Elly Beach

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Wyjazd z Katowic All Inclusive
  • Wyjazd z Warszawy All Inclusive

Pobyt: Wrzesień 2013

• Aktywnych, ceniących spokój, nastawionych na zwiedzanie
    • Zalety Niewątpliwą zaletą hotelu jest jego położenie - ciche, kameralne, nad samym morzem i w pięknych okolicznościach przyrody. Plaża hotelowa niczym szczególnym się nie wyróżnia więc polecam kilkuminutowy spacer i plażę Rovinia. W okolicy jest kilka plaż, do których można się dostać np. rowerem wodnym lub kajakiem, które można wypożyczyć na plaży przy hotelu. Część pokoi położona jest na wzgórzu więc codzienne spacery góra-dół są nieodłączną częścią urlopu - nam to nie przeszkadzało ale jeśli ktoś nie lubi to radzę wybrać inny hotel. Panie w recepcji miłe i pomocne, bezproblemowy kontakt w języku angielskim. W okolicy są sklepy, tawerny i wioska Lipadapes. Od poniedziałku do soboty jeździ autobus do stolicy wyspy - bilet 2 euro w jedną stronę.
    • Wady W naszym odczuciu wadą hotelu są kelnerzy - mało sympatyczni, szczególnie jedyna pani kelnerka. Miła była tylko wtedy gdy goście zamawiali napoje do obiadokolacji (dodatkowo płatne oczywiście). Nietaktem był fakt gaszenia świateł na stołówce w momencie gdy goście hotelowi jedli jeszcze śniadanie.

Hotel dla aktywnych, lubiących przyrodę, nie wymagających. Nie polecam rodzinom z dziećmi bo atrakcji dla dzieci tam po prostu nie ma oraz ludziom szukającym rozrywki.

Opinia dodana: 06 października 2013

Pobyt: Sierpień 2013

• Par, aktywnych

Hotel ma przepiekne polozenie. Bardzo blisko plazy, niedaleko innych dzikich plaz, do ktorych chodzi sie pieknymi gajami oliwnymi, naprawde warto sobie pochodzic. Czystosc w hotelu srednia, choc poza niedzielami pani sprzatajaca byla codziennie. Reczniki byly zmieniane natychmiast, ale wymagalo to prosby w recepcji. Pani w recepcji starala sie pomoc, na tyle ile bylo w jej mocy. Bungalowy B - ladnie polozone, ale wejscie w goracy dzien moze byc meczace, baaardzo stromo i wysoko. Bungalowy A polozone nizej w zielonym i kolorowym ogrodzie, jednak tu bywa czasami glosno, od przejezdzajacych samochodow i muzyki z baru. Jednak dla niewymagajacych klientow znakomite miejsce. Woda w zatoce chlodniejsza niz winnych miejscach wyspy. Ciepla przy duzych falach, kiedy woda naplywa z innych miejsc. Widoki cudowne, cudne trasy spacerowe, liczne tawerny z pysznym jedzeniem wokol hotelu. Ceny za jedzenie o polowe nizsze od wloskich. Wypozyczalnia samochodow, skuterow, kladow bardzo blisko hotelu. Wszustko co trzeba na miejscu. Bylismy dwa tygodnie i spedzilismy urocze wakacje. Troche przymknelismy oko na drobneniedogodnosci i wyjechalismy super zadowoleni. Polecamy plaze nudystow niedaleko Glyfady, kilkanascie kilometrow na poludnie, mozna pojechac kladem - bajkowe miesce.

