Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Marabout
Tunezja

Marabout: basen, aquapark

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: sala gier, plac zabaw, brodzik.
  • Aquapark ze zjeżdżalniami.
  • Atrakcyjna lokalizacja: w ogrodzie palmowym, w sercu Sousse, ok. 2 km od historycznej mediny, tuż przy szerokiej plaży.

• Zalety dużo atrakcji dla dzieci i młodzieży , blisko do Morza , ratownik przy basenach i Morzu , dostęp do toalet jedna blisko Morza i przy basenach , przy stołówce przy barze i na pietrze - lecąc z dziećmi to naprawdę duży plus Polska recepcjonistka .
    • Wady mało kelnerów , sprzątaczki kiepsko sprzątają pokoje , w naszym pokoju lodówka to słaba chłodziareczka która wyłączała sie wraz z wyjęciem klucza , brak suszarek w łazience . Siłownia była zamknięta - wszystko połamane Basen kryty z podgrzewana wodą też zamkniety .

hotel super , dużo atrakcji . Dla tych co lubią rozrywkę polecam wziąść swoje paletki do stoła tenisowego i ziemnego . Pokoje są od strony basenów , animacji dość głośne -mieliśmy pok. 402 nad samym logbby - do 23.00 muzyka i animacje pod oknem pokoje po drugiej stronie sa spokojniejsze - niestety widok tylko na następny hotel i trochę zieleni Wadach opisłama chyba wszystko byliśmy nie miło przywitanie - nikt nie pomógł przy bagażach i mimo że przylecieliśmy na noc po kolacji nie dostaliśmy prowiantu -dzieci głodne po podróży , sklepy na terenie hotelu pozamykane- rezydenka powiedziała nam że tu jest takie prawo że prowiantu nie dostaniemy ani teraz ani na powrocie . Na pokój wypadała butelka wody 1,5l -na naszym turnusie jednak nikt tego nie sprawdzał- soki bez ograniczeń Pogoda ok 30st , jeden dzień było sporo chmur i miał padać deszcz -nie padało .. ok 19.00 zachodziło słonko. Dzień przed wylotem synowi skradziono z nerki leżącej w pokoju 20 dolarów ... zgłosiliśmy to na recepcji -powiedziano nam że zaleca się korzystanie z sejfu i dopiero wtedy dowiedzieliśmy się od innych turystów ,że niestety jest tam sporo kradzieży więc radzę na prawdę uważać ,lub nie brać nic wartościowego . Zawieszaliśmy kartkę na drzwiach żeby nie sprzątały a one i tak właziły do pokoju .Mamy walizki na kody ale i tak było widać że były próby otworzenia ich - przy sprzątaniu lepiej jest być w pokoju .

• Zalety Piaszczysta plaża,leżaki ,parasole,materace bezpłatne.Woda w inkluziwie butelkowa bez ograniczeń.
    • Wady Plaża słabo strzeżona, z miasta może wejść do hotelu praktycznie każdy.Park wodny i baseny dostępne dla osób z miasta za opłatą jak również miejsce na plaży.Dużo rodzin arabskich.lodówka za dopłatą,brak suszarki,słabo działająca klimatyzacja

W Marabucie byliśmy 2 tygodnie.Hotel jak na 3 gwiazdki dobry ,w miarę czysty,animacje dobre Jedzenie w miarę ,wołowina ,indyk kurczaki,w inkluziwie hamburgery frytki ,lody często do kolacji.owoce.W recepcji pracuje polka bardzo sympatyczna i pomocna.Pokój mieliśmy dobry z widokiem na morze za 20 euro w paszporcie.Dobra lokalizacja hotelu wszędzie blisko do mediny ,do promenady,gdzie można pospacerować.Po ostatnich zajściach czuliśmy się trochę przestraszeni ,ale na ulicach trochę policji widać (według mnie za mało). Hotel wart polecenia ,ładne baseny,park wodny duża plaża ,dużo parasoli i leżaków.

