Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Blue Princess Beach
Grecja / Korfu

Blue Princess Beach: basen

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    253 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety Przepiękne położenie.Widoki bajkowe. Miejsce idealne dla zakochanych.
    • Wady Żadnych atrakcji poza hotelem, wszędzie daleko, nie ma miasteczka. Nie ma gdzie się ruszyć wieczorem, tylko zjeść i spać.Nie można spacerować, bo hotel jest przy plaży otoczonej górami i wieczorem ciemno. Nie ma animacji dla dorosłych i dzieci.Był 1 wieczór grecki, co było miłym przeżyciem.

Dobre miejsce do wyjazdu na tydzień. Nie polecam dla dzieci , bo jest b. głęboko już metr od brzegu.Byłam b.zadowolona bo widoki są bajeczne, zestawienie turkusowego morza z klifami stromo opadającymi w dół-to coś pięknego( można z nich skakać do wody) Plaża z drobnych, ciepłych kamyków, na których można się wspaniale wygrzać po wyjściu z wody.Mieliśmy szczęście bo zakwaterowano nas u podnóża góry, ale widziałam ludzi codziennie wspinających się do swoich bungalowów umiejscowionych wyżej.Nie jest to hotel tylko rozstrzelone domki-bungalowy.Czysto-codziennie sprzątano pokoje.Basen jest jeden na wzniesieniu, za basenem trawa i palmy,gdzie można leżeć w cieniu na leżakach, widok stamtąd bajkowy! Jedzenie b.dobre- aż za dużo. Niestety w ostatni dzień się pochorowaliśmy-ale ponoć na Korfu panował wtedy wirus grypy żołądkowo-jelitowej.

• Zalety Wygodnie ,ale słabo wyposażony
    • Wady smutnie

Cudowne miejsce.Wyspa dla zakochanych.Wspaniała zieleń.Morze,kraobrazy,żyć , nie umierac , raj na Ziemi.

• Zalety położenie, obsługa, jedzenie
    • Wady większych nie odnotowaliśmy

Witam :), byliśmy w tym hotelu we wrześniu 2015 na 2 tygodnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni: jedzenie dobre, położenie hotelu fantastyczne, bardzo miła obsługa w tym p. Manager, który dopytywał, czy wszystko jest w porządku i służył pomocą. Pogoda była super, pomimo tego, że zdarzał się deszcz :). Nasz pokój był bardzo ładny i codziennie sprzątany. Podejście do pokoju faktycznie pod górkę, ale trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, szczególnie po obfitym posiłku ;) Byliśmy na dwóch wycieczkach: dookoła wyspy i Korfu nocą (wycieczki również udane). Podczas pobytu naszym opiekunem była p. Małgorzata - niezwykle miła i pomocna rezydentka. Polecamy hotel na wakacje :)

• Zalety Położenie w pięknej zatoce, bliskość kilku plaż, smaczne jedzenie, wspaniałe widoki, cisza
    • Wady Brud i wyposażenie pokoju i łazienki, odległość pokoju do restauracji plaży i basenu (powrót pod stromą górę), brak wi-fi, przekąsek między posiłkami

