Blue Princess Beach

• Dojazd własny All Inclusive
    285 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety Widok na morze i to wszystko
    • Wady Brud, smród , zatrute jedzenie

Pojechaliśmy na wymarzony urlop od lat cała rodziną . Kłopoty zaczęły się od pierwszego dnia pobytu biegunka wymioty, dreszcze , drgawki. Było już tak źle , że do kuzynki w nocy przyjechał lekarz porażka. Do końca pobytu złe samopoczucie. Pogoda masakra deszcz i burze . Wkoło hotel bród smród. W łazienkach z kratek kanalizacyjnych taki smród , że trzeba było zamykać drzwi. Hotel powinien mieć dwie gwiazdki i nic więcej.Z tego co dowiedzieliśmy się przed odjazdem wszyscy goście mieli problemy żoładkowe nawet obsługa. Odradzam hotel w ogóle to miejsce . Zapłacilismy tyle kasy a Grekos nic do dnia dzisiejszego nic z tym nie robi.

• Wady Czystość

Kłopoty żołądkowe przez cały pobyt gwarantowane.

• Zalety Położenie
    • Wady Zatrute ,stare jedzenie powodujące chorobę wszystkich gości.

Żenada!!! Jedzenie i warunki sanitarne panujące w tym "hoteliku" zagrażają zdrowiu i życiu gości!!!!!!!!!!! . Grecos nic sobie z tego nie robi i dalej wysyła tam klientów . Nie reaguje na zgłoszenia o zatruciach i innych problemach. Rezydentka w ogóle nie pomocna i bezczelna. Wszystkich zatrutych i nie zadowolonych z wakacji w tym miejscu proszę o kontakt w celu złożenia pozwu zbiorowego. mopato10@gmail.com

• Zalety Widoki
    • Wady Bród, smród siarkowodoru, wstrętne jedzenie powodujące zatrucia,brak owoców,niemożliwość kąpieli w morzu.Do zatoki wylewane są nieczystości.W pokoju mrówki, na stołówce pszczoły.

Horror,katastrofa wszyscy goście chorowali ale obsługa również.

• Zalety widok, darmowe wi-fi
    • Wady zatrucia, smród, bród

Stanowczo odradzam! Absolutnie wszyscy goście chorowali, mieli biegunkę i/lub wymioty i potworny ból brzucha. Przynajmniej jeden dzień przeleżany w pokoju. Wiele osób wymagało kroplówki lub hospitalizacji. Grecos wiedział o problemie i wysyłał kolejne turnusy do tego hotelu w tym ludzi starszych i rodziny z dziećmi. Codziennie przyjeżdżali lekarze i karetki. Wmawiano, że to jakiś wirus, ale problem był tylko w tym hotelu i w okolicznych pensjonatach. W końcu w połowie naszego pobytu rezydentka z Grecosa powiesiła informację, że to wina wody, zatoka jest zatruta i jedyne co zaoferowali (chorym de facto ludziom, którzy srali pod siebie) to dojazd na inna plażę oddalona jakieś 5km, zamiast "ewakuować" swoich klientów z tego miejsca. Po przebyciu "zatrucia" przy dłuższym pobycie problem wracał. Mimo opcji All Inclusiv nikt nie jadł, nie pił, a po informacji, że woda jest zatruta też się nikt nie kąpał. Oprócz tego ten hotel to żadne 4 gwiazdki. My mieliśmy fajne pokoje, duże i pani sprzątająca dobrze się przykładała i często ręczniki zmieniała, ale smród dochodzący z łazienki i terenów wspólnych był nie do wytrzymania. Do tego straszny syf na stołówce. Zero wody w butelkach tylko jeden baniak z wodą na stołówce.

Hotel nie jest hotelem czterogwiazdkowym! Maksymalnie trzy gwiazdki niestety. Nie ma co opisywać jeżeli kategoria była by dwie - trzy gwiazdki to myślę że wtedy nie było by się do czego przyczepić.

