Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Elba Carlota
Hiszpania / Fuerteventura

Elba Carlota: teren hotelu

• Blisko hotelu znajduje się Gran Casino Antigua - wyjątkowa możliwość spróbowania szczęścia w ruletce czy blackjacku.
  • Dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, miniklub (4-12 lat) i animacje.
  • Bezpośrednio przy piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza oraz trzema zatokami otoczonymi falochronami.
  • Wylot z Warszawy - Chopin śniadania i obiadokolacje

• Zalety Doskonałe położenie, czysto, miła atmosfera, pyszne jedzenie.
    • Wady Słabo podgrzana woda w basenie w okresie zimowym.

Polecam, szczególnie poza sezonem - lepsze ceny. Bardzo dobre jedzenie. Warto dokupić opcję z widokiem, ponieważ zakwaterowano nas w "norce" na poziomie zero. Dopłaciliśmy 15 euro za dzień i otrzymaliśmy pokój z widokiem.

• Zalety + animacja praktycznie caly dzien

szczerze polecam, nie ma sie do czego przyczepic, hotel na wysokim standardzie (szczegolnie jedzenie)

• Zalety ładne pokoje w dobrym stanie, super posiłki, przyjemny basen,
    • Wady w listopadzie 2015 - nie działał mini club dla dzieci. liczba atrakcji dla dzieci jest mocno ograniczona, niektórym mogą przeszkadzać nisko przelatujące samoloty, brak baru przy plaży (ale to cecha chyba wszystkich hoteli na wyspach kanaryjskich)

dostaliśmy pokój od strony północnej na parterze, ale po interwencji wymieniono nam na lepszy

• Zalety bardzo dużo zalet!:)
    • Wady 1. PLAGA MUCH!!!! to może nie wada hotelu, chociaż przy takim standardzie, coś jednak mogliby z tym zrobić..to najbardziej przeszkadzało, zwłaszcza przy posiłkach na dworze. 2. Check-in o 15.00... po 5 godz. locie od 5.00 rano, przyjazd do hotelu i czekanie na pokój ok. 5 godz.sprawia, że wakacje nie zaczynają się \\\"super\\\", ale za to na drugi dzień...jest już rewelacja!!!

Okazało się , że część międzynarodowych gości nie jest pierwszy raz w tym hotelu. Wiem dlaczego:) Myślę, że jeszcze tu wrócimy!:) POLECAM ten hotel, no i całą Fuertaventurę. Cudowna wyspa i klimat

• Zalety czysto, dobre animacje, niedaleko lotniska, bar rewelacyjny:)
    • Wady Nie znam

polecam choć nie mam porównania z innymi hotelami na Wyspach

• Zalety Bardzo dobry.
    • Wady Brak.

Bardzo miły pobyt - bardzo miły personel,znakomite wyżywienie,piękny hotel,przemiła i bardzo troskliwa rezydentka z RAINBOW TURS Wszystko OK.Polecam.

• Wady Słaby internet, latające samoloty nad hotelem.

Obfite i różnorodne posiłki zawsze 2-3 rodzaje ryb i 4-5 rodzajów mięsa, ciasta, lody i codziennie kolacja tematyczna, Pokoje czyste i przestronne, obsługa miła i Pani na recepcji mówi po polsku. Baseny i teren hotelowy super animacje również. Polecam dla rodzin z dziećmi.

• Zalety polozenie, obsluga,jedzenie na kolana nie powala, ale ok.
    • Wady samoloty podchodzace nad hotelem do ladowania w dzien(jezeli komus to przeszkadza). po 20-tej byl juz spokoj. pokoje bez wymiany poscieli przez 7 dni, ale sprzatane codziennie i z wymiana recznikow

Gdyby sie czepiac , to wady w kazdym hotelu znajdziemy. jednemu podoba sie corka, drugiemu jej matka... Polecam, ale nie za 2800-3000zł na osobe. za 7 dni. Bylem z zona w kwietniu 2014r(obydwoje po 40 lat). na wakacje tygodniowe latamy 2 razy w roku: robimy je sobie wiosna i jesienia, bo fajne ceny, nie ma tloku i (przewaznie) buractwa.. Zaplacilismy 1650 za osobe wykupujac oferte dzien wczesniej. Nigdy za ten hotel nie zaplacilbym wiecej niz 2000-2200zl.

Stosunek zalet do wad zdecydowanie wypada na korzyść zalet.

Hotel swietny, niestety na nurkowanie i kite surfing trzeba jechac na inna czesc wyspy i tracic caly dzien - a nie jak jest napisane na plazy przy hotelu. No i drogo - 410 euro za baardzo ubogi kurs nurkowania to jednak sporo, no ale to nie wina hotelu. Jedzenie bardzo dobre, chociaz po 2 tygodniach troche sie nudzi, bo potrawy sie powtarzaja. Fajne sa wieczory tematyczne (sushi, wloski itp.) W pokojach mogliby sie bardziej przylozyc do sprzatania (np. przez 2 tygodnie podloga w ogole nie byla zamiatana/odkurzana, caly czas byl piach z plazy) Ogolnie jestem bardzo zadowolona, obsluga jest bardzo mila - pozdrawiam pana Pena :)!