• Zalety Piękna plaża, dużo miejsca, leżaki, dużo ratowników, obsługa mocno dba o komfort gości, świetne zjeżdżalnie i animacje przy basenie, oraz genialne programy wieczorne, w pobliżu sklepiki i różne atrakcje typu parasailing, jedzenie smaczne
    • Wady Drinki w all raczej słabe, wcześnie kończy się dzień-tj. koło 17 składane są leżaki , mały wybór w deserach-jedno ciasto i dwa rodzaje owoców, pokoje dla 4 osób bez balkonów.

Hotel moim zdaniem w idealnym położeniu. Na kuchnię nie ma co narzekać, czystość względna, animacje są świetne-skupiają gości wieczorem na hotelowym tarasie na wiele godzin zapewnione są atrakcje. Świetne zabawy dla dzieci. Godziny pracy restauracji bardzo wygodne, alkohole w all inclusive dość słabe, bardzo dobre wrażenie wywarło na mnie pilnowanie całego aqua parku przez wielu ratowników, ich pomoc i otwartość. Świetna baza wypadowa do podróżowania na własną rękę, np. pociągiem można podjechać do Friguia Parku i delfinarium (koszt za 2 os. dorosłe i 2 dzieci to 15 dinarów, pociąg kursuje co godzinę) czy na przykład wycieczki statkiem pirackim za znacznie niższą cenę niż proponują biura podróży. Plaża piaskowa, dno morza bezpieczne.

• Zalety - przy plaży, - ładny basen, - blisko do centrum, - animacje na duży plus
    • Wady - polka w recepcji ( tak to jest wg mnie wada- proszę przeczytać dalszą opinię) - pokoje średnie, - w restauracji spotkaliśmy kolegę KARALUCHA

Hotel jest podzielony na dwie części: odnowioną i tą starszą. Polka w recepcji powiedziała nam, że za drobną dopłatą dostaniemy pokoje obok siebie i o lepszym standardzie. Jak się okazało blisko siebie byliśmy, ale lepszy standard mogliśmy podziwiać tylko przez okno patrząc na drugą stronę ;). Oczywiście mogliśmy trafić na widok na inny hotel lub na ulicę, więc nie możemy narzekać, ale radzę nie dać się naciągnąć tej Pani, która uważa się za niewiadoma kogo w tym hotelu. Nie jesteśmy jakoś bardzo wybredni, więc z pobytu byliśmy bardzo zadowoleni. Odległość do plaży- super (trzeba uważać na błąkających się naciągaczy!!), basen- super, animacje prowadzone w hotelu- bardzo fajne. Jak to w każdym hotelu bywa jedzenie po kilku dniach brzydnie i staje się monotonne, ale było nawet smaczne. Drinki.... kwestia bardzo delikatna... Drinkiem tego nazwać nie było można... bardzo kiepskie wyposażenie barów i ograniczenie wzięcia 3 kubków. Zawsze musiała iść więcej niż jedna osoba, żeby każdy z naszej paczki mógł się napić. Radzę również nie kupować wódki w sklepie, bo smakuje jak.... WODA :) Ogólne wrażenie bardzo pozytywne i godne polecenia z małymi minusikami, które idzie przeboleć :)

Wszystko ok. Smaczne jedzonko, czysto. Miła obsługa. Szczerze polecam.

• Zalety Bardzo blisko plaża ładna i czytsa . Polka w recepcji .
    • Wady Woda w basenach lodowata , mrożąca krew w żyłach . Pokoje ładne tylko za łapówkę .Plaża wieczorem zamykana brak możliwości wejścia .

Hotel robi dobre pierwsze wrażenie, (zaznaczam że nie jestem wymagającą osobą i jadąc do 3*nie oczekuję nie wiadomo czego) Dostaliśmy pokój mały z ciasnym oknem z widokiem na jakieś chłodziarki które huczały tak jakbyśmy mieszkali w fabryce można było go wymienić za dopłatą 50 $ bo tyle ludzie dawali do ręki ale nam to nie przeszkadzało w pokoju tylko sie przecież śpi okna poprostu nie otwieraliśmy i było ok . Piękne baseny z których nie da sie skożystać ze względu na lodowatą wodę byliśmy w lipcu .Basen w aqłaparku z głęboką wodą nasze 10 latki nie były w stanie same z niego skorzystać .Plaża zamykana wieczorem można do niej dotrzeć okrążając cały hotel ale dość ekstremalnie brudna drogą .Wieczorem czynny jeden drink bar doczekać sie na coś do picia w gidantycznej kolejce skutecznie zniechęca. Jeśli chodzi ojedzenie to każdy znalazł coś dla siebie .

