Imperial Belvedere

Imperial Belvedere: basen

• Atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, plac zabaw oraz miniklub.
  • Tylko 400 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursujący na plażę).
  • Hotel położony na wzgórzu, ok. 1 km od centrum rozrywkowego Hersonissos.
  • Trzy strefy wypoczynku, w tym specjalna - dla najmłodszych - z licznymi atrakcjami.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety obsługa, baseny, widoki
    • Wady plaża a w zasadzie jej brak

Super hotel, idealny dla ludzi szukających nocnych rozrywek. Jedynym minusem jest publiczna plaża

• Zalety Świetne jedzenie, duża powierzchnia, przemiła obsługa
    • Wady Część pokoi przydałby się remont, pobliska plaża nie zachwyca

Przyjechaliśmy bardzo wcześnie rano i tu już miłe zaskoczenie - otrzymaliśmy klucz do pokoju po 15 min pomimo, iż doba hotelowa zaczyna się od około 14. Jedzenia, napojów nie brakowało. Powiem szczerze, że można spokojnie przytyć kilka kilogramów w ciągu 10 dni pobytu :-) Obsługa hotelowa przemiła. Zarówno recepcja, restauracja, bary - super. Powierzchnia składa się z 2 hotelów na 3 poziomach. Na każdym z poziomów 1 lub 2 baseny. Z leżakami nie było żadnych problemów. Przy wyjeździe również miłe zaskoczenie, klucz od pokoju musieliśmy oddać o 12, ale hotel oferuje usługę udostępnienia pokoju na 0,5h aby popołudniu umożliwić odświeżenie się. W pobliżu całe mnóstwo fantastycznych tawern, są też trasy do wieczornych spacerów :-)

• Zalety atrakcje dla dzieci, infrastruktura, jedzenie, wi-fi
    • Wady pokoje w starej części hotelu porażka

Byliśmy 2 tygodnie w tym hotelu z dziećmi 5 i 11. Obsługa hotelu wspaniała, wszyscy pomocni i mili. Mieszkaliśmy w nowej części, super bungalow(nr od 900) 2 oddzielne pokoje, 2 łazienki, 2 oddzielne klimy, czajnik lodówka, woda butelkowana uzupełniana codziennie, ręczniki wymieniane codziennie, pościel co 2 dzień. Nie polecam pokoi w starej części-stęchlizna. Jedzenie bardzo dobre i dużo, menu dla dzieci typu spaghetti, nuggetsy, naleśniki itp, śniadania typowe angielskie ale obiady i kolacje super. Bardzo dużo atrakcji dla dzieci, dużo basenów, 2 snack bary czynne od 10-18. Nie trzeba było wstawać o świcie i rezerwować leżaków, zawsze się gdzieś znalazło miejsce. Na terenie hotelu mini ZOO, sklepy, bilard. Bardzo fajne animacje wieczorne dla dzieci. Hotel jest świetną bazą wypadową do zwiedzania, miasto Hersonissos 15 min spacerkiem od hotelu, dużo wypożyczalni samochodów, skuterów(nie polecam wypożyczalni Action). Plaża piaszczysta 700m od hotelu leżaki i parasole płatne. Raz w czasie pobytu możliwość skorzystania z kolacji a la carte, wybraliśmy włoską. Internet działa na terenie całego hotelu. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi, 14 dni i nie nudziliśmy się ani jednego dnia.

• Zalety Bardzo ładny obiekt, przemiła obsługa, dzieci miały dużą frajdę w basenach, położony bardzo blisko centrum miasta a zarazem lekko z boku i blisko wielu atrakcji szczególnie dla dzieci( Aquapark, Oceanarium , Labirynt Minosa).
    • Wady Nie wszystkie pokoje są jeszcze odnowione, do plaży trzeba przejść przez stosunkowo ruchliwą ulice.

Polecam szczególnie osobą które nie koniecznie chcą spędzać cały czas na leżakach przy basenach

• Zalety wysoki standard, bardzo dobre i różnorodne jedzenie,

wysoki standard hotelu, czyste i przestronne pokoje, bardzo dobra oferta all inclusive. Kupując wakacje w Grecos mieliśmy duże pokoje w odnowionej części.

• Zalety Położenie, wyżywienie, obsługa, baseny - szczegółowa opinia poniżej.
    • Wady Słabo wyposażona siłownia. Poza tym brak wad.

