Blue Princess Beach

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    270 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety Położenie
    • Wady Zatrute ,stare jedzenie powodujące chorobę wszystkich gości.

Żenada!!! Jedzenie i warunki sanitarne panujące w tym "hoteliku" zagrażają zdrowiu i życiu gości!!!!!!!!!!! . Grecos nic sobie z tego nie robi i dalej wysyła tam klientów . Nie reaguje na zgłoszenia o zatruciach i innych problemach. Rezydentka w ogóle nie pomocna i bezczelna. Wszystkich zatrutych i nie zadowolonych z wakacji w tym miejscu proszę o kontakt w celu złożenia pozwu zbiorowego. mopato10@gmail.com

• Zalety Widoki
    • Wady Bród, smród siarkowodoru, wstrętne jedzenie powodujące zatrucia,brak owoców,niemożliwość kąpieli w morzu.Do zatoki wylewane są nieczystości.W pokoju mrówki, na stołówce pszczoły.

Horror,katastrofa wszyscy goście chorowali ale obsługa również.

• Zalety widok, darmowe wi-fi
    • Wady zatrucia, smród, bród

Stanowczo odradzam! Absolutnie wszyscy goście chorowali, mieli biegunkę i/lub wymioty i potworny ból brzucha. Przynajmniej jeden dzień przeleżany w pokoju. Wiele osób wymagało kroplówki lub hospitalizacji. Grecos wiedział o problemie i wysyłał kolejne turnusy do tego hotelu w tym ludzi starszych i rodziny z dziećmi. Codziennie przyjeżdżali lekarze i karetki. Wmawiano, że to jakiś wirus, ale problem był tylko w tym hotelu i w okolicznych pensjonatach. W końcu w połowie naszego pobytu rezydentka z Grecosa powiesiła informację, że to wina wody, zatoka jest zatruta i jedyne co zaoferowali (chorym de facto ludziom, którzy srali pod siebie) to dojazd na inna plażę oddalona jakieś 5km, zamiast "ewakuować" swoich klientów z tego miejsca. Po przebyciu "zatrucia" przy dłuższym pobycie problem wracał. Mimo opcji All Inclusiv nikt nie jadł, nie pił, a po informacji, że woda jest zatruta też się nikt nie kąpał. Oprócz tego ten hotel to żadne 4 gwiazdki. My mieliśmy fajne pokoje, duże i pani sprzątająca dobrze się przykładała i często ręczniki zmieniała, ale smród dochodzący z łazienki i terenów wspólnych był nie do wytrzymania. Do tego straszny syf na stołówce. Zero wody w butelkach tylko jeden baniak z wodą na stołówce.

Hotel nie jest hotelem czterogwiazdkowym! Maksymalnie trzy gwiazdki niestety. Nie ma co opisywać jeżeli kategoria była by dwie - trzy gwiazdki to myślę że wtedy nie było by się do czego przyczepić.

• Zalety piękny widok na zatokę, dobre działające WiFi
    • Wady brzydkie pokoje z okropnymi łazienkami, zaniedbana plaża, nieświeże jedzenie powodujące liczne zatrucia pokarmowe,

Na wybór hotelu zdecydowaliśmy się po wielu pozytywnych opiniach z początku sezonu i pięknych zdjęciach odremontowanych pokoi. Żadna z tych opinii niestety się nie potwierdziła (poza widokiem na zatokę). Pokoje również wyglądały zupełnie inaczej niż na zdjęciach. Potwierdziły się natomiast wszystkie negatywne opinie. I tak: Dostaliśmy pokoje zupełnie inne niż zamówione. Miał być w pierwszym przypadku odremontowany bungalow z widokiem na morze a dostaliśmy brzydki, tylko nieco odmalowany pokój bezpośrednio przy recepcji (czyli w zasadzie na parkingu) gdzie widok na morze skutecznie zasłaniały parkujące samochody dostawcze. Drugi pokój miał to być superior z widokiem na morze. Przydzielono pokój brzydki, mały, z prysznicem z przykrótką zasłonką (hotel 4*!) powodującą że woda wylewała się na całą podłogę. Teoretycznie można było uzyskać inny pokój ale dopiero po kilku dniach od przyjazdu (było wielu interweniujących) , co w przypadku 7 dniowego pobytu jest dość absurdalne. Jedzenie i formułę AI ocenialiśmy pozytywnie, do 4 dnia pobytu, w którym zatruliśmy się czymś na obiedzie (3 osoby). Sądząc po stanie toalety w restauracji dotknęło to również innych. Na plaży mimo płatnego serwisu nikt nie sprząta i wszędzie poniewierają się śmieci i niedopałki. Cumujące przy plaży motorówki miały zwyczaj tankować się z kanistrów przy pomoście i często śmierdziało benzyną. Do tego po lewej stronie zatoki, do morza odprowadzane są ścieki i zdarzało się, że cuchnęło szambem. Gdyby nie przyjęte już na wstępnie założenie, że będziemy głównie zwiedzać wyspę, pobyt oceniałabym bardzo negatywnie.

