Park Golden Beach
Bułgaria / Złote Piaski

Park Golden Beach: obiekt

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: wydzielona część basenu głównego z jedną zjeżdżalnią, miniklub i plac zabaw.
  • Tylko 200 m do publicznej, szerokiej i piaszczystej plaży, nowocześnie zagospodarowanej z atrakcjami dla dzieci.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 800 m od ścisłego centrum, w otoczeniu parku, blisko aquaparku "Aquapoliis".
  • Bogata oferta rekreacyjna: jacuzzi, sala fitness, mini golf, siatkówka oraz sporty wodne przy plaży (odpłatnie).
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Jedzenie zwłaszcza kolacje mistrz, cały obiekt czysty zadbany nie ma się do czego doczepić.
    • Wady Zejście do plaży po stromych schodach oraz wędliny i sery na śniadanie nie jadalne.

7 nocy, pogoda cały czas upał,jedzeni i hotel gorąco polecam.

• Zalety Miła obsługa. Blisko do centrum rozrywki, mnóstwo restauracji , dyskotek, sklepików
    • Wady Mnóstwo wad.

Hotel zaniedbany I brudny.Wymaga remontu : rdza,grzyb,usterki.Jedzenie da się przeżyć ale mogło być lepiej. ..Dojście do plaży schodami. Największe rozczarowanie to plaża, co z tego że może I ładna ale bardzo brudna. Bar na plaży to rozwalająca się buda. Doplacilismy do all inclusive na plaży -strata kasy. ..żenada. ..parę suchych ciastek, woda, piwo. .leżaki w rozsypce

• Wady Mnóstwo schodów i nieprzemyślane podjazdy dla wózków

4 gwiazdki to nie są, ale pobyt był bardzo miły i nie było do czego się przyczepić. Zdecydowanie polecam!

• Zalety obsługa hotelowa posiłki
    • Wady czystość stan techniczny windy

Pobyt w Bułgarii można zaliczyć do udanych. Hotel zdecydowanie wymaga remontu, a także generalnego sprzątania. Przydałoby się zrobienie porządku z owadami wchodzącymi przez ściany (popękane). Grzyb na słuchawce prysznicowej był odrażający. Panie sprzątające, mimo, że bardzo sympatyczne, niestety nie wykonują należycie swoich obowiązków. Właściwie ich sprzątanie ograniczało się do złożenia prześcieradeł, wymiany ręczników, uzupełnienia papieru toaletowego i mini baru. Jednak wszystko ratują panowie barmani w lobby (na basenie... nie do końca). Uśmiechnięci, zawsze pogodni - super! No i kwestia jedzenia- PYCHA! Dobrze, że na plażę prowadzą schody, bo inaczej po powrocie można mieć sporo kilogramów do przodu! :) Basen nieco mały, ale we wrześniu nie ma tłumu chętnych do pływania :) Jednak w sezonie może być ciężko. Za tę cenę, uważam, że było bardzo w porządku :)

• Zalety Posiłki bardzo dobre. W pokojach czyściutko, codziennie sprzątano.
    • Wady Schody do hotelu są wykańczające, nie polecam dla rodzin z dziećmi w wózkach.

Wrażenia mojej rodziny ogólnie są pozytywne z pobytu w tym hotelu.

Bardzo czysto, miła obsługa. Baseny przy hotelu świetne :) Gorąco polecam.

• Zalety Blisko plaży Czysty
    • Wady Monotonne jedzenie Hałas dobiegający z basenu Brak jakiegokolwiek wystroju Mały basen Mało miejsca przy basenie(walka o leżaki)

Hotel wybitnie dla rodzin z dziećmi. Dużo animacji dla dzieci.Pary nie mają co tam szukać. Na moim pietrze śmierdziało grzybem. Panie sprzątające zostawiały na korytarzach odkurzacze i wózki z mopami. Choć trzeba im przyznać ze sprzątały sumiennie i codziennie. Jedzenie smaczne choć baaardzo monotonne,zwłaszcza jak się jest na 2 tyg. To co zostaje z wcześniejszych posiłków zmienia kształt i konsystencje i jest podawane później. Często były podawana np.jajka jako :na twardo,jajecznica i sadzone,czy też ziemniaki np.gotowane ,pure,i zapiekane w trakcie jednego posiłku. Bar na plaży to jakaś buda, a do serwisu plażowego trzeba zabezpieczyć pieniądze na materac bo nie ma go w komplecie. Byłem na piętrze gdzie musiałem pokonywać straszna ilość schodów.Winda strasznie powolna. Hotel góra na 3,5 gwiazdki.

