Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Eftalia Village

Eftalia Village: aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z 7 zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Dużo zieleni, kilka domków dwupiętrowych, co tworzyło przytulny klimat.
    • Wady Bardzo śliskie kafelki przy basenie.

W Eftalia Village byłam od 8.06-18.06.2016. Hotel przytulny, czyściutko, obsługa miła i pomocna. Pokój sprzątany, ale nie dokładnie, właściwie należałoby powiedzieć, że zaścielone łóżko i dołożony papier, z wymianą ręczników bywało różnie ze sprzątaniem łazienki też. Jedzenie codziennie to samo, ale smaczne i dużo każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Ciasta wyglądały przepięknie i były bardzo dobre. Owoce: arbuz, melon, nektarynki, morele oraz jabłka. Bardzo dużą zaletą Hotelu jest plaża na Island, na którą trzeba przejść pod ulicą. Jest tam mnóstwo zjeżdżalni dla dzieci i dla dorosłych, można coś zjeść są napoje, lody przy dużej zjeżdżalni, animacje, leżaków i materaców pod dostatkiem. Na wakacje wyjechałam z biurem podróży "WEZYR" (po raz pierwszy byłam z tym biurem) , obsług rezydentów fantastyczna pełen profesjonalizm, wszystko punktualnie, pełna informacja, z całego serca polecam "WEZYRA". Wakacje uważam za udane.

• Zalety Położenie, obsługa

Udane wakacje, posiłki super, duża ilość basenów i zjeżdżalni

• Zalety czystość,duży zadbany teren,miła obsługa.estetyczne pokoje,duży wybór jedzenia

pobyt tygodniowy okazał sie za krótki.ciekawe animacje.

Było super polecam wszystkim.Na pewno do tego hotelu wrócimy...

• Zalety CZYSTO, PIEKNIE, PYSZNE JEDZENIE, DUZO BASENOW, LADNE POKOJE
    • Wady KRÓTKI ALL I BRAK KOKTAJLI ALKOHOLOWYCH W OPCJI ALL

SUPER WAKACJE W TYM HOTELU. MNÓSTWO PYSZNEGO JEDZENIA, SLICZNE POKOJE, SWIETNA DYSKOTEKA, DUZO BASENOW DO WYBORU :) FAJNA GRUPA ANIMATORÓW, EKSTRA SHOW WIECZORNE !!!! PIEKNA ROŚLINNOŚĆ I ŚWIETNA OBSŁUGA W RESTAURACJACH. SPOKOJNIE MOGE POLECIC HOTEL I MAM NADZIEJE ZE UDA MI SIE TAM JESZCZE WRÓCIĆ !!!!

• Zalety super jedzenie śliczne pokoje czysto dużo basenów

Wyjazd 22.05- 05.06 2016 uważam za bardzo udany!!! Polecam wszystkim hotel. Pokoje bardzo ładne, jedzenie zróżnicowane i pyszne, baseny czyste, Wi-fi działa bez żadnych problemów, wieczorne show zawsze ciekawe, fajni animatorzy ;) Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę :)

• Zalety Dużo zieleni i atrakcji.
    • Wady Słaba obsługa w recepcji.

W tym hotelu byliśmy pierwszy raz a mam porównanie bo jeżdzimy w różne miejsca.Bloki 2 piętrowe (3 poziomy) otoczone ładną zielenią.Mieszkaliśmy w bloku drugim na 2 piętrze ( nr3021) .Pokój wersja ekonomiczna (bo taki dostałem) był bardzo ładny, z małą lodówką i sporym telewizorem (3 programy polskie). Dokładnie sprzątany codziennie, a ręczników miałem nadmiar.W połowie wczasów (byliśmy 10 dni) mieliśmy na łóżku pięknego pawia z ręczników i kwiatów. O jedzeniu krótko : dużo i dobre +pyszna kawa z automatów. Super zjeżdzalnie przy plaży i w hotelu , wysokie na 5 pięter , a że czynne 4 godz. to i tak wystarczyło. Nie wyobrażam sobie , żeby ktoś mógł przez 4 godz. non stop zjeżdzać z tak wysokich i szybkich zjeżdzalni. Wieczorne animacje b.dobre. Codziennie nowi artyści. W sklepach hotelowych można kupić ładne rzeczy , tylko trzeba się targować. Polecam ten hotel.

