Eden Beach Resort
Grecja / Attyka

Eden Beach Resort

• Udogodnienia dla dzieci: basen dla dzieci, program animacyjny, miniklub (2-6 lat), plac zabaw, opiekunka dla dzieci (odpłatnie,
  • Bogata oferta rekreacyjna: 2 korty tenisowe z wypożyczalnią sprzętu, siatkówka, koszykówka,, minigolf, piłka wodna.
  • Tuż przy hotelu plaża wyróżniona certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Rozrywka: amfiteatr, wieczory tematyczne, animacje hotelowe.

• Zalety Kameralne położenie, plaża, przystanek komunikacji przy hotelu, czystość, dobre i urozmaicone posiłki, obsługa hotelu, animatorzy
    • Wady Brak rozrywek w najbliższej okolicy

Hotel. Położenie hotelu to jego zaleta ale i wada. Zależy na czym komu zależy. Poprzez przystanek który znajduje się bezpośrednio przy hotelu, hotel jest dobrze skomunikowany z Atenami (Akropol) oraz przylądkiem Sounio (świątynia Posejdona) . W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu nie ma praktycznie żadnych sklepów, barów czy też restauracji, co powoduje, że jesteśmy skazani na to co oferuje nam hotel (a nie jest z tym źle). Co wyróżnia ten hotel to personel, czystość i kuchnia. Dobrze wyposażone pokoje z tarasami, bezpłatną klimatyzacją i sejfem są sprzątane codziennie. Codziennie wymieniane są ręczniki i pościel. Czuwają nad tym Panie z personelu sprzątającego które podczas wykonywania swoich prac niejednokrotnie czyniły to z uśmiechem i śpiewem na ustach. Posiłki w formie bufetu bardzo smaczne i urozmaicone. Obsługa kelnerska miła, uczynna i reagująca bezzwłocznie na prośby gości. Nad wszystkim czuwają szefowie sali. Dwie jadalnie, jedna klimatyzowana w budynku, druga na zewnątrz na tarasie z widokiem na morze. Na terenie hotelu znajduje się basen, ogród z placem zabaw dla dzieci oraz dwa korty tenisowe. Na terenie basenu i ogrodu odbywają się animacje dla dzieci nad którymi czuwa międzynarodowa grupa animatorów (brawo). Hotel posiada też trzy bary, przy basenie, na plaży oraz w lobby. Dwie windy dla leniwców. Najwięcej gości z Francji, Rosji, Niemiec, Belgii i Polski. Plaża. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się piękna i urokliwa piaszczysto, żwirowo kamienista plaża, na której funkcjonuje profesjonalny bar. Odpowiednia ilość bezpłatnych leżaków i parasoli umożliwia korzystanie z tego rodzaju infrastruktury przez cały dzień. Plaża czysta systematycznie sprzątana. Na kąpielisku dmuchany mini aqua park dla dzieci i dorosłych. Prywatna firma oferuje odpłatnie korzystanie ze sportów wodnych. Woda ciepła i krystalicznie czysta. Z uwagi na podłoże wskazane używanie butów do wody. Grecos, to były najprawdziwsze Wielkie greckie wakacje. Wielkie dzięki.

• Zalety Hotel czysty, zadbany, pokoje codziennie sprzątane i codziennie wymieniane ręczniki. Pościel wymieniana co średnio 2-3 dni. WiFi działa za darmo na terenie całego hotelu jak i również na plaży.
    • Wady Brak atrakcji wokół hotelu, wieczorem nie ma gdzie się przejść na spacer. Szkoda że bary w opcji all są do tylko od 11 do 23.

