Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Eden Club
Tunezja

Eden Club: basen

• Mini Aqua Park na terenie hotelu (czynny 01.06-30.09)
  • Hotel bezpośrednio przy plaży (parasole i leżaki są bezpłatne)
  • Przyjemne baseny w tym jeden ze zjeżdżalniami
  • Dużo udogodnień dla dzieci: brodzik ze zjeżdżalnią, plac zabaw, miniklub (dla dzieci w wieku 4-11 lat), łóżeczko dla dziecka w w

• Zalety basen i akua park
    • Wady głodni wschodni sąsiedzi - jak bydło gdy arbuzy dawali

- to co inni piszą to może i faktycznie tak mieli ale np: telewizor działałi pilot do niego również był jedynie był tylko program polonia - klima o dziwo jak najbardziej była sprawna - jedzenie spoko każdy mógł się najeść - animatorów dla dzieci to zbytnio się nie angażowali może ze względu na czas w którym byłem bo to początek czerwca ponieważ jak wyjeżdzałem nagle się pojawili bo dzieci przybyło - pokój mały ale na tyle duży że w trójkę było ok

• Zalety animacje i animatorzy, jedzenie, basen i plaża
    • Wady malutki pokój, bardzo skromny

Pokoje i sam budynek hotelowy lata świetności mają już za sobą, odnawiane ale na sztukę wejście do pokoju było załamką, chcieliśmy wymienić ale w końcu tydzień to i w namiocie się wytrzyma, a w pokojach nie ma pilotów do tv, sam tv też był uszkodzony sam sobie wymieniłem na inny z wolnego pokoju!!! tyle złego reszta to już wakacje. Animatorzy i atrakcje dla dzieci BOMBA, baseny dwa kompleksy jeden przy plaży drugi z aquaparkiem za hotelem codziennie czyszczone SUPER. plaża czysta codziennie sprzątana i zagrabiana (taką kosiarką do piachu :-) ). Barmani w porządku ale Ci młodzi starzy to cwaniaki i naciągacze. alkohol jak alkohol dobrze zabrać z lotniska.... ale w barze w lobby jak zagadasz to za cztery dinary nalał nam z dolnej lodówy normalnej wódki 0,5l. Generalnie polecam dla rodzin z dziećmi maluchy mają cały dzień co robić. jak ktoś trafi takie towarzystwo jak my to będą udane wakacje. a jedzenie też jest niezłe i nie brakowało w porównaniu do innych hoteli bardzo długo podawane posiłki ( śniadanie 6-10, kolacja 18.30-22 )no i przekąski napoje kawa itp 24h

• Zalety Atrakcje dla dzieci i nie tylko
    • Wady Duzo wschodnich i glodnych sasiadow

Holet jest super polecam dla rodzin z dziećmi. ...dla dzieci duzo atrakcji od aqua parku po mini club i wieczorne wystepy....caly dzien cos sie dzieje nie ma nudy...ja nie jestem z tych osób ktore lubią byc w centrum zainteresowania i nie uczestniczylam w roznych rozrywkach ale fanie popatrzec....animatorzy sa SUPER.jedzenie również smaczne napewno mozna cos sobie wybrac jedynie co mi przeszkadzalo to nachalni rosjanie którzy chyba nigdy jedzenia nie widzieli.ogolnie hotel ok a pokoje nie musza byc piekne i ze zlotymi klamkami..polecam

• Zalety Fajne zjezdzalnie. Baseny, blisko ladna plaza. Z malymi dzicmi jest co robic - super animacje, tez w wodzie. wieczorne animacje dla doroslych.
    • Wady Duzo wschodnich sasiadow.

Hotel moze jest 3-4 gwiazdkowy, ale jest czysto, zadbane trawniki, duzo jedzenia, alkohol tez chyba do 24. polozony na uboczu ale busem czy taxi 15 min do centrum. - A jak ktos chce zwiedzac kraj to ogolnie brudny, w tej samej cenie polecam Sri Lanca - ogromna roznica a niby podobny krajobraz.

• Zalety animacje, jedzenie
    • Wady brudne pokoje, w trakcie deszczu kałuże na korytarzach, sejf płatny, klucz za kaucją

Hotel lata świetności ma za sobą. Rezydentka sun&fun pomogła zamienić pokój. pierwotny był dramatem. animacje na wysokim poziomie. obsługa chętnie pozbawia nas wpłaconych dinarów jako kaucję za klucz do sejfu. Uwaga na naciągaczy, którzy naganiaja na wycieczki a są za łapówki wpuszczani na teren hotelu.

