Nobel

Nobel: obiekt, basen

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    274 zł 3 dni / os. Sprawdź

• Zalety Położony blisko plaży Smaczne i różnorodne posiłki Duże i ładne pokoje Miła obsługa
    • Wady Mało atrakcji dla dzieci

Bardzo dobry hotel jak na standardy bułgarskie, byliśmy wcześniej w 3 innych hotelach podobnych cenowo (Trakia, Baikal, Nessebar Beach) i hotel Nobel pozytywnie nas zaskoczył. Pierwszy raz mieliśmy naprawdę smaczne i zróżnicowane posiłki oraz duży ładnie urządzony pokój (standardowy dwuosobowy). W restauracji nie było kolejek, bez większych problemów znajdowaliśmy wolne miejsce, personel miły i uczynny. Do plaży trzeba przejść kładką przez szeroką wydmę, jest to dodatkowy atut dla rodzin z małymi dziećmi, my dziecko plus cały bagaż plażowy woziliśmy wózkiem prawie pod sam leżak :-)

• Zalety Hotel położony blisko plaży, miła obsługa
    • Wady Słabe drinki w ofercie All Inclusive

Ogólne wrażenie jest jak najbardziej ok. Obsługa miła i sympatyczna. Pod koniec naszych wakacji (a byliśmy jednymi z ostatnich gości w hotelu) wypuścili wcześniej wodę z basenu, a przy barach informowano nas, że piwo, wódka, whisky itp się już skończyły, ale na następny dzień będzie. Co do jedzenia to było bardzo smaczne i nie ma się do czego przyczepić pod tym względem. Bardzo dużo pszczół lata na terenie obiektu i wypicie w spokoju szklanki coli czy czegoś słodkiego jest niemożliwe.

• Zalety Mila i sympatyczna obsługa
    • Wady łazienki

Sympatyczna i pomocna obsługa hotelowa, dobre i róznorodne posiłki, hotel położony relatywnie blisko plaży, w raczej ustronnym miejscu, dobra baza wypadowa do zwiedzania.

• Zalety przestronne pokoje, blisko na plażę, często zmieniana pościel i ręczniki, dobre jedzenie, bardzo dobre trunki, dobra obsługa
    • Wady mało leżaków przy basenie, żadnego ogrodu wokół hotelu

Hotel blisko morza, czyste pokoje, dobre jedzenie i bardzo dobre trunki, trochę głośno póznym wieczorem, dobre położenie dla zwiedzających; mona pieszo dojść do Nesebaru. Mogło być więcej leżaków przy basenie. Leżaki i parasole nad morzem bardzo dogie.

• Zalety Blisko plaży ,bardzo miły i uczynny personel,szczególnie kelnerzy !
    • Wady Mało leżaków przy basenie ,b,drogie leżaki na plaży ,komplet 70 zł / dziennie ,głośna muzyka -czasami do rana,mało urozmaicone jedzenie ,Zasługuje na 3 *

Rezydenci niewidoczni w ogóle !Z biura Fun&Sun lot z Katowic 4,20 ,zakwaterowanie godz 14,00 Porażka ,ludzie z dziećmi paromiesięcznymi ,ludzie blisko 70-tki ,a dojazd do Katowic ? - przecież nikt nie mieszka na lotnisku.... Powrót podobnie -wyjazd z hotelu 5 00 ,czyli 4 00 czasu polskiego ,suchy prowiant jeżeli ktoś bierze to po to aby wyrzucić na lotnisku !Nigdy więcej z tym biurem !

• Zalety Plaża 5 minut drogi, pokoje duże i czyste, obsługa bardzo miła, jedzenia dużo dla każdego coś się znajdzie.
    • Wady zimna woda w basenie.

Hotel godny polecenia. Jedzenie dobre, każdy coś dla siebie znajdzie. Pokoje duże i sprzątane. Położony w spokojniejszej dzielnicy ale dobra komunikacja do wszelkich atrakcji dla tych młodszych i trochę starszych. Wcześniej nie byłam w Bułgarii, a jestem zachwycona klimatem. Jest ciepło, nie ma takiej wilgotności jak w Turcji, bo wieje miły wiatr. Polecam dla rodzin w dziećmi i wszystkich szukających SŁOŃCA.

• Zalety Blisko plaży , w cichej spokojnej okolicy lecz niedaleko centrum Nessebar jak i Słonecznego Brzegu, smaczne posiłki , ładne codziennie sprzątane pokoje
    • Wady płatne wifi dość sporo

Hotel godny polecenia , pobyt w nim był bardzo przyjemny jest to jeden z najlepszych hoteli w tej okolicy ( Cacao Beach). Posiłki urozmaicone i smaczne ,sklep 24h na przeciwko hotelu ,plaża tak naprawdę zaraz za wydmami może z 200 m max. pod hotelem kolejka na słonecnzy brzeg i z 500m do przystanków autobusowych

• Zalety Super hotel godny polecenia

Hotel bardzo ładny, blisko morza, pokoje duże , codziennie sprzątane, bardzo obfite i urozmaicone posiłki. Wróciliśmy bardzo zadowoleni i wypoczęci