Fantastyczny
Grand Bahia Principe Punta Cana
Dominikana / Punta Cana

Grand Bahia Principe Punta Cana: basen

• Luksusowy kompleks hotelowy, stylowo i elegancko urządzony, położony w tropikalnym ogrodzie.
  • Piaszczysta i szeroka plaża bezpośrednio przy hotelu z bezpłatnymi parasolami, leżakami i ręcznikami.
  • Urozmaicony program międzynarodowych animacji dla dzieci.
  • 8 tematycznych restauracji a la carte.
  • Wylot z Berlina All Inclusive

"Hotel" jest przepiękny (piszę w cudzysłowie ponieważ wg mnie jest to raczej małe miasteczko). Udogodnienia są naprawdę na wysokim poziomie, obsługa przesympatyczna - nie było dnia abyśmy nie spotkali śpiewających pracowników.Nie miałam żadnych zastrzeżeń za wyjątkiem wilgotności powietrza (no ale "taki mamy klimat" więc to nie jest żadną wadą) Na każdy, nawet najmniejszy problem otrzymaliśmy szybką odpowiedź i pomoc mimo braku rezydenta. Polecam w 100%. Każdy wróci z niezapomnianymi wrażeniami.

• Zalety POD KAŻDYM WZGLĘDEM IDEALNY
    • Wady ŻADNYCH

WŁAŚNIE WCZORAJ WRÓCIŁAM PO 12 DNIACH. POGODA FANTASTYCZNA, ŻAR Z NIEBA. JESTEŚMY OPALENI, WYPOCZĘLIŚMY JAK NIGDY, 12 DNI W RAJU. GORĄCO POLECAMY.

Przepiękny kompleks, składający się z kilku hoteli, znakomicie utrzymany. Pokoje czyste i bardzo ładne. Na wyposażeniu ekspres do kawy, suszarka do włosów, żelazko, deska do prasowania i parasol. Po terenie kursują meleksy, które niewątpliwie ułatwiają przemieszczanie się po obiekcie. Obsługa miła, uśmiechnięta i zawsze pomocna, zwłaszcza w restauracji. Jedzenie smaczne i urozmaicone. Animacje ok. chociaż muzyka na żywo w lobby tylko do 22:00 (zdecydowanie za krótko). Duża ilość basenów, część z nich bezpośrednio graniczy z plażą. Ocean urzeka kolorem, a na falach szaleliśmy jak dzieci. Istny raj na ziemi. Warto wybrać się na wycieczkę katamaranem na wyspę Saonę - dziewiczy krajobraz z palmami kładącymi się na brzeg morza. Można tam znaleźć piękne, gigantyczne muszle. Bosko ! Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel

• Zalety Przepyszna kuchnia, niesamowite animacje, obsługa na najwyższym poziomie.
    • Wady Nie znalazłam :)

Hotel wspaniały pod każdym względem. Największym atutem jest przepyszna kuchnia. Urozmaicone animacje na bardzo wysokim poziomie. Bardzo ładne położenie, duży wybór basenów i piękna plaża. Spędziliśmy wspaniały rodzinny urlop w styczniu 2015. Za niecałe trzy miesiące wybieramy się ponownie na Dominikanę i po raz kolejny raz wybraliśmy ten hotel.

Zalety: pyszne jedzenie, piękna plaża, duża ilość basenów (w tym tzw. "baseny ciszy" przy których nie gra muzyka i można się zrelaksować czytając książkę), Wady: głośne towarzystwo (gł. Anglicy, Holendrzy i Amerykanie - często pijani od wczesnych godzin przedpołudniowych). W basenie najbliżej plaży (z barkiem wodnym), akceptowane było jedzenie i picie w wodzie. Z temu powodu zdarzało się pływać w towarzystwie frytek z keczupem czy wylewanych do wody drinków. Skorzystaliśmy z tego basenu tylko raz - głównie dlatego, że pozwolone było w nim także palenie papierosów. Na szczęście przy takim wyborze basenów, nie było z tym problemu, można było korzystać z innego. Ogólnie piękny hotel i fajne animacje wieczorne. Do plaży daleko, ale regularnie kursowały meleksy hotelowe gwarantując bezpłatną podwózkę.

• Zalety dobre położenie , obsluga rewelacja ,
    • Wady zadnych

Obsluga powyzej oczekiwan , jedzenie różnorodne , ciekawe wycieczki ,

• Zalety Dobre jedzenie.Ładna recepcja i piękna zieleń.Bardzo super animacje dla dzieci i dorosłych,nie da radę się nudzić.
    • Wady Bardzo duży hotel ,tłumy ludzi,brak prywatności .

