Nobel

Nobel: brodzik, dla dzieci

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    342 zł 3 dni / os. Sprawdź

• Zalety Świetnie położenie. Bardzo blisko morza, kawiarni, sklepów, cudownego Nessebaru, wszędzie można dojść spacerkiem. Przystanek kolejki turystycznej pod samym hotelem. Obsługa uśmiechnięta, pyszne jedzenie, wielkie pokoje, które w rzeczywistości wyglądają tak jak na prospektach reklamowych. Alkohole nierozcieńczane, nalewane z nowych butelek do szklanek plastikowych lub na życzenie szklanych. Ogólnie - rewelacyjny hotel w rewelacyjnym miejscu.
    • Wady Dwa minusy: 1) Beznadziejne animacje. Delikatnie mówiąc - żadne. Są ale na poziomie beznadziejnie niskim. Mi to akurat nie przeszkadzało bo nie lubię animacji, ale niektórym tego właśnie brakuje. Bylejakość animacji wiąże się z nijaką muzyką przez cały 10 dniowy pobyt. I do tego słabe nagłośnienie. To powoduje że goście hotelowi wieczorami po prostu się nudzą. My byliśmy dużą grupą, a że z hotelu wszędzie jest blisko to wieczorami wędrowalismy po Slonecznym Brzegu. Drugi minus - sprzątanie przy basenie. Przez 10 dni kafle przy basenie kleiły się od napojów, lodów (których jest pod dostatkiem zawsze). Nikt tego nie zmywał. Ten minus jest pewnie do naprawienia z dnia na dzień, więc nie rzutuje na ogólną opinię o hotelu.

Wszystkim bez dzieci polecam ten hotel. Dla dzieci chyba nie za bardzo bo nie ma dla nich żadnych atrakcji. Basen w każdym miejscu ma 1,6m głębokości, a dla dzieci tylko malutki brodzik. Wyżywienie na bardzo wysokim poziomie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieciaczki też i to pod dostatkiem. Nuggetsy, frytki, lody, ciasta - zadowolą każdego niejadka. Stołówka czyściutka, na bieżąco sprzątana. Nie ma się do czego przyczepić. Pokoje czyste, przestronne. Łazienki wymagają odświeżenia, ale na pewno nie remontu. Bardzo słaba muzyka i animacje. Żadnych hitów. Nic. Zero. Poza muzyką i animacjami hotel świetny, z czystym sumieniem mogę go polecić. Z żalem go opuszczałam.

• Zalety Polożenie: blisko do plaży, pół godziny spacerkiem do zabytkowego Nessebaru! Hotel czysty, jedzenie smaczne, duży wybór. Miła obsługa.
    • Wady Wyposażenie łazienek przestarzałe.

Polecam ten hotel w szczególności dla osób ceniacych sobie spo?ój. Do imprezowego centrum Slinecznego Brzegu jest daleko, co dla mnie było zaletą.

• Zalety Czysty, z dobrą obsługą, przyjazny zarówno dla singli, jak i dla par oraz rodzin
    • Wady łazienka ze zbyt wysokim progiem początkowo robiła niezłe problemy :)

W hotelu Nobel byliśmy w terminie 4-11 lipiec 2017 roku (all inclusive) . Wybierając się tutaj przeczytaliśmy opinie o hotelu i wiedzieliśmy, że to dobry hotel, pół roku wcześniej dokonaliśmy rezerwacji. Żeby nie zapomnieć wspomnę o fantastycznej obsłudze hotelowej. Pracujące tam osoby są zawsze pomocne, uśmiechnięte i nie wyglądały na nazbyt przemęczone. Recepcja, serwis sprzątający, kuchnia i obsługa barowa świetnie ze sobą współpracowali, warto im zostawić napiwki! Jeśli chodzi o jedzenie było dobre, urozmaicone, było dużo owoców (wymiennie arbuzy, śliwki, nektarynki, morele, banany, jabłka), jak cokolwiek kończyło się, obsługa natychmiast przynosiła nowe tace z jedzeniem. Zauważyliśmy jedynie dwa mankamenty: pierwszy to tylko jeden ekspres kawowo-herbaciany do którego ustawiały się kilkunastoosobowe kolejki, druga wada to FATALNE WINO, którego po prostu nie dało się pić. Atrakcyjny basen, 5 minut promenadą do morza to kolejne zalety obiektu. Hotel naprawdę wart swoich 4*.

• Zalety wifi dostępne wszędzie, regularnie sprzątane w pokojach, miła obsługa
    • Wady monotonne jedzenie, położenie ~45 min pieszo od centrum, łazienki