Byłam w tym hotelu w sierpniu br. Oprócz tego, że jak zwykle trzeba dać do ręki aby mieć lepszy pokój, uważam, że jest ok. Niestety jestem zaszokowana NEGATYWNIE zachowaniem naszej rezydentki Pani JUSTYNY!!! Byliśmy jedyną rodziną, która w tamtym czasie przyleciała do tego hotelu. JUSTYNA nie raczyła się pojawić. Po rozmowie telefonicznej (nasze telefony nie działały), którą wykonał do niej pan całkowicie postronny (tunezyjczyk zachęcający do podróży kładami) raczyła po kilkunastu sygnałach odebrać i przekazać nam (nie rozmawiała z nami osobiście), że nie ma czasu przyjechać a zebrania ma w poniedziałki. Czekaliśmy na jaśnie wielmożną panią rezydent do poniedziałku - NIE POJAWIŁA SIĘ!!! Przy wykupionej wycieczce ( zbiórka o 6.10 a restauracja otwarta od 6.00) raczyła przekazać, że gdy pokarzemy w recepcji voucher to otworzą nam wcześnie restaurację niestety TAK NIE BYŁO!!! Wcześniejsze grupy polskich turystów prosiła panią rezydent aby załatwiła program w telewizji TV Polonia (według opisu miał być )- NIKT Z TURYSÓW SIĘ TEGO NIE DOCZEKAŁ. Zaznaczyć chcę, że rezydent z estonni poza tym, że załatwił lepsze pokoje swoim turystom to jeszcze był POD TELEFONEM. ZALECAM ZWRACANIE UWAGI NA REZYDENTÓW (zwłaszcza na Panią Justynę) bo może popsuć urlop. Moim skromnym zdaniem takie osoby tylko szkodzą biurom podróży (ja dwa razy się zastanowię czy jeszcze raz jechać z Fun&Fun)

• Zalety Hotel położony jest przy samej plaży, z basenem oraz aquaparkiem - jest w czym wybierać. Posiłki urozmaicone i bardzo smaczne. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi.
    • Wady Mnóstwo much!

Hotel zapewnia atrakcję, rzeczywiście wypoczęliśmy. Jeżeli chodzi i rozrywki i animacje oferta hotelu głównie skierowana jest do Niemców i Rosjan.

• Zalety sduper zjezdzalnie, przy samej plazy, duzo atrakcji dla dzieci
    • Wady wielkosc pokoi, pomoc hotelowa rozcienczone napoje

witam bylismy z poczatkiem wrzesnia 2013 pogoda super zjezdzalnie bezpieczne chodz sporo tutejszych mieszkancow jedzienie praktycznie co godz. cos i bar przy plazy w cenie. drinki rozcienczone ale do picia.polecam autobus do ssouse i powrot taxi w 5 osob wychodzi nie wiele. no i prawdopodobnie dlugi dojazd do hotelu za ta cene naprawde warto... aha jeszcze jakies 10euro extra za fajny pokoj oby nie na parterze

• Zalety Blisko na plaże, zawsze uśmiechnięta cała załoga.
    • Wady Klimatyzacja która była ustawiona na 25 stopni, do końca mojego wyjazdu nie potrafili tego naprawić.

Hotel całkiem spoko, miałem parę obaw po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy ale teraz wiem że zupełnie nie potrzebnie:) Hotel godny polecenia, a zjeżdżalnie wcale nie rysują pleców;) jak to ktoś wcześniej pisał.

Raczej nie jestem skłonna pisać opinii ale jak przeczytałam tutaj, że obsługa i panie sprzątające okradały pokoje gości to nie wytrzymałam. Przez dwa tygodnie pobytu nasz pokój był codziennie sprzątany (które raczej robiło bałagan). Mieliśmy PSP, dość fajny aparat, laptopa i kasę która raczej nie była jakoś super schowana. Nigdy nam nic nie zginęło. Panie sprzątaczki zawsze uśmiechnięte i skłonne pomóc. LUDZIE - one tam zarabiają parę groszy i cieszą się że mają pracę. Nie ryzykowały by! Hotel ten to nie jest może szczyt marzeń jeśli chodzi o standard. Faktycznie czuć tam wilgoć ale w końcu jest położony nad samym morzem - tam nawet ręczniki na balkonie nie schną. Można przymknąć na to oko, jeżeli jedziesz tam z dzieckiem i widzisz jego błysk w oku jak zobaczy animatora. Oni tam są wspaniali. Dzieci od samego rana skaczą im na plecy - a oni z uśmiechem to znoszą:) Polecammmmm..........:) i pozdrawiam kelnera Ali-ego i animatora Momo:)