Rewelacyjny hotel! Zasługuje na więcej niż mocne 4*. Same plusy: * świetne położenie. tuż przy hotelu przystanek, supermarkety, pełno wypożyczalni samochodowych. Kilkanaście minut spacerkiem od centrum rozrywkowego Hersonissos czy urokliwej tradycyjnej wioski Koultulofari. Świetna baza wypadowa do zwiedzania wschodniej Krety. * przepyszne jedzenie. Kuchnia chińska, grecka, praktycznie codziennie owoce morza. Śniadania: angielskie, jak i na słodko - jogurty, dżemy, płatki, naleśniki. Obiady i kolacje: Zawsze bardzo smaczne desery, świeże owoce, dania bezglutenowe, kilka rodzajów mięsa, sałatek. Wino, piwo i bezalkoholowe napoje, lody dostępne do każdego posiłku. Ponadto snack bar przy basenie z pyszną, świeżą pizzą, tostami, jogurtami, lodami, popcornem, sałatkami. * przesympatyczna i niezwykle pomocna obsługa hotelowa. Zwłaszcza bardzo miła i kompetentna obsługa na recepcji, jak i sam manager hotelu - przemiły człowiek. * 3 baseny: relaksacyjny, dla dzieci z atrakcjami i olimpijski z muzyką i animacjami. Idealne dla każdego. Jest prośba o nie rezerwowanie leżaków, więc o każdej porze były wolne miejsca. Animacje dziennie na bardzo dobrym poziomie, dużo rozrywek. Wieczorne niestety gorsze , głównie musicale i comedy show. - śliczna, piaszczysta plaża z urokliwymi skałkami i zielenią wokoło. Można rozłożyć się na ręczniku nieco dalej lub wziąć płatne leżaki ( 2 euro sam parasol, komplet z leżakami 8euro ) Niedaleko plaży urokliwy kościołek na skale. Do plaży jeździ busik hotelowy, choć odległość wcale nie jest straszna. Wystarczy zejść z górki hotelowej, przejść przez ulicę i teren hotelu Star Beach i jesteśmy na plaży. - lokalizacja na wzgórzu z pięknymi widokami. Zwłaszcza w nocy z tarasu można podziwiać pięknie oświetlone Hersonissos. - pokój mieliśmy w budynku głównym przestronny, zadbany, z widokiem na góry. Codziennie sprzątany bez zarzutów. Bungalowy również ładne i zadbane z nowoczesnymi pokojami.

• Zalety Duży rozległy kompleks, niedaleko do plaży, niedaleko do centrum. Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania okolicznych atrakcji.
    • Wady Hotel nie należy do najnowocześniejszych, szwankuje klimatyzacja.

Byłam tam dwa razy, mieszkałam i w Royalu i w Imperialu. Hotele duże, położone na wzgórzu stąd mnóstwo schodów do pokonania, ale są windy. Pokoje przestronne, niektóre z pięknym widokiem na morze. Codziennie sprzątane. Hotele posiadają odrębne restauracje główne, goście nie mogą z nich korzystać zamiennie, ale to żaden problem. Jest możliwość spożywania posiłków na wolnym powietrzu. Jedzenie urozmaicone, smaczne,. Duży wybór owoców, warzyw, różnorakich sałatek, ciast, ciasteczek i innych słodkości. Jest okazja do skosztowania typowych greckich specjałów. Na terenie dwa bary z tzw. późnym śniadaniem i ewentualnie poobiednimi przekąskami ( tosty, mini pizza, hod-dogi, frytki, kanapki, jogurty, warzywa i owoce, ciasta, lody ) Napoje ogólnie dostępne. Trzy bary z wysokoprocentowymi alkoholami czynne do późna w nocy. Codziennie wieczorem na scenie show. Kilka basenów, mnóstwo leżaków ( otoczenie codziennie sprzątane, zmywane wodą, baseny czyszczone chemicznie ) Na terenie znajduje się kilka sklepów. Kompleks jest dobrym miejscem wypadowym do zwiedzania innych okolicznych miejscowości ( przystanek autobusowy przy wjeździe ). Polecam to miejsce na wakacyjny wypoczynek.

• Zalety Dużo przestrzeni, baseny, smaczne jedzenie.
    • Wady Daleko do plaży i do centrum.

