Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Eftalia Village

Eftalia Village: aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z 7 zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).

• Zalety Bardzo dobrze położony, wspaniałe atrakcje w Eftalia Island, chociaż niezbyt dogodne dojście, można dojechać do pobliskiego miasteczka lokalnym autobusem, chociaż w samym Turkler też jest sporo sklepów
    • Wady Dosyć tłoczno w restauracji, szczególnie wieczorem,

Wyjazd był jak najbardziej udany, pomijając ponad 6-godzinne opóźnienie samolotu, w związku z tym zamiast być w Hotelu około 22, dojechaliśmy dopiero około 5 rano, przez co w zasadzie straciliśmy dzień na odsypianie, mając jeszcze na uwadze lot w niezwykle dusznym samolocie. Na miejscu za pewną dopłatą można zmienić hotel z Eftalia Village na bardziej luksusowy Eftalia Marin. Nas kosztowało to dodatkowe 40Euro (podobno można utargować jeszcze taniej) i było warto. Całodzienne animacje na plaży, wieczorem występy i dyskoteka, całkiem przyjemna plaża, chociaż woda w morzu dosyć mętna i sporo głazów. Niezwykle dużo atrakcji dla dzieci - klubik z polskimi animatorami. Zróżnicowane jedzenie w dużej ilości to kolejny plus (chociaż po powrocie trzeba się odchudzić). Co do pobytu nie mam żadnych obiekcji - było wspaniale. To do czego można się przyczepić to przewoźnik samolotowy - Pegasus Airlines - przy wylocie wyszedł nadbagaż - nieco ponad 3 kg, co kosztowało 20 Euro, z czego nie można było zapłacić kartą, bo nie mają terminala do kart kredytowych, bieganie po lotnisku w poszukiwaniu bankomatu nie należy do miłych wspomnień, tym bardziej że na innych wyjazdach patrzą na to bardziej pobłażliwie.

Wspaniałe wakacje, wspaniały hotel, wspaniałe wspomnienia. Pokoik czyściutki, jeszcze pachnący remontem, bardzo dobre jedzenie, zawsze zimne piwo i cola zawsze z gazem (co przy dużym obłożeniu nie w każdym hotelu jest standardem), duży wybór sałatek i przepyszne desery. Sam hotel bardzo przyjemny, widać dużo zmian na lepsze. A Eftalia Island pod każdym względem rewelacyjna. I ten animator Gökhan... :) mega ciacho. Naprawdę polecam.

• Zalety czysto,smacznie ,blisko plaza,obsluga super

wszystko na najwyzszym poziomie , pokoje sprzatane codziennie przez bardzo mile Panie, jedzenie przepyszne , obsluga barow rewelacja, swietny aqupark EFTALIA ISLAND przy plazy. Chetnie wrocimy za rok. Pozdrawiamy

• Zalety Bardzo dobry hotel,rewelacja dla dzieci
    • Wady Panie na stołówce tragedia

Wszystko spoko ,zabawa przednia .Polecam dzieciaki maja raj

super aqua park, caly kompleks hotelowy, dużo atrakcji, pyszne jedzenie, dużo przekąsek w trakcie dnia, wydzielony basen tylko dla dorosłych,hotel poza miastem, wiec nie dla ludzi szukających dodatkowych atrakcji (dla nas to była zaleta)

• Zalety Rewelacyjny akwapark z licznymi zjeżdżalniami i basenami bardzo smaczne i urozmaicone posiłki.

Bardzo udany pobyt, szczególnie polecam hotel rodzinom z dziećmi.

• Zalety super jedzenie śliczne pokoje czysto dużo basenów Różnorodność dań Świetny Aqua Park
    • Wady Bardzo śliskie kafelki przy basenie

Wyjazd był bardzo udany,wypoczeliśmy ze wszystkimi udogodnieniami hotelowymi

• Zalety Dużo zieleni, kilka domków dwupiętrowych, co tworzyło przytulny klimat.
    • Wady Bardzo śliskie kafelki przy basenie.

W Eftalia Village byłam od 8.06-18.06.2016. Hotel przytulny, czyściutko, obsługa miła i pomocna. Pokój sprzątany, ale nie dokładnie, właściwie należałoby powiedzieć, że zaścielone łóżko i dołożony papier, z wymianą ręczników bywało różnie ze sprzątaniem łazienki też. Jedzenie codziennie to samo, ale smaczne i dużo każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Ciasta wyglądały przepięknie i były bardzo dobre. Owoce: arbuz, melon, nektarynki, morele oraz jabłka. Bardzo dużą zaletą Hotelu jest plaża na Island, na którą trzeba przejść pod ulicą. Jest tam mnóstwo zjeżdżalni dla dzieci i dla dorosłych, można coś zjeść są napoje, lody przy dużej zjeżdżalni, animacje, leżaków i materaców pod dostatkiem. Na wakacje wyjechałam z biurem podróży "WEZYR" (po raz pierwszy byłam z tym biurem) , obsług rezydentów fantastyczna pełen profesjonalizm, wszystko punktualnie, pełna informacja, z całego serca polecam "WEZYRA". Wakacje uważam za udane.

• Zalety Położenie, obsługa

Udane wakacje, posiłki super, duża ilość basenów i zjeżdżalni

• Zalety czystość,duży zadbany teren,miła obsługa.estetyczne pokoje,duży wybór jedzenia

pobyt tygodniowy okazał sie za krótki.ciekawe animacje.