Louis Creta Princess

Louis Creta Princess: zjeżdżalnia

• Aquapark z 5 zjeżdżalniami
  • W ramach all inclusive oryginalne napoje 7up, pepsi, mirinda z dystrybutora
  • Hotel przy plaży, rozległy kompleks otoczony jest wspaniałym egzotycznym ogrodem
  • Wyjazd z Warszawy - Chopin All Inclusive
  • Wyjazd z Wrocławia All Inclusive

Piotrek
    ""
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Miła i dobra obsługa, jedzenie b.dobre, czysto, bezpośrednio przy plaży

Miła i dobra obsługa, jedzenie b.dobre, czysto, bezpośrednio przy plaży

Opinia dodana: 11 czerwca 2015

Pobyt: Maj 2014

• Zalety czysty, duży hotel, różnorodne i smaczne posiłki , raj dla dzieci
    • Wady kamienista plaża,

zdjęcia są nieaktualne, hotel posiada piękne baseny dla dzieci, zjeżdżalnie i inne atrakcje, fakt że wind mogłoby być 3 lub 4, ale jeśli przy tak mega dobrym jedzeniu nie można przejść kilka schodków, my byliśmy całą rodziną, 23 osoby, w maju, wtedy jest pięknie, zielono, wszystko kwitnie, windy działają szybko i sprawnie, dobra pogoda ok 25 stopni, a autobus hotelowy do Chanii, to strzał w dziesiątkę, jeździ kilka razy dziennie bez żadnych opłat, szkoda że w opisie tego nie ma, sklep ze zdrową żywnością na końcu Maleme jest bardzo dobrze zaopatrzony w same specjały, a Grek , właściciel, bardzo sympatyczny, wszystko daje spróbować,Był to nasz 3 wyjazd z Itaką, udany, w tym roku poznajemy Korfu, też sieć hoteli Louis. polecamy ten hotel dla rodzin z dziećmi, dbają o każdego, menager jest praktycznie od 8 do 22,, wszystko dogląda osobiście

Opinia dodana: 03 marca 2015

Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety bardzo dobrej jakości jedzenie, atrakcje dla dzieci, dwa baseny dla dzieci, place zabaw
    • Wady bardzo duży hotel, wszystkie napoje z akutomatu bardzo kiepskiej jakości, dwie windy w hotelu, które bardzo wolno się przemieszczały, plaża bardzo mocno kamienista,

Mocna strona tego hotelu, to smaczne jedzenie i dużo atrakcji dla dzieci. Plaża brzydka, kamienista, napoje, łącznie z winem z dystrybutorów, kawa okropna także z automatu. Wydaliśmy na wycieczkę dużo i uważam, że hotel 4* powinien trzymać jakiś poziom. Byliśmy w budynku głównym na 4, ostatnim piętrze, skazani na dwie windy, które chodziły opornie:(, ludzie w bungalowach byli bardziej zadowoleni. Nie polecam tego obiektu.

Opinia dodana: 26 sierpnia 2014

Pobyt: Lipiec 2014

Witam właśnie miesiąc temu wróciłam z wakacji Hotel jest ładny, baseny czyste , z jedzenie w miarę. Największymi minusami tego hotelu była plaża która, była kamienista i małe pokoje. Jednak pomimo tych wad wszystkim polecam.

Opinia dodana: 14 lipca 2014

moniś
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety Hotel wspaniały, jedzenie mega smaczne i dużo. Pokoje duże czyste jak i łazienka.
    • Wady Myślę że nie posiada.

Piękne miejsce, wakacje bardzo udane. Wszystko jak na fotkach więc myślę że mogę śmiało polecić ten hotel. Dużo rodzin z dziećmi nawet niemowlakami.

Opinia dodana: 11 lipca 2014

Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Blisko morze, dużo atrakcji dla dzieci, bezpłatny autobus hotelowy do Chani 3 razy dziennie.
    • Wady Łazienka oraz znajdujące się niedaleko koszary wojskowe. Kamienista plaza

Gorąco polecam ten hotel. Hotel i otoczenie super. Jedzenie bardzo dobre :) Jedyny minus to łazienka, czysta choć pozostawia wiele do życzenia. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

Opinia dodana: 20 czerwca 2014

Asia
    Pobyt: Maj 2014

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu po tygodniowym urlopie, byliśmy z 3 letnim dzieckiem. Baseny rewelacyjne dla dzieci i dla dorosłych. Jedzenie bardzo smaczne, świetne animacje dla dzieci. Polecam dla rodzin z dziećmi i nie tylko.

Opinia dodana: 07 czerwca 2014

Pobyt: Sierpień 2013

• Zalety Jedzenie,napoje ,położenie,obsługa
    • Wady Brak wad

Było super restauracja azjatycka Mura przepyszne jedzenie,włoska przy plaży super syn 12 letni był bardzo zadowolony spagetti ,pizza w kilku smakach ,sałatki.Przy basenach obiad wielkie grile różne mięska ,rybki sałatki skomponowane i warzywa dla własnych kompozycji,sosy .pózne śniadania przy basenach dla śpiochów .ogólne sniadania i kolacje restauracji .poprostu super:)Leżaczki wszędzie przy basenach ,na plazy w ogrodachBajka tylko leżeć jeść i korzystać z licznych wycieczek :)

Opinia dodana: 26 kwietnia 2014

Pobyt: Wrzesień 2013

• Zalety Bardzo dobry hotel dla rodzin z dziećmi, fajny plac zabaw, baseny, zjeżdżalnie. Woda w basenach slłodka. Ciekawe i liczne animacje.
    • Wady Hotel licznie odwiedzany przez Rosjan, właściwie przebywali tam tylko Rosjanie i Polacy. Obsluga często odpowiadała lub pytała po rosyjsku, co nie było komfortowe.

Hotel mocno przeciętny jak na cztery gwiazdki, mnie brakowało większej dbabłości o estetykę hotelu, ogrodów i pokoi.

Opinia dodana: 07 października 2013

anit31
    Pobyt: Wrzesień 2013

• Par, rodzin z dziećmi, aktywnych

Super hotel, Super warunki, Super jedzenie, Super atrakcje Poprostu SUPER udane wakacje !!! Polecam ten hotel

Opinia dodana: 12 września 2013