Średnia ocena
Flamingo Beach
Cypr / Cypr Południowy

Flamingo Beach: obiekt

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Plaża publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 50 m od hotelu, przejście przez ulicę
  • Basen na dachu ze słodką wodą
  • Ok. 2 km od centrum Larnaki, w pobliżu sklepy i bary; ok. 2 km od lotniska w Larnace
  • Wylot z Berlina śniadania
    577 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Wylot z Wilna śniadania
    861 zł 3 dni / os. Sprawdź

• Zalety Blisko do plaży
    • Wady Wszystko w słabym wydaniu.

Standard w hotelu bardzo słaby All inclusive praktycznie nie działa. Barmanka polka żenada non stop niemiła. Nie polecam

• Zalety coś dla tych którzy szukają niskobudżetowych wakacji - hotel nadaje się idealnie dla tych którzy nie chcą spędzać całego dnia nad basenem z drinkiem. ( nie mam nic do zarzucenia basenowi - całkiem ok na dachu - mocny wiatr w 34 stopniach tylko na plus ) -blisko w strone lotniska w przeciwnym kierunku od centrum powstawała baza wypadowo imprezowa - coś na drinka wieczorem ale też pełna restauracji z możlwiością spędzenia super czasu -blisko lotniska, szybki transfer -pokoje bardzo czyste -klimatyzacja bezpłatna działająca -darmowe Wifi -animacje ( zespół lokalny )
    • Wady - do centrum spacerek min. 25 minut ale po całej długości promenady więc nie uważam tego za wade - bliskośc lotniska, siedzac na dachu na basenie oglądasz samoloty (często lądują ) ale w sumie po dwoch dniach przyzwyczailiśmy sie i stało się to atrakcją :)) - jedzenie monotonne, mało owoców

wrażenia bardzo dobre, -stosunek jakości do ceny na plus ! Był to wyjazd niskobudżetowy (2 osoby zmieściliśmy sie w 2000 ) ale w pełni spełnił nasze oczekiwania. Zaskoczenie ze standardem pokoi ( łazienka ok, klimatyzacja, wifi, sprzatany codziennie ) myśleliśmy że minusem bedzie bliskośc ulicy, jednak ruch na niej okazała sie na tyle nieszkodliwy ze wieczorami przesiadywalismy sami przy stolikach najbliżej.

• Zalety brak zalet
    • Wady nie polecam

Nie polecam tego hotelu standard poniżej oczekiwań.

• Zalety blisko do plaży
    • Wady stara winda, pokoje z grzybem

Hotel dla osób, które nastawiają się na zwiedzanie Cypru np samochodem. Nadaje się, żeby się ogarnąć, przespać, zjeśc cokolwiek. Pokoje dla mało wymagających. Grzyb na suficie w łazience, głośna klimatyzacja, widok na balkony budynku obok, po wychyleniu się widać morze. Plaża obok hotelu mało zaludniona, można spokojnie posiedzieć. Leżaki niestety płatne. Zestaw 2 leżaki + parasolka jakies 7,5 euro. Dość wietrznie, latają samoloty, aczkolwiek ich dźwięk nie przeszkadza. Do centrum około 30 minut na piechote, ładny deptak, dużo restauracji itp. Jedzenie słabe. Cały czas to samo. Obiady lepsze, bo surowki całkiem ok, do picia woda. Mięso codziennie inne. Śniadania porażka. Ciągle ser, szynka, średnio smaczne pomidory, jajecznica z proszku, parówki, jajka, tosty. Do picia woda i rozcieńczony sok. Obsługa ok. W piątek wieczór z tańcami regionalnymi + full bufet za 12 euro, czyli jedzenie to samo co na obiad i wódka z colą...porażka, nudno. Jedyną rozrywke mieli może emeryci. Hotel nadaje się jedynie jako baza, w ktorej można sie przespać i umyć. Spędzić w nim całego urlopu nie polecam!

• Zalety brak
    • Wady brud totalny.

nie polecam. Kupiłem b. tanio dla córek .Byłem w tym hotelu 2 lata temu i nigdy tam nie powrócę .

• Zalety Blisko morza i w atrakcyjnym miejscu - codziennie spacery do Larnaki.

Sami zwiedzalismy wyspe i komunikacja w tym terenie budzila w nas wesolosc. Wszystko nam sie podobalo , bo tak mamy.

• Zalety Jedyną zaletą jest to że hotel jest blisko moża
    • Wady Daleko od centrum, same nudy, chcąc tam zamieszkać proszę zabrać ze sobą czystą pościel, środki czystości i wykupić jedzenie gdzieś na mieście.

Nie polecam tego hotelu nawet wrogowi. Jedyne co dobre to dobra pogoda.

Dla niewymagających Klientów. Jakość świadczonych usług adekwatna do ceny. BASEN NA DACHU! Przejście przez ulicę do plaży. Bardzo miła obsługa. Hotel naprawdę robi dobre wrażenie.

• Zalety Jedyna zaleta tego hotelu to plaża.
    • Wady Pokoje straszne, a łazienki jeszcze gorsze. Brudno! Jedzenie nie zbyt smaczne...

Nie polecam tego hotelu! Jeśli kogoś skusi cena polecam zabrać ze sobą środki czystości, własną pościel i ręczniki.

• Zalety hotel polozony blisko morza
    • Wady tragiczna jakosc posilkow, hotel polozony daleko od centrum Larnaki

Jakosc posilkow nie do zaakceptowania, jajecznica z proszku, zplesniale owoce, twarde, nie do pogryzienia ani ukrojenia mieso, monotonne menu. Gdy zapytalam 'szefa kuchni' czemu tak marny jest stan posilkow, to zostalam skrzyczana! Klimatyzacja w pokoju glosna, ze nie dawala zasnac (ale podobno zalezy od pokoju). Hotel polozony blisko plazy i barow plazowych, natomiast bardzo daleko (ok 30min)od centrum Larnaki, gdzie wiecej sie dzieje. Miejsce ogolnie opustoszale, a bylysmy z sierpniu. Odradzam wakacje w tym hotelu, glownie ze wzgledu na jedzenie.