• Zalety piękny widok na zatokę, dobre działające WiFi
    • Wady brzydkie pokoje z okropnymi łazienkami, zaniedbana plaża, nieświeże jedzenie powodujące liczne zatrucia pokarmowe,

Na wybór hotelu zdecydowaliśmy się po wielu pozytywnych opiniach z początku sezonu i pięknych zdjęciach odremontowanych pokoi. Żadna z tych opinii niestety się nie potwierdziła (poza widokiem na zatokę). Pokoje również wyglądały zupełnie inaczej niż na zdjęciach. Potwierdziły się natomiast wszystkie negatywne opinie. I tak: Dostaliśmy pokoje zupełnie inne niż zamówione. Miał być w pierwszym przypadku odremontowany bungalow z widokiem na morze a dostaliśmy brzydki, tylko nieco odmalowany pokój bezpośrednio przy recepcji (czyli w zasadzie na parkingu) gdzie widok na morze skutecznie zasłaniały parkujące samochody dostawcze. Drugi pokój miał to być superior z widokiem na morze. Przydzielono pokój brzydki, mały, z prysznicem z przykrótką zasłonką (hotel 4*!) powodującą że woda wylewała się na całą podłogę. Teoretycznie można było uzyskać inny pokój ale dopiero po kilku dniach od przyjazdu (było wielu interweniujących) , co w przypadku 7 dniowego pobytu jest dość absurdalne. Jedzenie i formułę AI ocenialiśmy pozytywnie, do 4 dnia pobytu, w którym zatruliśmy się czymś na obiedzie (3 osoby). Sądząc po stanie toalety w restauracji dotknęło to również innych. Na plaży mimo płatnego serwisu nikt nie sprząta i wszędzie poniewierają się śmieci i niedopałki. Cumujące przy plaży motorówki miały zwyczaj tankować się z kanistrów przy pomoście i często śmierdziało benzyną. Do tego po lewej stronie zatoki, do morza odprowadzane są ścieki i zdarzało się, że cuchnęło szambem. Gdyby nie przyjęte już na wstępnie założenie, że będziemy głównie zwiedzać wyspę, pobyt oceniałabym bardzo negatywnie.

• Zalety Jedyną zaletą hotelu jest ładny widok i spokój
    • Wady -Kiepskie jedzenie ,wręcz śmierdzące, monotonne, codziennie to samo ( odgrzewane, paluszki rybne dla dzieci to jakaś mielonka - masa śmieci przy wejściu do hotelu - brudne pokoje, rzadko sprzątane, łazienka w kiepskim stanie ( brud, rdza, brak pojedynczych kafelków, wanna pobijana) -brak animacji , nudno - czynny tylko 1 basen ( brudny)- brak zjezdzalni - plaża brudna i leżaki na plaży też brudne, choć płatne - wszędzie śmierdzi ściekami - brak jakikolwiek atrakcji dla dzieci, nawet nie ma placu zabaw ( chyba,że można tak nazwać jedną huśtawkę a w drzewie obok rój pszczół) - obsługa niezbyt miła - bar przy plaży płatny - brak sklepów w pobliżu

Odradzam ten hotel!! byłam w Grecji 4 razy i to był najgorszy wybór, na szczęście po 2 dniach zmieniliśmy hotel na inny. Ten hotel jest na poziomie 2, 5/ 3 gwiazdek. Jedzenie jest okropne, non stop podgrzewane to samo, na stołówce śmierdzi a napoje są obrzydliwe. Plaża jest kamienista i brudna ( można było tam znaleźć duże kawałki płytek łazienkowych). Na plaży brudne leżaki. W hotelu brak animacji, jest nudno, bez wypożyczenia samochodu się nie obejdzie. Odradzam stanowczo ludziom z dziećmi!!! Obsługa jest nie miła. Jedyny plus tego hotelu to widoki.

