Blue Princess Beach
Grecja / Korfu

Blue Princess Beach: basen

• Wylot z Krakowa All Inclusive

• Zalety Miła obsługa, świeże i pyszne jedzenie, cudowne widoki.

Czytając opinie bardzo bałam się pobytu w tym hotelu, głównie na zatrucia pokarmowe. Niepotrzebnie jedzenie było świeże, urozmaicone i bardzo dobre, zwłaszcza ciasta. Nie kontrolowali czasu posiłku nawet po godzinie można było korzystać i jeść do woli. Napoje, piwo,wino i lody cały czas dostępne ( samoobsługa ). Pokój całkiem fajny duży z tarasem jedyny minus za smród od brudnego mopa. Hotel a właściwie domki porozrzucane po całym ośrodku po krętych drogach i bardzo stromo pod górkę. Wydawałoby się a na pewno dla licznych gości bardzo uciążliwe dotarcie do jadalni i z powrotem do pokoju, asfalt rzeczywiście w niektórych miejscach bardzo wyślizgany ( trzeba uważać), ale ja świadomie wybrałam to miejsce bo lubię wspinaczki górskie ( NIE BYŁO TAK ŹLE ) zwłaszcza po rozmowie z ludźmi którzy mieszkali przy jadalni i plaży, oni narzekali na brak ciszy i prywatność którą my mieliśmy. Wiadomo przy recepcji i jadalni ruch jest - śmieciarki dostawa towaru, przyjazdy wczasowiczów itp. Sama plaża WIDOK CUDNY - RAJ NA ZIEMI kamienista, dla delikatnych polecam obuwie, leżaki płatne dla mnie trochę "chore" ale...jedyny minus - woda bardzo zimna w morzu nie do pomyślenia że w takim miejscu jest to możliwe NIESTETY to prawda ale to nie wina hotelu czy biura podróży taka natura. W pobliżu są trzy sklepy ale ceny raczej równe no i trzeba się wspinać ale za to powrót jest bajeczny. Z mężem byliśmy w Albanii, trochę żałuję że nie wybrałam wycieczki w okół Korfu, ludzie bardziej byli zadowoleni, ale to zależy czego oczekujemy. Wracając do zatruć o których tyle pisano chyba wiem skąd to się wzięło. Jak wszędzie w takich miejscach rosną winogrona lub też inne owoce, każdy kto przechodzi obok wiadomo musi urwać i spróbować oczywiście nieumyte sama tak zrobiłam i coś tam się odezwało...wtedy sobie przypomniałam jak będąc na Krecie ostrzegano nas przed zrywaniem owoców ponieważ są pryskane. Ogólnie polecam to miejsce na romantyczne wakacje, dzieci mogą się nudzić -chociaż WiFi - free.

• Zalety wspaniałe widoki, polska Pani w recepcji bardzo pomocna, wspaniała obsługa w restauracji, przepyszne ciasta i lody, blisko do przepięknej plaży i cieplutkiego morza
    • Wady bardzo niesmaczne jedzenie, biedne alkohole, leniwe sprzątaczki, sprzątające po łepkach, brak jakiejkolwiek rozrywki, daleko do cywilizacji i sklepów

Byliśmy we 2 z facetem na tydzień, przełom sierpnia i września. Pogoda piękna gorące dni cieplutkie wieczory. Hotel leży w przepięknej okolicy z lewej wzgórza z przodu morze a z prawej również zielone wzgórza i malutkie domki oświetlone w nocy. Widok nieziemski. Okolica przepiękna. Pokój mieliśmy z widokiem na morze bliziutko restauracji i plaży. Nie polecam tego hotelu dla rodzin z małymi dziećmi i dla osób starszych naprawdę trzeba wysoko do pokoju chodzić i jest bardzo stromo. Pokój ogólnie ok bez rewelacji, natomiast łazienka masakra po każdej kąpieli trzeba łazienkę sprzątać bo nie ma brodzika i woda leje się na całą łazienkę wody po kostki. Sprzątaczki również masakra robią łaskę że sprzątają na tydzień mieliśmy raz tylko ręczniki sprzątnięte i to po naszej interwencji. Takżę ze sprzątaniem się nie wysilają. Natomiast obsługa w restauracji na najwyższym poziomie kelnerzy latają i sprzątają . Także jest czyściutko brawo dla nich. Jedzenie masakra , śniadania jeszcze ok jaja na twardo, sadzone bekon pyszny różne warzywa. Codziennie to samo. Natomiast obiady i kolacje masakra . Ja jadłam przez tydzień frytki i spagetti. Reszta nie nadawała się do jedzenia ohydnie przyprawiona i śmierdząca mułem. Jedyną niespodzianką są mięsa ale tylko typowo grecki pyszne. Ciasta przepyszne lody również. Kawa też dobra. Natomiast wielkie oszustwo z alkoholami cześć darmowa dla All Inclusive jest tylko w restauracji głównej u góry gdzie niestety na dworze jest niewiele miejsc do siedzenia. Do picia rozwodnione piwo ohydne wino wódka ouzo . Koniec. Jak dla mnie straszna bieda drinka można sobie samemu zrobić z bardzo chemicznymi napojami. Natomiast na dole 2 przepiękne knajpy ale niestety płatne 50% . O czym nas nie poinformowano. Plaża kamienista radzę wziąść buty leżaki płatne za 2 i parasol 8 euro. Polecam pojechać na wycieczkę dookoła Korfu. Wrażenia niezapomniane. Ogólne Grecja jest droga ale przepiękna. Ogólne wrażenia z pobytu wspaniałe

