Eden Club
Tunezja

: /

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Mini Aqua Park na terenie hotelu (czynny 01.06-30.09)
  • Hotel bezpośrednio przy plaży (parasole i leżaki są bezpłatne)
  • Przyjemne baseny w tym jeden ze zjeżdżalniami
  • Dużo udogodnień dla dzieci: brodzik ze zjeżdżalnią, plac zabaw, miniklub (dla dzieci w wieku 4-11 lat), łóżeczko dla dziecka w w
  • Wyjazd z Warszawy All Inclusive
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive

Kasia&Jacek
    Pobyt: Styczeń 2014

Hotel stary i brudny !!!!!!!!!!!!! Zapleśniałe łazienki itp . Na stołówce roje much latające i siedzące na posiłkach !!!! trzeba uważać aby razem z widelcem nie połknąć muchy !! a obsługa nic z tym nie robi Animacje super NIE POLECAM !!!!!!!!!

Opinia dodana: 12 stycznia 2014

Gość
    Pobyt: Sierpień 2013

Pokoje ciasne o niedużym standardzie.Łazienka słabiutko wykończona.Jedzenie non stop to samo z bardzo ubogim szweckim stołem.Głodi nie chodziliśmy. Napoje w restauracji mocno rozcieńczone wodą.Zjeżdżalnie w aquaparku stare obdzierajace plecy plus kolejki za sprawą ludności miejscowej.Przewspaniali animatorzy.Obsługa bardzo dobra.Płatny internet 5DT za godzinę przy bardzo niziuteńkiej szybkośći przy Wifi.W barach przekąski w wersji oszczędosciowej,napoje ok.Basen i plaża ok

Opinia dodana: 26 sierpnia 2013

KASIA

Pobyt: Grudzień -0001

• Rodzin z dziećmi, szukających rozrywki

Sierpień 2013, Hotel hoć nie najnowszy - godny polecenia. Nie było luksusów ale uważam że jak na 3* to OK. Codziennie sprzątane pokoje, świeże ręczniki, brak insektów (jedynie muchy), obsługa hotelowa i sprządaczki bardzo uprzejmi i pomocni. Teren hotelu bardzo zadbany, piękny ogród, czyste baseny, stołówka także choć przy takiej ilości wczasowiczów kelnerzy czasem nie nadążali ze sprzątaniem, jednak nie było to specjalnie uciążliwe dla niewymagających:). Animatorzy rewelacyjni (brak polskiego)dużo się działo w ciągu dnia, plusem było to że pokoje hotelowe są oddalone od głównego basenu więc wieczorne imprezy nie przeszkadzały wczasowiczom i śpiącym dzieciom. Dla dzieci prawdziwy raj - super baseny, zjeżdżalnie i animacje. Jedyny minus hotelu to plaża - zaniedbana, nie czyszczony brzeg ani piasek, dużo śmieci. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu i być może tam wrócimy:).

Opinia dodana: 20 sierpnia 2013

urlopowiczka
    Pobyt: Lipiec 2013

• Rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Byłam już w kilku hotelach, więcej niż 3* - to był wyjazd żeby odpocząć. Tym razem bez zwiedzania - tylko odpoczynek. Przeczytałam parę opinii, bo już raz się nacięłam. chciałam wiedzieć czego mam się spodziewać. Trochę miałam obaw - nie lubię się wykłócać o pokój, jedzenie, walczyć z napiwkami. W sumie z całego autobusu tylko my jechaliśmy do tego hotelu. O Boże ale trafiłam - pomyślałam. I... jakież było moje zdziwienie. Jeszcze nigdy nie było tyle jedzenia, owoców, ciast, picia, pizzy i czego tylko dusza zapragnie, nie wiedziałam co wybrać. Nigdzie nie było kolejek, na plaży czy basenie o której bym nie poszła wolne leżaki, materace, kajaki, rower wodny - nie trzeba było lecieć rano, żeby zająć miejsce. Stolików na stołówce pełno - gdzie chciałam mogłam usiąść, bez walki o talerze czy sztućce. jedzenie ciągle dokładali, mimo że wcale nie brakowało. Animacje na okrągło - jak Ci ludzie mieli tyle siły? Pokój codziennie sprzątany, ręczniki zmieniane. Było cudownie. Woda przy brzegu faktycznie z wodorostami, ale wystarczyło zrobić większy krok i już było widać piasek na dnie i podpływające rybki. A muchy .... ludzie przecież to Afryka. Zejdźcie ze swojego" tronu" i jedźcie wypocząć. Naprawdę warto.

