Nobel

Nobel: brodzik, dla dzieci

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    200 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety dobre jedzenie, obfite posiłki, duże pokoje, miła obsługa (zwłaszcza w stołówce), spokojna okolica, nieduża odległość od Nessebaru i centrum miasta, blisko morza.
    • Wady słabe animacje (a w zasadzie ich brak), brak kontaktu w łazience,

Hotel położony w bardzo spokojnej i cichej części Słonecznego Brzegu, co niekoniecznie będzie zaletą dla tych, którzy nastawili się na rozrywki. Rozrywek też brakuje w samym hotelu, choć zatrudnionych jest kilku animatorów. Wieczorami wręcz wieje nudą. Za to jest bardzo blisko do rozrywkowej i głośnej części miasta, gdzie nie brakuje atrakcji. Niedaleko jest też do Nessebaru ? starożytnego miasta, do którego spokojnie można dojść spacerkiem wzdłuż promenady (ok. 20 min). Ogólnie hotel sprawia wrażanie czystego i zadbanego. Pokoje sprzątane codziennie ? dość pobieżnie, ale dramatu nie ma. Ręczniki wymieniane każdego dnia, pościel zmieniono raz w czasie naszego 7-dniowego pobytu. Pokoje dość duże. Wyglądem nie różniły się od tych, które przedstawiono na zdjęciach w folderze. My zdecydowaliśmy się na pokój ekonomiczny i baliśmy się co nas czeka. Obawy okazały się nieuzasadnione, bo wystrojem i wyposażeniem nie różnił się od pokoi standardowych. Niższa cena za niego wynikała z faktu, że położony był na niższej kondygnacji i miał widok ?na podwórko?, co w naszej ocenie nie było jakąś wielką wadą, choć gdy dodać do tego słabe oświetlenie pokoju, to trochę utrudniało to pobyt. Klimatyzacja w pokoju działała sprawnie. Dużym minusem był brak kontaktu w łazience, co jest szczególnie uciążliwe dla pań? Warto zabrać ze sobą rozgałęźnik, bo w całym pokoju jest tylko jedno gniazdo. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone i w ogromnych ilościach. Nie brakowało niczego, każdy spokojnie znalazł coś dla siebie. Posiłki nie były monotonne, codziennie pojawiały się jakieś nowe potrawy. Do tego stołówka bardzo czysta, zadbana, a obsługa w czasie posiłków sprawna i pomocna. Wybór alkoholi w all inclusive ograniczony. Przy basenie hotelowym dość mało leżaków - w samym środku sezonu może brakować dla wszystkich chętnych na plażowanie przy hotelu, ale na przełomie sierpnia i września nie mieliśmy problemu, żeby znaleźć wolne miejsce. W hotelu każdego dnia była obecna pani rezydent z Tui i łatwo można było się z nią skontaktować. W ogólnie nie było żadnego problemu jeżeli chodzi o organizację podróży ? wszystko na czas, zgodnie z planem. Pogoda też jakby na zamówienie - było bardzo ciepło. Ogólnie pobyt w hotelu Nobel, jak i cały wyjazd ,oceniamy dobrze. Jedyny nieprzyjemny incydent miał miejsce przy wyjeździe, kiedy okazało się, że nie czeka na nas, zamówione dzień wcześniej, śniadanie na drogę (wyjeżdżaliśmy o 7.00 i nie było szansy zjeść śniadania na miejscu). Pan w recepcji powiedział, że nie ma i nic na ten temat nie wie. Nie próbował nawet udawać, że mu przykro, czy przeprosić. Po prostu się odwrócił i dał nam do zrozumienia, że mamy spadać. W rezultacie do Polski wróciliśmy głodni. To trochę popsuło dobre wrażenie, jakie wcześniej zrobiło na nas to miejsce i pozostawiło mały niesmak. Nie przekreśliło jednak ogólnej pozytywnej opinii o całym pobycie. Z czystym sumieniem możemy polecić ten hotel dla osób, które szukają spokojnego miejsca na wypoczynek, chcą dobrze zjeść i wygrzać się w gorącym bułgarskim słońcu.

• Zalety Duży pokój, duży taras, miła obsługa, smaczne posiłki olbrzymi wybór
    • Wady jeden minus to tylko jedno gniazdko elektryczne w pokoju

Same plusy, polecam ten hotel.blisko plaży, duży wybór posiłków, sympatyczna obsługa

• Zalety Mial obsluga, duzo i dobre jedzenie, bardzo dobra lokalizacja

Wakacje bardzo udane, super polozenie nad morzem, duzo nowych znajomosci, mila obsluga bardzo dobre jedzenie

• Zalety ładne pokoje czysto miła obsługa
    • Wady mało miejsc przy basenie i w restauracji, brak leżaków przy plaży

Bardzo lubię to miejsce jestem nie pierwszy raz w Słonecznym Brzegu i Nesabar kocham te stare maleńkie miasteczko. Hotel dla mnie bardzo dobry, może dla tych co lubią leżeć przy basenie były trudności z leżakami ale ja lubię chodzić na urlopie, jedzenie przepyszne. Polecam ten hotel może i ja do niego wrócę w przyszłym roku.

• Zalety Hotel godny polecenia, obsługa bardzo miła, jedzenie pyszne, blisko plaży
    • Wady w sumie nie ma się do czego przyczepić

Hotel położony blisko plaży, do centrum Słonecznego Brzegu ok pół godziny spacerem, do Nessebaru też ok półgodziny plażą, spokojna okolica, raczej dla ludzi którzy chcą wypocząć, nie ma nocnych rozrywek. Obsługa bardzo miła. Pokoje duże, codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane codziennie, lodówka w pokoju, rzeczywiście tylko jedno gniazdko eletr. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne. Trochę mały basen i mało leżaków, które trzeba wcześniej zająć, rzucając ręcznik;-) ale plaża blisko.

