Mitsis Ramira Beach
Grecja / Kos

Mitsis Ramira Beach: basen

• Atrakcje i udogodnienia dla dzieci: basen ze słodką wodą, brodzik, zjeżdżalnie, plac zabaw.
  • Bogata oferta sportowa: kort tenisowy ze sprzętem, minigolf, miniboisko do piłki nożnej, łucznictwo, aerobik, siatkówka plażowa.
  • Hotel należący do renomowanej sieci Mitsis, położony tuż przy plaży, w spacerowej odległości od miasta Kos.
  • Ciekawe animacje i dużo rozrywek w hotelu
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Dla nas wszystko było ok nie ma sie do czego przyczepić

Hotel bardzo fajny , jest położony niedaleko miesteczka kos ok 3-4 km, mozna dojsc pieszo albo wynająć rowery, bardzo spokojna i cicha okolica .Hotel jak dla nas w porządku , pokoje czyste codziennie sprzątane, 3 baseny , miejsce zawsze sie znalazło o każdej porze dnia. Plaża prywatna , serwis kelnerski przy basenie jak i na plazy gratis, nikt nie oczekiwał napiwków. Czas w trakcie dnia jak i wieczorem organizowany przez animatorów, którzy momentami trochę sie narzucają ale są bardzo mili i chcą poprostu aby każdy gośc czuł sie jak najlepiej. Ja osobiście preferuje odpoczynek za to mąż nie nudził sie przez całe dnie, ciąglę coś organizowano. Obsługa bardzo życzliwa w restauracji wręcz szukają kontaktu wzrokowego aby cos podać lub pomóc odprowadzają do stolika nakrytego na odpowiednia ilośc osób, jedzenie dobre każdy znajdzie coś dla siebie , napoje też dobre , co do alkoholu nie ma sie do czego przyczepic robią drinki wg życzenia. Po drugiej stronie ulicy biuro podrózy gdzie mozna wykupic wycieczki z polskimi przewodniczkami Kasią i Magdą, wycieczki dużo tańsze niz u rezydenta i mozna sie jeszcze targować :) Przy hotelu wypozyczalnia aut, rowerów . Warto skorzystać z innych hoteli sieci Mitsis w Kardamenie w ramach opaski mozna podjechac tam np na obiad w trakcie wycieczki . Ogółnie wrażenia super wakacje bardzo udane i z czystym sumieniem moge powiedziec ze hotel jest wart aby go ponownie odwiedzić.

• Wady słona woda w basenach

Bardzo fajny hotel. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Pięknie położony nas samym morzem (trzeba przejść przez mało ruchliwą wąską ulicę) nie stanowi to żadnego problemu. Plaża hotelowa kamienista, ma swój urok. Woda czysta i ciepła. Leżaki i parasole gratis. Na plaży jak i przy basenach serwis kelnerski, nie czekają na napiwki. Bardzo miła obsługa w całym hotelu, rozmawia w języku angielskim. Wszędzie czysto. Dobre jedzenie, w restauracji głównej nie ma walki o stolik, każdego gościa obsługa prowadzi do stolika nakrytego na odpowiednią ilość osób. Pełna kultura. Podczas pobytu mogliśmy skorzystać z restauracji a'la carte, do wyboru chińska lub włoska. Polecam! Szczególnie smażone lody na deser w restauracji chińskiej . Byliśmy z 6 letnią córką. Dla dzieci osobny basen z dwoma małymi zjeżdżalniami i jedną większą, co najważniejsze ze słodką wodą. Przy basenie mini klubik gdzie dzieci mogą spędzać czas z animatorkami. Nasza córka chętnie korzystała z zabaw. Co prawda animatorki polskiej nie było ale czeszka też trochę mówiła po polsku. W hotelu różne narodowości, bardzo dużo Polaków, Francuzów, Rosjan prawie wcale, co uważam za duży plus. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu i szczerze polecamy. Wyspa KOS jest mała i można ją spokojnie objechać całą w jeden dzień. Jest co zwiedzać. Na obiad zatrzymaliśmy się w innym Hotelu sieci MITSIS Sunny Paradise w Kardamenie, tam mogliśmy korzystać ze wszystkiego w ramach naszej hotelowej opaski. Tamtejszy hotel także z piękną żwirkową plażą. Samochód wynajęliśmy przy naszym hotelu za 50 dolarów za cały dzień.

