Imperial Belvedere

• Wyjazd z Warszawy All Inclusive
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive

Iwona
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Miła obsługa,dobre jedzenie ,ogólnie czysto no może raz pani sprzatajaca zapomniała wymienic reczniki ale to nie był problem ;-)
    • Wady Wybralismy wycieczke fakultatywną i mieliśmy zamowione wczesne sniadanie,dokładnie o 3.30.Niestety nikogo w restauracji nie zastalismy ,ciemno,resztki jedzenia z poprzedniego dnia.Suchy prowiant masakra.Na cały dzien jedna osoba dostała 2 małe bułeczki,jeden mały soczek i jedno jabłko.Raczej małe szanse zeby to wystarczyło na cały dzień a dokładnie do 23 wieczorem.Zaznaczam,ze mielismy wykupione all inclusive.

Wybraliśmy wycieczke fakultatywna organizowaną przez biuro 7 islands na Samarię,jechalismy 5 godzin i dosłownie 10 min przed dojazdem okazało sie,ze wąwóz danego dnia zamykaja z powodu złych warunków atmosferycznych.Nie było mowy o zwrocie kosztów,rezydent zaproponował nam inny wąwóz,o połowe krótszy ,wszystko było by ok gdyby i połowe tej kwoty nam zwrócono.Dostalismy jednak zwrotu po 5 euro i niestety uwazam,że to jet bardzo nie w porzadku.Biuro powinno liczyc sie z takimi sytuacjami i nie osmieszac sie zwrotem takich smiesznych sum!!!!!

Opinia dodana: 27 czerwca 2014

ROB
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety baseny, obsługa, piaszczysta plaża niedaleko hotelu

godny polecenia szczególnie dla rodzin z dziećmi, przyjemna okolica,

Opinia dodana: 20 czerwca 2014

Kasia & Mateo
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety duży kompleks, trzy baseny , piękne położenie, smaczne jedzenie, miła obsługa, wszędzie czysto, sprawna klimatyzacja

Polecam wszystkim! Byliśmy zaskoczeni pozytywnie tym, jak wszystko sprawnie działa w hotelu. Do tego miła obsługa, jedzenia pod dostatkiem, poza głównymi posiłkami dostępne były napoje oraz przekąski w snack barze (frytki, tosty, lody itp). Pyszne drinki z lokalnym alkoholem :) Trzy baseny położone na różnych poziomach więc ludzie nie byli stłoczeni w jednym punkcie. Z hotelu blisko do morza, piękny krajobraz - góry, morze, skaliste wybrzeża, palmy. Do Heraklionu (stolica, lotnisko) jest ok. 30 km, podobna odległość jest również do miasteczka Agios Nikolaos, które warto zobaczyć - miejscowy autobus jedzie ok 45 min, bilet 4,1 eur w jedną stronę. Stamtąd można popłynąć na Spinalongę - wyspę trędowatych. Ciekawym miejscem jest także Knossos, gdzie znajdują się ruiny pałacu króla Minosa - tam najlepiej wybrać się z przewodnikiem. Poza tym spacer promenadą po miasteczku Hersonissos (w którym mieści się hotel) dostarcza interesujących doznań. Ogólnie wrażenia niesamowite, ciężko je opisać, nawet zdjęcia nie są w stanie oddać tego co się zobaczyło. Kreta jest przepiękna.

Opinia dodana: 08 czerwca 2014

Marta /Warszawa
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety duzo atrakcji dla dzieci

Polecam na rodzin z dziećmi. Ddobre jedzenie, ciekawe animacje, czyste pokoje i ładna plaża

Opinia dodana: 07 czerwca 2014

Agata
    Pobyt: Styczeń 2014

Polecam serdecznie.Ładne duze baseny.Przepiekny widok z tarasow. Pokoje czyste sprzątane codziennie.Jedzenie urozmaicone chociaż do najlżejszej kuchni nie należało-dużo gulaszy i sosów. Lecielismy z biurem 7 Islands wszystko było super.

