Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Park Golden Beach
Bułgaria / Złote Piaski

Park Golden Beach: obiekt

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: wydzielona część basenu głównego z jedną zjeżdżalnią, miniklub i plac zabaw.
  • Tylko 200 m do publicznej, szerokiej i piaszczystej plaży, nowocześnie zagospodarowanej z atrakcjami dla dzieci.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 800 m od ścisłego centrum, w otoczeniu parku, blisko aquaparku "Aquapoliis".
  • Bogata oferta rekreacyjna: jacuzzi, sala fitness, mini golf, siatkówka oraz sporty wodne przy plaży (odpłatnie).
Sprawdź oferty z Twojego miasta
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive
  • Wyjazd z Krakowa All Inclusive

• Zalety BRAK WAD, NAJKRÓCEJ MOŻNA OPISAĆ
    • Wady NIE MA

SUPER HOTEL,OBSŁUGA, ANIMACJE, JEDZONKO, MIEJSCOWOŚĆ SLICZNA, BLISKO DO WARNY

• Zalety bezproblemowa obsługa (poza recepcją), wspaniali animatorzy, blisko dreptaka, gry i zabawy, jedzenia pod dostatkiem
    • Wady momentami wątpliwe jedzenie (miałem małe zatrucie), trochę ciasno przy basenie, mało interesowni rezydenci

Bardzo miło wspominamy te wakacje. Naprawdę polecamy! Nie jest to może 5 gwiazdkowy hotel ale zasługuje na pochwały. Gorąco pozdrawiamy animatorów: Mile i Koko! Generalnie we love Bulgaria

• Zalety miła obsługa
    • Wady mogliby podgrzewać wodę w basenie

hotel ogólnie przyjazny dla rodzin, codziennie organizowane zabawy dla dzieci ,miła obsługa, każdy znajdzie coś dla siebie, w pobliżu wiele sklepów, dyskotek, taksówki tanie, pokoje o przeciętnym standardzie jednak nie ma na co narzekać, posiłki smaczne w formie szwedzkiego stołu, , do morza około 400 metrów trzeba zejść po schodach , plaża publiczna z ratownikiem , jeżeli ktoś chce "all" na plaży to koszt z tego co pamiętam 300 zł na dzień, moim zdaniem zbędny wydatek obok plaży jest ruchliwy bulwar na którym pełno sklepików gdzie można nabyć praktycznie wszystko w cenach "polskich" piwo 2 litry carlsberg 11 zł, rakija 0,7 litra 21 zł, walutę lepiej zabrać euro i na miejscu wymienić w jednym z pobliskich banków kurs wymiany 1 euro = 2 lewy, byliśmy z 3 osobową rodziną tydzień - polecam jeśli ktoś lubi spokój

• Zalety blisko plaży czysto duży wybór jedzenia mili ludzie

Hotel naprawdę godny polecenia ! Blisko plaży, fajne pokoje, dużo jedzenia pyszne drinki:) Codziennie animacje dla dzieci i dorosłych. Można wybrać ten hotel bez obaw! Polecam gorąco!

• Zalety pokoje duże i czyste, blisko do plaży
    • Wady trochę monotonne jedzenie, zwłaszcza śniadania, wędliny i ser nie do zjedzenia

warunki i pobyt adekwatne do ceny, jedzenia dużo ale posiłki monotonne, animacje codziennie do samo- trochę męczące

• Zalety Bardzo miła obsługa, czysto , dobre jedzenie ,świetne animacje.
    • Wady hotel położony w drugiej linii brzegowej ,dość strome zejście na plażę.

Polecam hotel , stosunek jakości do ceny jak najbardziej adekwatny. Animacje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych bardzo fajne. Dodatkowo polski animator - Pan Paweł , ma doskonałe podejście do dzieci , a przy załatwianiu wycieczek i formalności jest bardziej pomocny niż rezydent. W hotelu czysto , obsługa zorganizowana , ale nie narzucająca się. Pokoje duże , ładne. Basen czysty ,nawet wystarczało leżaków. Serdecznie polecam!!

• Zalety Bardzo dobre położenie.

Hotel położony tuż przy plaży i blisko różnego rodzaju sklepów. Bardzo dobry wybór dla rodzin z dziećmi-niezależnie od wieku, gdyż jest dla nich specjalnie wydzielony brodzik, zjeżdżalnie, mini klub a także plac zabaw. Ładny basen hotelowy. Polecany szczególnie dla rodzin.

