Michell SPA

Michell SPA

• Zalety Czysty, cichy, klimatyczny.
    • Wady Lokalizacja, odległość od plaży, plaża kamienista.

Hotel piękny, czysty, luksusowy. Bardzo ładne i komfortowe pokoje, klimatyzowane i dobrze zaciemniane. Przez to że jest to hotel dla osób powyżej 16 roku życia można w nim odpocząć w ciszy i się zrelaksować. Polecam osobom ceniącym sobie wygodę i spokój. Nie jest to zdecydowanie hotel który zapewni dużo atrakcji bo ich tam po prostu nie ma. Jedyne co to codzienne zajęcia na basenie. . ,zero zjeżdżalni, zero dzieci.. zero krzyków:) cudownie. POLECAM!!!!

Hotel przepiękny, pokoje śliczne, czyste, jedzenie przepyszne, obsługa bardzo miła, nie mam słów żeby opisać jak było cudownie. Jedynie wadą był miesiąc, w którym tam byłam bo to była druga połowa sierpnia i chyba +50 stopni i zero wiatru, można było się usmażyć ale koleżanka była w październiku i pogoda była ok.

• Zalety Piękny hotel, przestronny, bardzo dobrze wyposażony. Obsługa na najwyższym poziomie.

Mieliśmy przyjemność spędzić tydzień . Już przy wejściu zauroczył nas hotel. Pracownicy recepcji mówiący w kilku językach. Pokoje przestronne, super wyposażone. sejf za darmo. Duże balkony. Bardzo ładna stołówka, przepyszne jedzenie, Panowie kelnerzy - pełen profesjonalizm ( również na plaży). Dwa baseny, trzy bary plus oczywiście przy plaży. Dwa sklepiki w hotelu. Spa do dyspozycji, ręczniki plażowe w cenie. Dla osób, które chcą wypocząć idealne miejsce. Na plażę kursujący autobusik, mimo, że było blisko. Pan kierowca gdy tylko widział gości hotelowych idących na plażę lub wracających z niej zatrzymywał się . Cudowny czas.

• Zalety hotel nowy, wiec swiezosc, czystosc, klimatyzacja w pokojach, basen w hotelu, wieczorny grill, bliskosc do morza, bliskosc do miasta Alanya, brak dzieci, spa, serwis
    • Wady animacje, poranne zajmowanie lezakow recznikami, 3h autobusem od lotniska w Antalya, bardzo wolno dzialajace windy, wylewajaca sie woda z prysznica w lazience, wejscie do wody na plazy

Wyjazd uwazam za bardzo udany. Decydujac sie na ten hotel trzeba wziasc pod uwagei, iz po wyladowaniu na lotnisku w Antalya droga do hotelu to okolo 3h autobusem. Hotel znajduje sie na wzgorzu, nie majac bezposredniego dostepu do morza, jednak droga z hotelu do plazy to czas ok 10 min pieszo lub 5 min busem odjezdzajacym co pol h spod hotelu. Wracajac do hotelu na nogach trzeba przejsc sie lekko w gore, ale to chyba jest na plus po tym calodziennym jedzeniu I piciu :) Jesli chodzi o sam hotel to naprawde pachnie swiezoscia (co w Turcji jest rzadko spotykane). Co wiecej, jest naprawde dobrze przemyslany I zaprojektowany. Bardzo wysoki standard I dbanie o szczegoly. Pokoje cudne, duze, bardzo dobrze dzialajaca klimatyzacja, ktora wlacza sie automatycznie wraz z zamknieciem drzwi balkonowych. W hotelu znajduja sie dwa baseny, jeden tuz przy restauracji glownej, z animacjami w formie aqua aerobic, pilka wodna, darts oraz z glosna muzyka caly dzien oraz drugi, znajdujace sie z drugiej strony, mniejszy, ale bez muzyki, spokojniejszy, z barem self-service z soft drinks. Minusem na basenie duzym jest poranne zajmowanie lezakow przez gosci hotelowych, ale to juz chyba standard. Jedzenie w formie bufetu, sniadania I lunche dobre, ale troche monotonne, natomiast na kolacje zawsze swieze jedzenie z grilla (ryba, kebab, baranina, etc). Jedzenie naprawde dobre. I te desery. Moze mala roznorodnosc owocow, ale zawsze mozna sobie cos dokupic w sklepie. Serwis na plazy bardzo dobry. Minusem moze byc sama plaza (zwirkowo - kamienista) na ktorej lepiej jest miec buty do wody, bo bylam swiadkiem wielu skaleczen. Wejscie do wody rowniez nie zachwyca, ale da sie kapac. Dojazd do miasta Alanya autobusem spod hotelu (nr. 1 oraz 101) w 15 min za 2.5 liry. Minusem sa animacje. Mozliwe ze bylo to spowodowane rozpoczetymi mistrzostwami Euro 2016, ale codziennie w ramach animacji byl mecz. Bylismy jedyna para z Polski. Sami Niemcy I Holendrzy. Hotel godny polecenia!

