Mitsis Ramira Beach
Grecja / Kos

Mitsis Ramira Beach: basen

• Atrakcje i udogodnienia dla dzieci: basen ze słodką wodą, brodzik, zjeżdżalnie, plac zabaw.
  • Bogata oferta sportowa: kort tenisowy ze sprzętem, minigolf, miniboisko do piłki nożnej, łucznictwo, aerobik, siatkówka plażowa.
  • Hotel położony bezpośrednio przy plaży.
  • Hotel należący do renomowanej sieci Mitsis, położony tuż przy plaży, w spacerowej odległości od miasta Kos.

• Zalety ++++++
    • Wady ++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

• Zalety Pyszne jedzenie, ładne pokoje, bardzo miła obsługa

Krótko mówiąc- jestem zachwycona pobytem w tym hotelu. Wszystko jest tam tak dopracowane, że nie ma się czego doczepić.

• Zalety Bardzo dobra obsługa! to jest główny atut hotelu!
    • Wady nie zauważyłam

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu.Wszystko dla klienta taka jest dewiza tego hotelu.

• Zalety Super hotel :)
    • Wady kamienista plaża, poza tym wad brak :)

Urlop dwa tygodnie - ostatni tydzień czerwca i pierwszy tydzień lipca 2016. Hotel na bardzo wysokim poziomie - obsługa, kelnerzy, kucharze, serwis.3 baseny (dwa z wodą słoną , 1 ze zjeżdżalniami dla dzieci z wodą słodką :) ). Jedzenie bardzo dobre, restauracja czysta, elegancka, obsługa restauracji prowadzi gości do stolików, bardzo przyjemnie. Świeżo wyciskane soki z pomarańczy do śniadania. Przy basenie pyszne kawy, lody, napoje. Wieczorami animacje, występy, zabawy. Animatorzy sympatyczni, uśmiechnięci. Pyszne drinki wieczorami przy mniejszym basenie (barman rewelacyjny !!! ). Kelnerki i kelnerzy- super :) Plaża kamienista ( i tu mały minusik za to ), jednak nam to nie przeszkadzało, bo leżeliśmy na leżaczkach i opalaliśmy się. Bar na plaży bardzo fajny - bardzo dobre souvlaki. Pokoje czyste, eleganckie, zestaw do kawy i herbaty, mini barek uzupełniany na bieżąco (fanta, sprite, piwo i wino). Panie na recepcji bardzo miłe, uśmiechnięte i życzliwe. Przy hotelu wypożyczalnia rowerów - 3 km do miasta Kos fajna przejażdżka, można się również przespacerować. Wycieczka na wyspę Nissiros - ciekawa, wulkan ( do którego schodzimy), piękne klimatyczne uliczki, klasztor. Resztę atrakcji warto zwiedzić indywidualnie samochodem i nie przepłacać za wycieczki z biura). Wyspa KOS bardzo ładna. Pogoda super - gorąco, ale wieją wiatry. POLECAM w 100 %. Urlop bardzo udany :)

• Zalety Dla nas wszystko było ok nie ma sie do czego przyczepić

Hotel bardzo fajny , jest położony niedaleko miesteczka kos ok 3-4 km, mozna dojsc pieszo albo wynająć rowery, bardzo spokojna i cicha okolica .Hotel jak dla nas w porządku , pokoje czyste codziennie sprzątane, 3 baseny , miejsce zawsze sie znalazło o każdej porze dnia. Plaża prywatna , serwis kelnerski przy basenie jak i na plazy gratis, nikt nie oczekiwał napiwków. Czas w trakcie dnia jak i wieczorem organizowany przez animatorów, którzy momentami trochę sie narzucają ale są bardzo mili i chcą poprostu aby każdy gośc czuł sie jak najlepiej. Ja osobiście preferuje odpoczynek za to mąż nie nudził sie przez całe dnie, ciąglę coś organizowano. Obsługa bardzo życzliwa w restauracji wręcz szukają kontaktu wzrokowego aby cos podać lub pomóc odprowadzają do stolika nakrytego na odpowiednia ilośc osób, jedzenie dobre każdy znajdzie coś dla siebie , napoje też dobre , co do alkoholu nie ma sie do czego przyczepic robią drinki wg życzenia. Po drugiej stronie ulicy biuro podrózy gdzie mozna wykupic wycieczki z polskimi przewodniczkami Kasią i Magdą, wycieczki dużo tańsze niz u rezydenta i mozna sie jeszcze targować :) Przy hotelu wypozyczalnia aut, rowerów . Warto skorzystać z innych hoteli sieci Mitsis w Kardamenie w ramach opaski mozna podjechac tam np na obiad w trakcie wycieczki . Ogółnie wrażenia super wakacje bardzo udane i z czystym sumieniem moge powiedziec ze hotel jest wart aby go ponownie odwiedzić.