Na wakacje pierwszy raz wybraliśmy się z Grecos (wcześniej 8 razy byliśmy z innymi biurami i mamy możliwość porównania). Były świetnie zorganizowane, począwszy od lotniska a kończąc na hotelu. Nie ma się do czego przyczepić. Hotel czysty, zadbany, pokoje codziennie sprzątane i codziennie wymieniane ręczniki. Pościel wymieniana średnio co 2-3 dni. WiFi działa za darmo na terenie całego hotelu jak i również na plaży bez zarzutu. Nie ma problemu z leżakami zarówno przy basenie jak i nad morzem nie trzeb ich rano rezerwować (w soboty i niedzielę nad morzem jest mnóstwo ludzi bo hotel również wynajmuje leżaki ludności miejscowej). Jedzenie jest smaczne i urozmaicone, w menu jest dużo potraw typowo greckich nie ma fast food, jest mnóstwo owoców różnych, do obiadu i kolacji zamawia się u kelnerów picie(wino białe czerwone, różowe, piwo lub cola, fanta, bez ograniczeń). Jest świetna restauracja z widokiem na morze i zachód słońca. Piwo jest podawane w puszkach a w restauracji w butelkach. W hotelu organizowane są animację (po francusku, polsku, rosyjsku, włosku). Większość ludzi to francuzi, belgowie, polacy i trochę rosyjsko języcznych (Armenia, Ukraina, Azerbejdżan). Brak głośnych Anglików, Rosjan i Niemców. Łagodne zejście do morza, plaża drobno kamienista polecamy buty do wody, morze piaszczyste, Furorę robi dmuchany plac zabaw na morzu dla dzieci (raczej umiejących pływać bo się zjeżdża prosto do morza na ok 3m (są dla dzieci kamizelki).Jedyną wadą jest to że wieczorami po posiłku nie ma gdzie wyjść, hotel jest położony 3 km od miasteczka do którego prowadzi 4 pasmowa droga bez pobocza. Nie ma również boiska do siatkówki a są 2 korty tenisowe z których nikt nie korzysta. Ale jak ktoś nie lubi spacerować to nie ma problemu, polecamy ten hotel dla rodzin z dziećmi i osób pragnących wypocząć.

• Zalety Wszystko dobrze

Jeśli chodzi o hotel to wszystko ok. czysto , jedzenie bardzo dobre, Obsługa hotelu bardzo dobra i miła. Jedyny minus to rezydentka Pani Renata która nie pomoże Wam w niczym tylko wciska drogie wycieczki np do Aten za 50 Eur plus bilety w własnym zakresie na zwiedzanie. Gdzie bilet na autobus jadąc samemu zwiedzać Ateny konszuje 5 Euro. Przekonałem się na własnej skórze o jej znieczulicy jak dzwoniłem do niej po pomoc zęby wezwała karetkę jak dostałem zawał . Kazała mi dzwonić do warszawy zamiast ona znając język grecki wezwać karetkę. Przez cały pobyt który się przedłużył do 3 tygodni zero zainteresowania czy potrzebujemy jakiejś pomocy czy czegoś. Więcej pomogli nam grecy w hotelu i jego obsługa niż nasz Polski rezydent

• Zalety czyste pokoje wspaniali animatorzy brawo Marcin i cała ekipa dobre jedzenie wspaniali szefowie sali barmani przy plaży super
    • Wady oddalenie od miasta io.3km.

byliśmy w połowie czerwca 2017r. hotel zasługuje na 4gwiazdki godny polecenia czysta plaża leżaki pod dostatkiem

• Zalety Położenie, obsługa, jedzenie,

Świetny hotel z super obsługą. Pokoje sprzątane codziennie, codziennie zmieniane ręczniki i pościel. Jedzenie różnorodne, bardzo dobre. Piękny widok z tarasu. Bar przy basenie i na plaży, drinki ok, przekąsek może niewiele, ale posiłki jedzenie było tak dobre, że tak naprawdę przekąski między posiłkami były zbędne. Bezpłatne leżaki na basenie i na plaży, duża ilość, bez walki o nie (chociaż nie wiem jak to wygląda w sezonie, my byliśmy w terminie 08.06.-15.06. i nie było żadnego problemu z dostępnością). Animatorzy świetni. Gdy ktoś się znudzi plażowaniem do wyboru są m.in: tenis ziemny i stołowy, rzutki, badminton, bule, rowery wodne. Hotel położony na uboczu (jak dla mnie to plus), ale przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy, także nie ma problemu z dojechaniem do pobliskich miejscowości czy np. do Aten. Plusem jest także bezpłatny sejf w pokoju. Polecam hotel w 100%, nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń.

• Zalety położony blisko pięknej plaży miła obsługa pokoje sprzątane codziennie smaczne obiady i kolacje animatorzy
    • Wady w pobliżu hotelu brak jakiejkolwiek infrastruktury słabe śniadania

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wyjazdu do tego hotelu. Czysto, ładnie, schludnie, obiady i kolacje bardzo dobre, śniadania codziennie to samo. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie. Wyposażenie pokoju 100% wsyatrczające. Blisko do przepięknej plaży polecam wziąć sprzęt do snoorkowania.