• Zalety Położenie
    • Wady Monotonne jedzenie Wystrój(żaden) Mały basen Mało leżaków

Hotel ewidentnie dla rodzin z dziećmi. Pary nie będą mieć w nim żadnych rozrywek. Pokoje jak i hotel czyste. Jedzenie smaczne choć przy pobycie 2 tyg jadłospis znaliśmy na pamięć. Ogólny hałas nadbiegający z basenu. Bar na plaży to dla nas pomyłka. Do serwisu plażowego, mimo wykupienia doliczcie Państwo opłatę za materac, bo nie jest w cenie. Wystrój, a raczej jego brak. Internet płatny i to drogo. Mało miejsca przy basenie. Na niższych piętrach śmierdzi grzybem. W naszym mniemaniu nie jest to hotel na 4 gwiazdki. A już napewno nie wart 4tys,za 2 tyg od osoby.

• Zalety Bardzo fajny hotel. Sympatyczna i kompetentna obsługa. Pyszne jedzenie
    • Wady część animacji płatnych

Nie myślałam, że Bułgaria jest taka fajna. Zawsze uważałam, że Turcja jest najlepszą lokalizacją na wakacje. Zmieniłam zdanie, gdyż oprócz takich samych atrakcji jak w Turcji - Bułgaria wypada lepiej, bo jest swobodna, przyjazna. Sam hotel naprawdę super. Świetne różnorodne jedzenie, kuchnia z różnych stron świata. . Nie przeszkadzały nam nawet słynne wysokie schody, choć do morza trzeba było troszkę przejść. I wspaniałe morze Śródziemne- ciepłe i niesamowicie zmienne. Bardzo fajna, symapatyczna i nienachalna obsługa. Świetni barmani, szczególnie Ci z baru przy plaży. I pełen podziw właśnie dla barmana przy plaży (i w restauracji) o imieniu Gendo- młodego chłopaka, który nie szczędził uśmiechu i energii nawet po 13 godzinach pracy, Hotel czysty, zadbany, ciągle sprzątany. Troszkę nie podobało mi się się przy basenie , gdzie leżaki były zajęte przez cały dzień ręcznikam,i a nikt z nich nie korzystał. Ale to akurat nie wina hotelu, a gości, którzy sami nie wzięli a innym nie dali. Na minus jak napisałam wcześniej część płatnych animacji. Uważam, że to nie w porządku. Hotel na tym nie za wiele zarobił jak policzyłam, a traci na opinii. A i jeszcze z małych minusów to animatorka Ecco Holiday mogłaby chociaż robić dobrą minę do złej gry i uśmiechnąć się. Podobnie pani rezydent fajna, jednak niezbyt trafnie przedstawia opinię o Bułgarii (miałam wrażenie, że gdzie się ruszę to ktoś mnie oszuka w tym kraju- jednak wcale tak nie było). A poza tym drobnmymi uwagami polecam. Ja na pewno wrócę do Bułgarii.

• Zalety przestronne pokoje, duze balkony, smaczne posilki,
    • Wady brak udogodnien dla rodzin z malymi dziecmi, poruszanie sie wozkiem bardzo trudne

Ogolnie ok, pokoje duze, spokojnie pomieszcza rodzine 2+2, posilki smaczne i swieze, sporo owocow, na plaze zejscie po schodach (okolo 100 stopni), blisko plazy i promenady. Hotel jak na 4* niezly. Nie polecam hotelu dla rodzin z niemowletami, gdyz nie ma infrastruktury dla bobasow (brak przewijakow, mikrofalowek do podgrzewania jedzenia, naczyn dla dzieci itp.) oraz bardzo ciezko poruszac sie wozkiem po hotelu.