Park Golden Beach

• Wyjazd z Warszawy All Inclusive
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive

Wojtek Kce
    Pobyt: Wrzesień 2013

• Zalety dobry stosunek ceny do jakości, ciche położenie jednocześnie blisko głównego deptaka
    • Wady mały basen

spędziliśmy tydzień z dzieckiem 1,5 roku we wrześniu i mogę ten hotel polecić za tą cenę jak najbardziej 1630zł plus dopłata 130 za all na plaży to naprawdę cudów nie oczekujmy.Położenie w drugiej linii jakieś 300 metrów od plaży dojście po schodach dla niektórych może być uciążliwe ale ja pokonywałem je kilka razy dziennie z dzieciakiem na ręce i nie miałem problemu, po zejściu ze schodów główny deptak-mnóstwo sklepów i barów, i wejście na plaże.Na plaży wydzielone miejsce(leżaki i parasole bezpłatne, materac płatny w naszej opcji) oraz bar skromny ale był, a większość hoteli go nie posiada i to jest plus napoje oraz przekąski oraz owoce.Pokoje duże wszystkie z balkonem codziennie sprzątane na życzenie zmieniana pościel łóżeczko dla dziecka w cenie.Internet wifi 18 lewa za tydzień działa w hotelu i na plaży dość dobre łącze.Basen niezbyt duży we wrześniu nie było problemu z leżakami ale w sezonie pewnie jest tłok do tego dwa male baseniki dla dzieci oraz basen kryty podzielony na głębszą i płytszą część.Plaża piaszczysta we wrześniu pusto.Jedzenia pod dostatkiem i urozmaicone nie narzekaliśmy ale zawsze się znajdzie malkontent nawet w 5* hotelu.Hotel polecamy i możliwe że wrócimy.Wycieczki te same co u rezydenta można kupić na deptaku połowę taniej my nie korzystaliśmy, byliśmy na piechotę w Aładży 1h drogi polecam.

Opinia dodana: 08 grudnia 2013

Domcia
    Pobyt: Wrzesień 2013

Hotel bardzo przyjemny, obsługa dyskretna i przyjazna. Miła atmosfera.

Opinia dodana: 13 września 2013

Ma(L)utka
    Pobyt: Sierpień 2013

• Par, rodzin z dziećmi

Hotel godny polecenia. Pokoje czyste, sprzatane codzennie. Jedzenie ok, ale troche monotonne. Bardzo ladna, szeroka plaza przy hotelu. Wyjazd jak najbardziej zaliczam do udanych:)

Opinia dodana: 04 września 2013

Krystian Cybruch
    Pobyt: Sierpień 2013

Wrocilismy z wakacji tydzień temu,jestesmy bardzo mile zaskoczenie i zadowolenie jeżeli chodzi o obsługe hotelu i restauracji.Posilki urozmaivone i bogate(oprócz śniadań),Hotel robi bardzo duże wrazenie ,ogólnie z mężem jetesmy zadowoleni z wypoczynku szczerze polecam,mnóstwo rozrywki dla dzieci jeśli chodzi o anImacje,plecam polecam.A na marginesie pozdrawiamy animatora Piotrka i poznanych polakow miedzy innym,i Paulinke Sylwie z dziecmi ,Karolcie z mężem i córką,oraz PRZESYMPATYCZNA I ZAWSZE UŚMIECHNIĘTĄ WIOLE z rodziną

Opinia dodana: 27 sierpnia 2013

Pavlo
    Pobyt: Lipiec 2013

• Aktywnych, ceniących spokój

hotel posiada 4 gwiazdki i na taką ocenę zasługuje , bez szczególnego narzekania ale też bez czegoś specjalnego. Jeśli ktoś nastawia się na wypoczynek to owszem polecam ( nie oszukujmy się za tą cenę nie oczekujmy cudów).

Opinia dodana: 25 sierpnia 2013

ania
    Pobyt: Wrzesień 2012

Uwaga!! w hotelu kradną. Pierwsze wrażenie, obsługa, jedzenie, pokoje - bardzo pozytywne. Wydawało nam się, że hotel jest na wysokim poziomie i nie mieliśmy powodów do narzekań. W przeddzień wylotu do Polski zostaliśmy okradzeni - ktoś w nocy otworzył drzwi własnym kluczem i wyjął wszystkie pieniądze z portfela (zdziwiło nas to, że rano drzwi do pokoju były otwarte). Rezydentka zapewniała, że stało się to pierwszy raz od 10 lat i odradziła powiadomienie policji. Okazało się, że w tym samym czasie pieniądze straciło jeszcze kilkoro Polaków. Dwójka została zaskoczona w pokoju przez złodzieja, który otwierał drzwi własnym kluczem. Wszystkim odradzano policję, co oznacza dla mnie, że w proceder zamieszana jest większa ilość osób. Zdecydowanie odradzam ten hotel!!!

Opinia dodana: 11 września 2012

Kasia i Krzysiu W

Pobyt: Grudzień -0001

Właśnie wróciliśmy z Bułgarii-hotel Park Hotel Golden Beach. Hotel piękny, czyste pokoje codziennie sprzątane,co drugi dzień wymieniane ręczniki, jedzenie dobre, obsługa hotelu bardzo fajna:),animacje to strzał w dziesiątkę - odbywały się w języku polskim,animatorzy 100% dają z siebie, zawsze uśmiechnięci i przyjaźnie nastawieni:)co przekładało się na fantastyczną zabawę.To był niezapomniany tydzień:)dziękujemy

Opinia dodana: 25 sierpnia 2012

aleks241
    Pobyt: Lipiec 2012

Właśnie wróciłam z tego hotelu i jestem nim zachwycona. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Pokój ładnie urządzony, sprzątany codziennie. Bardzo miła obsługa, jedzenie urozmaicone i stale uzupełniane. Zejście na plażę schodami ale po takim jedzeniu trochę wysiłku się przydało :) Animacje w języku polskim, angielskim i niemieckim. Polecam :)

Opinia dodana: 13 lipca 2012

anna.ad
    Pobyt: Czerwiec 2012

• Rodzin z dziećmi, szukających rozrywki

Hotel położony jest w bardzo fajnym miejscu, blisko do głównej promenady, przepiękna plaża i widoki. Jedzenie bardzo smaczne, duży wybór. Rewelacyjne animacje.

Opinia dodana: 28 czerwca 2012

Pobyt: Grudzień -0001

• Szukających luksusu, szukających rozrywki, singli

bylismy tam z chłopakami w tamtym roku, wszystko git, rozrywki nie brakuje ;-) w tym roku rownież tam

Opinia dodana: 07 maja 2012