Ogólnie z hotelu jestem zadowolony. Jedzenie smaczne lecz monotonne - codziennie to samo. Obsługa miła ale pijana :). Pokoje - zwiedziłem kilka i wszystkie na podobnym poziomie. Wszystkie były przestronne i wyposażone w sprawną lodówkę. 1 pokój wyposażony w 2 gniazdka, reszta w 1. Wszystkie łazienki były zalane po kąpieli (woda lała się spod wanny z zasłonką zalewając całą łazienkę). Ręczniki wymieniane codziennie. Co do pokoju w którym spałem - posiadał funkcje informowania o braniu prysznica w pokoju obok. System polegał na wydawaniu odgłosów podobnych do słyszanych podczas stania przy wodospadzie. Reszta pokoi nie posiadała takiego udogodnienia. Klima sprawna. Animacje - widziałem jakieś dzieci biorące w czymś udział. Więc chyba były. Położenie - około 45 minut z buta do starego miasta. Tyle samo do centrum. Około 4 minuty pieszo do przystanku. 1 dyskoteka w okolicy na plaży. To czy da się spędzić noc w ciszy zależy od kierunku, w którym wychodzą okna. Podsumowując - ambicja wrogiem sukcesu. Tu ambicji nie było ale też nikt jej nie oczekiwał. Dostałem dokładnie to za co zapłaciłem. Mocne 5/10

• Zalety blisko plaży i całego centrum handlowego straganowego
    • Wady badzo blisko hotel przy hotelu,strasznie zimna woda w basenach brak animacji ,w basenie krytym woda brudna i zimna

hotel nie dla rodzin z dziećmi brak atrakcji brak animacji brak jakiegokolwiek lokalu dla zabaw dzieciecych musieli przebywać z rodzicami w barach drinkowych straszna nuda w dzień opalanie a wieczory przymusowo drinkowanie.Woda w basenach lodowata nie dało sie wejść.Masazystka do bani nic nie potrafi oprócz brania pieniędzy.Brak napisów po polsku .Porozumiewanie tylko po angielsku i 1 osoba obsługująca znała niemiecki .Okna z pokoju jak nie były na basen to były naprzeciwko innego hotelu nie mazna było swobodnie sie poruszać,bo odległość to 4 m.Telewizja na 37 programów 1 polski.Nie brać pokoi od100-105, 200-205,300-305 beznadziejne.Wycieczki beznadziejne szkoda pieniędzy. Na plus czystość do przesady (za 2 lewa codziennie świeża posciel)jedzenie monotonne ale bardzo smaczne i świeże.Przemiła obsługa bardzo sie starała(kelnerzy , sprzataczki,barmani i obsługa jadalni)

• Zalety - przemiła obsługa - super lokalizacja (blisko przystanki autobusowe) - częsta zmiana wody w basenie - animacje (quizy, bingo, disco itp.) - czyste pokoje
    • Wady - jakość polskich 3* - mało ryb i owoców morza w restauracji (posiłki w opcji all inclusive) - mała różnorodność drinków + podawane w dużej mierze w plastikowych kubeczkach co psuło efekt)

Ogólnie polecam! :) Świetne miejsce dla par i rodzin z dziećmi, idealna baza wypadowa do zwiedzania dalszych zakątków Bułgarii, świetna pogoda i uśmiechnięci ludzie w pakiecie ;)

• Zalety Położony blisko plaży Smaczne i różnorodne posiłki Duże i ładne pokoje Miła obsługa
    • Wady Mało atrakcji dla dzieci

Bardzo dobry hotel jak na standardy bułgarskie, byliśmy wcześniej w 3 innych hotelach podobnych cenowo (Trakia, Baikal, Nessebar Beach) i hotel Nobel pozytywnie nas zaskoczył. Pierwszy raz mieliśmy naprawdę smaczne i zróżnicowane posiłki oraz duży ładnie urządzony pokój (standardowy dwuosobowy). W restauracji nie było kolejek, bez większych problemów znajdowaliśmy wolne miejsce, personel miły i uczynny. Do plaży trzeba przejść kładką przez szeroką wydmę, jest to dodatkowy atut dla rodzin z małymi dziećmi, my dziecko plus cały bagaż plażowy woziliśmy wózkiem prawie pod sam leżak :-)

• Zalety Hotel położony blisko plaży, miła obsługa
    • Wady Słabe drinki w ofercie All Inclusive

Ogólne wrażenie jest jak najbardziej ok. Obsługa miła i sympatyczna. Pod koniec naszych wakacji (a byliśmy jednymi z ostatnich gości w hotelu) wypuścili wcześniej wodę z basenu, a przy barach informowano nas, że piwo, wódka, whisky itp się już skończyły, ale na następny dzień będzie. Co do jedzenia to było bardzo smaczne i nie ma się do czego przyczepić pod tym względem. Bardzo dużo pszczół lata na terenie obiektu i wypicie w spokoju szklanki coli czy czegoś słodkiego jest niemożliwe.

• Zalety Mila i sympatyczna obsługa
    • Wady łazienki

Sympatyczna i pomocna obsługa hotelowa, dobre i róznorodne posiłki, hotel położony relatywnie blisko plaży, w raczej ustronnym miejscu, dobra baza wypadowa do zwiedzania.

• Zalety przestronne pokoje, blisko na plażę, często zmieniana pościel i ręczniki, dobre jedzenie, bardzo dobre trunki, dobra obsługa
    • Wady mało leżaków przy basenie, żadnego ogrodu wokół hotelu

Hotel blisko morza, czyste pokoje, dobre jedzenie i bardzo dobre trunki, trochę głośno póznym wieczorem, dobre położenie dla zwiedzających; mona pieszo dojść do Nesebaru. Mogło być więcej leżaków przy basenie. Leżaki i parasole nad morzem bardzo dogie.