Delfin
Chorwacja / Istria

Delfin: teren hotelu

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny śniadania i obiadokolacje
    429 zł 3 dni / os. Sprawdź

• Zalety bliskość morza,czystość w hotelu ,dobre jedzenie!
    • Wady słabe animacje,i program tematyczny wieczorem smutne granie,basen z morską wodą ...

Witam :) Hotel bardzo bardzo przyjemny czysty,codziennie sprzątane pokoje wymiany ręczników,dobre jedzenie duży wybór ,usytuowany przy samym morzu duża fajna plaża!pokoje nie za duże ale wystarczające ,choć jadąc z większym dzieckiem powyżej 10lat dostawka zajmuje cały pokój ale da się przeżyć ,my dostawkę wystawiliśmy do zwrotu :) i daliśmy radę :),Ogólnie polecam ten hotel adektwatnie co do jakości ceny SUPER a mamy porównanie z niejednymi hotelami typu All inclusive,dwa posiłki zupełnie nam wystarczyły ,do obiadokolacji można zabierać ze sobą małą buteleczkę wody lub czegos do picia bo sprzedają ale drogo rózne napoje... Bezpłatne wifi odbierające nawet na balkonie przy basenie bo taki mieliśmy pokój w tym hotelu,ładne widoki,na plaży wypożyczalnia rowerków różne przejażdżki wodne .Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu :)

• Zalety Najlepsze położenie blisko morza :) oraz piękna duża plaża, hotele z większą ilość znaków miały gorsze plaże.
    • Wady Brak klimatyzacji, brak lodówki.

Najlepsze położenie blisko morza :) oraz piękna duża plaża, hotele z większą ilość znaków miały gorsze plaże. Brak klimatyzacji, brak lodówki.

wypoczynek bardzo udany,problemem był brak klimatyzacji i lodówki,plusem smaczne jedzenie i czystość w hotelu i okolicy i piękna przyroda

Hotel blisko plaży, pokoje dramatycznie małe. Pokój z dostawką to tragedia! Jedzenie bardzo monotonne, zwłaszcza śniadania- okropna jajecznica i parówki, wędliny typu mortadela. Jeśli przyszlo się po 9 właściwie nic już nie było do jedzenia. Obiadokolacje trochę bardziej zróżnicowane. Pokoje bardz malutkie, bez lodówki, suszarki. Mała szafa na ubrania. Łazienki pamiętają początki hotelu, czyli mają jakieś 40 lat- bez remontu. Generalnie mogłoby być czyściej. Do centrum daleko na piechotę a autobusem drogo- autobus 10 zł od osoby w jedną stronę. Strona morska to widok na basen albo na drzewa. Tak naprawdę morze widać tylko z sal jadalnych. Okropna obsługa, która od 6 rano dyskutując głośno składa stoliki na basenie, nie zważając na śpiących i chcących odpocząc wczasowiczów- do tego do 2 w nocy głośne imprezy z muzyką przy basenie, więc o śnie można zapomnieć. Plaża jest użytkowana przez wszystkich chętnych z odlegych hoteli również, bo Delfin jako jedyny w Zielenej leży przy morzu- więc tłok masakryczny. Basen zbyt mały jak na tyle osób, w basenie woda morska, więc bez okularów nie podchodź, dla dzieci zbyt głęboki. Balkony oddzielone dyktą, więc czy chcesz- czy nie słyszysz co dzieje się w inych pokojach. Jedyny plus to pogoda i okolica, która naprawdę dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Hotel duży - ale pokoje bardzo malutkie - łazienka jeszcze mniejsza. Pokoje wyremontowane natomiast jeśli chodzi o łazienkę to jej stan wymaga remontu, wiec nie ma co wierzyć biurom podróży które piszą,ze hotel jest po generalnym remoncie.Posiłki dobre ale menu bardzo monotonne. obsługa miła i ogólnie wokół hotelu jest bardzo przyjemnie i do plaży bardzo blisko.Brak klimy jeszcze da się znieść.

W hotelu panuje miła atmosfera i obsługa. Teren w około jest zadbany i atrakcyjny. Spędziliśmy tu piękne wakacje w 2006r.i jeszcze tu wrócimy. Jedzenie urozmaicone i w obfitości. Zwróciliśmy uwagę na czystość i porządek który tam panował.

Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie, posiłki super. Hotel ładnie połozony. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

hotel bardzo ładny , dobry wypoczynek gwarantowany ciekawa okolica polecam!

szkoda że hotel nie ma klimatyzacji