• Zalety Różnorodność dań Świetny Aqua Park Recepcjonista świetny Dużo basenów i leżaków Odległość do plaży
    • Wady Daleko na Pamukkale Daleko na lotnisko Antalya

Cena/jakość nie znajdzie się lepiej, pewnie tam wrócę :)!

• Zalety sporo zieleni, baseny ze zjeżdżalniami na terenie hotelu oraz świetny park wodny przy plaży, czyste pokoje.
    • Wady Jak wszędzie w tego typu miejscach - problem z leżakami, trzeba wstać rano i \\\"zająć\\\" - inaczej można zapomnieć. Na jadalni też bardzo dużo ludzi, wszędzie kolejki. Jak się przyjdzie później to wybór już nieco ograniczony.

Ogólnie ocena bardzo dobra. Byliśmy w tym kompleksie dwa razy w czasie wakacji - trójka dzieci, w tym jedno niepełnosprawne. Pierwszy pobyt w nowym hotelu ( pierwszy sezon po otwarciu) - piękne pokoje, czysto. Na kolejny sezon wybraliśmy drugą część kompleksu - tu jest więcej zieleni, niższe bungalowy. Park wodny przy plaży stosunkowo niedaleko hotelu - dla niepełnosprawnego dziecka (problemy z chodzeniem) odległość do przejścia. Zjeść można w kilku restauracjach na miejscu, nie trzeba było wracać do hotelu. Jest możliwość wykupienia wycieczek - dla dzieciaków fajna przygodą okazał się rejs statkiem z dyskoteką w pianie na pokładzie. Podsumowując - POLECAM .

• Zalety dobre dojscie do plazy, duzo atrakcji - baseny, zjezdzalnie itp
    • Wady szalenie glosny przez cala dobe - tragiczny system obslugi przy rejestracji. Ogolny brak znajomosci jezyka angielskiego u obslugi. Jedna restauracja i skromniutki bar przy basenie powoduje klebowisko ludzi , halas i wrazenie baru na dworcu lub lotnisku. Rodziny z malymi dziecmi moga byc zadowolone ale dla doroslych nie ma zadnej atrakcji. Nie dlałabym wiecej niz 3 gwiazdki

przyjmowanie do hotelu to tragedia - okolo 60 osob dla dwoch portierow, ktorzy prawie nie mowili po angielsku i absolutnie nie mieli zadnego systemu obslugi klientow - gubili paszporty, byli ospali, przekladali dokumenty z szuflady do szuflady bez efektu. Byla 2 w nocy a ludzie z malymi dziecmi dalej czekali na klucz do pokoju. Drugi tlum czekal na melexy aby dojechac do domku gdzie miescily sie pokoje - brak jakiejkolwiek organizacji. Bloki mieszkalne 3 pietrowe bez wind - wniesienie walizek po schodach to horror - poza tym halas budzil innych mieszkancow. Zjezdzalnie na basenachczynne tylko 4 godziny dziennie - restauracje a'la carte nieczynne. Hammam okropny i drogi. Pokoj wersja ekonomiczna na poziomie 2 gwiazdkowego hotelu - przenieslismy sie do lepszego na wlasne zyczenie. Brak recznikow w pokoju - trzeba bylo osobiscie o nie walczyc w recepcji. Jedynie jakosc kuchni podnosl opinie o hotelu. Drugi raz juz nie wybierzemy tego hotelu. Cena niska ale wolalabym doplacic pare zlotych aby miec naprawde 5 gwiazdkowy hotel