Imperial Belvedere

Imperial Belvedere: basen

• Atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, plac zabaw oraz miniklub.
  • Tylko 400 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursujący na plażę).
  • Hotel położony na wzgórzu, ok. 1 km od centrum rozrywkowego Hersonissos.
  • Trzy strefy wypoczynku, w tym specjalna - dla najmłodszych - z licznymi atrakcjami.
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

• Zalety piękne widoki, blisko centrum,

Hotel położony na wzgórzu, blisko Hersonissos ok 1 km. Plaża oddalona ok 800m od hotelu bez większego zachwytu, mało urokliwa- dowozi bezpłatny bus. Jedzenie bardzo dobre. Pokoje- wysoki standard, mini club dla dzieci. Polecam

• Zalety dobry punkt do zwiedzania wyspy
    • Wady taka sobie plaża

• Zalety Położony na duzym terenie, baseny, jedzenie, miła obsługa.
    • Wady Dla nas jako pary bezdzietnej minusem byla spora ilosc dzieci ( co dla inmych może byc plusem), slaba jakosc alkoholu w all inclusive ( pierwszy raz się zdarzyło, że kupowalismy drinki w hotelu).

Ogólne wrażenie O hotelu bardzo pozytywne. Dostaliśmy przepiękny pokój w wyremontowanej części. Jedzenia bardzo dużo i różnorodne chociaz pod koniec pobytu ( 2 tygodnie) już mieliśmy dosyc ???? możliwość rezerwacji stolika w restauracji A la carte ( wloska i grecka). Miejsce przy basenie mozna znaleźć O kazdej porze, nawet takie lenie jak my, zbierające sie ok. 12 , bez problemu mialy leżaki. Bardzo dużo dzieci, co dla nas bylo minusem ( nasz błąd, nie sprawdziliśmy wczesniej). Plaża przy Star Beach raczej nie nadająca sie do użytku, ogólnie plaże w Herssonisos nie porazaja. W hotelu bardzo czysto, w każdym jego zakątku, obsługa bardzo miła. Ogólnie wspaniały hotel i cudowne wspomnienia z nim związane.

• Zalety Fantastyczne baseny i bardzo dużo lezakow świetne jedzenie miła obsługa bardzo blisko do centrum miasta i wspaniałych knajpek oraz klubów jeśli ktoś lubi imprezowac to najlepsze miejsce
    • Wady Brak dostępu bezpośredniego do plaży Ale można pięć minut się przejść na star Beach więc to takie czepianie się na siłę Ogólnie w hersonissos jakichś cudownych plaż nie ma Można za to za 2? dojechać do pobliskiej Mali i tam już jest ekstra

Byliśmy w połowie września 13-20 pogoda super zero chmur temperatura 28-32 stopnie Sam hotel jest ogromnym kompleksem hotelowym z kilkoma basenami nie ma tłoku wszędzie blisko jeśli chce się imprez idzie się do centrum na plażę do star Beach w samym hotelu rozrywki raczej dla emerytów aczkolwiek przy basenach wypoczywa się fantastycznie Polecam każdemu

• Zalety Duży obiekt z pięknymi bungalowami , rewelacyjjne jedzenie, zawsze znalazł się jakiś leżał nawet o 11.00., posiłki caly czas od 10.00 do 17.00 w snack barze więc można nie iść na śniadanie lub obiad, kilka basenów dzięki czemu nie było tłoczno.
    • Wady Mało stolików w restauracji. Animacje. Słabe plaże.

Ogólnie rewelacyjny hotel którego szczerze polecam. Dużo rodzin z dziećmi.