• Wady słona woda w basenach

Bardzo fajny hotel. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Pięknie położony nas samym morzem (trzeba przejść przez mało ruchliwą wąską ulicę) nie stanowi to żadnego problemu. Plaża hotelowa kamienista, ma swój urok. Woda czysta i ciepła. Leżaki i parasole gratis. Na plaży jak i przy basenach serwis kelnerski, nie czekają na napiwki. Bardzo miła obsługa w całym hotelu, rozmawia w języku angielskim. Wszędzie czysto. Dobre jedzenie, w restauracji głównej nie ma walki o stolik, każdego gościa obsługa prowadzi do stolika nakrytego na odpowiednią ilość osób. Pełna kultura. Podczas pobytu mogliśmy skorzystać z restauracji a'la carte, do wyboru chińska lub włoska. Polecam! Szczególnie smażone lody na deser w restauracji chińskiej . Byliśmy z 6 letnią córką. Dla dzieci osobny basen z dwoma małymi zjeżdżalniami i jedną większą, co najważniejsze ze słodką wodą. Przy basenie mini klubik gdzie dzieci mogą spędzać czas z animatorkami. Nasza córka chętnie korzystała z zabaw. Co prawda animatorki polskiej nie było ale czeszka też trochę mówiła po polsku. W hotelu różne narodowości, bardzo dużo Polaków, Francuzów, Rosjan prawie wcale, co uważam za duży plus. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu i szczerze polecamy. Wyspa KOS jest mała i można ją spokojnie objechać całą w jeden dzień. Jest co zwiedzać. Na obiad zatrzymaliśmy się w innym Hotelu sieci MITSIS Sunny Paradise w Kardamenie, tam mogliśmy korzystać ze wszystkiego w ramach naszej hotelowej opaski. Tamtejszy hotel także z piękną żwirkową plażą. Samochód wynajęliśmy przy naszym hotelu za 50 dolarów za cały dzień.

• Zalety Posiłki, obsługa, animacje, czysto, piękny ogród, bogata oferta all in plus
    • Wady Baseny ze słoną wodą, położony w miejscowości bez sklepików i restauracji, wi- fi na trzygodzinne kody- co może być uciążliwe

Hotel godny polecenia. Czysto, obsługa bardzo miła, zawsze uśmiechnięta. Jedzenie pyszne- każdy znajdzie coś dla siebie. Do centrum Kos ok . 3 km- polecam wynająć rowery. Polecam z czystym sumieniem!

• Zalety Pięknie utrzymany ogród. Głęboki i niezatłoczony basen, miła i kompetentna obsługa.
    • Wady Naszym zdaniem źle zorganizowany bar na plaży (jeżeli chodzi o posiłki).

Bardzo udany 11 dniowy pobyt. Hotel spełnił nasze oczekiwania, także te wyrażone we wcześniej wysłanym do nich e-mailu dotyczącym zakwaterowania. Malutki minus za posiłki, przy kategorii 5* spodziewaliśmy się np. owoców morza jako posiłku samego w sobie a nie tylko jako składnik dań. W okolicy możliwość taniego wypożyczenia auta na samodzielne zwiedzanie, do Kos bliziutko więc można też dojechać autobusem. Głęboki basen główny 2,5-3,5 m dla nas był zaletą bo było pusto i można swobodnie pływać. Polecamy pobliskie termy, zwłaszcza po 18 gdy słońce jest schowane za górą i można rozkoszować się gorącą wodą.

• Zalety hotel zasługuje na 5 * jeśli jedziemy w maju lub pażdzierniku musimy się liczyć z zimna woda w basenie ja byłam we wrzesniu 2015 i woda w basenie była ciepła
    • Wady nie ma

jedyne uwagi mogę mieć do grecosa ponieważ w obydwie strony wylot o 2.15 lub 5.30 trochę zaklóca wypoczynek brak rezydenta przy zakwaterowaniu ulotki wręczane na recepcji też w jezyku angielskim a co ludżmi starszymi ktorzy nie poslugują sie jezykiem angielskim hotel godny polecenia pyszne kebaby i gyros na plaży napoje lody nalesniki bardzo dobre polecam wycieczkę na nissiros można wykupić w lokalnym biurze podróży z pzrewodnikiem polskim.pobyt na temach siarkowych temp wody 40 stopni można dochechać autobusem tylko pierwszy wyrusza o 10.15 a ostatni wraca o 17 o czym rezydent nas tez nie poinformował

• Zalety cicho, pod miastem,
    • Wady ciasna restauracja, kolejki po posiłki,

Ogólnie ok, ale jak wspomniałem powyżej trzeba mieć trochę cierpliwości by znosić niedogodności...