• Zalety Posiłki, obsługa, animacje, czysto, piękny ogród, bogata oferta all in plus
    • Wady Baseny ze słoną wodą, położony w miejscowości bez sklepików i restauracji, wi- fi na trzygodzinne kody- co może być uciążliwe

Hotel godny polecenia. Czysto, obsługa bardzo miła, zawsze uśmiechnięta. Jedzenie pyszne- każdy znajdzie coś dla siebie. Do centrum Kos ok . 3 km- polecam wynająć rowery. Polecam z czystym sumieniem!

• Zalety Pięknie utrzymany ogród. Głęboki i niezatłoczony basen, miła i kompetentna obsługa.
    • Wady Naszym zdaniem źle zorganizowany bar na plaży (jeżeli chodzi o posiłki).

Bardzo udany 11 dniowy pobyt. Hotel spełnił nasze oczekiwania, także te wyrażone we wcześniej wysłanym do nich e-mailu dotyczącym zakwaterowania. Malutki minus za posiłki, przy kategorii 5* spodziewaliśmy się np. owoców morza jako posiłku samego w sobie a nie tylko jako składnik dań. W okolicy możliwość taniego wypożyczenia auta na samodzielne zwiedzanie, do Kos bliziutko więc można też dojechać autobusem. Głęboki basen główny 2,5-3,5 m dla nas był zaletą bo było pusto i można swobodnie pływać. Polecamy pobliskie termy, zwłaszcza po 18 gdy słońce jest schowane za górą i można rozkoszować się gorącą wodą.

• Zalety hotel zasługuje na 5 * jeśli jedziemy w maju lub pażdzierniku musimy się liczyć z zimna woda w basenie ja byłam we wrzesniu 2015 i woda w basenie była ciepła
    • Wady nie ma

jedyne uwagi mogę mieć do grecosa ponieważ w obydwie strony wylot o 2.15 lub 5.30 trochę zaklóca wypoczynek brak rezydenta przy zakwaterowaniu ulotki wręczane na recepcji też w jezyku angielskim a co ludżmi starszymi ktorzy nie poslugują sie jezykiem angielskim hotel godny polecenia pyszne kebaby i gyros na plaży napoje lody nalesniki bardzo dobre polecam wycieczkę na nissiros można wykupić w lokalnym biurze podróży z pzrewodnikiem polskim.pobyt na temach siarkowych temp wody 40 stopni można dochechać autobusem tylko pierwszy wyrusza o 10.15 a ostatni wraca o 17 o czym rezydent nas tez nie poinformował

• Zalety cicho, pod miastem,
    • Wady ciasna restauracja, kolejki po posiłki,

Ogólnie ok, ale jak wspomniałem powyżej trzeba mieć trochę cierpliwości by znosić niedogodności...

• Zalety Ładny, wygodny i czysty, bardzo dogodnie położony, spokojna okolica, piękne widoki, świetny serwis, kulturalna i profesjonalna obsługa.
    • Wady nie posiada wad

Jestem bardzo zadowolona z pobytu! To były fajne wakacje! Miejsce znakomite na spokojny urlop, tutaj się odpoczywa, bardzo dobrze zje i czuje, że jest się ważnym gościem. Okolica spokojna, niedaleko od Kos. Rowery i samochody wypożyczałam w hotelu, po bardzo przystępnych cenach. Nie ma możliwości nudy. W animacjach nie brałam udziału. Hotel przy kamienistej plaży, ze znakomitym serwisem na plaży (bezpłatne ręczniki, leżaki, parawany i bar). Czysto, ładnie urządzony, pokoje sprzątane codziennie. Klimatyzacja w cenie, funkcjonuje bez zarzutu. Jedzenie urozmaicone, bardzo smaczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pełna gama napojów do każdego posiłku, serwowane i uzupełniane do stolika przez miłych kelnerów. Jadalnia świetnie funkcjonuje. Pomimo dużej ilości gości słychać muzykę i można spokojnie rozmawiać przy stole, tłoku brak. Kafejki przyjemne, smaczna kawa. Polecam bardzo, szczególnie osobom lubiącym aktywnie spędzać czas! Cena absolutnie adekwatna do oferty.

