Fuerteventura Princess
Hiszpania / Fuerteventura

Fuerteventura Princess: basen

• Dla dzieci: brodzik, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), junior klub (14-16 lat), maxi klub (13-16 lat), animacje, mini disco.
  • Bezpośrednio przy hotelu szeroka, 4-kilometrowa piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody.
  • Bogata oferta rekreacyjna: 5 basenów (największy o pow. 900 m2), siłownia, tenis, pokój gier, aqua aerobic, siłownia, sauna.
  • Atrakcyjna lokalizacja: pomiędzy dwoma słynnymi plażami - Sotavento i Morro Jable, ok. 8 km od centrum Jandii.

• Zalety położenie, odległość od plaży wielkość hotelu i restauracji, obsługa
    • Wady płatne wi-fi

Hotel czysty i zadbany. Uśmiechnięta i pomocna obsługa. Bardzo smaczne i różnorodne posiłki; ogromny wybór, dla każdego coś pysznego (mięsa, zupy, owoce, warzywa, owoce morza, ciasta, desery, lody). Napoje i drinki bez ograniczeń. Hotel położony nad samym oceanem z łagodnym zejściem na piaszczystą, szeroką plażę . Teren hotelu zadbany i czysty, mnóstwo zieleni- istna oaza. Duże, różnorodne baseny dostosowane do różnych oczekiwań, czyste. Wystarczająca liczba leżaków przy basenach Ciekawe animacje prowadzone w taki sposób że każdy, niezależnie od narodowości, zrozumie i się uśmiechnie. Ocena ogólna bardzo dobra, Polecam!!!

• Zalety Hotel jest w pięknym ogrodzie .
    • Wady Trzy base niepodgrzewane. Totalnie brudne talerze . Śniadania monotonne (chociaż tu trudno się czepiać)

Pierwsza i podstawowa zasada to nie jedziemy z POLSKIM Neckermannem (chyba że mamy angielski i niemiecki dobrze opanowany). Nie ma rezydenta, nie ma info, (a jak się uda dodzwonić do polski to tu niespodzianka - cool center- nic nie wiedzą). Hotel jest pięknie umiejscowiony . D o Mora Jable jest 5 km. Można się przejść jak kto lubi. Taxi 8 Euro, a Autobus 2,5 Euro za osobę, tak że wybór jest do dyspozycji.

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, szeroki wybór
    • Wady Polacy, jak zwykle dostali najgorsza cześć hotelu, oddaloną od innych o dobre 7 minut spacerem, w łazience wielkie karaluchy.

Kupując ofertę w listopadzie byłam przekonana, że hotel ma podgrzewany basen, co się okazało żaden basen nie miał ciepłej wody a podgrzewany basen był ale w hotelu obok. W łazience karaluchy, w pokojach bardzo głośno, ponieważ pod oknem centralnie usytuowane korty tenisowe. Zostałam oszukana przez wakacje.pl bądź też oni zostali oszukani przez hotel: PODGRZEWANEGO BASENU TAM NIE MA.

• Zalety Przepiekny ogrod,bardzo dobre jedzenie,codzienne koncerty i dyskoteki,fajni animatorzy(nie Polacy ale spoko)duzo basenow i bardzo blisko plaza,pokoje i serwis spoko.OASIS PARK super..POLECAM i mysle ze wroce tutaj kiedys:))
    • Wady nie widze

Warty swojej ceny:)) Cudowna wiosna kazdego dnia,wswpanialy klimat,bylo to w styczniu,chce sprobowac w pelni sezonu..w sierpniu:))

• Zalety Położenie, spokój, dobra baza wypadowa, czystośc i zadbanie hotelu.
    • Wady jedzenia dużo ale monotonne zimna woda w basenach

Hotel dobry ale napewno nie na 4*, duży obszar, pełno zieleni, wszystko dobrze utrzymane i zadbane. Jeżeli ktoś nastawia sie na wakacje ze zwiedzaniem to hotel napewno bedzie dobrze wspominał, jeżeli jednak tylko na przebywanie w hotelu to trzeba dopłacić i wybrać inny. Spokój, cisza praktycznie rodziny z dziecmi i niemieccy emeryci wiec na odpoczynek z małymi dziećmi polecam w 100%. Bardzo blisko do pieknej plaży i tutaj przy wyborze hotelu też się tym kierowałem. Jedzenia dużo ale monotonne, pyszne soki woda i napoje na duży plus. Opcja All Inclusive dobra ale nienajlepsza.