Byliśmy w tym hotelu od 04 do 11 grudnia 2015 roku. Po pierwsze zdjęcia tego hotelu są stare i nie aktualne, jest on rozbudowany o drugie tyle to olbrzymi kompleks hotelowy gdzie na plaże czy do recepcji gdzie znajdowała sie główna restauracja dowozili nas meleksami bo od recepcji do plaży jest okolo 2 kilometrów. Na plaży czy przy basenie ludzi jak na Tytaniku i trzeba walczyć o leżaki. Ogólnie wrażenia dobre ale nie ma w ogóle prywatności bo leżak przy leżaku ,jak dla nas za dużo ludzi czuliśmy się jak w lato nad naszym Polskim morzem. .Pokoje jak na 5* nie zachwycają.Najbardziej nam sie podobały animacje wieczorne dla dzieci i dorosłych były codziennie i super. Jak ktoś potrzebuje ciszy i spokoju to w tym hotelu nie odpocznie ani w dzień ani wieczorami bo muzyka głośno gra do pózna w nocy . A cha zakwaterowanie pokoi w polskich biurach nie odpowiadają zakwaterowaniu tam w hotelu,mieliśmy byc przy plaży a byliśmy zupełnie gdzieś indziej i dopiero po dwóch dniach mogliśmy się starać o inny pokój ale już nam się nie chciało jak byliśmy tylko tydzień..można na początku wsadzić coś w paszport i na pewno znajdzie się coś lepszego to tak jak w Egipcie tak powiedział nam rezydent Hotel polecam dla ludzi lubiących się bawić.

• Zalety Zadbany przemiła obsługa piękne widoki dostęp do WIFI raz dziennie przez godzine za free( można sobie wykupić na cały pobyt)
    • Wady Jak dla mnie chyba nie ma :D

W Grand Bahia Principe Punta Cana byliśmy we wrześniu na 14dni :) Jest to nasza druga podróż na Dominikanę, więc juz mamy jakieś porównanie hoteli 5 *. Kompleks hoteli jest ogromny! Bardzo zadbany , czysty. Jest gdzie się przespacerować - jeżeli ktoś nie lubi chodzić może korzystać z darmowych busików które kursują codziennie i co chwile,dostaję się mapkę hotelu z rozmieszczonymi trasami busików :) Recepcja i lobby bardzo przestronne z dużym barem . kelnerki podchodza i składa sie zamówienie - nie ma potrzeby stania przy barze po drinka. Plaża duża, dużo leżaków - my głównie korzystalismy z basenu przy plaży , było blisko do jednego i drugiego miejsca :) Od lotniska jakieś 25km więc bardzo blisko. Raczej po za hotel oprócz wycieczek fakultatywnych nie ma zbytnio po co wchodzić , ponieważ na terenie jest tyle sklepików że mozna się we wszystko zaopatrzyć :) JEDZENIE PRZEPYSZNE I BARDZO UROZMAICONE! Warto też chodzić do restauracji a'la carte :) PIĆ MAMAHUANE ich lokalny napój alko... przepyszny :D Animacje jakieś były , ale my raczej nie korzystaliśmy. też nie chodzą i bardzo nie namawiają i za to duży plus. Basenów jest chyba z 8 wiec sporo. leżaków też jest dużo , czasem zajmowaliśmy rano a czasem nie i nie było problemu, zawsze gdzie sie znalazło miejsce. na Plazy wyporzyczanie kajaków , katamaranów itp jest też pole golfowe, tenis Jezeli ktoś kocha nurkować tak jak my to przy plązy jest baza i można z niej korzystać. Warto się wybrać na wrak nie daleko hotelu , nawet go widać z plazy ale pod wodą jest mega ogromny :) Jeżeli chodzi o wycieczki fakultatywne to polecam ISLA SAONA - wyspa z przepiękną plażą jak z pocztówek ;) Rejs katamaranem lub motorówką podziwiając morze karaibskie .... widoki niesamowite!

• Zalety W pięknym zadbanym ogrodzie ,pomimo że jest to teren bardzo duży tak jest wszystko zorganizowane aby było wygodniej gosciom hotelowym.Mieszkaliśmy około 700 m od morza w każdej chwili można było jechać na plażę,posiłki ,basen i inne rozrywki w zasięgu ręki.

Opinia pozytywna ,hotel polecam i młodym i starszym i z dziećmi.Wczasy wykupione przez poral "Wakacje.pl "Organizatorem była ITAKA.Wszystko było zorganizowane bardzo profesjonalnie.Gdy odebrano nas na lotnisku przez dwie panie rezydentki w autokarze od przdstawiciela recepcji otrzymaliśmy dokumenty zakwaterowania t.j karty do pokoju,ręczników i po przjezdzie do hotelu bezpośrednio udaliśmy się do pokoi.Równiez na wycieczkach na których byliśmy Tipo Dominikana i Somana była z nami P. ANIESZKA wielka profesjonalistka posiadająca dużą wiedzę jednocześnie bardzo sympatyczna i pomocna. Ogólnie wycięczę oceniam jako bardzo udaną.

• Zalety Nie przereklamowany.
    • Wady Nie stwierdziliśmy

Przyjazna obsług,nie licząca na napiwki, jak się da to miło.Hotel czysty, zieleń zadbana,jedzenie ...dużo i smacznie,może restauracje tzw.tematyczne przereklamowane.Plaża ok,czysta.Ogólnie, hotel nie jest przereklamowany,to co jest w folderach jest w rzeczywistości.POLECAM z czystym sumieniem.Jeden drobny szczegół mieszkaliśmy w części hotelu o nazwie PUNTA CANA,a nie Premier.