• Zalety Hotel położony blisko plaży. w spokojnym miejscu
    • Wady wady raczej organizacyjne wieczorami nic się nie dzieje.

Hotel położony blisko plaży w spokojnym miejscu, 3km od Nesebyr starego miasta i ok 3km od centrum Słonecznego Brzegu. Polecam go dla par które chcą odpocząć, poplażować. Niestety jedyna wada Hotelu organizacyjna bynajmniej we wrześniu, wieczorami w hotelu nic się nie dzieje, animacje kompletne zero chyba ze gra w bingo. Jedzenie bardzo dobre, codziennie coś innego, co chwile donoszone. Pokoje sprzątane codziennie. Ogólnie polecam :)

• Zalety Bardzo miła obsługa, czyściutko i elegancko.
    • Wady Niestety słabo wyposażona siłownia, a sprzęt który był - nie działał.

Hotel bardzo czyściutki i elegancki. Obsługa bardzo miła. Jedzenie smaczne. Do plaży ok. 5 minut. Dobre połączenie do centrum i do Nessebaru. Warto wziąć przedłużacz, gdyż w pokoju tylko jedno gniazdko. Jedyny minus to słabo wyposażona siłownia, jeśli kogoś interesuje skorzystanie - to niestety sprzęt stary i niesprawny.

• Zalety Świetnie położenie. Bardzo blisko morza, kawiarni, sklepów, cudownego Nessebaru, wszędzie można dojść spacerkiem. Przystanek kolejki turystycznej pod samym hotelem. Obsługa uśmiechnięta, pyszne jedzenie, wielkie pokoje, które w rzeczywistości wyglądają tak jak na prospektach reklamowych. Alkohole nierozcieńczane, nalewane z nowych butelek do szklanek plastikowych lub na życzenie szklanych. Ogólnie - rewelacyjny hotel w rewelacyjnym miejscu.
    • Wady Dwa minusy: 1) Beznadziejne animacje. Delikatnie mówiąc - żadne. Są ale na poziomie beznadziejnie niskim. Mi to akurat nie przeszkadzało bo nie lubię animacji, ale niektórym tego właśnie brakuje. Bylejakość animacji wiąże się z nijaką muzyką przez cały 10 dniowy pobyt. I do tego słabe nagłośnienie. To powoduje że goście hotelowi wieczorami po prostu się nudzą. My byliśmy dużą grupą, a że z hotelu wszędzie jest blisko to wieczorami wędrowalismy po Slonecznym Brzegu. Drugi minus - sprzątanie przy basenie. Przez 10 dni kafle przy basenie kleiły się od napojów, lodów (których jest pod dostatkiem zawsze). Nikt tego nie zmywał. Ten minus jest pewnie do naprawienia z dnia na dzień, więc nie rzutuje na ogólną opinię o hotelu.

Wszystkim bez dzieci polecam ten hotel. Dla dzieci chyba nie za bardzo bo nie ma dla nich żadnych atrakcji. Basen w każdym miejscu ma 1,6m głębokości, a dla dzieci tylko malutki brodzik. Wyżywienie na bardzo wysokim poziomie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieciaczki też i to pod dostatkiem. Nuggetsy, frytki, lody, ciasta - zadowolą każdego niejadka. Stołówka czyściutka, na bieżąco sprzątana. Nie ma się do czego przyczepić. Pokoje czyste, przestronne. Łazienki wymagają odświeżenia, ale na pewno nie remontu. Bardzo słaba muzyka i animacje. Żadnych hitów. Nic. Zero. Poza muzyką i animacjami hotel świetny, z czystym sumieniem mogę go polecić. Z żalem go opuszczałam.

• Zalety Polożenie: blisko do plaży, pół godziny spacerkiem do zabytkowego Nessebaru! Hotel czysty, jedzenie smaczne, duży wybór. Miła obsługa.
    • Wady Wyposażenie łazienek przestarzałe.

Polecam ten hotel w szczególności dla osób ceniacych sobie spo?ój. Do imprezowego centrum Slinecznego Brzegu jest daleko, co dla mnie było zaletą.

• Zalety Czysty, z dobrą obsługą, przyjazny zarówno dla singli, jak i dla par oraz rodzin
    • Wady łazienka ze zbyt wysokim progiem początkowo robiła niezłe problemy :)

W hotelu Nobel byliśmy w terminie 4-11 lipiec 2017 roku (all inclusive) . Wybierając się tutaj przeczytaliśmy opinie o hotelu i wiedzieliśmy, że to dobry hotel, pół roku wcześniej dokonaliśmy rezerwacji. Żeby nie zapomnieć wspomnę o fantastycznej obsłudze hotelowej. Pracujące tam osoby są zawsze pomocne, uśmiechnięte i nie wyglądały na nazbyt przemęczone. Recepcja, serwis sprzątający, kuchnia i obsługa barowa świetnie ze sobą współpracowali, warto im zostawić napiwki! Jeśli chodzi o jedzenie było dobre, urozmaicone, było dużo owoców (wymiennie arbuzy, śliwki, nektarynki, morele, banany, jabłka), jak cokolwiek kończyło się, obsługa natychmiast przynosiła nowe tace z jedzeniem. Zauważyliśmy jedynie dwa mankamenty: pierwszy to tylko jeden ekspres kawowo-herbaciany do którego ustawiały się kilkunastoosobowe kolejki, druga wada to FATALNE WINO, którego po prostu nie dało się pić. Atrakcyjny basen, 5 minut promenadą do morza to kolejne zalety obiektu. Hotel naprawdę wart swoich 4*.