• Zalety Jedyną zaletą hotelu jest ładny widok i spokój
    • Wady -Kiepskie jedzenie ,wręcz śmierdzące, monotonne, codziennie to samo ( odgrzewane, paluszki rybne dla dzieci to jakaś mielonka - masa śmieci przy wejściu do hotelu - brudne pokoje, rzadko sprzątane, łazienka w kiepskim stanie ( brud, rdza, brak pojedynczych kafelków, wanna pobijana) -brak animacji , nudno - czynny tylko 1 basen ( brudny)- brak zjezdzalni - plaża brudna i leżaki na plaży też brudne, choć płatne - wszędzie śmierdzi ściekami - brak jakikolwiek atrakcji dla dzieci, nawet nie ma placu zabaw ( chyba,że można tak nazwać jedną huśtawkę a w drzewie obok rój pszczół) - obsługa niezbyt miła - bar przy plaży płatny - brak sklepów w pobliżu

Odradzam ten hotel!! byłam w Grecji 4 razy i to był najgorszy wybór, na szczęście po 2 dniach zmieniliśmy hotel na inny. Ten hotel jest na poziomie 2, 5/ 3 gwiazdek. Jedzenie jest okropne, non stop podgrzewane to samo, na stołówce śmierdzi a napoje są obrzydliwe. Plaża jest kamienista i brudna ( można było tam znaleźć duże kawałki płytek łazienkowych). Na plaży brudne leżaki. W hotelu brak animacji, jest nudno, bez wypożyczenia samochodu się nie obejdzie. Odradzam stanowczo ludziom z dziećmi!!! Obsługa jest nie miła. Jedyny plus tego hotelu to widoki.

• Zalety Widoki Wi-fi działało właściwie na całym terenie hotelu Ładnie położone baseny (ale tylko 2 czynne)
    • Wady Cała reszta Brak możliwości korzystania z all inclusiv (bar przy plaży płatny, opcja all jedynie w barze w głównej "stołówce", droga z większości domków to kilkaset metrów) Hotel nie jest kameralny (jak opisuje go Grecos) Hotel nie jest miejscem romantycznym przeznaczonym dla par (jak reklamuje go Grecos), hordy Brytyjczyków i Niemców z masą dzieci Nieświeże jedzenie (masa zatrutych gości) Brudna plaża, po lewej stronie ścieki, w środkowej części stare motorówki, smród benzyny i smarów Nieodnowione pokoje Lekceważące podejście do gości Beznadziejna restauracja a'la carte

Hotel wybraliśmy (po zachętach obsługi biura podroży, zapewnieniach o rzekomym remoncie całego obiektu w 2016r.) na podroż poślubną. Cóż, nie był to zbyt szczęśliwy wybór. Przed ostateczną decyzją czytaliśmy opinie w internecie, w maju, czerwcu przeważały te pozytywne, dziś widać, że negatywnych jest znacznie więcej. Długo by opowiadać o wadach tego obiektu. Nie jesteśmy zbyt wymagającymi podróżnikami, wystarczy czystość, świeże jedzenie i obsługa, która reaguje na uwagi i dba o swoich gości. Żadnej z tych rzeczy nie znajdziecie. Polacy są traktowani chyba najgorzej ze wszystkich narodowości. Nie ma znaczenia za jaki pokój zapłacicie. My wykupiliśmy opcję najdroższą, zaproponowaną w biurze. Po przyjeździe i zaznaczeniu, że jest to nasza podróż poślubna (w domyśle-powinno być miło i bezproblemowo, to chyba logiczne) otrzymaliśmy "pokój" umieszczony pod basenem (!), z drzwiami balkonowymi zamiast zwykłych, przezroczystymi zasłonkami,500 metrów stromo po górę. Wiedzieliśmy przed przyjazdem, że hotel położony jest na wzgórzu, nie mamy problemu z chodzeniem, jednak nawet nam doskwierało takie położenie pokoju (nie wyobrażam sobie pobytu z dzieckiem). W łazience wanna bez korka, poobijana armatura i kratka z której po kąpieli wypływała woda i piana. W pokoju pajęczyny, okresowo mrówki (wchodziły przez szczeliny)i klimatyzacja zawieszona w taki sposób, że po włączeniu dmuchała prosto na łóżko. Czuliśmy się trochę jak w schowku na szczotki ale ok, przymknęliśmy oko, w końcu w pokoju się nie siedzi. Widok (sprzed) pokoju bardzo ładny..nic to, że nie ma żadnego tarasu, a jedynie wylany betonowy chodnik, na nim 2 plastikowe krzesła ustawione pod klimą, z której cieknie woda, od sąsiadów jesteśmy oddzieleni trzema deseczkami. Nad nami basen, w pokoju słychać pluskanie :), przesuwanie leżaków. W 4 dniu pobytu mąż struł się w restauracji lub podczas kąpieli w morzu (po lewej stronie plaży wylewane są ścieki, zauważył to po fakcie), skutki odczuwalne do końca wyjazdu.

