Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Louis Creta Princess

Louis Creta Princess: zjeżdżalnia

• Atrakcyjna lokalizacja: ok. 500 m od centrum spokojnej miejscowości Maleme, ok. 6 km od Platanias, ok. 17 km od Chanii.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: brodzik, wodny plac zabaw, miniklub (4-12 lat).
  • Aquapark z 5 zjeżdżalniami.
  • Hotel przy plaży, rozległy kompleks otoczony jest wspaniałym egzotycznym ogrodem
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety - wspaniałe jedzenie, w ogromnej ilości i bardzo dużym wyborze o każdej porze dnia - super baseny i świetne zjeżdżalnie - przemiła obsługa - zlokalizowany tuż przy plaży - bardzo dobre All - wszystko w cenie (poz aWi-Fi) i bez łaski - wspaniała restauracja japońska - wygodne pokoje - dobrze wyposażona klimatyzowana wolnostojąca siłownia
    • Wady - Maleme to maleńka wioska - wokoło tylko trzy czy cztery kanajpki, jedno biuro podróży i jedna Inka (odpowiednik naszego Lidla) - maleńki balkon - kamienista plaża - winda to wąskie gardło komunikacyjne - brak darmowego wifi (można wykupić ale ekstremalnie drogie)

Hotel zlokalizowany bezpośrednio przy plaży z bardzo dużą częścią basenową. Mimo pełnego obłożenia nie czuło się tłumu. Nie było problemu ze znalezieniem wolnego leżaka, choć niestety i tutaj dotarła plaga ręcznikowa - już po 7:00 połowa leżaków jest zaręcznikowana. Plaża: - darmowe leżaki i parasole, mało okupowana, - oznaczona dwoma flagami - jedna dotycząca stanu morza, druga obecności bądź nie ratownika - duże kamienie na plaży i przy brzegu, w wodzie mniejsze, ale nadal kamieniście - dla komfortowego korzystania z plaży konieczne buty do pływania (świetne, lekkie, kolorowe buty można kupić za kilka euro w pobliskim sklepie) Baseny - największy z wyspą pośrodku połączoną z 'lądem' trzema mostkami posiada trzy odnogi - jedna głęboka (ja na palcach byłam w stanie jeszcze wziąć oddech ;), druga około 1-1,3 m idealna dla dzieciaków, trzecia z długią płycizną jak w morzu - świetna dla osób które potrzebują czasu na wejście do wody - aquapark dla super maluszków - całkiem spory płyciutki brodzik z armatkami wodnymi, zwierzakami pryskającymi wodą i maleńkimi zjeżdzalniami - aquapark dla małych dzieci - ozdobiony figurkami rodem z zoo, śliczny, wyposażony w kilka zjeżdzalni, myślę że każde dziecko, które już daje sobie radę na placu zabaw będzie miało niezłą frajdę - aquapark dla każdego powyżej 1,2m - świetnej jakości zjeżdżalnie, trzy zwykłe wyposażone w wyhamowanie przed wpadnięciem do wody, jedna na pontony zarówno pojedyncze jak i podwójne - na tych ostatnich może rodzic zjeżdżać również z maluszkami, jedna poczwórna do zjeżdżania na specjalnych matach na brzuchu - mega frajda - przy aquaparku połączony z nim jest drugi głęboki, mały basen - idealny na schłodzenie się - duża ilość ratowników - na samej wieży aquaparku było ich zazwyczaj 4 plus jeden na dole, Restauracje: - restauracja główna czynna w godzinach śniadania, lunchu i kolacji z olbrzymim wyborem potraw gotowanych, grillowanych, świeżych owoców i warzyw, sałatek, pieczyw, dipów i sosów, oliwek, wszystk

• Zalety Obsługa bardzo miła. Już od samego początku poczuliśmy się dopieszczeni. Super baseny i zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych. Cały czas animacje, gry konkursy, aerobic. Nie da się nudzić.
    • Wady Bardzo malutkie pokoje. Mieliśmy pokój dwuosobowy z dwoma dostawkami i niestety bardzo było ciasno. Na pierwszym piętrze jeden wielki balkon zbiorczy dla wszystkich pokoi. Brak intymności

Hotel jest na samym końcu wioski i jeżeli chce się uczestniczyć w życiu towarzyskim poza hotelem to czeka nas spory spacer lub podjechanie autobusem. Chociaż oferta hotelu jest tak duża że nie ma takiej potrzeby

• Zalety Genialne baseny, brodziki i zjeżdżalnie. Bogata oferta all inclusive. Dobra, życzliwa obsługa. Niemęczące animacje i dyskoteka - w nocy dzieci mogą się wyspać. Prawie pusta plaża.
    • Wady Kamienista plaża nie ma z czego lepić babek i konieczne są buty do kąpieli.

