Messonghi Beach
Grecja / Korfu

Messonghi Beach: basen, sport i rekreacja

• Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne.
  • Bliskość piaszczysto-żwirkowej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Miniklub prowadzony przez profesjonalnych animatorów.
  • Miniaquapark z ulubioną przez najmłodszych zjeżdżalnią "ośmiorniczką" i grzybkami wodnymi.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Położenie wśród zieleni. Bliskość plaży. Obsługa i posiłki.
    • Wady Pokoje wymagają remontu.

Witam byliśmy w hotelu całą rodzinką w 11 osób w tym czwórka dzieci 2,6,8 i 11 lat. Wybawiły się wyśmienicie. Hotel super położony w pięknej zieleni przy żwirkowo-piaskowej plaży. Baseny ze zjeżdżalniami działały w określonych godzinach. W opcji all bary czynne od 10ej rano chociaż ludzie którzy mieli inny kolor opasek też mogli korzystać z tego i nie musieli płacić za zjeżdżalnie pomimo, że tak mieli napisane w umowie. Pokoje potrzebują remontu, ale my nie przyjechaliśmy w nim siedzieć. Oprócz klimy była super chłodząca lodówka, telewizor i piękny widok na morze. Polecam dla rodzin z dziećmi dla których oprócz basenów i wody jest plac zabaw, klub gier oraz wypożyczalnie rowerków i gokartów w tym elektrycznych. Jedzenia w bród i smaczne. Polecam wyjscie do jednej z tawern gdzie mozna zjeść np. grillowaną ośmirnice (my jedliśmy) pyszna. Zdecydowanie polecam.

Bylismy 06.2017.Polecam ze wzgledu na połozenie,bardzo duzy czysty teren,duzo basenów,super woda w morzu piaszczyste dno nie trzeba obuwia.Na terenie chyba 6 budynkow ten do ktorego trafilismy niestety pokoje skandal!!!rozlatujace sie drewniane futryny i meble oraz UWAGA brak zimnej wody,umycie zębów było nie lada wyczynem.Po za tym warty polecenia...dla dzieciaków raj,wszystko generalnie na miejscuod sklepów po obsługe medyczną.Polecam wycieczki...Paxos i Antipaxos...na miescie taniej o ok10 euro za osobe

• Zalety Hotel położony nad samym Morzem Egejskim, 6 basenów - w tym dla maluchów,mnóstwo zieleni , piękne widoki

Absolutnie polecam , hotel nad samym morzem , fajna plaża,ciepła woda, niestety leżaki płatne na plaży (6 EUR za 2 leżaki + parasol) , ale nad basenami - a jest ich 6 - mnóstwo darmowych leżaków .Bardzo dużo zieleni , jest gdzie spacerować.Pyszne jedzenie , przemiła obsługa, fajne animacje dla dorosłych i z tego co podejrzałam dla dzieciaków również. Do lotniska około 30 minut , więc dojazd super.Absolutnie polecam, czytałam uwagi o brzydkich pokojach - mnie tam wszystko pasowało , może dlatego że w pokoju przebywałam tylko w celu spania , Panie codziennie sprzątały pokoje , wymieniały ręczniki , w łazience było mydło , szampon , suszarka.Jedyne uwagi mam do zachowania niektórych gości . którzy po prostu nie umieli się zachować i przesadzali z alkoholem - darmowym oczywiście - ale to już inna sprawa...Polecam w 100%

• Zalety atrakcje dla dzieci, jest gdzie pospacerowac z wózkiem na terenie hotelu, bliskosc plazy

