Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Eftalia Village

Eftalia Village: aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z 7 zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety aqua park, pyszne jedzenie
    • Wady brak sztućców, ogromne kolejki po posiłki

Wyjazd bardzo udany, rewelacyjne jedzenie, miła obsługa, polecam szczególnie dla rodzin gdyż dla dzieci to czysty raj :)

• Zalety Wiele atrakcji dla dzieci
    • Wady Raczej nieznaczne

Ogolna moja ocena jest bardzo pozytywna . Jedzenie, otoczenia, atrakcje.... wszystko Swietne. Jedynie irytowalo mnie to, ze w sklepach z ubraniami, obuwiem itp nie bylo cen na produktach. Ciagle trzeba bylo sie targowac co roznie sie konczylo. Polecam hotel dla rodzin z dziecmi.

• Zalety Posiłki, otoczenie,atrakcje dla dzieci
    • Wady Kłopoty z internetem,długi czas zameldowania-chaos

Ogólnie podobało mi się, jedzenie zróżnicowane, napoje ok,sklepiki na miejscu.wycieczki udane,jestem zadowolony z pobytu. Termin 10.06-17.06.2015

• Zalety Aquapark, wyspa
    • Wady Brudne naczynia, brak sztuccy, brak animacji, niemila obsluga

Jedynie aquapark ratuje ten wyjazd. A bylismy nie w Village tylko Aqua o czym sie dowiedzielismy na miejscu..

• Zalety Zaletą tego hotelu jest iż nie ma w ogóle ruskich, a anglików jest bardzo mało. około 80% to polacy.
    • Wady malutkie pokoje w ofercie standard. cieknący prysznic brak klimatyzacji na stołówce

Hotel ogólnie jest super gdyby nie lokaj, który marudził ze 10$ to za mało za podwózkę do pokoju i cieknący prysznic w pokoju naprawdę nie umiałabym wskazać wad. Jedzenie urozmaicone bo kto w domu robi sobie taką ilość potraw do wyboru. Obsługa bardzo miła i pomocna. Bardzo blisko targowisko. Ilość polaków przekroczyła nasze oczekiwania. Poznaliśmy znajomych z hotelu MARIN na który mieliśmy możliwość zmienić. Jeśli chodzi o pokoje i jedzenie to warto było dopłacić 30$ za zmianę, jednak my też mogliśmy chodzić i korzystać z ALL z Marin, a baseny tam marne jak ktoś jedzie z dziećmi to tej zmiany nie polecam bo nie zawsze będzie się chciało chodzić na plaże gdzie też było bajecznie. odległość nie mała w takie upały, za nim się doszło z naszego pokoju na plaże to co basen było zanurzenie.Z największą chęcią odwiedziłabym ten hotel ponownie jednak boję się że przy drugim pobycie byłabym bardziej nim rozczarowana. GODNY POLECENIA

• Zalety blisko do miasta wieke piekne zjezdzalnie przy basenach raj dla dzieci
    • Wady łazienki wymagaja remontu

Hotel przecietny ,posilki super bary przy basenach tez brak animacji po polsku wifi to porazka .blisko do alany

• Zalety Nowoczesny, czysty hotel,

Piękny hotel, czysty, bardzo miła obsługa, pyszne i zróżnicowane jedzenie, bogate menu, piękna plaża, świetne baseny i rozrywki wodne. Wszystko na tak :)

• Zalety Hotel jest posiada własną \"wyspę\" z mnóstwem atrakcji. Jedzenie dobre, tylko szkoda że na terenie hotelu brakuje ostrych przypraw.
    • Wady Recepcja. Osoby pracujące na recepcji, niestety bardzo słabo znają angielski, dodatkowo są bardzo niekompetentne, jedynie co można usłyszeć to \"tomorrow\" o ile menedżera nie ma w pobliżu.

Hotel bardzo fajny, i godny polecenia. Jak byliśmy we wrześniu 2015, podczas zameldowania oferowano nam pobyt w Eftalia Marina za dodatkową opłatą 30 Euro od osoby za 2 tygodnie. My nie skorzystaliśmy, chociaż pewnie było warto :) Pracownicy recepcji nie są kompetentni. Dostaliśmy pokój, który jak się okazało nie był posprzątany po poprzednich gościach. .. Tak więc od 2 do 4 nad ranem czekaliśmy na recepcji aż posprzątają pokój. Po złożeniu reklamacji i eskalacji problemu na "infolinii" operatora wycieczki (według zapewnień, pracują tam Polacy, a nie Ukraińcy z łamaną angielszczyzna) po 2 godzinach udało się otrzymać posprzątany pokój. Po mimo zapewnień z obu stron, że to jest tylko tymczasowy pokój i że "tomorrow" dostaniemy pokój za który zapłaciliśmy, niestety nic takiego się nie wydarzyło :( Hamam (Łaźnia Turecka) w hotelu jest spoko, cały pakiet z 1h masażu kupiony w hotelu to około 60 euro za osobę. Rezdydentka sprzedaje za 25 euro, niestety nie wiem czy to ten sam pakiet jak wyżej. Jedzenie, obsługa, bar (leją do dużych kubków jak się poprosi), baseny, morze i atrakcje w jak najlepszym porządku. Uwaga! Nie zamawiajcie pokoi tzw. Pokój Dwuosobowy typu Ekonomiczny- podobno są to pokój bez okien... Uwaga! Wymeldujcie się przed godziną wskazaną w regulaminie, żeby później nie było niespodzianek i dopłat w euro :)

• Zalety blisko morza
    • Wady ....

Hotel ogólnie fajny, dużo atrakcji dla rodzin z dzieckiem, polecam, nie podobało mi się to, że pierwsze dwie noce musieliśmy spędzić w innym hotelu, ale zostało to wynagrodzone, więc nie mam co narzekać.

• Zalety Zjeżdzalnie, masa atrakcji dla dzieci,
    • Wady Bardzo ślisko!!!!!!!!! Masa połamanych podczas pobytu.

Byliśmy z dziećmi od 30 06.15 do 10 07.15. Masa atrakcji dla dzieci dużo zjeżdzalni , fajne animacje i show. Niestety bardzo ślisko !!!!! Widok gipsu codzienny a hotelowy lekarz miał pełne ręce roboty. Ogólnie polecam , ale dla odważnych i uważnych. Niestety pierwszy raz nie polecam biura podróży TUI. Pierwszy raz nam się zdarzyło (20 wyjazdów) abyśmy nie zobaczyli rezydentki na oczy, Po przylocie na lotnisku nie obecna, na spotkanie w hotelu nie dotarła , i na wyjazd też, przez co było straszne zamieszanie. Byliśmy w Turcji 2 lata temu z Wezyrem i było super.