Globales Tamaimo Tropical
Hiszpania / Teneryfa

Globales Tamaimo Tropical: basen

• Najbliższa plaża 500 m od hotelu, druga - jedna z najpiękniejszych na wyspie - w Playa de la Arena ok. 2 km od hotelu.
  • Hotel posiada aż 5 basenów: 2 dla dzieci, 1 relaksacyjny, 2 zewnętrzne w pobliżu baru przekąskowego.
  • Dla dzieci: 2 baseny, minidyskoteka, miniklub.
  • Hotel położony w pobliżu słynnych klifów Los Gigantes.
  • Wylot z Warszawy All Inclusive

• Zalety dobre jedzenie,względnie blisko do miasteczka i atrakcji los gigantos, duża ilość lokalnych biur podróży, możliwość wypożyczenia auta
    • Wady głośna animacja i słaba, pokój brzydki, śmierdzący, zagrzybiona łazienka, najgorsze pokoje dla Polaków- w przyziemiu lub na poddaszu. Nieustający remont hotelu, basenów.

Ogólnie jestem zadowolona z pobytu na Teneryfie, widoki wspaniałe, jedzenie urozmaicone i można było się najeść do syta. Dwa bary przy basenach, ale nieustająca kolejka do jadła i napitku. Za to pokój to porażka, grzyb i pleśń, smród z kanalizacji a obsługa tylko wyciągała rękę po napiwki. Wycieczki proponowane przez rezydentkę były 2 x droższe niż z lokalnych biur. Wieczór i noc to prawdziwe wyzwanie dla uszu. Animacja z gatunku dla podpitych Francuzów i Anglików kończyła się po 23 godzinie, a krzyki i głośne wrzaski kończyły się po 1 w nocy. Dużo emerytów z Francji, którzy zachowywali się jak dzicz wypuszczona na wolność.A gdzie ta słynna Francuska kultura?? Zakupy warto zrobić w miasteczku obok, niż w pobliżu hotelu czy na lotnisku. Uwaga na oszustów hindusów.

• Zalety Przestronne apartamenty z tarasami. Pokoje czyste, często sprzątane, ręczniki wymieniane codziennie. Posiłki smaczne, urozmaicone.
    • Wady słabe, płatne WiFi

Hotel dobry w pełni zasługuje na swoje gwiazdki, wszystko OK - polecam. Położenie idealne jako baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Wielojęzyczne animacje (również po polsku) dla dzieci i dorosłych.

• Zalety Położenie, czystość, duża ilość leżaków, stolików, krzeseł przy basenie
    • Wady Na swoją klasę bez wad

Świetne wakacje, miła obsługa, dobre jedzenie, czysto bez tłoku przy barze oraz na basenie i wokół basenu. Wszędzie blisko

• Zalety adekwatny do ceny posilki baseny drinki ok
    • Wady delikatnie nadgryziony czasem

pobyt od 26.05 do 1.06.2017 z Tui Hotel jakich wiele klasyczne trzy gwiazdki jedzonko kazdy cos znajdzie dla siebie drinki spoko bardzo mila pomocna obsluga super miejsce wypadowe po calej wyspie troche malo miejsca na basenach codziena porana walka o miejsce jesli chcesz miec fajne miejsce w czasie naszego pobytu byl remont kolo basenu glownego tam gdzie jest mostek na zdjeciach mysle ze moze jeszcze przez czerwiec byc a co za tym idzie jest mega glosno tragedia jedyny plus ze jest drugi basen gdzie jest super cicho na plus Tui ktore w ostatni dzien wyplacilo rekompensate za halas. warto zobaczyc Masce Teide Punto de Teno malownicze ciche miasteczko Garachico odwiedzic Loro Park fajna atrakcja dla dzieci super zoo orki i delfiny fajne przedstawienie.autko fajne oferty na lotnisku i najwazniejsze jazda po gorach bo tak tam jest nie jest latwa kierowca z krotkim doswiadczeniem moze miec problemy bardzo krento wysoko ale widoki bajka.

