Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Imperial Belvedere

Imperial Belvedere: basen

• Atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, plac zabaw oraz miniklub.
  • Tylko 400 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursujący na plażę).
  • Hotel położony na wzgórzu, ok. 1 km od centrum rozrywkowego Hersonissos.
  • Trzy strefy wypoczynku, w tym specjalna - dla najmłodszych - z licznymi atrakcjami.

• Zalety Wiele basenów, rozległy teren. Kilka placów zabaw. Dobre, różnorodne jedzenie. Zarówno mięso jak i desery oraz owoce. Te ostatnio wiadomo- mega soczyste.
    • Wady Alkohol all inclusive - bardzo niska jakość, nawet na standardy local alco. Dużo schodów, z małym dzieckiem trudno o manewry. Dojście do plaży przez ruchliwą drogę, a powrót męczący (tym bardziej im częściej się chodzi :)

Większość opisałem powyżej. Generalnie hotel godny polecenia, plaża to kompleks należący do Star Beach Hotel - to plus bo dzieje się dużo :) Jest gdzie w okolicy pospacerować. Auto sugeruję wypożyczyć jak się wychodzi od góry hotelu (zielona brama) na prawo. Trzeba podejść jakieś 500-700m i tam jest wypożyczalnia. Miły gość, full insurance, także na szyby, lusterka i opony. Ceny dobre, np. poza sezonem 60E za 2 dni Hyunday i20. Słabe animacje, ale byliśmy w maju, więc pewnie dopiero rozkręcali się. Natomiast jesli ktoś szuka dobrej imprezy to lepszy jest hotel na dole - przy plaży Star Beach - tak się ciągle miksuje muzę i tańczy w pianie! Bedąc z Belveder też można z tego korzystać

• Zalety Duży hotel Dużo basenów Miła atmosfera Super obsługa Dobre jedzenie

Super wakacje. Fajny personel hotelowy dbający o gości. Przemili animatorzy, bardzo pomocni, zarażają pozytywną energią. Duży hotel, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam szczególnie rodzinom z dziećmi.Jedzenie dobre i dużo. Pokoje sprzątane codziennie. Położony blisko plaży. Polecam !!

• Zalety Ładny, przestronny obiekt. Każdy znajdzie coś dla siebie.
    • Wady Dla nielubiących spacery dość daleko do morza.

Bardzo fajny kompleks hoteli. Mnóstwo wolnej przestrzeni, dużo basenów. Fajny pomysł na własne Mini Zoo. Polecam !!!

• Zalety Dużo basenów, hotel super dla dzieci codziennie animacje do poxnych godzin wieczornych, pyszne jedzenie
    • Wady Automaty dla dzieci w środku hotelu ???? co sprawia że dzieciaki małe ciągle chcą tam spędzać czas

Spędziliśmy w hotelu super urlop. Pojechaliśmy z dzieciakami ( 2 i 6 lat) , ktore były zachwycone pobytem i najchętniej nie odchodziłyby pd basenu. Bardzo dobre jedzenie, różnorodne, począwszy od salatek, skończywszy na makaronach i potrawkach z owoców morza. W pokojach i na basenach czysto. Super animatorzy. Bardzo bardzo polecam.

• Zalety Piekny widok, duzo basenow, dobre jedzenie.
    • Wady Stare pokoje, robaki w pokojach, za ręczniki do basenu trzeba płacic, przez jakis czas leciala żółta woda z kranu nawet w prysznicach basenowych. Klimatyzator za oknem bardzo glosny , zalancza zie co chwilka w nocy, masakra....

Pokoje powinny byc odnowione. Nie zasluguje na 4,5 gwiazdki napewno.....

• Zalety Dużo basenów, atrakcje dla dzieci, luźno październik 2015, bary czynne zgodnie z opisem, obsługa., blisko lotniska.
    • Wady stare pokoje, można trafić na nowe, kiepski widok ze starej części Hotelu gdzie pokoje są poniżej gruntu otaczającego teren - na czerwony piach i kwiaty przed oknem.

Byliśmy w Październiku 2015 na początku, pogoda ok cały czas koło 28 st.c, w nocy 22-25st., animacje już tylko w językach obcych dla dzieci ale to wiedzieliśmy. Pokój mieliśmy tzw. studio, ale wszyscy takie mieli w tym czasie z dziećmi. Blisko do basenów, choć można trafić na pokoje nad częścią centralną, bardziej pod górę to i daleko do basenów etc. Dzieci mają co robić non stop. Do plaży w sumie niedaleko. Płatne leżaki etc. Polecam dla rodzin z dziećmi w październiku........ luźno, miło. Bary czynne jak w opisie, obsługa OK.

