Park Golden Beach
Bułgaria / Złote Piaski

Park Golden Beach: obiekt, basen

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: wydzielona część basenu głównego z jedną zjeżdżalnią, miniklub i plac zabaw.
  • Tylko 200 m do publicznej, szerokiej i piaszczystej plaży, nowocześnie zagospodarowanej z atrakcjami dla dzieci.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 800 m od ścisłego centrum, w otoczeniu parku, blisko aquaparku "Aquapoliis".
  • Bogata oferta rekreacyjna: jacuzzi, sala fitness, mini golf, siatkówka oraz sporty wodne przy plaży (odpłatnie).

• Zalety - duże wygodne pokoje, duże balkony - dobre jedzenie, duży wybór - basen otwarty + kryty - miła obsługa
    • Wady - smród z klimatyzacji i wentylacji - dojście do plaży schodami - za mały basen / za mało leżaków względem ilości pokoi - bardzo słaby PŁATNY Wi-F - dziwnie rozwiązana komunikacja w hotelu, nie da się ominąć schodów

ZALETY: - duże wygodne pokoje, duże balkony - dobre jedzenie, duży wybór - basen otwarty + kryty - miła obsługa WADY: - smród z klimatyzacji i wentylacji - dojście do plaży schodami - za mały basen / za mało leżaków względem ilości pokoi - bardzo słaby PŁATNY Wi-F - dziwnie rozwiązana komunikacja w hotelu, nie da się ominąć schodów

• Zalety Czyste pokoje .Jedzenie dobre.
    • Wady Basen tragedia Oszukane przekąski. Kolejki do jedzenia i picia.smrud na basenie. Brak leżakow .do morza daleko około 600metrów a nie 200metrów.Ten hotel to ruina.Nie polecam.

Nie polecam tego hotelu nikomu.Napewno rodzicom z dziecmi.

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, czysto, duże ładne pokoje
    • Wady Łazienka (stara, brzydka, grzyb przy wannie), kiepskie animacje - wszystko pod Niemieckich turystów, niedziałająca klimatyzacja w naszym pokoju

Jedzenie super, urozmaicone i stale dokładane. Nawet mój niejadek zawsze znalazł coś dla siebie. Pokoje codziennie sprzątane, codziennie nowe ręczniki, co drugi dzień zmieniana pościel. Pokoje ładne, przestronne, łóżka wygodne. Łazienka totalni nie pasująca do reszty hotelu - stara, grzyb na kafelkach. Niestety w naszym pokoju nie działała klimatyzacja (przy 38 stopniach na polu stanowiło to spory problem), aczkolwiek panowie starali się ją naprawić, tak jak i stale psującą się windę. Do plaży trzeba zejść stromymi schodami (całe 99 schodów :P), ale zajmuje to 3/4 minuty i nie stanowi większego problemu (jakoś trzeba spalić to pyszne jedzenie). Animacje niestety nie spełniły naszych oczekiwań, animatorzy nie zwracali uwagi na polskie dzieci, animacje prowadzone po Niemiecku (gdzie 60% gości stanowili na naszym turnusie Polacy). Bardzo fajny basen, choć standardowo problem z miejscami na leżakach (większość miejsc zajętych już o 6 rano!!). Mnie się bardzo podobało, polecam.

• Zalety Dobre jedzenie Atrakcje dla dzieci

Hotel jak na Bułgarię ok plaża piaszczysta raj dla dzieci,dobre jedzenie...ogólnie jesteśmy zadowoleni..Bylismy z 4 lakiem i 1,5 rocznym nie było żadnych problemów.Polecamy ten hotel..

• Zalety Bardzo dobre, urozmaicone posiłki. 4 minuty do plaży.
    • Wady łazienka w stylu PRL,

To był mój pierwszy pobyt w Bułgarii. Jedzenie super, codziennie coś innego. Pokoje codziennie sprzątane, codziennie nowe ręczniki. Pieszo do plaży po schodach - czas 4 minuty z hotelu z dziećmi - sam liczyłem. Codzienne animacje dla dzieci. Mnie się bardzo podobało, zdecydowanie polecam.

• Zalety NIE POLECAM!!!!!!!! Po przyjeździe do hotelu byłem w szoku co zastałem !!!!
    • Wady Zostaliśmy źle potraktowani totalna olewka ze strony rezydent.Dostaliśmy pokój z grzybem na ścianach niesamowity smród!!!!!! Mam zdjęcia chętnie się nimi podzielę. Jedzenie non-stop to samo cały czas sie powtarzało.Brudna pościel,odklejająca sie wykładzina z wilgoci.Problem z ręcznikami na plaże. Jednym słowem NIE POLECAM a wręcz odradzam !!!!!!!!

NIE POLECAM tego hotelu jedna wielka porażka !!!!!!!

• Zalety Jedzenie zwłaszcza kolacje mistrz, cały obiekt czysty zadbany nie ma się do czego doczepić.
    • Wady Zejście do plaży po stromych schodach oraz wędliny i sery na śniadanie nie jadalne.

7 nocy, pogoda cały czas upał,jedzeni i hotel gorąco polecam.

• Zalety Miła obsługa. Blisko do centrum rozrywki, mnóstwo restauracji , dyskotek, sklepików
    • Wady Mnóstwo wad.

Hotel zaniedbany I brudny.Wymaga remontu : rdza,grzyb,usterki.Jedzenie da się przeżyć ale mogło być lepiej. ..Dojście do plaży schodami. Największe rozczarowanie to plaża, co z tego że może I ładna ale bardzo brudna. Bar na plaży to rozwalająca się buda. Doplacilismy do all inclusive na plaży -strata kasy. ..żenada. ..parę suchych ciastek, woda, piwo. .leżaki w rozsypce

• Wady Mnóstwo schodów i nieprzemyślane podjazdy dla wózków

4 gwiazdki to nie są, ale pobyt był bardzo miły i nie było do czego się przyczepić. Zdecydowanie polecam!

• Zalety obsługa hotelowa posiłki
    • Wady czystość stan techniczny windy

Pobyt w Bułgarii można zaliczyć do udanych. Hotel zdecydowanie wymaga remontu, a także generalnego sprzątania. Przydałoby się zrobienie porządku z owadami wchodzącymi przez ściany (popękane). Grzyb na słuchawce prysznicowej był odrażający. Panie sprzątające, mimo, że bardzo sympatyczne, niestety nie wykonują należycie swoich obowiązków. Właściwie ich sprzątanie ograniczało się do złożenia prześcieradeł, wymiany ręczników, uzupełnienia papieru toaletowego i mini baru. Jednak wszystko ratują panowie barmani w lobby (na basenie... nie do końca). Uśmiechnięci, zawsze pogodni - super! No i kwestia jedzenia- PYCHA! Dobrze, że na plażę prowadzą schody, bo inaczej po powrocie można mieć sporo kilogramów do przodu! :) Basen nieco mały, ale we wrześniu nie ma tłumu chętnych do pływania :) Jednak w sezonie może być ciężko. Za tę cenę, uważam, że było bardzo w porządku :)