Fuerteventura Princess
Hiszpania / Fuerteventura

Fuerteventura Princess

• Dla dzieci: brodzik, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), junior klub (14-16 lat), maxi klub (13-16 lat), animacje, mini disco.
  • Bezpośrednio przy hotelu szeroka, 4-kilometrowa piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody.
  • Bogata oferta rekreacyjna: 5 basenów (największy o pow. 900 m2), siłownia, tenis, pokój gier, aqua aerobic, siłownia, sauna.
  • Atrakcyjna lokalizacja: pomiędzy dwoma słynnymi plażami - Sotavento i Morro Jable, ok. 8 km od centrum Jandii.

• Zalety hotel tuż przy pięknej plaży
    • Wady obsługa, która w ogóle nie mówi po angielsku

Hotel położony jest na samym oceanem. Jest to ogromny plus, ale niestety jedyny. Dookoła hotelu nie ma nic, oprócz marketu i góry, którą można podziwiać z leżaka przy basenie. Jeśli ktoś ma ochotę na nią wejść to sugeruje zrobić to rano, bo później słońce jest zbyt ostre. Doba na Furcie jest dość specyficzna, dość późno wschodzi słońce. O 7 rano w październiku panuje mrok. Idealne miejsce dla śpiochów :-) słońce budziło się tak ok. godz. 10. Sam hotel jest bardzo piękny i miarę zadbany. Pokoje przestronne, łazienki spore. Obsługa bardzo miła i uczynna, aczkolwiek dogadać się z kimś po angielsku graniczy z cudem. Dla nich istnieje tylko i wyłącznie hiszpański. Nasz pobyt okazał się bezproblemowy, więc nie było to wadą, ale nie taką która wpłynęła na nasz pobyt. Jednakże, w sytuacjach kryzysowych może to stanowić spory problem. Jedzenie bardzo dobre, śniadania takie jak wszędzie. Do śniadania zawsze świeżo wyciskany sok z pomarańczy. Niewielki wybór mięsa. Hotel bardziej nastawiony na wegetarian ( potrawy wyśmienite). Sporo ryb, w dodatku pysznych. Ponadto, przy wejściu na śniadanie lub witano nas szampanem, winem lub innym alkoholem. Hotel wymaga by panowie na kolację przychodzili w długich spodniach. Jest to bardzo skrupulatnie sprawdzane. Drinki w opcji all bardzo dobre. Inaczej niż wszędzie nie zawierają w sobie kilograma cukru. Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas rozrywkowa strona hotelu. Na parterze odbywały się animacje, fajnie i przyjemne. Natomiast na poziomie recepcji codziennie odbywały się koncerty na żywo. Wrażenia fantastyczne. Ogólnie pobyt bardzo udany. Na koniec taka mała rada, hotel jest przeogromny, zatem nie polecam podróżowania w sezonie. Może się okazać, że na posiłki lub ma basen będziecie szli 20 minut.

• Zalety położenie,architektura,czystość,miła obsługa,super wyposażenie

Po prostu super hotel godny polecenia dla wszystkich.

• Zalety położenie, odległość od plaży wielkość hotelu i restauracji, obsługa
    • Wady płatne wi-fi

Hotel czysty i zadbany. Uśmiechnięta i pomocna obsługa. Bardzo smaczne i różnorodne posiłki; ogromny wybór, dla każdego coś pysznego (mięsa, zupy, owoce, warzywa, owoce morza, ciasta, desery, lody). Napoje i drinki bez ograniczeń. Hotel położony nad samym oceanem z łagodnym zejściem na piaszczystą, szeroką plażę . Teren hotelu zadbany i czysty, mnóstwo zieleni- istna oaza. Duże, różnorodne baseny dostosowane do różnych oczekiwań, czyste. Wystarczająca liczba leżaków przy basenach Ciekawe animacje prowadzone w taki sposób że każdy, niezależnie od narodowości, zrozumie i się uśmiechnie. Ocena ogólna bardzo dobra, Polecam!!!

• Zalety Hotel jest w pięknym ogrodzie .
    • Wady Trzy base niepodgrzewane. Totalnie brudne talerze . Śniadania monotonne (chociaż tu trudno się czepiać)

Pierwsza i podstawowa zasada to nie jedziemy z POLSKIM Neckermannem (chyba że mamy angielski i niemiecki dobrze opanowany). Nie ma rezydenta, nie ma info, (a jak się uda dodzwonić do polski to tu niespodzianka - cool center- nic nie wiedzą). Hotel jest pięknie umiejscowiony . D o Mora Jable jest 5 km. Można się przejść jak kto lubi. Taxi 8 Euro, a Autobus 2,5 Euro za osobę, tak że wybór jest do dyspozycji.

