Long Beach

• Wyjazd z Katowic All Inclusive
  • Wyjazd z Warszawy All Inclusive

Hania
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety -hotel położony na ogromnym terenie -dużo basenów, można codziennie spędzać czas przy innym -byliśmy na początku września i nigdy nie było najmniejszych problemów z leżakami, a było nas 6 osób i przenosiliśmy się na inny basen w ciągu dnia świetne zjeżdżalnie (zwłaszcza te nowe) fajne mini aquaparki dla dzieci dużo barów i przekąsek -ciekawe animacje dzienne i wieczorne -świetna dyskoteka -pokoje przestronne, ładne, czyste, telewizor LCD, czajnik, herbata, kawa, na powitanie kosz owoców i wino, codziennie woda -warto pójść do restauracji tematycznej (jedna wizyta gratis w all), my byliśmy w chińskiej, ale fajnie położone nad morzem są meksykańska i rybna (lepiej umawiać się zaraz po przyjeździe - na niektóre trzeba czekać kilka dni) -w restauracji chińskiej jedzenie było smaczne, atmosfera przyjemna, dobra obsługa -ładny, nowy basen nad morzem z pięknym widokiem (polecam dla par), niestety ze słoną wodą -lunapark dla dzieci w cenie
    • Wady -ruchliwe ulica biegnąca przez środek terenu (przejście tunelem, nie było to szczególnie uciążliwe, jednak w pokoju słychać było hałas) -restauracja - jedzenie średnie, wybór średni i tu naprawdę było czuć wielkość hotelu, stolików było dużo wewnątrz i na zewnątrz, ale ta część gdzie serwowano jedzenie jest wąska i tam zawsze były tłumy, obsługa również nie zawsze nadążała i czasem trzeba było sporo czekać na przygotowanie stolika, nalanie wina.. (napoje, kawę, herbatę trzeba było sobie samemu przynosić) - jedzenie było sprzątane jeszcze przed zamknięciem restauracji - daleko od lotniska i trzeba wyjeżdżać ok 5 godz przed wylotem - morze kamieniste, głębokie, woda brudna przez wpadającą obok hotelu rzekę- my korzystaliśmy tylko ze spacerów nad morzem i widoków

Fajny hotel. Byliśmy z dziećmi i przyjaciółmi. Polecam zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi (my byliśmy z 3-latkiem i 8-latkiem). Aquapark ze statkiem dla dzieci i nowy, świetny aquapark ze sporymi zjeżdżalniami ale wpadającymi do płytkiej wody (30 cm) gdzie nawet młodsze dzieci mogą zjeżdżać z dorosłymi (chociaż woda bardzo chlapie przy wchodzeniu i nie wszystkie dzieci to lubią). Jest jeszcze mały brodzik ze zjeżdżalnią -ośmiornicą w części przy hotelu, ale osłonięty, więc rano woda była za zimna i nie korzystaliśmy. Hotel jest lepszy niż w katalogu, polecam przejrzeć najnowsze zdjęcia podróżnych, gdyż nawet na ich stronie nie ma zdjęć nowej części (aquapark dla dzieci, przepiękny basen nad morzem, rozbudowane duże zjeżdżalnie). Parom również polecam, są tam baseny z rozrywkami , jak i spokojne "romantyczne", jest dyskoteka na której bawi się sporo osób Minusem jest restauracja, tłumy, jedzenie średnie, wybór średni, (w poprzednim hotelu - Gural Belek- było rewelacyjne) trzeba się było spieszyć, jedzenie szybko znikało i szybko było sprzątane- jeszcze przed godziną zamknięcia. Szczególnie późne śniadanie bardzo skromne. Dlatego nie chodziliśmy nawet na obiady, tylko po śniadaniu przenosiliśmy się do części położonej nad morzem i było tam kilka barów z przekąskami, a tu -jak na snack bary oczywiście - nie było źle. Drinki OK. Po południu były lody (gałki). Hotel bardzo rozrywkowy, dobrze się bawiliśmy.

