Lefkoniko Bay

Lefkoniko Bay: basen

• Różnorodne menu

• Zalety Blisko do morza, apartamenty z bocznym widokiem na morze. Bardzo sympatyczna obsługa. Jedzenie dobre, zawsze można coś znaleźć dla siebie. Pyszne lody, owoce i desery. Dobra lokalizacja na wycieczki do centrum jak i dalsze zwiedzanie.
    • Wady To, że jest rozdzielony na dwa hotele i na posiłki trzeba było chodzić do hotelu Lefkoniko Beach. Obiady skromniejsze - ale rekompensuje to kolacja.

Hotel bardzo fajny. Ale składa się z dwóch obiektów Lefkoniko Beach i Bay. Miałyśmy wykupiony apartament, który znajdował się w Lefkoniko Bay. Pokój na ostatnim piętrze, z pięknym bocznym widokiem na morze. Apartament składa się z sypialni i dużego salony z aneksem kuchennym. Oczywiście łazienka i toaleta. Do tego balkon ze stolikiem i krzesłami. Pokoje czyste. W naszym budynku panowała cisza, ponieważ główna recepcja, bar i stołówka znajdowały się w Lefkoniko Beach. Ale to w sumie też zaleta bo nikt nie hałasował do późna. Obsługa hotelu świetna. Bardzo sympatyczna - Panie w recepcji rewelacja. Baseny były dwa w Lefkoniko Beach a jeden w Lefkoniko Bay. Jedzenie super. Śniadania i kolacje bardzo różnorodne, ale obiad dosyć skromny, bo i ludzi było mało. Położenie hotelu świetne. Można spacerkiem przy plaży dojść do Centrum Rethymno, do twierdzy czy, zatoczki z łodziami. Wąskie uliczki miasteczka są zachwycające. Więc jak dla mnie pobyt bardzo udany. Szkoda tylko, że biuro podróży Itaka niestety w drodze powrotnej zawiodło. Ale to już inna historia.

• Zalety lokalizacja jest świetna
    • Wady nie mam zastrzeżeń

Hotel dla osób niewymagających luksusu. Podobało mi się, nie mam zastrzeżeń.Lokalizacja świetna zarówno dla osób nastawionych na zwiedzanie jak i na szukających rozrywki. Wrażenie pozytywne, następny wyjazd tez planuje do tego hotelu.

Hotel dobry położony w centrum ślicznego miasta Rethymno. Obsługa b.miła, jedzenie dobre, spory wybór dań. W opcji inclusive w zasadzie bez ograniczeń. Mieliśmy pokój rodzinny tj. duża sypialnia oraz obszerny pokój dzienny z dużym balkonem. Spokojnie dla 4 osób, chociaż byliśmy we trójkę.

Polski turysto! Uważaj, bo możesz otrzymać pokój w innym hotelu o niższym standarcie. Te lepsze są przede wszystkim dla Niemców.

Zakwaterowano nas w innym hotelu o niższym standarcie. Mieszkalismy więc w pokoju o standarcie 2*, na podłodzie mrówki, łazienka bardzo słaba, brodzik malutki, bez żadnej zasłony. Nie było mowy o zamianie na pokój w hotelu, za który zapłaciłam. Te hotele wynajmowano Niemcom, natomiast Polacy to gorszy asortyment. Rezydent bardzo młody i bardzo pyskaty. Za to blisko do morza, jedzenie dobre i obsługa w restauracji miła. Bardzo małe baseny, mało parasoli na basenach. Piękne widoki!.

Zawarłam umowę z biurem 7 islands na pokój w hotelu Lefkoniko Bay. Niestety, nie było dla nas pokoju w tym hotelu. Recepcjonistka zmanipulowała nas tak zręcznie, ze w pierwszej chwili nie zorientowaliśmy się, ze zakwaterowano nas w innym, poślednim hotelu i otrzymaliśmy pokój o standarcie 2*. Zawiadomiliśmy telefonicznie, na własny koszt, o tym incydencie - rezydenta. Niestety, nic nie wskórał. Nasze pokoje przydzielono Niemcom. Hotele usytuowane blisko morza. Jedzenie dobre, kelnerzy bardzo przychylni. Brak animacji, więc nuda. Pogoda wyśmienita. Piszę o tym dlatego, by uczulić wszystkich, aby dokładnie sprawdzili, gdzie się ich kwateruje, bo później na zamianę może być za późno.

Polecam hotel, bardzo blisko plaży, niedaleko od centrum miasta tętniącego życiem w nocy, pełno kawiarni, klubów i piękne widoki..Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie, w formie bufetu, każdy wybierze coś dla siebie. Pokoje czyste, codziennie sprzątane.