Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Park Golden Beach
Bułgaria / Złote Piaski

Park Golden Beach: obiekt

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: wydzielona część basenu głównego z jedną zjeżdżalnią, miniklub i plac zabaw.
  • Tylko 200 m do publicznej, szerokiej i piaszczystej plaży, nowocześnie zagospodarowanej z atrakcjami dla dzieci.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 800 m od ścisłego centrum, w otoczeniu parku, blisko aquaparku "Aquapoliis".
  • Bogata oferta rekreacyjna: jacuzzi, sala fitness, mini golf, siatkówka oraz sporty wodne przy plaży (odpłatnie).

• Zalety Posiłki bardzo dobre. W pokojach czyściutko, codziennie sprzątano.
    • Wady Schody do hotelu są wykańczające, nie polecam dla rodzin z dziećmi w wózkach.

Wrażenia mojej rodziny ogólnie są pozytywne z pobytu w tym hotelu.

Bardzo czysto, miła obsługa. Baseny przy hotelu świetne :) Gorąco polecam.

• Zalety Blisko plaży Czysty
    • Wady Monotonne jedzenie Hałas dobiegający z basenu Brak jakiegokolwiek wystroju Mały basen Mało miejsca przy basenie(walka o leżaki)

Hotel wybitnie dla rodzin z dziećmi. Dużo animacji dla dzieci.Pary nie mają co tam szukać. Na moim pietrze śmierdziało grzybem. Panie sprzątające zostawiały na korytarzach odkurzacze i wózki z mopami. Choć trzeba im przyznać ze sprzątały sumiennie i codziennie. Jedzenie smaczne choć baaardzo monotonne,zwłaszcza jak się jest na 2 tyg. To co zostaje z wcześniejszych posiłków zmienia kształt i konsystencje i jest podawane później. Często były podawana np.jajka jako :na twardo,jajecznica i sadzone,czy też ziemniaki np.gotowane ,pure,i zapiekane w trakcie jednego posiłku. Bar na plaży to jakaś buda, a do serwisu plażowego trzeba zabezpieczyć pieniądze na materac bo nie ma go w komplecie. Byłem na piętrze gdzie musiałem pokonywać straszna ilość schodów.Winda strasznie powolna. Hotel góra na 3,5 gwiazdki.

• Zalety Położenie
    • Wady Monotonne jedzenie Wystrój(żaden) Mały basen Mało leżaków

Hotel ewidentnie dla rodzin z dziećmi. Pary nie będą mieć w nim żadnych rozrywek. Pokoje jak i hotel czyste. Jedzenie smaczne choć przy pobycie 2 tyg jadłospis znaliśmy na pamięć. Ogólny hałas nadbiegający z basenu. Bar na plaży to dla nas pomyłka. Do serwisu plażowego, mimo wykupienia doliczcie Państwo opłatę za materac, bo nie jest w cenie. Wystrój, a raczej jego brak. Internet płatny i to drogo. Mało miejsca przy basenie. Na niższych piętrach śmierdzi grzybem. W naszym mniemaniu nie jest to hotel na 4 gwiazdki. A już napewno nie wart 4tys,za 2 tyg od osoby.

• Zalety Bardzo fajny hotel. Sympatyczna i kompetentna obsługa. Pyszne jedzenie
    • Wady część animacji płatnych

Nie myślałam, że Bułgaria jest taka fajna. Zawsze uważałam, że Turcja jest najlepszą lokalizacją na wakacje. Zmieniłam zdanie, gdyż oprócz takich samych atrakcji jak w Turcji - Bułgaria wypada lepiej, bo jest swobodna, przyjazna. Sam hotel naprawdę super. Świetne różnorodne jedzenie, kuchnia z różnych stron świata. . Nie przeszkadzały nam nawet słynne wysokie schody, choć do morza trzeba było troszkę przejść. I wspaniałe morze Śródziemne- ciepłe i niesamowicie zmienne. Bardzo fajna, symapatyczna i nienachalna obsługa. Świetni barmani, szczególnie Ci z baru przy plaży. I pełen podziw właśnie dla barmana przy plaży (i w restauracji) o imieniu Gendo- młodego chłopaka, który nie szczędził uśmiechu i energii nawet po 13 godzinach pracy, Hotel czysty, zadbany, ciągle sprzątany. Troszkę nie podobało mi się się przy basenie , gdzie leżaki były zajęte przez cały dzień ręcznikam,i a nikt z nich nie korzystał. Ale to akurat nie wina hotelu, a gości, którzy sami nie wzięli a innym nie dali. Na minus jak napisałam wcześniej część płatnych animacji. Uważam, że to nie w porządku. Hotel na tym nie za wiele zarobił jak policzyłam, a traci na opinii. A i jeszcze z małych minusów to animatorka Ecco Holiday mogłaby chociaż robić dobrą minę do złej gry i uśmiechnąć się. Podobnie pani rezydent fajna, jednak niezbyt trafnie przedstawia opinię o Bułgarii (miałam wrażenie, że gdzie się ruszę to ktoś mnie oszuka w tym kraju- jednak wcale tak nie było). A poza tym drobnmymi uwagami polecam. Ja na pewno wrócę do Bułgarii.

