Marabout
Tunezja

Marabout: basen, aquapark

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: sala gier, plac zabaw, brodzik.
  • Aquapark ze zjeżdżalniami.
  • Atrakcyjna lokalizacja: w ogrodzie palmowym, w sercu Sousse, ok. 2 km od historycznej mediny, tuż przy szerokiej plaży.

CD poprzedniej wypowiedzi : Animatorzy genialni pod każdym względem - dlatego już od godziny 21 codziennie z niecierpliwością czekaliśmy na codzienna dawkę emocji dla najmłodszych i starszych ! pewnie teraz zapytacie a co z % :) śmiało zapraszam Was do baru All in. jeżeli tylko będziecie z nimi rozmawiać i dodacie zawsze \"proszę \" \"dziękuję\" uwierzcie mi dostaniecie drinki jakich nie ma w karcie ( my przez tydzien dostawałyśmy równe i pyszne z dużo większą ilością alko niż wszyscy :) no i oczywiście nie mogłabym zapomnieć o kelnerze który zbiera wasze kubeczki podczas animacji - zagadajcie z nim - a sami zobaczycie jak miło będą wyglądać wasze wieczory ! co do wycieczek - niestety my byłyśmy na tydzień jedynie wybrałyśmy się na caravanę wielbłądami - polecam!! jednak tzw survival sami zróbcie wybierając się o 20 do Mediny :D zobaczycie wtedy Sousse w pełnej okazałości - i pytajcie się o wyciskane soku w bocznej uliczce przy kinie!!!! polecam gorąco sok z kiwi i ciastko pistacjowe za jedyne 4 dinary zestaw! MEGA! Wracając do opinii o hotelu zapłaciłyśmy 1750 zł za osobę i gwarantuję Wam że hotel jest wart swojej ceny! Obiecałam sobie że tam wrócę i dotrzymam słowa! jeżeli miałabym się czepić ale tak naprawdę na przymus to do snack baru na plaży ale.....uwierzcie mi nie ma po co gorszym dla mnie wyznacznikiem są POLACY! poznaliśmy jednych na koniec turnusu wielce nowobogaccy ! że niby nic im nie pasuje itp - WIĘC JA SIE PYTAM PO CHOLERE WYBRALIŚCIE HOTEL 3 GWIAZDKOWY JEDŹCIE DO 5* ! a zresztą hotel zasluguje na minimum 4* a ja naprawdę jestem wybredna:) Pozdrawiam Was wszystkich czytających moje wypociny i zapraszam niedowiarków śmiało do hotelu raz jeszcze mówię WARTO TAM MIESZKAĆ I SPĘDZIĆ WAKACJE ŻYCIA!

CD poprzedniej wypowiedzi : Animatorzy genialni pod każdym względem - dlatego już od godziny 21 codziennie z niecierpliwością czekaliśmy na codzienna dawkę emocji dla najmłodszych i starszych ! pewnie teraz zapytacie a co z % :) śmiało zapraszam Was do baru All in. jeżeli tylko będziecie z nimi rozmawiać i dodacie zawsze "proszę " "dziękuję" uwierzcie mi dostaniecie drinki jakich nie ma w karcie ( my przez tydzien dostawałyśmy równe i pyszne z dużo większą ilością alko niż wszyscy :) no i oczywiście nie mogłabym zapomnieć o kelnerze który zbiera wasze kubeczki podczas animacji - zagadajcie z nim - a sami zobaczycie jak miło będą wyglądać wasze wieczory ! co do wycieczek - niestety my byłyśmy na tydzień jedynie wybrałyśmy się na caravanę wielbłądami - polecam!! jednak tzw survival sami zróbcie wybierając się o 20 do Mediny :D zobaczycie wtedy Sousse w pełnej okazałości - i pytajcie się o wyciskane soku w bocznej uliczce przy kinie!!!! polecam gorąco sok z kiwi i ciastko pistacjowe za jedyne 4 dinary zestaw! MEGA! Wracając do opinii o hotelu zapłaciłyśmy 1750 zł za osobę i gwarantuję Wam że hotel jest wart swojej ceny! Obiecałam sobie że tam wrócę i dotrzymam słowa! jeżeli miałabym się czepić ale tak naprawdę na przymus to do snack baru na plaży ale.....uwierzcie mi nie ma po co gorszym dla mnie wyznacznikiem są POLACY! poznaliśmy jednych na koniec turnusu wielce nowobogaccy ! że niby nic im nie pasuje itp - WIĘC JA SIE PYTAM PO CHOLERE WYBRALIŚCIE HOTEL 3 GWIAZDKOWY JEDŹCIE DO 5* ! a zresztą hotel zasluguje na minimum 4* a ja naprawdę jestem wybredna:) Pozdrawiam Was wszystkich czytających moje wypociny i zapraszam niedowiarków śmiało do hotelu raz jeszcze mówię WARTO TAM MIESZKAĆ I SPĘDZIĆ WAKACJE ŻYCIA!

