Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Blue Princess Beach
Grecja / Korfu

Blue Princess Beach: basen

• Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety romantyczne usytuowanie, rajska przyroda, zaangażowani pracownicy
    • Wady niedociągnięcia w postaci nieładu wokół plaży, aczkolwiek plaża jest publiczna; ciepła woda leciała 5 min po odkręceniu kranu

Zdaje mi się, że większość negatywnych opinii jest już nieaktualna. Hotel zmienił właściciela oraz został odremontowany na bieżący sezon. Jest pięknie, kameralnie i miło. Zdadza się że do niektórych pokoi trzeba się wspinać pod górę, ale takie uroki tamtejszej przyrody. Zgadza się też, że nie ma animacji. No cóż..., trzeba być kreatywnym. Natomiast na brud, zaniedbania i brak kompetencji pracowników nie można narzekać, wszystko super. Bardzo miły pobyt na pięknej wyspie w spokojnej okolicy. Warto wynająć samochód, skuter i objechać polecane miejsca.

• Zalety Przyjemna zatoczka widoki bezcenne
    • Wady Pokoje średnie, dziwny zapach Łazienka tragedia Klimatyzator ledwo chodził 2 razy zimna woda

Ogólnie tylko widok bezcenny także plaże w okolicy

• Zalety Przepiękne położenie.Widoki bajkowe. Miejsce idealne dla zakochanych.
    • Wady Żadnych atrakcji poza hotelem, wszędzie daleko, nie ma miasteczka. Nie ma gdzie się ruszyć wieczorem, tylko zjeść i spać.Nie można spacerować, bo hotel jest przy plaży otoczonej górami i wieczorem ciemno. Nie ma animacji dla dorosłych i dzieci.Był 1 wieczór grecki, co było miłym przeżyciem.

Dobre miejsce do wyjazdu na tydzień. Nie polecam dla dzieci , bo jest b. głęboko już metr od brzegu.Byłam b.zadowolona bo widoki są bajeczne, zestawienie turkusowego morza z klifami stromo opadającymi w dół-to coś pięknego( można z nich skakać do wody) Plaża z drobnych, ciepłych kamyków, na których można się wspaniale wygrzać po wyjściu z wody.Mieliśmy szczęście bo zakwaterowano nas u podnóża góry, ale widziałam ludzi codziennie wspinających się do swoich bungalowów umiejscowionych wyżej.Nie jest to hotel tylko rozstrzelone domki-bungalowy.Czysto-codziennie sprzątano pokoje.Basen jest jeden na wzniesieniu, za basenem trawa i palmy,gdzie można leżeć w cieniu na leżakach, widok stamtąd bajkowy! Jedzenie b.dobre- aż za dużo. Niestety w ostatni dzień się pochorowaliśmy-ale ponoć na Korfu panował wtedy wirus grypy żołądkowo-jelitowej.

• Zalety Wygodnie ,ale słabo wyposażony
    • Wady smutnie

Cudowne miejsce.Wyspa dla zakochanych.Wspaniała zieleń.Morze,kraobrazy,żyć , nie umierac , raj na Ziemi.

• Zalety położenie, obsługa, jedzenie
    • Wady większych nie odnotowaliśmy

Witam :), byliśmy w tym hotelu we wrześniu 2015 na 2 tygodnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni: jedzenie dobre, położenie hotelu fantastyczne, bardzo miła obsługa w tym p. Manager, który dopytywał, czy wszystko jest w porządku i służył pomocą. Pogoda była super, pomimo tego, że zdarzał się deszcz :). Nasz pokój był bardzo ładny i codziennie sprzątany. Podejście do pokoju faktycznie pod górkę, ale trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, szczególnie po obfitym posiłku ;) Byliśmy na dwóch wycieczkach: dookoła wyspy i Korfu nocą (wycieczki również udane). Podczas pobytu naszym opiekunem była p. Małgorzata - niezwykle miła i pomocna rezydentka. Polecamy hotel na wakacje :)

• Zalety Położenie w pięknej zatoce, bliskość kilku plaż, smaczne jedzenie, wspaniałe widoki, cisza
    • Wady Brud i wyposażenie pokoju i łazienki, odległość pokoju do restauracji plaży i basenu (powrót pod stromą górę), brak wi-fi, przekąsek między posiłkami

