Jinene Beach
Tunezja

Jinene Beach: obiekt

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Hotel bezpośrednio przy piaszczystej plaży
  • Świetne mozliwości komunikacyjne
  • Wyjazd z Warszawy All Inclusive
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive

ala
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Animacje dla dzieci !!!!!! super. codziennie od 21.00 dla dzieci tance z animatorami. potem dla dorosłych,. Dla dzieci codziennie to samo, dla dorosłych codziennie cos innego, SUPER
    • Wady troszke brudno na stołówce, ale przy tej ilości osób to naprawde usprawiedliwione

za te pieniądze naprawde ok. jedzenie troche nudne

Opinia dodana: 17 sierpnia 2014

jacek
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety miła obsługa, dostępność leżaków, smaczne posiłki
    • Wady mało urozmaicone posiłki, hotel wymaga odnowienia,

Bardzo porządny hotel, obsługa spełnia oczekiwania klientów, a dzieci są wręcz dopieszczane przez nich, nie mieliśmy tam żadnych problemów. Niemniej hotel wymaga odświeżenia. Plaża i basen czyste, nie było walki o leżaki. Jedzenie bardzo smaczne aczkolwiek mało urozmaicone. Pokoje sprzątane codziennie i za dinara można oczekiwać fantazyjnych wzorków z ręczników.

Opinia dodana: 19 lipca 2014

anna
    Pobyt: Październik 2012

• Zalety piękny,czysty miła obsługa zwłaszcza jak dostanie 1 dolara.jedzenie doskonałe totalne obżarstwo.bardzo polecam wszystkim,
    • Wady mała plaża w sezonie nie można wsadzić palca.polecam po sezonie

bardzo polecam.cicho spokojnie czysto miło i smacznie.trochę daleko do centrum ok 3km.dobry spacer po objadaniu.mnóstwo taksówek.trzeba im kazać włączyć taksometr,wtedy cena będzie o połowe niższa.

Opinia dodana: 18 czerwca 2014

Gosia
    Pobyt: Sierpień 2013

Hotel w środku czysty, pokoje duże, w miarę dobrze sprzątane. Za to wokół hotelu bród, smród i ubóstwo. Teren wkoło basenu raczej kiepsko sprzątany. Przez cały tydzień identyczne śniadania- kompletnie żaden produkt się nie zmienił. Obsługa jako- tako. Hotel w miarę dobrej lokalizacji- blisko do centrum i do portu.

Opinia dodana: 27 sierpnia 2013

Pobyt: Grudzień -0001

• Szukających rozrywki, singli, ceniących spokój

opinia dotyczy hotelu Royal Jinene, 4 gwiazdkowego, na tym samym terenie znajduje się jinene 3 gwiazdkowy, hotele te mają wspólny basen i plażę, 1)czystość zadowalająca, pokoje sprzątane należycie i bez szperania po prywatnych rzeczach :)2) jedzenie - wyśmienite duży wybór, naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie, ktoś tam narzekał na śniadania- ludzie zastanówcie się co wy jecie we własnym domu, a później wypowiadajcie się na takie tematy, świetne naleśniki, tosty, jogurty, płatki itd itd naprawdę nie można narzekać, ponadto w recepcji cała dobę kawa i herbata i raz dziennie butelka wody na pokój, 3) obsługa - wredny kelner stary dziadek kt zaczął się uśmiechać i przynosić napoje na czas dopiero po napiwku :P miłe panie sprzątające i znudzeni recepcjoniści, przemiły kucharz kt na kolacji podawał specjalne dania 4) basen bardzo mały ale świetny aerobik ok 12:00 naprawdę ćwiczenia z prawdziwego zdarzenia, w barze przy basenie przekąski i napoje 5) najważniejsze - plaża - wspaniała długa i wystarczająca ! nie piszcie że morze zabrało plaże i nie ma się gdzie rozkładać, bo to bzdura, dla każdego starczy miejsca ponadto plaża ma zakole w głąb lądu, leżaki i parasole oraz materace BEZPŁATNE :)uwaga trzeba mieć własne ręczniki plażowe ! 6) odległości- równo godzina plażą do mediny w sus i równo godzina plażą do portu el kantaoui, ponadto w niedalekiej odległości od hotelu znajduje się sklep z pamiątkami PALMAS CENTER świetny wybór, niskie ceny i bez targowania się :)po wyjściu z hotelu trzeba iść w stronę sus ok 300 m. w tym drugim hotelu, 3 gwiazdkowym podobno warunki są dużo gorsze, więc warto dopłacić te 80 zł do tygodniowego pobytu i mieć spokój :) w barze na plaży nie ma alkoholu ! wspaniałe wieczorne animacje i dyskoteki dla dzieci, naprawdę udany pobyt zagwarantowany , wiem co mówię bo byłam w rożnych hotelach tj 4 razy w Egipcie raz w Maroko i wcześniej raz w Tunezji w centrum sus ale uważam iż ten hotel jest o wiele lepszy od poprzedniego w kt męczyłam się 2 tyg :) Agnieszka