Ciężko ocenić mi ten hotel, Generalnie nie jestem osobą wymagającą ale to co zobaczyłam bardzo mnie zaskoczyło. Zdjęcia w ofercie znacznie odbiegają od rzeczywistości. Pierwsze wrażenie było fatalne. Po dowiezieniu nas do hotelu (o drugiej w nocy, bo mimo bliskości hotelu od lotniska przez ponad godzinę rozwoziliśmy inne osoby po ich hotelach) przywitał nas zaspany Pan mówiący tylko OK OK. Wrzucił nasze torby do rozpadającego się busika i zawiózł (5 miejsc w busie, nas było sześcioro) do pokoi. Jechaliśmy pod stromą górę. Pan wysadził nas pod domkiem na wzgórzu, dał klucz, powiedział OK i odjechał. To było pierwsze zdziwienie, bo rezerwowałam przecież pokój w 'hotelu' a nie w chatce na wzgórzu (para mieszkająca za naszą ścianą rezerwowała bungalow więc nie wiem jakie są kryteria podziału). 'Pokój' znacznie różnił się od tego co widać na zdjęciach w ofercie. Szafki połamane, brudne, każda z innego kompletu, do tego zatęchłe, cieknąca spłuczka w łazience której przez tydzień nikt nie był w stanie naprawić, jakieś dziwne czerwone plamy na podłodze, brudna lodówka, brak telefonu, zagrzybiała klimatyzacja. Widok na morze (za który dopłaciłam) był dopiero jak wyszło się z pokoju i spojrzało w prawo . Na pewno nie jest to pokój na romantyczny wyjazd (jak reklamowany jest hotel). Od restauracji do pokoju było około 250m, pod bardzo stromą górę, w czasie deszczu bardzo ciężko było się tam wdrapać. Podejrzewam, że różnica w opiniach na temat hotelu wynika z tego do jakiego pokoju się trafiło. Czynny był tylko jeden basen przy restauracji, drugi po drugiej stornie drogi, pod górę, bez toalety. Z pozytywów: przepiękna okolica, smaczne jedzenie choć tylko w wyznaczonych godzinach (brak przekąsek o których napisane jest w ofercie). Generalnie czuję się oszukana przez biuro podróży za to że nie zostałam poinformowana że aby dostać się do swojego pokoju muszę nabyć buty do wspinaczki górskiej i najlepiej zaszczepić się na tężec. Rzeczywistość bardzo odbiega od oferty biura.

• Zalety Jedną jedyną zaleta tego hotelu to piękne położenie,góry, skałki,zieleń i kaskadowo ułożone bungalowy.
    • Wady wszystko inne tzn.,pokoje, łazienki, monotonne sniadania, brak animacji, brudna , zaniedbana plaża.

Witam, jutro mija tydzień jak wróciłam z tego hotelu. Jestem osoba bardzo mało wymagającą, ale to co zobaczyłam to jeden wielki szok. Pierwsze co, to nocny przyjazd do hotelu bez jakiegokolwiek lunch boxu, pokój nr 53 to katastrofa. Fakt, nisko położony,ale w środku masakra. Jedna szafa bez półek, łóżko, mały stolik z lustrem i telewizor. Żadnej komody na wypakowanie ubrań,a,łazienka to tylko ubikacja, umywalka, lustro, malutki brodzik bez kotary prysznicowej, a do tego nie zamykające się drzwi do łazienki, zepsuty prysznic i brak cieplej wody. o smrodzie z kanalizy nie wspomnę MASAKRA. Dzięki naszej rezydentce Mirindzie po dwóch dniach dostaliśmy nowy pokój. Nie był to szał, ale przynajmniej zamykały się drzwi i była ciepła woda. Jedzenie ogólnie takie sobie, mały wybór ale zawsze znaleźliśmy coś dla siebie. Najgorsze były śniadania - monotonia. Busik o którym piszą w ofercie nie jeździ co godzinę tylko na życzenie i umówienie się na daną godzinę. Do dyspozycji gości są dwa baseny. Jeden po drugiej stronie ulicy i jeden koło restauracji. Przy barze płatnym dwa małe baseny są nie czynne. Powiedziano nam że one są tylko dla ozdoby. Na basenie przy restauracji mało leżaków. Jak do 8 nie zajmiesz sobie to idziesz na plażę kamienisto-żwirkową. Motorówki które są do wypożyczenia potrzebują przeglądu technicznego i nawet jak im się mówi o tym to oni z tym nic nie robią, tylko wypożyczają dalej. Wygląda na to ,że tylko czekają na jakiegoś laika który wypłynie i za chwilę zadzwoni po serwis za który oczywiście zapłaci. Minusem też jest to iż nie ma animacji. My trafiliśmy na wieczór latynowski i grecki - wieczorami nuda. Mimo wszystko, dzięki naszej zgranej paczce potrafiliśmy dobrze się bawić i korzystać z fajnych wycieczek. Hotelu nie polecam, nie dałabym mu nawet dwóch gwiazdek. Przykro mi.

