Labranda Isla Bonita
Hiszpania / Teneryfa

Labranda Isla Bonita: basen

• Infrastruktura przyjazna dzieciom: mini klub, animacje, pokój gier, pokój zabaw.
  • Dobra lokalizacja: ok. 1,1 km do centrum Costa Adeje, ok. 2,5 km od AquaLandu, ok. 2,5 km od Siam Parku.
  • Atrakcje dla aktywnych: zadaszone boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy, aerobik, siłownia.

• Zalety Bardzo fajny hotel!!!!Wszędzie blisko,jedzenie różnorodne smaczne!Obsługa wyśmienita,wszyscy uprzejmi mili!Szampan do śniadania!
    • Wady brak wieczorków aby potańczyć,ale animacje były fajneCi młodzi ludzie uśmiechnięci mili!

Nie mogę czytać tych wstrętnych opinii!!!!!Głupoty piszą że brudno i etc.Codziennie pokoje sprzątane ręczniki zmieniane/nie było potrzeby/Mieszkaliśmy w budynku A na 4 piętrze widok na basen!!!Polecam!

• Zalety położenie
    • Wady okropne pokoje

świetne położenie hotelu , sama Teneryfa super, hotel kiepski - głównie pokoje i wyposażenie z lat '90. fajne zabawy dla dzieci.

• Zalety blisko centrum
    • Wady karaluchy i komuna

pobyt dla 3 kobiet -a 237 ...1 pokoje brudne materace,dostawka to łóżko polowe,wanna obita pomalowana olejną kafle i fugi w łazience pamiętające początki hotelu,drzwi otwierane przez 10 min- problem z wejściem,tv śnieg....2 pokoje -dostawka juz lepsza bo brudna kanapa b 102 karaluchy pod poduchy,chodzą wszędzie w restauracji na talerzu nawet znalazłam na co weszła pani z obsługi i powiedziała nie jeść i tyle!!!jedzenie do niczego monotonia nasz mortadela w różnych wydaniach,sery ok,rano zdeptane warzywa,polecam jajko sadzone tj.plus i sos kanaryjski czerwony i zielony...jestem kucharzem więc proszę mieć poprawkę na moje uwagi dot.potraw bo w Polsce bym sobie nie pozwoliła na takie coś...Obsługa pracuje bardzo szybko i bardzo miła więc nie wiem gdzie tkwi problem tego hotelu że tak niski poziom ogólnie?Animacje wieczorne też sobą nie wiele prezentują...ogólnie nie polecam.Polecam jedynie 25 stopni w listopadzie ale w Polsce bo isla bonita zasługuje jedynie na 1 gwiazdkę

• Wady Hotel nie powinien być oceniany jako 4-gwiazdkowy tylko jako 2-gwiazdkowy, to skandal że Itaka promuje go i sprzedaje jako 4-gwiazdki

Czuję się oszukana, hotel brudny, stary, nie odnawiany, poniżej wszelkich standardów

• Zalety Nieduża odległość od lotniska, dość przestronne pokoje a w za- sadzie dwupokojowe apartamenty, duże ilości jedzenia na każdym posiłku w też owoców i napojów.
    • Wady Hotel kolos, 5-ta kondygnacja poprzecznych budynków hotelowych przysłania słońce na baseny, które jest tam tylko w godz od 11:00 do 17:00 i to nie we wszystkich sektorach. Odległość od plaży wiecej niż 400m które podaje info. ale nie dużo więcej. Brak programu TV w jezyku polskim pomimo znacznej ilości polaków. Słabo działająca klimatyzacja. Ogólnie hotel wymaga już remontu.

Ogólnie Hotel Isla Bonita 4* wg mnie można ocenić na mocne 3*. Natomiast największe rozczarowanie to działanie organizatora tj Itaki. 1. Notoryczne spóźnienia zapowiadanych godzin a) wylotu 1 godz. b) wyjazdu na wycieczkę 20 min c) przyjazdu autobusu na transfer powrotny na lotnisko 20min d) odlot do Polski 45 min 2. Nieprzyzwoita godzina powrotu . Wyjazd z hotelu o godz 3:05 (przyjazd autobusu 3:25)?! 3. Brak zapewnienia suchego prowiantu przez Itakę w hotelu dla osób opuszczających hotel przed porą wydawania posiłków śniadaniowych. ( hotel opłacony do godz 12:00) 4. Oferowane przez Itakę 8 dni sprowadza się faktycznie do 6 dni gdyż przyjazd do hotelu nastąpił o godz 21:00 dnia pierwszego, a wyjazd z hotelu o godz 3:05 w nocy dnia ostatniego? 5. Obsługa ze strony Itaki wpadła już w taką rutynę, że nie ma nic więcej do zaoferowania poza stałymi miejscami, również w przypadku niemożliwości zwiedzenia czegoś z przyczyn obiektywnych (żadnej alternatywy). Np z uwagi na silny wiatr nie było możliwości wjechania kolejką linową na szczyt El Teide. Pozostało więc nam trochę czasu do wykorzystania i pomimo próśb o zatrzymanie się w jednej z miejscowości przez które przejeżdżamy, żeby zobaczyć normalne życie tubylców i zrobić jakieś zakupy, odpowiedź była negatywna z uwagi na brak takiego postoju w programie. Do znudzenia natomiast był powtarzany postój na bezludziu w zakolach głównej drogi ,żeby "podziwiać widoki" . Wnioski do wyciągnięcia przez Itakę.