Hotel duży położony na skaju małej miejscowości, Posiada duży ogród do spacerów i odpoczynku. Zaplecze sportowe, boiska, korty, ofertę spa i inne. Wspaniałe baseny. 2 brodziki dla maluchów i trochę większych dzieci z odpowiednimi zjeżdżalniami. Doskonałe zjeżdżalnie dla starszych oraz duży basen z kilkoma głębokościami i łagodnym wejściem. Woda w basenach (15.06.2016) była ciepła i czysta. Kompleks ogólnie czysty, zadbany, chociaż wystrój nie jest luksusowy. Obsługa życzliwa, znająca języki. Ludzkie podejście do gościa hotelowego (przyjeżdżający częstowany jest napojem jeszcze przed zameldowaniem, w środku nocy możliwość zjedzenia skromnego posiłku w jadalni, możliwość zabrania z jadalni kanapki na wycieczkę). Duży wybór posiłków, napojów, alkoholi, słodyczy. Znośna kawa i lody. Animacje nienachalne, muzyka na basenie stonowana, umiejscowienie dyskoteki w podziemiach hotelu dobrze tłumi dźwięki szczególnie w nocy - dzieci i osoby starsze mogą się wyspać. Plaża kamienista, czysta, zazwyczaj prawie pusta, bez zgiełku tylko z odgłosami morza - szumem fal i stukotem kamieni . Woda przejrzysta. Wejście do morza w butach bez problemu, dno dość szybko opada, około 10m od brzegu dno piaszczyste. Komunikacja- bezpłatny bus hotelowy do Chanii 2x/dobę. W okolicy autobusy, "pociągi na kołach za ciągnikiem" i wypożyczalnie samochodów i skuterów. Zaskoczyła nas pozytywnie troska o gości hotelowych. Menager hotelu był stale obecny, nadzorował w widoczny sposób prawie wszystko (z ciekawostek np. mierzył temperaturę jedzenia wystawionego przy basenie) i był zainteresowany potrzebami gości. Wakacje bardzo udane dla nas, syna i dziadków. Wszyscy zadowoleni. Mamy ochotę w przyszłości skorzystać z tej sieci hotelowej.

• Zalety fajne baseny, miła obsługa zwłaszcza w barze przy basenie, jedzenie dobre ale monotonne
    • Wady wakacje all inclusive porównywalne do spania w namiocie, smród stęchlizny i rozmiar pokoju tragiczny, brudne łazienki, monotonne jedzenie, dość słaby wybór

Dobre baseny i nic więcej, drinki też okey, zwłaszcza że dziewczyny z Polski pracują w barze przy basenie. Nigdy nie miałam takiego paskudnego pokoju, tak samo jest w budynku głównym, byłam u znajomych i sprawdzałam.

• Zalety Przy plazy,smaczne posilki
    • Wady Niestety alw brudno w pokojach.

Hotel ogolnie przyjemny,ładnie urzadząny ale bez szalu. Najgorsze jednak pokoje. Jako polacy dostalismy pokoje na 4 pietrze . Pokoje małe ale akurat jakos mocno mi to przezzkadzalo. Gorsze byly natomiast te pajeczyny nq scianach ,syf - doslownie w łazience bo wanna wołala o dobry czyscik to szorowania. Zlew i toaleta podobnie. Ogolnie pojecie czystosci ...to pomylka. Wiem ze waka ji nie spedza sie w pokoju ale myc sie trzeba tak samo spac . Do tego brudne smierdzace poduszki. Poszewka sie zsunela i ku moim oczom ukazala sie wielka zolta plama na bialutkiej poduszce. Poza tymi mankamentami ogolnie hotel ok. Jedenie bardzo smaczne,obsluga mila . Plaza niestety bardzo kamienista - trzeba bylo zakladac specjalne buty.

• Zalety na odludziu.
    • Wady na odludziu .

Może być , nie jest najgorszy . .

• Zalety Super:)same zalety ,plaża ,baseny,jedzenie:)obsługa

Polecam ,było wspaniale .Dla każdego ,no moze imprezowicze by narzekali jakby chcieli kluby imprezki :)

• Zalety Miła i dobra obsługa, jedzenie b.dobre, czysto, bezpośrednio przy plaży

Miła i dobra obsługa, jedzenie b.dobre, czysto, bezpośrednio przy plaży

• Zalety czysty, duży hotel, różnorodne i smaczne posiłki , raj dla dzieci
    • Wady kamienista plaża,

zdjęcia są nieaktualne, hotel posiada piękne baseny dla dzieci, zjeżdżalnie i inne atrakcje, fakt że wind mogłoby być 3 lub 4, ale jeśli przy tak mega dobrym jedzeniu nie można przejść kilka schodków, my byliśmy całą rodziną, 23 osoby, w maju, wtedy jest pięknie, zielono, wszystko kwitnie, windy działają szybko i sprawnie, dobra pogoda ok 25 stopni, a autobus hotelowy do Chanii, to strzał w dziesiątkę, jeździ kilka razy dziennie bez żadnych opłat, szkoda że w opisie tego nie ma, sklep ze zdrową żywnością na końcu Maleme jest bardzo dobrze zaopatrzony w same specjały, a Grek , właściciel, bardzo sympatyczny, wszystko daje spróbować,Był to nasz 3 wyjazd z Itaką, udany, w tym roku poznajemy Korfu, też sieć hoteli Louis. polecamy ten hotel dla rodzin z dziećmi, dbają o każdego, menager jest praktycznie od 8 do 22,, wszystko dogląda osobiście

• Zalety bardzo dobrej jakości jedzenie, atrakcje dla dzieci, dwa baseny dla dzieci, place zabaw
    • Wady bardzo duży hotel, wszystkie napoje z akutomatu bardzo kiepskiej jakości, dwie windy w hotelu, które bardzo wolno się przemieszczały, plaża bardzo mocno kamienista,

Mocna strona tego hotelu, to smaczne jedzenie i dużo atrakcji dla dzieci. Plaża brzydka, kamienista, napoje, łącznie z winem z dystrybutorów, kawa okropna także z automatu. Wydaliśmy na wycieczkę dużo i uważam, że hotel 4* powinien trzymać jakiś poziom. Byliśmy w budynku głównym na 4, ostatnim piętrze, skazani na dwie windy, które chodziły opornie:(, ludzie w bungalowach byli bardziej zadowoleni. Nie polecam tego obiektu.