Opinia dodana: 20 lipca 2013

Marcin Łódź
    Pobyt: Wrzesień 2012

Po wylądowaniu rezydent Sun&Fun poinformował mnie, że w wykupionym przeze mnie hotelu Houda Golf & Beach Club nie zostanę zakwaterowany . Zawieziono nas do Eden Club , zakwaterowano w jednoosobowym pokoju (dwie dorosłe osoby +dziecko) pomimo wykupienia pokoju dwuosobowego z dostawką . Pokój wyglądał jakby dopiero co został opuszczony, brudno, śmieci w koszu. Po wejściu do łazienki SZOK , wszędzie włosy w wannie,umywalce, na toalecie, oraz brakowało ręczników. Na spotkaniu informacyjnym z rezydent Sun&Fun panią Justyną Reguzi złożyłem reklamację ,został zamieniony pokój na dwuosobowy z dostawką ale za to w promocji dostałem GRZYBA I PLEŚŃ w łazience. Pani rezydent zapewniła mnie ,że zakwaterowano mnie w hotelu o wyższym standardzie -bardzo w to wątpię !!! Postanowiłem wymienić pokój ,usłyszałem w recepcji - jak mi się nie podoba to mam dużo miejsca na plaży . Podczas pobytu raz wymieniono ręczniki na wyraźną prośbę . Plaża mała i brudna ,bardzo mało parasoli może około 30 szt na przeszło 1000 gości hotelowych . Po przypływach (normalne) pojawiały się śmieci na plaży i w wodzie ale nie normalnym było aby turyści sami sprzątali jakieś liny ,butelki i torebki . Z ciekawości poszedłem z dzieckiem zobaczyć jak wygląda plaża w Houda Golf&Beach Club zostałem mile zaskoczony czyściutko ,co jakiś czas były grabione wodorosty, plaża w Eden Club -SYF. Posiłki średnie , monotonne, w większości przeżywały kilka żyć . Talerze , kieliszki były niedomyte , obrusy brudne ; obsługa zamiast wymienić zalany obrus po prostu przewracała go na drugą stronę .Przy próbie reklamacji hotelu u rezydent SUN&FUN pani Justyny Reguzi spotkałem się z totalną ignorancją . Pani Justynie bardziej zależało na sprzedaniu wycieczki (przecież z tego miała prowizję ) jak na wysłuchaniu jakiegoś tam polaczka. Skradziono mi telefon , skontaktowałem się z panią Justyną poprosiłem o pomoc w zgłoszeniu na policję i SZOK -odmówiła.!!! NIE POLECAM SUN&FUN ,HOTELU !!! zostaliśmy oszukani przez SUN&FUN , zainteresowanym foto na maila miwd@poczta.onet.pl

Opinia dodana: 30 września 2012

Siskela
    Pobyt: Wrzesień 2012

A Polak to tylko narzekać potrafi! Przecież kupując wycieczkę to chyba raczej wiemy, czy wybieramy 3* czy 5*. Przestańcie narzekać i marudzić!!!

Opinia dodana: 10 września 2012

Malinna
    Pobyt: Sierpień 2012

Tabuny much w hotelowej restauracji odbierają apetyt. Są wszędzie. Przy stanowisku z serem, nie widać było sera, dopiero 2 wentylatory pomogły, żeby muchy poszukały sobie innego żerowiska. Obrzydliwość! sam hotel jest brudny, zniszczony, wymaga generalnego remontu. Nasz pokój był malowany 5 minut przed naszym wejściem do niego. Tunezyjskie malowanie to farba kapiąca z sufitu (mamy zniszczone przez farbę bagaże), ściany zamalowane tylko tam gdzie dosięgnie pędzel i smród, ktorego nie da się w tym upale wywietrzyć, bo klimatyzacja ledwo zipie, tak jest zapchana brudem. Gdy intensywność smrodu farby traci na mocy, przebija się nieznośna won pleśni, stęchlizny i wilgoci. Jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie, codzien to samo, mimo że każdy dzień firmuje inna kuchnia. Dania z grilla najlepiej brać i nie patrzeć na grill, bo on nigdy nie widział srodków czystości. Sa na nim zapewne jeszcze resztki przypalonego mięsa z otwarcia hotelu. Animacje dla dzieci ok, choć znam i widziałam lepsze. Panie animatorki są tam jak za karę, znudzone, bez emocji, bez werwy, pokazują dzieciom "układy taneczne" jakby były w stanie agonalnym. Sytuację ratują 2 panowie, ktorzy robią co mogą żeby dzieciaki się wyskakały i wybawiły.

Opinia dodana: 01 września 2012

Dzul

Opinia dodana: 30 sierpnia 2012

Filip

• Aktywnych, szukających rozrywki

Hotel 3-gwiazdkowy, baza noclegowa bez rewelacji:czysto i skromnie, za to budynki frontalne, restauracja, bary, obsługa, a przede wszystkim doskonale dobrana grupa animatorów czynią z Eden Club miejsce, gdzie można się świetnie bawić, zapomnieć o całym zgiełku codzienności, wypocząć:leżakując bądź aktywnie. Miejsce godne polecenia:)

Opinia dodana: 28 sierpnia 2012

julkul
    Pobyt: Sierpień 2012

nie w czym oprócz pokoi i połoenia może tam być źle pokoje takie sobie ale najmniej potrzbne klima dzialala super na plaży te kulki to nie sa bobki wielbłądzie co niektórzy wymyślaja duzo zieleni i chyba tan wróce

Opinia dodana: 24 sierpnia 2012