• Zalety blisko plaży, animacje dla dzieci jak i dla dorosłych , wyżywienie WSZYSTKO!!!!
    • Wady Polacy - którzy nie szanują personelu oraz Rosjanie którzy uważają się za najlepszych

Przeczytajcie uważnie moją opinię - jako iż uwielbiam narzekać to powinna być dla Was cenna jeżeli decydujecie sie na ten HOTEL! Wraz z moją przyjaciółką dośc późno dotarłyśmy do hotelu o godzinie 21 zameldowałyśmy się i dostałyśmy klucz do pokoju....pierwsze wrażenie - parter pokój 112 - niestety pierwszy wieczór smród na holu , jednak kolejnego dnia totalny porządek ! co do pokoju - baaaardzo mocna klima wiec + , łóżko czyste pokój również z widokiem dodatkowo na baseny ! czysta łazienka , jednak chciałyśmy mieć ciut wyżej pokój. Udałyśmy się do recepcji gdzie zostalyśmy poinformowane aby przyjść na drugi dzień i dogadać się z rezydentką hotelu ( ku zaskoczeniu polką KLAUDIĄ) i tu wielki ukłon w stronę tej o to niewiasty niezastąpiona rezydentka !!!!! Klaudia jesteś the best - tak na marginesie zalatwiła nam i naszym kolegą również pokój koło siebie na jednym piętrze bez niczego za przysłowiowy uśmiech! co do hotelu - pewnie interesuje Was INTERNET więc, nie okupujcie lobby śmiało połączycie sie z netem na basenie w ciągu dnia jak i na wieczornych animacjach na balkonie! Ci co piszą inne rzeczy wprowadzają was w błąd! Przejdźmy dalej POSIŁKI: tak więc śniadania były od 6 rano do 10 śmiało o każdej porze idźcie zawsze będzie wszystko na Was czekać - na śniadania macie do wyboru: mleko, płatki , jogurty naturalny, miód kilka rodzajów dżemów i tu polecam figowy! dodatkowo sery warzywa wędlina słodkie bułeczki ciepłe dodatkowo ciemne i jasne pieczywo w ilościach gigantycznych ! kawy herbaty soki ( polecam ananasowy) . Obiady od godziny 12 do 14 ( jakoś tak) i tu również mega dużo posiłków dla każdego jak i kolacje!!! lody owoce ciasta codziennie!! aquapark rewelacja - sami zobaczycie. Baseny codziennie odkurzane i czyszczone wiec jest CZYSTO! plaża zawsze znajdziecie wolne miejsca nawet przy samym brzegu animacje na plazy o 11:30 polecam na plaży :) co do animatorów genialni ! CDN

• Zalety morze, aqua park, plaża, położenie, obsługa, baseny, plac zabaw
    • Wady brak owoców, tylko brzoskwinie

jak wyżej bardzo udany wyjazd piekne morze i plaża

• Zalety Blisko morza, miła obsługa, fajny basen i zjeżdżalnie, pomocna rezydentka,
    • Wady Raczej nie ma się do czego przyczepić. Troche irytujące było słuchanie tej samej muzyki do animacji dla dzieci kilka razy w tygodniu.

Byłam w hotelu tydzień. Ogólne wrażenie dobre, nie ma się do czego przyczepić. Nie rozumiem dlaczego dużo osób pisze, że obsługa niemiła; ja się ani raz z tym nie spotkałam. Jedzenie w miarę. Ogólnie polecam Tunezję. Jest kilka szczegółów na minus, m.in. upierdliwi tubylcy, których nieraz ciężko się pozbyć, meduzy w morzu. Co do bezpieczeństwa to nie odczułam zagrożenia, spokojnie wychodziliśmy wieczorami na ulicę. Co kawałek policja. Raczej doradzam kupowanie pamiątek w sklepach niż na bazarze, gdyż sprzedawcy podają wygórowane ceny i na siłę wciskają klientom towar. Bardzo dużo Rosjan w hotelu. Czasem brakowało leżaków koło basenu i krzeseł na wieczornych animacjach. Ale to już szczegóły. Polecam wycieczkę na Saharę, chociaż przyznam, że nie spełniła całkowicie moich oczekiwań. Ogólnie polecam ten hotel. Chętnie wybrałabym się tak kolejny raz.

• Zalety Miła obsługa, polka na recepcji,rezydent pani Agata bardzo duży plus, chłopaki z barów pierwsza liga,bliskość morza I basenu, aquapark, czysto ręczniki I pościel wymieniana, drobne niedociągniecia każdemu się mogą przydarzyć, plaża czysta zadbana, snacbar, kort tenisowy, plac zabaw.Jak dla nas wszystko pod ręką.
    • Wady Animator wieczorny mogłby zagrać cos dla poloni.

