Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Blue Princess Beach
Grecja / Korfu

Blue Princess Beach: basen

• Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Hotel położony w przepięknej okolicy. Piękny widok na morze. Plaża ładna ale kamienista. Bardzo spokojny klimat.
    • Wady Hotel nie dla ludzi którzy są przyzwyczajeni do bardzo dobrych warunków hotelowych. Szału nie ma, ale jeśli jesteś nastawiony na zwiedzanie, jazdę motorówką, skuterem czy quadem to jak najbardziej można tam wytrzymać. W zupełności wystarczy 8 dni bo w hotelu nic się nie dzieje tzn. raz na żywo występ grupy artystycznej z pokazem strojów i tańców greckich.

Jeśli jedziesz z dziećmi to dla nich atrakcji hotelowych brak. Piękne widoki rekompensują wady hotelu. Bardzo spokojna okolica, ale na dłuższy pobyt niż 8 dni nie polecam. Hotel nie dla wymagających!!!!

• Zalety Piękne położenie Pyszne jedzenie

Hotel znajduję się w pięknej okolicy: góry piękna zatoka, można pochodzić po górach albo przejść się spacerkiem do pięknych plaż które oddalone są ok 30 min od hotelu (wydaje mi sie ze to najbardziej urokliwe plaże na Korfu). Hotel odnowiony. Pokój mieliśmy blisko recepcji także nie musieliśmy daleko chodzić, był codziennie sprzątany, nowa klimatyzacja, wszystko ok. Jedzenie było pyszne i bardzo różnorodne, wszystko bylo na bieząco sprzatane, niczego nie brakowalo. Panie na recepcji bardzo sympatyczne i pomocne. Hotel znajduję się w okolicach małego miasteczka, parę barów ale jeżeli ktoś chce poimprezować to nie polecam bo wieczorami na imrezę nie ma gdzie pojść, co mi wogóle nie przeszkadzalo. Ok 1.5 km od hotelu przystanek autobusowy skąd jeżdza autobusy do Korfu. Polecam raczej dla par, które chca sie zrelaksowac i spokojnie odpocząć, bo jest tam naprawdę cicho i spokojnie, na plaży nie ma tłumów, jak dla mnie rewelacja. Atrakcji dla dzieci nie ma także rodzinom z dziecmi nie polecam.

• Zalety romantyczne usytuowanie, rajska przyroda, zaangażowani pracownicy
    • Wady niedociągnięcia w postaci nieładu wokół plaży, aczkolwiek plaża jest publiczna; ciepła woda leciała 5 min po odkręceniu kranu

Zdaje mi się, że większość negatywnych opinii jest już nieaktualna. Hotel zmienił właściciela oraz został odremontowany na bieżący sezon. Jest pięknie, kameralnie i miło. Zdadza się że do niektórych pokoi trzeba się wspinać pod górę, ale takie uroki tamtejszej przyrody. Zgadza się też, że nie ma animacji. No cóż..., trzeba być kreatywnym. Natomiast na brud, zaniedbania i brak kompetencji pracowników nie można narzekać, wszystko super. Bardzo miły pobyt na pięknej wyspie w spokojnej okolicy. Warto wynająć samochód, skuter i objechać polecane miejsca.

• Zalety Przyjemna zatoczka widoki bezcenne
    • Wady Pokoje średnie, dziwny zapach Łazienka tragedia Klimatyzator ledwo chodził 2 razy zimna woda

Ogólnie tylko widok bezcenny także plaże w okolicy

• Zalety Przepiękne położenie.Widoki bajkowe. Miejsce idealne dla zakochanych.
    • Wady Żadnych atrakcji poza hotelem, wszędzie daleko, nie ma miasteczka. Nie ma gdzie się ruszyć wieczorem, tylko zjeść i spać.Nie można spacerować, bo hotel jest przy plaży otoczonej górami i wieczorem ciemno. Nie ma animacji dla dorosłych i dzieci.Był 1 wieczór grecki, co było miłym przeżyciem.