Opinia dodana: 30 sierpnia 2013

Jacek

Pobyt: Grudzień -0001

PRZESTRZEGAM PRZED WYPOCZYNKIEM W ELLY BEACH! Bungalow nr 203 tragiczny!Łazienka beznadziejna- najczęściej zimna woda-budynki rozrzucone na sporym wzniesieniu,droga do pokoi położonych dalej jest bardzo stroma, wyślizgana.Podczas drogi towarzyszą nieprzyjemne zapachy z szamba! Lepsze pokoje są "podobno" w bud.głównym.Hotel jako całość nie sprawia nawet wrażenia czystego, wszędzie wiszą pajęczyny, rośnie grzybek i jest ogólnie brudno. TV SAT=14 cali i dwa greckie programy to wszystko!Telefon nie działa,brak lodówki,często wybijało korki!Brak papieru toaletowego to norma!Sprzątanie polega na przetarciu na odwal szmatą podłogi i wysypanie zawartości kosza!Ręczniki wymienianie tylko na wyraźne żądanie!Taras przed budyniem syf, połamane plastikowe krzesła! Urozmaicenie to myszy, szczury i jaszczurki."Restauracja" to... stołówka, na której można zaobserwować masę pałętających się kotów i pokaleczonego psa! Nakrycia stolików brudne,jedzenie monotonne,zimne brrr!Długie kolejki do jedzenia!Naczynia brudne!Na stołówce, kelnerzy latają jakby mieli ADHD!Kiedy nie chcesz nic zamówić to są wściekli jak osy! Recepcja jak za PRL-u kobiety tam pracujące udają "greka" jeśli zwrócisz uwagę, że coś jest nie tak!Bezczelne ponad miarę, nigdy nie spotkałem tak niekompetentnych i chamskich ludzi!Potrafią nazwać cię kłamcą!Rezydentki miłe,ale bezradne! Biuro Grecos Holiday kompletnie nie reaguje na zgłaszane uwagi!Basen to jeden wielki ściek,brud i syf! Wejście do niego grozi długim leczeniem(Escherichia coli)!!! Plaża woda w miarę czysta,ale zimna, o wiele ładniejsze są dalsze plaże, trzeba dopłynąć rowerkiem albo motorówką.Ogólnie miejscowość to zadupie!Jeśli ktoś ma wykupione wczasy, niech wypożyczy samochód i pojedzie na południe - piękne piaszczyste plaże z ciepłą wodą!Na północy do zwiedzenia najwyższy szczyt Korfu super widoki,oraz pojechać na płn. zachód na tzw. kanał miłości.Jak wycieczki to tylko Paksos i Antypaksos!Podsumowując jeśli ktoś planuje Elly Beach niech ZMIENI PLANY ! Tym co zapłacili... SERDECZNIE WSPÓŁCZUJĘ!

Opinia dodana: 31 lipca 2013

kot123
    Pobyt: Lipiec 2013

WSZYSTKICH PRZESTRZEGAM przed wyjazdem do Elly Beach! Bungalow nr 203 tragiczny! Łazienka beznadziejna-najczęściej zimna woda-budynki rozrzucone są na obszarze lasku położonego na sporym wzniesieniu,droga do pokoi położonych dalej jest bardzo stroma, wyślizgana i niebezpieczna.Podczas drogi towarzyszą nieprzyjemne zapachy z szamba! Lepsze pokoje są "podobno" w bud. głównym.Hotel jako całość nie sprawia nawet wrażenia czystego, wszędzie wiszą pajęczyny, rośnie grzybek i jest ogólnie brudno. TV=14 cali, dwa greckie programy to wszystko! Telefon nie działa, brak lodówki, często wybijało korki! Brak papieru toaletowego to norma! Sprzątanie polega na przetarciu na odwal szmatą podłogi i wysypanie zawartości kosza ! Ręczniki wymienianie tylko na wyraźne żądanie! Taras przed Bungalow syf, połamane plastikowe krzesła! Urozmaicenie to myszy, szczury i jaszczurki."Restauracja" to... stołówka, na której można zaobserwować masę pałętających się kotów i pokaleczonego psa! Nakrycia stolików brudne,jedzenie monotonne, zimne brrr! Długie kolejki do jedzenia! Naczynia brudne! Na stołówce, kelnerzy latają jakby mieli ADHD ! Kiedy nie chcesz nic zamówić ( za kasę) to są wściekli! Recepcja jak za PRL-u, kobiety tam pracujące udają "greka" jeśli zwrócisz uwagę, że coś jest nie tak! Bezczelne ponad miarę, nigdy nie spotkałem tak niekompetentnych i chamskich ludzi! Rezydentki miłe, ale bezradne! Biuro Grecos Holiday kompletnie nie reaguje na zgłaszane uwagi! Basen to jeden wielki ściek, brud i syf! Wejście do niego grozi długim leczeniem!!! Plaża, woda w miarę czysta, ale zimna, w wiele ładniejsze są dalsze plaże trzeba dopłynąć rowerkiem albo motorówką. Ogólnie miejscowość to zadupie!Jeśli ktoś ma wykupione wczasy, niech wypożyczy samochód i pojedzie na południe - piękne piaszczyste plaże z ciepłą wodą! Warto zobaczyć też na płn. wyspy najwyższy szczyt i tzw. kanał miłości. Wycieczki TYLKO Paksos i Antypaksos! Podsumowując jeśli ktoś planuje Elly Beach niech ZMIENI PLANY ! Tym co zapłacili... SERDECZNIE WSPÓŁCZUJĘ!

