Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

SBH Monica Beach
Hiszpania / Fuerteventura

SBH Monica Beach: teren hotelu

• Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne: tenis stołowy, minigolf, 2 korty tenisowe, siatkówka, w pobliżu szkoła windsurfingu.
  • Dobra lokalizacja: tylko 200 m do centrum Costa Calma, w pobliżu centrum handlowe, bary i restauracje.
  • Dla dzieci: 2 brodziki, miniklub, plac zabaw.
  • Hotel położony bezpośrednio przy publicznej, szerokiej plaży, która łączy się ze słynną Playa de Sotavento.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Hotel położony przy plaży, o niskiej zabudowie, raczej kameralny, z czystymi i zadbanymi pokojami i otoczeniem.
    • Wady Osobiście nie dostrzegłam wad, trochę brakowało mi czajnika elektrycznego w pokoju.

Spędziłam z córkami w w/w hotelu tydzień w połowie czerwca. Apartament składał się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego i łazienki oraz tarasu (parter). Całość czysta- codziennie sprzątana. Przy hotelu baseny, z których nie korzystałyśmy- całe dnie spędzałyśmy na plaży, ewent. na wycieczkach lub zakupach. Bardzo smaczne urozmaicone posiłki. Przemiła, zawsze uśmiechnięta obsługa wszędzie- w recepcji, restauracji, barach, w czasie animacji. Hotel spełnił nasze oczekiwania, chętnie wróciłybyśmy tam ponownie.

• Zalety Blisko plaży
    • Wady nie wszystkie pokoje są po remoncie, jedzenie słabe codziennie to samo

Hotel mało przyjazny rodziną z dziećmi. Bardziej nastawiony na turystów niemieckich w podeszłym wieku, mało atrakcji dla gości w szczególności wieczorami, Trochę sanatorium gdyż przy basenie nie można skakać do wody, zbytnio hałasować czy chlapać wodą bo zaraz jest zwracana uwaga. Leżaki muszą być ułożone w określonym porządku , tak samo parasole.

Super hotel warty polecenia,pokoje wyremontowane śliczne prawie każdy z widokiem na ocean klimatyzacja działa.Czytałem opinie innych byłem przerażony duże zmiany do końca lutego będzie całkowicie wyremontowany polecam hotel każdemu.Śliczne plaże a co do wiatru w styczniu słaby super pogoda na słońcu około 30 stopni w cieniu 24 polecam fuerteventura w zimie.

• Zalety położony blisko plaży
    • Wady pokoje nie do zaakceptowania

Hotel jest wyremontowany tylko w części. To znaczy że klienci np. jak ja z ITAKI zostają ulokowani w starej części a tam dostałem pokój masakryczny, grzyb, bród i smród, AC-ogrzewanie nie działa, woda chłodna, okna połamane i nie działają po prostu obrzydzenie pobytu. Jeden basen ogrzewany o około 2 stopnie od tego nieogrzewanego więc o tej porze roku trudno skorzystać. Poza tym jedzenie oraz dostęp do plaży oceniam pozytywnie.

• Wady Wyjazd z itaką !!!

UWAGA na itakę, kładą POLAKÓW w pokojach bez okien i klimy. Widziałem naszych gdzie wchodzili do pokoju (RODZINNEGO APARTAMENTU PODOBNO przez balkon, bo to były jednocześnie drzwi). REKLAMACJE NASZYCH MIELI W D...E !!! Byłem z niemieckiego biura z BERLINA,zupełnie inna bajka.Ogólnie hotel i wszystko prócz itaki była ok.

