Globales Tamaimo Tropical
Hiszpania / Teneryfa

Globales Tamaimo Tropical: basen

• Najbliższa plaża 500 m od hotelu, druga - jedna z najpiękniejszych na wyspie - w Playa de la Arena ok. 2 km od hotelu.
  • Hotel posiada aż 5 basenów: 2 dla dzieci, 1 relaksacyjny, 2 zewnętrzne w pobliżu baru przekąskowego.
  • Dla dzieci: 2 baseny, minidyskoteka, miniklub.
  • Hotel położony w pobliżu słynnych klifów Los Gigantes.
  • Wylot z Berlina All Inclusive

Hotel bardzo duży, bardzo ładne pokoje. Przyjechaliśmy z mężem we 2, spaliśmy w pokoju gdzie zmieściłoby się 5-6 osób. Obsługa na recepcji pomocna w każdej sytuacji. Jedyny minus to słaby internet, ale po co komu internet na wakacjach? :) Na stołówce obsługa bardzo miła, szybko pracują i wymieniają stoliki po poprzednich gościach. Drinki jakich jeszcze nie piliśmy, nie oszczędzali na alkoholu i można było brać ile się chce, nie jak w niektórych hotelach limit na osobę. Animacje codziennie inne najpierw dla dzieci, później dla dorosłych + możliwość zabawy w małej dyskotece na terene ośrodka. Baseny czyste. Do plaży jest ok 1,5 km, ale bliżej, idąc w stronę przepięknych klifów można znaleźć basen zrobiony przez naturę, do którego wpada woda z Oceanu, jest mega czysta i pływają tam rybki - CUDO! Bardzo blisko do autobusów, skąd można pojechać np. do Siam Parku (park wodny), który będzie cudowną atrakcją zarówno dla dzieciaczków, jak i dla dorosłych. Polecam również Loro Park, gdzie można zobaczyć niezliczone gatunki ciekawych zwierząt i występy niektórych z nich.

• Zalety pyszne jedzenie, szczególnie ryby, przestronne apartamenty z pokojem dziennym i sypialnią
    • Wady apartamenty powoli wymagają remontu,

Byliśmy z mężem w tym hotelu w marcu 2017 roku. Nasz apartament był blisko recepcji i restauracji. Hotel zasługuje na swoje 3* z uwagi na apartamenty, które naszym zdaniem wymagają już odświeżenia, przynajmniej ten w którym byliśmy. Nam to nie przeszkadzało, bo czytaliśmy opinie o hotelu. Poza tym na wczasach w pokoju spędzamy z mężem niewiele czasu. Przy tak pięknej słonecznej pogodzie szkoda czasu na siedzenie w apartamencie. Natomiast zgadzamy się z opiniami na temat jedzenia, które naprawdę jest dobre w tym hotelu. Jest duży wybór w jedzeniu, owoce do każdego posiłku. Nam najbardziej smakowały ryby. Z daniami mięsnymi było różnie. Animacje francuskie. Wieczorami są występy na żywo dla gości hotelowych. Żadna rewelacja, ale przynajmniej się starają ubarwić pobyt. Obsługa miła. Położenie hotelu w spokojnej okolicy blisko słynne klify, dobra baza wypadowa. My wypożyczyliśmy autko i zwiedzaliśmy wyspę. Osobom rozrywkowym polecamy okolice Costa Adeje lub Los Cristianos. Polecamy

• Zalety Czystość, duże pokoje, dobre jedzenie, dobra obsługa , piękna okolica (Los Gigantes)
    • Wady Odległość od plaży

Hotel bardzo fajny. Pokoje duże, czyste z kuchnią (idealne dla osób z małymi dziećmi . Jedyny zgrzyt był z recepcją która przydzieliła nam pokój obok szybu wentylacyjnego z kuchni, który był źródłem hałasu w pokoju. Recepcja robiła problemy z wymianą pokoju ale po ingerencji TUI szybko inny pokój sie znalazł i potem juz było fajnie. Hotel zdecydowanie polecam

• Wady Odległość od plaży

• Zalety Fajna lokaizacja

Byliśmy z malutkim dzieckiem, wrażenia jak najbardziej pozytywne. Warto wybrać ten hotel, jak ktoś nie szuka luksusów znajdzie tam wszystko. Polecamy.

• Zalety duży pokój z aneksem kuchennym + spora sypialna, dobry standard łazienek, duże baseny ale niestety nie podgrzewane w sezonie zimowym, przy sporej wielkości w hotelu jest spokojnie- można się wyspać
    • Wady animacji praktycznie nie ma,

Hotel w większości dla starszych osób oraz rodzin z dziećmi. Do plaż około 15 min. spacerkiem(spore wzniesienia).

• Zalety Dobra baza wypadowa do zwiedzenia miejscowości, dobre jedzenie, standard pokoi ok
    • Wady dość daleko od plaży nie działa wifi- które niby jest darmowe przez minut w lobby hotelowym

Hotel położony w pobliżu klifów Los Gigantes- do plaży pod klifami trzeba się przespacerować jakieś 20 minut, ale widoki są bardzo ładne; jest tam również port. Plaża ta jest nieduża,ale piaszczysta i fale w miarę spokojne. Inne plaże są w kierunku przeciwnym to: malutka plaża piaszczysta z czarnym piaskiem- ale o tej porze roku słońce trochę późno oświetlało plaże a kiedy była nasłoneczniona był przypływ więc w sumie mało kto z niej korzystał, druga jeszcze dalej jakieś 25 minut od hotelu jest większa i także piaszczysta,ale fale tutaj są dość duże. Hotel położony dośc dobrze jako miejsce, skąd można sobie pospacerować w różne części Puerto Santiago. Jest niedaleko sporo sklepików. Jedzenie dobre-świeże, może monotonne bo prawie cały czas to samo, ale dużo i na pewno na każdy posiłek można wybrać coś innego, deserki dla dzieci, owoce,warzywa, obsługa dba o czystość na stołówce.Dla mnie kuchnia-ok. Pokoje duże,czyste, na życzenie mogły być codziennie sprzątane. Nie oceniam animacji, bo mnie to akurat nie interesowało. Woda w basenach zimna o tej porze roku. Przy basenie jest bar z drinkami i bar,gdzie można przekąsić fryty,zrobić sobie hamburgera. Ogólnie wakacje w tym miejscu oceniam bardzo pozytywnie. Zależy jakie kto ma oczekiwania, ja nie mam raczej nic do zarzucenia, oprócz nie działającego wifi.

• Zalety Posiłki, położenie, obsługa.
    • Wady Nadgryzione zębem czasu wyposażenie pokoju. Lodowata woda w basenie.

Ogólnie hotel OK ! Polecamy parom bez dzieci ze względu na brak antrakcji dla maluchów.

• Zalety ładne baseny,smaczne posiłki Cena adekwatna do jakości :) CZERWIEC/LIPIEC
    • Wady Jak dla nas -BRAK

Pobyt poczatek lipca,ogólne wrażenia jak na hotel 3 gwiazdkowy-bardzo dobre pokoje ładne,jedzenie smaczne, alkohol OK. Lokalizacja dobra,obsługa starajaca się o klienta. Rezydenci z SUN- FUN bardzo pomocni :) Dziękujemy za super wakacje ;)

Hotel bardzo dobry, sprawna obsługa i ogólne wrażenie bardzo dobre.Polecam,