• Zalety blisko plaży, restauracja otwarta przez cały dzień, czyste baseny
    • Wady trudno znaleźć pokoje zwłaszcza te na pierwszym poziomie

hotel rozległy, plaża położona zaraz za ogrodzeniem, jedzenie dobre i dużo, śniadanie i kolacja serwowane w restauracji głównej, obiad w restauracji przy wyjściu na plażę, w której jedzenie było dostępne przez cały dzień, co było dla mnie dużym plusem ze względu na dzieci niejadki, w każdej chwili mogłam zrobić im kanapkę, jeden z basenów miałam wrażenie, że był lekko podgrzewany, jednak my woleliśmy iść na plażę, woda zimna, jednak dało się kąpać, zdarzało się, że plażą przechadzali się nudyści, temperatura powietrza ok. 19-20 stopni, na wieczór koniecznie kurtka na wiatr, pokoje usytuowane w 3-poziomowych budynkach, znalezienie tych na pierwszym poziomie graniczyło z cudem (to numery, które mają na drugiej pozycji 0, my mieliśmy 4025) idąc ścieżką, trzeba wychylić się za żywopłot i spojrzeć w dół, zaliczyliśmy oasis park, dzieciom się podobał (8 i 4 lata) mnie też, na terenie hotelu oswojone koty, co bardzo cieszyło moje dzieci

• Zalety Położenie, czystość, obsługa, wyżywienie, bezproblemowość.
    • Wady Słabe animacje.

Bardzo przyjemny, spokojny pobyt. Miła obsługa. Brak problemów. Hotel wymaga odnowienia. Smaczne jedzenie. Słabe animacje. Ubogie All inclusive. Polecam.

• Zalety Dobrze zaprojektowany , przestronny , w miarę czysty , czyste baseny .
    • Wady Obsługa nie zawsze miła zwłaszcza barmani , mało miejsca na leżaki przy basenach które nie są podgrzewane . Brak Polskich programów w telewizji chociaż w rozpisce są , po zgłoszeniu tego faktu nic nie zrobiono .

Zdecydowanie zbyt wysoka cena za hotel który oceniam na 3 gwiazdki .

• Zalety blisko plaży, przestronny, sporo zieleni, dobra obsługa, cisza, spokój, piekne wschody słońca, super plaża do opalania się, spacerowania i biegania, dobry program rozrywkowy
    • Wady zbyt daleko od atrakcji typu sklepy, bary, rozrywka, etc., trochę płytkie baseny ( choć woda i tak była zimna, ale to kwestia sezonu). W opcji all inclusive jedzenie było ok, ale alkohol zbyt cienki ( wino, piwo, likiery). No i ten nieszczęsny internet, płatny 19 euro za tydzień. Nie kupiliśmy go i jakoś o dziwo udało się przeżyć bez niego. I jeszcze jedna ciekawostka - płatny sejf w pokoju. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałam, choć byłam już w naprawdę wielu hotelach na świecie.

Pobyt w hotelu był przyjemny, pokój czysty, w dobrym standardzie. Obsługa dobra, ale znajmość hiszpańskiego okazywała się dość pomocna. Jedzenie w trakcie tygodniowego pobytu dość urozmaicone, drinki raczej jednak średnie. Kilka basenów, no i piękna plaża, w czasie odpływu świetna do spacerowania i biegania. Wejście do morza łagodne, woda i plaża bardzo czysta. Warto pojechać autobusem do Moro Jable. Warto też wypożyczyć samochód na 1-2 dni, aby zobaczyć wyspę. Wydmy koło Corralejo są bardzo piękne, ale też nie brak innych ładnych miejsc. Drogi świetne, super oznaczone. Internet super drogi i nie za szybki.

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pobytu , jedzenia i wypoczynku. Polecam wszystkim, którzy pragną wypocząć.