• Zalety miła obsługa , super jedzenie dość różnorodne, pokoje z klimatyzacja , piękne widoki .

Byliśmy na początku września, pogoda wspaniała cały czas słonce i temperatura 30 st. 3 przyhotelowe baseny z leżakami do wyboru . Blisko plaża 10 min. spacerkiem . W pobliżu miasteczko z mnóstwem sklepów. Bardzo polecamy ten hotel.

• Zalety Świetne położenie - niedaleko do morza, wokół gaje oliwne, pokoje może niepowalające, ale nic nie brakuje. Czyściutko - sprzątane codziennie o tej samej porze. W basenach można wybierać - każdemu według potrzeb. Przy hotelu działa wypożyczalnia samochodów, można zwiedzać do woli.
    • Wady Brak wad - polecam wszystkim!

Wysoki poziom obsługi w hotelu. Pani rezydentka trochę niewydarzona, bo realizowała tylko założenie, by sprzedać jak najwięcej wycieczek, ale specjalnie nam jej nie brakowało. Jedzenie pyszne, codziennie zróżnicowane, bardzo duże jadalnie. Choć przyjechaliśmy do hotelu około 23:15, mogliśmy skorzystać jeszcze z kolacji. Zanim wybraliśmy ten hotel, przeczytaliśmy kilkakrotnie opinie innych gości i nie zawiedliśmy się. Polecam :)

• Zalety hotel zadbany, pięknie obejście
    • Wady usytuowany na wzgórzu co może stanowić utrudnienie dla rodzin z małymi dziećmi, ale jest tyle atrakcji na terenie hotelu dla dzieci, że jak ktoś by się uparł, to cały urlop może spędzić w hotelu

Złe opinie, które tu się pojawiają są dla mnie niedorzeczne, nie wiem czego ludzie spodziewają się po hotelu 4*, jak i tak jest bardzo elegancki, alkohol tamtejszy ma 30% więc dla Polaków może wydawać się słaby. Jak dla mnie nie ma żadnych wad.

• Zalety jak ponizej
    • Wady jak ponizej

Bardzo dobry hotel dla rodzin z dziecmi.Duzo roznego jedzenia, przmila obsluga, chetna do pomocy.Pierwszy raz odleglosc do centrum oraz plazy wydaje sie spora. Jednakze to mylace pozory.Dla nas z corka 3l oraz wozkiem i dzieckiem 9 mies dojscie do plazy zakmowalo kolo 15 minut.Wlacznie z zatrzymaniem sie kolo "mini zoo" lub z zatrzymaniem sie na jakies "piciu" dla dzieci.Plaza piasczysta, ale waska, i jednakze moglaby byc czyszczona od petow.Sporo lezakow i parasoli.Platne roznie w zaleznosci o jakiej porze przyjdziesz (rano drozej).Jest rowniez prysznic na plazy co wazne z dziecmi. obok mnostwo snack barow, basenow (star beacj aquapark). Morze super, w tej lokalizacji bardziej jak nad zatoka, wiec malo faliste.Polecam wynajac samochod i sie cieszyc innymi plazami bardziej czystymi, co prawda bez prysznicu lub jakich kolwiek barow czy lezakow, ale jednak narawde fajne sa miesca i fale i piasek czysty.Jedzenie w hotelu super,codziennie na obiad lub kolacje nowe dania.Wybor duzy i zawsze kazdy cos dla siebie znajdzie.Sa tez dania bezglutenowe.Alkohol jak wszedzie,co do drinkow mozna cos wykombinowac z tych trunkow ktore sa dostepne za free,wiec tez nie ma narzekania.Chociaz najbardziej to pilem przepyszne piwo.Jedzenie jak i piecie bez limitow ile chcesz i kiedy chcesz (ok alkohol od 7.30 am do 1.00am).Baseny codziennie czyszczone.Bardzo super dla dzieci, z tych dla doroslych niekorzystalismy ale wygladaly super. lezakow nie trzeba rezerwowac,zawsze znajdziesz miejsce.Pokoje duze, wszytko jest co potrzebne, jedne sa wyremontowane i juz nowszym sprzetem inne jeszcze z tym starszym, ale wszystko jest i wszystko dziala, wiec tez nie ma czego narzekac czy telewizo lcd czy zwyczajny w koncu w pokoju spedzasz tylko noc.Prosilismy o lozeczko dla bobasa, i juz bylo w pokoju od razu jak przyszlismy do niego.Pokoje i lazienka czyszczone codzinnie. Hotel polozony na kilku pietrach i jak juz wiesz gdzie sa windy to bez problemow jest wozkiem. Hotel Super!Pobyt 31.08.15-06.0