Eftalia Village

Eftalia Village: aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).

• Zalety all inc, darmowe ręczniki, karty wstępu zamiast kluczy, mydełka za darmo
    • Wady częste problemy z dostępem do internetu, płatny telefon, sejf za opłatą, po danej godzinie nie można odebrać ręczników

nawet!!! skromny hotelik! jak odjeżdżałem to płakałem, sam nie wiem czemu!!! lepsza jest Eftalia po remoncie niż przed nim czyli jakieś 4 lata temu! każdy hotel z eftalii jest super!!!

• Zalety Wi-Fi everywhere Island - centrum rekreacyjno-gastronomiczne
    • Wady Piwo w opcji \'all-inclusive\' jest bezalkoholowe Słaba plaża

Pobyt pod koniec września 2016. Biuro podróży Wezyr. Cena 1850 PLN (wylot z Gdańska). Eftalia Village w Turkler to pomysł na udane, rodzinne wakacje. Należy jednak przyjąć założenie, że jest to obiekt o standardzie solidnego trzygwiazdkowca ? oznaczanie go pięcioma gwiazdkami jest poważnym nadużyciem i niektórzy z gości mogą się poczuć rozczarowani. Podejście do sprzątania pokoi jest swobodne ? nie liczcie na to, że ręczniki będą zmieniane codziennie. Mimo to pokoje sprawiają wrażenie czystych. Ręczniki plażowe pobiera się rano ze SPA Center i oddaje wieczorem w jego okolicach. We wrześniu nie było żadnych problemów z dostępnością leżaków. W hotelowej telewizji znajdziecie TVP Info, TVP Polonia i Tele5. W pokojach typu standard nie ma czajników, kawy, herbaty. Odradzam pokoje z widokiem na Eftalia Marin ? w nocy spory ruch głośnych autokarów dowożących turystów z/na lotnisko. Na terenie Eftalia Island (wspólnego centrum rekreacyjno-gastronomicznego hoteli Eftalia): cztery bary lunchowe, pizzeria, gofrownia, naleśnikownia z gözleme i ayranem, ?KFC?, kiosk z hamburgerami, kiosk z nuggetsami/frytkami, kilka barów z napojami, lody włoskie przy mini-clubie, lody gałkowe przy zjeżdżalni turbinowej. Woda w morzu bardzo mętna (zakładam, że zawapniona od piachu i kamieni). Plaża kamienista. Przejście z Village do Island podziemnym tunelem (wejście za małą sceną) Wieczorny Night Show gromadzi komplety publiczności w amfiteatrze na Island; polecam ze względu na profesjonalny poziom przedstawień. O 20:15 codzienie mini-disco dla dzieciaków a po 23:00 dyskoteka dla dojrzalszych wczasowiczów. Sieć Wi-Fi dostępna praktycznie wszędzie: w pokojach, w lobby, na basenach i na terenie Island. Duże targowisko z ciuchami rozkłada się w każdą niedzielę na ulicy za hotelem. Większe sklepy znajdują się w nieodległym miasteczku Konakli. Przystanki dolmuszy znajdują się tuż przy hotelu: przejazd do Konakli 3 TL, do Alanii 4.5 TL (można płacić w EUR lub USD ale wychodzi to drożej).

• Zalety nie za duży i nie za mały. Dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dobre posiłki najlepsze chyba soki i owoce.
    • Wady śliska powierzchnia przy basenie a tak to BRAK!!!!

Genialny hotel dla dzieci i dorosłych.Wieczorami bardzo fajne animacje dla dorosłych.Genialne zjeżdżalnie. Ogułem to były jedne z moich najfajniejszych wakacji!!!

• Zalety sporo zieleni,bardzo miła obsługa,duże pokoje,smaczne jedzenie,ogromny aqua park

Byliśmy w tym miejscu w sierpniu tego roku.Serdecznie polecam szczególnie rodzicom z dziećmi,bo mają co tam robić:mnóstwo zjezdzalni, basenów,urocza roślinność.Jedzienia mnóstwo,zróżnicowane i za "każdym rogiem"można było czegoś popróbować.Obsługa ogólnie bardzo miła -może w recepcji tak sobie,ale nie ma się co czepiać.Jedyną wadą jest hałas z powodu mnóstwa dzieci-jeśli ktoś planuje wypocząć w ciszy to tu tego nie uzyska.Co prawda hotel zadbał o osoby chcące odpocząć bez dzieci i w ciszy poczytać lub się wykąpać w basenie,ale okazuje się,że nie wszyscy ludzie potrafią czytać lub tez nie rozumieją ogromnego napisu ONLY FOR ADULT:)ale to drobny szczegół.Ogólnie super wakacje szczerze polecamy:)

• Zalety Hotel dla rodzin z dziećmi

Ogólne wrażenia bardzo dobre,byliśmy w lipcu(w czasie przewrotu).Wiele atrakcji dla dzieci!!!Mały kłopot z leżakami jak ktoś dłużej pospał,ale tragedii nie ma.Jeden mały nieprzyjemny incydent,który zgłosiłam rezydentowi,ale troche z mojej winy(zostawiłam niezapiętą na szyfr walizke w pokoju i zginęło mi kilka dolarów z portfela,a jakwiemy okazja czyni......)Mamy ochotę na powtórkew przyszłe wakacje.Polecam,polecam szczególnie rodzinom z dziećmi.Duża ilość polskich turystów,a mało turystów rosyjskich-duuuży plus.

