Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Elba Carlota
Hiszpania / Fuerteventura

Elba Carlota: teren hotelu

• Blisko hotelu znajduje się Gran Casino Antigua - wyjątkowa możliwość spróbowania szczęścia w ruletce czy blackjacku.
  • Dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, miniklub (4-12 lat) i animacje.
  • Bezpośrednio przy piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza oraz trzema zatokami otoczonymi falochronami.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety miła i absolutnie pogodna obsługa w barach i restauracji hotelowej, internet który działa nawet na plaży
    • Wady stare - podniszczone meble hotelowe , załatwianie spraw na recepcji to porażka pokoje dla Polaków położone od ulicy

cóż hotel ogólnie ładnie położony z pięknym ogrodem ale w mojej ocenie nie zasługuje na 4 gwiazdki . Posiłki to chyba największa zaleta tego hotelu, bardzo dobre a do każdego obsługa chętnie proponuje przeróżne napoje w tym szampan . Jeśli chodzi o załatwianie spraw na recepcji to już jest zdecydowanie gorzej. Opisze o naszych problemach . Po przylocie na pokój czekaliśmy do godz 15 no ale tak jest w umówie na ręczniki basenowe czekaliśmy już cały dzień i już ,czyli cały dzień nie mogliśmy korzystać z basenu . Pewnego razu zdarzyło sie ,że po przyjściu z basenu w łazience nie było ręczników kąpielowych .musieliśmy iść sami na recepcje i zapytać co się stało .Pani powiedziała ,że pralnia nie dowiozła i tymczasem da nam basenowe ręczniki a jutro zostaną nam wymienione na kąpielowe ale nic z tego przez trzy kolejne dni nikt nam nie wymienił czyli co nikt nad tym wszystkim nie panuje .ogólnie hotel polecam ludziom starszym i rodzinom z dziećmi. Jeśli chodzi o sam sprzęt czy meble hotelowe to widać już mocne slady zuzycia

• Zalety Blisko do oceanu. Fajne animacje dla dzieciaków. Super jedzenie. Pokoje czyste, zadbane.
    • Wady Słabo podgrzewana (może nawet wcale) woda w brodziku dla dzieci - jak na pobyt na przełomie luty/marzec to było dosyć niekomfortowe.

Hotel godny polecenia, cena adekwatna do oferowanych warunków. Hotel: zadbany, pokoje czyste, obsługa w recepcji przyjazna i pomocna. Teren wokół hotelu (bardzo rozległy) zadbany ładnie urządzony. Piękna roślinność w ogrodzie umila spacery zwłaszcza kiedy jeździ się godzinę wózkiem z dzieckiem, żeby usnęło ;] Basen y fajne, ale w marcu duży niepodgrzewany bardzo zimny. Średni podgrzewany z bardzo dużym jacuzzi - super. Brodzik dla dzieci - zimą luty/marzec niepodgrzewany - no to jest nie do przyjęcia. Posiłki i formuła All super - zwłaszcza jagnięcina mniami ;) - marudni znajdą jakieś minusy to oczywiste - ale obiektywnie rzecz ujmując każdy znajdzie coś dla swojego podniebienia. Obsługa: uczynna, pomocna i uśmiechnięta. Otoczenie hotelu: raczej nic ciekawego poza jego terenem w pobliżu nie ma. dopiero po 15 minutach spaceru jest przyjemne miasteczko z wieloma sklepikami i knajpkami oraz z rozległą plażą. Wycieczki: u rezydenta dość drogie. Polecam wypożyczenie auta i zwiedzanie na własną rękę. Taniej i ciekawiej. Byliśmy z dzieckiem 1,5 roku, największą frajdą okazał się OASIS Park - bardzo rozległe zoo w skrócie mówiąc z możliwością karmienia zwierzaków. Naszemu łobuzowi strasznie spodobały się żyrafy, które można było głaskać po głowie i karmić z poziomu specjalnej platformy. Z innymi zwierzakami również możliwy kontakt dotykowy ;] (polecam zabrać wózek - bo naprawdę się można się nadźwigać dziecia na rękach. Jak dla nas uciążliwością był ciągle wiejący wiatr, ale jest przecież wiele osób które właśnie po ten wiatr przyjeżdżają ;] Pogoda na przełomie luty/marzec - jeden dzień deszcz 6 dni słońce i takie 23 stopnie do 25 w południe.

