Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Park Golden Beach
Bułgaria / Złote Piaski

Park Golden Beach: obiekt

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: wydzielona część basenu głównego z jedną zjeżdżalnią, miniklub i plac zabaw.
  • Tylko 200 m do publicznej, szerokiej i piaszczystej plaży, nowocześnie zagospodarowanej z atrakcjami dla dzieci.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 800 m od ścisłego centrum, w otoczeniu parku, blisko aquaparku "Aquapoliis".
  • Bogata oferta rekreacyjna: jacuzzi, sala fitness, mini golf, siatkówka oraz sporty wodne przy plaży (odpłatnie).
Sprawdź oferty z Twojego miasta
  • Wyjazd z Krakowa All Inclusive
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive
Zobacz oferty z innych miast

• Zalety Blisko morza,atrakcje dla dzieci w języku polskim
    • Wady Strome wejście do hotelu przy powrocie z plaży

Hotel bardzo dobrze usytuowany z przepięknymi widokami,pokoje duże i czyste.Dużo animacji dla dzieci w języku polskim. Jak najbardziej zasłużone 4 gwiazdki.Polecam dla rodzin z dziećmi.

• Zalety Położenie, przepiękne widoki, super animacje od 10-23 , pyszne jedzenie i ogromny wybór, czyste pokoje codziennie sprzątane,własna plaża z barem
    • Wady Zejście do plaży po schodach

Super hotel w każdym calu. Polecam w 100% Blisko do plaży, czysto w hotelu i na jego terenie, zabawy dla małych i dużych od rana do zmierzchu , polscy animatorzy.

• Zalety dogodne położenie hotelu, bardzo dobre jedzenie
    • Wady Nie działająca klimatyzacja

Byliśmy na wyjeździe w drugiej połowie czerwca, pogoda rewelacyjna, codziennie min. 30 stopni. Sam hotel rewelacyjny, jedzenie przepyszne, nie do przejedzenia, codziennie inne menu. Lody, hot-dogi, pizza pomiędzy posiłkami. Obsługa hotelowa bardzo miła, pokoje bardzo czyste, ręczniki zmieniane codziennie. Daliśmy napiwek pokojówce i układała nam kokardy na łóżkach :) Leżaków przy basenach było dużo, były nawet puste. Baseny z ciepłą wodą. Jedyny minus, który był bardzo uciążliwy to nie działająca klimatyzacja mimo iż zgłaszaliśmy kilka razy. Zawsze mówili, że zaraz naprawią i tak przez cały tydzień, aż wyjechaliśmy i nie naprawili. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wyjazdu i z pewnością możemy polecić wszystkim ten hotel :)

• Zalety HOTEL NA WYSOKIM POZIOMIE. ZDECYDOWANIE ZASŁUGUJE NA 4 GWIAZDKI
    • Wady ŚLISKIE SCHODY W OKOLICY BASENU I BARU PRZY BASENIE TRZEBA BARDZO UWAŻAĆ

NA NASZYCH OCZACH BYŁY PRZYPADKI NIEBEZPIECZNYCH ZDARZEŃ NA MOKRYCH SCHODACH. TRZEBA BARDZO UWAŻAĆ. POZA TYM WSZYSTKO OK. POKOJE CZYŚCIUTKIE.OBSŁUGA RESTAURACJI JAK TEŻ BARÓW BARDZO MIŁA I UPRZEJMA. OBSŁUGA SPRZĄTAJĄCA BARDZO MIŁA. POSIŁKI BARDZO DOBRE. POLECAMY

Polecam ! Hotel jest na prawdę super. Obsługa jest bardzo miła, jedzenie (jak dla mnie) bardzo smaczne i duży wybór, pokoje z klimatyzacją, czyste, schludne, codziennie sprzątane. Jedynym minusem jest brak darmowego Internetu i dlatego też odjęłam jeden punkt. Z pewnością wrócę tam ponownie.

• Zalety Wszystko idealnie blisko do plaży miła obsługa smaczne jedzenie ciekawe animacje
    • Wady Nie ma się do ciego doczepic

Super ???? Wszystko idealnie blisko do plaży miła obsługa smaczne jedzenie ciekawe animacje

• Zalety BRAK WAD, NAJKRÓCEJ MOŻNA OPISAĆ
    • Wady NIE MA

SUPER HOTEL,OBSŁUGA, ANIMACJE, JEDZONKO, MIEJSCOWOŚĆ SLICZNA, BLISKO DO WARNY

• Zalety bezproblemowa obsługa (poza recepcją), wspaniali animatorzy, blisko dreptaka, gry i zabawy, jedzenia pod dostatkiem
    • Wady momentami wątpliwe jedzenie (miałem małe zatrucie), trochę ciasno przy basenie, mało interesowni rezydenci

Bardzo miło wspominamy te wakacje. Naprawdę polecamy! Nie jest to może 5 gwiazdkowy hotel ale zasługuje na pochwały. Gorąco pozdrawiamy animatorów: Mile i Koko! Generalnie we love Bulgaria

• Zalety miła obsługa
    • Wady mogliby podgrzewać wodę w basenie

hotel ogólnie przyjazny dla rodzin, codziennie organizowane zabawy dla dzieci ,miła obsługa, każdy znajdzie coś dla siebie, w pobliżu wiele sklepów, dyskotek, taksówki tanie, pokoje o przeciętnym standardzie jednak nie ma na co narzekać, posiłki smaczne w formie szwedzkiego stołu, , do morza około 400 metrów trzeba zejść po schodach , plaża publiczna z ratownikiem , jeżeli ktoś chce "all" na plaży to koszt z tego co pamiętam 300 zł na dzień, moim zdaniem zbędny wydatek obok plaży jest ruchliwy bulwar na którym pełno sklepików gdzie można nabyć praktycznie wszystko w cenach "polskich" piwo 2 litry carlsberg 11 zł, rakija 0,7 litra 21 zł, walutę lepiej zabrać euro i na miejscu wymienić w jednym z pobliskich banków kurs wymiany 1 euro = 2 lewy, byliśmy z 3 osobową rodziną tydzień - polecam jeśli ktoś lubi spokój

• Zalety blisko plaży czysto duży wybór jedzenia mili ludzie

Hotel naprawdę godny polecenia ! Blisko plaży, fajne pokoje, dużo jedzenia pyszne drinki:) Codziennie animacje dla dzieci i dorosłych. Można wybrać ten hotel bez obaw! Polecam gorąco!