Kasapakis

• Wyjazd z Katowic własne
  • Wyjazd z Wrocławia własne

Kazik
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Zaletą jest położenie, po prostu kreta.
    • Wady Wady, monotonne jedzenie, kociarnia.

Super wczasy, tylko hotel mnie rozczarował, Grecos daje 3 gwiazdki nie wiadomo za co.

Opinia dodana: 29 czerwca 2014

kiri
    Pobyt: Maj 2013

• Zalety Przemiła pomocna obsługa, rodzinna atmosfera. Położenie tuż przy nadmorskiej promenadzie.
    • Wady Lata świetności już dawno zapomniał.

Adekwatna jakość za żądaną cenę, ale wrażenie pozytywne. Polecam ten hotel raczej osobom zwiedzającym, bo siedzącym w hotelu raczej nie przypadnie do gustu.

Opinia dodana: 29 grudnia 2013

• Ceniących spokój, nastawionych na zwiedzanie

Hotel skromny, ale czysty, z miła obsługa. Polecam osobą, które nie traktują hotelu jako miejsca spedzania wakacji. Brak animascji w moim odczuci to zaleta. Dla ludzi nie nastawionych na rozrywkę lub szukających jej poza hotelem. Miejsowosc to dobra baza wypadowa.

Opinia dodana: 27 września 2013

Maciej z Gdańska
    Pobyt: Wrzesień 2013

Zużyty papier toaletowy, jak w całej Grecji należy wyrzucać do wiadra. Tylko,ze Pani sprzątająca ma jeden dzień wolny i nikt wówczas tego wiadra nie opróżnia. Czajnik elektryczny cieknący i podrapana patelnia - nie do użytku. TV satelitarna - 5 programów (ZDF, rosyjski i 3 greckie-kiepskiej jakości obraz). W łazience natrysk bez zasłonki (o kabinie nie wspominam) - wszystko zalane.Ręczniki stare.Brak mydła.Hotel leży bezpośrednio pod korytarzem podejścia do lądowania samolotów na lotnisku w Heriaklionie- hałas w dzień i nocy.Ciepła woda tylko po nagrzaniu przez słońce - instalacja solarowa (rano zimna, wieczorem zimna). Bardzo dobra kawa frappe w barze-polecam.Codziennie jedliśmy w innej tawernie i w innej miejscowości w każdej jedzenie smaczne. Drugi raz nie pojechałbym do tego hotelu.

Opinia dodana: 25 września 2013

robert pająk

• Ceniących spokój, nastawionych na zwiedzanie

Polecam Krete na wakacje i hotel mały kameralny miły personel blisko do plaży piękny widok z jadalni pokoje czyste z łazienką szału niema ale czysta.W okolicy wszystko czego potrzeba na wakacjach sklepy biura podróży tawerny z pysznym jedzeniem i miłą obsługą poleca.

Opinia dodana: 14 września 2013

Anita Łuczyńska

Pobyt: Grudzień -0001

Hotel był przeciętny, pokoik i łazienka bardzo małe. Jednak schludny i czysty. Niestety trafiłam do pokoju na parterze i praktycznie z balkonu miałam widok tylko na krzaki, nic więcej(co prawda był to plus jak było gorąco , bo słońce nie ogrzewało pokoju).

Opinia dodana: 13 września 2013

Pobyt: Lipiec 2013

• Par, ceniących spokój, nastawionych na zwiedzanie

Bardzo przyjemny kameralny hotel dla niewymagających ludzi. Polecam chcącym odpocząć od zgiełku i hałasu.Dla rodzin z dziećmi też. Basen hotelowy praktycznie pusty nie ma walki o leżaki. Plaża przy samym hotelu kamienista, jednak ok 300 metrów w lewo ładna piaszczysta plaża. Same miasteczko bardzo spokojne , parę sklepów, żadnych dyskotek także nie polecam młodym nastawionym na rozrywkę. Pokoje hotelowe duże przestronne, wyposażone w lodówkę i aneks kuchenny. Łazienki w dobrym stanie. Posiłki w formie HB. Zastanawiam się czy ludzie piszące negatywne opinie mają więcej w domu do jedzenia- śniadania owszem codziennie to samo ale i na słodko i na słono- dżemy, nutella, miód, 2 rodzaje płatków śniadaniowych, ser biały, ser żółty, szynka- mielonka, pomidory, ogórki, kawa , herbata , mleko , sok. Bułki, tosty, ciastka. Obiadokolacje serwowane do stolika- przystawka, danie główne i deser. Szkoda tylko, że nie było świeżych owoców.Obsługa hotelowa bardzo miła i uczynna. Najlepiej wypożyczyć auto i zjechać wschodnią część wyspy. Za niewielkie pieniądze myślę, że warto rozważyć wyjazd do tego hotelu.

Opinia dodana: 14 lipca 2013

Pobyt: Czerwiec 2013

Hotel raczej tylko na nocleg i pod warunkiem , że materace w łóżkach zostaną wymienione . Łazienki w fatalnym stanie , brak dobrego odpływu wody . Posiłki bardzo słabe , długi czas oczekiwania . Do ładnej plaży około 4oo m Nie polecam dla rodzin z dziećmi , a już z opcją HB wogóle .Okolica nic ciekawego , trzeba jechać do pobliskich miejscowości . Nie jestem wybredna , ale na prawdę nie polecam tego hotelu .

Opinia dodana: 05 lipca 2013

Klara
    Pobyt: Maj 2013

• Par, aktywnych, ceniących spokój

Bardzo prosty hotel dla niewymagających klientów. Idealny dla osób, które chcą wydać mniej na hotel a więcej na atrakcje na miejscu. Miła obsługa, duże pokoje, 10 minut spaceru do centrum wioski ze świetnymi tawernami.

Opinia dodana: 20 maja 2013