• Zalety Wyśmienita kuchnia, miła i pomocna obsługa, ogromne pokoje z widokiem na basen, lokalizacja niedaleko klifów, spokojna okolica
    • Wady zdarzają się karaluchy w pokoju

Pobyt baardzo udany. Byliśmy w maju. Opcja All Inclusive dla nas to aż nad to, gdyż całymi dniami zwiedzaliśmy pobliską okolicę i pobliskie plaże. Polecana Playa de Arena -z czarnym piaskiem - Super! Kuchnia i posiłki fenomenalne! różnorodność i ilość. W restauracji można spotkać polskie kelnerki. Z internetu można korzystać 1h w pokoju po wypełnieniu ankietu w telefonie. Nie kierujemy się pogodą, która jest na google - zupełnie inna odczuwalność.

• Zalety obsługa, jedzenie, animacje

Było po prostu SUPER !!!!!! Miła obsługa, jedzenie wyśmienite, okolica przerasta wszelkie oczekiwania. Wszędzie blisko.

Hotel bardzo duży, bardzo ładne pokoje. Przyjechaliśmy z mężem we 2, spaliśmy w pokoju gdzie zmieściłoby się 5-6 osób. Obsługa na recepcji pomocna w każdej sytuacji. Jedyny minus to słaby internet, ale po co komu internet na wakacjach? :) Na stołówce obsługa bardzo miła, szybko pracują i wymieniają stoliki po poprzednich gościach. Drinki jakich jeszcze nie piliśmy, nie oszczędzali na alkoholu i można było brać ile się chce, nie jak w niektórych hotelach limit na osobę. Animacje codziennie inne najpierw dla dzieci, później dla dorosłych + możliwość zabawy w małej dyskotece na terene ośrodka. Baseny czyste. Do plaży jest ok 1,5 km, ale bliżej, idąc w stronę przepięknych klifów można znaleźć basen zrobiony przez naturę, do którego wpada woda z Oceanu, jest mega czysta i pływają tam rybki - CUDO! Bardzo blisko do autobusów, skąd można pojechać np. do Siam Parku (park wodny), który będzie cudowną atrakcją zarówno dla dzieciaczków, jak i dla dorosłych. Polecam również Loro Park, gdzie można zobaczyć niezliczone gatunki ciekawych zwierząt i występy niektórych z nich.

• Zalety pyszne jedzenie, szczególnie ryby, przestronne apartamenty z pokojem dziennym i sypialnią
    • Wady apartamenty powoli wymagają remontu,

Byliśmy z mężem w tym hotelu w marcu 2017 roku. Nasz apartament był blisko recepcji i restauracji. Hotel zasługuje na swoje 3* z uwagi na apartamenty, które naszym zdaniem wymagają już odświeżenia, przynajmniej ten w którym byliśmy. Nam to nie przeszkadzało, bo czytaliśmy opinie o hotelu. Poza tym na wczasach w pokoju spędzamy z mężem niewiele czasu. Przy tak pięknej słonecznej pogodzie szkoda czasu na siedzenie w apartamencie. Natomiast zgadzamy się z opiniami na temat jedzenia, które naprawdę jest dobre w tym hotelu. Jest duży wybór w jedzeniu, owoce do każdego posiłku. Nam najbardziej smakowały ryby. Z daniami mięsnymi było różnie. Animacje francuskie. Wieczorami są występy na żywo dla gości hotelowych. Żadna rewelacja, ale przynajmniej się starają ubarwić pobyt. Obsługa miła. Położenie hotelu w spokojnej okolicy blisko słynne klify, dobra baza wypadowa. My wypożyczyliśmy autko i zwiedzaliśmy wyspę. Osobom rozrywkowym polecamy okolice Costa Adeje lub Los Cristianos. Polecamy

• Zalety Czystość, duże pokoje, dobre jedzenie, dobra obsługa , piękna okolica (Los Gigantes)
    • Wady Odległość od plaży

Hotel bardzo fajny. Pokoje duże, czyste z kuchnią (idealne dla osób z małymi dziećmi . Jedyny zgrzyt był z recepcją która przydzieliła nam pokój obok szybu wentylacyjnego z kuchni, który był źródłem hałasu w pokoju. Recepcja robiła problemy z wymianą pokoju ale po ingerencji TUI szybko inny pokój sie znalazł i potem juz było fajnie. Hotel zdecydowanie polecam

• Wady Odległość od plaży