Pelagos Zante
Grecja / Zakynthos

Pelagos Zante: obiekt, basen

• Tylko 50 m do publicznej, piaszczystej plaży wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcyjne położenie: w miejscowości Tragaki, ok. 7 km od miasta Zakynthos.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, miniklub (od 4 roku życia, 6 razy w tygodniu), plac i pokój zabaw.
  • Rozrywka: raz w tygodniu wieczór folklorystyczny z tanecznym show.

• Zalety same zalety,ładnie położony, cisz, spokój , miła obsluga, bardzo dobre jedzenie
    • Wady nie zauważyłam, a często jeżdżę w rożne miejsca na świecie i naprawdę sporo widziałam, także hoteli

Hotel bardzo mi się podobał, dbałość o klientów, bardzo dobre jedzenie i absolutnie trudno zgodzić sie z opinią,że monotonne śniadania, bo spory wybór i tak naprawdę każdego dnia można był jeść co innego.Owoce, przepyszne ciasta, lody.Dania świetnie przygotowane, smaczne. Bardzo sympatyczny właściciel i obsługa hotelowa i restauracyjne.Polecam dla samotnych , dla rodzin z dziećmi. Ps. śmieszą mnie niektóre wpisy np. ten,że"ręczniki były kładzione na łóżko??!!hi, hi". Należy dodać ,że codziennie zmieniane

• Zalety Pomocna obsługa Super widok Nowoczesne i czyste pokoje Położenie
    • Wady Rodacy

Pobyt bardzo udany. Polecamy parom takim jak my. Jest sporo możliwości spędzenie fajnie czasu POZA HOTELEM i POZA BASENEM, chociażby pobliskie tawerny. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne, obsługa bardzo profesjonalna, sam dyrektor super kontaktowy gość, jedzenie urozmaicone i normalnych ilościach.

• Zalety Hotel nowy i ładnie wykończony. Gustowne pokoje i łazienki. Z pokoju 516 piękny widok zarówno na basen jak i na morze. Pyszne jedzenie. Wróciliśmy z mężem + 3kg po 7 dniach! Pokoje codziennie sprzątane z wymianą ręczników
    • Wady Kilka drobiazgów: twarde materace i mała ilość haczyków w łazience. Ręczniki powinny być zostawiane w łazience a nie na łóżkach. Ograniczona możliwość wieczornych spacerów: krótka plaża i nieoświetlona droga bez chodnika

Hotel spokojny i zaciszny. Mam wrażenie, że wszystkim gościom którzy byli razem z nami, to odpowiadało (22-29.09.2017). Następni chyba byli nastawieni na imprezowanie... Personel niezwykle miły, profesjonalny i uprzejmy.Kelnerzy i obsługa starali się mówić po polsku, co było bardzo miłe. Sam właściciel codziennie obecny wśród gości, zagadywał, częstował, sprzątał talerze (!) W TV 3 kanały polskojęzyczne ale też BBC i inne. W pokojach wszystko co jest potrzebne w tym lodówka, czajnik elektryczny, zestaw herbat i kawy, w łazience suszarka. Jedyną rzeczą, która nam przeszkadzała to twarde materace w łóżku i kiepskie poduszki. Polecam ten hotel z czystym sumieniem osobom, które szukają spokoju, z dala od głośnych kurortów.

• Zalety kameralny, przy plaży,czysty i nowy, dobre jedzenie, miły personel, bezpłatny sejf i klimatyzacja, wi-fi działało w pokoju, cisza i spokój, blisko przystanku autobusowego, wypożyczalni aut i sklepu
    • Wady mały minus za plażę, hotel ma 10 parasoli z leżakami do swojej dyspozycji, karty wydaje recepcja, jednak przez 5 dni plażowania nie było problemu z otrzymaniem karty

Spokojny kameralny hotel, nowy,czysty, ładne pokoje, bardzo przyzwoite jedzenie. Do małej plaży ok. 50-70m / karta na leżaki w recepcji /.Kamienie tylko przy wejściu do wody / ok 10m /, dalej piasek. Woda czyściutka. Przy basenie nie było walki o leżaki. Bezpłatne: sejf, klimatyzacja indywidualna i wi-fi w pokoju.Przekąski między głównymi posiłkami przy barze. Lody bez ograniczeń / 3-4 smaki /. Bardzo miły i pomocny personel. Sprawne przydzielanie pokoi w dniu przyjazdu jak i wymeldowanie. Blisko przystanek autobusowy i wypożyczalnia aut. Ponadto duży plus dla hotelu - przyjazd opóźniony o ok. 3 godz, a mimo tego po 23 w hotelu czekała gorąca kolacja w postaci stołu szwedzkiego i obsługa kelnerska / nie wszędzie jest to praktykowane /.Pobyt od 22-29 września 2017r.

• Zalety Przytulny, nowy, dobre jedzenie, mili barmani
    • Wady brak animacji,

Polecam, bardzo fajny przytulny hotel, blisko plaży, dobre jedzenie, miła obsługa. Jedyna wada (a dla innych zaleta) że poza jednym wieczorem gdzie przyszły dwie greczynki z pokazem tańcu to w hotelu nie ma żadnych animacji, dyskotek etc.

