Globales Tamaimo Tropical
Hiszpania / Teneryfa

Globales Tamaimo Tropical: basen

• Najbliższa plaża 500 m od hotelu, druga - jedna z najpiękniejszych na wyspie - w Playa de la Arena ok. 2 km od hotelu.
  • Hotel posiada aż 5 basenów: 2 dla dzieci, 1 relaksacyjny, 2 zewnętrzne w pobliżu baru przekąskowego.
  • Dla dzieci: 2 baseny, minidyskoteka, miniklub.
  • Hotel położony w pobliżu słynnych klifów Los Gigantes.
  • Wylot z Berlina All Inclusive
  • Wylot z Katowic własne

• Zalety adekwatny do ceny posilki baseny drinki ok
    • Wady delikatnie nadgryziony czasem

pobyt od 26.05 do 1.06.2017 z Tui Hotel jakich wiele klasyczne trzy gwiazdki jedzonko kazdy cos znajdzie dla siebie drinki spoko bardzo mila pomocna obsluga super miejsce wypadowe po calej wyspie troche malo miejsca na basenach codziena porana walka o miejsce jesli chcesz miec fajne miejsce w czasie naszego pobytu byl remont kolo basenu glownego tam gdzie jest mostek na zdjeciach mysle ze moze jeszcze przez czerwiec byc a co za tym idzie jest mega glosno tragedia jedyny plus ze jest drugi basen gdzie jest super cicho na plus Tui ktore w ostatni dzien wyplacilo rekompensate za halas. warto zobaczyc Masce Teide Punto de Teno malownicze ciche miasteczko Garachico odwiedzic Loro Park fajna atrakcja dla dzieci super zoo orki i delfiny fajne przedstawienie.autko fajne oferty na lotnisku i najwazniejsze jazda po gorach bo tak tam jest nie jest latwa kierowca z krotkim doswiadczeniem moze miec problemy bardzo krento wysoko ale widoki bajka.

• Zalety Wyśmienita kuchnia, miła i pomocna obsługa, ogromne pokoje z widokiem na basen, lokalizacja niedaleko klifów, spokojna okolica
    • Wady zdarzają się karaluchy w pokoju

Pobyt baardzo udany. Byliśmy w maju. Opcja All Inclusive dla nas to aż nad to, gdyż całymi dniami zwiedzaliśmy pobliską okolicę i pobliskie plaże. Polecana Playa de Arena -z czarnym piaskiem - Super! Kuchnia i posiłki fenomenalne! różnorodność i ilość. W restauracji można spotkać polskie kelnerki. Z internetu można korzystać 1h w pokoju po wypełnieniu ankietu w telefonie. Nie kierujemy się pogodą, która jest na google - zupełnie inna odczuwalność.

• Zalety obsługa, jedzenie, animacje

Było po prostu SUPER !!!!!! Miła obsługa, jedzenie wyśmienite, okolica przerasta wszelkie oczekiwania. Wszędzie blisko.

Hotel bardzo duży, bardzo ładne pokoje. Przyjechaliśmy z mężem we 2, spaliśmy w pokoju gdzie zmieściłoby się 5-6 osób. Obsługa na recepcji pomocna w każdej sytuacji. Jedyny minus to słaby internet, ale po co komu internet na wakacjach? :) Na stołówce obsługa bardzo miła, szybko pracują i wymieniają stoliki po poprzednich gościach. Drinki jakich jeszcze nie piliśmy, nie oszczędzali na alkoholu i można było brać ile się chce, nie jak w niektórych hotelach limit na osobę. Animacje codziennie inne najpierw dla dzieci, później dla dorosłych + możliwość zabawy w małej dyskotece na terene ośrodka. Baseny czyste. Do plaży jest ok 1,5 km, ale bliżej, idąc w stronę przepięknych klifów można znaleźć basen zrobiony przez naturę, do którego wpada woda z Oceanu, jest mega czysta i pływają tam rybki - CUDO! Bardzo blisko do autobusów, skąd można pojechać np. do Siam Parku (park wodny), który będzie cudowną atrakcją zarówno dla dzieciaczków, jak i dla dorosłych. Polecam również Loro Park, gdzie można zobaczyć niezliczone gatunki ciekawych zwierząt i występy niektórych z nich.

