Imperial Belvedere

Imperial Belvedere: basen

• Atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, plac zabaw oraz miniklub.
  • Tylko 400 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursujący na plażę).
  • Hotel położony na wzgórzu, ok. 1 km od centrum rozrywkowego Hersonissos.
  • Trzy strefy wypoczynku, w tym specjalna - dla najmłodszych - z licznymi atrakcjami.

• Zalety Dużo basenów, atrakcje dla dzieci, luźno październik 2015, bary czynne zgodnie z opisem, obsługa., blisko lotniska.
    • Wady stare pokoje, można trafić na nowe, kiepski widok ze starej części Hotelu gdzie pokoje są poniżej gruntu otaczającego teren - na czerwony piach i kwiaty przed oknem.

Byliśmy w Październiku 2015 na początku, pogoda ok cały czas koło 28 st.c, w nocy 22-25st., animacje już tylko w językach obcych dla dzieci ale to wiedzieliśmy. Pokój mieliśmy tzw. studio, ale wszyscy takie mieli w tym czasie z dziećmi. Blisko do basenów, choć można trafić na pokoje nad częścią centralną, bardziej pod górę to i daleko do basenów etc. Dzieci mają co robić non stop. Do plaży w sumie niedaleko. Płatne leżaki etc. Polecam dla rodzin z dziećmi w październiku........ luźno, miło. Bary czynne jak w opisie, obsługa OK.

• Zalety miła obsługa , super jedzenie dość różnorodne, pokoje z klimatyzacja , piękne widoki .

Byliśmy na początku września, pogoda wspaniała cały czas słonce i temperatura 30 st. 3 przyhotelowe baseny z leżakami do wyboru . Blisko plaża 10 min. spacerkiem . W pobliżu miasteczko z mnóstwem sklepów. Bardzo polecamy ten hotel.

• Zalety Świetne położenie - niedaleko do morza, wokół gaje oliwne, pokoje może niepowalające, ale nic nie brakuje. Czyściutko - sprzątane codziennie o tej samej porze. W basenach można wybierać - każdemu według potrzeb. Przy hotelu działa wypożyczalnia samochodów, można zwiedzać do woli.
    • Wady Brak wad - polecam wszystkim!

Wysoki poziom obsługi w hotelu. Pani rezydentka trochę niewydarzona, bo realizowała tylko założenie, by sprzedać jak najwięcej wycieczek, ale specjalnie nam jej nie brakowało. Jedzenie pyszne, codziennie zróżnicowane, bardzo duże jadalnie. Choć przyjechaliśmy do hotelu około 23:15, mogliśmy skorzystać jeszcze z kolacji. Zanim wybraliśmy ten hotel, przeczytaliśmy kilkakrotnie opinie innych gości i nie zawiedliśmy się. Polecam :)

• Zalety hotel zadbany, pięknie obejście
    • Wady usytuowany na wzgórzu co może stanowić utrudnienie dla rodzin z małymi dziećmi, ale jest tyle atrakcji na terenie hotelu dla dzieci, że jak ktoś by się uparł, to cały urlop może spędzić w hotelu

Złe opinie, które tu się pojawiają są dla mnie niedorzeczne, nie wiem czego ludzie spodziewają się po hotelu 4*, jak i tak jest bardzo elegancki, alkohol tamtejszy ma 30% więc dla Polaków może wydawać się słaby. Jak dla mnie nie ma żadnych wad.

• Zalety jak ponizej
    • Wady jak ponizej

Bardzo dobry hotel dla rodzin z dziecmi.Duzo roznego jedzenia, przmila obsluga, chetna do pomocy.Pierwszy raz odleglosc do centrum oraz plazy wydaje sie spora. Jednakze to mylace pozory.Dla nas z corka 3l oraz wozkiem i dzieckiem 9 mies dojscie do plazy zakmowalo kolo 15 minut.Wlacznie z zatrzymaniem sie kolo "mini zoo" lub z zatrzymaniem sie na jakies "piciu" dla dzieci.Plaza piasczysta, ale waska, i jednakze moglaby byc czyszczona od petow.Sporo lezakow i parasoli.Platne roznie w zaleznosci o jakiej porze przyjdziesz (rano drozej).Jest rowniez prysznic na plazy co wazne z dziecmi. obok mnostwo snack barow, basenow (star beacj aquapark). Morze super, w tej lokalizacji bardziej jak nad zatoka, wiec malo faliste.Polecam wynajac samochod i sie cieszyc innymi plazami bardziej czystymi, co prawda bez prysznicu lub jakich kolwiek barow czy lezakow, ale jednak narawde fajne sa miesca i fale i piasek czysty.Jedzenie w hotelu super,codziennie na obiad lub kolacje nowe dania.Wybor duzy i zawsze kazdy cos dla siebie znajdzie.Sa tez dania bezglutenowe.Alkohol jak wszedzie,co do drinkow mozna cos wykombinowac z tych trunkow ktore sa dostepne za free,wiec tez nie ma narzekania.Chociaz najbardziej to pilem przepyszne piwo.Jedzenie jak i piecie bez limitow ile chcesz i kiedy chcesz (ok alkohol od 7.30 am do 1.00am).Baseny codziennie czyszczone.Bardzo super dla dzieci, z tych dla doroslych niekorzystalismy ale wygladaly super. lezakow nie trzeba rezerwowac,zawsze znajdziesz miejsce.Pokoje duze, wszytko jest co potrzebne, jedne sa wyremontowane i juz nowszym sprzetem inne jeszcze z tym starszym, ale wszystko jest i wszystko dziala, wiec tez nie ma czego narzekac czy telewizo lcd czy zwyczajny w koncu w pokoju spedzasz tylko noc.Prosilismy o lozeczko dla bobasa, i juz bylo w pokoju od razu jak przyszlismy do niego.Pokoje i lazienka czyszczone codzinnie. Hotel polozony na kilku pietrach i jak juz wiesz gdzie sa windy to bez problemow jest wozkiem. Hotel Super!Pobyt 31.08.15-06.0