Opinia dodana: 31 lipca 2013

bb
    Pobyt: Czerwiec 2013

• Szukających rozrywki, nastawionych na zwiedzanie

Piekne polozenie.Fatalna obsluga(oszukuja),jedzenie bez smaku wrecz okropne.Mielismy apartament z pieknym widokiem na morze ktory byl drozszy od innych apartamentow ale pod amartamentem byla knajpa w ktorej puszczano nagrania na caly regulator do 1 w nocy..W dzien rowniez nioslo dzwiek na cala plaze. W pokoju smierdzi sciekiem I niekiedy zapach tego scieku mozna poczuc takze na plazy I calym osrodku. Oszukuja w ten sposob ,ze goscie dostaja znizke 20% na wszystkie posilki I napoje na terenie osrodka od godz 10 do 19..Wybralismy sie na obiad gdzie wedlug karty wyszlo nam ok.17 euro..Nie odjeto nam znizki.Odjelismy ja wiec sobie sami od rachunku.Wieczorem przyszedl kelner I powiedzial,ze znizka byla juz ujeta w karcie (co jest calkowita bzdura!!!)..Doplacilismy brakujace 4 euro ale poczulismy sie oszukani. Poza tym jednego dnia wino do kolacji kosztowalo 4.50 euro a nastepnego juz 5,50.Nie ma ogolnodostepnego cennika wiec moze to wygladac,ze kelnerzy wymyslaja sami ceny. Nie polecam hotelu choc polozenie przepiekne.

Opinia dodana: 12 czerwca 2013

gloriaa69

Pobyt: Grudzień -0001

Elly Beach to fajne miejsce dla tych, którzy chcą trochę poodpoczywać w spokoju, ale nie leżąc cały dzień na plaży. Obok hotelu jest baza nurkowa, można wypożyczać łódki albo chodzić na długie spacery po dzikich plażach. Pokoje mieliśmy duże i przestronne, do morza niedaleko, obsługa też bardzo miła.

Opinia dodana: 03 listopada 2012

gloriaa69
    Pobyt: Lipiec 2012

Opinia dodana: 03 listopada 2012

sinsinati
    Pobyt: Lipiec 2012

W 2011 roku byliśmy w Elly Beach rodzinnie i jesteśmy zadowoleni. Wybieramy miejsca dla aktywnych, a tam akurat była baza nurkowa, wypożyczalnia łódek, miejsca do spacerów a nawet joggingu. Ogólnie bardzo pozytywnie wspominamy cały wyjazd i obsługę.

Opinia dodana: 11 października 2012

sinsinati

Opinia dodana: 11 października 2012

p.sawicka

Pobyt: Grudzień -0001

Do Elly Beach pojechaliśmy, bo słyszeliśmy, że jest niedrogo i mają fajne zaplecze sportowe i infrastrukturę rekreacyjną. I faktycznie: baza nurkowa, wypożyczalnia kajaków i sprzętu pływackiego, fajne ścieżki do spacerów, nawet nieco odludne plaże? Sam hotel nie jest perłą luksusu, ale nam wystarczał, bo nie siedzieliśmy w pokoju tylko cały czas zwiedzaliśmy. Pokoje były skromne, acz schludne ? nie brakowało ciepłej wody, nie było też hałasu zza okien. Wakacje regeneracyjne uważamy za zaliczone!

Opinia dodana: 11 września 2012
Byłeś w tej miejscowości? Podziel się opinią