Eleftheria

Eleftheria: basen

• Tylko 10 km do Limnoupolis Water Park - jednego z największych parków wodnych w Grecji.
  • Atrakcyjne położenie: na wzgórzu, ok. 8 km od Chanii - jednego z najładniejszych miast na wyspie.
  • Piaszczysta plaża ok. 800 m od hotelu.
  • Wylot z Wrocławia śniadania
  • Wylot z Katowic śniadania

• Zalety Cisza, spokój,czysto, przestrzennie, zadbana zieleń, dobre jedzenie i tego szukałam.
    • Wady Mógłby byc blizej plaży,nie 850 m a np 400 m,reklamowanie hotelu jako posiadającego wspaniały widok na morze jest nieuzasadnione.Trochę widać

Zamiast mieć pretensje do biura o np.późny wylot ( 00,40) czy odległość do plaży należy przed zawarciem umowy poczytać warunki-wszystko jest opisane.Zgadzam się albo nie kupuję.

• Zalety bardzo dobre jedzenie - mnóstwo greckich potraw, miła obsługa, piękny i zadbany ogród
    • Wady nie ma takich wad, o których trzeba by było napisać

Bardzo dobrze wspominamy pobyt w tym hotelu. Przepyszne jedzenie, jeśli ktoś szuka hotelu, gdzie serwują greckie potrawy, to to jest idealny wybór. Ilości też są w porządku - można się najeść :) Okolica też w porządku, do centrum Agia Marina ok. 10 minut, ale co dwie godziny, od 11 jeździ hotelowy busik. Polecam wycieczkę do Chanii, można dojechać autobusem komunikacji publicznej, bilet 1,80 euro. Jedzie się około 8 km. W Chanii jest co ogladać, szczególnie stare miasto, latarnie morską i port. Zachęcam również do wycieczki do Elafonisi - piękna plaża, a po drodze wąwóz Topolia, jaskinia Agia Sofia i winiarnia. Biuro podróży ok, rezydent też. Pokoje zasługują na 3 gwiazdki, przynajmniej ten co my mieliśmy.

• Zalety czyste pokoje, bardzo dobre jedzenie, spokojna okolica, basen z widokiem na morze
    • Wady płatne napoje do obiadokolacji, płatna klimatyzacja, wifi bezplatne tylko w holu, do plaży ok. 10 min (ale jeździ bezpłatny busik, który zawozi i przywozi)

Były to moje pierwsze wakacje z biurem podroży Easy Travel - których trochę się bałam z uwagi, iz nigdy wczesniej nie slyszalam nic o tym biurze. Natomiast co do biura nie mam żadnych zastrzeżeń. Godziny lotów nie zmienione, obsługa rezydenta ok. Co do hotelu również generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń. To co wymieniłam jako wady wcale nie psuło mi ogólnego wrażenia. Hotel składa się z trzech budynków, na piekny zadbany ogród, basen , z którego widać morze. Panie pracujące w recepcji bardzo miłe i pomocne.Pokoje czyste. Co prawda klimatyzacja była płatna i z niej nie korzystałam, ale w pokoju są rolety, także wychodząc na cały dzień nie powinno nam się nagrzać w pokoju.Jedzenie bardzo dobre. Jedyny minus to płatne napoje przy obiadokolacji. Do centrum miejscowosci jest ok 10 minut z górki, do plaży ok. 12. Natomiast z hotelu jeżdzi bezpłatny busik co 2 godziny góra-dół. Trzeba się na niego zapisać. Mimo upałów, nie korzystalismy z busika i trasa jest spokojnie do przejścia spacerkiem. Zaletą miejscowości jest to, iż jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania atrakcji na wyspie: Chania, laguna Balos, Elafonisi, Falassarna. uprzedzam, iż wokół hotelu są drzewa oliwkowe i słyszymy dżwięki cykad, które dla niektórych mogą być denerwujące, dla innych miłe. Natomiast na całej Krecie słychać ich dźwięk, także nie jest to wina połóżenia hotelu ;) Hotel, jak i biuro polecam. Cena do jakości ok.

• Zalety czysty, zadbany, położony z dala od ulicy, piękny ogród
    • Wady odległość od plaży, płatna klimatyzacja, Wi-fi działa tylko w holu głównym

Sam hotel bez zastrzeżeń. Ma 3 gwiazdki, ale spokojnie można by było mu dać 4. Położony jest w 3 budynkach w różnej odległości od recepcji i basenu. Budynki B i C dalej niż budynek A. Obsługa hotelu miła, kompetentna. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, świeże. W barze przy basenie barman Alex - przesympatyczny człowiek, który mówi po polsku i przygotuje każdego drinka na życzenie oraz pomoże każdemu Polakowi w potrzebie. Oprócz tego coś dla facetów - duży TV, na którym codziennie leci polsat sport:-). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Klimatyzacja w pokoju też dodatkowo płatna. Hotel ma piękny zielony ogród oraz jadalnie z widokiem na morze. Hotelowy basen czysty i zadbany. Do głównej ulicy ok 600-700 metrów po drodze z górki, jednak co 2 godziny jeździ hotelowy busik i zwozi ludzi do centrum oraz podbiera z centrum i przywozi do hotelu. Okolica piękna. Blisko Chania, laguna Balos, Elafonisi, Falassarna, a więc plaże, które na Krecie trzeba zobaczyć. W centrum restauracje, wypożyczalnie aut, lekarz i apteka. Biuro podróży też ok. Rezydent ok. Jedyne na co mogę narzekać, to to, że przesunęli nam wylot na Kretę o 12 godzin w stosunku do tego co było w ofercie. Dlatego lepiej nie planować niczego w dniu wyjazdu od godz. 0.00. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu i z przyjemnością pojechalibyśmy tam jeszcze raz.

