Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Imperial Belvedere

Imperial Belvedere: basen

• Atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, plac zabaw oraz miniklub.
  • Tylko 400 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursujący na plażę).
  • Hotel położony na wzgórzu, ok. 1 km od centrum rozrywkowego Hersonissos.
  • Trzy strefy wypoczynku, w tym specjalna - dla najmłodszych - z licznymi atrakcjami.

• Zalety wysoki standard, bardzo dobre i różnorodne jedzenie,

wysoki standard hotelu, czyste i przestronne pokoje, bardzo dobra oferta all inclusive. Kupując wakacje w Grecos mieliśmy duże pokoje w odnowionej części.

• Zalety Położenie, wyżywienie, obsługa, baseny - szczegółowa opinia poniżej.
    • Wady Słabo wyposażona siłownia. Poza tym brak wad.

Rewelacyjny hotel! Zasługuje na więcej niż mocne 4*. Same plusy: * świetne położenie. tuż przy hotelu przystanek, supermarkety, pełno wypożyczalni samochodowych. Kilkanaście minut spacerkiem od centrum rozrywkowego Hersonissos czy urokliwej tradycyjnej wioski Koultulofari. Świetna baza wypadowa do zwiedzania wschodniej Krety. * przepyszne jedzenie. Kuchnia chińska, grecka, praktycznie codziennie owoce morza. Śniadania: angielskie, jak i na słodko - jogurty, dżemy, płatki, naleśniki. Obiady i kolacje: Zawsze bardzo smaczne desery, świeże owoce, dania bezglutenowe, kilka rodzajów mięsa, sałatek. Wino, piwo i bezalkoholowe napoje, lody dostępne do każdego posiłku. Ponadto snack bar przy basenie z pyszną, świeżą pizzą, tostami, jogurtami, lodami, popcornem, sałatkami. * przesympatyczna i niezwykle pomocna obsługa hotelowa. Zwłaszcza bardzo miła i kompetentna obsługa na recepcji, jak i sam manager hotelu - przemiły człowiek. * 3 baseny: relaksacyjny, dla dzieci z atrakcjami i olimpijski z muzyką i animacjami. Idealne dla każdego. Jest prośba o nie rezerwowanie leżaków, więc o każdej porze były wolne miejsca. Animacje dziennie na bardzo dobrym poziomie, dużo rozrywek. Wieczorne niestety gorsze , głównie musicale i comedy show. - śliczna, piaszczysta plaża z urokliwymi skałkami i zielenią wokoło. Można rozłożyć się na ręczniku nieco dalej lub wziąć płatne leżaki ( 2 euro sam parasol, komplet z leżakami 8euro ) Niedaleko plaży urokliwy kościołek na skale. Do plaży jeździ busik hotelowy, choć odległość wcale nie jest straszna. Wystarczy zejść z górki hotelowej, przejść przez ulicę i teren hotelu Star Beach i jesteśmy na plaży. - lokalizacja na wzgórzu z pięknymi widokami. Zwłaszcza w nocy z tarasu można podziwiać pięknie oświetlone Hersonissos. - pokój mieliśmy w budynku głównym przestronny, zadbany, z widokiem na góry. Codziennie sprzątany bez zarzutów. Bungalowy również ładne i zadbane z nowoczesnymi pokojami.

• Zalety Duży rozległy kompleks, niedaleko do plaży, niedaleko do centrum. Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania okolicznych atrakcji.
    • Wady Hotel nie należy do najnowocześniejszych, szwankuje klimatyzacja.

Byłam tam dwa razy, mieszkałam i w Royalu i w Imperialu. Hotele duże, położone na wzgórzu stąd mnóstwo schodów do pokonania, ale są windy. Pokoje przestronne, niektóre z pięknym widokiem na morze. Codziennie sprzątane. Hotele posiadają odrębne restauracje główne, goście nie mogą z nich korzystać zamiennie, ale to żaden problem. Jest możliwość spożywania posiłków na wolnym powietrzu. Jedzenie urozmaicone, smaczne,. Duży wybór owoców, warzyw, różnorakich sałatek, ciast, ciasteczek i innych słodkości. Jest okazja do skosztowania typowych greckich specjałów. Na terenie dwa bary z tzw. późnym śniadaniem i ewentualnie poobiednimi przekąskami ( tosty, mini pizza, hod-dogi, frytki, kanapki, jogurty, warzywa i owoce, ciasta, lody ) Napoje ogólnie dostępne. Trzy bary z wysokoprocentowymi alkoholami czynne do późna w nocy. Codziennie wieczorem na scenie show. Kilka basenów, mnóstwo leżaków ( otoczenie codziennie sprzątane, zmywane wodą, baseny czyszczone chemicznie ) Na terenie znajduje się kilka sklepów. Kompleks jest dobrym miejscem wypadowym do zwiedzania innych okolicznych miejscowości ( przystanek autobusowy przy wjeździe ). Polecam to miejsce na wakacyjny wypoczynek.

