Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Eftalia Village

Eftalia Village: aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z 7 zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wylot z Gdańska All Inclusive
    679 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive
    779 zł 3 dni / os. Sprawdź

• Zalety sporo zieleni, baseny ze zjeżdżalniami na terenie hotelu oraz świetny park wodny przy plaży, czyste pokoje.
    • Wady Jak wszędzie w tego typu miejscach - problem z leżakami, trzeba wstać rano i \\\"zająć\\\" - inaczej można zapomnieć. Na jadalni też bardzo dużo ludzi, wszędzie kolejki. Jak się przyjdzie później to wybór już nieco ograniczony.

Ogólnie ocena bardzo dobra. Byliśmy w tym kompleksie dwa razy w czasie wakacji - trójka dzieci, w tym jedno niepełnosprawne. Pierwszy pobyt w nowym hotelu ( pierwszy sezon po otwarciu) - piękne pokoje, czysto. Na kolejny sezon wybraliśmy drugą część kompleksu - tu jest więcej zieleni, niższe bungalowy. Park wodny przy plaży stosunkowo niedaleko hotelu - dla niepełnosprawnego dziecka (problemy z chodzeniem) odległość do przejścia. Zjeść można w kilku restauracjach na miejscu, nie trzeba było wracać do hotelu. Jest możliwość wykupienia wycieczek - dla dzieciaków fajna przygodą okazał się rejs statkiem z dyskoteką w pianie na pokładzie. Podsumowując - POLECAM .

• Zalety dobre dojscie do plazy, duzo atrakcji - baseny, zjezdzalnie itp
    • Wady szalenie glosny przez cala dobe - tragiczny system obslugi przy rejestracji. Ogolny brak znajomosci jezyka angielskiego u obslugi. Jedna restauracja i skromniutki bar przy basenie powoduje klebowisko ludzi , halas i wrazenie baru na dworcu lub lotnisku. Rodziny z malymi dziecmi moga byc zadowolone ale dla doroslych nie ma zadnej atrakcji. Nie dlałabym wiecej niz 3 gwiazdki

przyjmowanie do hotelu to tragedia - okolo 60 osob dla dwoch portierow, ktorzy prawie nie mowili po angielsku i absolutnie nie mieli zadnego systemu obslugi klientow - gubili paszporty, byli ospali, przekladali dokumenty z szuflady do szuflady bez efektu. Byla 2 w nocy a ludzie z malymi dziecmi dalej czekali na klucz do pokoju. Drugi tlum czekal na melexy aby dojechac do domku gdzie miescily sie pokoje - brak jakiejkolwiek organizacji. Bloki mieszkalne 3 pietrowe bez wind - wniesienie walizek po schodach to horror - poza tym halas budzil innych mieszkancow. Zjezdzalnie na basenachczynne tylko 4 godziny dziennie - restauracje a'la carte nieczynne. Hammam okropny i drogi. Pokoj wersja ekonomiczna na poziomie 2 gwiazdkowego hotelu - przenieslismy sie do lepszego na wlasne zyczenie. Brak recznikow w pokoju - trzeba bylo osobiscie o nie walczyc w recepcji. Jedynie jakosc kuchni podnosl opinie o hotelu. Drugi raz juz nie wybierzemy tego hotelu. Cena niska ale wolalabym doplacic pare zlotych aby miec naprawde 5 gwiazdkowy hotel

• Zalety aqua park, pyszne jedzenie
    • Wady brak sztućców, ogromne kolejki po posiłki

Wyjazd bardzo udany, rewelacyjne jedzenie, miła obsługa, polecam szczególnie dla rodzin gdyż dla dzieci to czysty raj :)

• Zalety Wiele atrakcji dla dzieci
    • Wady Raczej nieznaczne

Ogolna moja ocena jest bardzo pozytywna . Jedzenie, otoczenia, atrakcje.... wszystko Swietne. Jedynie irytowalo mnie to, ze w sklepach z ubraniami, obuwiem itp nie bylo cen na produktach. Ciagle trzeba bylo sie targowac co roznie sie konczylo. Polecam hotel dla rodzin z dziecmi.

