Drinki smaczne, alkoholu pod dostatkiem, kawa pyszna, przekąski przy barze w ciągu dnia. Do centrum i oceanu 900m. Miejscowość urokliwa, spokojna. Do zwiedzania wyspy polecam wynająć samochód - w jeden dzień można pyknąć całą wyspę. Na fuercie Oasis Park godny polecenia. Wycieczka z Rainbow na Lanzarote - zdecydowanie polecam. Podsumowując, hotel dla mało wymagających nastawionych na zwiedzanie, na pobyt nad oceanem lub basenami.

• Zalety - dobre jedzenie -blisko miasta i oceanu - ładny widok
    • Wady - średnie animacje - brak czajnika i suszarki w standardowym wyposażeniu

jedzenie było bardo dobre i bardzo dużo, lokalizacja około 15 min do oceanu, co nam odpowiadało po każdym przejedzeniu, ładna promenada na której jest ścieżka rowerowa, warto wypożyczyć rowery i pojechać wzdłuż oceanu gdzie mamy piękne widoki, za portem i hotelami na cyplu warto szukać wiewiórek berberyjskich co może zająć sporo czasu trafiliśmy na fantastyczną pogodę, radzę wziąć kremy z wysokim filtrem :)

• Zalety Pyszne urozmaicone jedzenie Blisko lotniska Wspaniali ludzie 800m od centrum i oceanu
    • Wady Czasem kolejki do restauracji Animacje porażka

• Zalety Pyszne i urozmaicone jedzenie.
    • Wady Nadaje się do odnowienia

Ogólnie mamy bardzo dobre wrażenia z pobytu..Dużo podróżuję i dotychczas nie spotkałam tak wyśmienitego jedzenia.Polecam wycieczkę na Lanzarote.

• Zalety Spoko jedzenie blisko do plaży
    • Wady Zimna woda w basenach w lutym

Bałem się po przeczytaniu opini ale w trakcie pobytu nie widziałem ani jednej mrówki czy karaluchy. Jedzenie ie spoko. Pokoje sprztane co drugi dzień z wymianą ręczników. Super miejsce na wypoczynek z dziećmi. Plaża najbliższa w trakcie czesciowego remontu ale sto metrów dalej jest następna. Warto wypożyczyć samochod koszt ok 40euro doba. Paliwo po 1 euro. W dwa dni zwiedzić cała wyspę a naprawdę jest o pooglądać. Jeden minus to zimna woda w basenach. Jedzenie ok. Trochę he pod Anglików E Polak też zawsze coś dla siebie znajdzie. Obsługa przemila i bardzo pomocna. Ogólnie bardzo polecam. Drinki w barze też spoko.

• Zalety brak
    • Wady BRAK INTERNETU w POKOJACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko ok ale brak internetu w pokojach nawet za oplata to chyba lekka zenada !!! reszta moze byc jedzenie b.dobre i duzo

• Zalety Hotel posiada 3 baseny- dosyć czyste, jedzenie smaczne, przemiła polka pracująca w recepcji
    • Wady Hotel położony na wzgórzu, na ogromnym terenie co jest niewątpliwie jest jego wadą, ponieważ przejście z basenu do innego zajmuje sporo czasu, plaża znajduje się dosyć daleko i na dodatek jest remontowane. W pokojach i na terenach całego ośrodku panuje plagą karaluchów. W pokoju brak klimatyzacji. Nad chotelem w niskiej odległości przełamują samoloty. Chotel dla mało wymagających i według mnie najsłabszy w jakim spędzałem wakacje.

Hotel dla mało wymagających, znajduje się na ogromnym terenie co jest niestety jego wadą. Polska recepcjonistka-bardzo miła, służąca radami. Jedzenie bardzo smaczne choć mało urozmaicone. Bungalowy zwane apartamentami nie spełniały naszych oczekiwań ponieważ mi miały klimatyzacji a każde otwarcie drzwi czy balkonu wiązało się z wejście karalucha do środka. Pokoje słabo porzadkowane, telewizor odbierał tylko dwa kanały . Ogólnie w pokojach widać ślad czasu. Plaża dosyć daleko od hotelu i na dodatek remontowane kawałkiem Ale całkiem urokliwa . Miasteczko małe, zresztą tak jak wszystkie na fuercie lecz można było w nim miło spędzić czas. Reasumując bardzo fajne wakacje lecz hotel trochę poniżej oczekiwań.