Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

King Tut

King Tut: obiekt, teren hotelu

• 10
    wyżywienie

• 10 Jak oceniają Państwo zróżnicowanie, jakość i ilość serwowanego wyżywienia:
  • Bogata oferta rekreacyjna: odkryty basen (160 m2 ) i aquapark z 7 zjeżdżalniami.
  • Infrastruktura przyjazna dzieciom: brodzik, animacje, miniklub, plac zabaw.
  • Dla miłośników aktywnego wypoczynku: siłownia, sauna, jacuzzi, siatkówka plażowa, miniboisko do piłki nożnej.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Rafa koralowa bezpośrednio przy hotelu Położony niedaleko centrum - za 1 funta egipskiego można dojechać w dosłownie 3 minuty do centrum, można również wybrać się pieszo - czas ok 20 minut spacerkiem Kompleks hoteli KingTut i Sphinx jest dość spory, znajduje się w nim wszystko co potrzeba, od aptek do sklepików z pamiątkami Drinki/napoje serwowane całą dobę ;)
    • Wady Stary... niewątpliwie potrzebuje już remontu - gruntownego, samo malowanie nie wystarczy... Sprzęt (kuchenny, basenowy itp) jest już bardzo zużyty Obsługa hotelu w 80% nie rozumie języka angielskiego... jedynie rosyjski i lokalny arabski Hotel nastawiony na gości lokalnych - przez co turysta z Europy traktowany jest gorzej....

Hotel potrzebuje porządnego remontu. Obsługa w większości jest miła i pomocna, ale ciężko się z nią dogadać ponieważ nie posługują się językiem angielskim. Pracownicy mocno naciskają na "bakszysz" - mniej więcej 70% gości stanowią wielkie rodziny Egipcjan i Turków (którzy nie zostawiają napiwków). Całodobowy ALL działa, w lobby przez całą noc jest barman, oraz stoją automaty z napojami. Posiłki stanowczo monotonne (Egipt odwiedziłam 9 razy i stanowczo ten hotel po prostu ma niedobre jedzenie, menu układane prawdopodobnie pod gości "lokalnych"). Pokoje słabo sprzątane - ale ręczniki wymieniane są codziennie na świeże. Na terenie hotelu znajduje się centrum nurkowe Optima (albo Optimus... nie mam pamięci do nazw) które oferuje naprawdę profesjonalne nurkowanie w rozsądnej cenie.

• Zalety miła, anglojęzyczna obsługa; duży wybór miejsc do jedzenia tak w budynkach jak i na tarasach; hotel bezpośrednio przy plaży, brak problemów ze znalezieniem wolnego leżaka o każdej porze dnia; względnie szybka obsługa; ciekawe animacje po rosyjsku i angielsku; dyskoteka przy hotelu - świetnie się tam zmęczyliśmy.
    • Wady monotonne jedzenie przy małym wyborze; zaniedbane, zaglonione baseny; zrusyfikowany hotel.

Dzieci względnie zadowolone, tylko nic nie rozumiały z animacji. My jako małżeństwo bawiliśmy się przednio. Jak w wadach napisaliśmy mały wybór jedzenia szczególnie na śniadania. Ubogi kącik owocowo warzywny, mały wybór ciast i deserów. Prawie całkowity brak owoców morza. Ogólne wrażenia na ocenę 3+/5. Dużym plusem hotelu jest lokalizacja skąd łatwo, dosłownie na machnięcie ręką, dojechać wszędzie nawet na Sakkale czy El Goune. Polecamy dla średnio wymagających.

• Zalety Bardzo dobra lokalizacja,miła i uczynna obsługa.
    • Wady Hotel stary,na pewno przydał by się remont.

Byłam w tym hotelu już 4 raz,ale to co tam się dzieje teraz to jakieś nieporozumienie.Strasznie dużo Arabów z rodzinami,kobiety kąpią się w basenach w ubraniach co chodzą cały dzień.Na stołówkach się przepychają próbują jedzenie z ogólnych naczyń wazami,łyżkami które zostawiają w pojemnikach!Zachowanie ich przy stole MASAKRA strasznie bałaganią jedzą rękami co spada im na stół,ich ubrania i pod stół.Zostawiają po sobie chlew.Coś okropnego!!!Nie zwracają uwagi dzieciom.Ci ludzie nie mają żadnego obycia!

