Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Imperial Belvedere

Imperial Belvedere: basen

• Atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, plac zabaw oraz miniklub.
  • Tylko 400 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursujący na plażę).
  • Hotel położony na wzgórzu, ok. 1 km od centrum rozrywkowego Hersonissos.
  • Trzy strefy wypoczynku, w tym specjalna - dla najmłodszych - z licznymi atrakcjami.

• Zalety Dużo atrakcji dla dzieci, zaangażowane polskie animatorki, mini disco uwielbiane przez wszystkie dzieci z różnych krajów. Ładnie położony hotel na wzgórzu, przepyszna kuchnia, pokoje sprzątane codziennie, dobra baza wypadowa (blisko Iraklionu).
    • Wady Dużo schodów do pokonania, przejście na plażę przez ulicę o natężonym ruchu no i sama plaża przy Star Beach Hotel nie do wytrzymania - przez cały dzień niemiłosiernie głośno tłucze coś, co niektórzy nazywają muzyką, wąska i ciasna plaża.

Hotel idealny dla rodzin z dziećmi, dużo atrakcji, moje dzieci korzystały zarówno z polskiego kids klubu jak i z międzynarodowego. Animatorki polskie i niepolskie bardzo zaangażowane, uwielbiane przez dzieci, potrafiły przygotować dzieciaki do ról i występów musicalowych na scenie z dorosłymi aktorami. W ofercie jest również rozrywka dla dorosłych - spa, masaże, tenis, siatkówka, rzutki, strzelanie z łuku, aerobic, pilates itp.Przepyszna kuchnia, pyszne ryby, owoce morza, kalmary, ośmiorniczki ale też zwyczajne gyrosy, baranina, wołowina, sałatki, grillowane warzywa itd., 3 rodzaje wina do obiadu białe (pyszne), różowe i czerwone, świeże piwo, dużo innych napojów. Położenie Hotelu na wzgórzu z ładnymi widokami z okien górnych pokoi. Czyste pokoje, codziennie sprzątane, wymieniana pościel i ręczniki, bardzo przyjazna i pomocna obsługa. Sam kompleks hotelowy z kilkoma basenami ze słona wodą (mniejsze prawdopodobieństwo rozwoju grzybów i bakterii) wystarczyłby do wypoczynku co najmniej przez tydzień. Po drodze na plażę mija się mini zoo - ptaki, żółwie, kozy, osły. Nie korzystaliśmy z wąskiej i zatłoczonej plaży przy Star Beach ze względu na przerażająco głośną dudniącą basami pseudo-muzykę, chodziliśmy na plaże dalszą, znajdującą się kilkaset metrów na wschód, jest ona szersza, piaszczysta, dużo spokojniejsza i wystarczająca do kąpieli i zabaw w piasku. Hotel stanowi też dobrą bazę wypadową dla lubiących zwiedzać, przy bramie wjazdowej znajdują się przystanki autobusowe skąd można dojechać wszędzie. Ogólnie hotel wart polecenia, my spędziliśmy w nim 15 dni i nie nudziliśmy się ani chwilę.

• Zalety Pokój dla rodzin z dziećmi
    • Wady Słaby standard pokoi rodzinnych

Witam, Wybieram się w przyszłym tygodniu do hotelu Belvedere, wycieczkę mam wykupioną z Wezyr Holiday pokój rodzinny Eco Room. Poczytałam na forum odnośnie standardu tych pokoi i jestem lekko przestraszona. Potrzebuję pomocy i informacji jaki numer pokoju wybrać, czy ktoś może polecić sprawdzony dla rodziny 2+2 Informację proszę przesłać na maila: polo1010@interia.pl Będę wdzięczna za pomoc.

• Zalety Trzy strefy basenowe: dla dzieci, \\\"głośny\\\" - muzyka, animacje itp., \\\"cicha\\\" - spokojna na najwyższym poziomie. Dobre jedzenie.
    • Wady kiepskie animacje, głębokie baseny

Ładne pokoje ( od nr 800 do 1000) z widokiem na morze. Pozostałe dużo gorsze. Jedzenie dobre, miła obsługa. Ważna informacja dla osób słabo pływających, której nie ma w folderach i opisach hotelu: głębokie baseny 1. na najwyższym poziomie 1,40 - 2,80, 2. na średnim poziomie 1,10 - 4,00, 3. na najniższym poziomie mały głęb. 1,60-2,40. Jest jeszcze dla dzieci: chyba ok.0,50-0,65 m. Lokalizacja hotelu dogodna dla osób pragnących zwiedzić Santorini. Animacje w porównaniu do Turcji czy Hiszpanii kiepskie.