• Zalety Piękny widok z basenu i restauracji na morze , świetny basen wieczorne podświetlenie i drinki
    • Wady Położenie jest zarazem zaletą i wada. Około kilometr od plaży pod górkę dla niektórych może być wada. Lecz my mimo że do lubiących chodzić nie należymy zupełnie nie przeszkadzało ponieważ widoki podczas spaceru są przepiekne

Hotel jest wart swej ceny przepiękne widoki dobre jedzenie miła obsługa przemiła kelnerzy w tym w Polaków. Polecam

• Zalety cisza, spokój, miła atmosfera, dobre jedzenie, ładna okolica
    • Wady płatne napoje do obiadokolacji

Hotel położony ok. 10 min. pieszo od centrum i plaży - dla leniwych wystarczy dać znać, a hotelowy busik zawozi i odbiera z centrum. Sam teren hotelu cichy, spokojny - ładne palmowe ogrody. Hotel zdecydowanie przeznaczony dla osób ceniących sobie ciszę i spokój - brak animacji, co nam akurat było na rękę. Na basenie nigdy nie było problemu z miejscem. Z basenu, jak i z restauracji piękny widok na morze, ponieważ hotel położony jest na wzniesieniu. Pokoje codziennie sprzątane i czyste. Miła obsługa. Dobre i rozmaite jedzenie. Jedyny minus to płatne napoje do obiadokolacji. Świetny barman Alex, który potrafi rozbawiać ludzi przy barze (mówi świetnie po polsku). Zdecydowanie polecamy pobyt w tym hotelu dla osób, które chcą wypocząć.

• Zalety cicha okolica, odkryty basen, dobre jedzenie, bus, wspaniała obsługa ( Alex, Monika, Mario )
    • Wady płatne napoje przy obiadokolacjach, płatna klimatyzacja

Bardzo dobry hotel, oddalony o około 12 min spacerem od centrum Agia Marina. Dzięki położeniu hotelu, mamy zapewnioną ciszę, od żyjącego prawie całą dobę miasteczka. Pokoje proste, ale czyste i schludne. Teren hotelu bardzo zadbany, wszędzie palmy, zielona trawa. Jedzenie bardzo dobre i w dużych ilościach ( nigdy niczego nie brakowało ), menu zróżnicowane, smaczne desery. Na ogromny plus zasługuje obsługa hotelu: barman Alex oraz kelnerzy Marco i Monika. Alex świetnie zna okolicę, polecił nam wspaniałe miejsca do zwiedzania ( mówi po Polsku ). Facet ma świetne poczucie humoru i zawsze miło z nim się rozmawiało. Marco też świetny, dzięki niemu przy kolacjach, goście hotelu padali ze śmiechu :). No i nasza rodaczka przesympatyczna Monika. Polecamy wszystkim to miejsce!

• Zalety -kameralny -czysty -piękna, zadbana zieleń -przemiła obsługa -kursujący busik dół-góra, jakby komuś się 900m nie chciało przejść -bardzo smaczne posiłki -darmowe miejsca do zaparkowania -lodówka w pokoju -Alex, Monika, Marco
    • Wady -brak windy w dalszych budynkach -głośne mało-wydajne klimatyzatory w pokojach (płatne 5E/dobę) -panie w recepcji czasem średnio ogarniają

Idealny hotel dla osób, które chcą odpocząć i potrzebują spokoju. Położony jest z dala od głównej ulicy, co jednak sprawia, że do plaży jest 900m, ale co 2h można zapisać się na bezpłatny busik, który zwiezie na dół i co pewnie ważniejsze zawiezie na górę pod hotel. Wyciszeniu sprzyja również brak animacji w hotelu, ładnie zagospodarowana zieleń wokół na dość dużej przestrzeni, jedynie doskwierać mogą głośne klimatyzatory z pokojów, które zdecydowały się na te niezbyt efektywne urządzenia. Plaża w okolicy bez zastrzeżeń; przy głównej ulicy jest parę supermarketów czynnych do późnego wieczora. Oszczędnym osobom mogą nie spodobać się płatne napoje do obiadokolacji (ale to chyba standard przy HB) oraz zakaz wnoszenia na basen własnej żywności i napojów. Wycieczki fakultatywne proponowane przez biuro sprowadzały się głównie do transportu autokarowego (za promy, wejścia i tak trzeba było płacić dodatkowo). Więc znacznie bardziej opłaca się wynająć auto.

• Zalety Duży kompleks z miłą obsługą, pokoje czyste, sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane 2razy w tygodniu. Bus kursujący kilka razy w ciągu dnia do głównej trasy.
    • Wady Położony daleko od \"centrum\" miejscowości i od plaży

Sam pobyt wspominamy bardzo dobrze. Jedyne minusy to spora odległość hotelu od centrum miejscowości i od plaży , jeśli nie załapie się na bus hotelowy, to niestety trzeba kawałek przejść, a także pokój, który był bardzo ciemny.

• Zalety Na uboczu, bardzo czysto, miła obsługa, smaczne posiłki.
    • Wady Bez wad, jak na tę kategorię;)

Jesteśmy bardzo zadowoleni, bardzo miła obsługa, jedzenie smaczne i urozmaicone, piękny ogr?d:)