Przyjemny hotel z miłą obsługą i ciekawym programem animacji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Daleko od plaży, ale kilka basenów i mnóstwo leżaków to rekompensuje.

• Zalety Położenie hotelu Przestronne pokoje Urozmaicone posiłki Duża liczba basenów
    • Wady Słabe animacje Słona woda w basenach Mała łazienka

Właśnie wróciliśmy z hotelu Imperial Jest to bardzo duży obiekt z różnym typem pokoi My trafiliśmy na pokój w budynku głównym , był on bardzo duży wyposażony w stary telewizor (i tak nikt nie oglądał bo nie było na to czasu ) oraz lodówkę Łazienka natomiast była mała z wanną nie pierwszej młodości i wiszącą kotarą co było bardzo irytujące podczas kąpieli , jeżeli chodzi o czystość to był on sprzątany pobieżnie lecz ręczniki wymieniane codziennie pościel co drugi dzień Posiłki urozmaicone każdy znajdzie coś dla siebie jeżeli chodzi o owoce morza to pojawiły się kalmary jak guma oraz małże bez smaku , ogólnie jedzenie dosyć monotonne raczej nie przyprawiane i bardzo często przetwarzane tzn, jeżeli nie zjesz na śniadanie zjesz na obiad a jak coś zostanie to w innej postaci dostaniesz na kolację Jeżeli mogę polecić to ryby w różnej postaci od smażonych po wędzone naprawdę były smaczne , bardzo dobre pizze w snack barze przy basenie olimpijskim Jeżeli chodzi o bary to alkohole raczej słabej jakości i rozwodnione za markowe trzeba dopłacić , ale na urlop nie jedziemy po to aby być w stanie lotnym Rozrywka w hotelu raczej na średnim poziomie animatorzy przez cały dzień starają się zabawiać gości jak mogą raczej im to wychodzi jeżeli chodzi o wieczorne animacje są tak słabe że lepiej wyjść z hotelu i pochodzić po okolicznych wioseczkach poznając trochę kultury greckiej Duża ilość basenów jest ogromną zaletą tego hotelu natomiast bardzo słona woda to ich wada Do plaży mamy ok 200 m przechodząc przez Star Beach( tam też można bezpłatnie korzystać z basenów ze słodką wodą) lecz warto iść 300m w prawo i trafimy na szerszą plażę niż w Star Ogólnie polecamy ten hotel pomimo małych wad naprawdę wart jest swojej ceny P.S. Jeden z rezydentów z Wezyra postara się wam sprzedać wszystkie wycieczki twierdząc że gdzie indziej to traficie tylko na beznadziejne oferty Podziękowania dla rezydenta który nas przywoził i odwoził z hotelu a na lotnisku czekał nawet do odprawy biletowej

• Zalety atrakcje dla dzieci , baseny ale ze słoną wodą
    • Wady daleko od plaży , pokoje uzależnione od biura w jakim się kupi, nie polecam biura wezyr

hotel ogólne wrażenie dobre,, jedzenie średnie, mam zastrzeżenia do biura wezyr , kupiłam wakacje na stronie wakacje.pl, w opisie oferty nie było możliwości wybrania lepszego pokoju zakupiłam i jak dojechałam okazało się że to biuro ma wykupione najtańsze pokoje , skąd wiem ,w tym samym czasie byli ze mną znajomi z biura 7island , zapłacili za parę 400 zł mniej, też nie mieli opcji wybrania pokoju , a dostali nowiutkie pokoje z płaskimi telewizorami ,dwa w obiekcie telewizory ,dwie łazienki , mydła daw w dozownikach, woda donoszona codziennie , czajnik, herbaty, widok na morze PIĘKNIE , ja nie miałam z tego nic ,nawet butelki wody , jak poszłam o zmianę pokoju zostałam poinformowana że biuro kolegi wykupiło droższe pokoje i nic nie mogą dla mnie zrobić , ja kupując z wezyra nie znając 7island , zdecydowałam się na droższą ofertę myśląc że będzie lepiej a tu trafiłam żle , nie polecam tego biura , nie jedzie z niego do tego hotelu, moja opinia byłaby inna gdybym była tak potraktowana jak moi znajomi , miałam wrażenie idąc do nich że są w innym hotelu , mam nadzieję że pomogłam i przestrzegłam przyszłych urlopowiczów pozdrawiam