Diagoras
Grecja / Rodos

Diagoras

• Atrakcyjna lokalizacja: ok. 1,5 km od centrum, ok. 13 km od stolicy Rodos, ok. 17 km od lotniska.
  • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw oraz animacje.
  • Hotel położony w spokojnej okolicy, na przedmieściach typowo turystycznej, tętniącej życiem miejscowości Faliraki.
  • Dużo możliwości uprawiania sportu

• Zalety POLECAM ten hotel z całego serca. Dużo Polaków Czechów i Rosjan.

Od początku :Biuro podróży 7 Islands wylot 09.09.2017 o godz 4:20 z Katowic przylot na Rodos 7:30 Lot super bez żadnych komplikacji i opóźnienia . Samolot lini Small Planet Hotel:Jeśli ktoś nie jest wymagający i ę ą to ten hotel spełni jego oczekiwania. Pokoje sprzątane codziennie, czysto schludnie. Obsługa bardzo miła, zawsze dziękowali jeśli odniosło się talerz po sobie. Wczasowicze mają w zwyczaju, że płacą i wymagają i oni po sobie sprzątać nie będą, ale kulture wynieśli z domu. Piwo jak i drinki nie uderzają do głowy, bardzi slabe. Dopiero jak zajdzie się do Tani to ona nalewa już konkret drinki( kto tam był ten wie o co chodzi - jakby cos kierować się w stronę plaży ostatnio hotel Diagorasa) Jedzenie powtarzające się, ale czasem można było trafic coś nowego. Dużo ciast, sałatek makaraonów i przysmaków Greckich. Mnie osobiscie smakowało. Z czasem już robiło sie nudne, ale idzie przeżyć. Ogólnie POLECAM Panią Mirandę rezydentkę widzialem tylko po przylocie na lotnisko raz w hotelu jak prezentowali wycieczki które organizuja i na końcu na lotnisku. Animatorzy Adam i Asia mili, ale równiez rzadko bywali. Wiecej było widać Adama. Temperatura we wrześniu 33 - 36 stopni od początku wyjazdu do końca. Na plażę można było dojsc w 15 min pieszo lub busikiem ze śmiesznym kierowca w 5 min. Kursował co godzinie prawie. Można wypożyczyć samochód. Ten z hotelu to 45 euro za dzien, odradzono nam brać u nich więc wypożyczyliśmy w centrum za 60 euro za 2 dni. Nie był zatankowany po korek, tylko na rezerwie i tak trzeba było oddać z powrotem do wypożyczalni. Nam zostało jeszcze w baku. Benzyna z tego co pamietam to była po 1,68 Euro.Zwiedziliśmy Lindos, Prasinisi Filierimos , zatokę Antonego Quinna, Rodos oraz statkiem na Simi (26 euro- najładniejsze miejsce z tych wszystkich)Wycieczki z hotelu sa droższe, wiec od siebie nie polecam, jeśli ktos woli zaoszczędzić. W dzien wylotu wymeldowanie o 12. Do 14 ostatni posiłek. Wtedy kończy się all inclusive,22:45 wyjazd na lotnisko.

• Zalety + bus nad morze + 3 baseny + miła obsługa + sprzątane pokoje codziennie (wyjątek niedziela) + drinki
    • Wady - jedzenie - daleko od morza - pokoje - małe leżaków przy głównym basenie