Hotel ogolnie super dla dzieci tak do ok 10 lat . Plaza zwirkowo kamienista gdzieniegdzie piaszczysta ale przy hotelu, jedzenie praktycznie non stop- czasami nie budzilismy dzieci na obiad tylko zjadly sobie pozniej w restauracji przy osmiorniczce. baseny super aczykolwiek zimna woda , morze za to cieplutkie (koniec wrzesnia). W hotelu mozna pozyczyc zelazko i suszarke w depozycie za 10 euro. Jest tez skrzynka pocztowa, sklepiki, jubiler, fish spa , spa, wypozyczalnia rowerow, wozkow,( widzialam tylko jeden dostepny) samochodzikow dla dzieci . Animacje dla dzieci slabe bo tylko tance w malej salce , jakby nie mozna bylo ich zrobic na scenie... nie wiem czemu . Ale ogolnie jestesmy zadowoleni , pomimo nie zamowionego pokoju z widokiem na morze - kwatera w domkach przy plazy -super nie spodzianka. Prosze nie sluchac opini ze byly karaluchy bo ludzie myla je z zukami !! Do mnie jakis chlopak mowi ze ooo karaluch idzie ( przed recepcja na dworze ) a to byl zwykly zuk !! jaka masasakra, a potem jada do Polski i pisza takie durnoty. To samo z jedzeniem -biora po 3 talerze na glowe wypelnione po brzegi a potem pisza jak im niesmakowalo....hotel cudowny a korfu jeszcze piekniejsze! Polecam wypozyzcyc samochod-przy recepcji jeest Polak ktory wypozycza na miejscu . Wart zajechac do Paleokastristy-widoczki jak w Tajlandii . jest tam super tawerna La grotta na skale z pieknymi widokami, mozna z niej skakac do wody . Polecam!

• Zalety Dobre jedzenie, dużo animacji, baseny, plaża
    • Wady Skromne pokoje w bungalowach.

Mieliśmy zakwaterowanie w bungalowie, który był skromnie wyposażony ale generalnie przecież spędza się w pokoju mało czasu. Ważne że czysto, pokoje sprzątane codziennie łącznie z wymiana ręczników. Dużo Polaków w hotelu dlatego są polskie animacje dla dzieci i dorosłych (byliśmy od 13 do 20 września) więc nie skorzystaliśmy z animacji dla dzieci które skończyły się 14 września. Do plaży bliziutko, jest część plaży na której było większość dzieci która była piaszczysta i można było chodzić na bosaka. Pogoda cudowna, woda również.. jak dla osoby która pragnie urlopu, był to dla mojej rodziny świetnie spędzony czas. Ktoś pisał o problemach żołądkowych.. jeśli zabiera się dzieci to nie podaje się im wszystkiego co popadnie, trzeba być ostrożnym. Np do picia trzeba kupić wodę butelkowaną. Wiadomo, że soki są rozcieńczane wodą tylko filtrowaną, ale tak jest wszędzie. Ja swojemu dziecku nie dawałam lodów, galaretek itd. Inni rodzice pakowali wszystko na talerze. Trochę rozwagi drodzy rodzice. Wg mnie miejsce godne polecenia. Pierwszy raz mogłabym jechać w to samo miejsce drugi raz;)

• Zalety Dobra lokalizacja hotelu, płaskie dojście do plaży, plaża piaszczysta z domieszką żwirku, świetnie dostosowany dla dzieći, rewelacyjne animacje dla dzieci i dorosłych, miła i szybka obsługa
    • Wady Malutka łazienka, maleńki brodzik z zasłona przez co łazienka przy każdej kąpieli była zalana . Słabe sprzątanie pokoi z piasku. Brek bezpłatnego dostępu do internetu

Jesteśmy bardzo zadowolone z pobytu. Świetnie przygotowany i hotel i personel na gościz dziećmi, bardzo dużo urozmaiceń, dobre jedzenie dostępne praktycznie od rana do wieczora. 6 basenów - z tego jeden zezjeżdżalnią dla dorosłych, i jeden płytki ze zjeżdżalniami dla małych dzieci, duży plac zabaw. Animacje nietylko dla dzieci ale i dorosłych w ciągu całego dnia. Przemiła obsługa. Polecam. Można tu fantastycznie wypocząć.