Dobre miejsce do wyjazdu na tydzień. Nie polecam dla dzieci , bo jest b. głęboko już metr od brzegu.Byłam b.zadowolona bo widoki są bajeczne, zestawienie turkusowego morza z klifami stromo opadającymi w dół-to coś pięknego( można z nich skakać do wody) Plaża z drobnych, ciepłych kamyków, na których można się wspaniale wygrzać po wyjściu z wody.Mieliśmy szczęście bo zakwaterowano nas u podnóża góry, ale widziałam ludzi codziennie wspinających się do swoich bungalowów umiejscowionych wyżej.Nie jest to hotel tylko rozstrzelone domki-bungalowy.Czysto-codziennie sprzątano pokoje.Basen jest jeden na wzniesieniu, za basenem trawa i palmy,gdzie można leżeć w cieniu na leżakach, widok stamtąd bajkowy! Jedzenie b.dobre- aż za dużo. Niestety w ostatni dzień się pochorowaliśmy-ale ponoć na Korfu panował wtedy wirus grypy żołądkowo-jelitowej.

• Zalety Wygodnie ,ale słabo wyposażony
    • Wady smutnie

Cudowne miejsce.Wyspa dla zakochanych.Wspaniała zieleń.Morze,kraobrazy,żyć , nie umierac , raj na Ziemi.

• Zalety położenie, obsługa, jedzenie
    • Wady większych nie odnotowaliśmy

Witam :), byliśmy w tym hotelu we wrześniu 2015 na 2 tygodnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni: jedzenie dobre, położenie hotelu fantastyczne, bardzo miła obsługa w tym p. Manager, który dopytywał, czy wszystko jest w porządku i służył pomocą. Pogoda była super, pomimo tego, że zdarzał się deszcz :). Nasz pokój był bardzo ładny i codziennie sprzątany. Podejście do pokoju faktycznie pod górkę, ale trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, szczególnie po obfitym posiłku ;) Byliśmy na dwóch wycieczkach: dookoła wyspy i Korfu nocą (wycieczki również udane). Podczas pobytu naszym opiekunem była p. Małgorzata - niezwykle miła i pomocna rezydentka. Polecamy hotel na wakacje :)

• Zalety Położenie w pięknej zatoce, bliskość kilku plaż, smaczne jedzenie, wspaniałe widoki, cisza
    • Wady Brud i wyposażenie pokoju i łazienki, odległość pokoju do restauracji plaży i basenu (powrót pod stromą górę), brak wi-fi, przekąsek między posiłkami

Ciężko ocenić mi ten hotel, Generalnie nie jestem osobą wymagającą ale to co zobaczyłam bardzo mnie zaskoczyło. Zdjęcia w ofercie znacznie odbiegają od rzeczywistości. Pierwsze wrażenie było fatalne. Po dowiezieniu nas do hotelu (o drugiej w nocy, bo mimo bliskości hotelu od lotniska przez ponad godzinę rozwoziliśmy inne osoby po ich hotelach) przywitał nas zaspany Pan mówiący tylko OK OK. Wrzucił nasze torby do rozpadającego się busika i zawiózł (5 miejsc w busie, nas było sześcioro) do pokoi. Jechaliśmy pod stromą górę. Pan wysadził nas pod domkiem na wzgórzu, dał klucz, powiedział OK i odjechał. To było pierwsze zdziwienie, bo rezerwowałam przecież pokój w 'hotelu' a nie w chatce na wzgórzu (para mieszkająca za naszą ścianą rezerwowała bungalow więc nie wiem jakie są kryteria podziału). 'Pokój' znacznie różnił się od tego co widać na zdjęciach w ofercie. Szafki połamane, brudne, każda z innego kompletu, do tego zatęchłe, cieknąca spłuczka w łazience której przez tydzień nikt nie był w stanie naprawić, jakieś dziwne czerwone plamy na podłodze, brudna lodówka, brak telefonu, zagrzybiała klimatyzacja. Widok na morze (za który dopłaciłam) był dopiero jak wyszło się z pokoju i spojrzało w prawo . Na pewno nie jest to pokój na romantyczny wyjazd (jak reklamowany jest hotel). Od restauracji do pokoju było około 250m, pod bardzo stromą górę, w czasie deszczu bardzo ciężko było się tam wdrapać. Podejrzewam, że różnica w opiniach na temat hotelu wynika z tego do jakiego pokoju się trafiło. Czynny był tylko jeden basen przy restauracji, drugi po drugiej stornie drogi, pod górę, bez toalety. Z pozytywów: przepiękna okolica, smaczne jedzenie choć tylko w wyznaczonych godzinach (brak przekąsek o których napisane jest w ofercie). Generalnie czuję się oszukana przez biuro podróży za to że nie zostałam poinformowana że aby dostać się do swojego pokoju muszę nabyć buty do wspinaczki górskiej i najlepiej zaszczepić się na tężec. Rzeczywistość bardzo odbiega od oferty biura.