• Zalety Duży kompleks, świetna lokalizacja, piękne widoki.
    • Wady Czystość nie jest mocna stroną tego hotelu.

Opinie napisze w punktach: 1. Położenie - na wzniesieniu skąd mamy fantastyczne widoki na okolicę. Do centrum 5 minut. 2. Jedzenie - Jak na poziom Grecki ok. każdy znajdzie coś dla siebie. Duża restauracja nie ma problemu z miejscem. 3. All - kilka barów na różnych poziomach. Sprawna obsługa. 4. Baseny - są trzy poziomy z dużymi basenami. Na samej górze spokój bez głośnej muzyki, środkowa część największy basen z muzyką i rozrywkami ostatnia część to kompleks basenów dla najmłodszych z licznymi atrakcjami. Leżaki dostępne na każdym poziomie. 5. Plaża - od hotelu 7 - 10 minut spacerkiem w dół. Jest kilka do wyboru są i piaszczyste i kamieniste. Kilka razy dziennie kursuje bus. Niemniej polecam spacer. UWAGA na przejście przez ruchliwą drogę. 6. Pokoje - oceniam na 3*. 7. Wynajęcie samochodu - sporo wypożyczalni w mieście. Odradzam w hotelu drożej o około 20%. 8. Biuro "Wezyr" - to mój 4 wyjazd z tego biura. Sprawnie bez komplikacji. 9. Ogólne wrażenia - miła atmosfera, duża przestrzeń. Uważam że jest to najlepszy hotel w tym rejonie. Zdecydowanie polecam hotel.

• Zalety położenie
    • Wady strefy publiczne bardzo zaniedbane i brudne, okropne jedzenie mały wybór bardzo chemiczne.

Nie polecam, odradzam rodzinom z dziećmi baseny brudne nie czyszczone. Wokół basenów okropnie brudno, nikt nie czyści posadzek. Przy basenach brak ratowników, brak animacji przy basenach dla dzieci, nie ma nawet muzyki. Jedzenie bardzo chemiczne, napoje gazowane z proszku rozcieńczane wodą. Obsługa bardzo niezaangażowana. Drinki tylko w ofercie all inclusive PLUS, której nie ma w ofercie dla Polaków. W cenie wino z kartonu bardzo marnej jakości. Widać, że od paru lat nikt nie inwestuje w ten hotel. Na pierwszy wyjazd ok. jeżeli ktokolwiek już gdzieś był bardzo niemiła niespodzianka.

• Zalety Duża liczba basenów zapewnia atrakcję dzieciom
    • Wady Brudno, pokoje obskurne w standardzie 2 gwiazdek zamiast 4, w łaziencie grzyb, meble poobijane stare, wyłozone płytkami z lat 70'. Bardzo daleko do plaży, a bus to mały opel combo dla hotelu w którym jest może z 800 gości... Porażka

Przyjechałem do hotelu wykupiwszy standart 4 gwiazdek, a zastałem co najwyżej standart 2 gwiazdek , brudne pokoje, zniszczone meble, grzyb w łazience i zepsutą klimatyzację klejoną taśmą bezbarwną z kiosku.

• Zalety Kilka basenów - każdy coś znajdzie dla siebie
    • Wady Daleko od plaży. Jedzenie przeciętne.

Ogólnie Ok. Jednak nie różni się od innych hoteli, które można mieć o 500-700zł taniej od osoby za 7 dni. Widać, że podniszczony. Daleko do plaży.

• Zalety same zalety

Byłam w tym hotelu na przełomie czerwiec/lipiec 2015r. razem z wnuczkiem - 8 lat. Hotel położony w świetnym miejscu, blisko miasta, uważam że w niedalekiej odległości od morza. W hotelu czyściutko, codziennie sprzatane, ręczniki wymieniane codziennie. Jedzenie przepyszne, każdy dla siebie bez przoblemu coś znajdzie. Duże urozmaicenie posiłków, dużo owoców, deserów, lodów. Świetne animacje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel, a dla rodzin pragnących wypocząć razem z dziećmi idealny