• Zalety Czysty, elegancki, spokojny.. więcej poniżej
    • Wady jeśli się do czegoś przyczepić to do grubości ścian, dosłownie wszystko słychać więc cisza zależy od naszych sąsiadów!

W swoim "krótkim życiu" byłam na około 10 wczasach tego typu. Hotel w pełni ale to dosłownie odpowiada opisowi. Wybierając hotel należy dokładnie czytać ofertę a nie potem narzekać na wszystko!! W skrócie przeczytałam w ofercie: 16+, spokojne animacje, blisko morza, basen, bar na plaży i all do 23. Dosłownie wszystko się sprawdziło. Więc jak się pisze opinie to niech wpierw przeczyta się ofertę dokładnie a nie narzeka na słabe animacje czy daleko od plaży... już tu chyba trzeba iść po herbatę, bo napiszę trochę, a to dlatego, że szukam akurat kolejnych wczasów i opinie są różne i z ciekawości weszłam tu a tu kilka ich tylko jest a przy nas było minimum 10 pokoi polaków, jak nie więcej... ale od początku...macie herbatę? Uwaga jeśli oceniam 10 na 10 to znaczy czy odpowiadało w ofercie. A nie że oceniam pokój na 5 bo myślałam, że będzie większy czy z tarasem a nie balkonem albo inaczej urządzony. Opinia i ocena jest moja w stosunku do oferty! 1. Hotel - ogólnie ok, bo to wyczytałam w ofercie i nie spodziewałam się więcej, ogrodów, 5 basenów itp. 2. Położenie - hotel położony około 7 km od Alanyi, ale to jakby dalsza część Alani, przy jednej i tej samej drodze. Zero problemu za 2 lu 2,5 lira jeżdżą autobusy, wystarczy zejść do głównej ulicy (2min). Wystarczy też machnąć ręką i się zatrzymują :) chyba do 24 albo 1 w nosy jeżdzą. Raz nie chciało nam się czekać to wzięłyśmy taxi do hotelu. Oczywiście na początku ustalamy cenę. Z portu do hotelu nie powinno kosztować więcej niż 15 dolarów. Jak chcą więcej zatrzymajcie każda inną. Generalnie za 10 dolarów jeżdżą. Poza tym hotel faktycznie położony jest na wzgórzu, dzięki czemu są przepiękne widoki, ale....... Jestem leniuchem i faktycznie podejście jest ciężkawe ale krótkie, może 30metrowe i to trwa minutę może dwie, bez przesady! Ja, największy leniuch nie narzekałam (może kropla piwa chociaż dzięki temu się spaliła) My osobiście kilka razy szliśmy pod tę górkę, na prawdę nie jest to kilometr czy dziesięć i naw

• Zalety Same zalety
    • Wady jak dla nas brak

Bardzo piękny hotel i co należy dodać jest dla 16 + więc obecny jest wszechogarniający spokój. Wnętrza piękne, a do tego fortepian, który wieczorami pogrywa w hotelowym lobby. Hotel faktycznie na wzniesieniu, natomiast rekompensuje to przepiękny widok zachodzącego słońca podczas kolacji na hotelowym tarasie. Animacji dużo i na plaży i w przy hotelowym basenie . jedzenie wyśmienite, wybór baardzo duży ocdziennie coś innego. Dodatkowo bar na plaży, w którym również można zjeść. Plażą szeroka z tunelem, dla osób chcących samemu się na nią udać ( 500 m spacerkiem ), bądź bus kursujący co godzinę ( czas przejazdu 3 minuty).

• Zalety Hotel nowy, nowocześnie urządzony.
    • Wady Niewielki basen, a co za tym idzie zbyt mała ilośc leżaków przy basenie. Strome podejście do hotelu, czego nie pokazują zdjęcia. Dla mnie nie było to problemem, ale poczułam sie zaskoczona gdy bus wiozący nas z lotniska podjeżdżał pod hotel.