Hotel dla bardzo mało wymagających, w prawdzie dobry tylko jako miejsce wypadowe. Jedzenie okropne, co prawda wybór był duży ale jedzenie w kółko to samo (jedyna zmiana w dwóch/trzech potraw). Przesolone albo totalnie bez smaku. Ponadto nie wiem dlaczego, ale nie wietrzyli miejsca gdzie były posiłki, w ostatni dzień sam zapach uderzał mnie tak bardzo, że nie mogłam zmusić się do jedzenia tam. Naprawdę liczyłam na coś więcej. Śniadania - tragedia, obiady - ciut lepsze (może z jedno danie które można zjeść), a kolacje może z dwa dania. Drinki były pozytywem - do wyboru: sex on the beach (polecam przy drugim basenie w hotelu głównym w ogóle nie czuć alkoholu), diagoras oraz do wyboru tequila/wódka/gi itd z sokiem/woda/colą. Minusem były all inclusive możliwe dopiero od 10:30 z przerwami podczas obiadów (chociaż tu się zdarzało że nadal wydawali). Okolica otoczona budynkami nic ciekawego. Do plaży na nogach 20 minut, busem 15. Bus jeździł od 10:30 - 12:30 co godzinę, później od 15:30 do 18:30 również co godzinę. Co do pokoi.... Tutaj się dzieje rzecz dziwne... Część hotelu jest wyremontowana a częśc jak ubogi PRL. Nie wiem od czego to zależy? Może trzeba dorzucić 10 EUR na recepcji albo loteria? My nie mieliśmy szczęścia, ale słyszłam kobietkę wychwalającą swój pokój i naśmiewającą się przez telefon z innych ludzi który mieli gorzej... Nie wyobrażam sobie wrócić do tego hotelu.

• Zalety Obsługa, Wyżywienie. Animatorzy. Miranda

Wszystko udało się bardzo dobrze. Cała rodzina bardzo zadowolona z pobytu.

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w hotelu Diagoras , jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ,hotel fajny jedzenie bardzo dobre i każdy znajdzie coś dla siebie, w barze też każdy znajdzie coś dla siebie :-). Pokoje duże zadbane, baseny też ok. Rezydentka Miranda niesamowita !!!!! :-) Animatorzy Adam i Asia świetni !!!!!! :-) Myślę że jeszcze kiedyś tam wrócimy. :-)

• Wady jedyną wadą jaką zauważyłam w hotelu to zniszczone płytki w basenie, które mogą skaleczyć podczas waterpolo czy water zumby

Nawiązując do opinii poniżej, nie rozumiem wypisywania jako wady - odległości hotelu do plaży...ludzie czytacie ofertę i wyraźnie jest napisana odległość;) poza tym kursuje co chwilę darmowy hotelowy bus, który na plażę jedzie 5 min :) no albo opinia typu - niewygodne łóżka... a dla mnie akurat były idealne, przecież każdy z Nas ma inny kręgosłup;) Jak na 3,5* naprawdę nie mogę mieć do niczego zastrzeżeń, duży wybór potraw, każdy znajdzie coś dla siebie, leżaków również wystarczająca ilość(nie miałam sytuacji, żeby nie bylo miejsca przy basenie). Super animatorzy, rezydentka Miranda- totalnie pozytywnie zakręcona, pierwszy raz spotkałam się z tak zaangażowanym i otwartym rezydentem. Jak najbardziej polecam ten hotel dla osób ceniących spokój, może hotel nie nadaję się dla rodzin z dziećmi bo to mały kompleks i nie wiem gdzie miały by być umieszczone te wszystkie atrakcje... ale te wszystkie informację są umieszczone w ofercie, także polecam czytanie ze zrozumieniem:)

