Globales Tamaimo Tropical
Hiszpania / Teneryfa

Globales Tamaimo Tropical: basen

• Najbliższa plaża 500 m od hotelu, druga - jedna z najpiękniejszych na wyspie - w Playa de la Arena ok. 2 km od hotelu.
  • Hotel posiada aż 5 basenów: 2 dla dzieci, 1 relaksacyjny, 2 zewnętrzne w pobliżu baru przekąskowego.
  • Dla dzieci: 2 baseny, minidyskoteka, miniklub.
  • Hotel położony w pobliżu słynnych klifów Los Gigantes.
  • Wylot z Berlina All Inclusive

• Zalety Fajna lokaizacja

Byliśmy z malutkim dzieckiem, wrażenia jak najbardziej pozytywne. Warto wybrać ten hotel, jak ktoś nie szuka luksusów znajdzie tam wszystko. Polecamy.

• Zalety duży pokój z aneksem kuchennym + spora sypialna, dobry standard łazienek, duże baseny ale niestety nie podgrzewane w sezonie zimowym, przy sporej wielkości w hotelu jest spokojnie- można się wyspać
    • Wady animacji praktycznie nie ma,

Hotel w większości dla starszych osób oraz rodzin z dziećmi. Do plaż około 15 min. spacerkiem(spore wzniesienia).

• Zalety Dobra baza wypadowa do zwiedzenia miejscowości, dobre jedzenie, standard pokoi ok
    • Wady dość daleko od plaży nie działa wifi- które niby jest darmowe przez minut w lobby hotelowym

Hotel położony w pobliżu klifów Los Gigantes- do plaży pod klifami trzeba się przespacerować jakieś 20 minut, ale widoki są bardzo ładne; jest tam również port. Plaża ta jest nieduża,ale piaszczysta i fale w miarę spokojne. Inne plaże są w kierunku przeciwnym to: malutka plaża piaszczysta z czarnym piaskiem- ale o tej porze roku słońce trochę późno oświetlało plaże a kiedy była nasłoneczniona był przypływ więc w sumie mało kto z niej korzystał, druga jeszcze dalej jakieś 25 minut od hotelu jest większa i także piaszczysta,ale fale tutaj są dość duże. Hotel położony dośc dobrze jako miejsce, skąd można sobie pospacerować w różne części Puerto Santiago. Jest niedaleko sporo sklepików. Jedzenie dobre-świeże, może monotonne bo prawie cały czas to samo, ale dużo i na pewno na każdy posiłek można wybrać coś innego, deserki dla dzieci, owoce,warzywa, obsługa dba o czystość na stołówce.Dla mnie kuchnia-ok. Pokoje duże,czyste, na życzenie mogły być codziennie sprzątane. Nie oceniam animacji, bo mnie to akurat nie interesowało. Woda w basenach zimna o tej porze roku. Przy basenie jest bar z drinkami i bar,gdzie można przekąsić fryty,zrobić sobie hamburgera. Ogólnie wakacje w tym miejscu oceniam bardzo pozytywnie. Zależy jakie kto ma oczekiwania, ja nie mam raczej nic do zarzucenia, oprócz nie działającego wifi.

• Zalety Posiłki, położenie, obsługa.
    • Wady Nadgryzione zębem czasu wyposażenie pokoju. Lodowata woda w basenie.

Ogólnie hotel OK ! Polecamy parom bez dzieci ze względu na brak antrakcji dla maluchów.

• Zalety ładne baseny,smaczne posiłki Cena adekwatna do jakości :) CZERWIEC/LIPIEC
    • Wady Jak dla nas -BRAK

Pobyt poczatek lipca,ogólne wrażenia jak na hotel 3 gwiazdkowy-bardzo dobre pokoje ładne,jedzenie smaczne, alkohol OK. Lokalizacja dobra,obsługa starajaca się o klienta. Rezydenci z SUN- FUN bardzo pomocni :) Dziękujemy za super wakacje ;)

