Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Mitsis Ramira Beach
Grecja / Kos

Mitsis Ramira Beach: basen

• Atrakcje i udogodnienia dla dzieci: basen ze słodką wodą, brodzik, zjeżdżalnie, plac zabaw.
  • Bogata oferta sportowa: kort tenisowy ze sprzętem, minigolf, miniboisko do piłki nożnej, łucznictwo, aerobik, siatkówka plażowa.
  • Hotel należący do renomowanej sieci Mitsis, położony tuż przy plaży, w spacerowej odległości od miasta Kos.
  • Ciekawe animacje i dużo rozrywek w hotelu
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Posiłki, obsługa, animacje, czysto, piękny ogród, bogata oferta all in plus
    • Wady Baseny ze słoną wodą, położony w miejscowości bez sklepików i restauracji, wi- fi na trzygodzinne kody- co może być uciążliwe

Hotel godny polecenia. Czysto, obsługa bardzo miła, zawsze uśmiechnięta. Jedzenie pyszne- każdy znajdzie coś dla siebie. Do centrum Kos ok . 3 km- polecam wynająć rowery. Polecam z czystym sumieniem!

• Zalety Pięknie utrzymany ogród. Głęboki i niezatłoczony basen, miła i kompetentna obsługa.
    • Wady Naszym zdaniem źle zorganizowany bar na plaży (jeżeli chodzi o posiłki).

Bardzo udany 11 dniowy pobyt. Hotel spełnił nasze oczekiwania, także te wyrażone we wcześniej wysłanym do nich e-mailu dotyczącym zakwaterowania. Malutki minus za posiłki, przy kategorii 5* spodziewaliśmy się np. owoców morza jako posiłku samego w sobie a nie tylko jako składnik dań. W okolicy możliwość taniego wypożyczenia auta na samodzielne zwiedzanie, do Kos bliziutko więc można też dojechać autobusem. Głęboki basen główny 2,5-3,5 m dla nas był zaletą bo było pusto i można swobodnie pływać. Polecamy pobliskie termy, zwłaszcza po 18 gdy słońce jest schowane za górą i można rozkoszować się gorącą wodą.

• Zalety hotel zasługuje na 5 * jeśli jedziemy w maju lub pażdzierniku musimy się liczyć z zimna woda w basenie ja byłam we wrzesniu 2015 i woda w basenie była ciepła
    • Wady nie ma

jedyne uwagi mogę mieć do grecosa ponieważ w obydwie strony wylot o 2.15 lub 5.30 trochę zaklóca wypoczynek brak rezydenta przy zakwaterowaniu ulotki wręczane na recepcji też w jezyku angielskim a co ludżmi starszymi ktorzy nie poslugują sie jezykiem angielskim hotel godny polecenia pyszne kebaby i gyros na plaży napoje lody nalesniki bardzo dobre polecam wycieczkę na nissiros można wykupić w lokalnym biurze podróży z pzrewodnikiem polskim.pobyt na temach siarkowych temp wody 40 stopni można dochechać autobusem tylko pierwszy wyrusza o 10.15 a ostatni wraca o 17 o czym rezydent nas tez nie poinformował

• Zalety cicho, pod miastem,
    • Wady ciasna restauracja, kolejki po posiłki,

Ogólnie ok, ale jak wspomniałem powyżej trzeba mieć trochę cierpliwości by znosić niedogodności...

• Zalety Ładny, wygodny i czysty, bardzo dogodnie położony, spokojna okolica, piękne widoki, świetny serwis, kulturalna i profesjonalna obsługa.
    • Wady nie posiada wad

Jestem bardzo zadowolona z pobytu! To były fajne wakacje! Miejsce znakomite na spokojny urlop, tutaj się odpoczywa, bardzo dobrze zje i czuje, że jest się ważnym gościem. Okolica spokojna, niedaleko od Kos. Rowery i samochody wypożyczałam w hotelu, po bardzo przystępnych cenach. Nie ma możliwości nudy. W animacjach nie brałam udziału. Hotel przy kamienistej plaży, ze znakomitym serwisem na plaży (bezpłatne ręczniki, leżaki, parawany i bar). Czysto, ładnie urządzony, pokoje sprzątane codziennie. Klimatyzacja w cenie, funkcjonuje bez zarzutu. Jedzenie urozmaicone, bardzo smaczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pełna gama napojów do każdego posiłku, serwowane i uzupełniane do stolika przez miłych kelnerów. Jadalnia świetnie funkcjonuje. Pomimo dużej ilości gości słychać muzykę i można spokojnie rozmawiać przy stole, tłoku brak. Kafejki przyjemne, smaczna kawa. Polecam bardzo, szczególnie osobom lubiącym aktywnie spędzać czas! Cena absolutnie adekwatna do oferty.

