Eftalia Village

Eftalia Village: aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety nie za duży i nie za mały. Dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dobre posiłki najlepsze chyba soki i owoce.
    • Wady śliska powierzchnia przy basenie a tak to BRAK!!!!

Genialny hotel dla dzieci i dorosłych.Wieczorami bardzo fajne animacje dla dorosłych.Genialne zjeżdżalnie. Ogułem to były jedne z moich najfajniejszych wakacji!!!

• Zalety sporo zieleni,bardzo miła obsługa,duże pokoje,smaczne jedzenie,ogromny aqua park

Byliśmy w tym miejscu w sierpniu tego roku.Serdecznie polecam szczególnie rodzicom z dziećmi,bo mają co tam robić:mnóstwo zjezdzalni, basenów,urocza roślinność.Jedzienia mnóstwo,zróżnicowane i za "każdym rogiem"można było czegoś popróbować.Obsługa ogólnie bardzo miła -może w recepcji tak sobie,ale nie ma się co czepiać.Jedyną wadą jest hałas z powodu mnóstwa dzieci-jeśli ktoś planuje wypocząć w ciszy to tu tego nie uzyska.Co prawda hotel zadbał o osoby chcące odpocząć bez dzieci i w ciszy poczytać lub się wykąpać w basenie,ale okazuje się,że nie wszyscy ludzie potrafią czytać lub tez nie rozumieją ogromnego napisu ONLY FOR ADULT:)ale to drobny szczegół.Ogólnie super wakacje szczerze polecamy:)

• Zalety Hotel dla rodzin z dziećmi

Ogólne wrażenia bardzo dobre,byliśmy w lipcu(w czasie przewrotu).Wiele atrakcji dla dzieci!!!Mały kłopot z leżakami jak ktoś dłużej pospał,ale tragedii nie ma.Jeden mały nieprzyjemny incydent,który zgłosiłam rezydentowi,ale troche z mojej winy(zostawiłam niezapiętą na szyfr walizke w pokoju i zginęło mi kilka dolarów z portfela,a jakwiemy okazja czyni......)Mamy ochotę na powtórkew przyszłe wakacje.Polecam,polecam szczególnie rodzinom z dziećmi.Duża ilość polskich turystów,a mało turystów rosyjskich-duuuży plus.

• Zalety polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi

Byliśmy (2+1) na przełomie sierpnia/września 2016 roku. Ogólnie bardzo fajnie, lot liniami pegasus bez zarzutu, hotel raczej spokojny i bardziej kameralny ale i tak było co robić. Dużo "naszych" ;) gdzie nie przyłożyć ucho- słychać nasz język. Niemców i Rosjan na szczęście brak przynajmniej w tym czasie co my byliśmy, choć może zdarzyło się po jednej sztuce, ale nie więcej. Jedzenia dużo, różne napoje, drinki, bary i oczywiście na wyspie był ayran ;) polecam bo smaczny (jeśli ktoś lubi kefiry, jogurty nat. itp). dla dzieci sporo atrakcji, wieczorne animacje codziennie. Obsługa bardzo miła, w ogóle sympatyczni ludzie. Pokoje co dzień sprzątane, jeśli ktoś nie chciał wystarczyło wywiesić kartkę: "nie przeszkadzać". Głównie chodziliśmy na wyspę, klimatyczna plaża mimo tego, że żwirkowa bardziej niż piaszczysta, ale morze cudownie ciepłe :)), bar na wyspie z dobrym jedzeniem, nie trzeba było wracać na obiad do hotelu. W pokojach schludnie pomijając może drobne mankamenty w łazience, ale przy takim rocznym obłożeniu i przy ludziach, którzy nie specjalnie szanują co nie ich nie można zbytnio czepiać się np zapuchniętych na dole drzwi, czy odpryśniętej płytki, ciemniejsze plamy w rogach ścian i owszem zdarzały się ale nie można powiedzieć o zaniedbaniu. ogólnie mogę polecić dla kogoś kto nie lubi kilkupoziomowych "molochów" lub dla odmiany potrzebuje czegoś spokojniejszego, ale bez przesady ;)

Największym mankamentem w hotelu i barach był dla mnie sposób serwowania napoi, podawanych w szklankach ze sztucznego tworzywa, niezbyt dokładnie wymytych. Pod koniec pobytu nabawiłem się opryszczki. Poza tym nie mam znaczących uwag, może zbyt wąski i niskim przejściem na plażę. Za to rejon plaży (wyspa eftalia) zagospodarowany znakomicie. Baseny i atrakcje zarówno dla malutkich dzieci jak i nawet ekstremalnych dorosłych. Sama plaża niezbyt ciekawa - dosyć wąska i żwirkowo, kamienisto piaskowa. Jednak ilość i jakość basenów zarówno przy plaży, jak i przy hotelu, w pełni to rekompensuje. Jednym słowem z pobytu z 3. letnim jestem zadowolony i hotel polecam.