• Zalety Położenie
    • Wady kiepskie animacje, przeładowany, wieczorami trudno znaleźć miejsce w barze, zbyt duża ilość stolików w stosunku do powierzchni terenu przez co wieczorami bar mało sympatyczny

Hotel zdecydowanie nie 4-ro gwiazdkowy. Zarówno wygląd hotelu jak i infrastruktura max. 3 gwiazdki. Mało przyjemny bar przy którym odbywały się wieczorne animacje. Bardzo małe, stłoczone stoliki nie zachęcają do spędzania wieczorów w hotelu . Animacje masakra, bardzo głośno aż trudno rozmawiać między sobą. Opcja all inclusive ok. Cały dzień jakieś przekąski napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Posiłki bez szału ale nikt głodny nie chodził. Obsługa przemiła i pomocna. Pokoje czyste i sprzątane codziennie, dość ładne (superior). Hotel dobrze zlokalizowany, wszędzie blisko aczkolwiek droga z plaży do hotelu troczę męcząca (pod górę) i na pewno więcej niż 400 m, myślę że tak ok. 800 m. Hotel dobry dla osób spędzających większość czasu poza hotelem. Blisko promenady licznych knajpek i sklepu.

• Zalety Blisko do plaży, bardzo miła obsługa, czysto
    • Wady Jedzenie typowo pod turystów z Anglii, kiepskie podejście rezydentów do klienta

Byłem wraz z Żoną w terminie 5-12.09.2016r, na samym wstępie zostaliśmy ciekawie zaskoczeni kiedy okazało się że nie ma dla nas rezerwacji 1.5h czekania na wyjaśnienie sprawy po dość męczącej podróży nie było niczym przyjemnym. Hotel położony w bardzo przyjemnym miejscu blisko do plaży oraz komunikacji, w pokojach codziennie sprzątane, jedzenie dość monotonne i bez smaku ( śniadania - tragedia) jest możliwość zapisania się na grilla w wyznaczone dni ale nie polecamy bo jedzenie bardzo kiepskie, animacje tylko momentami dość ciekawe, alkohol w opcji all inclusive z najniższej półki ale idzie się napić ;) lepsze alkohole za dopłatą, barmani oraz obsługa bardzo sympatyczni i uśmiechnięci, internet wifi dostępy w całym ośrodku za free - jakość dość mizerna. Niestety spotkała Nas bardzo niemiła sytuacja podczas pobytu, a dokładniej zginęło Nam z torebki 50E które było w szafie hotel oczywiście umył ręce mówiąc że sprzątaczka na pewno by tego nie zrobiła a żadna rekompensata Nam się nie należy bo nie wykupiliśmy sejfu. Ogólnie hotelowi do 4 gwiazdek trochę brakuje

• Zalety Podgrzewany basen Dobra lokalizacja Miła obsługa
    • Wady Brak ogrodu Wymaga odnowienia a raczej unowocześnienia

Zacznę od dla nas najważniejszego: Basen był podgrzewany!!!! (jechaliśmy w marcu z małymi dziećmi więc to był dla nas priorytet, a z doświadczenia wiem że z zapewnieniami na stronach a stanem faktycznym to różnie bywa) Pogoda była wyśmienita Jedzenie i napoje smaczne Jeżeli chodzi o hotel to rzeczywiście wymaga odnowienia, a poza tym nie jestem fanką tego typu obiektów- tzn duży budynek w dodatku bez ogrodu. Hotel czysty z miłą obsługą. Pokoje mieliśmy po remoncie z widokiem na ocean (super)- wygodne łóżka choć 2 osobne, lubiące się rozsuwać; meble ładne; łazienka kiepsko wykonana z brzydkimi płytkami. (Polecam zapłacić za lepsze pokoje bo można kiepsko trafić.) Pokoje były codziennie sprzątane. Ręczniki i pościele wymieniane bez żadnego problemu. Jedzenie było smaczne. Zawsze można było coś wybrać dla siebie. Do napoi nie można się było przyczepić, (no może oferta drinków w all mnie nie zachwyciła, choć te drinki które były dostępne- bardzo dobre). Obsługa w restauracji bardzo miła i pomocna. Lokalizacja super- bardzo blisko do plaży. Baseny bardzo faje, no i ciepłe, a w brodziku "jak w wannie" ;-P Szkod tylko że plac zabaw to już nie zabardzo się nadawał do czegokolwiek. Generalnie jesteśmy zadowolenie z hotelu i urlopu. Oczywiście zawsze może być lepiej, a hotel nie jest w naszej czołówce.

• Zalety duże pokoje
    • Wady ogólnie ciasno

ogólne wrażenia dobre. Nie jest idealnie, ale cena też raczej niska.

• Zalety duże pokoje i dobre jedzenie, miła obsługa
    • Wady głośne animacje, mały basen, brak reakcji obsługi na basenie, dość ciasno poza pokojami

tak jak w szczegółowych ocenach. jedzenie dobre, pokoje duże, za głośne animacje, hotel raczej dawno nieremontowany, spokojna okolica, daleko od morza, dużo ludzi na małym terenie. Niezły dla rodzin z dziećmi, ale za mało spokojny dla par. Restauracja hotelowa w piwnicy (słabe), a barbecu (specjalna kolacja) prymitywne.