• Zalety Dużo przestrzeni, baseny, smaczne jedzenie.
    • Wady Daleko do plaży i do centrum.

Przyjemny hotel z miłą obsługą i ciekawym programem animacji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Daleko od plaży, ale kilka basenów i mnóstwo leżaków to rekompensuje.

• Zalety Położenie hotelu Przestronne pokoje Urozmaicone posiłki Duża liczba basenów
    • Wady Słabe animacje Słona woda w basenach Mała łazienka

Właśnie wróciliśmy z hotelu Imperial Jest to bardzo duży obiekt z różnym typem pokoi My trafiliśmy na pokój w budynku głównym , był on bardzo duży wyposażony w stary telewizor (i tak nikt nie oglądał bo nie było na to czasu ) oraz lodówkę Łazienka natomiast była mała z wanną nie pierwszej młodości i wiszącą kotarą co było bardzo irytujące podczas kąpieli , jeżeli chodzi o czystość to był on sprzątany pobieżnie lecz ręczniki wymieniane codziennie pościel co drugi dzień Posiłki urozmaicone każdy znajdzie coś dla siebie jeżeli chodzi o owoce morza to pojawiły się kalmary jak guma oraz małże bez smaku , ogólnie jedzenie dosyć monotonne raczej nie przyprawiane i bardzo często przetwarzane tzn, jeżeli nie zjesz na śniadanie zjesz na obiad a jak coś zostanie to w innej postaci dostaniesz na kolację Jeżeli mogę polecić to ryby w różnej postaci od smażonych po wędzone naprawdę były smaczne , bardzo dobre pizze w snack barze przy basenie olimpijskim Jeżeli chodzi o bary to alkohole raczej słabej jakości i rozwodnione za markowe trzeba dopłacić , ale na urlop nie jedziemy po to aby być w stanie lotnym Rozrywka w hotelu raczej na średnim poziomie animatorzy przez cały dzień starają się zabawiać gości jak mogą raczej im to wychodzi jeżeli chodzi o wieczorne animacje są tak słabe że lepiej wyjść z hotelu i pochodzić po okolicznych wioseczkach poznając trochę kultury greckiej Duża ilość basenów jest ogromną zaletą tego hotelu natomiast bardzo słona woda to ich wada Do plaży mamy ok 200 m przechodząc przez Star Beach( tam też można bezpłatnie korzystać z basenów ze słodką wodą) lecz warto iść 300m w prawo i trafimy na szerszą plażę niż w Star Ogólnie polecamy ten hotel pomimo małych wad naprawdę wart jest swojej ceny P.S. Jeden z rezydentów z Wezyra postara się wam sprzedać wszystkie wycieczki twierdząc że gdzie indziej to traficie tylko na beznadziejne oferty Podziękowania dla rezydenta który nas przywoził i odwoził z hotelu a na lotnisku czekał nawet do odprawy biletowej

• Zalety atrakcje dla dzieci , baseny ale ze słoną wodą
    • Wady daleko od plaży , pokoje uzależnione od biura w jakim się kupi, nie polecam biura wezyr

hotel ogólne wrażenie dobre,, jedzenie średnie, mam zastrzeżenia do biura wezyr , kupiłam wakacje na stronie wakacje.pl, w opisie oferty nie było możliwości wybrania lepszego pokoju zakupiłam i jak dojechałam okazało się że to biuro ma wykupione najtańsze pokoje , skąd wiem ,w tym samym czasie byli ze mną znajomi z biura 7island , zapłacili za parę 400 zł mniej, też nie mieli opcji wybrania pokoju , a dostali nowiutkie pokoje z płaskimi telewizorami ,dwa w obiekcie telewizory ,dwie łazienki , mydła daw w dozownikach, woda donoszona codziennie , czajnik, herbaty, widok na morze PIĘKNIE , ja nie miałam z tego nic ,nawet butelki wody , jak poszłam o zmianę pokoju zostałam poinformowana że biuro kolegi wykupiło droższe pokoje i nic nie mogą dla mnie zrobić , ja kupując z wezyra nie znając 7island , zdecydowałam się na droższą ofertę myśląc że będzie lepiej a tu trafiłam żle , nie polecam tego biura , nie jedzie z niego do tego hotelu, moja opinia byłaby inna gdybym była tak potraktowana jak moi znajomi , miałam wrażenie idąc do nich że są w innym hotelu , mam nadzieję że pomogłam i przestrzegłam przyszłych urlopowiczów pozdrawiam

• Zalety Dużo atrakcji dla dzieci, zaangażowane polskie animatorki, mini disco uwielbiane przez wszystkie dzieci z różnych krajów. Ładnie położony hotel na wzgórzu, przepyszna kuchnia, pokoje sprzątane codziennie, dobra baza wypadowa (blisko Iraklionu).
    • Wady Dużo schodów do pokonania, przejście na plażę przez ulicę o natężonym ruchu no i sama plaża przy Star Beach Hotel nie do wytrzymania - przez cały dzień niemiłosiernie głośno tłucze coś, co niektórzy nazywają muzyką, wąska i ciasna plaża.