• Zalety Blisko plaży ładnej plaży, animacje
    • Wady serwowane przekąski w ciągu dnia

Byliśmy z mężem i wówczas 3letnia córeczką w lipcu 2014. Ogólne wrażenie b, pozytywne w pokojach i łazienkach czysto, baseny czyste, jedzenie ok....zawsze można coś wybrać innego. Ne rozumiem opinii, że mało urozmaicone gdyż na 10 dniowy pobyt każdego dnia jedliśmy inne zestawienie posiłków, jednak nie którzy goście podczas jednego obiadu nakładali wszystko co możliwe danego dnia w stołówce, więc tu się nie dziwie, może się znudzić :-) Jeżeli chodzi o słynneschody fakt trochę ich jest, my mieliśmy info w biurze podróży o tym i świadomi tego faktu ten hotel wybraliśmy, i nie żałowaliśmy bo trochę ruchu nam się przydało po takiej ilości jedzenia. Plac zabaw dla dzieci jest, może nie najwyższych lotów, ale coś tam stoi. Animacje super czasami śmialiśmy się do łez, animatorzy rewelacja i dla starych i dla dzieci głownie ukierunkowani na Polskich, Rosyjskich i Niemieckich gości mówią we wszystkich językach. Nie rozumiem tych czepliwych którzy za 2000/2500 tyś zł chcieliby by nie wiadomo co, przecież jadąc nad nasz Bałtyk do miejsca o podobnym standardzie(baseny, animacje all inc.) zapłacimy więcej albo podobnie z większym prawdopodobieństwem brzydkiej pogody nie wspominając i zimnym morzu. Przyczepić mogę się jedynie do faktu iż dwa razy zdarzyło się iż w szklance z alkoholem wyczuwany był chlor, i przekąski w ciągu dnia strasznie marne. Ogólnie polecam

• Zalety smaczne wyżywienie świetna praca sympatycznych animatorów czystość duże pokoje niedaleko do plaży
    • Wady płatny internet numeracja pokoi, przez co można się zgubić

Hotel położony w bardzo ciekawej okolicy,blisko do plaży - wystarczy zejść schodami (dość stromymi)by dostać sie na główną promenadę i plaże. Warto zauważyć ze zaraz po zejśćiu po lewej stronie jest Supermarket VALDI w którym jest dużo taniej niż w ALDO (np. wódka bułgarska 0,5 L 9lev, a ten sam produkt w Aldo 12 lev.) W hotelu miła obsługa, dwa bary ,fajne drinki, baaaaardzo ładny widok z tarasu widokowego w jadalni oraz obok recepcji. Wyżywienie bardzo dobre chociaz śniadania ciągle te same,lecz wybór jest tak ogromny że napewno nie ma co narzekać. Swietna praca animatorów, którzy byli bardzo mili i życzliwi i starali sie bardzo by każdy czuł się dobrze i wymyślali różnego rodzaju atrakcje ( codziennie gra w rzutki, siatkówkę plażową) jest stół do tenisa stołowego gdzie można bezpłatnie pograć.Dla dzieci zawsze o godz.20 była mini dyskoteka. Większość turystów w hotelu to Polacy,Niemcy oraz Rosjanie, chociaż widoczni są również Bułgarzy. Pokoje duże i przestronne, duży balkon,codziennie sprzątany. Wielka łazienka. jedyny minus to numeracja pokoi w hotelu i schody które prowadzą do nikąd,ale to nie wpływa na moją ocene końcową, polecam bardzo ten hotel.

• Zalety miła obsługa, urozmaicone posiłki, bardzo czysto, zajęcia animacyjne,
    • Wady słabo działająca klimatyzacja, nudne wieczory - brak imprez tanecznych

Ogólnie polecam hotel. Pokoje codziennie sprzątane, codzienna wymiana ręczników, bardzo dobra i urozmaicona kuchnia. restauracja klimatyzowana. Duży plus dla barmanów - duży wybór i nie trzeba się dopraszać. Prawie codziennie lody dla dzieci. Minusem była klimatyzacja - naprawdę słabo działająca - ciężko wypocząć w nocy. Do morza niedaleko - wystarczy pokonać kilkadziesiąt stopni - niezbyt uciążliwe. Plaża i woda cudowne. Brakowało jedynie jakiś imprez w hotelu. Hotel posiada możliwości zorganizowania czegoś na kształt dyskoteki ale były tylko nudne animacje wieczorne przy basenie.