• Zalety polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi

Byliśmy (2+1) na przełomie sierpnia/września 2016 roku. Ogólnie bardzo fajnie, lot liniami pegasus bez zarzutu, hotel raczej spokojny i bardziej kameralny ale i tak było co robić. Dużo "naszych" ;) gdzie nie przyłożyć ucho- słychać nasz język. Niemców i Rosjan na szczęście brak przynajmniej w tym czasie co my byliśmy, choć może zdarzyło się po jednej sztuce, ale nie więcej. Jedzenia dużo, różne napoje, drinki, bary i oczywiście na wyspie był ayran ;) polecam bo smaczny (jeśli ktoś lubi kefiry, jogurty nat. itp). dla dzieci sporo atrakcji, wieczorne animacje codziennie. Obsługa bardzo miła, w ogóle sympatyczni ludzie. Pokoje co dzień sprzątane, jeśli ktoś nie chciał wystarczyło wywiesić kartkę: "nie przeszkadzać". Głównie chodziliśmy na wyspę, klimatyczna plaża mimo tego, że żwirkowa bardziej niż piaszczysta, ale morze cudownie ciepłe :)), bar na wyspie z dobrym jedzeniem, nie trzeba było wracać na obiad do hotelu. W pokojach schludnie pomijając może drobne mankamenty w łazience, ale przy takim rocznym obłożeniu i przy ludziach, którzy nie specjalnie szanują co nie ich nie można zbytnio czepiać się np zapuchniętych na dole drzwi, czy odpryśniętej płytki, ciemniejsze plamy w rogach ścian i owszem zdarzały się ale nie można powiedzieć o zaniedbaniu. ogólnie mogę polecić dla kogoś kto nie lubi kilkupoziomowych "molochów" lub dla odmiany potrzebuje czegoś spokojniejszego, ale bez przesady ;)

Największym mankamentem w hotelu i barach był dla mnie sposób serwowania napoi, podawanych w szklankach ze sztucznego tworzywa, niezbyt dokładnie wymytych. Pod koniec pobytu nabawiłem się opryszczki. Poza tym nie mam znaczących uwag, może zbyt wąski i niskim przejściem na plażę. Za to rejon plaży (wyspa eftalia) zagospodarowany znakomicie. Baseny i atrakcje zarówno dla malutkich dzieci jak i nawet ekstremalnych dorosłych. Sama plaża niezbyt ciekawa - dosyć wąska i żwirkowo, kamienisto piaskowa. Jednak ilość i jakość basenów zarówno przy plaży, jak i przy hotelu, w pełni to rekompensuje. Jednym słowem z pobytu z 3. letnim jestem zadowolony i hotel polecam.

• Zalety Baseny,zjeżdżalnie,aquapark,czyste pokoje.
    • Wady Brudne stoły w barach,brudne stoły na stołówce,zbyt mała ilość sztućców(ciągle ich brakowało).

Nie urzekło mnie nic.Po prostu było fajnie ale to dzięki pobliskiemu aquaparkowi.Dopłaciłam do pokoju typu large a dostałam standard.Gdy poprosiłam Panią rezydentkę o pomoc w zmianie pokoju (bo ten który otrzymałam dodatkowo miał brudna łazienkę,urwany prysznic,grzyb) to pośmiała się w języku tureckim z Panią recepcjonistką zachowywały się jak dobre przyjaciółki.Otrzymałam klucz do nowego pokoju i gdy zapytałam Panią rezydentkę czy otrzymałam lepszy pokój Pani odpowiedziała,,przecież chyba gorszego pani nie dali?!\" Pokój okazał się taki sam :) Na plus że łazienka była czysta :) generalnie na każdym kroku widać ząb czasu.Zastanawiam się dlaczego ludzie w komentarzach nt.Village piszą,że Polacy tam jeżdżą tabunami bo jest bardzo tani.Ja zapłaciłam za 2 dorosłe osoby i dziecko 53000 + wizy za 6 dni.Czy to taka taniocha? Generalnie nie było dramatycznie ale szału też nie.Ja się więcej nie wybieram

• Zalety jedzenie dobre i co mnie urzekło ,codziennie rybka z grilla.
    • Wady za dużo turystów na posiłkach, gdyby tylko byli turyści z hotelu EFTALIA VILLAGE BYŁOBY wszystko w porządku ale stołowali się z innych hoteli tej samej sieci.

Za dużo gości jak na tak małą stołówkę,często brakowało talerzy i sztućców słaba klimatyzacja na stołówce a prawie jej brak. Pot kapał do talerza .Animacji na terenie hotelu nie było, trzeba było zasuwać na plażę kilometr żeby z korzystać z animacji gdzie ani razu nie z korzystałam tylko gdzieś w tle było ją słychać i oczywiście animacje wieczorne też były daleko i nie było miejsca.Tak jak pisałam za dużo ,dużo i jeszcze raz za dużo gości ,tłok na stołówce ,na plaży i na animacjach gdzie nie chciało się iść bo za daleko i za tłoczno. Wiadomość o wyjeżdzie dostaliśmy na ostatnią chwilę.

• Zalety hotel typowo rodzinny czyli dla nas idealny:)

opinie mogę wystawić tylko jedna bardzo pozytywna bylam z cala rodzina 2 letnim synkiem i 6 letnia corka jedzonko pyszne różnorodne czyli zawsze wszyscy byliśmy najedzeni:) aqua parki dla dzieci super jak i dla meza duże i szybkie:) wypoczęliśmy w 100% obsluga bardzo mila