Opinia dodana: 17 stycznia 2014

Wioletta
    Pobyt: Październik 2013

• Par, rodzin z dziećmi, singli

Serdecznie polecamy ten hotel !!!, super wyposażenie, dużo basenów zarówno dla dzieci jak i duży wybór dla dorosłych. Smakoszów kuchni to tylko tam !!!, jedzenie REWELACJA !!!!! Korty tenisowe, boiska do siatkówki, siłownia wszytsko za darmo. Bary super ;) Nic dodać nic ująć ! Cudowny hotel i położenie !!! Polecam !

Opinia dodana: 12 października 2013

Dorota

Pobyt: Grudzień -0001

• Rodzin z dziećmi, szukających luksusu, szukających rozrywki

Bardzo udane wakacje,hotel świetny,każdy znajdzie coś dla siebie.Polecam wypożyczyć samochód i zwiedzić wyspę.

Opinia dodana: 07 września 2013

ADAM
    Pobyt: Sierpień 2013

• Rodzin z dziećmi, nastawionych na zwiedzanie

Hotel kompleksowo wyposażony. Niezwykle sprawna obsługa. Pobliskie Hersonissos męczące tłumem ludzi na ulicach wieczorem- temperatura do spacerów robi się znośna w sierpniu dopiero ok. 21 i wszyscy "wylegają" ( w hotelu jest ok bo jest znacznie wyżej ). Pobliskie Star Beach z całonocnymi atrakcjami przyciąga młodych ludzi szukających rozrywek ale nie jest męczące dla hotelu. Dostępne na piechotę plaże w pobliżu raczej nie najwyższych lotów - można się wybrać na krótkie kąpiele i nurkowanie. Ta część Krety ma delikatnie mówiąc niezbyt atrakcyjną zabudowę turystyczną więc nie olśniewa urodą, ale ....... Hotel jest takim samowystarczalnym kombinatem ze wspaniałym jedzeniem, basenami, i miłą obsługą. Jest więc idealny na pobyt w nim + kilka spacerów na plażę, wieczorem do portu lub..... Jako wspaniała baza wypadowa do zwiedzania środkowej i wschodniej Krety. Polecam wypożyczenie samochodu ale jeszcze w Polsce - wypożyczalnię hotelową można sobie darować ceny znacznie wyższe a jakość samochodów tragiczna. Radzę wypożyczać samochody z maksymalnie dużym silnikiem - drogi Krety to jedna wielka serpentyna podjazdów i zjazdów. Planować odległości na mapie ze średnią prędkością podróżną nie większą niż 40 km/h na głównych drogach a na bocznych w południowej części wyspy nie więcej niż 30 km/h. Polecam do odwiedzenia: Spinalonga, Festos, Cretaquarium, Jaskinia Dikti, wioska Krista, ile się da plaż i mieścin na południu wyspy, muzeum archeologiczne w Iraklionie ( uważać na klimatyzację!!!), jeść lunche w malutkich tavernach na południu lub po drodze w mieścinkach w centralnej części - z daleka od miejscowości turystycznych. Jedzenie niesamowicie pyszne i naturalne,. Ceny: lunch składający się z sałatek, przystawek, wody, kawy na 4 głodne osoby, nie do przejedzenia, nie więcej niż 25-28 Euro, paliwo średnio 1,8 Euro, parkingi za darmo przy każdej plaży z wyjątkiem Vai ( na wschodnim krańcu wyspy z lasem palmowym - można ale dojazd z Hersonissos to bite 3 godziny) i parkingów w Iraklionie, drogie kosmetyki - brać z Polski.

Opinia dodana: 04 września 2013

Pobyt: Wrzesień 2012

• Aktywnych, nastawionych na zwiedzanie, ceniących spokój

Polecam hotel, przestrzenny, dobrze rozplanowany, jedzenie ok, obsługa ok, alkohole mocne:)

Opinia dodana: 10 września 2012

feder
    Pobyt: Sierpień 2012

• Aktywnych, rodzin z dziećmi, szukających rozrywki

Opinia dodana: 31 sierpnia 2012