• Zalety zaleta,darmowy internet..
    • Wady Brud ,pokoje tragiczne z grzybem i wilgocią .restauracja brudna ..jedzenie porażka ...pełno Rosjan i rodzin Egipskich ....kradną ręczniki ci którzy wydają,,,za wszystko chcą dolary.. w recepcji nie przyjemni pracownicy .. nie polecam tego hotelu ..byłam i widziałam ,proszę nie sugerować się zdjęciami ( dużo zdjęć pokazanych na stronie to kłamstwo )...

Byłam 7 sierpień 2015 na dwa tygodnie ..proszę wierzyć ,że tak nie przyjemnego hotelu nie widziałam ,,,sami Rosjanie i Egipcjanie ..... animacje w języku rosyjskim ..mowa po rosyjsku ..porażka ...pracownicy którzy tam pracują nie chcieli mówić nawet po angielsku ..tylko rosyjski ... rezydent nie interesuję się turystami ..ma ich w D>>>.......

• Zalety Położenie bardzo blisko morza, duże i przestronne pokoje
    • Wady Beznadziejny basen - dla tubylców

Hotel poniżej oczekiwań. O niebo lepszy standart posiadał sąsiadujący hotel Sphinx, do którego można było przenieść się na miejscu za dopłatą. Jedyna zaleta, to fakt, że można było korzystać z basenów, zjeżdżalni i innych atrakcji Sphinxa. W pokoju wystawały ze ściany niezabezpieczone kable elektryczne, łazienka nie nadawała się do użytku, był grzyb, robactwo i brud. Po zmianie pokoju warunki wcale nie były lepsze, pokój nie posiadał balkonu ani tarasu, widok miał na budowę, dokuczał nam hałas klimatyzatorów, że nie mogliśmy otwierać okna.

• Zalety położenie
    • Wady brud ,Rosjanie prymitywni głośni.

byłam w tym hotelu podczas wycieczki objazdowej . Hotel wybrany przez biuro podróży na 3 noclegi. Porażka ,porażka , gdybym wiedziała że tam tak jest wolałabym dopłacić do innego ale biuro nie chciało udzielić informacji w jakim hotelu będą noclegi . Można dopłacić ze wskazaniem , ale jak się nie zna dobrego to d,,,,blada.100% Rosjan i ta ich okropna buta, tych panów świata. Nie polecam tego hotelu!!!!!!

• Zalety blisko plaży i centrum
    • Wady syf ,brud i bieda al.niema tu odniesienia .

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu ,ludzie nie jedźcie do niego bo to porażka i wcale nie jestem wybredna ,wszechobecne karaluchy ,syf jak w pokojach tak i na stołówce ,jedzenie pod wydział ,kto się spóźnił zjadał resztki albo musiał szukać gdzie indziej rezydent Alfa Star nie przyjmował do wiadomości skarg chodź na 30 polaków 30 się skarżyło .Większość gości to właśnie egipcjanie ,nauczeni żyć w syfie i jadać byle co i byle jak ,ale jeśli sprzedaje sie wczasy w tym hotelu obcokrajowcom powinni zadbać o swój wizerunek tak jak w okolicznych hotelach bo KING TU to niestety nie hotel lecz kategoria noclegowni bez gwiazdek chyba że na niebie.Wakacje straszne powrót na inne lotnisko bo do Warszawy ,zmienione godziny powrotu,z Warszawy do Łodzi na lotnisko gdzie pozostawialiśmy samochody w dniu wylotu ,dojazd wleczącym się autobusem ,no po prostu koszmar.