• Zalety - Zdecydowanie jedzenie, które jest zawsze różnorodne (no po za śniadaniami, aczkolwiek i tam jest wszystko) - Położenie hotelu i widok z restauracji. - Bardzo miła obsługa - po polsku. - Atrakcje np. basen, taniec wieczorami z rodowitymi Grekami. - W pobliżu sklep spożywczy.
    • Wady - Zdecydowanie położenie domków, które są bardzo wysoko (co godzinę jeździ pan, który zabiera ludzi i jedzie na samą górę, aczkolwiek rzadko go widzieliśmy.)

Przyjeżdżając do hotelu byliśmy dość zadziwieni, gdy pani z recepcji dając nam kluczyki powiedziała, że mamy czekać na samochód, który zawiezie nas do naszego domku (który znajdował się najwyżej). Domki były zgrabne ( schludna łazienka, taras, pokój, w którym stało jedno dużo łóżko + antresola, na której były dwa mniejsze.) Gdy później szliśmy zobaczyć plażę byliśmy oczarowani (czysta woda i plaża, piękne położenie.) Następnie poszliśmy na kolację, która była na prawdę smaczna i różnorodna, a widok ze stołówki był bajeczny. Czar prysł, kiedy musieliśmy wejść do domku po tej stromej górce. Czasami zdarza się, że woda jest zimna, aczkolwiek sporadycznie tylko jeden raz w ciągu dwóch tygodni, i raz zepsuła się spłuczka, ale od razu przyszedł pan który ją naprawił. Obsługa jest bardzo miła, jak i rezydenci hotelu. Hotel ma duży basen, który jest w sam raz dla dzieci jak i dorosłych. Krótko mówiąc jesteśmy naprawdę zadowoleni i naprawdę polecamy. U rezydenta wykupiliśmy trzy wycieczki fakultatywne (objazd wyspy, rejs na Paxos i Antipaxos i Albanię.) Objazd wyspy osobiście nie zrobił na mnie wrażenie, ale dwie pozostałe tak. Szczególnie Albania, do której nie trzeba mieć paszportu, ponieważ wchodzi się grupą. Jest to zwiedzenie parku narodowego Butrint (starożytne ruiny), zwiedzanie parku z błękitnym okiem i zwiedzanie miasta Saranda. Do Paxos i Antipaxos polecam zabrać kąpielówki. Krystalicznie czysta woda, a do tego czas wolny na jednej z wysp. Przewodnik bardzo ciekawie opowiadał i w ciekawy sposób przekazywał informację (my jechaliśmy akurat z Grecosa i to u rezydenta z tego właśnie biura podróży wykupywaliśmy wycieczki, ale inne biura miały takie same wycieczki.

• Zalety Widok z restauracji podczas spożywania posiłków
    • Wady Jedzenie ,jedzenie i jeszcze raz jedzenie . System kanalizacyjny w opłakanym stanie . Smród w łazienkach !!! Obiekt osiada 2 baseny z których można oficjalnie korzystać ,fotografie przedstawiają ich więcej ( pozostałe przy restauracji służą tylko do dekoracji !) przy 1 znajduje się bar w którym można nabyć coś do picia , do 2 go jest sporo pod górkę około 600-700 metrów po za pięknym widokiem nie ma nic!