• Zalety Jedną jedyną zaleta tego hotelu to piękne położenie,góry, skałki,zieleń i kaskadowo ułożone bungalowy.
    • Wady wszystko inne tzn.,pokoje, łazienki, monotonne sniadania, brak animacji, brudna , zaniedbana plaża.

Witam, jutro mija tydzień jak wróciłam z tego hotelu. Jestem osoba bardzo mało wymagającą, ale to co zobaczyłam to jeden wielki szok. Pierwsze co, to nocny przyjazd do hotelu bez jakiegokolwiek lunch boxu, pokój nr 53 to katastrofa. Fakt, nisko położony,ale w środku masakra. Jedna szafa bez półek, łóżko, mały stolik z lustrem i telewizor. Żadnej komody na wypakowanie ubrań,a,łazienka to tylko ubikacja, umywalka, lustro, malutki brodzik bez kotary prysznicowej, a do tego nie zamykające się drzwi do łazienki, zepsuty prysznic i brak cieplej wody. o smrodzie z kanalizy nie wspomnę MASAKRA. Dzięki naszej rezydentce Mirindzie po dwóch dniach dostaliśmy nowy pokój. Nie był to szał, ale przynajmniej zamykały się drzwi i była ciepła woda. Jedzenie ogólnie takie sobie, mały wybór ale zawsze znaleźliśmy coś dla siebie. Najgorsze były śniadania - monotonia. Busik o którym piszą w ofercie nie jeździ co godzinę tylko na życzenie i umówienie się na daną godzinę. Do dyspozycji gości są dwa baseny. Jeden po drugiej stronie ulicy i jeden koło restauracji. Przy barze płatnym dwa małe baseny są nie czynne. Powiedziano nam że one są tylko dla ozdoby. Na basenie przy restauracji mało leżaków. Jak do 8 nie zajmiesz sobie to idziesz na plażę kamienisto-żwirkową. Motorówki które są do wypożyczenia potrzebują przeglądu technicznego i nawet jak im się mówi o tym to oni z tym nic nie robią, tylko wypożyczają dalej. Wygląda na to ,że tylko czekają na jakiegoś laika który wypłynie i za chwilę zadzwoni po serwis za który oczywiście zapłaci. Minusem też jest to iż nie ma animacji. My trafiliśmy na wieczór latynowski i grecki - wieczorami nuda. Mimo wszystko, dzięki naszej zgranej paczce potrafiliśmy dobrze się bawić i korzystać z fajnych wycieczek. Hotelu nie polecam, nie dałabym mu nawet dwóch gwiazdek. Przykro mi.

• Zalety Zaletą są przepiękne widoki i piękna pogoda.
    • Wady - brud w samych pokojach jak i w ich otoczeniu. - wszechobecne osy...na stołówce bo tak należy nazwać to miejsce - cena nieadekwatna do jakości - to nie zasługuje na miano hotelu czterogwiazdkowego. - umieszczanie gości "hotelowych" w pokojach lub domkach niezaleznie od tego za co zapłacili.

Wyjazd ten uświadomił mnie, że opinie jakie ludzie wystawiają o danym miejscu sa w 90% adekwatne do tego, co możemy zobaczyć na miejscu. Próbuję pamiętać tylko te dobre rzeczy jednak, wiem że za takie pieniądze mogliśmy pojechać w inne miejsce. -pokój musieliśmy zmieniać 3 razy - smród z kanalizacji = wchodzenie pod stromą górę z bagażami...parę razy bo na pomoc czekaliśmy 1h..współczuję emerytom. Oczywiście klienci grecos dostają najgorsze pokoje. Na dobry pokój możesz liczyc tylko wtedy gdy jesteś niemcem lub grecos przysłał cię tu w ramach reklamacjii swojej innej usługi.Po wysłuchaniu opowieści naszych sąsiadów muszę stwierdzić że nie było tak źle. -osy, osy, osy, i tylko jedno ukąszenie. -animator grecos- sam przyznał że juz nie chce tu pracować bo jest zażenowany - morze fajne ale bardzo zimne - O pokojach "hotelowych" można pisac bardzo ciekawe opowieści.... - jedzenie..ehhh "typowo greckie" - jeśli na to liczysz to z pewnością będziesz zawiedziony! Nie dodaję kompromitujących zdjęć, chcę pamiętać tylko te dobre rzeczy - piekny krajobraz dopełniony wspaniałym towarzystwem.