• Zalety Piękny widok na morze , ciepłe morze- wiec nic co było zasługa tego hotelu, który na pewno nie ma 5* a jedynie 2*!
    • Wady Głośno na holu sprzątaczki dra sie nad ranem w niebo glosy. W barach podawane sa napoje do których nalewaja wody z chlorem- nie da sie pic. Mało alkoholu w barach o co sie nie zapytałam to nie mieli. Woda w basenie strasznie zimna nie dało sie zamoczyc stopy. Jedzenie bezpłuciowe, codziennie to samo. Najlepiej wszystko robiliby z parowkami, owoce na śniadanie, obiad i kolacje byly te same- całe wysuszone. W barach tak jak w opisie nie było pizzy, hamburgerow. Kelnerzy nakładając zastawe na stół dotykali środków talerzy oraz gory widelca i łyzek - strasznie nie higieniczne. Nie maja kolder- tylko strasznie brudne koce. W łazience codziennie cos sie psuło. Trawa na korycie tenisowym cała w piachu - nie dało sie grać. Osobiście nie polecam tego hotelu. Nic sie nie zgadzało z opisem.

Dodam, ze biuro podróży grecos zabrało nam dwa dni urlopu. W dzien przelotu nie zdążyliśmy nawet na kolacje!! Za to wylot mieliśmy z samego ranka na dodatek przedłużyli nam podroz o lot do Gdańska ... Brak słow ... Nigdy wiecej... Nigdy jeszcze nie byłam tak oburzona wyjazdem.

• Zalety blisko morza
    • Wady jedzenie w restauracji malo urozmaicone , jak na 4 * hotel slabe ! w basenie bardzo zimna woda ,w korej nie dalo sie kapac , Hotel ogolnie nie standarcie 4 * bylismy w 4 osoby - oglnie jestesmy rozczarowani - liczylismy na cos wiecej za taka cene !

jestesmy rozczarowani jakoscia potraw - malo urozmaicone , standart hotelu daleko od 4* basen nie do uzytku - lodowata slona woda - za reczniki kaucja 20 Euro ! nie polecamy tego hotelu za taka cena - zaden komfort wypoczynku

• Zalety MIŁA OBSŁUGA, POŁOŻENIE OK, RESTAURACJA WYSTARCZAJĄCA - POLECAM RESTAURACJĘ CHIŃSKĄ
    • Wady DEPOZYT ZA RĘCZNIKI BASENOWE 20 EURO ZA SZTUKĘ. WYPOSAŻENIE POKOJU - KOSMETYKI, KAWA, HERBATA UZUPEŁNIANE JAK KTO TRAFI RAZ TAK RAZ NIE. KAMIENISTA PLAŻA, SŁONA WODA W BASENIE.

WAKACJE UDANE, MIŁA OBSŁUGA KELNERSKA, WAKACJE PAŹDZIERNIK - SPOKOJNIE BEZ KOLEJEK W RESTAURACJI I NA BASENIE, PLAŻY. FANTASTYCZNA BAZA WYPADOWA DO ZWIEDZANIA WYSPY. WARTO WYPOŻYCZYĆ SAMOCHÓD I OBJECHAĆ WYSPĘ SAMODZIELNIE - PROSTO, BLISKO, CZYTELNIE. NAJBLIŻSZĄ OKOLICĘ POLECAM ZWIEDZIĆ NA ROWERZE. BLISKO ŹRÓDŁA TERMALNE.

• Zalety znośne wyżywienie , średni standard pokoi hotelowych , morze - krystalicznie czysta woda !! (ale to raczej nie zaleta hotelu :)
    • Wady zimna woda w basenie , lokalizacja , brzydka plaża ,

... zimna , słona woda w basenie , mały basen w stosunku do ilości gości hotelowych, woda w kranach , prysznicu, a nawet podawana w restauracji śmierdzi chlorem , beznadziejne łóżko (na zdjęciu duże wygodne , w rzeczywistości dwa połączone w jedno odsuwające się od siebie , pościel to prześcieradło od spodu , prześcieradło do przykrycia i na to koc bez poszewki - jak na 5 gwiazdek żenada) ; plaża to zdecydowanie największa porażka , wąski "pas" plaży kamienistej od wody ma swoich zwolenników jak i przeciwników ( osobiści wolę plażę piaszczystą (są na wyspie - polecam plażę w Tigaki - rewelacyjna plaża !!!! ) natomiast żenująca jest otoczka za tym wąskim pasem - połączenie "chwastów" z piachem + kamloty (nieestetycznie wygląda mówiąc delikatnie) , i najważniejsze w naszym wypadku - dziecko raczej się nie pobawi na kamlotach , co dla rodzin z dziećmi ma duże znaczenie ; woda w morzu za to ok. przezroczysta , rewelacyjnie czysta !! Podsumowując : where are your 5 stars Mitsis Ramira Bijaaach ?? ;) PS . Mitsis Blue Domes Resort w Kardmenie (ciekawostka - jako goście hotelowi Mitsis mieliśmy dostęp do obiektu i jego udogodnień) REWELACJA !!! subiektywna opinia to , że 5 i pół gwiazdki to zaniżona ocena , co najmniej 6 ;) ... na koniec dziękujemy Grecosowi za zabranie nam 2 dni z 7 dniowego urlopu !! (wyśmienite godziny lotów - przylotu i wylotu) .

• Wady Słona woda w basenach

Hotel ogólnie bardzo dobry.Jedzenie dla nas było ok,bardzo dużo,omijaliśmy nieraz obiady z powodu przejedzenia.Woda w basenach słona więc szczypie w oczy to jak dla mnie duży minus.jeżeli chodzi o czystość w hotelu i na basenach ok.