Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Eftalia Village

Eftalia Village: aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z 7 zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
    920 zł 7 dni / os. Sprawdź
    990 zł 7 dni / os. Sprawdź

• Zalety Baseny,zjeżdżalnie,aquapark,czyste pokoje.
    • Wady Brudne stoły w barach,brudne stoły na stołówce,zbyt mała ilość sztućców(ciągle ich brakowało).

Nie urzekło mnie nic.Po prostu było fajnie ale to dzięki pobliskiemu aquaparkowi.Dopłaciłam do pokoju typu large a dostałam standard.Gdy poprosiłam Panią rezydentkę o pomoc w zmianie pokoju (bo ten który otrzymałam dodatkowo miał brudna łazienkę,urwany prysznic,grzyb) to pośmiała się w języku tureckim z Panią recepcjonistką zachowywały się jak dobre przyjaciółki.Otrzymałam klucz do nowego pokoju i gdy zapytałam Panią rezydentkę czy otrzymałam lepszy pokój Pani odpowiedziała,,przecież chyba gorszego pani nie dali?!\" Pokój okazał się taki sam :) Na plus że łazienka była czysta :) generalnie na każdym kroku widać ząb czasu.Zastanawiam się dlaczego ludzie w komentarzach nt.Village piszą,że Polacy tam jeżdżą tabunami bo jest bardzo tani.Ja zapłaciłam za 2 dorosłe osoby i dziecko 53000 + wizy za 6 dni.Czy to taka taniocha? Generalnie nie było dramatycznie ale szału też nie.Ja się więcej nie wybieram

• Zalety jedzenie dobre i co mnie urzekło ,codziennie rybka z grilla.
    • Wady za dużo turystów na posiłkach, gdyby tylko byli turyści z hotelu EFTALIA VILLAGE BYŁOBY wszystko w porządku ale stołowali się z innych hoteli tej samej sieci.

Za dużo gości jak na tak małą stołówkę,często brakowało talerzy i sztućców słaba klimatyzacja na stołówce a prawie jej brak. Pot kapał do talerza .Animacji na terenie hotelu nie było, trzeba było zasuwać na plażę kilometr żeby z korzystać z animacji gdzie ani razu nie z korzystałam tylko gdzieś w tle było ją słychać i oczywiście animacje wieczorne też były daleko i nie było miejsca.Tak jak pisałam za dużo ,dużo i jeszcze raz za dużo gości ,tłok na stołówce ,na plaży i na animacjach gdzie nie chciało się iść bo za daleko i za tłoczno. Wiadomość o wyjeżdzie dostaliśmy na ostatnią chwilę.

• Zalety hotel typowo rodzinny czyli dla nas idealny:)

opinie mogę wystawić tylko jedna bardzo pozytywna bylam z cala rodzina 2 letnim synkiem i 6 letnia corka jedzonko pyszne różnorodne czyli zawsze wszyscy byliśmy najedzeni:) aqua parki dla dzieci super jak i dla meza duże i szybkie:) wypoczęliśmy w 100% obsluga bardzo mila

• Wady recepcja miało być szybkie zakwaterowanie a 2godziny z dzieciakami czekać bo oni chcą za dodatkową opłatą przedstawić lepszy hotel evtalia aqua duży minus

witam hotel godny polecenia tak naprawdę 7 dni to mało żeby wszystko na spokojnie zaliczyć z dzieciakami najważniejsze dla mnie nie ma tam nagabywania o 1 dolara czy cos w tym stylu dasz to ok nie to nic sie nie dzieje polecam hotel oprócz recepcji tam trzeba się uzbroić w cierpliwość a jeżeli chodzi o WAKACJE.PL to jest wszystko ok tylko dlaczego nie mówią wcześniej że można u nich wykupić wizy tańszej o 10 dolarów no jak by nie było to za moją rodzinę to 4 osoby to jakieś 180 zł

• Zalety spokój na riwierze-------tego można się obawiać przed wyjazdem na urlop w dniach 27 sierpnia 2016-------------- bloczki tylko z 30 pokojami ,nie jest to jakiś moloch na kilkaset pokoi w jednym miejscu .wszystko dobrze skomunikowane ,baseny ,stołówka i odległość do plaży z qua parkiem .

małe wady - kolacja duża ilość gości w jednym czasie ,ale spokojnie da się wytrzymać ,łazienka mogła być lepiej sprzątana /grzyb z wilgoci na drzwiach łazienki zła wentylacja / wczasy udane polecam ,tak jak inni piszą jedzenie ,obsługa ok plaża nie piaszczysta przy samym wejściu 2 metry kamienie ,dalej piasek spokojnie można wytrzymać bez obuwia .

