Gelina Village Resort & Spa
Grecja / Korfu

Gelina Village Resort & Spa: aquapark

• Bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe.
  • Dla dzieci: zjeżdżalnie, plac zabaw, pokój gier, minizoo.
  • Doskonała lokalizacja: 600 m do centrum, 35 km do Korfu, 37 km do lotniska.
  • Hotel położony bezpośrednio przy plaży z łagodnym zejściem do morza, odznaczonej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Brak
    • Wady Nie polecam chyba że chcesz stracić 2600zl od osoby i mieszkać z mrówkami w brudnym pokoju ze stechlizna. Ogólnie to hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek jedzenie oblesne codziennie to samo do tego brudne talerze , noże,  widelce. Najlepsze jest to ze wykupilem wycieczkę ze znajomymi poprosiliśmy o pokoje obok siebie w Nostos paradaise hotel ten jest po remoncie a na miejscu powiedziano nam ze niema wolnych pokoji i umieścił nas z hotelu Eugenia w pok. 205 nawet rezydentka nie daje sobie rady z tymi fiutami byliśmy w 5 osób w małych dwóch pokojach z jedną łazienka w syfie, jak powiedziałem temu typowi z recepcji ze my się tak aż dobrze nie znamy żeby być w jednym pokoju to mi odpowiada ze się poznamy i będzie fajnie :) no myślałem ze zaraz my tam sypne w pysk. Jednym słowem uważajcie na ten hotel moim zdaniem szkoda kasy i urlopu.

• Zalety Tanio.
    • Wady Zbyt duży teren. Budynki rozrzucone na wielkiej przestrzeni. Cała wyprawa, aby dotrzeć na plażę z tych pokojów hotelowych, które są najdalej od morza.

Nikt nie wspomina o tym, że z gór spływa słodka woda, która zbiera się w małych, licznych kanałach przed plażą. Miliony komarów atakują turystów, wieczorami nie sposób wytrzymać na świeżym powietrzu. Prawdziwa plaga. Naprawdę zepsuło to nam pobyt.

• Zalety rozległy teren, dobrze położony, idealny dla rodzin z małymi dziećmi
    • Wady brak rozrywki dla dorosłych, wieczorem nic się nie działo, brak muzyki, dyskoteka tylko dla dzieci

Pobyt bardzo udany, polecamy ten hotel, ładna plaża szeroka, piaszczysta, jedzenie dobre - śniadania najsłabsze ale na lunch i kolacje poza kilkoma rodzajami mięs zawsze ryba i owoce morza, dużo owoców i różnych warzyw. Pokoje bez zarzutu, łazienki idealne, mieszkaliśmy w PANOPI.

• Zalety położenie; czystość pokoi; smaczne kolacje; obsługa
    • Wady bardzo monotonne śniadania; kiepskie animacje; bardzo dużo Polaków

Dodaję opinię, ponieważ (po przeczytaniu niektórych komentarzy) bałam się pobytu w tym hotelu (szczególnie, że jechałam z małymi dziećmi i płaciłam za tygodniowy pobyt ponad 11 tys.). Ogólnie wrażenie ok. Pokój, który otrzymaliśmy - bardzo przyzwoity. Duży, odnowiony dwupokojowy apartament. Miał być dla 5-ciu osób, był 4. Po naszej interwencji dostawili jedno łóżko (całkiem ok). Czysto i ładnie (pok. Cressida 213). Jedzenie (poza śniadaniami) też smaczne; Czasami zdarzały się kolejki, ale obsługa na sali sprawnie rozwiązywała problem brakujących stolików. Naczynia nie były brudne, raczej z zaciekami (czasami mam tak w domu po myciu naczyń w zmywarce). Bardzo mili ludzie. Bar przy plaży - super. Ogólnie pobyt bardzo udany. Może trochę zawyżona cena

• Zalety Położenie bezpośrednio przy pięknej plaży, cudne widoki, dużo zieleni, ciepła woda w morzu, blisko aquapark, duży pokój rodzinny
    • Wady niestaranne sprzątanie pokoju, niedomyte sztućce na stołówce

Pobyt zaliczam do jak najbardziej udanych, przyznam że po przeczytaniu niektórych opinii obawiałam się tego wyjazdu ale na całe szczęście moje obawy okazały się być bezpodstawne. Pewne jest, że nie jest to kategoria 5*. Nie wiem czy to kwestia szczęścia ale nie mieliśmy żadnych problemów z pokojem, zakwaterowano nas w części Nicolas pokój nr 102, w pięknym zielonym ogrodzie palmowym ( a nie jesteśmy Niemcami ani Francuzami), były to dwa bardzo duże pokoje połączone wspólnym przedpokojem, czyste i zadbane, z nowymi meblami, taras z widokiem na ogród, w przedpokoju lodówka z wodą, kilka herbat lipton i czajnik bezprzewodowy. Dzieci korzystały z mini klubu i były zadowolone, chodziliśmy i na plażę i na basen i do aquaparku i nigdy nie zdarzyło się nam abyśmy nie mieli wolnego leżaka ( wcześniej nie rezerwowaliśmy). Jedzenie dobre, kolejki zdarzały się czasami podczas kolacji ale dłużej niż 5 minut nie czekaliśmy na stolik. Fakt, że sztućce zdarzały się niedomyte - to minus, pokój też sprzątany była bardzo pobieżnie, taras wogóle- to też minus. Nie mieliśmy mrówek w pokoju, na tarasie czasami odwiedzały nas małe jaszczurki ale one chodziły sobie po ścianie i nie były problemem a wręcz atrakcją dla dzieci. Widziałam kilka bezpańskich psów ale nie zauważyłam żeby one komuś jakoś przeszkadzały czy spały na leżakach...? Ludzie je karmili, dzieci głaskały, zresztą były jak najbardziej oswojone. I nie zauważyłam gorszego traktowania Polaków.