Hotel znajduje się w zatoce tak więc posiada prywatną wąską kamienistą plażę. Ma to swój urok widok piękny ,jednak zatoka przysłania zachody słońca. Na tym koniec pozytywów. Stanowczo odradzam !!!!Parę pokoi odnowionych ...nam takiego nie przyznano. Wykupiliśmy opcje pokoju o wyższym standardzie a otrzymaliśmy niezgodny z umową !!! Reklamacja przez firmę Grecos nie uznana nasza jak i wielu pozostałych gości z którymi mieliśmy kontakt po okresie wakacyjnym. Ogólnie w recepcji panował totalny bałagan i dosłownie co 2 osoba nie otrzymywała pokoju zgodnego z umową . Ludzie jak emigranci przenoszeni byli z pokoi do pokoi podczas swojego pobytu. Jedzenie hmmmmm wymioty ,biegunka czasem gorączka . Jak ktoś szuka takich wrażeń polecam :). Rezydentka ...no cóż może nie taka zła ...... . Nie miała łatwej pracy otrzymując tysiące skarg i zażaleń , jej zachowanie i radzenie sobie ze stresem w tej sytuacji przerosło Ją delikatnie to ujmując. Drinki , napoje tragedia .......Wakacje w 2016 roku w lipcu w tym własnie hotelu wpłynęły na całokształt postrzegania Grecji ......i nie wiem czy po takich przygodach jeszcze kiedyś Ją odwiedzimy . Agata

• Zalety Widok na morze i to wszystko
    • Wady Brud, smród , zatrute jedzenie

Pojechaliśmy na wymarzony urlop od lat cała rodziną . Kłopoty zaczęły się od pierwszego dnia pobytu biegunka wymioty, dreszcze , drgawki. Było już tak źle , że do kuzynki w nocy przyjechał lekarz porażka. Do końca pobytu złe samopoczucie. Pogoda masakra deszcz i burze . Wkoło hotel bród smród. W łazienkach z kratek kanalizacyjnych taki smród , że trzeba było zamykać drzwi. Hotel powinien mieć dwie gwiazdki i nic więcej.Z tego co dowiedzieliśmy się przed odjazdem wszyscy goście mieli problemy żoładkowe nawet obsługa. Odradzam hotel w ogóle to miejsce . Zapłacilismy tyle kasy a Grekos nic do dnia dzisiejszego nic z tym nie robi.

• Wady Czystość

Kłopoty żołądkowe przez cały pobyt gwarantowane.

• Zalety Położenie
    • Wady Zatrute ,stare jedzenie powodujące chorobę wszystkich gości.

Żenada!!! Jedzenie i warunki sanitarne panujące w tym "hoteliku" zagrażają zdrowiu i życiu gości!!!!!!!!!!! . Grecos nic sobie z tego nie robi i dalej wysyła tam klientów . Nie reaguje na zgłoszenia o zatruciach i innych problemach. Rezydentka w ogóle nie pomocna i bezczelna. Wszystkich zatrutych i nie zadowolonych z wakacji w tym miejscu proszę o kontakt w celu złożenia pozwu zbiorowego. mopato10@gmail.com

• Zalety Widoki
    • Wady Bród, smród siarkowodoru, wstrętne jedzenie powodujące zatrucia,brak owoców,niemożliwość kąpieli w morzu.Do zatoki wylewane są nieczystości.W pokoju mrówki, na stołówce pszczoły.

Horror,katastrofa wszyscy goście chorowali ale obsługa również.

• Zalety widok, darmowe wi-fi
    • Wady zatrucia, smród, bród

Stanowczo odradzam! Absolutnie wszyscy goście chorowali, mieli biegunkę i/lub wymioty i potworny ból brzucha. Przynajmniej jeden dzień przeleżany w pokoju. Wiele osób wymagało kroplówki lub hospitalizacji. Grecos wiedział o problemie i wysyłał kolejne turnusy do tego hotelu w tym ludzi starszych i rodziny z dziećmi. Codziennie przyjeżdżali lekarze i karetki. Wmawiano, że to jakiś wirus, ale problem był tylko w tym hotelu i w okolicznych pensjonatach. W końcu w połowie naszego pobytu rezydentka z Grecosa powiesiła informację, że to wina wody, zatoka jest zatruta i jedyne co zaoferowali (chorym de facto ludziom, którzy srali pod siebie) to dojazd na inna plażę oddalona jakieś 5km, zamiast "ewakuować" swoich klientów z tego miejsca. Po przebyciu "zatrucia" przy dłuższym pobycie problem wracał. Mimo opcji All Inclusiv nikt nie jadł, nie pił, a po informacji, że woda jest zatruta też się nikt nie kąpał. Oprócz tego ten hotel to żadne 4 gwiazdki. My mieliśmy fajne pokoje, duże i pani sprzątająca dobrze się przykładała i często ręczniki zmieniała, ale smród dochodzący z łazienki i terenów wspólnych był nie do wytrzymania. Do tego straszny syf na stołówce. Zero wody w butelkach tylko jeden baniak z wodą na stołówce.

Hotel nie jest hotelem czterogwiazdkowym! Maksymalnie trzy gwiazdki niestety. Nie ma co opisywać jeżeli kategoria była by dwie - trzy gwiazdki to myślę że wtedy nie było by się do czego przyczepić.