• Zalety hmmm brak

rodzinne wakacje przerodzily sie w koszmar od samego poczatku . w wielkim skrocie . corka pogryziona przez zyjatka zyjace w materacu . z przysznica plynie woda z rdza . pajeczyny doslownie wszedzie . ogromna sterta smieci przed glownym wejsciem do hotelu z dziwna substancja splywajaca na plaze . lecz najgorsze to jedzenie . brak jakich kolwiek zasad higieny i zdrowego zywienia . kilkanascie osob podczas naszego pobytu dosyc ciezko przeszly zatrucie pokarmowe wlacznie z pobytem w szpitalu pod kroplowka . prosze zastanowcie sie czy napewno chcecie tam jechac

• Zalety widoki
    • Wady tragiczne wyposażenie części pokoi-grzyb i robactwo w łazience,stare meble,monotonne jedzenie

Po przylocie transfer z lotniska trwał 3 godz. Otrzymaliśmy śmierdzący bungalow na samym szczycie wzgórza.Dzieci były przerażone wspinaczką ,ciasnotą i brudem.Po wieczornej i porannej awanturze w recepcji i wykonaniu 100 telefonów zmieniono nam pokój na taki za jaki zapłaciliśmy.Polacy traktowani są jak śmiecie ,upychani w najgorszych norach,ci co nie znają języka są przegrani.Jedzenie takie sobie idealne dla anglików (fasola ,jajka) nie ominęły nas wszystkich sensacje żołądkowe ale można było coś wybrać,proszę zabrać buty do wspinaczki.Odradzam pobyt tam rodziną z dziećmi zwłaszcza z wózkami . W pamięci chce zachować tylko piękne widoki.

• Zalety Była nią zatoka, do momentu gdy nie zobaczyłem, że po lewej strony plaży, za betonowym murkiem wylewane są ścieki!!!!!
    • Wady Wszystko!

Hotel tragedia! Zacznę od pokoju, to znaczy domku, który dzieliśmy z rodziną z Francji. Oni mieli jeden pokój z osobnym wejściem i my drugi. Taki typowy bungalow. Pierwsze wrażenie po wejściu było całkiem fajne, do momentu gdy poczułem zapach, a raczej smród jaki się w nim rozchodzi. Po otwarciu drzwi na taras zrobiło się całkiem znośnie, może taras to za dużo powiedziane, był to wylany beton 2m / 5m, na którym stal stolik i dwa krzesła. Klimatyzacja to jakieś nieporozumienie, strasznie głośna, zagrzybiona i śmierdząca! Ten smród w pokoju, to była właśnie zasługa klimy. Był to pierwszy i ostatni raz gdy ją włączyliśmy. Od tej pory w ciągu dnia mieliśmy otwarte drzwi wejściowe na oścież oraz drzwi na taras. W nocy po prostu spaliśmy przy otwartych drzwiach na taras, z nadzieją, że nas nie ukradną. Łazienka mała brudna i oczywiście śmierdząca, a to za sprawą ciepłej wody, która jak już była (czasami zaczynała lecieć po 5 min.), to najzwyczajniej w świecie cuchnęła. W pokoju na wysokości 2 m był zawieszony telewizor, a raczej monitor od laptopa i to pod takim kątem, że w nocy nic nie było na nim widać (oczywiście brak regulacji kąta). Zresztą telewizor jest tam zbędny, w ciągu dnia nie odbierał żaden kanał, a w nocy 3 i to z pikselami.Zapomniałem dodać, że sam domek mieści się 150 m od recepcji, pod taką stroma górę, że ludzie się wywracali gdy schodzili na posiłki lub plażę. Zarówno wejście, jak i zejście nie było by problemem, gdyby nie fakt, że idzie się po nierównym, a miejscami bardzo śliskim betonie. Jedzenie niesmaczne, a mięsa, które smaży i kroi kucharz w środku stołówki, bardzo często śmierdziały stary tłuszczem. Pod koniec pobytu zatrułem się tym jedzeniem (albo ściekami na plaży) ,całą noc zwracałem, a za ścianą Francuz z żoną. Moja żona też się struła, tylko, że dzień wcześniej. Oczywiście żadne interwencje nic nie zdziałały, ani w recepcji, ani u pani rezydentki. Odradzam ten hotel każdemu kto chcę wyjechać na fajne wakacje. Broń Boże z dziećmi!