• Zalety Posiłki, otoczenie,atrakcje dla dzieci
    • Wady Kłopoty z internetem,długi czas zameldowania-chaos

Ogólnie podobało mi się, jedzenie zróżnicowane, napoje ok,sklepiki na miejscu.wycieczki udane,jestem zadowolony z pobytu. Termin 10.06-17.06.2015

• Zalety Aquapark, wyspa
    • Wady Brudne naczynia, brak sztuccy, brak animacji, niemila obsluga

Jedynie aquapark ratuje ten wyjazd. A bylismy nie w Village tylko Aqua o czym sie dowiedzielismy na miejscu..

• Zalety Zaletą tego hotelu jest iż nie ma w ogóle ruskich, a anglików jest bardzo mało. około 80% to polacy.
    • Wady malutkie pokoje w ofercie standard. cieknący prysznic brak klimatyzacji na stołówce

Hotel ogólnie jest super gdyby nie lokaj, który marudził ze 10$ to za mało za podwózkę do pokoju i cieknący prysznic w pokoju naprawdę nie umiałabym wskazać wad. Jedzenie urozmaicone bo kto w domu robi sobie taką ilość potraw do wyboru. Obsługa bardzo miła i pomocna. Bardzo blisko targowisko. Ilość polaków przekroczyła nasze oczekiwania. Poznaliśmy znajomych z hotelu MARIN na który mieliśmy możliwość zmienić. Jeśli chodzi o pokoje i jedzenie to warto było dopłacić 30$ za zmianę, jednak my też mogliśmy chodzić i korzystać z ALL z Marin, a baseny tam marne jak ktoś jedzie z dziećmi to tej zmiany nie polecam bo nie zawsze będzie się chciało chodzić na plaże gdzie też było bajecznie. odległość nie mała w takie upały, za nim się doszło z naszego pokoju na plaże to co basen było zanurzenie.Z największą chęcią odwiedziłabym ten hotel ponownie jednak boję się że przy drugim pobycie byłabym bardziej nim rozczarowana. GODNY POLECENIA

• Zalety blisko do miasta wieke piekne zjezdzalnie przy basenach raj dla dzieci
    • Wady łazienki wymagaja remontu

Hotel przecietny ,posilki super bary przy basenach tez brak animacji po polsku wifi to porazka .blisko do alany

• Zalety Nowoczesny, czysty hotel,

Piękny hotel, czysty, bardzo miła obsługa, pyszne i zróżnicowane jedzenie, bogate menu, piękna plaża, świetne baseny i rozrywki wodne. Wszystko na tak :)

• Zalety Hotel jest posiada własną \"wyspę\" z mnóstwem atrakcji. Jedzenie dobre, tylko szkoda że na terenie hotelu brakuje ostrych przypraw.
    • Wady Recepcja. Osoby pracujące na recepcji, niestety bardzo słabo znają angielski, dodatkowo są bardzo niekompetentne, jedynie co można usłyszeć to \"tomorrow\" o ile menedżera nie ma w pobliżu.

Hotel bardzo fajny, i godny polecenia. Jak byliśmy we wrześniu 2015, podczas zameldowania oferowano nam pobyt w Eftalia Marina za dodatkową opłatą 30 Euro od osoby za 2 tygodnie. My nie skorzystaliśmy, chociaż pewnie było warto :) Pracownicy recepcji nie są kompetentni. Dostaliśmy pokój, który jak się okazało nie był posprzątany po poprzednich gościach. .. Tak więc od 2 do 4 nad ranem czekaliśmy na recepcji aż posprzątają pokój. Po złożeniu reklamacji i eskalacji problemu na "infolinii" operatora wycieczki (według zapewnień, pracują tam Polacy, a nie Ukraińcy z łamaną angielszczyzna) po 2 godzinach udało się otrzymać posprzątany pokój. Po mimo zapewnień z obu stron, że to jest tylko tymczasowy pokój i że "tomorrow" dostaniemy pokój za który zapłaciliśmy, niestety nic takiego się nie wydarzyło :( Hamam (Łaźnia Turecka) w hotelu jest spoko, cały pakiet z 1h masażu kupiony w hotelu to około 60 euro za osobę. Rezdydentka sprzedaje za 25 euro, niestety nie wiem czy to ten sam pakiet jak wyżej. Jedzenie, obsługa, bar (leją do dużych kubków jak się poprosi), baseny, morze i atrakcje w jak najlepszym porządku. Uwaga! Nie zamawiajcie pokoi tzw. Pokój Dwuosobowy typu Ekonomiczny- podobno są to pokój bez okien... Uwaga! Wymeldujcie się przed godziną wskazaną w regulaminie, żeby później nie było niespodzianek i dopłat w euro :)