Hotel bardzo zadbany i czysty. Pokoje w zasadzie komfortowe, bardzo dobrze wyposażone. Nie jest to zaskoczeniem, bowiem hotel jest nowy, ale myślę, że w niedalekiej przyszłości np. w łazienkach kompletnie pozbawionych wentylacji, będzie tylko pleśń. Pierwszy raz byłam w hotelu, w którym poza basenem nie było nic więcej. Chodzi mi o teren: żadnego ogrodu. Okolica dla ludzi bardzo bardzo niewymagających. Nie było co ze sobą zrobić wieczorem. Animacje prawie żadne. Wraz z mężem byliśmy tydzień. Był to bardzo udany wypoczynek ale tydzień spędzony tam był aż nadto. Połączenie z Alanyą bardzo dobre- przystanek autobusowy niedaleko hotelu, autobus odjeżdżał co 10 min. Kiepska plaża, bardzo szeroka, żwirkowa, zejście do wody kłopotliwe, wymagające obuwia. Serwis na plaży bardzo dobrze zorganizowany ale leżaki ustawione kawał od morza (widać to bodajże na jednym zdjęciu). Tak więc będąc nad morzem tak jakby się nad nim nie było: leżąc na leżaku nie słyszało się szumu fal i nie czuło przewiewu od morza. Tą opinię podzielał ogół wczasowiczów. Nie bardzo wiem o jakich platformach ułatwiających opalanie czy też kąpiel, jest mowa, bowiem takich nie było. Jedyne pseudo molo nie należało do hotelu Michell i było oddalone spory kawałek drogi. Jeżeli chodzi basen, to niewielki a co za tym idzie niewystarczająca ilość leżaków. To oczywiście doprowadzało do zajmowania leżaków przez wczasowiczów: jeżeli chciało się znaleźć miejsce należało zerwać się przynajmniej o 7 rano, a czasem i to nie wystarczyło. Przyznam szczerze, że chyba ten fakt w dominujący sposób zaważył na całej mojej opinii i tym miejscu. Na urlop zagraniczny wyjeżdżam z mężem już od 20 lat i wiem, że uregulowanie tego czy wczasowicze zajmują leżaki leży w gestii hotelu. W wielu miejscach było to zakazane tzn. obsługa hotelowa ręczniki zalegające godzinami na leżakach zabierała i były one do odebrania w recepcji. Były sytuacje, że leżaki były zajęte ręcznikami cały dzień, a nikt na nich nie leżał.

• Zalety nowoczesny hotel w bardzo spokojnej okolicy wyłącznie dla osób powyżej 16 lat - brak hałasu dzieciaków :) czysta plaża bardzo dobre jedzenie
    • Wady wejście do morza wymaga specjalnego obuwia ochronnego

Nowoczesny hotel z przyjazną obsługą zapewniający bardzo wysoki komfort wypoczynku ,+ smaczne i urozmaicone jedzenie. wspaniałe widoki na morze i góry na długo pozostaną w mojej pamięci. Po przeczytaniu negatywnych opinii na kilku portalach wyjeżdżałem z dużą niepewnością ale na miejscu przekonałem się, że były one nie sprawiedliwe. Chcę podziękować obsłudze i kierownictwu za dużą troskę o to aby mój pobyt był naprawdę bardzo udany !!!. Byłem z biurem NECKERMAN - mogę polecić - organizacyjnie ok.

• Zalety Bez dzieci, nowoczesny

Hotel bardzo ładny i nowoczesny posiada dwa baseny, prywatną plażę na którą jeździ busik pomimo że do morza jest 5 minut. Prywatna plaża z restauracją przy samym morzu robi super robotę. Posiłki bardzo smaczne, osobno stanowisko dla osób będących na diecie. W hotelu brak animacji i to na plus panuje cisza, kultura, to nie hotel dla pijaków i awanturników. Internet działa w całym hotelu nawet w pokojach ci co piszą, że nie było internetu po prostu nie umieją się do niego podłączyć jest zabezpieczony poprzez protokoły captcha takie jak stosuje Aero2 w Polsce. Bylem tam w lipcu 2014 kilka rzeczy jeszcze nie było dokończonych np. molo nad morzem ale do tej pory pewnie jest już wszystko ok. Alkohole są bardzo dobrej jakości nie śmierdzą jak w innych hotelach bimbrem.

• Zalety nowy,czysty,miły personel,dobre jedzenie
    • Wady bardzo cienkie sciany, słyszeliśmy ekscesy seksualne rosjan, duża odległośc do morza, nudno wieczorami - jeden animator -sympatyczny ale nie daje rady

ogólnie ok, polecam dla osób ceniących spokój. dość daleko do morza, obsługa hotelu bardzo przyjemna,lecz często niedoinformowana - brak info w restauracjach o godzinach otwarcia, rozbieżne informacje, raz bar na plaży miał być do 18, kolejnego dnia zamykano o g.14