Orange County Resort Alanya

Orange County Resort Alanya

• Dużo udogodnień dla dzieci

• Zalety - miła obsługa - przepyszne jedzenie - czystość - animacje
    • Wady - trochę daleko wszędzie

pobyt pierwszy tydzień października. hotel bardzo ładny , miła i pomocna obsługa, codziennie sprzątany pokój i uzupełniana lodówka, przepyszne jedzenie w ilościach nie do przejedzenia. codzienne animacje wieczorem imprezy na molo i później w hotelowym klubie. ręczniki plażowe w cenie . jedyny mankament to że hotel jest oddalony od centrum ale dla osób nastawionych tylko na wypoczynek w hotelu wymarzone miejsce . Zdecydowanie polecam

• Zalety Duży wybór jedzenia,animacje na mistrzowskim poziomie.Czysto!
    • Wady Nie mówią po angielsku.

Bylismy w tym hotelu w pażdzierniku 2017.Pobyt bardzo udany.Hotel odnowiony,pokoje czyste i zadbane.Codziennie sprzatane.Duzy wybor jedzenia (nie wszystko było smaczne,ale jest tak duzy wybór który rekompensuje).Płaza bardzo mała i żwirkowa,ale to normalne.Teren hotelu bardzo dobrze zagospodarowany.Molo wysunięte bardzo daleko w morze.Duzo lezakow parasoli itp.Ręczniki plażowe w cenie.Obsługa podczas posiłków to prawdziwe 5 gwiazdek.Polecam ten hotel każdemu kto chce odpocząc :)

• Zalety - położenie - jedzenie - obsługa - atrakcje dla dzieci
    • Wady - zimna woda w basenie

pobyt koniec października 2017, ogólnie bardzo udany, hotel zadbany, miła i pomocna obsługa, codzienne sprzątanie i wymiana ręczników w pokojach, jedzenie urozmaicone, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, minusem było to że w godzinach popołudniowych często brakowało alkoholu, dopiero wieczorem po kolacji jakimś cudem się pojawiał, drugi minus to dyskoteka na hotelowym molo, nie mam nic przeciwko zabawie, ale 6 wieczorów przy dokładnie tej samej dzień w dzień muzyce techno to staje się trochę monotonne, mieliśmy pokój od strony morza i basenów, może z drugiej strony byłoby ciszej, ale i tak urlop uważam za udany !!!

• Zalety Wszystko
    • Wady Nie mówią po polsku

Właśnie wróciłam z tego hotelu jestem zachwycona ( nadmienię że nie jest to mój pierwszy wyjazd ) jedzenie rewelacja - obiady bardziej atrakcyjne przy basenach niż w restauracji gdzie to mi się jeszcze nie zdarzyło ---lody ciasta od świtu do nocy ---- drinki cud malina (margarita Mohito itp. ) dyskoteka na plaży lub molo w ciągu dnia ( na plaży piana party ) wieczorne atrakcje prowadzone przez profesjonalne grupy a nie animatorów o 23 wszyscy przenoszą się na molo i zabawa dalej trwa Minus -- hotel nastawiony na Rosjan i nie zawsze sprzątane pokoje raz nie uzupelnili lodówki po mojej interwencji pakowali aż za dużo tylko na molo gorzej chodzi Wi-Fi Ogólnie chętnie tam wrócę POLECAM wycieczkę na Zielony Kanion- - widoki dech zapierają CUDO !!!