• Zalety Zaletą są przepiękne widoki i piękna pogoda.
    • Wady - brud w samych pokojach jak i w ich otoczeniu. - wszechobecne osy...na stołówce bo tak należy nazwać to miejsce - cena nieadekwatna do jakości - to nie zasługuje na miano hotelu czterogwiazdkowego. - umieszczanie gości "hotelowych" w pokojach lub domkach niezaleznie od tego za co zapłacili.

Wyjazd ten uświadomił mnie, że opinie jakie ludzie wystawiają o danym miejscu sa w 90% adekwatne do tego, co możemy zobaczyć na miejscu. Próbuję pamiętać tylko te dobre rzeczy jednak, wiem że za takie pieniądze mogliśmy pojechać w inne miejsce. -pokój musieliśmy zmieniać 3 razy - smród z kanalizacji = wchodzenie pod stromą górę z bagażami...parę razy bo na pomoc czekaliśmy 1h..współczuję emerytom. Oczywiście klienci grecos dostają najgorsze pokoje. Na dobry pokój możesz liczyc tylko wtedy gdy jesteś niemcem lub grecos przysłał cię tu w ramach reklamacjii swojej innej usługi.Po wysłuchaniu opowieści naszych sąsiadów muszę stwierdzić że nie było tak źle. -osy, osy, osy, i tylko jedno ukąszenie. -animator grecos- sam przyznał że juz nie chce tu pracować bo jest zażenowany - morze fajne ale bardzo zimne - O pokojach "hotelowych" można pisac bardzo ciekawe opowieści.... - jedzenie..ehhh "typowo greckie" - jeśli na to liczysz to z pewnością będziesz zawiedziony! Nie dodaję kompromitujących zdjęć, chcę pamiętać tylko te dobre rzeczy - piekny krajobraz dopełniony wspaniałym towarzystwem.

• Zalety Wszystko na TAK! :)
    • Wady Jeśli już mam się przyczepić to baterii w prysznicu :) Ale podobno są w trakcie wymiany:)

Czytając opinie o hotelu, troszkę się bałam, ale już sam wjazd na teren Blue Princess Beach zrobił na mnie wrażenie WOW :) Od razu widać, że recepcja odnowiona. Przylecieliśmy w środku nocy, więc na powitanie dostaliśmy kanapki i wodę, aby zjeść coś po podróży. Pokój - cudny. Wiadomo - nie jakieś 6 gwiazdkowe luksusy, ale duży (część sypialniana, część z garderobą, lodówką i spora łazienka z wanną i tarasem - bungalow), przede wszystkim czysty, z widokiem na ogród i morze:) Otoczenie hotelu obłędne - turkusowe morze, do którego wpadają przepiękne skały w okół zatoki. I te góry ponad hotelem.. Jedzenie bardzo dobre, jak najbardziej było z czego wybrać:) Poza tym napoje, lody, ciastka i drinki do 23:00. Przy plaży była możliwość wypożyczenia łódek, rowerków wodnych itp dzięki czemu można było na własną rękę zwiedzić rozległą część zatoki i plażować na 8 pobliskich "rajskich" plażach - widoki cudne:) Obsługa bardzo miła, pokoje codziennie sprzątane. Nie było ścisku podczas posiłków mimo środka sezonu. Większość gości to Polacy, poza tym Francuzi, Niemcy, Anglicy. Nie rozumiem opisów że daleko do miasta itp.. Już kilka kroków nad hotelem (prawda że pod górkę, ale znowu nie było tragedii) - był market z przystępnymi cenami, a 300 m dalej kolejne 2 markety. Ponadto kilka uroczych, klimatycznych greckich tawern, także blisko hotelu :) Podobno wszystko dzięki zmianie właściciela, który wiele zdziałał na nowy sezon. Generalnie pobyt oceniam na 10/10, serdecznie POLECAM!!!