• Zalety Hotel przytulny, zawsze posprzątane, jedzenie dobre .
    • Wady BRAK

Wróciłam z Hurghady 3 dni temu i byłam w tym hotelu . Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu tam .okolica bardzo ładna . Miejscowa ludność sympatyczna . Jedzenie smaczne a szczególnie te regionalne i ciasta również przepyszne .Obsługa hotelowa bardzo miła. Panowie z recepcji bardzo mili i wyrozumiali dla tych którzy nie potrafią się dogadać :D Kucharz i kelnerzy bardzo sympatyczni , zawsze uśmiechnięci . Panowie zajmujący sie atrakcjami dla turystów w ciągu dnia i wieczorem ,przesympatyczni :) Potrafią zorganizować zabawę dziecią jak i dorosłym. Wciągu dnia zabawy taneczne dla dzieci, nauka tańca brzucha, gimnastyka dla kobiet , sport na plaży. Wieczorem różnego rodzaju pokazy lub konkursy tj. wybory mis , pokazy tańca brzucha . Świetna organizacja . W pokoju zawsze posprzątane i zawsze czeka miła niespodzianka na łóżku w postaci pięknego ułożenia ręczników . Serdecznie polecam ten hotel , ponieważ warunki noclegowe i żywieniowe są bardzo dobre i bardzo miła obsługa ,na którą zawsze można liczyć . Serdecznie pozdrawiam i polecam ten hotel .

• Zalety Dobre położenie między starym a nowym centrum , miła obsługa nie nachalna.All 24h
    • Wady 99% rosjanie

Hotel dla niewymagających pokój i łazienka troszkę zużyte ale kto siedzi w pokoju ;) ,obsługa bardzo miła mimo stresów typu ,,dawaj,dawaj wodka dawaj " :) Hotel typowo nastawiony na gości z rosji animacje tylko w tym języku ale kto by się produkował dla 6 polaków pary niemców i słowaków .Jeden basen z ciepłą wodą plaża mała ale w wodzie piasek.Do starego (4 km)czy nowego ( 7 km) city taxi 1 dolar dla upartych można spacerkiem z buta. Ogólne wrażenie ok jak za cenę 1700 zł dwa tygodnie all. Pozdrawiamy Kamila i Janusz.

• Zalety blisko starego i nowego centrum
    • Wady brudne morze w porównaniu z poludniowa czescia hurghady,zniszczona rafa koralowa

W tym hotelu byłem na przełomie listopada i grudnia 2013 r.Mialem wykupiony wprawdzie pobyt w King Tut,ale za 10 usd dostałem pokoj w Sphinksie.,co było dobrym rozwiązaniem,bo pokoje były o niebo lepsze i z widokiem na morze i basen.Czystosc w pokojach,serwis sprzatajacy to typowy egipski standard.Jedzenie przeciętne,moze się sprzykrzyć przez dwa tygodnie,glownie ryba ,kurczak i kefta.Standard lepszej stolowki.Robili wprawdzie kolacje tematyczne,ale niewiele to wnosilo w urozmaiceniu jedzenia.Obsluga przecietna,czekajaca na napiwki,najbardziej skrupulatna przy zabieraniu talerzy ze stolu.,nawet pelnych jedzenia.Wiecznie czegos musi brakować,jak jest musztarda to nie ma parowek,jak jest pomidor to brakuje noza do jego pokrojenia albo jak już jest solniczka to bez soli....Ale ogolnie jedzenie nie odbiega od poziomu w innych hotelach.Z alkoholu tylko piwo i rum daje rade w mojej ocenie.W całym hotelu było tylko 6 -ciu Polakow,zreszta podobnie było w innych hotelach w tym okresie.Reszta to Rosjanie i wszystko jest organizowane pod ich gusta.Oblozenie hotelu maksymalnie 30 %,co miało tez dobre strony w postaci braku kolejek po jedzenie.Turystow brakuje,co widać i na lotnisku i na ulicach.Jest mniej bezpiecznie niż wcześniej,slyszalem o kilku incydentach:kradziezy telefonu,bojkach w hotelowej dyskotece i rękoczynach w sklepie. Hotel polozony na stosunkowo niedużym terenie,z mala iloscia roslinnosci i nieduza plaza.Rafa symboliczna ,bardzo zniszczona,woda dużo bardziej brudna niż w południowej części hurghady,co wynika z polozenia w centrum i dużej ilości wyplywajacych i cumujących statkow w okolicy.Hotel w mojej ocenie najlepsze lata ma za sobą,jest mocno wyeksploatowany,za podobne pieniądze można wykupić lepszy.Ma dobra lokalizacje,jesli ktoś chce korzystać z atrakcji miejskich czy sklepow.I raczej na tym zalety się koncza....raczej bym tu nie wrocil......