• Zalety przestronne pokoje, duze balkony, smaczne posilki,
    • Wady brak udogodnien dla rodzin z malymi dziecmi, poruszanie sie wozkiem bardzo trudne

Ogolnie ok, pokoje duze, spokojnie pomieszcza rodzine 2+2, posilki smaczne i swieze, sporo owocow, na plaze zejscie po schodach (okolo 100 stopni), blisko plazy i promenady. Hotel jak na 4* niezly. Nie polecam hotelu dla rodzin z niemowletami, gdyz nie ma infrastruktury dla bobasow (brak przewijakow, mikrofalowek do podgrzewania jedzenia, naczyn dla dzieci itp.) oraz bardzo ciezko poruszac sie wozkiem po hotelu.

• Zalety wspaniała obsługa, bardzo czysto - pościel zmieniana podczas tygodniowego pobytu dwukrotnie, bardzo dobre wyżywienie
    • Wady słaby internet, który niestety, nie był tani, 99 schodów prowadzących z plaży do hotelu ;)

Bardzo udany pobyt! Pogoda - wspaniała; obsługa - miła,uśmiechnięta, grzeczna, zawsze chętnie służąca pomocą; pokoje -duże, klimatyzowane, codziennie sprzątane; łazienka - przestronna i czysta; basen - może jak dla mnie zbyt głęboki, ale można było też skorzystać z mniejszego, ciut płytszego; wyżywienie - bardzo smaczne i dość urozmaicone, drinki - mocne; atrakcje w hotelu - no cóż... nie powaliły mnie na kolana. Dla dzieci - niby mini klub, ale ograniczał on się tylko do malowania lub wycinania (i to zarówno przed południem, jak i po południu) plus wieczorne, półgodzinne minidisco (dzieci uwielbiały!). Porażką największą był dla mnie wieczór atrakcji dla dzieci, który należało opłacić!!! Informacji oficjalnej na ten temat nie było nigdzie, więc ci z rodziców, którzy droga pantoflową o tym się nie dowiedzieli musieli tłumaczyć swoim pociechom dlaczego nie mają one pomalowanych twarzy, nie dostały t-shirtu, nagrody i - co najgorsze - DLACZEGO SĄ ODSUWANE OD ZABAWY PRZEZ ANIMATORÓW!!! (Dosłownie odpychane i wypraszane ze sceny). Dla dorosłych animacje w miarę sympatyczne, ale też bez szału. Tym, którzy lubią dużo zamieszania i hałasu, atrakcji dostarczały okoliczne kluby mieszczące się przy promenadzie. Tam tez można było zakupić pamiątki, ubrania, kosmetyki. Do Varny możliwość dojazdu autobusem (109) za 3 lewa, a tam cudowne delfinarium, które polecam!

• Zalety brak
    • Wady 1). GRZYB w łązięce (..i nie tylko u mnie+konsultacje z innymi), 2). woda do mycia ŚMIERDZI CHLOREM!!!, 3). jedzenie bez przesady.. bez szału, zwykły szwedzki stół, 4). smród poniżej 6 piętra GRZYBEM ( jak już sie skusicie na zakup w tum czymś pokój to napewno nie poniżej 6-pietra), 4). windy to dopiero podchody :)

..standard 4 gwiazdkowy w Bułgari to jak u nas 2 gwiazdkowy, piękne tereny, morze.. rozczarowuje tylko stan pokoi, nie ogrzewają zimą i latem GRZYB tutaj się panoszy wraz ze smrodemQQQ ODRADZAM!!!

• Zalety Dobre jedzenie,czyste pokoje
    • Wady Platne wifi,duza ilosc schodow nad morze i centrum,kiepska kawa na stolowce

Hotel godny polecenia,dobra lokalizacja,pyszne jedzenie,dla rodzin Z malymi dziecmi uciazliwe schodzenie po schodach na plaze.Ogolnie hotel dobry,radze uwazac i nie dawac sie rezydentom ktorzy mowia ze hotel nie ma niby wolnych pokoi lub je zalalo bo to bzdura,nam tak powiedziano po wyladowaniu i chcieli nas przeniesc do innego gorszego hotelu ale sie nie zgodzilismy,innej parze tak powiedziano i wyladowali1tydz w tym gorszym hotelu a drugi tydz dopiero w golden beach.

• Zalety Blisko morza,atrakcje dla dzieci w języku polskim
    • Wady Strome wejście do hotelu przy powrocie z plaży

Hotel bardzo dobrze usytuowany z przepięknymi widokami,pokoje duże i czyste.Dużo animacji dla dzieci w języku polskim. Jak najbardziej zasłużone 4 gwiazdki.Polecam dla rodzin z dziećmi.