• Zalety Baseny,zjeżdżalnie,aquapark,czyste pokoje.
    • Wady Brudne stoły w barach,brudne stoły na stołówce,zbyt mała ilość sztućców(ciągle ich brakowało).

Nie urzekło mnie nic.Po prostu było fajnie ale to dzięki pobliskiemu aquaparkowi.Dopłaciłam do pokoju typu large a dostałam standard.Gdy poprosiłam Panią rezydentkę o pomoc w zmianie pokoju (bo ten który otrzymałam dodatkowo miał brudna łazienkę,urwany prysznic,grzyb) to pośmiała się w języku tureckim z Panią recepcjonistką zachowywały się jak dobre przyjaciółki.Otrzymałam klucz do nowego pokoju i gdy zapytałam Panią rezydentkę czy otrzymałam lepszy pokój Pani odpowiedziała,,przecież chyba gorszego pani nie dali?!\" Pokój okazał się taki sam :) Na plus że łazienka była czysta :) generalnie na każdym kroku widać ząb czasu.Zastanawiam się dlaczego ludzie w komentarzach nt.Village piszą,że Polacy tam jeżdżą tabunami bo jest bardzo tani.Ja zapłaciłam za 2 dorosłe osoby i dziecko 53000 + wizy za 6 dni.Czy to taka taniocha? Generalnie nie było dramatycznie ale szału też nie.Ja się więcej nie wybieram

• Zalety jedzenie dobre i co mnie urzekło ,codziennie rybka z grilla.
    • Wady za dużo turystów na posiłkach, gdyby tylko byli turyści z hotelu EFTALIA VILLAGE BYŁOBY wszystko w porządku ale stołowali się z innych hoteli tej samej sieci.

Za dużo gości jak na tak małą stołówkę,często brakowało talerzy i sztućców słaba klimatyzacja na stołówce a prawie jej brak. Pot kapał do talerza .Animacji na terenie hotelu nie było, trzeba było zasuwać na plażę kilometr żeby z korzystać z animacji gdzie ani razu nie z korzystałam tylko gdzieś w tle było ją słychać i oczywiście animacje wieczorne też były daleko i nie było miejsca.Tak jak pisałam za dużo ,dużo i jeszcze raz za dużo gości ,tłok na stołówce ,na plaży i na animacjach gdzie nie chciało się iść bo za daleko i za tłoczno. Wiadomość o wyjeżdzie dostaliśmy na ostatnią chwilę.

• Zalety hotel typowo rodzinny czyli dla nas idealny:)

opinie mogę wystawić tylko jedna bardzo pozytywna bylam z cala rodzina 2 letnim synkiem i 6 letnia corka jedzonko pyszne różnorodne czyli zawsze wszyscy byliśmy najedzeni:) aqua parki dla dzieci super jak i dla meza duże i szybkie:) wypoczęliśmy w 100% obsluga bardzo mila

• Wady recepcja miało być szybkie zakwaterowanie a 2godziny z dzieciakami czekać bo oni chcą za dodatkową opłatą przedstawić lepszy hotel evtalia aqua duży minus

witam hotel godny polecenia tak naprawdę 7 dni to mało żeby wszystko na spokojnie zaliczyć z dzieciakami najważniejsze dla mnie nie ma tam nagabywania o 1 dolara czy cos w tym stylu dasz to ok nie to nic sie nie dzieje polecam hotel oprócz recepcji tam trzeba się uzbroić w cierpliwość a jeżeli chodzi o WAKACJE.PL to jest wszystko ok tylko dlaczego nie mówią wcześniej że można u nich wykupić wizy tańszej o 10 dolarów no jak by nie było to za moją rodzinę to 4 osoby to jakieś 180 zł

• Zalety spokój na riwierze-------tego można się obawiać przed wyjazdem na urlop w dniach 27 sierpnia 2016-------------- bloczki tylko z 30 pokojami ,nie jest to jakiś moloch na kilkaset pokoi w jednym miejscu .wszystko dobrze skomunikowane ,baseny ,stołówka i odległość do plaży z qua parkiem .

małe wady - kolacja duża ilość gości w jednym czasie ,ale spokojnie da się wytrzymać ,łazienka mogła być lepiej sprzątana /grzyb z wilgoci na drzwiach łazienki zła wentylacja / wczasy udane polecam ,tak jak inni piszą jedzenie ,obsługa ok plaża nie piaszczysta przy samym wejściu 2 metry kamienie ,dalej piasek spokojnie można wytrzymać bez obuwia .