• Zalety Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie, i bardzo blisko plaży

po tygodniu wakacji mogę tylko życzyć wyjeżdżającym - ROZKOSZUJCIE SIĘ POGODĄ I JEDZENIEM :)

• Zalety Plaża, Animatorzy, Miła Obsługa
    • Wady Położenie Hotelu, Rezydent i wycieczki fakultatywne

Położenie hotelu przy ulicy duży hałas , brak pobocza Grecy jeżdzą bez zasad bezpieczeństwa , do najbliższego miasteczka jest ok 3km więc nie ma szans na spacer. Na miejscu tylko jeden malutki sklepik bardzo ubogo wyposażony . Można pojechać do miasta busem , blisko Ateny .Jedzenie jak na All inclusive bardzo ubogie ale smaczne myślę że każdy coś dla siebie znajdzie , najgorsze są śniadania ale sera , warzyw ,owoców nie zabraknie . Do picia woda z kranu , na przekąski w ciągu dnia głownie napoje w tym drinki , piwo i napoje gazowane ,orzeszki , po południu przez dwie godziny można dostać lody gałki i ew,ciastka kruche . Pokoje bardzo małe, schludne ale brzydko pachnie choć można po dwóch dniach się przyzwyczaić . Leżaki na plaży darmowe co jest plusem ale tylko te metalowe inne i łóżka 15 euro ,Plaża piękna cudowne morze . Duży plus dla hotelu za Animacje i Animatorzy bez nich było by bardzo nudno najbardziej dzieciom , przy basenie od rana prowadzone są animacje dla dzieci i dorosłych , Aga cudowna młoda kobieta do której lgnęły wszystkie dzieci różnych Narodowości , pozostali animatorzy również bardzo przyjaźni .Pozdrawiamy ich bardzo serdecznie ! Najbardziej jesteśmy zawiedzeni z wycieczek fakultatywnych a szczególnie z Rejsu na trzy wyspy HYDRA,POROS, AEGINA ! Rezydentka namawia mówiąc że każdy wraca z bananem na ustach tymczasem okazuje się że wcale tak nie jest , było z nami z naszego hotelu kilka par żadna nie wróciła zadowolona wręcz przeciwnie każdy był zły to też jedna z droższych wycieczek koszt jednej osoby to 95 Euro co nie jest warte ceny , jeśli ktoś podróżuje w ciepłe kraje i korzystał z podobnych wycieczek będzie zawiedziony ! Nawet rezydentka z innej wycieczki była zdziwiona że została nam ta wycieczka na wyspy tak przedstawiona za taka fantastyczną .Ogólnie z wielu opinij inny wczasowiczów w tym hotelu nie spotkaliśmy się z pozytywną opinią wycieczek fakultatywny, Najlepiej zwiedzać na własną rękę nie ma problemu z wynajęciem auta

• Zalety przepyszne urozmaicone posiłki,miła obsługa hotelowa i restauracyjna,czystość, sympatyczni animatorzy -pozdrawiamy Was serdecznie, bardzo dobra lokalizacja do Aten autobus spod hotelu co godzinę, bilet w autobusie 5,2 euro więc warto zwiedzić samemu, wejście na Akropol osoby dorosłe 20 euro, dzieci o ile pamiętam chyba do 13 lat bezpłatnie
    • Wady jedyne co mogło by być dopracowane to bary all inclusive a mianowicie większa ilość propozycji od barmanów, sami nie byli w stanie zaoferować ciekawych drinków, należało samemu prosić co ma być i z czym, oraz brak jakiejkolwiek dyskoteki przez okres pobytu

Ogólnie pobyt oceniam na 5+, hotel nazywa się raj i tak było, cudowna plaża, przepiękna słoneczna pogoda, czyste lazurowe morze egejskie, zimne drinki, super jedzenie-każdy znajdzie cos dla siebie, i odgłos cykad od rana do wieczora nie zapomniany.Z przyjemnością tam wrócę i polecam naprawdę wszystkim pozytywnie nakręconym bo marudy zawsze znajdą powód żeby się przyczepić wiec lepiej niech zostaną w domach.

• Zalety świetne jedzenie, położony blisko pięknej plaży, przemiła obsługa, pakiet all inclusive

W hotelu spędziliśmy 1 tydzień, jedzenie było super, w pokojach czysto, obsługa przesympatyczna, 3 bary all inclusive - w tym jeden na plaży :) - położony ok. 45 km od Aten - można dojechać autobusem - SUPER !