• Zalety Blisko morza, super aqua park, miła obsługa, bardzo urozmaicone jedzenie, fajne animacje wieczorne
    • Wady Brudna plaża, zejście do morza kamieniste (obowiązkowo obuwie do wody), w tunelu łączącym dojście z hotelu do plaży był bardzo brzydki zapach, kłopot ze sztućcami w restauracji hotelowej, brudne filiżanki oraz szklanki,

Wycieczka do Pamukalle nie spełniła moich oczekiwań jest za bardzo reklamowana nie wygląda to tak jak na zdjęciach w dodatku nie wszystkie wodne tarasy są czynne, bardzo krótki czas zwiedzania - koszt 66 euro (WEZYR) W Konakli bardzo fajny bazar (czynny tylko w środy) niskie ceny (trzeba się targować) również tam super sklep ze skórami i futrami. Obok hotelu również znajduje się dość spory bazar tam też można zrobić udane zakupy też w dobrych cenach (czynny do późnych godzin nocnych)

• Zalety Bardzo dobrze położony, wspaniałe atrakcje w Eftalia Island, chociaż niezbyt dogodne dojście, można dojechać do pobliskiego miasteczka lokalnym autobusem, chociaż w samym Turkler też jest sporo sklepów
    • Wady Dosyć tłoczno w restauracji, szczególnie wieczorem,

Wyjazd był jak najbardziej udany, pomijając ponad 6-godzinne opóźnienie samolotu, w związku z tym zamiast być w Hotelu około 22, dojechaliśmy dopiero około 5 rano, przez co w zasadzie straciliśmy dzień na odsypianie, mając jeszcze na uwadze lot w niezwykle dusznym samolocie. Na miejscu za pewną dopłatą można zmienić hotel z Eftalia Village na bardziej luksusowy Eftalia Marin. Nas kosztowało to dodatkowe 40Euro (podobno można utargować jeszcze taniej) i było warto. Całodzienne animacje na plaży, wieczorem występy i dyskoteka, całkiem przyjemna plaża, chociaż woda w morzu dosyć mętna i sporo głazów. Niezwykle dużo atrakcji dla dzieci - klubik z polskimi animatorami. Zróżnicowane jedzenie w dużej ilości to kolejny plus (chociaż po powrocie trzeba się odchudzić). Co do pobytu nie mam żadnych obiekcji - było wspaniale. To do czego można się przyczepić to przewoźnik samolotowy - Pegasus Airlines - przy wylocie wyszedł nadbagaż - nieco ponad 3 kg, co kosztowało 20 Euro, z czego nie można było zapłacić kartą, bo nie mają terminala do kart kredytowych, bieganie po lotnisku w poszukiwaniu bankomatu nie należy do miłych wspomnień, tym bardziej że na innych wyjazdach patrzą na to bardziej pobłażliwie.

Wspaniałe wakacje, wspaniały hotel, wspaniałe wspomnienia. Pokoik czyściutki, jeszcze pachnący remontem, bardzo dobre jedzenie, zawsze zimne piwo i cola zawsze z gazem (co przy dużym obłożeniu nie w każdym hotelu jest standardem), duży wybór sałatek i przepyszne desery. Sam hotel bardzo przyjemny, widać dużo zmian na lepsze. A Eftalia Island pod każdym względem rewelacyjna. I ten animator Gökhan... :) mega ciacho. Naprawdę polecam.

• Zalety czysto,smacznie ,blisko plaza,obsluga super

wszystko na najwyzszym poziomie , pokoje sprzatane codziennie przez bardzo mile Panie, jedzenie przepyszne , obsluga barow rewelacja, swietny aqupark EFTALIA ISLAND przy plazy. Chetnie wrocimy za rok. Pozdrawiamy

• Zalety Bardzo dobry hotel,rewelacja dla dzieci
    • Wady Panie na stołówce tragedia