• Zalety wszystko było OK !!
    • Wady żadnych

Wspaniałe miejsce. Byliśmy z 3,5 rocznym synkiem i 11 letnia córka. Do plaży piaszczytej ok 1,5 km. Odległość nie sprawiała problemu, bo przynajmniej byl super spacerek, a jak komus sie nie chcialo chodzic to zawsze jest dostepny busik, ktory kursuje kilka razy dziennie. Jedzenia duzo i bardzo smacznie. Sniadanie ok, duzy wybor, kazdy znalazl cos dla siebie. Lunch - nie obiad - rowniez urozmaicony, kazdego dnia co innego. Kolacje super - miesa, ryby, dodatki jakie kto lubi, nawet zupka byla kazdego dnia. Poza tym owoce, ciasta - greckie specjaly. Zreszta podobnie dania - grecka kuchnia - mussaka, pasticio, baklazan z miesem mielonym...a ze uwielbiam grecka kuchnie bylam zachwycona. Ogolnie szukalismy hotelu z opcja AI tylko i wylacznie ze wzgledu na dzieci, bo wtedy jest wieksza mozliwosc, ze trafimy na cos smakowo przypominajacego nasze polskie jedzonko. Nie zawiedlismy sie, choc najbardziej mu przypadly ciasta do gustu:) Smieci w lazience byly wyrzcane kazdego dnia(to dla nas bylo najwazniejsze), zmieniane reczniki. Z balkonu widok na morze....super. Baseny super, codziennie czyszczone. Do dyspozycji byly tez dwa inne baseny + dodatkowy bar (zlokalizowane przy hotelach tegoz samego wlasciciela, doslownie 200-300 m dalej). Wystarczylo zapytac rezydenta lub wspanialych animatorow. Lezakow troszke za malo, ale przynajmniej tutaj nie spotakalam sie "rezerwacjami" - czyli reczniki zostawiane o 5 rano ;) Lecielismy z biura 7 Island - i z tego biura byla dwojka animatorow - Asia i Adas. Wspaniali mlodzi ludzie potrafiacy zabawic towarzystwo. Zawsze usmiechnieci, pomocni i sluzacy rada. Z calego serca polecam...dla nas hotel bylok. Cisza, spokoj - totalny relaks :)

• Zalety Hotel czysty,pokoje sprzątane codziennie,miła obsługa
    • Wady mały basen,jedzenie katastrofa,nudno

Hotel czysty do plaży i do miasta spacerkiem niedaleko i jest busik hotelowy, ale jedzenie straszne i cały czas to samo nic do wyboru,polscy animatorzy owszem byli ale po to żeby chyba tylko być, pokazywali się może trzy razy dziennie na basenie i na wieczornej dyskotece która była co drugi dzień.All inclusive w jakiejś dziwnej formie gdyż jednorazowo można było dostać tylko dwa napoje na osobę oraz w dzień wyjazdy przy transferze na lotnisko o 22 mimo przedłużenia doby hotelowej(koszt35euro) o godz 14 odcięto nam opaski i nic nam nie przysługiwało do picia ani jedzenia z hotelu.

• Zalety Lokalizacja, pokoje, jedzenie, basen, hotel, obsługa hotelowa
    • Wady Łóżka

Dobra lokalizacja, spacerkiem do plaży 15 min do centrum 20min. Dla tych którzy nie chcą chodzić kursuje kilka razy dziennie busik z pod hotelu na plaże. Jedzenie też dobre, obsługa hotelowa bardzo miła wraz z Panią rezydent, która udzieli dobrych rad na wstępie i jest zawsze pod telefonem. Oczywiście wielki plus za polskiego animatora Adama! Każdego rozbawi, a także gdy jest potrzeba, pomoże. Hotel wyremontowany i zadbany, pokoje codziennie sprzątane no i najważniejsze, działająca klimatyzacja. Jedyny minus to, że dostaliśmy w pokoju dla pary, dwa łóżka pojedyncze, przysunięte do siebie i ciągle sie rozsuwały. Można przeżyć Ogólnie wyjazd bardzo udany. Polecamy!

Swietny hotel, smaczne posilki, pokoje bardzo czyste klimatyzowane.do plazy spory kawalek ale jezdzil busik kilka razy dziennie wiec bez problemu.miasteczko urokliwe, Grecy bardzo mili i otwarci...brakowalo mi troche kameralnych potancowek w miejskich tawernach ale hotel organizowal dyskoteki wiec wybawilismy sie przednio....Drinki i piwo w all-u cieniutkie...ale w takie upaly nawet lepiej bo towarzystwo trzymalo sie dobrze ;) zreszta w sklepach dostepna polska wodka ;) W hotelu swietny animator Adas ktorego pozdrawiamy serdecznie...wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu....

• Zalety brak
    • Wady same wady

Jednym słowem kicha. Nie polecam. Wakacje pl. nie są kompetentną firmą zapewniającą spokojne wakcje.