• Zalety Pięknie położony, duży obiekt, utrzymywany w nienagannej czystości. Bardzo przyjazna atmosfera, dbałość o komfort gości podczas całego pobytu aż do ostatniej chwili. Po wymeldowaniu się o godz., 12.00 hotel udostępnia pokój do odświeżenia się przed wyjazdem, więc nie ma konieczności przedłużania doby hotelowej w dniu wyjazdu. Bagaże można pozostawić w wyznaczonym pomieszczeniu, z możliwością zamknięcia w \\\"sejfie\\\" (opłata 2 EUR). Posiłki bardzo smaczne i urozmaicone ( z wyjątkiem typowo \\\"angielskich\\\" śniadań). Doskonale utrzymany ogród.
    • Wady Trudno znaleźć jakąś wadę. Przeszkadzały jedynie mrówki na tarasie (z którymi hotel walczył) - trzeba zamykać drzwi.

Hotel godny polecenia. Z przyjemnością odwiedzimy go ponownie.

• Zalety Bardzo duży obiekt. Świetne bungalowy. Sporo basenów i barów. Jedzenie prawie przez cały dzień i bardzo dobre.
    • Wady Mało stolików w sezonie w restauracj. Animacje takie sobie.

Ogólnie świetny hotel. jeden z lepszych w jakim byłam. Gorąco polecam.

• Zalety obsługa, baseny, widoki
    • Wady plaża a w zasadzie jej brak

Super hotel, idealny dla ludzi szukających nocnych rozrywek. Jedynym minusem jest publiczna plaża

• Zalety Świetne jedzenie, duża powierzchnia, przemiła obsługa
    • Wady Część pokoi przydałby się remont, pobliska plaża nie zachwyca

Przyjechaliśmy bardzo wcześnie rano i tu już miłe zaskoczenie - otrzymaliśmy klucz do pokoju po 15 min pomimo, iż doba hotelowa zaczyna się od około 14. Jedzenia, napojów nie brakowało. Powiem szczerze, że można spokojnie przytyć kilka kilogramów w ciągu 10 dni pobytu :-) Obsługa hotelowa przemiła. Zarówno recepcja, restauracja, bary - super. Powierzchnia składa się z 2 hotelów na 3 poziomach. Na każdym z poziomów 1 lub 2 baseny. Z leżakami nie było żadnych problemów. Przy wyjeździe również miłe zaskoczenie, klucz od pokoju musieliśmy oddać o 12, ale hotel oferuje usługę udostępnienia pokoju na 0,5h aby popołudniu umożliwić odświeżenie się. W pobliżu całe mnóstwo fantastycznych tawern, są też trasy do wieczornych spacerów :-)

• Zalety atrakcje dla dzieci, infrastruktura, jedzenie, wi-fi
    • Wady pokoje w starej części hotelu porażka

Byliśmy 2 tygodnie w tym hotelu z dziećmi 5 i 11. Obsługa hotelu wspaniała, wszyscy pomocni i mili. Mieszkaliśmy w nowej części, super bungalow(nr od 900) 2 oddzielne pokoje, 2 łazienki, 2 oddzielne klimy, czajnik lodówka, woda butelkowana uzupełniana codziennie, ręczniki wymieniane codziennie, pościel co 2 dzień. Nie polecam pokoi w starej części-stęchlizna. Jedzenie bardzo dobre i dużo, menu dla dzieci typu spaghetti, nuggetsy, naleśniki itp, śniadania typowe angielskie ale obiady i kolacje super. Bardzo dużo atrakcji dla dzieci, dużo basenów, 2 snack bary czynne od 10-18. Nie trzeba było wstawać o świcie i rezerwować leżaków, zawsze się gdzieś znalazło miejsce. Na terenie hotelu mini ZOO, sklepy, bilard. Bardzo fajne animacje wieczorne dla dzieci. Hotel jest świetną bazą wypadową do zwiedzania, miasto Hersonissos 15 min spacerkiem od hotelu, dużo wypożyczalni samochodów, skuterów(nie polecam wypożyczalni Action). Plaża piaszczysta 700m od hotelu leżaki i parasole płatne. Raz w czasie pobytu możliwość skorzystania z kolacji a la carte, wybraliśmy włoską. Internet działa na terenie całego hotelu. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi, 14 dni i nie nudziliśmy się ani jednego dnia.