• Zalety animacje, infrastruktura, baseny, wyżywienie, położenie hotelu.
    • Wady brak-wszystko ok.

Hotel idealny dla rodzin z dziećmi, blisko do marketu, blisko do morza, mnóstwo atrakcji przy hotelu i wokół. 700m do przepięknej greckiej wioski z tawernami i sklepikami. Z jednej strony piękne wzgórze z drugiej widok na morze. Doskonałe i różnorodne jedzenie, dużo barów z napojami oraz przekąskami, bardzo miła obsługa hotelowa, super animatorzy, czysto w pokojach jak i w całym hotelu. Polecam wszystkim bo to nasze najwspanialsze wakacje!!!

• Zalety 4 baseny, swietne jedzenie, ciekawe animacje,sporty, piekne widoki, bary, przekaski
    • Wady Troche dlugo pod gore sie wraca z miasta lub plazy (bus 3 razy dziennie)

Polecamy hotel, jedzenie pyszne, roznorodne, 2 tyg nie nudzilo sie, baseny 4 widoki, bary..

• Zalety świetne jedzenie, wszędzie darmowy dostęp do internetu, miła obsługa

W hotelu byliśmy we dwoje. Dostaliśmy wyremontowany pokój(przestronny, czysty, z lodówką, codziennie posprzątany i dostarczana woda). Obsługa była bardzo przyjazna i pomocna. Jedzenie wyśmienite i każdy może znaleźć coś dla siebie. Mimo dużej ilości gości nie było problemu ze znalezieniem leżaków nad basenami. All inclusive full wypas, pod względem jedzenia jak i napojów oraz trunków( na posiłkach i w barach). Dużo zieleni i kwiatów bardzo przyjazne otoczenie. Na plus było również to, że wi fi działało na terenie całego hotelu( w pokoju, nad basenami itd). Oczywiście wi fi bezpłatne wszędzie.Sejf w pokoju, a właściwie klucz do niego płatny 17.5 euro oraz kaucja za klucz 20 euro. Na terenie hotelu znajdują się 2 sklepy, stoły bilardowe itp.. W pełni można korzystać z wszystkich atrakcji bliźniaczego hotelu, również all inclusive(oprócz restauracji głównej). Praktycznie jest to jeden duży kompleks.Gorąco polecamy każdemu do bezstresowego ekskluzywnego wypoczynku.Byliśmy tam z Wezyra i w naszym przypadku organizacja była na najwyższym poziomie( zero problemów i świetna organizacja) czego każdemu życzymy.

• Zalety Cały Resort położony w gaju oliwnym, to zapewne najładniejsze miejsce w Hersonissos. Bardzo miła obsługa, czyste przestronne pokoje (codziennie sprzątane, zmieniane ręczniki i pościel).Pięć basenów z wodą morską, wygodne leżaki, prysznice, wieczorne animacje dla dzieci i dorosłych.
    • Wady BRAK

Hotel dla rodzin z dziećmi. Przepiękne widoki ( z naszego balkonu widać było i morze i góry). Dzieciaki zachwycone były mini zoo (zwłaszcza osiołkami - Manolisem i Alexandrą. W opcji All inclusive, oprócz głównych posiłków, do 18.00 czynne snack bary z pysznym jedzeniem. Chcielibyśmy jeszcze tam wrócić.

• Zalety Ładnie położony obiekt, czysto i miła obsługa
    • Wady Brak w opcji All inclusive , wody butelkowanej. Wodę po prostu trzeba sobie kupować. Bo nalewać w butelki nie wolno.

Hotel bardzo fajnie położony, Polecam w 99%, Jednak w tej cenie brak wody butelkowanej przynajmniej jedną na dzień pobytu dla osoby , nie byłoby chyba zbyt wielkim obciążeniem dla kasy hotelowej.

Hotel rewelacyjny. Wspaniała infrastruktura dla dzieci. Dużo basenów. Pokoje przestronne. Jedzenie przepyszne.

• Zalety Położenie, dużo basenów, atrakcje dla dzieci i dorosłych.
    • Wady Brak.

Byliśmy miło zaskoczeni wielkością obiektu i wyposażeniem. Bardzo dużo zajęć dla dzieci i dorosłych. Dostęp do morza w niecałe 5 minut. Plaża Star Beach robi wrażenie z pełną ofertą sportów wodnych. Ogólnie godny polecenia dla rodzin z dziećmi. POLECAMY !!!