• Zalety Bliskosc plazy, hotelowe lezaki; Duzo basenow; mily teren na spacery. Drinki w barach godne polecenia.
    • Wady Aquapark jest oddzielna czescia, nie obowiazuje all inclusive, w poniedzialki i czwartki goscie hotelowi wstep od 12. Dlugie kolejki po jedzenie, czystosc talezy dyskusyjna i maly wybor jedzenia;

Pobyt bardzo udany ze wzgledu na fajny aquapark (mimo ze nie pierwszej mlodosci- dzieci poobcieraly stopy w basenie) Teren hotelu duzy, tak wiec codziennie mozna robic cos innego. Plaza bardzo mila, dluga i przyjazna dla dzieci, fale nie byly zbyt duze. Jedzenie malo urozmaicone, nie odpowiada standardowi 6*. To pierwszy hotel w ktorym nie bylo nawet mydla w lazience. Mimo tych niedociagniec, mrowek faraonek i komarow (to juz nie wina hotelu) spedzilismy w hotelu bardzo mily tydzien, polecam osobom nie szukajacym luksusow.

• Zalety Położenie, teren okolica
    • Wady ...teoretyczne sporty wodne.

Bardzo dobry hotel położony w dobrej lokalizacji -- między Morzem a Aqua landem w miarę zadbany rozległy teren. Wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi : baseny, polskie animacje i inne rozrywki na terenie w hotelu.

• Zalety blisko plaży, aquapark dla dzieci
    • Wady hotel najwyżej 3+, mrówki w pokojach (całe mrowiska !!!), mało urozmaicone jedzenie średniej jakości, w łazience brak mydła, szamponu, ...

Hotel nawet nie jest w okolicy 4* a co dopiero 5* (kategoria lokalna). Biuro zawyża klasyfikację. W łazience jeden pojemnik z mydłem, brak szamponu, rozlatująca się suszarka. Lodówka zaopatrzona w JEDNĄ 1,5 litrową butelkę wody na cały pobyt (nie uzupełniane). W recepcji p.Sakis nieuprzejmy i usiłujący zbyć gości, pozostali recepcjoniści OK. Bardzo sympatyczna obsługa w restauracji głównej, ale sztućce, szklanki, kieliszki i talerze - brudne (prawie zawsze prosiłem o dodatkowe umycie, co robiono bez wahania). JAK NA PIĘĆ GWIAZDEK - TRAGEDIA. Jak na trzy gwiazdki - OK.

• Zalety Polozenie
    • Wady Czystość , za mało personelu, All in

Uważam ze najlepsze lata hotel ma za sobą a czystość Pan sprzątających pozostawia wiele do życzenia... Super polozenie - plaża piaszczysta - można było za 10 Eur wykupić leżaki z wielkim parasolem bo przecież te 'normalne' są w dzień i w nocy przykryte ręcznikami :( Animacje Grecosa - poziom żenujący moje dzieci... ja pozostawiam to bez komentarza bo nie są mi do niczego potrzebni.... Bliskość Aquaparku rewelacja! - to ze nie ma tam All nie stanowi wielkiego problemu bo wszędzie blisko... Ogólnie - nie były to nasze najlepsze wakacje ale nie można powiedzieć ze jakaś masakra... natomiast nie rozumiem stosunku ceny do jakości ???? Za te pieniądze można spokojnie poszukać czegoś z wisienka na torcie której tu najwyraźniej brakuje.

• Zalety Lokalizacja
    • Wady Brud, brzydkie pokoje, mrówki wszechobecne, jakość sprzątania, kolejki w restauracji, brudne naczynia w restauracji . Brak wody w pokojach, brak mydła , żelu pod prysznic, szamponu. Wiele, wiele innych...

Jestem bardzo zniesmaczona tym hotelem. Został mi on polecony przez właściciela biura podróży z mojego miasta, który zapewne o wszystkim wiedział. Hotel brudny, zaniedbany , restauracja przepełniona . Ogromne kolejki po posiłki. Brudne, oblepione naczynia. Na miejsce przy stoliku trzeba czekach w długiej kolejce. Mrówki wszędzie- szafki, okna, łóżka, pościel , łazienka. Brak żelu, szamponu, mydła w pokojach. Toalety na basenach okropne. Psy bezpańskie biegające wszędzie- hotel, baseny, restauracje. Wieczorami szarpały szczura. Na leżakach basenowych wieczorami śpią psy. Rano korzystają z nich ludzie. Polaków kwaterują do najgorszych apartamentów. Rezydenci, którzy mają nam pomagać wiecznie oblegani przez turystów składających reklamacje i zażalenia. Pomoc z ich strony pozostawia wiele do życzenia . Jechałam z biura podróży Grecos i dziwię się , że mają ten hotel w swojej ofercie. Zostały mi sprzedane wakacje - 4 osoby, a po przyjeździe do hotelu nie miałam miejsca, za które zapłaciłam w marcu. Otrzymałam je po 4 dniach. Cena wakacji bardzo droga. Osobiście wystawiam opinię bardzo negatywną temu hotelowi. Odradzam wszystkim.