• Zalety jedzenie, widoki
    • Wady prawie wszędzie pod górę trzeba iść

Właśnie wróciłam z wakacji, które spędziłam w tym hotelu. Wyjeżdżając miałam dość duże wątpliwości, szczególnie po przeczytaniu opinii na temat tego miejsca. Muszę jednak zdecydowanie powiedzieć, że pobyt uważam za bardzo udany. Pokoje są czyste, codziennie sprzątane, Jedzenie bardzo dobre, duży wybór, po każdym obiedzie, kolacji są desery, różne słodkości, bardzo pyszne. O zatruciu nie ma mowy! Obsługa hotelu miła i pomocna. Widoki wprost bajeczne. Jedyna moja rada, to wyjeżdżając na Korfu, należy się wcześniej obczytać się, przygotować sobie co warto zobaczyć, albowiem na rezydentkę nie ma co liczyć, na spotkaniu informacyjnym powiedziała tylko o wycieczkach proponowanych przez biuro podróży.

• Zalety Widoki, lokalizacja, miła atmosfera, sympatyczni właściciele, miło i kameralnie, plaża żwirkowa, zejście z hotelu, blisko lotniska i miasta skąd realizowane są fakultatywne wycieczki.
    • Wady Kaskadowe ułożenie budynków na zboczu, do miasteczka ok 2000 m, najbliższe sklepy ok 1000 m, na plaży leżaki i parasole płatne.

Hotel z pozoru skromny, ale z widokiem na przyszłość. Dostali duże dofinansowanie, inwestują w rozbudowę. Postawili nowy budynek, w którym znajdują się pokoje z widokiem na zatoczkę (przeszklona cała ściana wychodząca w stronę morza) ? te pokoje będą dostępne w 2016 roku.

