Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Imperial Belvedere

Imperial Belvedere: basen

• Atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, plac zabaw oraz miniklub.
  • Tylko 400 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursujący na plażę).
  • Hotel położony na wzgórzu, ok. 1 km od centrum rozrywkowego Hersonissos.
  • Trzy strefy wypoczynku, w tym specjalna - dla najmłodszych - z licznymi atrakcjami.

• Zalety Jedzenie pokoje baseny położenie
    • Wady Jedynym minusem jest słaba rozrywka wieczorem. Animacje są jak najbardziej, ale po nich cisza. Jest blue bar i tylko czasem była muzyka na żywo.

Hotel super! Byliśmy bardzo miło zaskoczeni. Pokoje cudowne! Wybraliśmy pokój ekonomiczny, a dostaliśmy odnowiony piękny pokój. Wszystko codziennie sprzątane. Jedzenie pyszne. Basen każdy znajdzie dla siebie. Położenie hotelu cudowne z jednej strony góry zaś z drugiej morze. Obsługa hotelu jak najbardziej na plus. Przy każdym basenie snack bar. Hotel położonym na dużym terenie. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

• Zalety Piękne położenie, dużo zieleni i basenów.
    • Wady Brak ekspresu do kawy /herbaty w pokojach. Daleka odległość do plaży.

Piękny hotel.Bardzo ładne nowo wyremontowane apartamenty/od nr.800-1000/. Bardzo przyjazny dla dzieci/baseny, place zabaw. animacje,menu,mini zoo itp. Bardzo miła i uczynna obsługa hotelowa począwszy od recepcji po rzez bary , stołówkę i panie pokojowe. Codziennie coś nowego w menu. Świeże potrawy i desery mnóstwo warzyw i owoców. Każdy coś dla siebie znajdzie.

• Zalety Wysoki standard mila obsluga animatorzy super na terenie hotelu. Z alkoholami nie oszukuja pozytywne wrazenia obiekt wielki i piękny. Baseny masaże super.
    • Wady Stare tv w pokojach brak wi fi w pokojach. Niemcy zostawiaja napiwki dlatego Polaków tak sobie biora do serca. Brak dyskotek na terenie hotelu.

Hotel jak na 4 gwiazdki ma 3.5 ze względu na pokoje . super widoki zwierzeta zabawy alkohole bary i obsługa. Smaczne pozytywne jedzie desery .

• Zalety Wiele basenów, rozległy teren. Kilka placów zabaw. Dobre, różnorodne jedzenie. Zarówno mięso jak i desery oraz owoce. Te ostatnio wiadomo- mega soczyste.
    • Wady Alkohol all inclusive - bardzo niska jakość, nawet na standardy local alco. Dużo schodów, z małym dzieckiem trudno o manewry. Dojście do plaży przez ruchliwą drogę, a powrót męczący (tym bardziej im częściej się chodzi :)

Większość opisałem powyżej. Generalnie hotel godny polecenia, plaża to kompleks należący do Star Beach Hotel - to plus bo dzieje się dużo :) Jest gdzie w okolicy pospacerować. Auto sugeruję wypożyczyć jak się wychodzi od góry hotelu (zielona brama) na prawo. Trzeba podejść jakieś 500-700m i tam jest wypożyczalnia. Miły gość, full insurance, także na szyby, lusterka i opony. Ceny dobre, np. poza sezonem 60E za 2 dni Hyunday i20. Słabe animacje, ale byliśmy w maju, więc pewnie dopiero rozkręcali się. Natomiast jesli ktoś szuka dobrej imprezy to lepszy jest hotel na dole - przy plaży Star Beach - tak się ciągle miksuje muzę i tańczy w pianie! Bedąc z Belveder też można z tego korzystać

• Zalety Duży hotel Dużo basenów Miła atmosfera Super obsługa Dobre jedzenie

Super wakacje. Fajny personel hotelowy dbający o gości. Przemili animatorzy, bardzo pomocni, zarażają pozytywną energią. Duży hotel, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam szczególnie rodzinom z dziećmi.Jedzenie dobre i dużo. Pokoje sprzątane codziennie. Położony blisko plaży. Polecam !!

• Zalety Ładny, przestronny obiekt. Każdy znajdzie coś dla siebie.
    • Wady Dla nielubiących spacery dość daleko do morza.

Bardzo fajny kompleks hoteli. Mnóstwo wolnej przestrzeni, dużo basenów. Fajny pomysł na własne Mini Zoo. Polecam !!!

• Zalety Dużo basenów, hotel super dla dzieci codziennie animacje do poxnych godzin wieczornych, pyszne jedzenie
    • Wady Automaty dla dzieci w środku hotelu ???? co sprawia że dzieciaki małe ciągle chcą tam spędzać czas

Spędziliśmy w hotelu super urlop. Pojechaliśmy z dzieciakami ( 2 i 6 lat) , ktore były zachwycone pobytem i najchętniej nie odchodziłyby pd basenu. Bardzo dobre jedzenie, różnorodne, począwszy od salatek, skończywszy na makaronach i potrawkach z owoców morza. W pokojach i na basenach czysto. Super animatorzy. Bardzo bardzo polecam.

• Zalety Piekny widok, duzo basenow, dobre jedzenie.
    • Wady Stare pokoje, robaki w pokojach, za ręczniki do basenu trzeba płacic, przez jakis czas leciala żółta woda z kranu nawet w prysznicach basenowych. Klimatyzator za oknem bardzo glosny , zalancza zie co chwilka w nocy, masakra....

Pokoje powinny byc odnowione. Nie zasluguje na 4,5 gwiazdki napewno.....

• Zalety Dużo basenów, atrakcje dla dzieci, luźno październik 2015, bary czynne zgodnie z opisem, obsługa., blisko lotniska.
    • Wady stare pokoje, można trafić na nowe, kiepski widok ze starej części Hotelu gdzie pokoje są poniżej gruntu otaczającego teren - na czerwony piach i kwiaty przed oknem.

Byliśmy w Październiku 2015 na początku, pogoda ok cały czas koło 28 st.c, w nocy 22-25st., animacje już tylko w językach obcych dla dzieci ale to wiedzieliśmy. Pokój mieliśmy tzw. studio, ale wszyscy takie mieli w tym czasie z dziećmi. Blisko do basenów, choć można trafić na pokoje nad częścią centralną, bardziej pod górę to i daleko do basenów etc. Dzieci mają co robić non stop. Do plaży w sumie niedaleko. Płatne leżaki etc. Polecam dla rodzin z dziećmi w październiku........ luźno, miło. Bary czynne jak w opisie, obsługa OK.

• Zalety miła obsługa , super jedzenie dość różnorodne, pokoje z klimatyzacja , piękne widoki .

Byliśmy na początku września, pogoda wspaniała cały czas słonce i temperatura 30 st. 3 przyhotelowe baseny z leżakami do wyboru . Blisko plaża 10 min. spacerkiem . W pobliżu miasteczko z mnóstwem sklepów. Bardzo polecamy ten hotel.