• Zalety BLISKOŚĆ DO MORZA, MIŁA I BARDZO POMOCNA OBSŁUGA W RECEPCJI, CZYSTOŚĆ,
    • Wady POŁOŻONY NA WSI, PRÓCZ SKLEPU KOMPLETNIE NIE BYŁO GDZIE WYJŚĆ, MONOTONNE JEDZENIE

NASZ POBYT W HOTELU UZNAJEMY OGÓLNIE ZA UDANY, CHOCIAŻ SPĘDZALIŚMY W NIM MAŁO CZASU (WYPOŻYCZYLIŚMY AUTO I ZWIEDZALIŚMY WYSPĘ, CO SZCZERZE POLECAMY), POCZĄWSZY OD JEDZENIA, NA ŚNIADANIA CODZIENNIE TO SAMO, GENERALNIE SMACZNE ALE MAŁY WYBÓR, OBIADY RÓWNIEŻ CODZIENNIE PIZZA I FRYTKI, KOLACJE TROSZKĘ BARDZIEJ UROZMAICONE, BARDZO MAŁO ŚWIEŻYCH OWOCÓW, ZA BARDZO DUŻY MINUS UZNAJEMY BRAK OPISÓW POTRAW, NIEJEDNOKROTNIE NIE BYŁO WIADOMO CO NAKŁADAMY SOBIE NA TALERZ.... TO TROCHĘ DZIWNE, ZE STOLIKIEM W RESTAURACJI NIE BYŁO PROBLEMÓW, ZAWSZE ZNALAZŁO SIĘ MIEJSCE, W HOTELU SAMI POLACY - WCZEŚNIEJ JUŻ KTOŚ ZWRACAŁ NA TO UWAGĘ, OBSŁUGA W RECEPCJI I WŁAŚCICIEL HOTELU BARDZO POMOCNI I MILI, OBSŁUGA W RESTAURACJI JUŻ NIE.... , LEŻAKI PRZY BASENIE DOSTĘPNE BEZ PROBLEMU, TAM WSZYSTKO BEZ ZARZUTÓW, POKOJE CZYSTE I ŁADNE RÓWNIEŻ BEZ MINUSÓW, PLAŻA BARDZO WĄSKA, KAMIENISTA, LEŻAKI BEZPŁATNE (ZA OKAZANIEM KARTY Z HOTELU) JEDNAK CHODZĄCY PO PLAŻY NIEZBYT MIŁY PAN I PILNUJĄCY WSZYSTKIEGO BYŁ MOCNO KRĘPUJĄCY. POBYT ZALICZAMY DO UDANYCH, JEDNAK UWAŻAMY, ŻE WAKACJE W TYM HOTELU POWINNY BYĆ TAŃSZE.

• Zalety Nowy,czysty w spokojnej okoicy.
    • Wady Brak swobodnego korzystania z leżakówi i parasoli na plaży mimo zapewnienia tego w ofercie .Wejscie na plaże z napojami z hotelu niemożliwe czego pilnuje stróż z tawerny przy plaży.

Pobyt 12 dniowy uwazam za średnio udany. Pisze to ponieważ nie jest to pierwszy mój pobyt na wyspach Jońskich.Hotel owszem spełnił nasze oczekiwania, ale reszta nie do końca.Sniadania przez cały czas pobytu identyczne. Obiady i kolacje bardzo smaczne i bardziej urozmaicone.Za minus uwazam brak opisu potraw!!!!!.Nie byłam w stanie odgadnać co znajduje sie na tacach .Ryba według mnie ciągle ta sama.Brak jakichkolwiek owocow morza a wiem z doswiadczenia że podaje się je w Grecji często. Podano jeden raz makaron z krewetkami i malżami.Owszem było to smaczne szkoda że tylko raz. Kolacja podawana o 19.30 nie byłaby zbyt pózna gdyby przekaski były jakies ciekawe.Codziennie do południa i po południu te same trójkatne kanapki tostowe z serem i szynka przebite wykałaczka,wysuszone od słońca.Do tego croissanty i mini kanapki z pomidorem i ogorkiem i tak codziennie identycznie.!!!!Były też lody ale mało kuszące smakiem. Brak soków wystawionych do posiłków do samodzielnego nalania, trzeba było podchodzic do barmana zresztą wyboru smaku też nie było. Obsługa owszem miła i pomocna .Wycieczka fakultatywna statkiem do Zatoki Wraku warta polecenia gdyby nie fakt że statek przeładowany i spora częsć osób spędziła podróz stojac kilka godzin. Wycieczka autobusowa po wyspie bardzo ciekawa z sympatyczną i cudownie prowadzacą panią przewodnik. Nie polecam znajomym tego miejsca,znam lepsze!!!

• Zalety Tylko Polscy goście mila obsługa zadbany i czystynowy obiekt idealny dla rodzin z dziećmi.
    • Wady Brak wody mineralnej w pokojach pomimo że jest lodówka to przydałoby się aby obsługa przy serwisie rozniosła wodę mineralną po pokojach

Wszystko zgodnie z opisem hotelu . Polecam rodzina z dziećmi

• Zalety Nowe i czyste pokoje tak jak na zdjęciach ,blisko plaży piękna woda w hotelu sami Polacy
    • Wady Okolica ,nie ma gdzie wieczorem pójść totalne z..........

Dla osób ceniących spokój i nastawionych na wycieczki,brak animacjii

• Zalety Cisza, spokój, kameralny hotel, miła obsługa, czysto, blisko morza, fantastyczne posiłki.
    • Wady Pokoje rodzinne niewielkie, ale w Gracji to standard.

Polecam hotel rodzinom ceniącym spokojny wypoczynek w kameralnym hotelu. Morze 2 minuty od hotelu, czysta piaszczysta plaża. Niedaleko sklep spożywczy, wypożyczalnia samochodów, przystanek autobusowy ( co godzinę odjeżdża autobus do stolicy- cena 1,80 euro). Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna, bardzo stara się, aby goście dobrze się czuli. Fantastyczna kuchnia, bardzo smaczna. Polecam:)