Opinia dodana: 30 września 2014

Wczasowicz
    Pobyt: Maj 2012

• Rodzin z dziećmi, ceniących spokój, wymagających klientów

Hotel odwiedziliśmy w Maju 2012. Do hotelu nie ma się czego doczepić. Masa jedzenia, świeżego i różnorodnego. Hotel ogromny ale można zawsze sobie znaleźć spokojny zakątek gdzie można odpocząć w samotności. Ruskich na maksa. Większość to bogate buraki z Moskwy i okolic. Większość obsługi z Kazachstanu. Mówią tylko po rusku, mniej po angielsku i niemiecku - po polsku też czasem kumają. Baseny najwyższej czystości. Autostrada nie przeszkadza. nie słychać w ogóle ruchu na autostradzie za sprawą spadającej wody przy basenach, fontann i ogólnie płynącej muzyki tureckiej i innych nacji podczas całodziennych animacji. Idealne miejsce dla dzieci. Statek piracki , flamingi słonie ...bajka. Codzienne karuzele, darmowe fajki wodne..:)) Plaża kamienista i brzydka. Wpadająca rzeka zanieczyszcza całą plażę ale to i tak nie przeszkadza aby korzystać z gorącego morza. W basenie woda czysta więc można leżeć przy basenie a do morza jest 20 metrów. Uwaga na hotelowe SPA (masaże i sauna). Naciągają , obiecują a na końcu człowiek i tak się czuje oszukany, naciągnięty i nie do końca zadowolony (choć sam masaż był naprawdę profesjonalny) Lokalne alkohole które serwuje hotel, działają na organizm tylko 1 dzień, następnie aby poczuć "zew natury" trzeba tego wypijać ogromne ilości. Zgaga pali przez pierwsze dni wiec uwaga. Wszystko co w pokojowym barku (napoje alkoholowe jak i niealkoholowe są darmowe). Przekąski przy basenach, jedzenie w restauracji jak i wieczorowe SHOW poprzedzone dyskotekami dla dzieci jest najwyższych lotów. Jak ktoś się zastanawia jaką walutę zabrać to tylko EURO !!!. Wszystkie ceny są podane w EURO. Polecam to miejsce dla wszystkich jak również polecam wycieczkę SAFARI !!!

Opinia dodana: 25 maja 2012

Cichy
    Pobyt: Maj 2012

Hotel odwiedziliśmy w maju 2012. Najpierw zacznę od plusów. Bardzo dobre jedzenie w hotelu. Pokoje bez zarzutów,codziennie dokładnie sprzątane. W pokoju darmowy mini bar jak na ultra all przystało.Ręczniki i posciel zmieniana na bieżąco. Przekąski przy basenach na plus. Lody po południu dla dzieci i dorosłych. Zjezdalnie ,animacje ok. Przy hotelu stoi bus którym mozna dostac się do Alanya za 2 euro. Po prawej stronie hotelu jest delfinarium tak więc 10 minut spacerkiem można do niego dotrzeć. Wrażenie tego co działo sie w hotelu i na jego terenie na wielki plus. Rosjan jak to wszędzie w Turcji czy Egipcie 90 %. Nie od dzisiaj wiadomo że sa burakami więc nie ma co o nich duzo pisać. Dużo im brakuje do cywilizacji i sposobu kulturalnego zachowania. Teraz czas na minus. Plaża jest jakąs porażką. Nawet nie nazywałbym tego plażą tylko skupiskiem kamieni i piachu po którym jeżdziła koparka. Nawet nie potrafili tego zagrabić. Przy hotelu jest wspaniała brązowa rzeka która wpada do morza przy hotelu. W promieniu 1 km woda istnie brązowa. Glony i chwasty na plazy na dodatek smierdziało. To jest najgorsza plaża na jakiej byłem. Dodatkowym mega minusem jest bliskość 3 pasmowej ulicy ktora prowadzi do Alanyi. w dzień hałas jadących samochodow jest wielki. nie da się w ciszy poleżec i odpocząć. cały dzień i noc jezdza samochody. zreszta na riwierze tak jest ze wzdłuż tej ulicy połozone sa hotele. nawet w nocy przy zamknietych drzwiach balkonowych słychać jezdzace cięzarówki i osobówki. Dla mnie zdecydowanie za głośno.Takze jezeli ktos ceni sobie fajna plaże, czystą wode i cisze to zdecydowanie odradzam. Jezeli komus to nie przeszkadza i chche miec fajne pokoje , obsluge , jedzenie itd to hotel jak najbardziej na tak. ale spokoju tam, człowiek nie zazna.Porównują ten hotel chociazby do Utopia world w gtej samej kategorii cenowej to zdecydowanie wole Utopie World bez dwoch zdań. Jestem zniesmaczony plażą , wodą i hasałem.

Opinia dodana: 24 maja 2012

Pobyt: Wrzesień 2011

• Ceniących spokój, wymagających klientów

pobyt- wrzesień 2011.Ogólne wrażenie- bardzo dobre.Z całą pewnością można polecić hotel,jest czysto,jedzenia mnóstwo,duży wybór owoców,deserów itp.Jedyna uwaga co do obsługi w restauracji-miła na początku i w ostatnim dniu pobytu,pozostały okres - to ignorowanie gości.