• Zalety Blisko centrum, blisko plaża, dużo basenów, dużo zieleni, pókój superior plus przyzwoity
    • Wady Najokropniejsze jedzenie z jakim miałam do czynienia, malutkie łazienki,

Niestety żałujemy swojego pobytu w tym hotelu. Głownie przez jedzenie. Napoje także były jak dla nas nie do picia i wydaje mi się, że to one są problemem zatruć pokarmowych. Pokoj superior, który mieliśmy na początku to coś strasznego. Śmierdzący, klejąca podłoga, a łazienka to mała klitka, ze śmierdzącą zasłonką pokrytą grzybem. Udało nam się za dopłatą wymienić pokój na superior plus w nowej części hotelu i było już ok. Pokoje superior plus dość nowe, nic nie śmierdziało, łazienka malutka, ale z kabiną prysznicową więc dało się przeżyć, nie śmierdziało z kanalizacji, ale woda w całym hotelu miała okropny zapach. Plaża bliziutko, ale wejście jest mocno kamieniste. Duży plus za wiele basenów, można spokojnie rozłożyć się troszkę dalej nawet na samym ręczniku ponieważ wszędzie jest dość dużo zieleni (trawnikow). Jest też kilka barów, my najczęściej siedzieliśmy przy brodziku i tam akurat jest snack bar, poza tym barów jest kilka w hotelu. Blisko do miasteczka gdzie są restauracje, bary, markety. Wieczorami w hotelu animacje dla dzieci, wieczorki tematyczne dla dorosłych. Animacje przy jednym basenie, ale na marnym poziomie, już lepiej żeby leciała sama muzyka. Uważamy, ze za pieniądze, które wydaliśmy na tydzień w drugiej połowie sierpnia ( ok 7700zł za dwie osoby) zdecydowanie są kwotą wygórowaną i nie wartą tego hotelu. Nie polecamy.

• Zalety Blisko lotniska Położony przy plaży, ale wejście z dużą ilością kamieni
    • Wady Bardzo zniszczone pokoje Łazienki w fatalnym stanie Smród z kanalizacji

Jadąc do hotelu 3,5gwiazdki w Grecji nie ma się co spodziewać cudów. Sam hotel przyzwoity, ale pokoje fatalne,łazienka z maleńkim prysznicem z brudną zaslonka, popękane kafle i smród z kanalizacji. Brak ręczników na basenie, leżaki na plaży za opłatą, wysluzone, niewygodne bez gabek. Generalnie to wszystko bym przeżyła bo w wielu krajach już byłam w różnych hotelach, ale z tym hotelem jest coś nie tak. Masa ludzi wymiotuje. Moje dziecko również przeszło jakieś zatrucie, wymiotowalo całą noc. W tym czasie z innych pokoji również dobiegaly podobne odgłosy. Na basenie również byłam świadkiem jak dziewczynka wymiotowala jak kot, jedno dziecko wymiotowalo idąc na zjeżdżalnie z czego cześć wymiocin dostała się do basenu. Albo tak nie dbają o higienę w tym hotelu, albo są tam jakieś bakterie lub dosypuja czegoś do jedzenia. Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją. Z pewnością polecam wyspę Korfu ale nigdy w tym hotelu. Jeśli jedziecie z dziećmi omijajcie szerokim łukiem, są fajniejsze hotele.

• Zalety piekna plaża baseny dla każdego fajne animacje ciekawy klubik dla dzieci pyszne jedzenie
    • Wady pokoje czyste aczkolwiek wystrój z przed 40 lat

Pobyt z 1 dzieckiem bardzo udany. Baseny i dla dzieci i dla dorosłych. zjezdzalnie otwarte w wyznaczonych godzinach plus ratownicy. pyszne posiłki czyste bary przemiła obsługa piękna plaża. poza hotelem małe sklepiki do miasta trzeba dojechać.

• Zalety Szeroka piaszczysto - żwirowa plaźa, duży ciekawy kompleks nastawiony na rodziny z dziećmi. Blisko lotniska, zaraz przy miasteczku. Godny polecenia ogromny hotel.
    • Wady Pokoje w wersji Comfort bardzo bardzo ubogie, podniszczone, łazienki w fatalnym stanie.

Hotel godny polecenia szczególnie dla rodzin z dziećmi. Mimo tego, że jest bardzo duży wszystkiego jest pod dostatkiem, brak kolejek w restauracji i bardzo duża ilość krzesełek do karmienia.