Pelagos Zante
Grecja / Zakynthos

Pelagos Zante: obiekt, basen

• Tylko 50 m do publicznej, piaszczystej plaży wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcyjne położenie: w miejscowości Tragaki, ok. 7 km od miasta Zakynthos.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, miniklub (od 4 roku życia, 6 razy w tygodniu), plac i pokój zabaw.
  • Rozrywka: raz w tygodniu wieczór folklorystyczny z tanecznym show.
  • Wylot z Bydgoszczy All Inclusive

• Zalety Nowy,czysty w spokojnej okoicy.
    • Wady Brak swobodnego korzystania z leżakówi i parasoli na plaży mimo zapewnienia tego w ofercie .Wejscie na plaże z napojami z hotelu niemożliwe czego pilnuje stróż z tawerny przy plaży.

Pobyt 12 dniowy uwazam za średnio udany. Pisze to ponieważ nie jest to pierwszy mój pobyt na wyspach Jońskich.Hotel owszem spełnił nasze oczekiwania, ale reszta nie do końca.Sniadania przez cały czas pobytu identyczne. Obiady i kolacje bardzo smaczne i bardziej urozmaicone.Za minus uwazam brak opisu potraw!!!!!.Nie byłam w stanie odgadnać co znajduje sie na tacach .Ryba według mnie ciągle ta sama.Brak jakichkolwiek owocow morza a wiem z doswiadczenia że podaje się je w Grecji często. Podano jeden raz makaron z krewetkami i malżami.Owszem było to smaczne szkoda że tylko raz. Kolacja podawana o 19.30 nie byłaby zbyt pózna gdyby przekaski były jakies ciekawe.Codziennie do południa i po południu te same trójkatne kanapki tostowe z serem i szynka przebite wykałaczka,wysuszone od słońca.Do tego croissanty i mini kanapki z pomidorem i ogorkiem i tak codziennie identycznie.!!!!Były też lody ale mało kuszące smakiem. Brak soków wystawionych do posiłków do samodzielnego nalania, trzeba było podchodzic do barmana zresztą wyboru smaku też nie było. Obsługa owszem miła i pomocna .Wycieczka fakultatywna statkiem do Zatoki Wraku warta polecenia gdyby nie fakt że statek przeładowany i spora częsć osób spędziła podróz stojac kilka godzin. Wycieczka autobusowa po wyspie bardzo ciekawa z sympatyczną i cudownie prowadzacą panią przewodnik. Nie polecam znajomym tego miejsca,znam lepsze!!!

• Zalety Tylko Polscy goście mila obsługa zadbany i czystynowy obiekt idealny dla rodzin z dziećmi.
    • Wady Brak wody mineralnej w pokojach pomimo że jest lodówka to przydałoby się aby obsługa przy serwisie rozniosła wodę mineralną po pokojach

Wszystko zgodnie z opisem hotelu . Polecam rodzina z dziećmi

• Zalety Nowe i czyste pokoje tak jak na zdjęciach ,blisko plaży piękna woda w hotelu sami Polacy
    • Wady Okolica ,nie ma gdzie wieczorem pójść totalne z..........

Dla osób ceniących spokój i nastawionych na wycieczki,brak animacjii

• Zalety Cisza, spokój, kameralny hotel, miła obsługa, czysto, blisko morza, fantastyczne posiłki.
    • Wady Pokoje rodzinne niewielkie, ale w Gracji to standard.

Polecam hotel rodzinom ceniącym spokojny wypoczynek w kameralnym hotelu. Morze 2 minuty od hotelu, czysta piaszczysta plaża. Niedaleko sklep spożywczy, wypożyczalnia samochodów, przystanek autobusowy ( co godzinę odjeżdża autobus do stolicy- cena 1,80 euro). Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna, bardzo stara się, aby goście dobrze się czuli. Fantastyczna kuchnia, bardzo smaczna. Polecam:)

• Zalety wygodne pokoje, pyszne jedzenie, miła i pomocna obsługa, kameralny, cichy hotel dbający o jakość
    • Wady absolutnie żadnych :)

Nowy, kameralny hotel z wygodnymi pokojami, przepysznym jedzeniem i miłą obsługą. Szczególnie polecamy osobom szukającym ciszy i wygodnego, smacznego odpoczynku. Dogodny jako baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Zasługuje w pełni na swoje cztery gwiazdki.