Ciężko ocenić mi ten hotel, Generalnie nie jestem osobą wymagającą ale to co zobaczyłam bardzo mnie zaskoczyło. Zdjęcia w ofercie znacznie odbiegają od rzeczywistości. Pierwsze wrażenie było fatalne. Po dowiezieniu nas do hotelu (o drugiej w nocy, bo mimo bliskości hotelu od lotniska przez ponad godzinę rozwoziliśmy inne osoby po ich hotelach) przywitał nas zaspany Pan mówiący tylko OK OK. Wrzucił nasze torby do rozpadającego się busika i zawiózł (5 miejsc w busie, nas było sześcioro) do pokoi. Jechaliśmy pod stromą górę. Pan wysadził nas pod domkiem na wzgórzu, dał klucz, powiedział OK i odjechał. To było pierwsze zdziwienie, bo rezerwowałam przecież pokój w 'hotelu' a nie w chatce na wzgórzu (para mieszkająca za naszą ścianą rezerwowała bungalow więc nie wiem jakie są kryteria podziału). 'Pokój' znacznie różnił się od tego co widać na zdjęciach w ofercie. Szafki połamane, brudne, każda z innego kompletu, do tego zatęchłe, cieknąca spłuczka w łazience której przez tydzień nikt nie był w stanie naprawić, jakieś dziwne czerwone plamy na podłodze, brudna lodówka, brak telefonu, zagrzybiała klimatyzacja. Widok na morze (za który dopłaciłam) był dopiero jak wyszło się z pokoju i spojrzało w prawo . Na pewno nie jest to pokój na romantyczny wyjazd (jak reklamowany jest hotel). Od restauracji do pokoju było około 250m, pod bardzo stromą górę, w czasie deszczu bardzo ciężko było się tam wdrapać. Podejrzewam, że różnica w opiniach na temat hotelu wynika z tego do jakiego pokoju się trafiło. Czynny był tylko jeden basen przy restauracji, drugi po drugiej stornie drogi, pod górę, bez toalety. Z pozytywów: przepiękna okolica, smaczne jedzenie choć tylko w wyznaczonych godzinach (brak przekąsek o których napisane jest w ofercie). Generalnie czuję się oszukana przez biuro podróży za to że nie zostałam poinformowana że aby dostać się do swojego pokoju muszę nabyć buty do wspinaczki górskiej i najlepiej zaszczepić się na tężec. Rzeczywistość bardzo odbiega od oferty biura.

• Zalety Jedną jedyną zaleta tego hotelu to piękne położenie,góry, skałki,zieleń i kaskadowo ułożone bungalowy.
    • Wady wszystko inne tzn.,pokoje, łazienki, monotonne sniadania, brak animacji, brudna , zaniedbana plaża.

Witam, jutro mija tydzień jak wróciłam z tego hotelu. Jestem osoba bardzo mało wymagającą, ale to co zobaczyłam to jeden wielki szok. Pierwsze co, to nocny przyjazd do hotelu bez jakiegokolwiek lunch boxu, pokój nr 53 to katastrofa. Fakt, nisko położony,ale w środku masakra. Jedna szafa bez półek, łóżko, mały stolik z lustrem i telewizor. Żadnej komody na wypakowanie ubrań,a,łazienka to tylko ubikacja, umywalka, lustro, malutki brodzik bez kotary prysznicowej, a do tego nie zamykające się drzwi do łazienki, zepsuty prysznic i brak cieplej wody. o smrodzie z kanalizy nie wspomnę MASAKRA. Dzięki naszej rezydentce Mirindzie po dwóch dniach dostaliśmy nowy pokój. Nie był to szał, ale przynajmniej zamykały się drzwi i była ciepła woda. Jedzenie ogólnie takie sobie, mały wybór ale zawsze znaleźliśmy coś dla siebie. Najgorsze były śniadania - monotonia. Busik o którym piszą w ofercie nie jeździ co godzinę tylko na życzenie i umówienie się na daną godzinę. Do dyspozycji gości są dwa baseny. Jeden po drugiej stronie ulicy i jeden koło restauracji. Przy barze płatnym dwa małe baseny są nie czynne. Powiedziano nam że one są tylko dla ozdoby. Na basenie przy restauracji mało leżaków. Jak do 8 nie zajmiesz sobie to idziesz na plażę kamienisto-żwirkową. Motorówki które są do wypożyczenia potrzebują przeglądu technicznego i nawet jak im się mówi o tym to oni z tym nic nie robią, tylko wypożyczają dalej. Wygląda na to ,że tylko czekają na jakiegoś laika który wypłynie i za chwilę zadzwoni po serwis za który oczywiście zapłaci. Minusem też jest to iż nie ma animacji. My trafiliśmy na wieczór latynowski i grecki - wieczorami nuda. Mimo wszystko, dzięki naszej zgranej paczce potrafiliśmy dobrze się bawić i korzystać z fajnych wycieczek. Hotelu nie polecam, nie dałabym mu nawet dwóch gwiazdek. Przykro mi.

