Mitsis Ramira Beach
Grecja / Kos

: /

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Internet bezprzewodowy w lobby bezpłatnie
  • Plaża ok. 30 m od hotelu, piaszczysto-żwirowa, kamieniste wejście do morza
  • Wyjazd z Warszawy All Inclusive
  • Wyjazd z Poznania All Inclusive

Jacek
    Pobyt: Październik 2013

• Rodzin z dziećmi, nastawionych na zwiedzanie

Hotel schludny i czysty.Posiłki smaczne i dużo.Do plaży blisko ,na której zamontowano pożyteczne parawany przed wiatrem, które bardzo się przydawały.Plaża kamienista ale mnie to nie przeszkadzało. Dobre na masaż stóp. Obsługa miła. Minus, dość droga wypożyczalnia aut w hotelu.Zaczynało się od 58 euro/dzień natomiast niedaleko po sąsiedzku wypożyczyłliśmy auto za 28 euro/dzień. Ogólne wrażenia pozytywne.

Opinia dodana: 06 listopada 2013

ZKA
    Pobyt: Sierpień 2013

• Par, rodzin z dziećmi, aktywnych

właśnie wróciłem z Ramira Beach. przebywałem tam z rodziną, szukałem hotelu który spełni oczekiwania naszej czwórki. Animatorzy mówiący w kilku językach - ale również polka Ania, co chwila proponowali jakieś zabawy plus wieczorem mini disco oraz super show - codziennie coś innego. Sadzę ze podobało się wszystkim bo wszystkie miejsca były zajęte. Syn (14 l.) miał zajęcia z piłki nożnej - uwaga o 23. Na początku wydawało mi sie to absurdem ale - boisko ze sztuczną murawą, doskonale oświetlone, opieka animatora - polecam. Podoba mi się podejście hotelu co do rezerwujących leżaki - jezeli nie było nikogo obsługa kładła karteczkę z zaznaczoną godziną - po godzinie zabierała ręczniki i leżaki były wolne. Na plazy super organizacja - drinki do leżaków, od 12 ciepłe przekąski - życ nie umierać. Na minus - alkohole nie do wypicia, próbowaliśmy whisky, gin - nie da rady czuć plastikiem, zostałem przy wódce. Hotel położony w doskonałym miejscu, 4 przystanki autobusem co portu/centrum KOS. Zwiedzanie i zakupy bez problemu. Port to również doskonałe miejsce na sprawdzenie atrakcji turystycznych zarówno do Turcji jak i pobliskich wysepek. Obsługa hotelu pomimo ciężkiej pracy chyba pracują po 12 godzin na zmiany - zawsze uśmiechnięta. Przy wejściu do restauracji wita Pani - ja ją nazywałem "magiczny dotyk" każdego musiała pogłaskać, dzieci przytulic i ucałować - jak sie zwolniło miejsce wskazywała Ci obsługę która wskazywała stolik - szybko, sprawnie. Jedzenie pyszne, dodatkowo w ramach pobytu możliwość skorzystania z restauracji tematycznych włoskiej i chińskiej - obie polecam. Dodatkowym atutem jest obsługa - ja naliczyłem 8 polaków i i kilka osób z Ukrainy. Na minus też WIFI - niby jest ale .. 124kb za Free reszta płatne - sprawdzenie wyniku meczu zajmuje 1 godzinę, rwie łącze, nie pozwala się zalogować to mój drugi hotel tej sieci - wszystko wskazuje że Mitsis ma marke i uzależnia

Opinia dodana: 15 sierpnia 2013

gwizdek
    Pobyt: Lipiec 2013

Super hotel naprawdę nie ma się do czego doczepić. Obsługa przemiła posiłki znakomite czysto na wysokim poziomie. Byliśmy w czerwcu i może mieli ochotę bo to początek sezonu ale i kim się nie rozmawiało wszyscy byli bardzo zadowoleni tym bardziej że ceny wówczas jeszcze znośne. Organizatorem wyjazdu Exim Tur. Plaża kamienista ale za to woda czysta a serwis na plaży super z drinkami do leżaka co mało spotykane w Grecji. Wypożyczalnia samochodów i rowerów na przeciwko hotelu w Auto Bank 35 Euro dzień nie ma potrzeby więcej bo i wyspa mała. Rowery najlepszy środek lokomocji blisko do Kos i term na luzie bez większego wysiłku.

Opinia dodana: 02 sierpnia 2013

Adam

Opinia dodana: 11 października 2012

kama
    Pobyt: Czerwiec 2012

• Ceniących spokój, rodzin z dziećmi, aktywnych

Bylismy w Ramira Beach w czerwcu 2012r. POLECAMY!!! Idealny hotel dla osób pragnących odpocząć w dosłownym tego słowa znaczeniu. Obsługa perfekcyjna, animacje dla gości , zajęcia rekreacyjne - do wyboru. Jedzenie przepyszne. Niektórzy narzekają, że monotonne. Nieprawda. Jest tego taki wybór że nie zdąży się spróbować wszystkiego. Mało Polaków, chyba z uwagi na to, że nie jest tani. Ale nas traktowano niezwykle serdecznie. Jak wszystkich. Jeszcze dobrze nie weszliśmy do hotelu a już kelner proponował coś zimnego do picia. Obsługa w restauracji niezwykle serdeczna. No po prostu nic dodać nic ująć. Pokoje czyste. Może tylko taki maleńki minusik to brak wentylacji w łazienkach ale nie było to uciążliwe.

Opinia dodana: 23 lipca 2012

antek

Pobyt: Grudzień -0001

bardzo dobry, 4 gwiazdkowy hotel, siec znana i ceniona, zielono, obsluga ok, jedzenie smaczne, jedyny minu to komary wieczorami, ale z tym poradził juz sobie rodzimy off

Opinia dodana: 09 marca 2012

brumelia

• Szukających rozrywki, szukających luksusu

mieliśmy wszędzie blisko, centrum oferowało wszystkie rodzaje rozrywek, któych nie brakowało też w samym hotelu. dzieciaki (pobyt za darmo) miały ubaw z tymi wszystkimi animacjami dla nich. wnętrza eleganckie, klimatyczne, urządzone w duchu śródziemnomorskim.przyjemne dla oka:)pobyt zaliczamy do udanych

Opinia dodana: 11 grudnia 2011

kwiatek

hotel o wysokim standardzie, nieco zatłoczony, ale mimo to przyjemny i zachowujący dbałość o indywidualnego klienta.super

Opinia dodana: 07 listopada 2011

Zenek

hotel 4-gwiazdkowy, ale dałbym nawet 5. szefowie kuchni wyczarowywali dla nas ciągle nowe dania, jedno lepsze od drugiego. duże pokoje, bardzo ładna i zielona okolica. byliśmy zadowoleni

Opinia dodana: 10 października 2011

chrypka

elegancki hotel, nasze dzieci przebywały w nim za darmo. bardzo ładne wnętrza, obsługa więcej niż miła...ogólnie bardzo porządne 4 gwiazdki

Opinia dodana: 04 października 2011