• Zalety pyszne jedzenie, szczególnie ryby, przestronne apartamenty z pokojem dziennym i sypialnią
    • Wady apartamenty powoli wymagają remontu,

Byliśmy z mężem w tym hotelu w marcu 2017 roku. Nasz apartament był blisko recepcji i restauracji. Hotel zasługuje na swoje 3* z uwagi na apartamenty, które naszym zdaniem wymagają już odświeżenia, przynajmniej ten w którym byliśmy. Nam to nie przeszkadzało, bo czytaliśmy opinie o hotelu. Poza tym na wczasach w pokoju spędzamy z mężem niewiele czasu. Przy tak pięknej słonecznej pogodzie szkoda czasu na siedzenie w apartamencie. Natomiast zgadzamy się z opiniami na temat jedzenia, które naprawdę jest dobre w tym hotelu. Jest duży wybór w jedzeniu, owoce do każdego posiłku. Nam najbardziej smakowały ryby. Z daniami mięsnymi było różnie. Animacje francuskie. Wieczorami są występy na żywo dla gości hotelowych. Żadna rewelacja, ale przynajmniej się starają ubarwić pobyt. Obsługa miła. Położenie hotelu w spokojnej okolicy blisko słynne klify, dobra baza wypadowa. My wypożyczyliśmy autko i zwiedzaliśmy wyspę. Osobom rozrywkowym polecamy okolice Costa Adeje lub Los Cristianos. Polecamy

• Zalety Czystość, duże pokoje, dobre jedzenie, dobra obsługa , piękna okolica (Los Gigantes)
    • Wady Odległość od plaży

Hotel bardzo fajny. Pokoje duże, czyste z kuchnią (idealne dla osób z małymi dziećmi . Jedyny zgrzyt był z recepcją która przydzieliła nam pokój obok szybu wentylacyjnego z kuchni, który był źródłem hałasu w pokoju. Recepcja robiła problemy z wymianą pokoju ale po ingerencji TUI szybko inny pokój sie znalazł i potem juz było fajnie. Hotel zdecydowanie polecam

• Wady Odległość od plaży

• Zalety Fajna lokaizacja

Byliśmy z malutkim dzieckiem, wrażenia jak najbardziej pozytywne. Warto wybrać ten hotel, jak ktoś nie szuka luksusów znajdzie tam wszystko. Polecamy.

• Zalety duży pokój z aneksem kuchennym + spora sypialna, dobry standard łazienek, duże baseny ale niestety nie podgrzewane w sezonie zimowym, przy sporej wielkości w hotelu jest spokojnie- można się wyspać
    • Wady animacji praktycznie nie ma,

Hotel w większości dla starszych osób oraz rodzin z dziećmi. Do plaż około 15 min. spacerkiem(spore wzniesienia).

• Zalety Dobra baza wypadowa do zwiedzenia miejscowości, dobre jedzenie, standard pokoi ok
    • Wady dość daleko od plaży nie działa wifi- które niby jest darmowe przez minut w lobby hotelowym

Hotel położony w pobliżu klifów Los Gigantes- do plaży pod klifami trzeba się przespacerować jakieś 20 minut, ale widoki są bardzo ładne; jest tam również port. Plaża ta jest nieduża,ale piaszczysta i fale w miarę spokojne. Inne plaże są w kierunku przeciwnym to: malutka plaża piaszczysta z czarnym piaskiem- ale o tej porze roku słońce trochę późno oświetlało plaże a kiedy była nasłoneczniona był przypływ więc w sumie mało kto z niej korzystał, druga jeszcze dalej jakieś 25 minut od hotelu jest większa i także piaszczysta,ale fale tutaj są dość duże. Hotel położony dośc dobrze jako miejsce, skąd można sobie pospacerować w różne części Puerto Santiago. Jest niedaleko sporo sklepików. Jedzenie dobre-świeże, może monotonne bo prawie cały czas to samo, ale dużo i na pewno na każdy posiłek można wybrać coś innego, deserki dla dzieci, owoce,warzywa, obsługa dba o czystość na stołówce.Dla mnie kuchnia-ok. Pokoje duże,czyste, na życzenie mogły być codziennie sprzątane. Nie oceniam animacji, bo mnie to akurat nie interesowało. Woda w basenach zimna o tej porze roku. Przy basenie jest bar z drinkami i bar,gdzie można przekąsić fryty,zrobić sobie hamburgera. Ogólnie wakacje w tym miejscu oceniam bardzo pozytywnie. Zależy jakie kto ma oczekiwania, ja nie mam raczej nic do zarzucenia, oprócz nie działającego wifi.