Opinia dodana: 07 lipca 2013

JAN
    Pobyt: Maj 2012

• Par, rodzin z dziećmi, aktywnych

Chociaż hotel ma 3 gwiazdki to ujął mnie wyposażeniem,czystością,a widoki z balkonu na morze Śródziemne nie do opisania,obsługa jakiej w zyciu nie spotkałem miła,usmiechnięta,sympatyczna.Jedzenie bardzo dobre i w wystarczajacej ilości,na stołówce miła niespodzianka ze strony szefa na pożegnanie kwiaty,kameralny nastrój.Sama Tunezja cudowny kraj,Port el Kantoui,Medyna,Susse to piekne pełne uroku miasta,z wieloma zabytkami a w Medynie wielkie targowisko.Plaża mała,ale nigdy nie martwiłem sie o leżak,o każdej porze dnia było wolne miejsce,basen na zewnatrz jak i w hotelu bez zastrzeżeń,jestem pod wielkim wrażeniem i w tym roku tam wracam,odpoczynek murowany.

Opinia dodana: 10 stycznia 2013

Daniel
    Pobyt: Wrzesień 2012

Byłem dwa tygodnie w tym hotelu sierpien wrzesien 2012. Ogólnie jak na ten standard to oceniam go średnio jdzenie jak kazde inne w Tunezji jednak na ogólną ocenę hotelu rzucił niestety jeden niemiły incydent. Otóż skradziono mi z rzeczy osobistych w pokoju 150 dolarów!! i to rzutuje na cały staff w tym hotelu. OBSŁUGA POKOJOWA TO ZŁODZIEJE!!!!! wiec odradzam tym którzy posiadają ze soba jakiekolwiek wartościowe przedmioty. W dodatku jechałem z biura BeeFree - czyli pani Agata Kocur - rezydent z biura zero opieki ( w połowie drogi do hotelu wysiadła sobie z busa i dalej opiekował się nami arab!!, który mówił tlyko po arabsku. Ponadto zero reakcji od strony rezydenta odnosnie kradzieży pieniędzy Żenujące. Jśli ktos chce miec spokojna głowę niech najlepiej korzysta albo z karty kredytowej albo nosi pieniądze przy sobie

Opinia dodana: 18 września 2012

Pobyt: Grudzień -0001

• Ceniących spokój, rodzin z dziećmi

Bylismy w hotelu Jinene w ostatnim tygodniu sierpnia 2012. Hotel lata swietnosci ma juz za soba, jednakze w ofercie last minute stosunek jakosci do ceny wypada dosc korzystnie. Jest to hotel 3 gwiazdkowy i nalezy sobie z tego zdawac sprawe i decydowac sie na niego swiadomie nie oczekujac luksusow. Nie zauwazylismy zadnych powaznych uchybien ze strony hotelu. Zdjecia dostepne w internecie odzwierciedlaja stan faktyczny, moze jedynie lekko przerysowuja wielkosc basenu. Z lezakami zarowno przy basenie jak i na plazy nie bylo problemu. Mozna bylo znalezc wolne bez wzgledu na pore dnia. Jedynym minusem hotelujest brak lodowek w pokojach. Jest to hotel dla ludzi spokojnych chcacych odpoczac w ciszy i z dala od zgielku. Zdecydowanie nie polecamy osobom zadnym rozrywek i chcacym zaznac zycia nocnego w Tunezji. Do centrum Sousse jest okolo 8 km ( okolo 1,5 h spaceru) do centrum El Kantaui nieco blizej, jakies 5 km, okolo 50 minut spaceru. Oczywiscie do obu tych miejscowosci mozna dostac sie taksowka lub kolejka turystyczna. Niedaleko hotelu znajduje sie duzy hipermarket i dwie, moze trzy kawiarnie. Mowa tu jednak o obiektach na obzezach miasta. Raczej cichych i do posiedzenia. Ps. Ocena dotyczy hotelu jinene beach ktory posiada 3 gwaizdki. W tym samym kompleksie hotelowym znajduje sie hotel royal jinene ktoryposiada 4 gwiazki.

Opinia dodana: 31 sierpnia 2012

Gonia
    Pobyt: Lipiec 2011

• Wymagających klientów, szukających rozrywki, rodzin z dziećmi

Było wspaniale, polecam wszystkim! W tym roku byłam pierwszy raz i wiem, że w przyszłym roku też tam spędzę urlop!:)) TUNEZJA JEST BOSKA!

Opinia dodana: 29 sierpnia 2011

Iwona
    Pobyt: Lipiec 2011

Hotel polecany dla ludzi lubiących spokój, bardziej polecany osobom starszym. Pokoje ładnie urządzone ale brudne, mimo pozostawienia dolara. Hotel w naszej ocenie stary, brudny - bardzo naciągane 4 gwiazdki. Widok z pokoju na morze od strony basenu super, ale z drugiej strony - koszmar - wysypisko śmieci. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone - dla każdego. All inclusive to porażka - 2 trunki do wyboru, piwo i niewiele napojów bezalkoholowych. Na plaży wyłącznie napoje bezalkoholowe, ale coca coli już nie dają. Basen jeden na 2 hotele - niewielki i głęboki.Lokalizacja hotelu dość dobra, z daleka od miejskiego zgiełku, a jak ktoś chce rozrywki, to niedaleko do Suss jak i do pięknego Portu el Kantaoui. Ogólna ocena hotelu - średnia.

Opinia dodana: 28 sierpnia 2011