Hotel idealny dla rodzin z dziećmi, dużo atrakcji, moje dzieci korzystały zarówno z polskiego kids klubu jak i z międzynarodowego. Animatorki polskie i niepolskie bardzo zaangażowane, uwielbiane przez dzieci, potrafiły przygotować dzieciaki do ról i występów musicalowych na scenie z dorosłymi aktorami. W ofercie jest również rozrywka dla dorosłych - spa, masaże, tenis, siatkówka, rzutki, strzelanie z łuku, aerobic, pilates itp.Przepyszna kuchnia, pyszne ryby, owoce morza, kalmary, ośmiorniczki ale też zwyczajne gyrosy, baranina, wołowina, sałatki, grillowane warzywa itd., 3 rodzaje wina do obiadu białe (pyszne), różowe i czerwone, świeże piwo, dużo innych napojów. Położenie Hotelu na wzgórzu z ładnymi widokami z okien górnych pokoi. Czyste pokoje, codziennie sprzątane, wymieniana pościel i ręczniki, bardzo przyjazna i pomocna obsługa. Sam kompleks hotelowy z kilkoma basenami ze słona wodą (mniejsze prawdopodobieństwo rozwoju grzybów i bakterii) wystarczyłby do wypoczynku co najmniej przez tydzień. Po drodze na plażę mija się mini zoo - ptaki, żółwie, kozy, osły. Nie korzystaliśmy z wąskiej i zatłoczonej plaży przy Star Beach ze względu na przerażająco głośną dudniącą basami pseudo-muzykę, chodziliśmy na plaże dalszą, znajdującą się kilkaset metrów na wschód, jest ona szersza, piaszczysta, dużo spokojniejsza i wystarczająca do kąpieli i zabaw w piasku. Hotel stanowi też dobrą bazę wypadową dla lubiących zwiedzać, przy bramie wjazdowej znajdują się przystanki autobusowe skąd można dojechać wszędzie. Ogólnie hotel wart polecenia, my spędziliśmy w nim 15 dni i nie nudziliśmy się ani chwilę.

• Zalety Pokój dla rodzin z dziećmi
    • Wady Słaby standard pokoi rodzinnych

Witam, Wybieram się w przyszłym tygodniu do hotelu Belvedere, wycieczkę mam wykupioną z Wezyr Holiday pokój rodzinny Eco Room. Poczytałam na forum odnośnie standardu tych pokoi i jestem lekko przestraszona. Potrzebuję pomocy i informacji jaki numer pokoju wybrać, czy ktoś może polecić sprawdzony dla rodziny 2+2 Informację proszę przesłać na maila: polo1010@interia.pl Będę wdzięczna za pomoc.

• Zalety Trzy strefy basenowe: dla dzieci, \\\"głośny\\\" - muzyka, animacje itp., \\\"cicha\\\" - spokojna na najwyższym poziomie. Dobre jedzenie.
    • Wady kiepskie animacje, głębokie baseny

Ładne pokoje ( od nr 800 do 1000) z widokiem na morze. Pozostałe dużo gorsze. Jedzenie dobre, miła obsługa. Ważna informacja dla osób słabo pływających, której nie ma w folderach i opisach hotelu: głębokie baseny 1. na najwyższym poziomie 1,40 - 2,80, 2. na średnim poziomie 1,10 - 4,00, 3. na najniższym poziomie mały głęb. 1,60-2,40. Jest jeszcze dla dzieci: chyba ok.0,50-0,65 m. Lokalizacja hotelu dogodna dla osób pragnących zwiedzić Santorini. Animacje w porównaniu do Turcji czy Hiszpanii kiepskie.

• Zalety animacje, infrastruktura, baseny, wyżywienie, położenie hotelu.
    • Wady brak-wszystko ok.

Hotel idealny dla rodzin z dziećmi, blisko do marketu, blisko do morza, mnóstwo atrakcji przy hotelu i wokół. 700m do przepięknej greckiej wioski z tawernami i sklepikami. Z jednej strony piękne wzgórze z drugiej widok na morze. Doskonałe i różnorodne jedzenie, dużo barów z napojami oraz przekąskami, bardzo miła obsługa hotelowa, super animatorzy, czysto w pokojach jak i w całym hotelu. Polecam wszystkim bo to nasze najwspanialsze wakacje!!!