Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Long Beach Resort

Long Beach Resort: teren hotelu

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

• Zalety Duży rozległy teren i mnóstwo atrakcji. Naprawdę nie można się nudzić. Za drobną dopłatą można dostać naprawdę wyśmienity pokój z jakuzzi lub z bezpośrednim wejściem do basenu :-)
    • Wady nie ma się do czego doczepić.

Naprawdę godny polecenia hotel dla wszystkich:-) Warty polecenia. Spędziliśmy naprawdę wspaniałe chwile. Syn mega zadowolony ze zjeżdżalni, boisk i animacji:-)

• Zalety Aquapark, Lunapark, dużo leżaków, czystość, animacje
    • Wady wąska plaża

Hotel leży na dużym terenie. Bardzo duże Lobby. Pomocna i miła obsługa hotelu. Dużo basenów o nieregularnym kształcie.Dużo zieleni. Aquapark z wieloma zjeżdzalniami, Lunapark. Na terenie całego hotelu rozstawione są leżaki i parasole. Dzienne animacje. Plaża piaszczysta z leżakami i parasolami, na plaży pomost. Pokoje bardzo ładne, zadbane, czyste z klimatyzacją sterowaną indywidualnie i balkonem. W hotelu znajduje się salon gier (dużo maszyn). Wi-Fi dostępne w całym hotelu. Ogólnie hotel wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie.

• Zalety Zieleń, aquaparki, dużo atrakcji dla najmłodszych. Wreszcie jakiś hotel, który zaczął walczyć z porannymi \"rezerwacjami\" leżaków przy basenach. Co ważne, miejsc mimo sporej liczby gości, jest wystarczająco. Każdy może znaleźć dla siebie jakiś ciekawy kąt. Miła, sprawna obsługa. Sporo animacji.
    • Wady Tłok w restauracji w porze głównych posiłków! Przyznam - stresujące! Kolejki , kolejki, kolejki i czekanie na wolne miejsce... Zepsuło to ogólne wrażenie. Podejrzewam, że poza szczytem sezonowym może być zupełnie inaczej.

Mimo niewielu mankamentów, ogólne wrażenie bardzo dobre. Spędziliśmy w Long Beach udane dwa tygodnie. Każdy może znaleźć dla siebie oazę spokoju lub być w "oku cyklonu". W zależności od potrzeb. Hotel mimo, że w drugiej linii brzegowej posiada przejście pod ulicą skonstruowane w taki sposób, że wychodzi się z niego prosto na część plażowo-basenową nie widząc ulicy i ruchu ulicznego. Jak na taki hotel wyżywienie - choć było go sporo - wydawało być się monotonne. Piszę z pozycji przeciętnego "Kowalskiego", który przez większość dni tygodnia w kraju odgrzewa z braku czasu jeden obiad. Mimo wszystko liczyliśmy na kulinarne niespodzianki. Ciężko doprosić się o naprawę drobnych usterek w pokoju. Jak w większości tureckich hoteli, tak i w Long Beach przydałyby się dodatkowe wieszaki/suszarki na mokre ciuchy... Prosta rzecz, a nie do przeskoczenia. Ale to tylko detale. Adekwatny stosunek jakości do ceny. Szczerze polecamy ten hotel.

• Zalety piękny hotel,czysty, bogata infrastruktura

Tygodniowy pobyt to za mało by skorzystać z wszystkich propozycji hotelu

• Zalety -hotel położony na ogromnym terenie -dużo basenów, można codziennie spędzać czas przy innym -byliśmy na początku września i nigdy nie było najmniejszych problemów z leżakami, a było nas 6 osób i przenosiliśmy się na inny basen w ciągu dnia świetne zjeżdżalnie (zwłaszcza te nowe) fajne mini aquaparki dla dzieci dużo barów i przekąsek -ciekawe animacje dzienne i wieczorne -świetna dyskoteka -pokoje przestronne, ładne, czyste, telewizor LCD, czajnik, herbata, kawa, na powitanie kosz owoców i wino, codziennie woda -warto pójść do restauracji tematycznej (jedna wizyta gratis w all), my byliśmy w chińskiej, ale fajnie położone nad morzem są meksykańska i rybna (lepiej umawiać się zaraz po przyjeździe - na niektóre trzeba czekać kilka dni) -w restauracji chińskiej jedzenie było smaczne, atmosfera przyjemna, dobra obsługa -ładny, nowy basen nad morzem z pięknym widokiem (polecam dla par), niestety ze słoną wodą -lunapark dla dzieci w cenie
    • Wady -ruchliwe ulica biegnąca przez środek terenu (przejście tunelem, nie było to szczególnie uciążliwe, jednak w pokoju słychać było hałas) -restauracja - jedzenie średnie, wybór średni i tu naprawdę było czuć wielkość hotelu, stolików było dużo wewnątrz i na zewnątrz, ale ta część gdzie serwowano jedzenie jest wąska i tam zawsze były tłumy, obsługa również nie zawsze nadążała i czasem trzeba było sporo czekać na przygotowanie stolika, nalanie wina.. (napoje, kawę, herbatę trzeba było sobie samemu przynosić) - jedzenie było sprzątane jeszcze przed zamknięciem restauracji - daleko od lotniska i trzeba wyjeżdżać ok 5 godz przed wylotem - morze kamieniste, głębokie, woda brudna przez wpadającą obok hotelu rzekę- my korzystaliśmy tylko ze spacerów nad morzem i widoków