• Zalety Zaletą są przepiękne widoki i piękna pogoda.
    • Wady - brud w samych pokojach jak i w ich otoczeniu. - wszechobecne osy...na stołówce bo tak należy nazwać to miejsce - cena nieadekwatna do jakości - to nie zasługuje na miano hotelu czterogwiazdkowego. - umieszczanie gości "hotelowych" w pokojach lub domkach niezaleznie od tego za co zapłacili.

Wyjazd ten uświadomił mnie, że opinie jakie ludzie wystawiają o danym miejscu sa w 90% adekwatne do tego, co możemy zobaczyć na miejscu. Próbuję pamiętać tylko te dobre rzeczy jednak, wiem że za takie pieniądze mogliśmy pojechać w inne miejsce. -pokój musieliśmy zmieniać 3 razy - smród z kanalizacji = wchodzenie pod stromą górę z bagażami...parę razy bo na pomoc czekaliśmy 1h..współczuję emerytom. Oczywiście klienci grecos dostają najgorsze pokoje. Na dobry pokój możesz liczyc tylko wtedy gdy jesteś niemcem lub grecos przysłał cię tu w ramach reklamacjii swojej innej usługi.Po wysłuchaniu opowieści naszych sąsiadów muszę stwierdzić że nie było tak źle. -osy, osy, osy, i tylko jedno ukąszenie. -animator grecos- sam przyznał że juz nie chce tu pracować bo jest zażenowany - morze fajne ale bardzo zimne - O pokojach "hotelowych" można pisac bardzo ciekawe opowieści.... - jedzenie..ehhh "typowo greckie" - jeśli na to liczysz to z pewnością będziesz zawiedziony! Nie dodaję kompromitujących zdjęć, chcę pamiętać tylko te dobre rzeczy - piekny krajobraz dopełniony wspaniałym towarzystwem.

• Zalety Wszystko na TAK! :)
    • Wady Jeśli już mam się przyczepić to baterii w prysznicu :) Ale podobno są w trakcie wymiany:)

Czytając opinie o hotelu, troszkę się bałam, ale już sam wjazd na teren Blue Princess Beach zrobił na mnie wrażenie WOW :) Od razu widać, że recepcja odnowiona. Przylecieliśmy w środku nocy, więc na powitanie dostaliśmy kanapki i wodę, aby zjeść coś po podróży. Pokój - cudny. Wiadomo - nie jakieś 6 gwiazdkowe luksusy, ale duży (część sypialniana, część z garderobą, lodówką i spora łazienka z wanną i tarasem - bungalow), przede wszystkim czysty, z widokiem na ogród i morze:) Otoczenie hotelu obłędne - turkusowe morze, do którego wpadają przepiękne skały w okół zatoki. I te góry ponad hotelem.. Jedzenie bardzo dobre, jak najbardziej było z czego wybrać:) Poza tym napoje, lody, ciastka i drinki do 23:00. Przy plaży była możliwość wypożyczenia łódek, rowerków wodnych itp dzięki czemu można było na własną rękę zwiedzić rozległą część zatoki i plażować na 8 pobliskich "rajskich" plażach - widoki cudne:) Obsługa bardzo miła, pokoje codziennie sprzątane. Nie było ścisku podczas posiłków mimo środka sezonu. Większość gości to Polacy, poza tym Francuzi, Niemcy, Anglicy. Nie rozumiem opisów że daleko do miasta itp.. Już kilka kroków nad hotelem (prawda że pod górkę, ale znowu nie było tragedii) - był market z przystępnymi cenami, a 300 m dalej kolejne 2 markety. Ponadto kilka uroczych, klimatycznych greckich tawern, także blisko hotelu :) Podobno wszystko dzięki zmianie właściciela, który wiele zdziałał na nowy sezon. Generalnie pobyt oceniam na 10/10, serdecznie POLECAM!!!

• Zalety jedzenie, widoki
    • Wady prawie wszędzie pod górę trzeba iść

Właśnie wróciłam z wakacji, które spędziłam w tym hotelu. Wyjeżdżając miałam dość duże wątpliwości, szczególnie po przeczytaniu opinii na temat tego miejsca. Muszę jednak zdecydowanie powiedzieć, że pobyt uważam za bardzo udany. Pokoje są czyste, codziennie sprzątane, Jedzenie bardzo dobre, duży wybór, po każdym obiedzie, kolacji są desery, różne słodkości, bardzo pyszne. O zatruciu nie ma mowy! Obsługa hotelu miła i pomocna. Widoki wprost bajeczne. Jedyna moja rada, to wyjeżdżając na Korfu, należy się wcześniej obczytać się, przygotować sobie co warto zobaczyć, albowiem na rezydentkę nie ma co liczyć, na spotkaniu informacyjnym powiedziała tylko o wycieczkach proponowanych przez biuro podróży.