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, szeroki wybór
    • Wady Polacy, jak zwykle dostali najgorsza cześć hotelu, oddaloną od innych o dobre 7 minut spacerem, w łazience wielkie karaluchy.

Kupując ofertę w listopadzie byłam przekonana, że hotel ma podgrzewany basen, co się okazało żaden basen nie miał ciepłej wody a podgrzewany basen był ale w hotelu obok. W łazience karaluchy, w pokojach bardzo głośno, ponieważ pod oknem centralnie usytuowane korty tenisowe. Zostałam oszukana przez wakacje.pl bądź też oni zostali oszukani przez hotel: PODGRZEWANEGO BASENU TAM NIE MA.

• Zalety Przepiekny ogrod,bardzo dobre jedzenie,codzienne koncerty i dyskoteki,fajni animatorzy(nie Polacy ale spoko)duzo basenow i bardzo blisko plaza,pokoje i serwis spoko.OASIS PARK super..POLECAM i mysle ze wroce tutaj kiedys:))
    • Wady nie widze

Warty swojej ceny:)) Cudowna wiosna kazdego dnia,wswpanialy klimat,bylo to w styczniu,chce sprobowac w pelni sezonu..w sierpniu:))

• Zalety Położenie, spokój, dobra baza wypadowa, czystośc i zadbanie hotelu.
    • Wady jedzenia dużo ale monotonne zimna woda w basenach

Hotel dobry ale napewno nie na 4*, duży obszar, pełno zieleni, wszystko dobrze utrzymane i zadbane. Jeżeli ktoś nastawia sie na wakacje ze zwiedzaniem to hotel napewno bedzie dobrze wspominał, jeżeli jednak tylko na przebywanie w hotelu to trzeba dopłacić i wybrać inny. Spokój, cisza praktycznie rodziny z dziecmi i niemieccy emeryci wiec na odpoczynek z małymi dziećmi polecam w 100%. Bardzo blisko do pieknej plaży i tutaj przy wyborze hotelu też się tym kierowałem. Jedzenia dużo ale monotonne, pyszne soki woda i napoje na duży plus. Opcja All Inclusive dobra ale nienajlepsza.

• Zalety blisko plaży, restauracja otwarta przez cały dzień, czyste baseny
    • Wady trudno znaleźć pokoje zwłaszcza te na pierwszym poziomie

hotel rozległy, plaża położona zaraz za ogrodzeniem, jedzenie dobre i dużo, śniadanie i kolacja serwowane w restauracji głównej, obiad w restauracji przy wyjściu na plażę, w której jedzenie było dostępne przez cały dzień, co było dla mnie dużym plusem ze względu na dzieci niejadki, w każdej chwili mogłam zrobić im kanapkę, jeden z basenów miałam wrażenie, że był lekko podgrzewany, jednak my woleliśmy iść na plażę, woda zimna, jednak dało się kąpać, zdarzało się, że plażą przechadzali się nudyści, temperatura powietrza ok. 19-20 stopni, na wieczór koniecznie kurtka na wiatr, pokoje usytuowane w 3-poziomowych budynkach, znalezienie tych na pierwszym poziomie graniczyło z cudem (to numery, które mają na drugiej pozycji 0, my mieliśmy 4025) idąc ścieżką, trzeba wychylić się za żywopłot i spojrzeć w dół, zaliczyliśmy oasis park, dzieciom się podobał (8 i 4 lata) mnie też, na terenie hotelu oswojone koty, co bardzo cieszyło moje dzieci

• Zalety Położenie, czystość, obsługa, wyżywienie, bezproblemowość.
    • Wady Słabe animacje.

Bardzo przyjemny, spokojny pobyt. Miła obsługa. Brak problemów. Hotel wymaga odnowienia. Smaczne jedzenie. Słabe animacje. Ubogie All inclusive. Polecam.

• Zalety Dobrze zaprojektowany , przestronny , w miarę czysty , czyste baseny .
    • Wady Obsługa nie zawsze miła zwłaszcza barmani , mało miejsca na leżaki przy basenach które nie są podgrzewane . Brak Polskich programów w telewizji chociaż w rozpisce są , po zgłoszeniu tego faktu nic nie zrobiono .

Zdecydowanie zbyt wysoka cena za hotel który oceniam na 3 gwiazdki .