Hotel bardzo dobry, sprawna obsługa i ogólne wrażenie bardzo dobre.Polecam,

Pobyt koniec czerwca 2016. Jako małżeństwo 40-latków szukaliśmy ładnie położonego hotelu pod względem widoków oraz spacerów w miasteczku. Klify Los Gigantes i miasteczko Puerto Santiago idealnie nam to zapewniły. Sam hotel (recepcja, baseny i budynki hotelowe z zewnątrz) robi bardzo dobre wrażenie. Po wejściu do apartamentu przeżyliśmy lekki szok. Pokój dzienny z aneksem kuchennym wyposażony tak na oko z 20 lat temu. Sypialnia robiła trochę lepsze wrażenie. Może to był szok gdyż zawsze wybieraliśmy hotele min. czterogwiazdkowe. Ale nie przyjeżdża się w takie miejsce aby siedzieć w pokojach. Do spania w zupełności wystarcza, a po dwóch dniach można było się przyzwyczaić do brzydoty mebli ;) W ciągu dnia każdy znajdzie coś dla siebie - jeden basen z animacjami i non stop ryczącą muzyką dla amatorów wypoczynku z decybelami w uszach (na fotografiach ten z kładką) i drugi - cichy, spokojny gdzie hałas czasami powodowały bawiące się dzieci. Niestety wieczorem była zmiana, gdyż obok cichego za dnia basenu była scena i to tu przenosiły się wszystkie hałasy. Mieliśmy akurat pokoje wychodzące na tę stronę i pomimo tego, że sypialnia była po drugiej stronie apartamentu hałas był spory. Najlepiej było nie kłaść się zbyt wcześnie spać. Co do samych animacji to nie jestem zwolennikiem zabawiania ludzi na siłę a tu tak niestety było. W weekend odbywały się pokazy magii i tresury papug i reprezentowały one jakiś tam poziom. Niestety inne dni to porażka. Jakieś na siłę robione konkursy o miernym poziomie i ogromnej ilości hałasu. Jedzenie było ok. Śniadania co dzień takie same albo angielskie, albo wędliny, ser pieczywo, owoce. Obiady różnorodne, smaczne ryby i mięso przygotowywane na umieszczonym na sali grillu oraz jednocześnie serwowane potrawy w pysznych sosach. Do tego duży wybór warzyw: surowe, gotowane, zasmażane. Zupy kremy i rosół z makaronem. Bardzo dobre ciasta. Kolacje w formie podobne do obiadów. Drinki w all inclusive przeciętne ale da się wypić ;)

• Zalety Hotel położony w spokojnym miasteczku, w pobliżu przepięknych klifów. Posiada 2 baseny. Jeśli chodzi o standard to może takie 3+ :). Jedzenie za tą cenę dobre.
    • Wady Czasem trzeba czekać na stolik. Polecam przychodzić przed 19:30 na kolację, będzie ciszej :)

Generalnie hotel OK. Najpierw dostaliśmy fatalny pokój (ciemny i na widoku), ale nie mieliśmy problemów z jego zmianą (nie wiem jak to wygląda w sezonie). Drugi pokój już był jak na ten standard fajny. Pokoje codziennie sprzątane, jak zostawiłam napiwek to nikt nie wziął (nie wiem , może za mało ;)2 baseny, dość dużo osób na większym, na mniejszym bardzo sympatycznie. Jedzenie czasem powtarzające się, ale też bądźmy szczerzy za tą cenę dobre. Przepiękna okolica (w pobliżu cudowne klify), wszędzie dość blisko, okolica spokojna. Dwie malutkie plaże w pobliżu, tak szczerze, to nie pływaliśmy tam, ale przychodziliśmy na zachód słońca:). Popływać byliśmy na americanos, ale tam trzeba sobie dojechać . W zeszłym roku byliśmy na fuerta i tam plaże bardiej nam się podobały, ale za to Teneryfa jako wyspa przebija Fuertę .Polecam zwiedzenie loro park i siam park. Na national park i wulkan proponuję przeznaczyć 1 dzień i zaopatrzyć się w coś na chorobę motoryzacyjną, zakręty są zabójcze :) ale warto. teneryfa jest przepiękna.

• Zalety Hotel fajnie położony blisko bulwaru nad oceanem i blisko do Los Gigantes. Czysty pachnący,pokoje w całkiem dobrym standardzie,Panie sprzątające codziennie.Pochwała należy się restauracji Moroccolo-pyszna kolacja warto sobie zarezerwować w recepcji.
    • Wady od godziny 10 rano do 24 w nocy uciążliwy hałas wynikający z głośno grającej muzyki,szczerze powiem nie do wytrzymania na dłuższą metę przy basenie a potem nie pozwalający spać bo słychać go w pokojach. Wątpliwej jakości animacje-mierne. Bardzo słabo działające Wi-Fi za cały pobyt udało mi się wysłać jednego maila którego telefon wysyłał 30min. Bardzo często telefon poza zasięgiem

Hotel dobrze położony,miejsce bardzo ładne jest gdzie spacerować. Przy dobrej widoczności ładnie widać szczyt wulkanu Teide,pobyt udany. Porażką jest wyjazd z hotelu jest o godzinie 3.50 w nocy.Szkoda tylko że Exim Tour nie informuje osobnym mailem klientów o wycieczkach i np.możliwości rezerwacji ich już tutaj lub na lotnisku gdyż świetna wycieczka w góry Anaga i objazd Teneryfy jest tylko we wtorek i nie ma możliwości skorzystania. Warto chyba pomyśleć o zrobieniu takiej wycieczki dwa razy w tygodniu-sugerowałam to Pani Małgosi podczas wycieczki na Teide.Ogólnie jestem bardzo zadowolona,opalona i wypoczęta.

• Zalety Fajne jedzenie przy basenie z grilla, dobrej jakości alkohol, animatorzy.
    • Wady Pokoje są lekko zniszczone, np uszkodzone drzwi jakby koś je specjalnie rozwalił.

Obsługa bardzo pomocna, hotel położony blisko klifów, ładne widoki. Pokoje już mocno "zmęczone", jeżeli nie jesteś typem "księżniczki" to te braki nie przeszkadzają w pobycie. Jedzenie smaczne, alkohol dobrej jakości.