• Zalety Doskonałe położenie, czysto, miła atmosfera, pyszne jedzenie.
    • Wady Słabo podgrzana woda w basenie w okresie zimowym.

Polecam, szczególnie poza sezonem - lepsze ceny. Bardzo dobre jedzenie. Warto dokupić opcję z widokiem, ponieważ zakwaterowano nas w "norce" na poziomie zero. Dopłaciliśmy 15 euro za dzień i otrzymaliśmy pokój z widokiem.

• Zalety + animacja praktycznie caly dzien

szczerze polecam, nie ma sie do czego przyczepic, hotel na wysokim standardzie (szczegolnie jedzenie)

• Zalety ładne pokoje w dobrym stanie, super posiłki, przyjemny basen,
    • Wady w listopadzie 2015 - nie działał mini club dla dzieci. liczba atrakcji dla dzieci jest mocno ograniczona, niektórym mogą przeszkadzać nisko przelatujące samoloty, brak baru przy plaży (ale to cecha chyba wszystkich hoteli na wyspach kanaryjskich)

dostaliśmy pokój od strony północnej na parterze, ale po interwencji wymieniono nam na lepszy

• Zalety bardzo dużo zalet!:)
    • Wady 1. PLAGA MUCH!!!! to może nie wada hotelu, chociaż przy takim standardzie, coś jednak mogliby z tym zrobić..to najbardziej przeszkadzało, zwłaszcza przy posiłkach na dworze. 2. Check-in o 15.00... po 5 godz. locie od 5.00 rano, przyjazd do hotelu i czekanie na pokój ok. 5 godz.sprawia, że wakacje nie zaczynają się \\\"super\\\", ale za to na drugi dzień...jest już rewelacja!!!

Okazało się , że część międzynarodowych gości nie jest pierwszy raz w tym hotelu. Wiem dlaczego:) Myślę, że jeszcze tu wrócimy!:) POLECAM ten hotel, no i całą Fuertaventurę. Cudowna wyspa i klimat

• Zalety czysto, dobre animacje, niedaleko lotniska, bar rewelacyjny:)
    • Wady Nie znam

polecam choć nie mam porównania z innymi hotelami na Wyspach

• Zalety Bardzo dobry.
    • Wady Brak.

Bardzo miły pobyt - bardzo miły personel,znakomite wyżywienie,piękny hotel,przemiła i bardzo troskliwa rezydentka z RAINBOW TURS Wszystko OK.Polecam.

• Wady Słaby internet, latające samoloty nad hotelem.

Obfite i różnorodne posiłki zawsze 2-3 rodzaje ryb i 4-5 rodzajów mięsa, ciasta, lody i codziennie kolacja tematyczna, Pokoje czyste i przestronne, obsługa miła i Pani na recepcji mówi po polsku. Baseny i teren hotelowy super animacje również. Polecam dla rodzin z dziećmi.

• Zalety polozenie, obsluga,jedzenie na kolana nie powala, ale ok.
    • Wady samoloty podchodzace nad hotelem do ladowania w dzien(jezeli komus to przeszkadza). po 20-tej byl juz spokoj. pokoje bez wymiany poscieli przez 7 dni, ale sprzatane codziennie i z wymiana recznikow

Gdyby sie czepiac , to wady w kazdym hotelu znajdziemy. jednemu podoba sie corka, drugiemu jej matka... Polecam, ale nie za 2800-3000zł na osobe. za 7 dni. Bylem z zona w kwietniu 2014r(obydwoje po 40 lat). na wakacje tygodniowe latamy 2 razy w roku: robimy je sobie wiosna i jesienia, bo fajne ceny, nie ma tloku i (przewaznie) buractwa.. Zaplacilismy 1650 za osobe wykupujac oferte dzien wczesniej. Nigdy za ten hotel nie zaplacilbym wiecej niz 2000-2200zl.