• Zalety Czystosc, cisza, serwis

Najwieksza wada tego hotelu sa... nasi rodacy, ktorzy narzekaja na wszystko ;) a to schody sliskie (bo marmurowe), a to plaza nie taka, restauracja na zewnatrz, hotel nowy-niedopracowany... a prawda jest taka, ze to bardzo fajne, bo spokojne miejsce,. NOWE miejsce w porowaniu z tandetnymi i tlocznymi tsivili czy laganas naprawde bajka. Trzeba sobie tylko odpowiedziec na pytanie, czego sie oczekuje. Jesli imprez, animacji, zakupow, szerokich plaz nie przyjezdzaj tutaj. Jesli spokojnego odpoczynku, uczciwego all-in, dobrej kuchni jak najbardziej. Wokol hotelu jest kilka tawern, 2 wypozyczalnie aut, autobus. Jesli ktos potrafi wiecej niz narzekac, jest co robic i niekoniecznie trzeba kupowac drogie wycieczki u rezydnta (w zakinthos jest duzo biur, ktore za 50proc ceny zabieraja na te same wycieczki z polskim przewodnikiem) lub wynajac auto. Hotel ma uczciwe 4gwiazdki, duzy wybor alkoholi, dobra kuchnia (chociaz po 7dniach juz sie nudzi) i bardzo dobry serwis zarowno w restauracji, barze jak i room-service. Hotel warty polecenia dla rodzin z malymi kilkumies dziecmi (my bylismy z 5mies), osob starszych, ludzi szukajacych swietego spokoju. Ja polecam.

• Zalety Obsługa, room service, pokoje, basen, barmani, główne posiłki
    • Wady Brak plaży, Itaka obiecuje darmowe leżaki i parasole na plaży, ale to nie jest prawdą, stoliki do jedzenia na zewnątrz, w środku tylko 6 a i tam jest przeciąg, stąd posiłki zimne po chwili, brak przekąsek oprócz lodów i kanapek w folii

Hotel wart polecenia jeśli nie zależy ci na plaży i spacerach morzem, bo kamienie, brudno i brak bezpłatnych leżaków. Wakacje nad basenem będą udane, choć brak miejsca na spotkania w grupie jest uciążliwe. Widoki przepiękne. Woda ciepła, choć to początek sezonu. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą maskę, bo życie podwodne warte jest pooglądania.

• Zalety Posiłki, nowy hotel, obsługa, położenie.
    • Wady Brak plaży, biuro Itaka w swojej ofercie wymienia plażę odznaczoną niebieską flagą, natomiast plaży takiej nie widać. Tragedia !!!

Bardzo miła obsługa, dobre jedzenie, za minus brak plaży, co jest nie do przyjęcia.

• Zalety Hotel bez zarzutu
    • Wady Plaża i serwis przy plaży

Hotel przepiękny, nowy, wszystko pachnie świeżością, nowocześnie urządzony,pokoje duże z balkonami,wysoki standard,jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone,obsługa hotelu na wysokim poziomie, właściciel hotelu- przemiły człowiek..plaża i serwis niestety jeszcze przed modernizacją..ogólnie hotel usytuowany w spokojnym miejscu i taka atmosfera też panuje w hotelu- delikatna muzyka, polecam osobom, które chcą się wyciszyć

• Zalety Duży basen zawsze wolne leżaki blisko plaża wspaniałe jedzenie miła obsługa

Wspaniały hotel. Można tu w ciszy i spokoju wypocząć . Nasi rodacy ,którzy jako jedyni zasiedlają hotel ,tworzą niepowtarzalną atmosferę i w wysublimowany sposób promują nasze najlepsze narodowe cechy. Zawsze są wolne leżaki przy basenie . Piaszczysta plaza jest kilka kroków od hotelu ,wspaniała czysta woda zachęca do kąpieli . Pokoje ogromne ,czyste ,codziennie sprzątane . Polecam wszystkim , którzy chcą się naprawde zrelaksować . Obsługa na wysokim poziomie ,dałabym hotelowi pięć gwiazdek . Zachęcam do pobytu w tym hotelu ????????