• Zalety Piękny widok na morze , ciepłe morze- wiec nic co było zasługa tego hotelu, który na pewno nie ma 5* a jedynie 2*!
    • Wady Głośno na holu sprzątaczki dra sie nad ranem w niebo glosy. W barach podawane sa napoje do których nalewaja wody z chlorem- nie da sie pic. Mało alkoholu w barach o co sie nie zapytałam to nie mieli. Woda w basenie strasznie zimna nie dało sie zamoczyc stopy. Jedzenie bezpłuciowe, codziennie to samo. Najlepiej wszystko robiliby z parowkami, owoce na śniadanie, obiad i kolacje byly te same- całe wysuszone. W barach tak jak w opisie nie było pizzy, hamburgerow. Kelnerzy nakładając zastawe na stół dotykali środków talerzy oraz gory widelca i łyzek - strasznie nie higieniczne. Nie maja kolder- tylko strasznie brudne koce. W łazience codziennie cos sie psuło. Trawa na korycie tenisowym cała w piachu - nie dało sie grać. Osobiście nie polecam tego hotelu. Nic sie nie zgadzało z opisem.

Dodam, ze biuro podróży grecos zabrało nam dwa dni urlopu. W dzien przelotu nie zdążyliśmy nawet na kolacje!! Za to wylot mieliśmy z samego ranka na dodatek przedłużyli nam podroz o lot do Gdańska ... Brak słow ... Nigdy wiecej... Nigdy jeszcze nie byłam tak oburzona wyjazdem.

• Zalety blisko morza
    • Wady jedzenie w restauracji malo urozmaicone , jak na 4 * hotel slabe ! w basenie bardzo zimna woda ,w korej nie dalo sie kapac , Hotel ogolnie nie standarcie 4 * bylismy w 4 osoby - oglnie jestesmy rozczarowani - liczylismy na cos wiecej za taka cene !

jestesmy rozczarowani jakoscia potraw - malo urozmaicone , standart hotelu daleko od 4* basen nie do uzytku - lodowata slona woda - za reczniki kaucja 20 Euro ! nie polecamy tego hotelu za taka cena - zaden komfort wypoczynku

• Zalety MIŁA OBSŁUGA, POŁOŻENIE OK, RESTAURACJA WYSTARCZAJĄCA - POLECAM RESTAURACJĘ CHIŃSKĄ
    • Wady DEPOZYT ZA RĘCZNIKI BASENOWE 20 EURO ZA SZTUKĘ. WYPOSAŻENIE POKOJU - KOSMETYKI, KAWA, HERBATA UZUPEŁNIANE JAK KTO TRAFI RAZ TAK RAZ NIE. KAMIENISTA PLAŻA, SŁONA WODA W BASENIE.

WAKACJE UDANE, MIŁA OBSŁUGA KELNERSKA, WAKACJE PAŹDZIERNIK - SPOKOJNIE BEZ KOLEJEK W RESTAURACJI I NA BASENIE, PLAŻY. FANTASTYCZNA BAZA WYPADOWA DO ZWIEDZANIA WYSPY. WARTO WYPOŻYCZYĆ SAMOCHÓD I OBJECHAĆ WYSPĘ SAMODZIELNIE - PROSTO, BLISKO, CZYTELNIE. NAJBLIŻSZĄ OKOLICĘ POLECAM ZWIEDZIĆ NA ROWERZE. BLISKO ŹRÓDŁA TERMALNE.