Lefkoniko Bay

Ola
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety lokalizacja jest świetna
    • Wady nie mam zastrzeżeń

Hotel dla osób niewymagających luksusu. Podobało mi się, nie mam zastrzeżeń.Lokalizacja świetna zarówno dla osób nastawionych na zwiedzanie jak i na szukających rozrywki. Wrażenie pozytywne, następny wyjazd tez planuje do tego hotelu.

Opinia dodana: 03 października 2014

Krystyna Przybyłek

Hotel dobry położony w centrum ślicznego miasta Rethymno. Obsługa b.miła, jedzenie dobre, spory wybór dań. W opcji inclusive w zasadzie bez ograniczeń. Mieliśmy pokój rodzinny tj. duża sypialnia oraz obszerny pokój dzienny z dużym balkonem. Spokojnie dla 4 osób, chociaż byliśmy we trójkę.

Opinia dodana: 13 października 2011

TERA
    Pobyt: Czerwiec 2011

Polski turysto! Uważaj, bo możesz otrzymać pokój w innym hotelu o niższym standarcie. Te lepsze są przede wszystkim dla Niemców.

Opinia dodana: 04 sierpnia 2011

Tera
    Pobyt: Lipiec 2011

Zakwaterowano nas w innym hotelu o niższym standarcie. Mieszkalismy więc w pokoju o standarcie 2*, na podłodzie mrówki, łazienka bardzo słaba, brodzik malutki, bez żadnej zasłony. Nie było mowy o zamianie na pokój w hotelu, za który zapłaciłam. Te hotele wynajmowano Niemcom, natomiast Polacy to gorszy asortyment. Rezydent bardzo młody i bardzo pyskaty. Za to blisko do morza, jedzenie dobre i obsługa w restauracji miła. Bardzo małe baseny, mało parasoli na basenach. Piękne widoki!.

Opinia dodana: 01 sierpnia 2011

Teresa
    Pobyt: Czerwiec 2011

Zawarłam umowę z biurem 7 islands na pokój w hotelu Lefkoniko Bay. Niestety, nie było dla nas pokoju w tym hotelu. Recepcjonistka zmanipulowała nas tak zręcznie, ze w pierwszej chwili nie zorientowaliśmy się, ze zakwaterowano nas w innym, poślednim hotelu i otrzymaliśmy pokój o standarcie 2*. Zawiadomiliśmy telefonicznie, na własny koszt, o tym incydencie - rezydenta. Niestety, nic nie wskórał. Nasze pokoje przydzielono Niemcom. Hotele usytuowane blisko morza. Jedzenie dobre, kelnerzy bardzo przychylni. Brak animacji, więc nuda. Pogoda wyśmienita. Piszę o tym dlatego, by uczulić wszystkich, aby dokładnie sprawdzili, gdzie się ich kwateruje, bo później na zamianę może być za późno.

Opinia dodana: 01 sierpnia 2011

kwiatek
    Pobyt: Czerwiec 2011

Polecam hotel, bardzo blisko plaży, niedaleko od centrum miasta tętniącego życiem w nocy, pełno kawiarni, klubów i piękne widoki..Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie, w formie bufetu, każdy wybierze coś dla siebie. Pokoje czyste, codziennie sprzątane.

Opinia dodana: 20 lipca 2011