Fajny hotel. Byliśmy z dziećmi i przyjaciółmi. Polecam zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi (my byliśmy z 3-latkiem i 8-latkiem). Aquapark ze statkiem dla dzieci i nowy, świetny aquapark ze sporymi zjeżdżalniami ale wpadającymi do płytkiej wody (30 cm) gdzie nawet młodsze dzieci mogą zjeżdżać z dorosłymi (chociaż woda bardzo chlapie przy wchodzeniu i nie wszystkie dzieci to lubią). Jest jeszcze mały brodzik ze zjeżdżalnią -ośmiornicą w części przy hotelu, ale osłonięty, więc rano woda była za zimna i nie korzystaliśmy. Hotel jest lepszy niż w katalogu, polecam przejrzeć najnowsze zdjęcia podróżnych, gdyż nawet na ich stronie nie ma zdjęć nowej części (aquapark dla dzieci, przepiękny basen nad morzem, rozbudowane duże zjeżdżalnie). Parom również polecam, są tam baseny z rozrywkami , jak i spokojne "romantyczne", jest dyskoteka na której bawi się sporo osób Minusem jest restauracja, tłumy, jedzenie średnie, wybór średni, (w poprzednim hotelu - Gural Belek- było rewelacyjne) trzeba się było spieszyć, jedzenie szybko znikało i szybko było sprzątane- jeszcze przed godziną zamknięcia. Szczególnie późne śniadanie bardzo skromne. Dlatego nie chodziliśmy nawet na obiady, tylko po śniadaniu przenosiliśmy się do części położonej nad morzem i było tam kilka barów z przekąskami, a tu -jak na snack bary oczywiście - nie było źle. Drinki OK. Po południu były lody (gałki). Hotel bardzo rozrywkowy, dobrze się bawiliśmy.

Hotel odwiedziliśmy w Maju 2012. Do hotelu nie ma się czego doczepić. Masa jedzenia, świeżego i różnorodnego. Hotel ogromny ale można zawsze sobie znaleźć spokojny zakątek gdzie można odpocząć w samotności. Ruskich na maksa. Większość to bogate buraki z Moskwy i okolic. Większość obsługi z Kazachstanu. Mówią tylko po rusku, mniej po angielsku i niemiecku - po polsku też czasem kumają. Baseny najwyższej czystości. Autostrada nie przeszkadza. nie słychać w ogóle ruchu na autostradzie za sprawą spadającej wody przy basenach, fontann i ogólnie płynącej muzyki tureckiej i innych nacji podczas całodziennych animacji. Idealne miejsce dla dzieci. Statek piracki , flamingi słonie ...bajka. Codzienne karuzele, darmowe fajki wodne..:)) Plaża kamienista i brzydka. Wpadająca rzeka zanieczyszcza całą plażę ale to i tak nie przeszkadza aby korzystać z gorącego morza. W basenie woda czysta więc można leżeć przy basenie a do morza jest 20 metrów. Uwaga na hotelowe SPA (masaże i sauna). Naciągają , obiecują a na końcu człowiek i tak się czuje oszukany, naciągnięty i nie do końca zadowolony (choć sam masaż był naprawdę profesjonalny) Lokalne alkohole które serwuje hotel, działają na organizm tylko 1 dzień, następnie aby poczuć "zew natury" trzeba tego wypijać ogromne ilości. Zgaga pali przez pierwsze dni wiec uwaga. Wszystko co w pokojowym barku (napoje alkoholowe jak i niealkoholowe są darmowe). Przekąski przy basenach, jedzenie w restauracji jak i wieczorowe SHOW poprzedzone dyskotekami dla dzieci jest najwyższych lotów. Jak ktoś się zastanawia jaką walutę zabrać to tylko EURO !!!. Wszystkie ceny są podane w EURO. Polecam to miejsce dla wszystkich jak również polecam wycieczkę SAFARI !!!