• Zalety Widoki Wi-fi działało właściwie na całym terenie hotelu Ładnie położone baseny (ale tylko 2 czynne)
    • Wady Cała reszta Brak możliwości korzystania z all inclusiv (bar przy plaży płatny, opcja all jedynie w barze w głównej "stołówce", droga z większości domków to kilkaset metrów) Hotel nie jest kameralny (jak opisuje go Grecos) Hotel nie jest miejscem romantycznym przeznaczonym dla par (jak reklamuje go Grecos), hordy Brytyjczyków i Niemców z masą dzieci Nieświeże jedzenie (masa zatrutych gości) Brudna plaża, po lewej stronie ścieki, w środkowej części stare motorówki, smród benzyny i smarów Nieodnowione pokoje Lekceważące podejście do gości Beznadziejna restauracja a'la carte

Hotel wybraliśmy (po zachętach obsługi biura podroży, zapewnieniach o rzekomym remoncie całego obiektu w 2016r.) na podroż poślubną. Cóż, nie był to zbyt szczęśliwy wybór. Przed ostateczną decyzją czytaliśmy opinie w internecie, w maju, czerwcu przeważały te pozytywne, dziś widać, że negatywnych jest znacznie więcej. Długo by opowiadać o wadach tego obiektu. Nie jesteśmy zbyt wymagającymi podróżnikami, wystarczy czystość, świeże jedzenie i obsługa, która reaguje na uwagi i dba o swoich gości. Żadnej z tych rzeczy nie znajdziecie. Polacy są traktowani chyba najgorzej ze wszystkich narodowości. Nie ma znaczenia za jaki pokój zapłacicie. My wykupiliśmy opcję najdroższą, zaproponowaną w biurze. Po przyjeździe i zaznaczeniu, że jest to nasza podróż poślubna (w domyśle-powinno być miło i bezproblemowo, to chyba logiczne) otrzymaliśmy "pokój" umieszczony pod basenem (!), z drzwiami balkonowymi zamiast zwykłych, przezroczystymi zasłonkami,500 metrów stromo po górę. Wiedzieliśmy przed przyjazdem, że hotel położony jest na wzgórzu, nie mamy problemu z chodzeniem, jednak nawet nam doskwierało takie położenie pokoju (nie wyobrażam sobie pobytu z dzieckiem). W łazience wanna bez korka, poobijana armatura i kratka z której po kąpieli wypływała woda i piana. W pokoju pajęczyny, okresowo mrówki (wchodziły przez szczeliny)i klimatyzacja zawieszona w taki sposób, że po włączeniu dmuchała prosto na łóżko. Czuliśmy się trochę jak w schowku na szczotki ale ok, przymknęliśmy oko, w końcu w pokoju się nie siedzi. Widok (sprzed) pokoju bardzo ładny..nic to, że nie ma żadnego tarasu, a jedynie wylany betonowy chodnik, na nim 2 plastikowe krzesła ustawione pod klimą, z której cieknie woda, od sąsiadów jesteśmy oddzieleni trzema deseczkami. Nad nami basen, w pokoju słychać pluskanie :), przesuwanie leżaków. W 4 dniu pobytu mąż struł się w restauracji lub podczas kąpieli w morzu (po lewej stronie plaży wylewane są ścieki, zauważył to po fakcie), skutki odczuwalne do końca wyjazdu.

• Zalety hmmm brak

rodzinne wakacje przerodzily sie w koszmar od samego poczatku . w wielkim skrocie . corka pogryziona przez zyjatka zyjace w materacu . z przysznica plynie woda z rdza . pajeczyny doslownie wszedzie . ogromna sterta smieci przed glownym wejsciem do hotelu z dziwna substancja splywajaca na plaze . lecz najgorsze to jedzenie . brak jakich kolwiek zasad higieny i zdrowego zywienia . kilkanascie osob podczas naszego pobytu dosyc ciezko przeszly zatrucie pokarmowe wlacznie z pobytem w szpitalu pod kroplowka . prosze zastanowcie sie czy napewno chcecie tam jechac