• Zalety bliskość morza, miła obsługa hotelowa
    • Wady zły stan pokoju

Wyspa Fuerteventura to dwa światy. Wyspa pustynno-górzysta i oazy wokół hoteli. Hotel Monica położony nad samym morzem z ładną plażą. Oczekiwanie na klucz do pokoju trwa kilka godzin. Recepcjonistki nie mówią po polsku. Pokoje przydzielane Polakom to najgorszy standard w porównaniu do Niemców. W moim pokoju biegały karaluchy po podłodze wielkości ludzkiego palca, kran pod prysznicem zepsuty(nie można ustawić temperatury wody) wentylacja niesprawna budziłem się mokry (szyby zaparowane). Jedzenie bardzo dobre, bardzo duży wybór potraw. Rezydentka Pani Anna S.To Jakaś POMYŁKA. Po spotkaniu organizacyjnym przystępuje do sprzedaży wycieczek zapewne ma z tego prowizję, na pytania wczasowiczów odpowiada nie wiem, nie mam czasu lub jestem spóźniona w innym hotelu. Na pomoc z jej strony liczyć nie można w przeciwieństwie do Pani rezydent na lotnisku. Na tablicy w hotelu z informacją o odlotach pojawiły się napisy ?Itaka schodzi na psy?, ?Uwaga na tą panią to cwaniara i kombinatorka? zakreślając nazwisko Pani Anny S. Dopłata do kolacji świątecznej 190 zł i kolacji sylwestrowej 290 zł to nieporozumienie, nie różniły się od pozostałych kolacji poza poczęstunkiem lampką szampana przed wejściem na stołówkę.

• Zalety Położenie,woda do picia dostępna całą dobę
    • Wady Dobry pokój za dodatkową opłatą 86 euro za tydzień pomimo wykupionej wersji pokoju z widokiem na morze, brak klimatyzacji

Hotel w zasadzie spełniał nasze oczekiwania,gdyby nie fakt, że do opłaconej wcześniej wersji pokoju z widokiem na morze trzeba było dopłacić 84 euro za tydzień, aby to morze było blisko , a nie gdzieś zza "winkla" balkonu na piętrze budynku najbardziej oddalonego od morza. Ten dodatkowo opłacony pokój był bardzo ładny,regularnie sprzątamy i w niektóre tylko noce dokuczał brak klimatyzacji, ale to akurat wiedziałyśmy przed wyjazdem. Ponadto poważny problem pojawił się w momencie wyprowadzki. Ze względu na poważny ból kręgosłupa telefonicznie zwróciłam się o pomoc w przetransportowaniu bagażu do recepcji i usłyszałam, że jest to niemożliwe, bo nie ma nikogo z obsługi oprócz samego recepcjonista,........a była godzina 7 rano (!) Był to dla mnie b.poważny problem! Poza tymi uwagami reszta była w porządku jak na hotel 3- gwiazdkowy.Małgorzata

• Zalety świetnie położony - blisko oceanu, jedzenie i rozmieszczenie pokoi
    • Wady ma swoje lata

Byłem w hotelu w lipcu 2014 z Itaką. Hotel położony przy plaży. Obsługa rewelacja, animatorzy (polacy i hiszpanie) dwoili się i troili. Jedzenie urozmaicone co dziennie były jakies nowe dania. Hotel ma swoje lata i miejscami to widać (jedyna wada). Hotel jest duży ale nie odczuwa się tego ponieważ sklada sie z jednopiętrowych szeregowców. Teren zadbany. obsluga ze strony Itaki super, POLECAM

• Zalety Blisko plazy, ciche miejsce
    • Wady Brak atrakcji w pobliżu, brak promenady ,

Nie polecam tego miejsca dla rodzin z dziećmi. Poza okresem wakacyjnym brak podgrzewanej wody w basenach ( mimo iż w ofercie było wzmianka o podgrzewanej wodzie). Słabe wyżywienie, stołówka mało atrakcyjna.

Zaletą jest położenie i cały teren hotelu. Duży i zadbany. Jedzenia mnóstwo i baaaardzo dobre. Plaża boska i przy samym terenie hotelu. Świetna obsługa i drinki nierozwodnione w szklanych kieliszkach. Myślę, że za takie pieniądze warto zobaczyć Fuereteventure:) Minusem jest fakt, że Polacy dostają stare pokoje, a Niemcy nowe wyremontowane. Ale to już jest sprawa biura, które wykupuje tańsze pokoje. Generalnie wakacje bardzo udane...choć wcześniej nie wiedziałam,że aż taki wiatr nas tam czeka.