Fuerteventura Princess
Hiszpania / Fuerteventura

Fuerteventura Princess: basen

• Dla dzieci: brodzik, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), junior klub (14-16 lat), maxi klub (13-16 lat), animacje, mini disco.
  • Bezpośrednio przy hotelu szeroka, 4-kilometrowa piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody.
  • Bogata oferta rekreacyjna: 5 basenów (największy o pow. 900 m2), siłownia, tenis, pokój gier, aqua aerobic, siłownia, sauna.
  • Atrakcyjna lokalizacja: pomiędzy dwoma słynnymi plażami - Sotavento i Morro Jable, ok. 8 km od centrum Jandii.

• Zalety blisko plaży, restauracja otwarta przez cały dzień, czyste baseny
    • Wady trudno znaleźć pokoje zwłaszcza te na pierwszym poziomie

hotel rozległy, plaża położona zaraz za ogrodzeniem, jedzenie dobre i dużo, śniadanie i kolacja serwowane w restauracji głównej, obiad w restauracji przy wyjściu na plażę, w której jedzenie było dostępne przez cały dzień, co było dla mnie dużym plusem ze względu na dzieci niejadki, w każdej chwili mogłam zrobić im kanapkę, jeden z basenów miałam wrażenie, że był lekko podgrzewany, jednak my woleliśmy iść na plażę, woda zimna, jednak dało się kąpać, zdarzało się, że plażą przechadzali się nudyści, temperatura powietrza ok. 19-20 stopni, na wieczór koniecznie kurtka na wiatr, pokoje usytuowane w 3-poziomowych budynkach, znalezienie tych na pierwszym poziomie graniczyło z cudem (to numery, które mają na drugiej pozycji 0, my mieliśmy 4025) idąc ścieżką, trzeba wychylić się za żywopłot i spojrzeć w dół, zaliczyliśmy oasis park, dzieciom się podobał (8 i 4 lata) mnie też, na terenie hotelu oswojone koty, co bardzo cieszyło moje dzieci

• Zalety Położenie, czystość, obsługa, wyżywienie, bezproblemowość.
    • Wady Słabe animacje.

Bardzo przyjemny, spokojny pobyt. Miła obsługa. Brak problemów. Hotel wymaga odnowienia. Smaczne jedzenie. Słabe animacje. Ubogie All inclusive. Polecam.

• Zalety Dobrze zaprojektowany , przestronny , w miarę czysty , czyste baseny .
    • Wady Obsługa nie zawsze miła zwłaszcza barmani , mało miejsca na leżaki przy basenach które nie są podgrzewane . Brak Polskich programów w telewizji chociaż w rozpisce są , po zgłoszeniu tego faktu nic nie zrobiono .

Zdecydowanie zbyt wysoka cena za hotel który oceniam na 3 gwiazdki .

• Zalety blisko plaży, przestronny, sporo zieleni, dobra obsługa, cisza, spokój, piekne wschody słońca, super plaża do opalania się, spacerowania i biegania, dobry program rozrywkowy
    • Wady zbyt daleko od atrakcji typu sklepy, bary, rozrywka, etc., trochę płytkie baseny ( choć woda i tak była zimna, ale to kwestia sezonu). W opcji all inclusive jedzenie było ok, ale alkohol zbyt cienki ( wino, piwo, likiery). No i ten nieszczęsny internet, płatny 19 euro za tydzień. Nie kupiliśmy go i jakoś o dziwo udało się przeżyć bez niego. I jeszcze jedna ciekawostka - płatny sejf w pokoju. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałam, choć byłam już w naprawdę wielu hotelach na świecie.

Pobyt w hotelu był przyjemny, pokój czysty, w dobrym standardzie. Obsługa dobra, ale znajmość hiszpańskiego okazywała się dość pomocna. Jedzenie w trakcie tygodniowego pobytu dość urozmaicone, drinki raczej jednak średnie. Kilka basenów, no i piękna plaża, w czasie odpływu świetna do spacerowania i biegania. Wejście do morza łagodne, woda i plaża bardzo czysta. Warto pojechać autobusem do Moro Jable. Warto też wypożyczyć samochód na 1-2 dni, aby zobaczyć wyspę. Wydmy koło Corralejo są bardzo piękne, ale też nie brak innych ładnych miejsc. Drogi świetne, super oznaczone. Internet super drogi i nie za szybki.

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pobytu , jedzenia i wypoczynku. Polecam wszystkim, którzy pragną wypocząć.

• Zalety Fantastyczny hotel zarówno dla młodych jak i starszych,prawdziwy Eden--ogrody,widoki i ogólny nastroj tylko do relaxu i wyciszenia. Jestem wytrawna turystką zwiedzilam kawal świata ale tu bedę wracać często.
    • Wady Nie ma zadnych WAD - same superlatywy moge pisać bo rzadko sie zdarza aby na takim wysokim poziomie \"człowiek człowiekowi\"zgotowal odpoczynek. Biuro Rainbov super ,dotąd latalam z niemieckimi biurami a to byl błąd.Kocham Princess

Fantasyczny Hotel i wspaniały odpoczynek to raj dla wszystkich,oaza spokoju i ciszy. Wspaniałe jedzenie,pokoje ,ogrody jak prawdziwy EDEN do niczego nie mozna sie przyczepić .. tylko latać i odpoczywać. Byłam w marcu ale na pewno wrócę tam jeszcze w pażdzierniku z wnuczkami i córką ze Szwecji bo mimo ,że latamy po całym świecie to nigdzie tak nie było sympatycznie i naturalnie jak w PRINCESS.

• Zalety 1. przy ładnej plaży 2. posiłki można zjeść z widokiem na morze jeżeli ktoś bardzo chce w głownej restaruracji to można zjeść z widokiem ładnym ale nie na morze
    • Wady 1. Recepcja straszliwie toporna, każdy drobiazg załatwia się po kilkadziesiąt minut, wieczne kolejki, do wszystkiego potrzebny jest manager który będzie jutro. Np. dostałem rachunek za wodę przy kolacji pomimo, ze miałem AI i kosztowało mnie to ponad 2h stania przy recepcji. itd. 2. Sauna i siłownia jest w strefie nudystów, więc żeby się tam dostać trzeba napatrzeć się na 80letnie niemieckie genitalia 3. Na plazy tez niestety pelno niemieckich genitaliów 4. Pomimo, że w ofercie rainbow tours miałem mieć pokój wyremontowany to niestety dostałem niewyremontowany (nie miałem ochoty się wykłócać przez pół urlopu jak to robili niektórzy) 5. pomimo, że w ofercie rainbow tours miał być podgrzewany basen dla dzieci to niestety nie było (nie miałem ochoty się wykłócać przez pół urlopu jak to robili niektórzy)

Opinia jest w wadach i zaletach poza tym było ok...

Hotel REWELACJA. Polecam wszystkim :)

Rewelacyjny hotel, piękne położenie, przepiękny i zadbany ogród. Posiłki obfite i przepyszne. Baseny czyste i duże.

Hotel jest położony na uboczy co bardzo sobie ceniłam. Właśnie takiego miejsca szukałam. Chciałam mieć ładne baseny, zlokalizowane tuż przy plaży, trochę palm i dużo słońca. Ostatnie trzy lata spędzałam w wielkich hotelach w których 24h na dobę coś się działo. Teraz zapragnęłam odmiany. Nie oznacza to jednak że w hotelu leży się tylko na leżaku i praży na słońcu. Jest mnóstwo możliwości aktywnego spędzenia czasu, od gimnastyki, po grę w tenisa. Pobyt relaksujący, i wart pieniędzy.