Wszystko jak należy pozdrawiamy Ma?ka I Sylwie Jack Sparrowa, Rycha, chłopak?w z Moraw. Dziękujemy za wspaniałą zabawe I wieczorne dance.

• Zalety Obsługa miła i serdeczna za wyjątkiem Polki na recepcji antypatycznej.Aquapark .Bliskość do Medyny.Piekna piaszczysta plaza
    • Wady Wpuszczenie na Aquapark okolicznych mieszkańców

Hotel dla niewymagających.Pokoje sprzątanie codziennie .jedzenie niezłe chociaż mało urozmaicone ale nikt głodny nie chodził.tlumy na obiedzie dlatego chodziliśmy do smak baru przy plaży. Ogólnie wrażenie pozytywne .raj dla dzieci...wieczorne mini disco fajne.Pani rezydent zRainbow Agata super ...najfajniejsza rezydentka jaka mieliśmy .Za rok wracamy tam znowu. Polecam rodzinom z dziećmi.

• Zalety Czysto ,schludnie pokoj z balkonem,zawsze zostawiawiałem dolara na pościeli dla sprzątaczki ,kelnerzy stoł?wki I obsługa bar?w All zapamiętują turyst?w ,dajesz kulture od siebie otrzymujesz w zamian drinki kawę I inne przyjemności .Jak jestes gburem burakiem to się nie nadajesz do tego miejsca.
    • Wady Nie wada a porada .Animator wieczorny powinien włączyc do meni disco polo chociasz dwie piosenki to zobaczy jak polonia się bawi.

Polecam I za rok wracam .Basen ,aquapark I morze w jednym.Dzieciaki mają co robic cały dzień,a jeszcze mini salon spa I basen kryty .

• Zalety Piękna, czysta piaszczysta plaża przy hotelu... I to w zasadzie tyle dobrego ;) sorry!
    • Wady Dużo Rosjan. Zachowują się jak ostatnie świnie- zwłaszcza na stołówce! Wyżerają wszystko! Łącznie z bufetem dla dzieciaków.. Na 12.30 nawet się nie wybierajcie na obiad-szkoda czasu i nerwów ;) hotel stary. Dziewczyny starają się jakoś ogarnąć te pokoje, ale z pustego to i.... Niestety. Polacy nie są mile widziani.. Po prostu nas nie lubią! Uważają nas za 'gorszy sort' i wcale się z tym nie kryją.. Baseny ogólnodostępne- sporo miejscowych,młodych ludzi -ale oni akuratnie są mili i sympatyczni. Prawdą jest : walka o sztućce i serwetki. Prawdą jest : notoryczność śniadań ( parówy i jaja) Prawdą jest: wyliczanie alkoholu ;) Prawdą jest: głośna dyskoteka tuż pod oknami Prawdą jest: brak jedzenia o 12.30 Prawdą jest: zniszczone zjeżdżalnie ( UWAGA!!! boli) ***przed wylotem koniecznie weźcie sobie jakieś przekąski ze stołówki sami!!! Od hotelu absolutnie NIC nie dostaniecie!!! Mimo zapewnień rezydentki !!!!

Ogólnie to powiem tak - szału to tu ni ma ;) Ale, jeżeli potraficie tak jak ja absolutnie odciąć się od reszty otaczającego świata,nie jesteście jakoś specjalnie wymagający i pedantyczni i macie okazję kupić za tak śmieszne pieniążki jak ja 800$ za trzy osoby na 7dni (15czerwiec)- lećcie!!!

• Zalety bliskość morza i plaży, baseny, jedzenie, i rezydentka Rainbowa - Pani Agata
    • Wady jak już coś miałabym napisać to tylko to, że trzeba było prosić kelnerów aby otwierali okna w hotelowej restauracji

Nie mogłam się powstrzymać i i odpisuję Panu Dariuszowi, który wpisał przede mną te bzdury i kłamstwa w dodatku. Byłam w tym samym hotelu przez 2 tygodnie od 1-15.06.2017 r. , a więc w tym samym okresie. Nikt nie bił się z nikim o jedzenie, było go naprawdę pod dostatkiem, b. urozmaicone. Trzeba wziąć pod uwagę, iż w krajach arabskich nie podają wieprzowiny. Nie było więc szynki i schabiku tylko mortadela, tak jak we wszytkich krajach śródziemnomorskich.Talerzy też był dostatek. Obserwowałam jak 2 mężczyzn przy jednym stoliku spożywało posiłek na tylu talerzach, ile zmieściło się na stole (chyba było ich z 10 szt.) - talerze wypełnione były wszystkimi oferowanymi daniami. Nikt z obsługi nikomu nie zabraniał nakładania sobie porcji w dowolnych ilościach. Byłam zadziwiona apetytem niektórych gości hotelowych, zachowywali się jakby nie jedli przez ostatnie 5 lat. Wstyd Panie Dariuszu, tak wygląda prawda.