• Zalety - blisko w miare centrum ok 2 km - fajne baseny, czyste - teren hotelu czysty zadbany - ładna plaża
    • Wady - pokoje średnie polacy dostają gorszą wersję :) - jedzenie po tygodniu smakuje wszystko tak samo - animacje słabe, animatorzy chłopaszki mający po 16lat, więcej improwizacji :) -brak herbaty, ciepłych napojów do kolacji czy obiadu, co bylo trochę dziwne... :) - dopłata za zmianę pokoju 50USD! - Polka pracująca w recepcji zamiast pomóc rodakom robiła zupełnie co innego :)

Ważna uwaga!! są 2 części hotelu biuro o tym nie informuje, budynek na lewo jest gorszy 3* słaby, pokoje dla polaków, budynek po prawej dla niemców itp, ma 4* tak oni twierdzą, wyremontowany, za zmianę wołają sobie po 50usd. Za hotel w pażdzierniku zapłaciliśmy niecałe 1400 w all in, więc cena jak za ten hotel ok więcej jak te 1600 bym za niego nie dała. Teren zadbany naprawdę ładny i bardzo czysty co na Tunezję jest szokiem :) plaża tak samo posprzątana zero śmieci. Woda w morzu czysta. Pogoda w drugim tygodniu pażdziernika świetna upały! w słoncu grubo ponad 30 stopni, wieczorem ok 22-24 stopnie. lekki sweterek bo duza roznica temp w ciągu dnia i wieczorem. BARDZO DUZA wilgotność powietrza, czasami stała woda na ciele. Taxi tanie nie płacic wiecej jak 3-5dinarów do centrum czy port el kantau. jak się jeden nie zgodzi, zgodzi się kolejny. Do monastiru mozna dojechac ich 'metrem' za 1 dinara stacja w centrum sousse w porcie. jedzie tylko tam więc nie mozna się pomylić i wysiąść dalej :)

• Zalety - pyszne jedzenie,mila obsluga, plaza czysta przy hotelu, blisko Medyny
    • Wady brak wad

polecam !!!!w recepcji obsługuje polka co też jest plusem

Duży obiekt , położony w pięknym otoczeniu, bezpośrednio przy plaży. Cudowna atmosfera. Przemiła obsługa. Hotel jest bardzo dobrym miejscem na urlop dla rodzin z dziećmi ze względu na aquapark oraz piękną i czystą plażę. Jedzenie - smaczne i różnorodne. Pokoje i łazienki przestronne i czyste. Zakwaterowanie przebiegło bardzo sprawnie i bez żadnych problemów. Krótko mówiąc miejsce godne polecenia!

• Zalety Piękna plaża i przy hotelu.
    • Wady Zbyt głośna muzyka na basenie, zjeżdżalnie żle połączone łączeniami i kontuzje częste.Jedzenie codziennie takie same : kurczaki lub gulasz i frytki, ciasto jedno codziennie o takim samym smaku, z owoców: arbuz i brzoskwinie niedojrzałe.Bar z drinkami jeden mały na cały hotel i kolejki po drinki czy napoje wieczorami straszne.Na stołówce często nie było gdzie usiąść oraz jedzenie kto pierwszy ten lepszy bo rzadko dokładali.

Zbyt głośna muzyka na basenie, zjeżdżalnie żle połączone łączeniami i kontuzje częste.Jedzenie codziennie takie same : kurczaki lub gulasz i frytki, ciasto jedno codziennie o takim samym smaku, z owoców: arbuz i brzoskwinie niedojrzałe.Bar z drinkami jeden mały na cały hotel i kolejki po drinki czy napoje wieczorami straszne.Na stołówce często nie było gdzie usiąść oraz jedzenie kto pierwszy ten lepszy bo rzadko dokładali. Piękna plaża i przy hotelu.AQua park raczej dla miejscowych z zewnątrz, którzy hałasowali i zajmowali leżaki.