• Zalety ładny widok na zatokę.
    • Wady ZAZNACZAM- NIE JESTEM WYBREDNY. Najpierw dostaliśmy pokój w budynku głównym z widokiem na zaplecze kuchni - ok. przełknąłem, bo w pokoju się mało siedzi. Ale jak zaczęło śmierdzieć z kanalizacji, to to już było ponad naszą wytrzymałość. Wielu gości miało ten sam problem. Pani w recepcji dając nam pokój w bungalowie powiedziała że jesteśmy lucky dostając ten pokój. Śmierdzieło tak samo, tyle że tylko w nocy. Pokój niby odnowiony ale klimatyzacja wymagała interwencji hydraulika (dobicie gazu), prysznic bez uchwytu, łazienka bez haczyków, zamek w drzwiach wejściowych na zwykły klucz tzw. surówkę. Wszystko tandetne. Sprzątanie OK. W całym obiekcie jedna wielka chmara os. Ja użądlony tylko raz, moja żona dwa razy, ludzie przy basenie (zwłaszcza małe dzieci) co chwila krzyczały. Toalety: na zużyty papier są osobne kosze, ale to urok tamtych rejonów. Goście: głównie Polacy, Anglicy lower class, Rosjanie Położenie 4.0 zatoka piękna, woda czysta ale LODOWATA i mniej zasolona niż reszta morza. Myślę, że jest to spowodowane zimnymi prądami słodkiej wody wypływającej spod dna. To się często zdarza w zatokach. Poza zatoką, gdzie trzeba wypłynąć wypożyczoną motorówką 100euro/dzień lub tramwajem wodnym, który wywozi na okoliczne plaże, woda jest super - ciepła i krystaliczna. Wbrew temu co jest w opisie ośrodka, leżaki na plaży i parasole są płatne. Plaża jest publiczna, ale przy samym hotelu. Zjeździliśmy całą wyspę, najładniejsza plaża w Kassiopi, duże skały schodzące do wody - ja to lubię. Prawie sami Rosjanie, tzn. że musi być tu dość drogo. Na całej wyspie generalnie, gdzie się nie pójdzie wzdłuż plaży, ścieżką wśród krzaków, wszystko jest za przeproszeniem obsrane. Sklepiki są małe ale wszystko co potrzeba człowiekowi do przeżycia - jest. Do najbliższego trzeba iść ostro pod górę ok. 300m. Serwis 4.0 Obsługa generalnie wyniosła, Pan Hydraulik zachowywał się jak boss. Sprzątaczka była bardzo miła i szczęśliwa z napiwku 10euro, naprawdę się starała. Szefowie wypożyczalni samochodów, motorówek czy czegokolwiek - obrzydliwi - personel -OK. Chyba mają taki styl manifestowania tego że są właścicielami "firmy". Angielski w hotelu znają jako tako, można się dogadać. W najbliższym sklepie - zero. Lekarz: zdarzyło mi się zatruć pokarmowo - zamówiłem lekarza, przyjechała po mnie pielęgniarka z drugiego końca wyspy po wielu perturbacjach i już po 4 godzinach byłem u lekarza. Te same leki mają dużo tańsze niż w Polsce. Jeśli się nie zna dobrze angielskiego z wszelkimi reklamacjami jest ciężko - "udają Greka". Gastronomia 1.0 dużo badziewiastego jedzenia. Jeśli podali jagnięcinę, to stare śmierdzące kawałki przemieszane ze świeżymi. Trzeba być bardzo czujnym. Po zatruciu pokarmowym, czyli 2-gi tydzień mogłem patrzeć tylko na pieczywo jaja i oliwki. W restauracji cały czas odganianie się od os, na talerzu zawsze siedziało kilka ( zjadały głównie wędlinę). Zero reakcji ze strony personelu oprócz dobrych rad co zrobić gdy już osa użądli. Kelnerzy OK (ale trochę za bardzo spoufalający się). Jedzenia dużo ale drugi tydzień jadłem już tylko pieczywo i gotowane jajka. Nawet herbata była obrzydliwa. Wino białe i piwo dało się przełknąć, czego nie można powiedzieć o czerwonym (kwachu). Drinki alkoholowe, nawet te za dopłatą - KUPA ŚMIECHU! Soki owocowe prawie sama woda ale dało się wypić z Ouzo. Soft drinks tj cola, sprite itd OK , jeśli ktoś lubi. Lampki do wina myte chyba tylko w wodzie. Biały osad na nich po wyjęciu ze zmywarki to nic w porównaniu z widokiem szkła pod światło - miały po prostu wrośnięty czarny brud. Od wielu lat jeżdżę po Europie ale takiego brudu nie widziałem. Szczytem programu było podczas obiadu wybicie przez kratkę kanalizacyjną na środku restauracji fekaliów. Kelnerzy zaczęli to rozcierać mopami, a potem bez umycia rąk powrócili do roznoszenia talerzy. Robili to z pewną rutyną więc myślę, że nie był to odosobniony wypadek. Sport i rozrywka 1.0 Mnie to nie dotyczy bo nikt mi nie musi organizować czasu wolnego, ale byli ludzie z małymi dziećmi i nie było tzw. animatora. Teoretycznie była dziewczyna z Polski, ale cały czas siedziała na walizce i była zajęta ciągłymi przeprowadzkami, bo to co jej proponowali Grecy do zakwaterowania to była drwina, wg jej opowieści.

Jest to jedno wielkie dziadostwo. Nie wierzyłem w negatywne opinie bo ludzie często oczekują cudów, ale w przypadku Blue Princess wszystko co napisano źle o tym hotelu niestety jest prawdą.