Club Side Coast

Club Side Coast: teren hotelu

• 2 baseny odkryte i 5 zjeżdżalni wodnych.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: 3 brodziki, 2 place zabaw, animacje i zajęcia w miniklubie, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do prywatnej, piaszczystej plaży, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kort tenisowy, siłownia, sauna, łaźnia turecka, szachy, koszykówka, siatkówka, siatkówka plażowa.

Pobyt w tym hotelu uważam za udany, animatorzy spisali się na 10, zabawiali gości, konkursy, występy itp., jedzenie dobre, czysto, a na plaży wspaniały bar w którym niczego nie brakuje.Polecam !!!

• Zalety Zakres usług w dobrej cenie
    • Wady Drobne poprawki w pokojach

Na początku pobytu dostaliśmy kiepski pokój ale po rozmowie na recepcji zmieniono nam na bardzo dobry. Z pobytu jesteśmy zadowoleni. Polecam.

• Zalety Animacje, jedzenie, obsluga i co najwazniejsze cena.
    • Wady Praktycznie brak internetu.

Praktycznie wszystko w najlepszym porządku, są drobne niedociagniecia, ale moga one denerwowac tylko gosci uszczypliwych, jedynym minusem byl brak internetu wifi i ewentualnie jak ktos trafi na pokój przy drodze to dzwiek jezdzacych samochodow przy otwartym oknie.

Wyjazd bardzo udany. Dzieciaki bardzo zadowolone z basenów i zjeżdżalni. Jedzenie bardzo dobre. Restauracja nad morzem - Super!

hotel na bardzo wysokim poziomie. obsluga posilki odleglosc i dowoz do plazy ok.

• Zalety -Bezproblemowa obsługa -Cudowni animatorzy( szczególnie Muha
    • Wady -Bardzo słabe wifi, jedynie w lobby (działało tylko rano i jak ludzie byli na basenie, wieczorem nie szło się połączyć). -Pokoje sprzątane bardzo powierzchownie -Brudne sztućce, talerze, stoły itp. -90% Polaków w hotelu

Zalety zdecydowanie przeważają nad wadami. Jak za tą cenę, naprawdę warto. Hotel na mój gust to naciągane 4 gwiazdki, ale chętnie byśmy do niego wrócili. Idealny dla rodzin z dziećmi, ale my jako młode małżeństwo również dobrze się tam czuliśmy.

• Zalety Hotel pięknie połozony wśród zieleni, ogromna przestrzeń,smaczne jedzenie Przemiła obsługa,cudowni animatorzy Na pewno tam wrócimy..:)
    • Wady Dla nas brak wad,ale jak znając Polaczka to zawsze coś znajdzie....

Cudowne wakacje w tym hotelu. Na pewno tam wrócimy

• Zalety Animacje i animatorzy, cała obsługa i atmosfera w hotelu :-)
    • Wady BRAK

Super ludzi bardzo mili i sympatyczni mega pozytywnie zakręceni animatorzy umilający każdą chwilę Angela, Muha, Mumut, Julia, Roxi, Hally, Julia wszyscy SUPER kelnerzy i barmani również ;-) pozdrowienia dla Ramazana który umilal nam pobyt i serwował pyszne drinki. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, razem z rodziną spędziliśmy tak bardzo miłe chwile. Hotel jest położony blisko plaży, bankomatu i niewielkiego ale całkiem nieźle zaopatrzonego bazaru. Baseny czyste zjeżdżalnie super chociaż zdarzało się że na składaniach były troszkę źle wyprofilowane i w niektórych miejscach ostre. Jedzenie BAJKA różnorodne i pyszne. WAKACJE uważam za UDANE w 100% . POLECAM GORĄCO :-) P.S. Buziaki dla animatorów i załogi byli SUPER :-)

• Zalety basen, bar na plaży, plaża
    • Wady restauracja a la carte to fikcja, pokoje z numeracją zaczynającą się od 4 (dla 2 os) bardzo malutkie z łazienkami, w których jedna osoba to tłok

Nie wiem dlaczego wezyr ma w ofercie ten hotel jako 5* to zdecydowanie za dużo. Hotel raczej na 4 i to bez większych rewelacji. Hotel raczej nastawiony na rodziny z dziećmi. Wśród gości duża przewaga Rosjan do tego Polacy + Turcy, Plusy to piękna piaszczysta plaża położona całkiem blisko hotelu (dowozi hotelowy busik ale droga jest tak przyjemna i na tyle krótka, że nie trzeba korzystać). Na plaży nie ma problemu ze znalezieniem wolnych leżaków. Duży plus za bar na plaży, w którym można zjeść obiad bez konieczności wracania do hotelu (nieco mniejszy wybór dań niż w restauracji hotelowej ale bez problemu można się najeść. Posiłki ogólnie smaczne i duży wybór. Dwa baseny na każdym zjeżdżalnie, tu też bez większych problemów z wolnymi leżakami (chociaż "rezerwacje na ręcznik się zdarzają"). Pokoje- miałam okazję mieszkać w 2. Dwuos. w takiej małej okrągłej "przybudówce" numeracja zaczyna się od 4xxx i tu ostrzegam. Pokoje bardzo malutkie ze skosami, wg, mnie nie można takiego pokoiku oferować jako 5*. Łazienka tak tycia, że ledwo można było się zmieścić . No ale najgorsze, że pokój a przede wszystkim łazienka nie były sprzątane i to od dłuższego czasu, Kabina prysznicowa w zaciekach, jakieś włosy na wannie, w pokoju klejące się plamy po szklankach na stoliku, plamy na firance. Po zmianie pokoju (otrzymaliśmy 3 os. pomimo, że byliśmy we dwoje. Myślę, że hotel właśnie ?celuje? w rodziny i dwójek jest niewiele). Ten pokój zdecydowanie lepszy, większy wygodniejszy, łazienka o normalnych rozmiarach. Poza tym tu nie było problemów ze sprzątaniem (ewentualnie jakieś małe niedoróbki, raczej mało istotne). Co do łazienek to ogólnie są kiepsko wykończone i przez to szybciej widać ich zużycie (ślady pleśni na fugach jakieś przebarwienia). Animacji dużo. Ogólnie wakacje uważam za udane, hotel też mogę polecić ale nie jako 5*. To jest przesada i nadużycie zamieszczanie go jako 5*. Aha restauracja Ala Carte ? niby jest w ofercie, ale raczej nie da się skorzystać.

• Zalety ogromna przestrzeń, dużo zieleni dwa duże baseny dużo przepysznego jedzenia nie wierzę że ktoś nie znajdzie czegoś dla siebie... świetni animatorzy (Angela Mucha Julia Roxi Helly Shaby i Mumut dużo zajęć dodatkowych z animatorami świetna atmosfera prze ogrom Polaków ...
    • Wady Rosjanie psujący zabawę ... brud ale wynikający z niechlujstwa gości a nie samej obsługi hotelowej ...

fantastyczny hotel godzina jazdy z lotniska polecam szczerze ....