Hotel odwiedziliśmy w maju 2012. Najpierw zacznę od plusów. Bardzo dobre jedzenie w hotelu. Pokoje bez zarzutów,codziennie dokładnie sprzątane. W pokoju darmowy mini bar jak na ultra all przystało.Ręczniki i posciel zmieniana na bieżąco. Przekąski przy basenach na plus. Lody po południu dla dzieci i dorosłych. Zjezdalnie ,animacje ok. Przy hotelu stoi bus którym mozna dostac się do Alanya za 2 euro. Po prawej stronie hotelu jest delfinarium tak więc 10 minut spacerkiem można do niego dotrzeć. Wrażenie tego co działo sie w hotelu i na jego terenie na wielki plus. Rosjan jak to wszędzie w Turcji czy Egipcie 90 %. Nie od dzisiaj wiadomo że sa burakami więc nie ma co o nich duzo pisać. Dużo im brakuje do cywilizacji i sposobu kulturalnego zachowania. Teraz czas na minus. Plaża jest jakąs porażką. Nawet nie nazywałbym tego plażą tylko skupiskiem kamieni i piachu po którym jeżdziła koparka. Nawet nie potrafili tego zagrabić. Przy hotelu jest wspaniała brązowa rzeka która wpada do morza przy hotelu. W promieniu 1 km woda istnie brązowa. Glony i chwasty na plazy na dodatek smierdziało. To jest najgorsza plaża na jakiej byłem. Dodatkowym mega minusem jest bliskość 3 pasmowej ulicy ktora prowadzi do Alanyi. w dzień hałas jadących samochodow jest wielki. nie da się w ciszy poleżec i odpocząć. cały dzień i noc jezdza samochody. zreszta na riwierze tak jest ze wzdłuż tej ulicy połozone sa hotele. nawet w nocy przy zamknietych drzwiach balkonowych słychać jezdzace cięzarówki i osobówki. Dla mnie zdecydowanie za głośno.Takze jezeli ktos ceni sobie fajna plaże, czystą wode i cisze to zdecydowanie odradzam. Jezeli komus to nie przeszkadza i chche miec fajne pokoje , obsluge , jedzenie itd to hotel jak najbardziej na tak. ale spokoju tam, człowiek nie zazna.Porównują ten hotel chociazby do Utopia world w gtej samej kategorii cenowej to zdecydowanie wole Utopie World bez dwoch zdań. Jestem zniesmaczony plażą , wodą i hasałem.

pobyt- wrzesień 2011.Ogólne wrażenie- bardzo dobre.Z całą pewnością można polecić hotel,jest czysto,jedzenia mnóstwo,duży wybór owoców,deserów itp.Jedyna uwaga co do obsługi w restauracji-miła na początku i w ostatnim dniu pobytu,pozostały okres - to ignorowanie gości.

Rezydentka z sun and fun nie przyszla na umówione spotkanie powitalne, przez co nie wiedzielismy o ktorej opuszczamy hotel w ostatni dzien. Jednak dzieki profesjonalizmowi i blyskawicznej reakcji p. Kasi Kochman z biura posredniczacego Traveliada, szybko dotarly do nas informacje z nr tel do rezydentek. Polcenam przy okazji Traveliade poniewaz nie jest to posredniak ktory sprzedajhe jedynie oferty innych biur, oni oferuja kompleksowa opieke swoich klientow od momentu podpisania umowy do wyladowania z powrotem w Polsce. olek

Byłem w hotelu Long Beach na przełomie maj/czerwiec 2011. Hotel jest naprawde godny polecenia. Opcja All na bogato, bez kolejek, duze zróżnicowanie potraw, przekaski fast-food(pizza, frytki, hamburgery, nuggetsy, dzieciaki wariują) w ciagu dnia przy basenie. Piwo i napoje lane do twardych plastikowych kufli o poj. o.5 L, nie łamliwych kubeczków 0.2 L jak z reguły. Plaza slaba, ale baseny rekompensuja to w zupelności, w miare dobry aquapark bez kolejek przy zjezdzalniach. Od kurortu Alanya oddalony ok 12 km, lokalny bus vis a vis hotelu kosztuje 4 TL.