Opinia dodana: 28 marca 2012

olek
    Pobyt: Maj 2011

Rezydentka z sun and fun nie przyszla na umówione spotkanie powitalne, przez co nie wiedzielismy o ktorej opuszczamy hotel w ostatni dzien. Jednak dzieki profesjonalizmowi i blyskawicznej reakcji p. Kasi Kochman z biura posredniczacego Traveliada, szybko dotarly do nas informacje z nr tel do rezydentek. Polcenam przy okazji Traveliade poniewaz nie jest to posredniak ktory sprzedajhe jedynie oferty innych biur, oni oferuja kompleksowa opieke swoich klientow od momentu podpisania umowy do wyladowania z powrotem w Polsce. olek

Opinia dodana: 10 czerwca 2011

olek
    Pobyt: Maj 2011

Byłem w hotelu Long Beach na przełomie maj/czerwiec 2011. Hotel jest naprawde godny polecenia. Opcja All na bogato, bez kolejek, duze zróżnicowanie potraw, przekaski fast-food(pizza, frytki, hamburgery, nuggetsy, dzieciaki wariują) w ciagu dnia przy basenie. Piwo i napoje lane do twardych plastikowych kufli o poj. o.5 L, nie łamliwych kubeczków 0.2 L jak z reguły. Plaza slaba, ale baseny rekompensuja to w zupelności, w miare dobry aquapark bez kolejek przy zjezdzalniach. Od kurortu Alanya oddalony ok 12 km, lokalny bus vis a vis hotelu kosztuje 4 TL.

Opinia dodana: 10 czerwca 2011

Emilia Przybylska
    Pobyt: Kwiecień 2011

• Wymagających klientów, szukających rozrywki, rodzin z dziećmi

Byliśmy z dziećmi w maju 2011 roku.To były najwspanialsze wakacje.Hotel jest wielki,czego się obawiałam,ale jest tak przestronny,tyle basenów i miejsc do wypoczynku,że zupełnie się tej ilości ludzi nie czuje.Super atrakcje dla dzieci i dorosłych:aquapark,lunapark,świetne animacje,disco,a dla najmłodszych mini klub i mini disco.I nie rozumiem,jak można pisać,że jedzenie jest niesmaczne.Jedzenia nie tylko ogromna ilość,ale przede wszytskim urozmaicone i przepyszne,zwłaszcza na kolacjacch-MEGA!Przekąski w ciągu dnia na plaży super.Nie wiadomo,co jeść.Drinki w opcji ultra all takie,jakie sobie tylko zażyczysz.Na pewno wrócimy do Long Beach,bo można tam i wypocząć, i się rozerwać, a czasu na nudę po prostu nie ma.

Opinia dodana: 29 maja 2011

Zuuuza
    Pobyt: Lipiec 2010

• Szukających rozrywki, aktywnych

w turcji bylam juz 3 raz wiec mam troche porownania. w long beach bardzo mi sie podobalo,hotel jest wielki, masa ludzi ale wszystko jest czyste barek codziennie wymieniony, pokoje wysprzatane. baseny swietne (barek w wodzie mistrz),zjezdzalnie tak samo. jedzienie dobre wiadomo, ze sniadania sa codziennie takie same, bo tak jest na calym swiecie, wiec nie wie co tu moze dziwic, kolacje mega urozmaicone mozna tez kozystac z restauracji tematycznych np. tureckiej czy wloskiej. dla malych dzieci jest tez co do roboty ale uwazam ze ten hotel jest raczej dla ludzi rozrywkowych.w barku najwiekszy wybor alkoholi jaki widzialam w turcji, wieczorem animacje, jest tez klub otwarty do jakies 3. generalnie wrazenie bardzo pozytywne:)

Opinia dodana: 28 sierpnia 2010

anicet
    Pobyt: Czerwiec 2010

Mimo swojej wielkości hotel nie jest przytłaczający, jest dużo miejsca, w tym basenów-aby wszyscy gdzieś się rozeszli po obiekcie. Nawet w szczycie sezonie dało się wolny leżak znaleźć. Restauracja straszna-podtrzymuję poprzednią opinię o dworcu kolejowym i to na stacji przesiadkowej. Stolików jest mnóstwo, dodatkowo na dworze, ale i tak wszyscy muszą przyjść do michy. Poza tym głośno, harmider, przepychanki-bałam się wręcz o dziecko. Niezbyt smaczne i ciągle to same jedzenie. Na pewno to nie na ultra all. Pokoje z wid.na morze są OK, ale też głośne–szybka droga przed hotelem. Ale i tak okna się nie otwiera, bo na zewnątrz parówa. Hotel w dobrym standardzie, przestronne wnętrza, no i wszędzie marmury:-) codzienna wymiana ręczn.plażowych.

Opinia dodana: 04 sierpnia 2010

Iwona
    Pobyt: Maj 2010

• Szukających rozrywki, rodzin z dziećmi

hotel jest bardzo duży ale dzięki temu mamy możliwość wyboru co dziennie innego miejsca wypoczynku, atrakcji również nie brakowało ale niestety dużym minusem było jedzenie (które było niesmaczne) i prawdą również jest to, że w porach pośiłków na stołówce jest tłoczno ale stolik zawsze na końcu jakiś sie znajdzie, 90% gości hotelowych są sąsiedzi z rosji na miejscu językiem komunikacyjnym jest rosyjski lub angielski, niemiecki bardzo słabo

Opinia dodana: 13 czerwca 2010